Start
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
X
USTAWIENIA
Strefa czasowa
DOMYśLNY
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Jeszcze
Prognozy
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Porównanie danych drużyna
Co to jest forebet
Norwegia
>
Eliteserien
1. Division
2. Division
NM Cupen
Moje ligi
Stany Zjednoczone
>
MLS
13
Piłka nożna
Wszystkie prognozy
2425
>
Rzut rożny
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy na żywo
Top Prognozy
Prognozy na dziś
85
>
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy na jutro
118
>
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy na weekend
1095
>
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy z dnia wczorajszego
>
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Wartości
69
Ulubione
Listy
>
Brytyjski
135
Top Europejski
64
Europejski
612
Amerykański
129
Afrykanin
68
Azjatycki
135
Australijski
50
Międzynarodowy
24
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Albania
>
Super League
5
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Algieria
>
Ligue 1
3
Ligue 2
16
Algeria Cup
1
Super Cup
U21 League
8
Andora
>
Primera Divisio
5
2. Division
Copa Constitucio
3
Anglia
>
Premier League
10
Championship
12
League one
12
League two
1
National League
16
National League N.
2
National League S.
4
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
7
Premier League 2
4
Southern League
7
Northern Premier
3
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
Arabia Saudyjska
>
Saudyjska Pro Liga
9
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Argentyna
>
Primera Division
Nacional B
1
Primera B
1
Primera C
13
Primera D
Copa de la Liga Profesional
3
Torneo Federal A
Copa Argentina
19
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
5
First League
7
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
3
Australia
>
A-League
6
Npl NSW
9
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
FFA Cup
W League
7
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
Azerbejdżan
>
Premier League
5
First Division
5
Azerbaijan Cup
Bahrajn
>
Premier League
6
Second Division
6
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesz
>
Premier League
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
2
Belgia
>
Jupiler Pro League
2e-Klasse
8
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
1
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
1st National Women
11
Belgian Cup Women
1
Pro League U21
2
Belize
>
Premier League
4
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
5
Białoruś
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
Białoruś Reserves
Puchar Białorusi
Women Premier League
1
Second League
Super Cup
Women's Cup
Boliwia
>
Liga de Fútbol Prof
1
Nacional B
Botswana
>
Premier League
8
Bośnia
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Brazylia
>
Brasileiro Série A
Serie B
Serie C
Serie D
Acreano
2
Alagoano
1
Amapaense
Amazonense
3
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
1
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
1
Gaucho
Gaucho 2
Goiano
Maranhense
1
Matogrossense
2
Mineiro
Mineiro 2
Paraense
Paraibano
Paranaense
2
Paranaense 2
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
8
Paulista Serie B
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
4
Rondoniense
3
Roraimense
2
Sergipano
4
Sul-Matogrossense
4
Tocantinense
1
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
8
Supercopa
Copa Paulista
Brasileiro U20
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
Brasileiro Women
8
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
7
Copa Sao Paulo de juniores
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Bułgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
Bulgarian Cup
Super Cup
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
Copa Chile
Super Cup
Chiny
>
Super League
8
League one
8
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
Chorwacja
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
Cypr
>
1. Division
7
2. Division
8
3. Division
8
Cypriot Cup
Super Cup
Czarnogóra
>
First League
5
Second League
4
Crnogorski Kup
Czechy
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
1
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
DR Congo
>
Super League
2
Dania
>
Super League
1. Division
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Dżibuti
>
Division 1
5
Egipt
>
Premier
9
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
Ekwador
>
Serie A
6
Serie B
4
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
Fidżi
>
National Football League
5
Filipiny
>
Football League
Finlandia
>
Veikkausliiga
Ykkonen
Kakkonen
Suomen Cup
Francja
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
10
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
Ghana
>
Premier League
3
Gibraltar
>
National League
5
Grecja
>
Super League
3
Super League 2
Football League
Greek Cup
Gruzja
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Gwatemala
>
Liga Nacional
1
Primera Division
Gwinea
>
Ligue 1
1
Haiti
>
Championnat National
1
Hiszpania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
2
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
9
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
9
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Honduras
>
Liga Nacional
5
Hong Kong
>
Premier League
1
Second Division
6
FA Cup
Indie
>
I-League
7
Super League
6
Indonezja
>
Liga 1
8
Liga 2
Iran
>
IPL
League 1
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
11
Irlandia
>
Premier League
5
First Division
6
FAI Cup
Irlandia Północna
>
Premiership
6
Championship
2
Irish Cup
Premiership Women
Islandia
>
Premier League
1. Division
2. Division
Icelandic Cup
League Cup
1
Ivory Coast
>
Ligue 1
1
Izrael
>
Premier League
Liga Leumit
7
