Start
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
X
USTAWIENIA
Strefa czasowa
DOMYśLNY
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Jeszcze
Prognozy
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Porównanie danych drużyna
Co to jest forebet
Moje ligi
Stany Zjednoczone
>
MLS
13
Piłka nożna
Prognozy na dziś
129
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
12
Prognozy na jutro
117
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
498
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
1098
>
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
39
Ulubione
Listy
>
Brytyjski
Top Europejski
3
Europejski
140
Amerykański
88
Afrykanin
57
Azjatycki
83
Australijski
46
Międzynarodowy
26
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
1
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
1
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
1
Ligue 1
1
Eredivisie
1
Liga Portugal
Brasileiro Série A
12
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Albania
>
Super League
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Algieria
>
Ligue 1
Ligue 2
16
Algeria Cup
1
Super Cup
U21 League
Andora
>
Primera Divisio
2. Division
2
Copa Constitucio
Anglia
>
Premier League
Championship
League one
League two
National League
National League N.
National League S.
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
7
Arabia Saudyjska
>
Saudyjska Pro Liga
1st Division
9
King Cup
1
Super Cup
Argentyna
>
Primera Division
Nacional B
Primera B
Primera C
1
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
2
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
First League
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
Npl NSW
9
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
8
Npl Victoria
7
Npl Act 1
FFA Cup
W League
Austria
>
Bundesliga
1
Erste Division
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Azerbejdżan
>
Premier League
First Division
Azerbaijan Cup
1
Bahrajn
>
Premier League
2
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesz
>
Premier League
5
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Belize
>
Premier League
Benin
>
League 1
8
Bermuda
>
Premier Division
Białoruś
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Białoruś Reserves
Puchar Białorusi
Women Premier League
1
Second League
Super Cup
Women's Cup
Boliwia
>
Liga de Fútbol Prof
1
Nacional B
Botswana
>
Premier League
Bośnia
>
Premier league
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Brazylia
>
Brasileiro Série A
12
Serie B
1
Serie C
3
Serie D
1
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
1
Catarinense
Catarinense 2
5
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
8
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
Supercopa
Copa Paulista
Brasileiro U20
11
Carioca U20
Mineiro U20
7
Paranaense U19
Paulista U20
42
Brasileiro Women
8
Paulista Women
1
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
1
Copa Sao Paulo de juniores
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Bułgaria
>
First League
Second Leaguе
Third League - South-East
1
Third League - South-West
2
Third League - North-East
6
Third League - North-West
1
Bulgarian Cup
Super Cup
Chile
>
Primera Division
Primera B
Copa Chile
Super Cup
Chiny
>
Super League
8
League one
8
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
Chorwacja
>
Croatian Cup
HNL
First NL
6
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
Cypr
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Czarnogóra
>
First League
Second League
Crnogorski Kup
1
Czechy
>
Synot liga
Druha Liga
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
1
Division E
8
Division F
8
DR Congo
>
Super League
3
Dania
>
Super League
1. Division
6
2. Division
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Dżibuti
>
Division 1
Egipt
>
Premier
Second League
Egypt Cup
13
Super Cup
Ekwador
>
Serie A
Serie B
5
Estonia
>
Meistriliiga
4
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
8
Fidżi
>
National Football League
5
Filipiny
>
Football League
Finlandia
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
1
Kakkonen
Suomen Cup
Francja
>
Ligue 1
1
Ligue 2
National
National 2
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
