Start
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
X
USTAWIENIA
Strefa czasowa
DOMYśLNY
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Jeszcze
Prognozy
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Porównanie danych drużyna
Co to jest forebet
Moje ligi
Stany Zjednoczone
>
MLS
1
Piłka nożna
Prognozy na dziś
169
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
8
Prognozy na jutro
84
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
437
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
1061
>
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
45
Ulubione
Listy
>
Brytyjski
20
Top Europejski
40
Europejski
440
Amerykański
49
Afrykanin
34
Azjatycki
123
Australijski
30
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
1
LaLiga
Bundesliga
Serie A
2
Ligue 1
3
Eredivisie
1
Liga Portugal
Brasileiro Série A
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
1
Mistrzostwa
Albania
>
Super League
5
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Algieria
>
Ligue 1
1
Ligue 2
Algeria Cup
1
Super Cup
U21 League
Andora
>
Primera Divisio
2. Division
2
Copa Constitucio
Anglia
>
Premier League
1
Championship
League one
2
League two
2
National League
National League N.
National League S.
1
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
1
Premier League 2
3
Southern League
2
Northern Premier
1
Women SL
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
Arabia Saudyjska
>
Saudyjska Pro Liga
1
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Argentyna
>
Primera Division
Nacional B
2
Primera B
1
Primera C
1
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
1
Copa Argentina
3
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
5
First League
3
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
7
Australia
>
A-League
Npl NSW
1
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
Npl Queensland
7
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
Npl Victoria
1
Npl Act 1
1
FFA Cup
W League
Austria
>
Bundesliga
Erste Division
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
1
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
2
Landesliga Wien
Landesliga Burgenland
Landesliga Niederösterreich
Landesliga Oberösterreich
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
2
Landesliga Salzburg
1
Landesliga Kärnten
3
Azerbejdżan
>
Premier League
1
First Division
5
Azerbaijan Cup
Bahrajn
>
Premier League
6
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesz
>
Premier League
5
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
6
Second Amateur Division - VFV A
5
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
3
1st National Women
1
Belgian Cup Women
Pro League U21
Belize
>
Premier League
2
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
Białoruś
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
Białoruś Reserves
Puchar Białorusi
Women Premier League
Second League
10
Super Cup
Women's Cup
Boliwia
>
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Botswana
>
Premier League
8
Bośnia
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
1
1st League: RS
Brazylia
>
Brasileiro Série A
Serie B
4
Serie C
3
Serie D
2
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
1
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
1
Roraimense
2
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
1
Copa do Nordeste
2
Supercopa
Copa Paulista
Brasileiro U20
10
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
2
Brasileiro Women
6
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
1
National League B
Coupe de President
Bułgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Chile
>
Primera Division
1
Primera B
1
Copa Chile
2
Super Cup
Chiny
>
Super League
League one
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
3
Chorwacja
>
Croatian Cup
HNL
First NL
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
Cypr
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Czarnogóra
>
First League
5
Second League
Crnogorski Kup
Czechy
>
Synot liga
Druha Liga
CFL
MSFL
Pohar CMFS
Division A
Division B
8
Division C
Division D
2
Division E
1
Division F
1
DR Congo
>
Super League
4
Dania
>
Super League
1
1. Division
2. Division
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
Dżibuti
>
Division 1
1
Egipt
>
Premier
2
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
Ekwador
>
Serie A
2
Serie B
5
Estonia
>
Meistriliiga
Esiliiga
1
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
Fidżi
>
National Football League
3
Filipiny
>
Football League
1
Finlandia
>
Veikkausliiga
Ykkosliiga
Kakkonen
1
Suomen Cup
Francja
>
Ligue 1
3
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
Ghana
>
Premier League
2
Gibraltar
>
National League
Grecja
>
Super League
4
Super League 2
Football League
Greek Cup
Gruzja
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Gwatemala
>
Liga Nacional
