Start
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
X
USTAWIENIA
Strefa czasowa
DOMYśLNY
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Jeszcze
Prognozy
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Porównanie danych drużyna
Co to jest forebet
Moje ligi
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
183
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
12
Prognozy na jutro
401
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
719
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
1121
>
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
51
Ulubione
Listy
>
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
139
Amerykański
151
Afrykanin
67
Azjatycki
91
Australijski
41
Międzynarodowy
20
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
12
Copa America
8
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
10
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Albania
>
Super League
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Algieria
>
Ligue 1
8
Ligue 2
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
2
Andora
>
Primera Divisio
2. Division
2
Copa Constitucio
Anglia
>
Premier League
Championship
League one
League two
National League
National League N.
National League S.
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
Arabia Saudyjska
>
Saudyjska Pro Liga
1st Division
King Cup
Super Cup
Argentyna
>
Primera Division
5
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
17
Copa Argentina
1
Super Cup
Reserve League
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
First League
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
5
Npl Queensland
5
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
Austria
>
Bundesliga
Erste Division
Regionalliga East
Regionalliga Central
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
Landesliga Wien
7
Landesliga Burgenland
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
Landesliga Steiermark
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
Landesliga Kärnten
Azerbejdżan
>
Premier League
First Division
Azerbaijan Cup
Bahrajn
>
Premier League
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesz
>
Premier League
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Belize
>
Premier League
Benin
>
League 1
8
Bermuda
>
Premier Division
Białoruś
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
8
Białoruś Reserves
Puchar Białorusi
16
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
4
Boliwia
>
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Botswana
>
Premier League
Bośnia
>
Premier league
Kup BiH
1st League FBiH
1st League: RS
Brazylia
>
Brasileiro Série A
10
Serie B
9
Serie C
10
Serie D
32
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
5
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
6
Catarinense
Catarinense 2
5
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
8
Goiano
Maranhense
1
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
Supercopa
Copa Paulista
11
Brasileiro U20
9
Carioca U20
5
Mineiro U20
7
Paranaense U19
Paulista U20
40
Brasileiro Women
8
Paulista Women
5
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Burkina Faso
>
Premier League
8
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Bułgaria
>
First League
Second Leaguе
Third League - South-East
Third League - South-West
Third League - North-East
Third League - North-West
Bulgarian Cup
Super Cup
Chile
>
Primera Division
1
Primera B
8
Copa Chile
32
Super Cup
Chiny
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Chorwacja
>
HNL
First NL
1
3. HNL Center
3. HNL North
3. HNL South
3. HNL East
3. HNL West
Croatian Cup
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
Cypr
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Czarnogóra
>
First League
Second League
Crnogorski Kup
Czechy
>
Synot liga
Druha Liga
CFL
1
MSFL
5
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
7
Division E
6
Division F
7
DR Congo
>
Super League
Dania
>
Super League
1. Division
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Dżibuti
>
Division 1
Egipt
>
Premier
2
Second League
Egypt Cup
3
Super Cup
Ekwador
>
Serie A
8
Serie B
5
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
6
Fidżi
>
National Football League
5
Filipiny
>
Football League
7
Finlandia
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
8
Suomen Cup
16
Francja
>
Ligue 1
Ligue 2
National
National 2
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
Ghana
>
Premier League
9
Gibraltar
>
National League
Grecja
>
Super League
Super League 2
Football League
Greek Cup
Gruzja
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Gwatemala
>
Liga Nacional
Primera Division
Gwinea
>
Ligue 1
2
Haiti
>
Championnat National
Hiszpania
>
LaLiga
Segunda Division
1
Primera División RFEF
2
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
9
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Honduras
>
Liga Nacional
Hong Kong
>
Premier League
Second Division
FA Cup
Indie
>
I-League
Super League
Indonezja
>
Liga 1
Liga 2
Iran
>
IPL
League 1
Hazfi Cup
2
Iraq
>
Premier League
2
Irlandia
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Irlandia Północna
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
4
Islandia
>
Premier League
6
1. Division
3
2. Division
3
Icelandic Cup
League Cup
Ivory Coast
>
Ligue 1
Izrael
>
Premier League
Liga Leumit
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Jamajka