2
Ghana
>
Premier League
1
Gibraltar
>
National League
Grecja
>
Super League
Super League 2
Football League
Greek Cup
Gruzja
>
Erovnuli Liga
3
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Gwatemala
>
Liga Nacional
Primera Division
Gwinea
>
Ligue 1
Haiti
>
Championnat National
Hiszpania
>
LaLiga
Segunda Division
11
Primera División RFEF
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Honduras
>
Liga Nacional
Hong Kong
>
Premier League
Second Division
FA Cup
1
Indie
>
I-League
Super League
Indonezja
>
Liga 1
2
Liga 2
Iran
>
IPL
8
League 1
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
10
Irlandia
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Irlandia Północna
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
4
Islandia
>
Premier League
8
1. Division
6
2. Division
Icelandic Cup
League Cup
Ivory Coast
>
Ligue 1
Izrael
>
Premier League
Liga Leumit
State Cup
1
Toto Cup Al
Super Cup
Jamajka
>
Premier League
Japonia
>
J-League
1
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kambodża
>
C-League
Kamerun
>
Elite One
Elite Two
Kanada
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
1
Katar
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Kazachstan
>
Premier League
6
First Division
8
Super Cup
Kazakhstan Cup
2
Kenia
>
Premier League
9
Super League
9
Kolumbia
>
Primera A
Primera B
2
Super Cup
Copa Colombia
1
Kongo
>
Premier League
Korea Południowa
>
K-League 1
4
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Kosowo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kostaryka
>
Primera División
Liga de Ascenso
Kuwait
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
1
Lesotho
>
Premier League
Liban
>
Premier League
Libia
>
Premier League
3
Litwa
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
5
Super Cup
Luksemburg
>
National Division
Macedonia Północna
>
First League
Second League
Macedonian Cup
Makau
>
Elite League
Malawi
>
Super League
Malezja
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Maroko
>
Botola 1
6
Botola 2
8
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
2
Mauritius
>
Mauritian League
1
Meksyk
>
Primera Division
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Mongolia
>
Premier League
5
Mołdawia
>
Divizia Nationala
Moldovan Cup
Myanmar
>
National League
Nepal
>
A-Division League
Niderlandy
>
Eredivisie
1
Eerste Divisie
Tweede Divisie
Derde Divisie
Puchar KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
KNVB Beker Women
Niemcy
>
Bundesliga
2. Bundesliga
1
3. Liga
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
Regionalliga West
Regionalliga Bayern
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
3
Oberliga Bayern Nord
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
8
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
2. Bundesliga Women
DFB Pokal Women
Nigeria
>
Premier League
Nikaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
Norwegia
>
Eliteserien
8
1. Division
1
2. Division
14
NM Cupen
Nowa Zelandia
>
Premiership
Regional Leagues
1
Oman
>
Professional League
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
Paragwaj
>
Primera Division
Division Intermedia
2
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
Segunda División
8
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polska
>
Ekstraklasa
1. Liga
2. Liga
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
Segunda Liga
Liga 3
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
RPA
>
Premier League
National First Division
Nedbank Cup
1
Mtn 8 Cup
Republika Dominikańska
>
LDF
4
Rosja
>
Premier Liga
1. Division
Fnl 2 - Division A Gold
5
Fnl 2 - Division A Silver
7
PFL - West
9
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - południe
1
Kubok
1
Super Cup
Rumunia
>
Liga 1
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
Salwador
>
Primera Division
San Marino
>
Campionato
Coppa Titano
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
Prva Liga
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
2
Singapur
>
S-League
4
S-Cup
Somalia
>
Championship
Stany Zjednoczone
>
MLS
13
NASL
USL Championship
13
US Open Cup
Sudan
>
Premier League
Surinam
>
Hoofdklasse
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
Szkocja
>
