Liga Campionilor UEFA
Europa League 17
UEFA Europa Conference League 18
Premier League 10
LaLiga 10
Bundesliga 9
Serie A 10
Ligue 1 9
Eredivisie 9
Liga Portugal 9
Braziliei Série A 3
Prima Ligă Scoțiană 6
|
Meciurile intre cele doua echipe
Ceará SC 1 50% Egalitati 1 50% Operário PR 0 0% {"lg_-1":[1,1,0,2],"lg_-1_6":[1,1,0,2],"lg_134":[1,1,null,2],"lg_134_6":[1,1,null,2]} |
Introducere
Pe Estádio Governador Plácido Aderaldo Castelo, Ceará SC va întâlni Operário PR în cadrul Serie B, pe 31 mai 2026. Ambele echipe se află la egalitate de puncte, 13, cu Ceará SC pe locul 11 și Operário PR pe poziția a 13-a. Ceará SC a înregistrat un procentaj de 50 la sută victorii în acest sezon, în timp ce Operário PR a pierdut jumătate dintre ultimele 4 partide disputate în deplasare în Serie B. În duelurile directe recente din acest sezon, cele două echipe au remizat o dată din două confruntări. Modelul nostru estimează un rezultat de egalitate, 0-0, între Ceará SC și Operário PR. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Clasare 31/05/2026
Promotion Promotion Play-off Relegation |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
CEA
Ultimele 6 meciuri
Victorii 2 33% Egalitati 0 0% Pierderi 4 67% Vezi complet {"lg_-1":[16,10,6,32],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_134":[3,4,3,10],"lg_134_6":[1,2,3,6],"lg_450":[7,4,null,11],"lg_450_6":[3,3,null,6],"lg_457":[3,1,2,6],"lg_457_6":[3,1,2,6],"lg_476":[3,1,1,5],"lg_476_6":[3,1,1,5]} |
OPE
Ultimele 6 meciuri
Victorii 1 17% Egalitati 1 17% Pierderi 4 67% Vezi complet {"lg_-1":[11,14,8,33],"lg_-1_6":[1,1,4,6],"lg_134":[3,4,3,10],"lg_134_6":[1,2,3,6],"lg_462":[3,6,3,12],"lg_462_6":[2,4,null,6],"lg_476":[3,1,1,5],"lg_476_6":[3,1,1,5],"lg_880":[2,3,1,6],"lg_880_6":[2,3,1,6]} |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
CEA
gazde meciuri:
Victorii 4 67% Egalitati 1 17% Pierderi 1 17% Vezi complet {"lg_-1":[9,6,1,16],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_134":[2,2,1,5],"lg_134_6":[2,2,1,5],"lg_450":[3,3,null,6],"lg_450_6":[3,3,null,6],"lg_457":[2,1,null,3],"lg_457_6":[2,1,null,3],"lg_476":[2,null,null,2],"lg_476_6":[2,null,null,2]} |
OPE
meciuri in calitate de oaspete
Victorii 1 17% Egalitati 2 33% Pierderi 3 50% Vezi complet {"lg_-1":[5,5,6,16],"lg_-1_6":[1,2,3,6],"lg_134":[1,1,2,4],"lg_134_6":[1,1,2,4],"lg_462":[1,2,3,6],"lg_462_6":[1,2,3,6],"lg_476":[2,null,1,3],"lg_476_6":[2,null,1,3],"lg_880":[1,2,null,3],"lg_880_6":[1,2,null,3]} |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Intreaga statistica
Timp complet
Timp complet
1 jumătate
2 jumătate
Meciuri jucateG.
Marcate
53
Med.
pe meci 1.66
Primite
27
Med.
pe meci 0.84
Marcate
33
Med.
pe meci 1
Primite
31
Med.
pe meci 0.94
În ultimul 32 meciuri
Marcat un gol
În ultimul 33 meciuri
Da
Nu
26
(81%)
6
(19%)
Da
Nu
21
(64%)
12
(36%)
Sub
Peste
CEA
Meciuri recente
Sub/Peste
9
23
28%
72%
1.5
G.
Sub/Peste
12
21
36%
64%
Sub/Peste
18
14
56%
44%
2.5
G.
