cal Fotbalul este matematica
Mai
Mai mult
Avancronici Scoruri live Jucători accidentați Comparație echipe
Setări
Fus orar
cfimg
Cotă

    Nicaragua Liga Primera U20

    Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Meciuri jucate: 196
    Victorii gazda: 87
     
     
    44%
    Egalitati: 41
     
     
    21%
    Victorii oaspete: 68
     
     
    35%
     
    Intalniri cu goluri marcate Sub / Peste 2.5 goluri
    Sub 2.5 goluri: 86
     
     
    44%
    Peste 2.5 goluri: 110
     
     
    56%
     
    Goluri marcate
    Toate golurile: 622  
    Goluri gazde: 355
     
     
    57%
    Goluri oaspeti: 267
     
     
    43%
    Goluri la un meci: 3.17
    Clasatie cu cele mai bune 5 ofensive
    Echipa Goluri marcate Goluri la un meci
    1. Real Esteli U20 152 4.22
    2. Managua FC U20 90 2.5
    3. Diriangen FC U20 60 1.67
    4. H&H Export U20 53 1.47
    5. UNAN Managua U20 46 1.28
    Clasatie cu cele mai bune 5 aparari
    Echipa Goluri primite Goluri la un meci
    1. Real Esteli U20 25 0.69
    2. Managua FC U20 33 0.92
    3. Diriangen FC U20 38 1.06
    4. Walter Ferretti U20 41 1.14
    5. UNAN Managua U20 45 1.25
    Cel mai grav atac
    Echipa Goluri marcate Goluri la un meci
    1. Rancho Santana U20 22 0.61
    2. ART Jalapa U20 35 0.97
    3. Walter Ferretti U20 37 1.03
    4. CD Ocotal U20 41 1.14
    5. Matagalpa U20 45 1.25
    Cea mai gravă apărare
    Echipa Goluri primite Goluri la un meci
    1. Rancho Santana U20 108 3
    2. CD Ocotal U20 93 2.58
    3. H&H Export U20 77 2.14
    4. Matagalpa U20 74 2.06
    5. ART Jalapa U20 47 1.31

    Cel mai simplu program
    Echipa Program
    1. H&H Export U20
    2. Walter Ferretti U20
    3. UNAN Managua U20
    4. Matagalpa U20
    5. Diriangen FC U20
    Cel mai dur program
    Echipa Program
    1. Real Esteli U20
    2. ART Jalapa U20
    3. CD Ocotal U20
    4. Managua FC U20
    5. Rancho Santana U20
    Rezultate
    1 - 1 20
     
     
    10.2%
    0 - 1 15
     
     
    7.65%
    0 - 0 14
     
     
    7.14%
    1 - 2 14
     
     
    7.14%
    1 - 0 14
     
     
    7.14%
    2 - 0 13
     
     
    6.63%
    3 - 0 11
     
     
    5.61%
    0 - 2 10
     
     
    5.1%
    2 - 1 10
     
     
    5.1%
    1 - 3 7
     
     
    3.57%
    4 - 0 7
     
     
    3.57%
    2 - 2 6
     
     
    3.06%
    3 - 1 5
     
     
    2.55%
    3 - 2 5
     
     
    2.55%
    4 - 1 5
     
     
    2.55%
    0 - 7 4
     
     
    2.04%
    2 - 3 4
     
     
    2.04%
    0 - 3 3
     
     
    1.53%
    5 - 0 3
     
     
    1.53%
    5 - 1 3
     
     
    1.53%
    7 - 0 3
     
     
    1.53%
    1 - 7 2
     
     
    1.02%
    1 - 4 2
     
     
    1.02%
    3 - 5 2
     
     
    1.02%
    4 - 2 2
     
     
    1.02%
    7 - 1 2
     
     
    1.02%
    0 - 8 1
     
     
    0.51%
    0 - 4 1
     
     
    0.51%
    1 - 5 1
     
     
    0.51%
    2 - 5 1
     
     
    0.51%
    3 - 3 1
     
     
    0.51%
    4 - 5 1
     
     
    0.51%
    6 - 1 1
     
     
    0.51%
    6 - 0 1
     
     
    0.51%
    8 - 0 1
     
     
    0.51%
    10 - 0 1
     
     
    0.51%

    Meciuri Gol-Gol
    Meciuri Gol-Gol: 94
     
     
    48%

    Pauza: Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Victorii gazda: 73
     
     
    39%
    Egalitati: 73
     
     
    39%
    Victorii oaspete: 43
     
     
    23%
    Cea mai bună forma
    Echipa Forma Numarul punctelor:
    1. 16
    2. 11
    3. 10
    4. 9
    5. 8
    Cea mai proastă formă
    Echipa Forma Numarul punctelor:
    1. 1
    2. 3
    3. 4
    4. 5
    5. 8
    <
    Octombrie 2026
    Fotbal pronosticurile
    >
    {"9":"Septembrie 2026","10":"Octombrie 2026","11":"Noiembrie 2026"}
    LuMaMiJoViSâDu
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

    Clausura

    OVERALL TABLE PCT MJ V E Î +/-
    1
    Real Esteli U20 52 18 17 1 0 67
    2
    Diriangen FC U20 31 18 9 4 5 4
    3
    H&H Export U20 31 18 9 4 5 3
    4
    Walter Ferretti U20 30 18 8 6 4 9
    5
    Managua FC U20 29 18 8 5 5 10
    6
    Matagalpa U20 25 18 8 1 9 -15
    7
    UNAN Managua U20 24 18 6 6 6 7
    8
    ART Jalapa U20 19 18 5 4 9 -12
    9
    CD Ocotal U20 8 18 2 2 14 -34
    10
    Rancho Santana U20 3 18 0 3 15 -39
    Play-off Semi-finals
    Play-off Quarter-finals

    Apertura

    OVERALL TABLE PCT MJ V E Î +/-
    1
    Real Esteli U20 49 18 16 1 1 60
    2
    Managua FC U20 45 18 14 3 1 47
    3
    Diriangen FC U20 35 18 11 2 5 18
    4
    ART Jalapa U20 27 18 6 9 3 0
    5
    UNAN Managua U20 23 18 6 5 7 -6
    6
    Matagalpa U20 22 18 6 4 8 -14
    7
    CD Ocotal U20 21 18 6 3 9 -18
    8
    H&H Export U20 14 18 3 5 10 -27
    9
    Walter Ferretti U20 11 18 2 5 11 -13
    10
    Rancho Santana U20 4 18 1 1 16 -47
    Play-off Semi-finals
    Play-off Quarter-finals

    Predictie al zilei

    8.
    14.
    Minnesota United a avut ambele echipe înscrise în fiecare din ultimele 11 meciuri din Major League Soccer.