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Jamajka
>
Premier League
5
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kambodża
>
C-League
5
Kamerun
>
Elite One
7
Elite Two
Kanada
>
Canadian Premier League
Soccer League
Canadian Championship
Katar
>
Stars League
6
Q League
4
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Kazachstan
>
Premier League
7
First Division
Super Cup
Kazakhstan Cup
2
Kenia
>
Premier League
9
Super League
8
Kolumbia
>
Primera A
10
Primera B
1
Super Cup
Copa Colombia
8
Kongo
>
Premier League
7
Korea Południowa
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
16
Kosowo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kostaryka
>
Primera División
2
Liga de Ascenso
Kuwait
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
Lesotho
>
Premier League
Liban
>
Premier League
Libia
>
Premier League
Litwa
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Luksemburg
>
National Division
8
Macedonia Północna
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Makau
>
Elite League
5
Malawi
>
Super League
Malezja
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Maroko
>
Botola 1
2
Botola 2
Coupe du Trone
3
Mauritania
>
Ligue 1
Mauritius
>
Mauritian League
Meksyk
>
Primera Division
1
Liga de Ascenso
7
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
18
Liga Premier Serie B
7
Mongolia
>
Premier League
5
Mołdawia
>
Divizia Nationala
3
Moldovan Cup
Myanmar
>
National League
Nepal
>
A-Division League
Niderlandy
>
Eredivisie
9
Eerste Divisie
14
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
19
Puchar KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Niemcy
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
11
Regionalliga Nordost
6
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
11
Regionalliga Bayern
9
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
1
Oberliga NOFV Sud
4
Oberliga Schleswig Holstein
8
Oberliga Hamburg
2
Oberliga Bremen
8
Oberliga Niedersachsen
11
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
10
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
1
Oberliga Bayern Nord
3
Oberliga Bayern Süd
10
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
7
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
8
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
1
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
1
DFB Pokal Women
Nigeria
>
Premier League
10
Nikaragua
>
Primera Division
1
Liga Primera U20
2
Norwegia
>
Eliteserien
1. Division
2. Division
NM Cupen
Nowa Zelandia
>
Premiership
Regional Leagues
Oman
>
Professional League
6
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
6
Paragwaj
>
Primera Division
6
Division Intermedia
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polska
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
1
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
9
Liga 3
1
Campeonato de Portugal
28
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
RPA
>
Premier League
7
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Republika Dominikańska
>
LDF
4
Rosja
>
Premier Liga
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
1
Fnl 2 - Division A Silver
5
PFL - West
PFL - Center
PFL - Ural
PFL - East
PFL - południe
Kubok
Super Cup
Rumunia
>
Liga 1
8
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
Salwador
>
Primera Division
1
San Marino
>
Campionato
8
Coppa Titano
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
3
Singapur
>
S-League
S-Cup
Somalia
>
Championship
Stany Zjednoczone
>
MLS
13
NASL
USL Championship
11
US Open Cup
32
Sudan
>
Premier League
Surinam
>
Hoofdklasse
1
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
Szkocja
>
Szkocka Premiership
6
Championship
5
League One
1
League Two
5
FA Cup
2
League Cup
Challenge Cup
Szwajcaria
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Szwecja
>
Allsvenskan
Superettan
Div 1 Norra
Div 1 Sodra
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Słowacja
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Słowenia
>
Prva Liga
6
2. Liga
8
Slovenian Cup
Taiwan
>
Premier League
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
Tajlandia
>
Premier League
8
Thai League 2
9
Thai League 3
6
FA Cup
League Cup
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
5
Togo
>
Championnat National
Trynidad i Tobago
>
TT Pro League
Tunezja
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
Turcja
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
1
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
7
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Uganda
>
Premier League
9
Ukraina
>
Premier League
1
Persha Liga
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
Urugwaj
>
Primera Division
9
Segunda Division
6
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Walia
>
Premier
6
Division 1
15
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
1
Wenezuela
>
Primera Division
7
Segunda Division
1
Wietnam
>
V.League 1
V.League 2
Second Division
National Cup
Super Cup
Wyspy Owcze
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Węgry
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Włochy
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
1
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
1
Serie D Group A
10
Serie D Group B
12
Serie D Group C
9
Serie D Group D
9
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
1
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
12
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Zambia
>
Premier League
9
Zimbabwe
>
Premier League
Łotwa
>
Virsliga
5
1. Liga
Latvian Cup
Międzynarodowy
Afryka
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
4
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
1
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
2
Euro Champ Qual.