>
Premier League
Japonia
>
J-League
11
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kambodża
>
C-League
Kamerun
>
Elite One
Elite Two
Kanada
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
2
Canadian Championship
Katar
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Kazachstan
>
Premier League
6
First Division
3
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
8
Kolumbia
>
Primera A
1
Primera B
1
Super Cup
Copa Colombia
Kongo
>
Premier League
Korea Południowa
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Kosowo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kostaryka
>
Primera División
Liga de Ascenso
Kuwait
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
4
Lesotho
>
Premier League
Liban
>
Premier League
3
Libia
>
Premier League
1
Litwa
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Luksemburg
>
National Division
Macedonia Północna
>
First League
Second League
Macedonian Cup
Makau
>
Elite League
2
Malawi
>
Super League
Malezja
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Maroko
>
Botola 1
7
Botola 2
8
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
Mauritius
>
Mauritian League
4
Meksyk
>
Primera Division
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Mongolia
>
Premier League
4
Mołdawia
>
Divizia Nationala
Moldovan Cup
Myanmar
>
National League
Nepal
>
A-Division League
Niderlandy
>
Eredivisie
Eerste Divisie
Tweede Divisie
1
Derde Divisie
1
Puchar KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
KNVB Beker Women
Niemcy
>
Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
Regionalliga West
Regionalliga Bayern
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
Oberliga NOFV Sud
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
Oberliga Hessen
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
Oberliga Bayern Nord
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
2. Bundesliga Women
DFB Pokal Women
Nigeria
>
Premier League
11
Nikaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
Norwegia
>
Eliteserien
7
1. Division
8
2. Division
14
NM Cupen
Nowa Zelandia
>
Premiership
Regional Leagues
17
Oman
>
Professional League
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
Paragwaj
>
Primera Division
6
Division Intermedia
8
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
Segunda División
6
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polska
>
Ekstraklasa
1. Liga
2. Liga
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
Segunda Liga
Liga 3
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
RPA
>
Premier League
1
National First Division
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Republika Dominikańska
>
LDF
4
Rosja
>
Premier Liga
1. Division
Fnl 2 - Division A Gold
1
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
1
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - południe
8
Kubok
Super Cup
Rumunia
>
Liga 1
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
Salwador
>
Primera Division
San Marino
>
Campionato
Coppa Titano
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
Prva Liga
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
4
Singapur
>
S-League
4
S-Cup
Somalia
>
Championship
4
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
NASL
USL Championship
10
US Open Cup
Sudan
>
Premier League
Surinam
>
Hoofdklasse
5
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
Szkocja
>
Szkocka Premiership
Championship
League One
League Two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Szwajcaria
>
Super League
Challenge League
Swiss Cup
Szwecja
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Słowacja
>
Fortuna Liga
2. liga
Slovak Cup
Słowenia
>
Prva Liga
2. Liga
Slovenian Cup
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Tajlandia
>
Premier League
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
1
League Cup
1
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
Togo
>
Championnat National
Trynidad i Tobago
>
TT Pro League
Tunezja
>
Ligue 1
7
Tunisia Cup
Ligue 2
4
Turcja
>
Süper Lig
TFF 1. Lig
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
UAE
>
Football League
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Uganda
>
Premier League
Ukraina
>
Premier League
Persha Liga
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
Urugwaj
>
Primera Division
8
Segunda Division
7
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Walia
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Wenezuela
>
Primera Division
Segunda Division
Copa Venezuela
Wietnam
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
National Cup
Super Cup
Wyspy Owcze
>
Premier League
5
1. Deild
4
Faroe Islands Cup
Węgry
>
NB I
NB II
Magyar Kupa
Włochy
>
Serie A
Serie B
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
1
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
Primavera 2
Primavera 3
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
Coppa Italia Women
Zambia
>
Premier League
Zimbabwe
>
Premier League
9
Łotwa
>
Virsliga
5
1. Liga
7
Latvian Cup
Międzynarodowy
Afryka
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
>
OFC Nations Cup
2
OFC Champions League
Europa
>
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
12
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Świat
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Błąd! Wprowadzona data jest poza zakresem!
