cal Fotbalul este matematica
Mai
Mai mult
Avancronici Scoruri live Jucători accidentați Comparație echipe
Setări
Fus orar
cfimg
Cotă

    Irak Stars League

    Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Meciuri jucate: 90
    Victorii gazda: 37
     
     
    41%
    Egalitati: 36
     
     
    40%
    Victorii oaspete: 17
     
     
    19%
     
    Intalniri cu goluri marcate Sub / Peste 2.5 goluri
    Sub 2.5 goluri: 55
     
     
    61%
    Peste 2.5 goluri: 35
     
     
    39%
     
    Goluri marcate
    Toate golurile: 202  
    Goluri gazde: 120
     
     
    59%
    Goluri oaspeti: 82
     
     
    41%
    Goluri la un meci: 2.24
    Clasatie cu cele mai bune 5 ofensive
    Echipa Goluri marcate Goluri la un meci
    1. Al-Karma 17 1.89
    2. Al Zawraa 15 1.67
    3. Newroz SC (IRQ) 14 1.56
    4. Quwa Al Jawiya 14 1.56
    5. Duhok SC 14 1.56
    Clasatie cu cele mai bune 5 aparari
    Echipa Goluri primite Goluri la un meci
    1. Arbil FC 4 0.44
    2. Shorta Baghdad 4 0.44
    3. Newroz SC (IRQ) 4 0.44
    4. Naft SC Baghdad 5 0.56
    5. Al Zawraa 6 0.67
    Cel mai grav atac
    Echipa Goluri marcate Goluri la un meci
    1. Gharraf 4 0.44
    2. Ghaz Al Shamal SC 4 0.44
    3. Karbalaa FC 6 0.67
    4. Kahraba Baghdad 6 0.67
    5. Naft Maysan 7 0.78
    Cea mai gravă apărare
    Echipa Goluri primite Goluri la un meci
    1. Karkh SC 17 1.89
    2. Diyala FC 16 1.78
    3. Mosul FC 15 1.67
    4. Karbalaa FC 15 1.67
    5. Talaba Baghdad 14 1.56

    Cel mai simplu program
    Echipa Program
    1. Gharraf
    1
    2. Arbil FC
    1
    3. Karbalaa FC
    1
    4. Kahraba Baghdad
    2
    5. Naft SC Baghdad
    2
    Cel mai dur program
    Echipa Program
    1. Shorta Baghdad
    4
    2
    5
    5
    5
    4
    2. Quwa Al Jawiya
    5
    5
    4
    2
    4
    4
    3. Zakho FC
    4
    4. Mina'a Basra
    4
    5. Mosul FC
    4
    Rezultate
    1 - 1 16
     
     
    17.78%
    0 - 0 13
     
     
    14.44%
    2 - 0 11
     
     
    12.22%
    2 - 1 8
     
     
    8.89%
    0 - 1 7
     
     
    7.78%
    1 - 0 6
     
     
    6.67%
    3 - 0 5
     
     
    5.56%
    0 - 3 4
     
     
    4.44%
    2 - 2 4
     
     
    4.44%
    3 - 2 4
     
     
    4.44%
    1 - 2 3
     
     
    3.33%
    3 - 3 3
     
     
    3.33%
    0 - 2 2
     
     
    2.22%
    4 - 0 2
     
     
    2.22%
    2 - 3 1
     
     
    1.11%
    3 - 1 1
     
     
    1.11%

    Meciuri Gol-Gol
    Meciuri Gol-Gol: 40
     
     
    44%

    Pauza: Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Victorii gazda: 24
     
     
    27%
    Egalitati: 40
     
     
    45%
    Victorii oaspete: 25
     
     
    28%
    Cea mai bună forma
    Echipa Forma Numarul punctelor:
    1. 18
    2. 14
    3. 13
    4. 13
    5. 12
    Cea mai proastă formă
    Echipa Forma Numarul punctelor:
    1. 1
    2. 2
    3. 4
    4. 5
    5. 5
    <
    Octombrie 2026
    Fotbal pronosticurile
    >
    {"9":"Septembrie 2026","10":"Octombrie 2026","11":"Noiembrie 2026"}
    LuMaMiJoViSâDu
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031
    OVERALL TABLE PCT MJ V E Î +/-
    1
    Al-Karma 23 9 7 2 0 10
    2
    Newroz SC (IRQ) 18 9 5 3 1 10
    3
    Zawra'a Baghdad 18 9 5 3 1 9
    4
    Arbil FC 18 9 5 3 1 9
    5
    Naft SC Baghdad 18 9 5 3 1 6
    6
    Shorta Baghdad 16 9 4 4 1 5
    7
    Duhok SC 12 9 2 6 1 3
    8
    Mina'a Basra 12 9 3 3 3 0
    9
    Quwa Al Jawiya 11 9 2 5 2 2
    10
    Al Jolan SC 11 9 2 5 2 -1
    11
    Diyala FC 9 9 2 3 4 -3
    12
    Zakho FC 9 9 2 3 4 -5
    13
    Ghaz Al Shamal SC 8 9 1 5 3 -3
    14
    Kahraba Baghdad 8 9 1 5 3 -4
    15
    Talaba Baghdad 8 9 1 5 3 -5
    16
    Naft Maysan 8 9 1 5 3 -5
    17
    Mosul FC 8 9 2 2 5 -6
    18
    Karkh SC 7 9 2 1 6 -5
    19
    Gharraf 6 9 1 3 5 -8
    20
    Karbalaa FC 6 9 1 3 5 -9
    AFC Champions League
    Relegation Play-off
    Relegation

    Predictie al zilei

    8.
    14.
    Minnesota United a avut ambele echipe înscrise în fiecare din ultimele 11 meciuri din Major League Soccer.