6
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
4
Ameryka Północna i Centralna
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
2
Ameryka Południowa
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
17
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Piłkarz Statystyka - Norwegia 1. Division
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/Wynik końcowy
Gol/Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Piłkarz
Gole
Rzut karny
B.s.
Kartka
Kartka
Drużyna
1.
Benjamin Stokke
17
2
-
2
-
Kristiansund BK
2.
Samuel Pedro
14
3
-
6
-
FK Jerv
3.
Tommy Høiland
11
2
-
6
-
Sandnes Ulf
4.
Cláudio Braga
10
2
-
7
-
Moss FK
5.
Jóannes Bjartalíð
10
5
-
1
-
Fredrikstad FK
6.
Johannes Hummelvoll-Nunez
10
1
-
3
-
KFUM Oslo
7.
Kristian Strömland Lien
10
-
-
1
-
Mjondalen IF
8.
Mame Mor Ndiaye
10
-
1
3
-
Asane Fotball
9.
Joacim Holtan
9
-
-
2
-
Kongsvinger
10.
Alagie Sanyang
8
-
-
-
1
IK Start
11.
Alfred Scriven
8
-
-
6
-
IL Hodd
12.
Duarte Moreira
8
-
-
1
-
Bryne FK
13.
Mathias Grundetjern
8
-
-
6
-
IK Start
14.
Remi-André Svindland
8
-
-
2
-
KFUM Oslo
15.
Adem Güven
7
-
-
1
-
Kongsvinger
16.
Andreas Helmersen
7
-
-
1
-
Raufoss IL
17.
Brynjólfur Darri Willumsson
7
2
-
4
-
Kristiansund BK
18.
Loris Mettler
7
3
-
4
-
Raufoss IL
19.
Arne Gunnes
6
-
-
-
-
Ranheim Fotball
20.
Bendik Bye
6
3
-
-
-
Ranheim Fotball
21.
Henrik Kjelsrud Johansen
6
-
-
4
-
Fredrikstad FK
22.
Luc Mares
6
5
-
1
-
IK Start
23.
Martin Tangen Vinjor
6
-
1
2
-
Kongsvinger
24.
Mathias Bringaker
6
2
-
2
-
Mjondalen IF
25.
Mikkel Rakneberg
6
-
-
-
-
Kristiansund BK
26.
Robin Rasch
6
1
-
3
-
KFUM Oslo
27.
Sebastian Pedersen
6
-
-
1
-
Moss FK
28.
H. Skogvold
6
-
-
1
-
IK Start
29.
Andreas Dybevik
5
4
-
4
-
Bryne FK
30.
Artan Memedov
5
-
-
4
1
Sandnes Ulf
31.
Erling Myklebust
5
-
-
2
-
Asane Fotball
32.
James Ampofo
5
-
-
3
-
Raufoss IL
33.
Kristoffer Hoven
5
-
-
-
-
Skeid Fotball
34.
Ludvig Langrekken
5
-
-
3
-
Kongsvinger
35.
Markus Johnsgard
5
-
-
2
-
Raufoss IL
36.
Martin Hoel Andersen
5
-
-
2
-
Kongsvinger
37.
M. Moldskred
5
-
-
6
-
Sandnes Ulf
38.
Obilor Denzel Okeke
5
-
-
1
-
KFUM Oslo
39.
Riki Alba
5
-
-
1
-
Fredrikstad FK
40.
Sondre Sørløkk
5
-
-
-
-
Fredrikstad FK
41.