Pierwsza połowa prognozy Zamówione według ligi 14.06.2024
<
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/Wynik końcowy
Gol/Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
>
20:00
Czas
Mistrzostwo
Gospodarze - Goście
Pierwsza połowa prawdopodobieństwo w %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Euro Championship
Eu
Germany
Scotland
14/06/2024 21:00
40
36
24
1
15°
-
OFC Nations Cup
Oc
Solomon Islands
Vanuatu
15/06/2024 06:00
34
36
30
X
28°
-
Argentyna Primera Division
Ar1
Boca Juniors
Vélez Sársfield
15/06/2024 00:00
33
23
44
2
17°
-
Ar1
Talleres Córdoba
CA Platense
15/06/2024 00:00
18
73
10
X
17°
-
Stany Zjednoczone Major League Soccer
Us1
New York City FC
Columbus Crew
15/06/2024 01:30
19
46
35
X
16°
-
Chiny Super League
Cn1
Meizhou Wuhua
Shandong Luneng
14/06/2024 13:35
10
39
51
2
27°
-
+11'
95
0 - 0
(0 - 0)
Cn1
Tianjin Teda
Shanghai SIPG
14/06/2024 14:00
8
42
50
2
26°
-
68
0 - 2
(0 - 2)
Cn1
Nantong Zhiyun
Sichuan FC
14/06/2024 14:00
35
48
17
X
26°
-
73
0 - 0
(0 - 0)
Hiszpania Primera Division Women
EsW
Huelva W
Real Madrid W
14/06/2024 19:00
19
34
46
2
23°
-
Rosja Division 2 - Zachód
Ru4
Saturn
Znamya Truda
14/06/2024 17:30
30
40
30
X
21°
-
Austria Landesliga Wien
AtL
Slovan HAC
FC Stadlau
14/06/2024 18:00
37
40
24
X
19°
-
AtL
Gerasdorf Stammersdorf
ASV 13
14/06/2024 18:00
40
35
25
1
19°
-
AtL
SV Donau
Red Star-Penzing
14/06/2024 18:30
35
56
9
X
19°
-
Austria Landesliga Niederösterreich
AtL
St. Peter
SKN St. Polten II
14/06/2024 18:30
26
48
26
X
16°
-
AtL
Kilb
Kottingbrunn
14/06/2024 19:00
51
46
3
1
17°
-
AtL
Ortmann
SC Retz
14/06/2024 19:00
10
58
32
X
18°
-
AtL
Schrems
Korneuburg
14/06/2024 19:30
40
33
27
1
15°
-
AtL
Scheiblingkirchen
Zwettl
14/06/2024 19:30
22
53
25
X
18°
-
AtL
Langenrohr
SV Gloggnitz
14/06/2024 19:30
34
7
59
2
18°
-
AtL
Haitzendorf
Waidhofen/Thaya
14/06/2024 20:00
76
8
16
1
18°
-
AtL
Wiener Neustadt
USC Rohrbach
14/06/2024 20:00
51
38
11
1
18°
-
Austria Landesliga Tirol
AtL
SV Wörgl
Kundl SC
14/06/2024 19:00
20
31
49
2
15°
-
Białoruś Premier League
By1
FC Isloch
FC Gomel
14/06/2024 17:00
25
46
29
X
14°
-
By1
FK Vitebsk
Torpedo Zhodino
14/06/2024 18:45
13
69
18
X
12°
-
Białoruś Pershaya Liga
By2
ABFF U17
BATE II
14/06/2024 12:00
27
36
37
2
15°
-
FT
3 - 1
(1 - 0)
By2
FK Slonim
Lokomotiv Gomel
14/06/2024 16:00
22
41
37
X
17°
-
By2
Torpedo BelAZ II
FC Molodechno
14/06/2024 18:00
27
40
33
X
12°
-
Białoruś Women Premier League
ByW
FK Zorka-BDU W
Belarus W U19
14/06/2024 12:00
58
4
38
1
15°
-
ByW
FC Gomel W
FK Vitebsk W
14/06/2024 15:00
25
19
56
2
18°
-
ByW
DYuSSh Pinskogo W
Dnepr Mogilev W
14/06/2024 16:00
36
15
50
2
18°
-
Chorwacja First NL
Hr2
Orijent Rijeka
Kustosija
14/06/2024 18:00
12
70
17
X
