cal Fotbalul este matematica
Mai
Mai mult
Avancronici Scoruri live Jucători accidentați Comparație echipe
Setări
Fus orar
cfimg
Cotă

    Malawi Super League

    Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Meciuri jucate: 128
    Victorii gazda: 63
     
     
    49%
    Egalitati: 36
     
     
    28%
    Victorii oaspete: 29
     
     
    23%
     
    Intalniri cu goluri marcate Sub / Peste 2.5 goluri
    Sub 2.5 goluri: 86
     
     
    67%
    Peste 2.5 goluri: 42
     
     
    33%
     
    Goluri marcate
    Toate golurile: 262  
    Goluri gazde: 161
     
     
    61%
    Goluri oaspeti: 101
     
     
    39%
    Goluri la un meci: 2.05
    Clasatie cu cele mai bune 5 ofensive
    Echipa Goluri marcate Goluri la un meci
    1. Mighty Wanderers 28 1.75
    2. Blue eagles Malawi 24 1.5
    3. Silver Strikers 23 1.44
    4. Big Bullets (MAL) 22 1.38
    5. Masters Security 17 1.06
    Clasatie cu cele mai bune 5 aparari
    Echipa Goluri primite Goluri la un meci
    1. Big Bullets (MAL) 7 0.44
    2. Silver Strikers 11 0.69
    3. Mighty Wanderers 11 0.69
    4. Mitundu Baptist 14 0.88
    5. Red Lions 14 0.88
    Cel mai grav atac
    Echipa Goluri marcate Goluri la un meci
    1. Dedza Dynamos 10 0.63
    2. CIVO United 10 0.63
    3. MAFCO 12 0.75
    4. Mitundu Baptist 13 0.81
    5. Creck 13 0.81
    Cea mai gravă apărare
    Echipa Goluri primite Goluri la un meci
    1. Kamuzu Barracks 24 1.5
    2. Karonga United 23 1.44
    3. Creck 21 1.31
    4. Moyale Barracks 19 1.19
    5. MAFCO 19 1.19

    Cel mai simplu program
    Echipa Program
    1. Mitundu Baptist
    1
    1
    4
    3
    3
    2
    2. Silver Strikers
    2
    1
    3
    4
    1
    3
    3. Big Bullets (MAL)
    1
    3
    3
    5
    2
    1
    4. Dedza Dynamos
    3
    2
    5
    3
    1
    1
    5. Red Lions
    3
    2
    4
    2
    2
    3
    Cel mai dur program
    Echipa Program
    1. Creck
    5
    3
    3
    1
    4
    3
    2. Moyale Barracks
    4
    2
    2
    3
    5
    3
    3. Ekhaya
    3
    4
    1
    3
    3
    5
    4. Kamuzu Barracks
    3
    4
    3
    2
    2
    5
    5. MAFCO
    5
    3
    3
    2
    4
    2
    Rezultate
    1 - 0 26
     
     
    20.31%
    1 - 1 18
     
     
    14.06%
    0 - 0 15
     
     
    11.72%
    2 - 0 11
     
     
    8.59%
    0 - 1 10
     
     
    7.81%
    1 - 2 8
     
     
    6.25%
    2 - 1 8
     
     
    6.25%
    3 - 0 7
     
     
    5.47%
    0 - 2 6
     
     
    4.69%
    3 - 2 5
     
     
    3.91%
    4 - 1 4
     
     
    3.13%
    1 - 3 3
     
     
    2.34%
    2 - 2 3
     
     
    2.34%
    0 - 4 1
     
     
    0.78%
    1 - 4 1
     
     
    0.78%
    4 - 0 1
     
     
    0.78%
    5 - 0 1
     
     
    0.78%

    Meciuri Gol-Gol
    Meciuri Gol-Gol: 50
     
     
    39%

    Pauza: Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Victorii gazda: 41
     
     
    32%
    Egalitati: 56
     
     
    44%
    Victorii oaspete: 31
     
     
    24%
    Cea mai bună forma
    Echipa Forma Numarul punctelor:
    1. 13
    2. 12
    3. 11
    4. 11
    5. 10
    Cea mai proastă formă
    Echipa Forma Numarul punctelor:
    1. 1
    2. 5
    3. 5
    4. 6
    5. 6
    <
    Octombrie 2026
    Fotbal pronosticurile
    >
    {"9":"Septembrie 2026","10":"Octombrie 2026","11":"Noiembrie 2026"}
    LuMaMiJoViSâDu
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031
    OVERALL TABLE PCT MJ V E Î +/-
    1
    Big Bullets (MAL) 33 16 9 6 1 15
    2
    Mighty Wanderers 32 16 9 5 2 17
    3
    Blue eagles Malawi 31 16 10 1 5 6
    4
    Silver Strikers 29 16 8 5 3 12
    5
    Chitipa United 24 16 7 3 6 -3
    6
    Masters Security 22 16 6 4 6 0
    7
    Ekhaya 21 16 5 6 5 3
    8
    Red Lions 21 16 5 6 5 -1
    9
    Mitundu Baptist 21 16 5 6 5 -1
    10
    Moyale Barracks 21 16 5 6 5 -2
    11
    CIVO United 20 16 6 2 8 -5
    12
    Dedza Dynamos 18 16 4 6 6 -9
    13
    Karonga United 17 16 4 5 7 -8
    14
    MAFCO 13 16 3 4 9 -7
    15
    Creck 13 16 3 4 9 -8
    16
    Kamuzu Barracks 12 16 3 3 10 -9
    CAF Champions League Qual.
    Relegation

    Predictie al zilei

    8.
    14.
    Minnesota United a avut ambele echipe înscrise în fiecare din ultimele 11 meciuri din Major League Soccer.