Valdimar Thór Ingimundarson
5
-
-
1
-
Sogndal
42.
Zakaria Sawo
5
-
-
1
1
IK Start
43.
Bassekou Diabaté
4
-
-
-
-
FK Jerv
44.
Christian Eggen Rismark
4
-
1
5
-
Ranheim Fotball
45.
Dan Peter Ulvestad
4
-
-
2
-
Kristiansund BK
46.
Emil Sildnes
4
-
-
1
-
Asane Fotball
47.
Erik Grönner
4
-
-
1
-
FK Jerv
48.
Erik Stavas Skistad
4
-
-
-
-
Mjondalen IF
49.
Gustav Mogensen
4
-
-
2
-
IL Hodd
50.
Johnny Buduson
4
1
-
1
-
Skeid Fotball
51.
Kristoffer Nessö
4
-
-
1
-
Sogndal
52.
Leander Alvheim
4
-
-
1
-
Kristiansund BK
53.
Love Reutersward
4
-
-
1
-
Mjondalen IF
54.
Mamadou Diaw
4
-
-
7
-
Bryne FK
55.
Marius Broholm
4
-
-
-
-
Kristiansund BK
56.
Oscar Aga
4
-
-
-
-
Fredrikstad FK
57.
Oskar Sivertsen
4
-
-
1
-
Kristiansund BK
58.
Ruben Kristensen Alte
4
-
-
4
-
Ranheim Fotball
59.
Simen Hestnes
4
-
-
3
-
KFUM Oslo
60.
Simen Kvia-Egeskog
4
-
-
-
-
IL Hodd
61.
Sivert Solli
4
-
-
1
-
Ranheim Fotball
62.
Sondre Örjasaeter
4
-
-
1
-
Sogndal
63.
Stian Nygard
4
-
-
1
-
Asane Fotball
64.
Thomas Klemetsen Jakobsen
4
-
-
2
-
KFUM Oslo
65.
Tom Strannegard
4
-
-
1
-
IK Start
66.
Vegard Moberg
4
-
-
5
-
Kongsvinger
67.
Adem Güven
3
-
-
1
-
Kongsvinger
68.
Akinsola Akinyemi
3
-
1
3
-
KFUM Oslo
69.
Andreas Hoven
3
-
-
4
-
Sogndal
70.
Brandur Hendriksson Olsen
3
-
-
1
-
Fredrikstad FK
71.
Christian Landu-Landu
3
-
-
4
-
Bryne FK
72.
Didrik Fredriksen
3
1
-
4
-
Asane Fotball
73.
Elias Heggland Myrlid
3
-
-
-
-
Kongsvinger
74.
Emir Derviskadic
3
-
-
5
-
IK Start
75.
E. Flataker
3
-
-
-
-
Sogndal
76.
Henrik Bjørgen Jensen
3
-
-
-
-
Sandnes Ulf
77.
V. Ingimundarson
3
-
-
1
-
Sogndal
78.
Jónatan Ingi Jónsson
3
-
-
2
-
Sogndal
79.
Jesper Andreas Grundt
3
-
-
1
-
Kongsvinger
80.
Kristoffer Tokstad
3
-
-
1
-
Mjondalen IF
81.
Marcus Melchior
3
-
-
4
-
Skeid Fotball
82.
Martin Hellan
3
-
-
4
-
Kongsvinger
83.
Martin Ramsland
3
-
-
-
-
Sandnes Ulf
84.
Mathias Wichmann
3
-
-
6
-
FK Jerv
85.
Matias Belli Moldskred
3
-
-
2
-
Sandnes Ulf
86.
Mats Haakenstad
3
-
1
2
-
Kongsvinger
87.
Noah Alexandersson
3
-
-
4
-
Moss FK
88.
Ole Breistøl
3
-
-
-
-
Lyn Oslo
89.
S. Pedersen
3
-
-
-
-
Moss FK
90.
Sander Erik Kartum
3
-
-
6
-
Kristiansund BK
91.
Sjur Jonassen
3
-
-
-
-
Bryne FK
92.
A. Stensrud
3
-
-
3
-
Bryne FK
93.
Stian Molde
3
-
-
2
-
Fredrikstad FK
94.