19°
-
Republika Czeska MSFL
Cz3
FK Blansko
Karvina II
14/06/2024 17:00
22
61
17
X
18°
-
Cz3
Znojmo
RSM Hodonin
14/06/2024 17:30
35
31
34
1
19°
-
Cz3
SK Hranice
SK Unicov
14/06/2024 19:00
34
27
40
2
16°
-
Czechy Division A
Cz4
FC Rokycany
Petřín Plzeň
14/06/2024 18:00
17
37
46
2
15°
-
Czechy Division B
Cz4
Sokol Nespeky
Hrebec
14/06/2024 18:30
26
38
36
X
15°
-
Czechy Division D
Cz4
Havlickuv Brod
1. FC Brno B
14/06/2024 18:00
17
28
55
2
15°
-
Czechy Division E
Cz4
Strani
Baťov
14/06/2024 18:00
29
54
17
X
14°
-
Czechy Division F
Cz4
Valasske Mezirici
Hlubina
14/06/2024 16:30
19
29
53
2
19°
-
Cz4
Břidličná
Havirov
14/06/2024 16:45
8
35
57
2
16°
-
Cz4
Opava B
Jesenik
14/06/2024 17:00
50
29
21
1
19°
-
Cz4
Krnov
Bruntal
14/06/2024 17:30
61
23
16
1
19°
-
Cz4
FK Šumperk
ŠSK Bílovec
14/06/2024 18:00
27
21
53
2
16°
-
Cz4
Vratimov
MFK Vítkovice
14/06/2024 18:00
33
36
32
X
16°
-
Estonia Esiliiga
Ee2
FC Tallinn
Tartu JK Welco
14/06/2024 19:00
23
45
32
X
12°
-
Faroe Islands 1. deild
Fo2
Víkingur II
Hoyvik
14/06/2024 20:00
58
20
23
1
9°
-
Finlandia Suomen Cup
FiC
PK-35 Vantaa
Sexypöxyt II
14/06/2024 18:00
64
26
10
1
13°
-
Islandia 2.Division
Is3
Aegir Thorlakshofn
Kormakur
14/06/2024 21:15
26
42
32
X
13°
-
Łotwa Virsliga
Lv1
Valmieras FK
FK Tukums 2000
14/06/2024 17:00
51
29
20
1
15°
-
Łotwa 1. Liga
Lv2
Rīgas FS II
JDFS Alberts
14/06/2024 18:00
31
20
50
2
14°
-
Litwa 1 Lyga
Lt2
FK Nevezis
FK Riteriai
14/06/2024 17:00
8
32
60
2
16°
-
Lt2
NFA Kaunas
FK Tauras
14/06/2024 17:30
26
40
34
X
17°
-
Lt2
FK Garliava
FK Panevezys-2
14/06/2024 18:00
22
51
27
X
14°
-
Lt2
Neptunas Klaipeda
Hegelmann Litauen 2
14/06/2024 18:00
41
33
26
1
14°
-
Irlandia Północna Premiership Women
NIW
Linfield W
Crusaders Strikers W
14/06/2024 20:45
63
32
4
1
9°
-
NIW
Glentoran BU W
Derry City W
14/06/2024 20:45
66
21
13
1
9°
-
NIW
Larne W
Mid-Ulster W
14/06/2024 20:45
34
62
4
X
11°
-
NIW
Lisburn W
Lisburn Rangers W
14/06/2024 21:00
18
46
35
X
9°
-
Norwegia 2. Division
No3
Skeid Fotball
Grorud IL
14/06/2024 18:00
36
16
48
2
14°
-
Szwecja Superettan
Se2
Örgryte IS
GIF Sundsvall
14/06/2024 19:00
53
29
18
1
12°
-
Szwecja Div 1 Norra
Se3
Stockholm Internazionale
Sollentuna FK
14/06/2024 18:00
35
46
19
X
14°
-
Se3
Umea FC
Friska Viljor
14/06/2024 19:00
35
38
27
X
12°
-
Szwecja Div 1 Sodra
Se4
Torns IF
Eskilsminne
14/06/2024 19:00
43
28
30
1
14°
-
Brazylia Serie B
Br2
Operário PR
Santos
15/06/2024 00:00
39
33
28
1
16°
-
Br2
Avai FC
Guarani
15/06/2024 02:00
47
38
15
1
18°
-
Brazylia Campeonato Gaucho 2
BrG
Veranópolis/RS
Brasil Farroupilha
15/06/2024 00:30
50
31
20
1
14°
-
Brazylia Copa Paulista
BrC
Barretos
Comercial/SP
15/06/2024 01:00
25
42
33
X
21°
-
Brazylia Campeonato Carioca U20
BrC
