Acasă
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
X
SETăRI
Fus orar
MOD IMPLICIT
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Mai
Pronosticuri
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Comparatii echipe
Ce este forebet
Andorra
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
2
Ligile mele
SUA
>
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
1306
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri live
13
Pronosticuri maine
1111
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Sfarsit de saptamana
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri ieri
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Toate pronosticuri
2760
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Top pronosticuri
Valori
375
Favorite
Liste
>
Britanic
187
Top European
49
European
694
American
205
African
80
Asiatic
123
Australijski
38
Internaţional
Cupa Națională
3
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
7
LaLiga
9
Bundesliga
8
Serie A
8
Ligue 1
8
Eredivisie
9
Liga Portugal
8
Braziliei Série A
9
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
4
Аlte campionate
Africa De Sud
>
Premier League
7
National First Division
7
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Albania
>
Super League
3
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Algeria
>
Ligue 1
1
Ligue 2
8
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Andorra
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
2
Anglia
>
Premier League
7
Championship
14
League One
11
League Two
14
National League
12
National League N.
12
National League S.
12
FA cup
2
Capital One Cup
Bostik League
15
Premier League 2
5
Southern League
21
Northern Premier
13
Women SL
4
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
7
Arabia Saudită
>
Liga Pro din Arabia Saudită
4
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Argentina
>
Primera Division
Nacional B
18
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
4
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
5
First League
6
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
9
Australia
>
A-League
4
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
3
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
2
Northern Nsw
5
Npl Victoria
4
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
2
Austria
>
Bundesliga
5
Erste Division
2
Regionalliga East
1
Regionalliga Central
5
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
7
Landesliga Burgenland
6
Landesliga Niederösterreich
6
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
6
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
7
Landesliga Kärnten
6
Azerbaidjan
>
Premier League
4
First Division
5
Azerbaijan Cup
Bahrain
>
Premier League
6
Second Division
3
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesh
>
Premier League
3
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
2
Belgia
>
Jupiler Pro League
8
2e Klasse
1
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
2
1st National Women
7
Belgian Cup Women
Pro League U21
4
Belize
>
Premier League
4
Benin
>
League 1
10
Bermuda
>
Premier Division
Bielorusia
>
Vyscha Liga
6
Pershaya Liga
8
Bielorusia Reserves
Cupa Bielorusiei
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Bolivia
>
Liga de Fútbol Prof
2
Nacional B
Bosnia și Herțegovina
>
Premier league
3
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
8
Botswana
>
Premier League
8
Brazilia
>
Braziliei Série A
9
Serie B
8
Serie C
10
Serie D
32
Acreano
3
Alagoano
Amapaense
1
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
2
Gaucho
Gaucho 2
8
Goiano
Maranhense
1
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
2
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
3
Roraimense
2
Sergipano
Sul-Matogrossense
1
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
1
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
10
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
15
Brasileiro Women
7
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Bulgaria