Torgil Gjertsen
3
-
1
3
-
Kristiansund BK
95.
Ulrich Ness
3
-
-
2
-
Skeid Fotball
96.
Vajebah Sakor
3
-
-
4
-
IK Start
97.
Óskar Borgthórsson
2
-
-
2
-
Sogndal
98.
Abel Stensrud
2
-
-
2
-
IL Hodd
99.
Agon Sadiku
2
-
-
-
-
IK Start
100.
Anas Farah Ali
2
-
-
-
-
Moss FK
101.
Anders Olsen
2
-
-
2
-
Lyn Oslo
102.
M. Andersen
2
-
-
2
-
Moss FK
103.
Ange Mutsinzi
2
-
-
1
-
FK Jerv
104.
Eric Taylor
2
-
-
2
-
Kongsvinger
105.
Erik Brenden
2
-
1
5
-
FK Jerv
106.
Erik Flataker
2
-
-
-
-
Sogndal
107.
Erik Tønne
2
-
-
2
-
Ranheim Fotball
108.
Håkon Sjåtil
2
-
-
2
-
Asane Fotball
109.
Henrik Elvevold
2
-
-
-
-
Lyn Oslo
110.
Horenus Tadesse
2
-
-
1
-
Sandnes Ulf
111.
Ingvald Halgunset
2
-
-
1
-
Sandnes Ulf
112.
J. Jónsson
2
-
-
-
-
Sogndal
113.
Joacim Holtan
2
1
-
1
-
Kongsvinger
114.
Joackim Solberg
2
-
-
6
-
Mjondalen IF
115.
Joakim Berg Nundal
2
-
-
3
-
Sogndal
116.
Kjetil Holand Tosse
2
-
-
1
-
IL Hodd
117.
Kristoffer Nessø
2
-
-
1
-
Sogndal
118.
Lars Erik Sødal
2
-
-
2
-
Bryne FK
119.
Marius Sivertsen Broholm
2
-
-
-
-
Kristiansund BK
120.
Martin Ovenstad
2
1
-
3
-
Mjondalen IF
121.
Martin Sjølstad
2
-
-
1
-
Sogndal
122.
Mikael Ugland
2
-
-
6
-
FK Jerv
123.
Morten Gamst Pedersen
2
-
-
3
-
Ranheim Fotball
124.
Moses Mawa
2
-
-
1
-
Kristiansund BK
125.
Moussa Njie
2
-
-
3
-
KFUM Oslo
126.
Noa Williams
2
-
-
-
-
Skeid Fotball
127.
Philip Sandvik Aukland
2
-
-
3
-
Fredrikstad FK
128.
Riki Tomas Alba
2
-
-
-
-
Fredrikstad FK
129.
Robert Undheim
2
-
-
3
-
Bryne FK
130.
Sigurd Grönli
2
-
-
2
-
Bryne FK
131.
Sindre Austevoll
2
-
-
5
-
Asane Fotball
132.
I. Skotheim
2
-
-
-
-
IL Hodd
133.
Sondre Ørjasæter
2
-
-
2
-
Sogndal
134.
Sondre Milian Granaas
2
-
-
5
-
Mjondalen IF
135.
Sverre Hakami Sandal
2
-
-
4
-
KFUM Oslo
136.
Teodor Berg Haltvik
2
-
-
1
-
KFUM Oslo
137.
Tommy Höiland
2
-
-
-
-
Sandnes Ulf
138.
Adrian Aleksander Hansen
1
-
-
3
-
Mjondalen IF
139.
Alexander Lien Hapnes
1
-
-
1
-
Moss FK
140.
N. Alexandersson
1
-
-
-
-
Moss FK
141.
Anders Hiim
1
-
-
2
-
Sandnes Ulf
142.
Andreas Österud
1
-
-
2
-
Raufoss IL
143.
Andreas Hopmark
1
-
-
1
-
Kristiansund BK
144.
Andreas Osterud
1
-
-
-
-
Raufoss IL
145.
Arnar Thór Gudjónsson
1
-
-
3
-
Raufoss IL
146.
Bendik Rise
1
-
-
3
-
Skeid Fotball
147.
Boubacar Konté
1
-
-
2
-
Fredrikstad FK
148.
S. Bratvold
1
-
-
-
-
Mjondalen IF
149.
