cal Fotbalul este matematica
Mai
Mai mult
Avancronici Scoruri live Jucători accidentați Comparație echipe
Setări
Fus orar
cfimg
Cotă

    Cupa Mondială Feminin

    Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Meciuri jucate: 306
    Victorii gazda: 147
     
     
    48%
    Egalitati: 38
     
     
    12%
    Victorii oaspete: 121
     
     
    40%
     
    Intalniri cu goluri marcate Sub / Peste 2.5 goluri
    Sub 2.5 goluri: 112
     
     
    37%
    Peste 2.5 goluri: 194
     
     
    63%
     
    Goluri marcate
    Toate golurile: 1243  
    Goluri gazde: 686
     
     
    55%
    Goluri oaspeti: 557
     
     
    45%
    Goluri la un meci: 4.06
    Rezultate
    1 - 0 21
     
     
    6.86%
    0 - 1 19
     
     
    6.21%
    0 - 2 19
     
     
    6.21%
    2 - 0 19
     
     
    6.21%
    1 - 1 18
     
     
    5.88%
    4 - 0 17
     
     
    5.56%
    0 - 0 16
     
     
    5.23%
    2 - 1 14
     
     
    4.58%
    3 - 0 14
     
     
    4.58%
    0 - 5 10
     
     
    3.27%
    0 - 4 10
     
     
    3.27%
    1 - 2 10
     
     
    3.27%
    5 - 0 10
     
     
    3.27%
    7 - 0 9
     
     
    2.94%
    6 - 0 7
     
     
    2.29%
    0 - 3 6
     
     
    1.96%
    0 - 10 6
     
     
    1.96%
    1 - 3 6
     
     
    1.96%
    3 - 2 6
     
     
    1.96%
    8 - 0 6
     
     
    1.96%
    0 - 7 5
     
     
    1.63%
    0 - 8 5
     
     
    1.63%
    0 - 6 5
     
     
    1.63%
    2 - 3 4
     
     
    1.31%
    2 - 2 4
     
     
    1.31%
    5 - 1 4
     
     
    1.31%
    1 - 4 3
     
     
    0.98%
    3 - 1 3
     
     
    0.98%
    10 - 0 3
     
     
    0.98%
    12 - 0 3
     
     
    0.98%
    0 - 9 2
     
     
    0.65%
    1 - 7 2
     
     
    0.65%
    1 - 5 2
     
     
    0.65%
    1 - 6 2
     
     
    0.65%
    4 - 1 2
     
     
    0.65%
    4 - 2 2
     
     
    0.65%
    11 - 0 2
     
     
    0.65%
    0 - 11 1
     
     
    0.33%
    0 - 15 1
     
     
    0.33%
    1 - 8 1
     
     
    0.33%
    2 - 5 1
     
     
    0.33%
    3 - 6 1
     
     
    0.33%
    7 - 1 1
     
     
    0.33%
    9 - 0 1
     
     
    0.33%
    15 - 0 1
     
     
    0.33%
    19 - 0 1
     
     
    0.33%
    20 - 0 1
     
     
    0.33%

    Meciuri Gol-Gol
    Meciuri Gol-Gol: 86
     
     
    28%

    Pauza: Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Victorii gazda: 119
     
     
    39%
    Egalitati: 73
     
     
    24%
    Victorii oaspete: 114
     
     
    37%
    <
    Octombrie 2026
    Fotbal pronosticurile
    >
    {"9":"Septembrie 2026","10":"Octombrie 2026","11":"Noiembrie 2026"}
    LuMaMiJoViSâDu
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

    Predictie al zilei

    8.
    14.
    Minnesota United a avut ambele echipe înscrise în fiecare din ultimele 11 meciuri din Major League Soccer.