Primera Division
3
Gwinea
>
Ligue 1
3
Haiti
>
Championnat National
Hiszpania
>
LaLiga
Segunda Division
Primera División RFEF
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
2
Tercera Division G2
2
Tercera Division G3
2
Tercera Division G4
1
Tercera Division G5
1
Tercera Division G6
1
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
1
Tercera Division G11
3
Tercera Division G12
Tercera Division G13
1
Tercera Division G14
Tercera Division G15
2
Tercera Division G16
4
Tercera Division G17
1
Tercera Division G18
2
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
Copa de la Reina
Honduras
>
Liga Nacional
Hong Kong
>
Premier League
Second Division
1
FA Cup
Indie
>
I-League
Super League
Indonezja
>
Liga 1
2
Liga 2
Iran
>
IPL
7
League 1
9
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
Irlandia
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Irlandia Północna
>
Premiership
1
Championship
Irish Cup
Premiership Women
2
Islandia
>
Premier League
1
1. Division
6
2. Division
Icelandic Cup
League Cup
Ivory Coast
>
Ligue 1
1
Izrael
>
Premier League
3
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Jamajka
>
Premier League
1
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
1
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
6
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kambodża
>
C-League
2
Kamerun
>
Elite One
Elite Two
Kanada
>
Canadian Premier League
1
Soccer League
Canadian Championship
1
Katar
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
8
Kazachstan
>
Premier League
First Division
8
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
1
Super League
2
Kolumbia
>
Primera A
2
Primera B
4
Super Cup
Copa Colombia
Kongo
>
Premier League
5
Korea Południowa
>
K-League 1
2
K-League 2
2
National League
FA Cup
Kosowo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kostaryka
>
Primera División
Liga de Ascenso
1
Kuwait
>
Premier League
3
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
5
Lesotho
>
Premier League
3
Liban
>
Premier League
Libia
>
Premier League
Litwa
>
A Lyga
5
1 Lyga
Lithuanian Cup
9
Super Cup
Luksemburg
>
National Division
Macedonia Północna
>
First League
6
Second League
Macedonian Cup
Makau
>
Elite League
3
Malawi
>
Super League
Malezja
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Mali
>
Première Division
3
Malta
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Maroko
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
1
Mauritius
>
Mauritian League
5
Meksyk
>
Primera Division
1
Liga de Ascenso
1
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Mongolia
>
Premier League
Mołdawia
>
Divizia Nationala
5
Moldovan Cup
Myanmar
>
National League
Nepal
>
A-Division League
Niderlandy
>
Eredivisie
1
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
Puchar KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Niemcy
>
Bundesliga
2. Bundesliga
1
3. Liga
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
1
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
Regionalliga West
1
Regionalliga Bayern
9
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
Oberliga NOFV Sud
Oberliga Schleswig Holstein
1
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
1
Oberliga Hessen
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
2
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
Oberliga Mittelrhein
2
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
1
2. Bundesliga Women
1
DFB Pokal Women
Nigeria
>
Premier League
1
Nikaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
Norwegia
>
Eliteserien
1. Division
8
2. Division
1
NM Cupen
Nowa Zelandia
>
Premiership
Regional Leagues
1
Oman
>
Professional League
5
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
Paragwaj
>
Primera Division
1
Division Intermedia
2
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
1
Segunda División
7
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polska
>
Ekstraklasa
1
1. Liga
1
2. Liga
1
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
Segunda Liga
1
Liga 3
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
RPA
>
Premier League
8
National First Division
1
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Republika Dominikańska
>
LDF
Rosja
>
Premier Liga
4
1. Division
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
1
PFL - Center
PFL - Ural
PFL - East
PFL - południe
9
Kubok
Super Cup
Rumunia
>
Liga 1
3
Liga 2
3
Romanian Cup
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
2
Salwador
>
Primera Division
San Marino
>
Campionato
2
Coppa Titano
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
6
Singapur
>
S-League
4
S-Cup
Somalia
>
Championship
6
Stany Zjednoczone
>
MLS
1
NASL
USL Championship
US Open Cup
Sudan
>
Premier League
Surinam
>
Hoofdklasse
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
Szkocja
>
Szkocka Premiership
Championship