>
First League
6
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
7
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
8
National League B
Coupe de President
Cambogia
>
C-League
5
Camerun
>
Elite One
3
Elite Two
Canada
>
Canadian Premier League
3
Soccer League
Canadian Championship
2
Cehia
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
15
MSFL
5
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
7
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
8
Copa Chile
Super Cup
China
>
Super League
7
League one
8
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Cipru
>
1. Division
5
2. Division
8
3. Division
8
Cypriot Cup
Super Cup
Columbia
>
Primera A
1
Primera B
5
Super Cup
Copa Colombia
Coreea De Sud
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
7
FA Cup
Costa Rica
>
Primera División
6
Liga de Ascenso
4
Croația
>
HNL
5
First NL
4
Croatian Cup
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
DR Congo
>
Super League
2
Danemarca
>
Superliga
5
1. Division
2
2. Division
3
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Djibouti
>
Division 1
Ecuador
>
Serie A
8
Serie B
5
Egipt
>
Premier
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
El Salvador
>
Primera Division
6
Elveția
>
Super League
6
Challenge League
1
Swiss Cup
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
4
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
4
Fiji
>
National Football League
5
Filipine
>
Football League
7
Finlanda
>
Veikkausliiga
4
Ykkosliiga
4
Kakkonen
15
Suomen Cup
Franța
>
Ligue 1
8
Ligue 2
10
National
1
National 2
23
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
Georgia
>
Erovnuli Liga
4
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Germania
>
Bundesliga
8
2. Bundesliga
7
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
8
Regionalliga Nordost
6
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
7
Regionalliga Bayern
5
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
6
Oberliga NOFV Sud
7
Oberliga Schleswig Holstein
8
Oberliga Hamburg
6
Oberliga Bremen
6
Oberliga Niedersachsen
9
Oberliga Westfalen
7
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
9
Oberliga Bayern Nord
7
Oberliga Bayern Süd
7
Oberliga Baden Württemberg
8
Oberliga Mittelrhein
8
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
7
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
5
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Ghana
>
Premier League
9
Gibraltar
>
National League
2
Grecia
>
Super League
7
Super League 2
10
Football League
Greek Cup
Guatemala
>
Liga Nacional
6
Primera Division
10
Guineea
>
Ligue 1
7
Haiti
>
Championnat National
6
Honduras
>
Liga Nacional
5
Hong Kong
>
Premier League
5
Second Division
6
FA Cup
India
>
I-League
Super League
1
Indonezia
>
Liga 1
9
Liga 2
Insulele Feroe
>
Premier League
4
1. Deild
3
Faroe Islands Cup
Iran
>
IPL
2
League 1
9
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
8
Irlanda
>
Premier League
3
First Division
1
FAI Cup
Islanda
>
Premier League
5
1. Division
2. Division
Icelandic Cup
League Cup
Israele
>
Premier League
7
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Italia
>
Serie A
8
Serie B
8
Serie C
30
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
9
Serie D Group D
8
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
5
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Ivory Coast
>
Ligue 1
8
Jamaica
>
Premier League
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
4
Football League
8
J-League Cup
9
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kazahstan
>
Premier League
6
First Division
8
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
10
Kosovo
>
Superleague
5
Kosovar Cup
2
Kuwait
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
3
Lesotho
>
Premier League
3
Letonia
>
Virsliga
5
1. Liga
6
Latvian Cup
Liban
>
Premier League
Libia
>
Premier League
6
Lituania
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
20
Super Cup
Luxembourg
>
National Division
8
Macao
>
Elite League
4
