cal Fotbalul este matematica
Mai
Mai mult
Avancronici Scoruri live Jucători accidentați Comparație echipe
Setări
Fus orar
cfimg
Cotă

    Zimbabwe Premier League

    Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Meciuri jucate: 270
    Victorii gazda: 97
     
     
    36%
    Egalitati: 98
     
     
    36%
    Victorii oaspete: 75
     
     
    28%
     
    Intalniri cu goluri marcate Sub / Peste 2.5 goluri
    Sub 2.5 goluri: 187
     
     
    69%
    Peste 2.5 goluri: 83
     
     
    31%
     
    Goluri marcate
    Toate golurile: 505  
    Goluri gazde: 284
     
     
    56%
    Goluri oaspeti: 221
     
     
    44%
    Goluri la un meci: 1.87
    Clasatie cu cele mai bune 5 ofensive
    Echipa Goluri marcate Goluri la un meci
    1. Hardrock 53 1.77
    2. Scotland Mabvuku 45 1.5
    3. Dynamos FC 40 1.33
    4. Ngezi Platinum Stars 36 1.2
    5. CAPS United FC 34 1.13
    Clasatie cu cele mai bune 5 aparari
    Echipa Goluri primite Goluri la un meci
    1. Scotland Mabvuku 11 0.37
    2. Hardrock 19 0.63
    3. Platinum FC 20 0.67
    4. Dynamos FC 22 0.73
    5. MWOS 22 0.73
    Cel mai grav atac
    Echipa Goluri marcate Goluri la un meci
    1. Manica Diamonds FC 14 0.47
    2. ZPC Kariba 18 0.6
    3. AGAMA 18 0.6
    4. Platinum FC 19 0.63
    5. TelOne FC 20 0.67
    Cea mai gravă apărare
    Echipa Goluri primite Goluri la un meci
    1. Manica Diamonds FC 44 1.47
    2. TelOne FC 42 1.4
    3. AGAMA 40 1.33
    4. Triangle FC 36 1.2
    5. Bulawayo Chiefs 35 1.17

    Cel mai simplu program
    Echipa Program
    1. ZPC Kariba
    1
    2. Hunters
    1
    3. MWOS
    1
    4. Highlanders FC
    1
    5. AGAMA
    2
    Cel mai dur program
    Echipa Program
    1. Scotland Mabvuku
    4
    4
    2
    2. Chicken Inn
    5
    3. Dynamos FC
    4
    4. Platinum FC
    4
    5. Simba Bhora
    4
    Rezultate
    0 - 0 48
     
     
    17.78%
    1 - 0 41
     
     
    15.19%
    1 - 1 34
     
     
    12.59%
    0 - 1 31
     
     
    11.48%
    1 - 2 23
     
     
    8.52%
    2 - 0 17
     
     
    6.3%
    0 - 2 16
     
     
    5.93%
    2 - 2 15
     
     
    5.56%
    2 - 1 14
     
     
    5.19%
    3 - 0 10
     
     
    3.7%
    4 - 1 4
     
     
    1.48%
    0 - 3 3
     
     
    1.11%
    3 - 1 3
     
     
    1.11%
    3 - 2 2
     
     
    0.74%
    4 - 2 2
     
     
    0.74%
    4 - 0 2
     
     
    0.74%
    1 - 3 1
     
     
    0.37%
    2 - 3 1
     
     
    0.37%
    3 - 3 1
     
     
    0.37%
    5 - 0 1
     
     
    0.37%
    6 - 1 1
     
     
    0.37%

    Meciuri Gol-Gol
    Meciuri Gol-Gol: 101
     
     
    37%

    Pauza: Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Victorii gazda: 72
     
     
    27%
    Egalitati: 142
     
     
    53%
    Victorii oaspete: 56
     
     
    21%
    Cea mai bună forma
    Echipa Forma Numarul punctelor:
    1. 18
    2. 11
    3. 11
    4. 10
    5. 9
    Cea mai proastă formă
    Echipa Forma Numarul punctelor:
    1. 3
    2. 4
    3. 5
    4. 5
    5. 5
    <
    Octombrie 2026
    Fotbal pronosticurile
    >
    {"9":"Septembrie 2026","10":"Octombrie 2026","11":"Noiembrie 2026"}
    LuMaMiJoViSâDu
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031
    OVERALL TABLE PCT MJ V E Î +/-
    1
    Hardrock 63 30 19 6 5 34
    2
    Scotland Mabvuku 61 30 17 10 3 34
    3
    Ngezi Platinum Stars 52 30 13 13 4 11
    4
    Dynamos FC 51 30 12 15 3 18
    5
    CAPS United FC 48 30 12 12 6 9
    6
    Herentals FC 48 30 14 6 10 3
    7
    MWOS 42 30 10 12 8 7
    8
    Highlanders FC 42 30 9 15 6 4
    9
    Chicken Inn 42 30 11 9 10 -1
    10
    Platinum FC 40 30 8 16 6 -1
    11
    Simba Bhora 36 30 8 12 10 -1
    12
    Hunters 34 30 7 13 10 -10
    13
    ZPC Kariba 32 30 6 14 10 -8
    14
    Bulawayo Chiefs 31 30 7 10 13 -10
    15
    AGAMA 25 30 6 7 17 -22
    16
    Triangle FC 23 30 5 8 17 -15
    17
    TelOne FC 22 30 4 10 16 -22
    18
    Manica Diamonds FC 20 30 4 8 18 -30
    CAF Champions League Qual.
    Relegation

    Predictie al zilei

    2.
    1.
    Flamengo este neînvinsă în ultimele 13 meciuri din Copa Libertadores.