cal Fotbalul este matematica
Mai
Mai mult
Avancronici Scoruri live Jucători accidentați Comparație echipe
Setări
Fus orar
cfimg
Cotă

    Albania League 1

    Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Meciuri jucate: 54
    Victorii gazda: 24
     
     
    44%
    Egalitati: 17
     
     
    31%
    Victorii oaspete: 13
     
     
    24%
     
    Intalniri cu goluri marcate Sub / Peste 2.5 goluri
    Sub 2.5 goluri: 33
     
     
    61%
    Peste 2.5 goluri: 21
     
     
    39%
     
    Goluri marcate
    Toate golurile: 128  
    Goluri gazde: 74
     
     
    58%
    Goluri oaspeti: 54
     
     
    42%
    Goluri la un meci: 2.37
    Clasatie cu cele mai bune 5 ofensive
    Echipa Goluri marcate Goluri la un meci
    1. Besa Kavaje 20 2.22
    2. Flamurtari Vlore 14 1.56
    3. Beselidhja Lezhe 13 1.44
    4. KS Pogradeci 13 1.44
    5. Iliria Fushe Kruje 12 1.33
    Clasatie cu cele mai bune 5 aparari
    Echipa Goluri primite Goluri la un meci
    1. Bylis Ballsh 5 0.56
    2. Iliria Fushe Kruje 8 0.89
    3. KS Pogradeci 8 0.89
    4. Flamurtari Vlore 8 0.89
    5. Beselidhja Lezhe 9 1
    Cel mai grav atac
    Echipa Goluri marcate Goluri la un meci
    1. KF Oriku 3 0.33
    2. Korabi Peshkopi 5 0.56
    3. KS Burreli 6 0.67
    4. Bylis Ballsh 9 1
    5. Kastrioti 10 1.11
    Cea mai gravă apărare
    Echipa Goluri primite Goluri la un meci
    1. KF Sopoti 20 2.22
    2. KF Oriku 17 1.89
    3. KS Burreli 12 1.33
    4. Korabi Peshkopi 11 1.22
    5. Kastrioti 11 1.22

    Cel mai simplu program
    Echipa Program
    1. Besa Kavaje
    1
    2
    4
    2
    1
    4
    2. Flamurtari Vlore
    2
    4
    4
    1
    2
    3
    3. FK Kukesi
    2
    1
    2
    2
    1
    2
    4. KS Burreli
    4
    3
    2
    4
    2
    1
    5. KF Sopoti
    3
    2
    4
    2
    1
    2
    Cel mai dur program
    Echipa Program
    1. Beselidhja Lezhe
    3
    4
    3
    2
    4
    4
    2. Kastrioti
    4
    2
    1
    1
    2
    2
    3. KS Pogradeci
    4
    1
    4
    2
    3
    4
    4. Korabi Peshkopi
    4
    2
    1
    4
    4
    3
    5. KF Oriku
    4
    3
    2
    4
    4
    1
    Rezultate
    2 - 0 8
     
     
    14.81%
    0 - 0 7
     
     
    12.96%
    1 - 0 7
     
     
    12.96%
    1 - 1 6
     
     
    11.11%
    0 - 1 3
     
     
    5.56%
    1 - 2 3
     
     
    5.56%
    2 - 1 3
     
     
    5.56%
    2 - 2 3
     
     
    5.56%
    0 - 2 2
     
     
    3.7%
    0 - 3 1
     
     
    1.85%
    0 - 4 1
     
     
    1.85%
    1 - 4 1
     
     
    1.85%
    1 - 3 1
     
     
    1.85%
    2 - 3 1
     
     
    1.85%
    3 - 3 1
     
     
    1.85%
    3 - 0 1
     
     
    1.85%
    3 - 2 1
     
     
    1.85%
    3 - 1 1
     
     
    1.85%
    4 - 1 1
     
     
    1.85%
    5 - 0 1
     
     
    1.85%
    5 - 2 1
     
     
    1.85%

    Meciuri Gol-Gol
    Meciuri Gol-Gol: 23
     
     
    43%

    Pauza: Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Victorii gazda: 16
     
     
    30%
    Egalitati: 30
     
     
    56%
    Victorii oaspete: 8
     
     
    15%
    Cea mai bună forma
    Echipa Forma Numarul punctelor:
    1. 13
    2. 13
    3. 13
    4. 12
    5. 10
    Cea mai proastă formă
    Echipa Forma Numarul punctelor:
    1. 2
    2. 3
    3. 4
    4. 4
    5. 7
    <
    Noiembrie 2026
    Fotbal pronosticurile
    >
    {"10":"Octombrie 2026","11":"Noiembrie 2026","12":"Decembrie 2026"}
    LuMaMiJoViSâDu
    01
    02030405060708
    09101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    30

    Sezon obișnuit

    OVERALL TABLE PCT MJ V E Î +/-
    1
    Iliria Fushe Kruje 18 9 5 3 1 4
    2
    Besa Kavaje 17 9 5 2 2 11
    3
    Flamurtari Vlore 15 9 4 3 2 6
    4
    Bylis Ballsh 15 9 3 6 0 4
    5
    FK Kukesi 15 9 5 0 4 1
    6
    KS Pogradeci 14 9 3 5 1 5
    7
    Beselidhja Lezhe 14 9 4 2 3 4
    8
    Kastrioti 11 9 3 2 4 -1
    9
    Korabi Peshkopi 11 9 3 2 4 -6
    10
    KF Sopoti 7 9 1 4 4 -8
    11
    KS Burreli 6 9 1 3 5 -6
    12
    KF Oriku 2 9 0 2 7 -14
    Promotion
    Promotion Play-off
    Relegation Play-off
    Relegation

    Predictie al zilei

    12.
    13.
    CA Banfield a înregistrat sub 2,5 goluri în fiecare dintre ultimele 4 meciuri de acasă din Liga Profesional.