Sub/Peste
22
11
67%
33%
Sub/Peste
24
8
75%
25%
3.5
G.
Sub/Peste
30
3
91%
9%
Ambele au marcat (Da/Nu) Da
17
53%
47%
Nu
15
Da
13
39%
61%
Nu
20
CEA
Goluri pe perioadă de timp
G.
2
4
6
8
10
12
14
0'
15'
30'
HT
60'
75'
FT
G.
2
4
6
8
10
12
14
0'
15'
30'
HT
60'
75'
FT
Șuturi
CEA
Med. pe meci
Total șuturi
403
12.59
Șuturi blocate
71
2.22
49%Șuturi pe lângă 34%Șuturi pe poartă 62% În interiorul careului 38% În afara careului
OPE
Med. pe meci
Total șuturi
442
13.39
Șuturi blocate
67
2.03
50%Șuturi pe lângă 38%Șuturi pe poartă 49% În interiorul careului 51% În afara careului
CEA
Pase
Total
10008
Med.
pe meci 312.75
Precise
7633
76%
Posesie de minge
53%
Total
7354
Med.
pe meci 222.85
Precise
6161
84%
Posesie de minge
52%
CEA
Timpul mediu al evenimentului
45'
30'
0'
15'
30'
Pauza
60'
75'
FT
OPE
Marcate
Primite
47'
30'
0'
15'
30'
Pauza
60'
75'
FT
CEA
Atacuri totale
Ceará SC
3059
Med.
95.59
Operário PR
3072
Med.
93.09
CEA
Atacuri periculoase
Ceará SC
1581
Med.
49.41
Operário PR
1558
Med.
47.21
Altele
CEA
32
Meciuri jucate
33
CEA
Disciplinar
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
CEA
Meciuri urmatoare
Dificultate OPE
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uşor 1
Greu 5
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Br2
05/31/2026
1
Br2
06/11/2026
2
Br2
06/16/2026
2
Br2
06/21/2026
1
Br2
06/26/2026
1
Br2
07/03/2026
2
Br2
05/31/2026
3
Br2
06/06/2026
1
Br2
06/15/2026
1
Br2
06/21/2026
2
Br2
06/26/2026
1
Br2
07/03/2026
1
Br2
07/10/2026
1
Br2
07/17/2026
1
Br2
07/21/2026
1
Br2
07/24/2026
2
Br2
08/07/2026
1
Br2
08/14/2026
2
Br2
08/18/2026
2
Br2
08/21/2026
1
Br2
08/28/2026
2
Br2
09/04/2026
3
Br2
09/08/2026
1
Br2
09/11/2026
4
Br2
09/18/2026
2
Br2
09/25/2026
1
Br2
10/02/2026
2
Br2
10/06/2026
2
Br2
10/09/2026
1
Br2
10/16/2026
1
Br2
10/23/2026
2
Br2
10/30/2026
1
Br2
11/06/2026
1
Br2
11/14/2026
1
Br2
07/10/2026
4
Br2
07/17/2026
3
Br2
07/21/2026
1
Br2
07/24/2026
1
Br2
08/07/2026
2
Br2
08/14/2026
2
Br2
08/18/2026
2
Br2
08/21/2026
2
Br2
08/28/2026
4
Br2
09/04/2026
1
Br2
09/08/2026
1
Br2
09/11/2026
2
Br2
09/18/2026
2
Br2
09/25/2026
3
Br2
10/02/2026
1
Br2
10/06/2026
1
Br2
10/09/2026
2
Br2
10/16/2026
1
Br2
10/23/2026
1
Br2
10/30/2026
4
Br2
11/06/2026
3
Br2
11/14/2026
1 Vezi complet
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Lu | Ma | Mi | Jo | Vi | Sâ | Du |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | |||
| 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
| 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
| 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
| 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
| Lu | Ma | Mi | Jo | Vi | Sâ | Du |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | ||||||
| 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 |
| 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
| 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
| 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
| 30 |
| Lu | Ma | Mi | Jo | Vi | Sâ | Du |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | |
| 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
| 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
| 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
| 28 | 29 | 30 | 31 |