Botafogo U20
Audax Rio U20
14/06/2024 15:00
40
50
10
X
29°
-
30
0 - 1
Brazylia Campeonato Paulista Serie B
BrP
Paulista/SP
Flamengo SP
15/06/2024 00:30
31
58
11
X
16°
-
Brazylia Campeonato Paulista U20
BrP
Santos U20
Santo André U20
14/06/2024 20:00
42
32
26
1
27°
-
BrP
Mauá U20
Portuguesa Santista U20
14/06/2024 20:00
32
28
40
2
26°
-
BrP
Jabaquara U20
Mauaense U20
14/06/2024 20:00
41
48
12
X
27°
-
BrP
Novorizontino U20
Grêmio Prudente U20
14/06/2024 20:00
42
50
8
X
32°
-
BrP
VOCEM U20
Tupã U20
14/06/2024 20:00
52
34
14
1
31°
-
BrP
Botafogo SP U20
Bandeirante U20
14/06/2024 20:00
40
32
28
1
31°
-
BrP
Francana U20
Comercial U20
14/06/2024 20:00
29
17
53
2
27°
-
BrP
Inter de Bebedouro U20
Sertãozinho U20
14/06/2024 20:00
67
18
15
1
30°
-
BrP
Ferroviária U20
Velo Clube U20
14/06/2024 20:00
30
32
39
2
30°
-
BrP
XV de Jaú U20
São Carlos U20
14/06/2024 20:00
53
26
22
1
27°
-
BrP
Rio Claro SP U20
Taquaritinga U20
14/06/2024 20:00
32
58
10
X
29°
-
BrP
Inter Limeira U20
Cosmopolitano U20
14/06/2024 20:00
17
51
32
X
29°
-
BrP
XV de Piracicaba U20
Independente SP U20
14/06/2024 20:00
70
21
9
1
30°
-
BrP
Rio Branco EC U20
União São João U20
14/06/2024 20:00
18
68
13
X
30°
-
BrP
Ponte Preta U20
Porto Ferreira U20
14/06/2024 20:00
38
39
23
X
27°
-
BrP
Guaçuano U20
Itapirense U20
14/06/2024 20:00
41
39
20
1
29°
-
BrP
Brasilis FC U20
Aguai U20
14/06/2024 20:00
6
55
39
X
26°
-
BrP
Desportivo Brasil U20
Sfera U20
14/06/2024 20:00
12
27
61
2
30°
-
BrP
Comercial de Tietê U20
São Bento U20
14/06/2024 20:00
43
51
6
X
27°
-
BrP
Ituano U20
Elosport U20
14/06/2024 20:00
64
35
1
1
29°
-
Cancl.
BrP
Taubaté U20
Joseense U20
14/06/2024 20:00
44
34
22
1
27°
-
BrP
União Suzano U20
União Mogi U20
14/06/2024 20:00
54
39
8
1
26°
-
BrP
Sao Jose EC U20
Pinda Ferroviária U20
14/06/2024 20:00
47
22
32
1
27°
-
BrP
Bragantino U20
Paulínia U20
14/06/2024 20:00
58
31
11
1
27°
-
BrP
Capivariano U20
SKA Brasil U20
14/06/2024 20:00
54
18
28
1
30°
-
BrP
Guarani U20
Metropolitano FC U20
14/06/2024 20:00
67
23
10
1
28°
-
BrP
Novorizontino U20
Marília U20
14/06/2024 20:00
31
14
55
2
32°
-
BrP
Grêmio Prudente U20
Tupã U20
14/06/2024 20:00
45
53
2
X
-
BrP
VOCEM U20
Presidente Prudente U20
14/06/2024 20:00
24
65
11
X
31°
-
BrP
Mirassol U20
Fernandópolis U20
14/06/2024 20:00
35
55
10
X
32°
-
BrP
Rio Preto U20
Tanabi SP U20
14/06/2024 20:00
29
59
12
X
32°
-
BrP
José Bonifácio U20
Olímpia U20
14/06/2024 20:00
32
57
11
X
-
BrP
Sao Paulo U20
Referência U20
14/06/2024 20:00
53
41
6
1
27°
-
BrP
Osasco Audax U20
Vital Ibiúna U20
14/06/2024 20:00
50
38
12
1
27°
-
BrP
Oeste U20
Grêmio Osasco U20
14/06/2024 20:00
45
31
24
1
27°
-
BrP
Palmeiras U20
Guarulhos U20
14/06/2024 20:00
72
16
12
1
27°
-
BrP