Szkocka Premiership
Championship
League One
League Two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Szwajcaria
>
Super League
1
Challenge League
Swiss Cup
1
Szwecja
>
Allsvenskan
2
Superettan
1
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
3
Słowacja
>
Fortuna Liga
2. liga
Slovak Cup
Słowenia
>
Prva Liga
2. Liga
Slovenian Cup
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Tajlandia
>
Premier League
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
8
Togo
>
Championnat National
Trynidad i Tobago
>
TT Pro League
Tunezja
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
Turcja
>
Süper Lig
TFF 1. Lig
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
UAE
>
Football League
4
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Uganda
>
Premier League
Ukraina
>
Premier League
Persha Liga
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
Urugwaj
>
Primera Division
Segunda Division
7
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Walia
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Wenezuela
>
Primera Division
Segunda Division
Wietnam
>
V.League 1
V.League 2
5
Second Division
National Cup
Super Cup
Wyspy Owcze
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
2
Węgry
>
NB I
NB II
Magyar Kupa
Włochy
>
Serie A
1
Serie B
Serie C
2
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
1
Primavera 1
1
Primavera 2
Primavera 3
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
Coppa Italia Women
Zambia
>
Premier League
9
Zimbabwe
>
Premier League
Łotwa
>
Virsliga
5
1. Liga
7
Latvian Cup
12
Międzynarodowy
Afryka
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Mistrzów
1
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
1
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
>
CONCACAF Champions League
1
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
>
Copa Libertadores
16
Copa Sudamericana
16
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
26
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Prognoza
Mecz centrum
FC Zürich
15'
G. Yapi-Yapo
25'
P. Koch
30'
B. Xhimshiti
36'
A. Grgic
42'
A. Grgic
60'
K. Bua
68'
M. Gavranović
5 :
3
Full-time
FC Lugano
A. Culina
26'
A. Culina
27'
A. Rey
32'
O. Urbano
38'
A. Culina
64'
F. Veseli
74'
Venue:
32
G
Favre
16
D
Koch
13
D
Nef
5
D
Xhimshiti
28
D
Vinicius
37
M
Yapi-Yapo
22
M
Grgic
84'
15
M
Buff
81'
7
M
Gavranović
89'
33
M
Bua
14
A
Etoundi
1
G
Valentini
31
M
Markaj
6
M
Urbano
20
M
Datkovic
13
M
Veseli
14
M
Sabbatini
74'
19
M
Rey
33
M
Crnigoj
82'
17
A
Tosetti
74'
7
A
Rossini
9
A
Culina
Substitutions
81'
A. Chermiti
84'
L. Di Gregorio
89'
A. Simonyan
Substitutes
Y. Brecher
A. Chermiti
L. Di Gregorio
I. Kecojevic
S. Sarr
A. Simonyan
Cabral
Substitutions
D. Susnjar
74'
D. Pusic
74'
A. Donis
82'
Substitutes
A. Donis
G. Jozinović
A. Mastalli
N. Milosavljevic
D. Pusic
F. Russo
D. Susnjar
18
Shots total
16
8
Shots on goal
5
54%
Possession
46%
6
Corners
7
1
Offsides
3
9
Fouls
11
2
Saves
3
Commentary
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wyróżnione mecz
EgC
FC Masr
Dakhleya
28/05/2024 19:00
1
Super League Regular Season
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
BSC Young Boys
65
33
19
8
6
35
2
FC Lugano
59
33
18
5
10
17
3
Servette FC
57
33
16
9
8
15
4
St Gallen
50
33
14
8
11
9
5
FC Winterthur
49
33
13
10
10
-1
6
FC Zürich
48
33
12
12
9
9
7
FC Luzern
44
33
12
8
13
-5
8
Lausanne-Sport
40
33
10
10
13
-5
9
FC Basel
40
33
11
7
15
-10
10
Yverdon-Sport
40
33
11
7
15
-21
11
Grasshoppers
30
33
8
6
19
-10
12
Stade Lausanne Ouchy
23
33
5
8
20
-33
Super League Championship Group
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
BSC Young Boys
77
38
23
8
7
42
2
FC Lugano
65
38
20
5
13
16
3
Servette FC
64
38
18
10
10
16
4
FC Zürich
60
38
16
12
10
12
5
St Gallen
57
38
16
9
13
9
6
FC Winterthur
49
38
13
10
15
-11
Super League Relegation Group
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
FC Luzern
49
38
13
10
15
-6
2
FC Basel
49
38
13
10
15
-7
3
Yverdon-Sport
47
38
13
8
17
-21
4
Lausanne-Sport
45
38
11
12
15
-5
5
Grasshoppers
38
38
10
8
20
-8
6
Stade Lausanne Ouchy
29
38
7
8
23
-37
Porada dnia
CLA
Flamengo
Millonarios
29/05/2024 02:00
1
Video Highlight
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program