League One
League Two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Szwajcaria
>
Super League
Challenge League
5
Swiss Cup
Szwecja
>
Allsvenskan
1
Superettan
2
Div 1 Norra
Div 1 Sodra
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Słowacja
>
Fortuna Liga
2. liga
Slovak Cup
Słowenia
>
Prva Liga
2. Liga
Slovenian Cup
Taiwan
>
Premier League
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
2
Tajlandia
>
Premier League
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
4
Togo
>
Championnat National
5
Trynidad i Tobago
>
TT Pro League
5
Tunezja
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
1
Turcja
>
Süper Lig
2
TFF 1. Lig
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
4
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
5
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Uganda
>
Premier League
1
Ukraina
>
Premier League
2
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
1
Urugwaj
>
Primera Division
Segunda Division
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
3
Uzbek Cup
Walia
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Wenezuela
>
Primera Division
1
Segunda Division
1
Wietnam
>
V.League 1
V.League 2
1
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Wyspy Owcze
>
Premier League
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Węgry
>
NB I
NB II
1
Magyar Kupa
Włochy
>
Serie A
2
Serie B
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
1
Serie D Group F
Serie D Group G
1
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
3
Primavera 2
Primavera 3
2
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
1
Coppa Italia Women
Zambia
>
Premier League
9
Zimbabwe
>
Premier League
Łotwa
>
Virsliga
3
1. Liga
Latvian Cup
1
Międzynarodowy
Afryka
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Prognoza
Mecz centrum
Excelsior
og 26'
Kenny Tete
37'
Mike van Duinen
80'
Ryan Koolwijk
90+2'
Fredy
1 :
1
Full-time
Ajax
Justin Kluivert
32'
Bertrand Traore
67'
Nick Viergever
87'
Venue:
Stadion Woudestein
25
Hahn
15
Mattheij
2
Karami
23
Massop
30
de Wijs
83'
8
Koolwijk
24
Faik
17
Fredy
67'
6
Hadouir
29
van Duinen
75'
11
Elbers
24
Onana
2
D
Tete
83'
8
Sinkgraven
45'
5
Sanchez
36
de Ligt
20
Schöne
10
Klaassen
22
Ziyech
67'
9
Traore
11
Younes
45
Kluivert
Substitutions
83'
Jeffry Fortes
67'
Kevin Vermeulen
75'
Nigel Hasselbaink
Substitutes
Jeffry Fortes
Kevin Vermeulen
Nigel Hasselbaink
Bas Kuipers
Elso Brito
Terell Ondaan
Mike Havekotte
Danilo Pantic
Alessandro Damen
Substitutions
Abdelhak Nouri
83'
Nick Viergever
45'
Mateo Casierra
67'
Substitutes
Abdelhak Nouri
Nick Viergever
Mateo Casierra
Diederik Boer
Heiko Westermann
Joël Veltman
Jairo Riedewald
Donny van de Beek
Frenkie De Jong
David Neres
Warner Hahn
G
Jurgen Mattheij
D
Khalid Karami
D
Milan Massop
D
Jordy de Wijs
D
Ryan Koolwijk
M
Hicham Faik
M
Fredy
M
Anouar Hadouir
F
Mike van Duinen
F
Stanley Elbers
F
Bas Kuipers
Sub
Elso Brito
Sub
Terell Ondaan
Sub
Mike Havekotte
Sub
Danilo Pantic
Sub
Alessandro Damen
Sub
Andre Onana
G
Kenny Tete OG
D
Daley Sinkgraven
D
Davinson Sanchez
D
Matthijs de Ligt
D
Lasse Schöne
M
Davy Klaassen
M
Hakim Ziyech
M
Bertrand Traore
F
Amin Younes
F
Justin Kluivert
F
Diederik Boer
Sub
Heiko Westermann
Sub
Joël Veltman
Sub
Jairo Riedewald
Sub
Donny van de Beek
Sub
Frenkie De Jong
Sub
David Neres
Sub
Commentary
90'+2'
Fredy (Excelsior) Yellow Card at 92'
87'
Nick Viergever (Ajax Amsterdam) Yellow Card at 87'
83'
Jeffry Fortes (Excelsior) Substitution at 83'
83'
Abdelhak Nouri (Ajax Amsterdam) Substitution at 83'
80'
Kevin Vermeulen (Excelsior) Yellow Card at 80'
75'
Nigel Hasselbaink (Excelsior) Substitution at 75'
67'
Kevin Vermeulen (Excelsior) Substitution at 67'
67'
Mateo Casierra (Ajax Amsterdam) Substitution at 67'
67'
Bertrand Traore (Ajax Amsterdam) Yellow Card at 67'
45'
Nick Viergever (Ajax Amsterdam) Substitution at 45'
37'
Mike van Duinen (Excelsior) Yellow Card at 37'
32'
Justin Kluivert (Ajax Amsterdam) Goal at 32'
26'
Mike van Duinen (Excelsior) Goal at 26'
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wyróżnione mecz
Tr1
Konyaspor
Fenerbahçe SK
06/05/2024 19:00
2
Eredivisie Regular Season
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
PSV Eindhoven
87
32
28
3
1
88
2
Feyenoord
78
32
24
6
2
61
3
Twente
63
32
19
6
7
27
4
AZ Alkmaar
61
32
18
7
7
28
5
Ajax
52
32
14
10
8
10
6
Utrecht
49
32
13
10
9
3
7
Nijmegen
47
31
12
11
8
12
8
Go Ahead Eagles
43
32
11
10
11
3
9
Sparta Rotterdam
43
32
12
7
13
1
10
Heerenveen
37
32
10
7
15
-14
11
Fortuna Sittard
36
32
9
9
14
-19
12
PEC Zwolle
35
32
9
8
15
-21
13
Almere City
34
32
7
13
12
-20
14
Heracles
32
32
9
5
18
-29
15
Waalwijk
28
32
7
7
18
-16
16
Excelsior
26
31
5
11
15
-20
17
Volendam
19
32
4
7
21
-48
18
Vitesse
2
32
5
5
22
-46
Porada dnia
Fr1
Lille
Lyon
06/05/2024 21:00
1
Video Highlight
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program