Ibrachina U20
Portuguesa U20
14/06/2024 20:00
42
33
25
1
27°
-
BrP
Flamengo SP U20
Nacional SP U20
14/06/2024 20:00
17
57
26
X
26°
-
BrP
Corinthians U20
EC São Bernardo U20
14/06/2024 20:00
34
60
6
X
27°
-
BrP
São Caetano U20
Juventus U20
14/06/2024 20:00
15
70
15
X
27°
-
BrP
Água Santa U20
Aster Brasil SP U20
14/06/2024 20:00
18
65
17
X
27°
-
Brazylia Campeonato Mineiro U20
BrM
Minas Boca U20
Athletic Club U20
14/06/2024 15:00
28
40
33
X
25°
-
27
0 - 0
Argentyna Primera C Metropolitana
Ar4
Ituzaingó
Centro Español
15/06/2024 00:00
23
43
34
X
17°
-
Argentyna Torneo Federal A
Ar3
Sarmiento Resistencia
San Martín Formosa
15/06/2024 02:05
24
58
18
X
26°
-
Ar3
Juventud Antoniana
Sarmiento de La Banda
15/06/2024 03:00
30
38
32
X
16°
-
Paraguay Division Intermedia
Py2
Resistencia SC
3 de Febrero
14/06/2024 23:00
25
60
15
X
32°
-
Py2
CA Tembetary
12 de Junio VH
15/06/2024 01:30
24
47
28
X
29°
-
Surinam Hoofdklasse
Sr1
SV Voorwaarts
SV Broki
15/06/2024 01:00
50
23
27
1
25°
-
Urugwaj Primera Division
Uy1
Miramar Misiones
CA Cerro
15/06/2024 00:00
38
38
24
1
15°
-
USA USL Championship
Us2
Loudoun United
Las Vegas Lights
15/06/2024 01:00
52
38
10
1
23°
-
Kanada Piłka nożna
Ca2
Serbian W. E.
SC Scarborough
15/06/2024 02:00
24
51
24
X
19°
-
Jeszcze
2024-06-14
<
Piłka nożna prognozy
>
{"5":"maja 2024","6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wyróżnione mecz
Tn1
US Ben Guerdane
AS Marsa
14/06/2024 17:30
1
Major League Soccer Eastern Conference
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
Inter Miami CF
35
18
10
5
3
15
2
FC Cincinnati
33
16
10
3
3
7
3
New York City FC
29
16
9
2
5
7
4
New York Red Bulls
29
17
8
5
4
6
5
Charlotte FC
25
17
7
4
6
0
6
Columbus Crew
24
14
6
6
2
8
7
Toronto FC
24
17
7
3
7
0
8
Philadelphia Union
20
16
4
8
4
4
9
Nashville SC
19
16
4
7
5
-2
10
DC United
19
17
4
7
6
-6
11
Orlando City SC
17
16
4
5
7
-8
12
Montreal Impact
17
16
4
5
7
-12
13
Atlanta United
16
16
4
4
8
1
14
Chicago Fire
15
17
3
6
8
-12
15
New England Revolution
13
15
4
1
10
-15
Major League Soccer Western Conference
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
Real Salt Lake
33
17
9
6
2
17
2
Los Angeles FC
30
16
9
3
4
9
3
Minnesota United
29
16
8
5
3
7
4
Los Angeles Galaxy
28
17
7
7
3
6
5
Vancouver Whitecaps
25
16
7
4
5
5
6
Austin FC
23
17
6
5
6
-4
7
Houston Dynamo
22
16
6
4
6
0
8
Colorado Rapids
22
17
6
4
7
-2
9
Portland Timbers
21
18
5
6
7
0
10
Seattle Sounders
18
17
4
6
7
-1
11
Saint Louis City
18
16
3
9
4
-2
12
Sporting Kansas City
14
17
3
5
9
-6
13
FC Dallas
14
16
3
5
8
-7
14
San Jose Earthquakes
11
16
3
2
11
-15
Porada dnia
Eu
Germany
Scotland
14/06/2024 21:00
1
Video Highlight
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program