Macedonia de Nord
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Malaezia
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Malawi
>
Super League
8
Mali
>
Première Division
7
Malta
>
Premier League
7
First Division
8
FA Trophy
Maroc
>
Botola 1
6
Botola 2
8
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
7
Mauritius
>
Mauritian League
5
Mexic
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
1
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
14
Liga Premier Serie B
6
Moldova
>
Divizia Nationala
6
Moldovan Cup
Mongolia
>
Premier League
5
Muntenegru
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Myanmar
>
National League
N. Irlanda
>
Premiership
6
Championship
6
Irish Cup
Premiership Women
Nepal
>
A-Division League
Nicaragua
>
Primera Division
5
Liga Primera U20
Nigeria
>
Premier League
9
Norvegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
13
NM Cupen
Noua Zeelandă
>
Premiership
Regional Leagues
15
Oman
>
Professional League
5
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
6
Paraguay
>
Primera Division
5
Division Intermedia
6
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
7
Segunda División
8
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polonia
>
Ekstraklasa
7
1. Liga
6
2. Liga
7
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
8
Segunda Liga
8
Liga 3
4
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Qatar
>
Stars League
6
Q League
4
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Republica Congo
>
Premier League
5
Republica Dominicană
>
LDF
4
România
>
Liga 1
6
Liga 2
9
Romanian Cup
Super Cup
Rusia
>
Premier League
7
1. Division
8
Fnl 2 - Division A Gold
5
Fnl 2 - Division A Silver
5
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
6
PFL - East
PFL - Sud
10
Kubok
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
7
SUA
>
MLS
14
NASL
USL Championship
12
US Open Cup
San Marino
>
Campionato
8
Coppa Titano
Scoția
>
Prima Ligă Scoțiană
Championship
4
League One
5
League two
5
FA Cup
2
League Cup
Challenge Cup
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
6
Singapur
>
S-League
S-Cup
Slovacia
>
Fortuna Liga
5
2. liga
7
Slovak Cup
Slovenia
>
Prva Liga
5
2. Liga
5
Slovenian Cup
Somalia
>
Championship
4
Spania
>
LaLiga
9
Segunda Division
10
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
9
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
9
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Sudan
>
Premier League
Suedia
>
Superettan
8
Allsvenskan
8
Div 1 Norra
7
Div 1 Sodra
7
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Surinam
>
Hoofdklasse
5
Syria
>
Premier League
3
Syrian Cup
Tailanda
>
Premier League
7
Thai League 2
9
Thai League 3
2
FA Cup
League Cup
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
5
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
1
Togo
>
Championnat National
Trinidad și Tobago
>
TT Pro League
5
Tunisia
>
Ligue 1
3
Tunisia Cup
12
Ligue 2
Turcia
>
Süper Lig
9
TFF 1. Lig
8
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
7
Division 1
7
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Ucraina
>
Premier League
8
Persha Liga
8
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Uganda
>
Premier League
2
Ungaria
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Uruguay
>
Primera Division
6
Segunda Division
5
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Venezuela
>
Primera Division
3
Segunda Division
7
Vietnam
>
V.League 1
V.League 2
5
Second Division
1
National Cup
Super Cup
Zambia
>
Premier League
9
Zimbabwe
>
Premier League
9
Țara Galilor
>
Premier
6
Division 1
9
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Țările de Jos
>
Eredivisie
9
Eerste Divisie
5
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
20
Cupa KNVB
1
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Internaţional
Africa
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
2
CAF Confederations Cup
2
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
2
America de Nord și Centrală
