Liga Campionilor UEFA
Europa League 17
UEFA Europa Conference League 18
Premier League 10
LaLiga 10
Bundesliga 9
Serie A 10
Ligue 1 9
Eredivisie 9
Liga Portugal 9
|
Meciurile intre cele doua echipe
Cuiabá 3 50% Egalitati 2 33% Juventude 1 17% Vezi complet {"lg_-1":[4,4,1,9],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_20":[3,3,null,6],"lg_20_6":[3,3,null,6],"lg_134":[1,1,1,3],"lg_134_6":[1,1,1,3]} |
Introducere
Confruntarea dintre Cuiabá și Juventude din Serie B se dispută pe Arena Pantanal, pe data de 8 noiembrie 2026. Cuiabá este pe locul 13 în clasament cu 47 de puncte, iar Juventude ocupă poziția a 2-a, având 65 de puncte. Gazdele au înregistrat 3 victorii în ultimele 6 meciuri jucate acasă în campionat, iar Juventude a câștigat jumătate din ultimele 6 deplasări din Serie B. În ultimele 6 întâlniri directe, Cuiabá a obținut victoria în 50 la sută dintre partidele cu Juventude. Predicție: remiză, scor 1-1. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
CUE
Distanțăînliniedreaptă
JUV
CuiabaBrazil
Caxias do SulBrazil
988mi
Arena Pantanal Caxias do Sul
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Pozitie in clasament
Promotion Promotion Play-off Relegation
Vezi complet
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
CUE
Ultimele 6 meciuri
Victorii 1 17% Egalitati 1 17% Pierderi 4 67% Vezi complet {"lg_-1":[14,19,19,52],"lg_-1_6":[1,1,4,6],"lg_134":[11,14,11,36],"lg_134_6":[1,1,4,6],"lg_559":[3,3,4,10],"lg_559_6":[2,2,2,6],"lg_476":[null,1,null,1],"lg_476_6":[null,1,null,1],"lg_881":[null,1,4,5],"lg_881_6":[null,1,4,5]} |
JUV
Ultimele 6 meciuri
Victorii 3 50% Egalitati 3 50% Pierderi 0 0% Vezi complet {"lg_-1":[26,19,13,58],"lg_-1_6":[3,3,0,6],"lg_134":[18,11,7,36],"lg_134_6":[3,3,null,6],"lg_458":[4,5,null,9],"lg_458_6":[3,3,null,6],"lg_476":[3,2,2,7],"lg_476_6":[2,2,2,6],"lg_880":[1,1,4,6],"lg_880_6":[1,1,4,6]} |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
CUE
gazde meciuri:
Victorii 3 50% Egalitati 1 17% Pierderi 2 33% Vezi complet {"lg_-1":[10,8,7,25],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_134":[7,7,4,18],"lg_134_6":[3,1,2,6],"lg_559":[3,null,2,5],"lg_559_6":[3,null,2,5],"lg_881":[null,1,1,2],"lg_881_6":[null,1,1,2]} |
JUV
meciuri in calitate de oaspete
Victorii 3 50% Egalitati 2 33% Pierderi 1 17% Vezi complet {"lg_-1":[8,11,9,28],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_134":[7,6,5,18],"lg_134_6":[3,2,1,6],"lg_458":[1,3,null,4],"lg_458_6":[1,3,null,4],"lg_476":[null,2,1,3],"lg_476_6":[null,2,1,3],"lg_880":[null,null,3,3],"lg_880_6":[null,null,3,3]} |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Intreaga statistica
Timp complet
Timp complet
1 jumătate
2 jumătate
Meciuri jucateG.
Marcate
44
Med.
pe meci 0.85
Primite
49
Med.
pe meci 0.94
Marcate
76
Med.
pe meci 1.31
Primite
45
Med.
pe meci 0.78
În ultimul 52 meciuri
Marcat un gol
În ultimul 58 meciuri
Da
Nu
27
(52%)
25
(48%)
Da
Nu
42
(72%)
16
(28%)
Sub
Peste
CUE
Meciuri recente
Sub/Peste
24
28
46%
54%
1.5
G.
Sub/Peste
22
36
38%
62%
Sub/Peste
38
14
73%
27%
2.5
G.
Sub/Peste
38
20
66%
34%
Sub/Peste
46
6
88%
12%
3.5
G.
Sub/Peste
48
10
83%
17%
Ambele au marcat (Da/Nu) Da
18
35%
65%
Nu
34
Da
20
34%
66%
Nu
38
CUE
Goluri pe perioadă de timp
G.
2
4
6
8
10
12
14
0'
15'
30'
HT
60'
75'
FT
G.
4
8
12
16
20
24
28
0'
15'
30'
HT
60'
75'
FT
Șuturi
CUE
Med. pe meci
Total șuturi
627
12.06
Șuturi blocate
136
2.62
50%Șuturi pe lângă 32%Șuturi pe poartă 59% În interiorul careului 41% În afara careului
JUV
Med. pe meci
Total șuturi
762
13.14
Șuturi blocate
158
2.72
47%Șuturi pe lângă 34%Șuturi pe poartă 61% În interiorul careului 39% În afara careului
CUE
Pase
Total
14320
Med.
pe meci 275.38
Precise
11800
82%
Posesie de minge
51%
Total
18377
Med.
pe meci 316.84
Precise
14462
79%
Posesie de minge
50%
CUE
Timpul mediu al evenimentului
46'
29'
0'
15'
30'
Pauza
60'
75'
FT
JUV
Marcate
Primite
53'
17'
0'
15'
30'
Pauza
60'
75'
FT
CUE
Atacuri totale
Cuiabá
3852
Med.
74.08
Juventude
4969
Med.
85.67
CUE
Atacuri periculoase
Cuiabá
1868
Med.
35.92
Juventude
2304
Med.
39.72
Altele
CUE
52
Meciuri jucate
58
CUE
Disciplinar
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
CUE
Meciuri urmatoare
Dificultate JUV
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uşor 1
Greu 5
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Br2
11/08/2026
3
Br2
11/14/2026
1
Br2
11/08/2026
2
Br2
11/14/2026
1 Vezi complet
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Lu | Ma | Mi | Jo | Vi | Sâ | Du |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | |||
| 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
| 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
| 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
| 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
| Lu | Ma | Mi | Jo | Vi | Sâ | Du |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | ||||||
| 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 |
| 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
| 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
| 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
| 30 |
| Lu | Ma | Mi | Jo | Vi | Sâ | Du |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | |
| 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
| 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
| 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
| 28 | 29 | 30 | 31 |