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Rezultate Andorra Primera Divisió
Pronosticuri
Clasare
Forma
Rezultate
Program
Statistica
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Colțuri
14.04.2024
18:30
Atlètic Amèrica
0 - 5
Esperança dAndorra
16:00
Pas de la Casa
0 - 1
Inter d'Escaldes
13:30
FC Santa Coloma
4 - 0
CE Carroi
11:00
AC d'Escaldes
1 - 0
FC Ordino
13.04.2024
20:30
UE Santa Coloma
1 - 1
Penya Encarnada
07.04.2024
18:30
Penya Encarnada
1 - 2
AC d'Escaldes
16:00
Esperança dAndorra
0 - 6
FC Santa Coloma
13:30
Inter d'Escaldes
2 - 0
Atlètic Amèrica
11:00
FC Ordino
1 - 1
Pas de la Casa
06.04.2024
20:30
CE Carroi
0 - 3
UE Santa Coloma
10.03.2024
20:45
Pas de la Casa
2 - 2
Penya Encarnada
18:30
AC d'Escaldes
2 - 1
CE Carroi
16:00
FC Ordino
0 - 1
Inter d'Escaldes
13:30
UE Santa Coloma
2 - 0
Esperança dAndorra
11:00
FC Santa Coloma
4 - 2
Atlètic Amèrica
03.03.2024
18:30
Penya Encarnada
2 - 1
FC Ordino
16:00
Atlètic Amèrica
0 - 1
UE Santa Coloma
13:30
CE Carroi
0 - 0
Pas de la Casa
11:00
Esperança dAndorra
1 - 3
AC d'Escaldes
02.03.2024
20:30
Inter d'Escaldes
1 - 2
FC Santa Coloma
25.02.2024
18:30
Pas de la Casa
0 - 1
Penya Encarnada
16:00
FC Santa Coloma
0 - 1
Inter d'Escaldes
13:30
UE Santa Coloma
2 - 0
FC Ordino
11:00
CE Carroi
0 - 4
AC d'Escaldes
24.02.2024
20:30
Atlètic Amèrica
6 - 3
Esperança dAndorra
18.02.2024
18:30
Esperança dAndorra
0 - 0
Pas de la Casa
16:00
CE Carroi
0 - 2
FC Ordino
13:30
FC Santa Coloma
3 - 0
Atlètic Amèrica
11:00
Penya Encarnada
0 - 0
UE Santa Coloma
17.02.2024
20:30
AC d'Escaldes
2 - 1
Inter d'Escaldes
11.02.2024
18:30
UE Santa Coloma
0 - 0
Pas de la Casa
16:00
Atlètic Amèrica
1 - 8
AC d'Escaldes
13:30
Inter d'Escaldes
2 - 0
FC Ordino
11:00
Penya Encarnada
4 - 1
CE Carroi
10.02.2024
20:30
FC Santa Coloma
6 - 1
Esperança dAndorra
04.02.2024
18:30
Penya Encarnada
0 - 2
Inter d'Escaldes
16:00
UE Santa Coloma
6 - 0
Esperança dAndorra
13:30
AC d'Escaldes
5 - 1
FC Santa Coloma
11:00
Pas de la Casa
2 - 2
CE Carroi
03.02.2024
20:30
FC Ordino
1 - 0
Atlètic Amèrica
28.01.2024
18:30
CE Carroi
0 - 5
UE Santa Coloma
16:00
Penya Encarnada
6 - 0
Atlètic Amèrica
13:30
Esperança dAndorra
0 - 5
AC d'Escaldes
11:00
Inter d'Escaldes
2 - 0
Pas de la Casa
27.01.2024
20:30
FC Ordino
1 - 1
FC Santa Coloma
21.01.2024
18:30
Pas de la Casa
1 - 2
Atlètic Amèrica
16:00
FC Ordino
1 - 1
AC d'Escaldes
13:30
Penya Encarnada
0 - 2
FC Santa Coloma
11:00
UE Santa Coloma
0 - 0
Inter d'Escaldes
20.01.2024
20:30
CE Carroi
0 - 4
Esperança dAndorra
17.12.2023
18:30
Inter d'Escaldes
3 - 1
CE Carroi
16:00
FC Santa Coloma
3 - 2
Pas de la Casa
13:30
AC d'Escaldes
3 - 0
Penya Encarnada
11:00
Esperança dAndorra
0 - 3
FC Ordino
16.12.2023
20:30
UE Santa Coloma
6 - 0
Atlètic Amèrica
10.12.2023
18:30
FC Santa Coloma
1 - 2
UE Santa Coloma
16:00
FC Ordino
1 - 0
Penya Encarnada
13:30
Inter d'Escaldes
6 - 0
Esperança dAndorra
11:00
Atlètic Amèrica
1 - 3
CE Carroi
09.12.2023
20:30
Pas de la Casa
0 - 2
AC d'Escaldes
03.12.2023
18:30
FC Santa Coloma
2 - 1
CE Carroi
16:00
Esperança dAndorra
0 - 3
Penya Encarnada
13:30
Pas de la Casa
1 - 1
FC Ordino
11:00
AC d'Escaldes
1 - 2
UE Santa Coloma
02.12.2023
20:30
Atlètic Amèrica
0 - 3
Inter d'Escaldes
26.11.2023
18:30
Pas de la Casa
0 - 3
Inter d'Escaldes
16:00
Atlètic Amèrica
1 - 4
AC d'Escaldes
13:30
Esperança dAndorra
0 - 2
CE Carroi
11:00
FC Santa Coloma
2 - 0
FC Ordino
25.11.2023
20:30
Penya Encarnada
1 - 2
UE Santa Coloma
Meci selectat
Es1
Rayo Vallecano
Osasuna
20/04/2024 16:15
2
Primera Divisió Regular Season
OVERALL TABLE
PCT
MJ
V
E
Î
+/-
1
UE Santa Coloma
55
22
17
4
1
41
2
Inter d'Escaldes
53
22
17
2
3
40
3
FC Santa Coloma
49
22
16
1
5
36
4
AC d'Escaldes
48
22
15
3
4
40
5
Penya Encarnada
35
22
10
5
7
9
6
FC Ordino
29
22
8
5
9
4
7
Pas de la Casa
14
22
2
8
12
-21
8
CE Carroi
12
22
3
3
16
-47
9
Esperança dAndorra
10
22
3
1
18
-49
10
Atlètic Amèrica
8
22
2
2
18
-53
Predictie al zilei
Br1
Atlético Mineiro
Cruzeiro
21/04/2024 02:00
X
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program