Dadi Dodou Gaye
1
-
-
-
-
KFUM Oslo
150.
Daniel Hermansson
1
-
-
-
-
Bryne FK
151.
David Hickson
1
-
-
1
-
Skeid Fotball
152.
Dennis Bakke Gaustad
1
-
-
-
-
Ranheim Fotball
153.
Didrik Bjornstad Fredriksen
1
-
-
1
-
Asane Fotball
154.
Didrik Hafstad
1
-
-
1
-
Tromsdalen UIL
155.
Eduards Emsis
1
-
-
6
-
Raufoss IL
156.
Edvin Austbø
1
-
-
-
-
Sandnes Ulf
157.
M. Effiom
1
-
-
-
-
Skeid Fotball
158.
Emanuel Grønner
1
-
-
1
-
Sogndal
159.
Enzo Philibert
1
-
1
2
1
FK Jerv
160.
Erik Nordengen
1
-
-
1
-
Skeid Fotball
161.
Erlend Hustad
1
-
-
2
-
FK Jerv
162.
Erlend Larsen
1
-
-
2
-
IL Hodd
163.
Filip Brattbakk
1
-
-
2
-
Raufoss IL
164.
Fredrik Holmé
1
-
-
3
-
Kongsvinger
165.
Gard Simenstad
1
-
-
2
-
Raufoss IL
166.
Hakon Butli Hammer
1
-
-
3
-
Raufoss IL
167.
S. Haugli
1
-
-
1
-
Moss FK
168.
Havard Aasheim
1
-
-
1
-
Fredrikstad FK
169.
Havard Asheim
1
-
-
1
-
Fredrikstad FK
170.
Henrik Gjesdal
1
-
-
1
-
Moss FK
171.
Iman Mafi
1
-
-
2
-
FK Jerv
172.
Ingvald Sandvik Halgunset
1
-
-
-
-
Sandnes Ulf
173.
Isaac Twum
1
-
-
5
-
Sogndal
174.
Isak Hagen Aalberg
1
-
-
-
-
Kristiansund BK
175.
Isak Hjorteseth
1
-
-
-
-
Asane Fotball
176.
Jamal Deen Haruna
1
-
-
10
-
Raufoss IL
177.
Jesper Gregersen
1
-
-
2
-
IK Start
178.
John Hou Saeter
1
-
-
3
-
Ranheim Fotball
179.
Jonas Brune Aune
1
-
-
-
-
Sandnes Ulf
180.
Jonas Lange Hjorth
1
-
-
2
-
KFUM Oslo
181.
Jones El-Abdellaoui
1
-
-
-
-
KFUM Oslo
182.
Kasper Skaanes
1
-
-
1
-
Sogndal
183.
Kaya Makosso Faites Prevu
1
-
-
-
-
Moss FK
184.
Knut Haga
1
-
-
3
-
Asane Fotball
185.
Kristoffer Hay
1
-
-
6
1
Sandnes Ulf
186.
Kristoffer Larsen
1
-
-
1
-
Asane Fotball
187.
Kristoffer Lassen Harrison
1
-
-
-
-
KFUM Oslo
188.
J. Lahne
1
-
-
-
-
IK Start
189.
E. Larsen
1
-
-
2
-
IL Hodd
190.
T. Lillo
1
-
-
1
-
IL Hodd
191.
Lucas Kubr
1
-
-
-
-
Moss FK
192.
Lucas Larade
1
-
-
3
-
FK Jerv
193.
Lucas Lima
1
-
-
-
-
Fredrikstad FK
194.
Ludvig Begby
1
-
-
1
-
Fredrikstad FK
195.
Mads Nielsen
1
-
-
4
-
Fredrikstad FK
196.
Mads Reginiussen
1
-
-
4
-
Ranheim Fotball
197.
Marius Andresen
1
-
-
2
-
Moss FK
198.
Marius Olsen
1
-
-
-
-
Kristiansund BK
199.
Mathias Emilsen
1
-
-
-
-
Ranheim Fotball
200.
Mats Pedersen
1
-
-
2
-
Mjondalen IF
201.
N. Mneney
1
-
-
1
-
Bryne FK
202.
P. Nersveen
1
-
-
1
-
IL Hodd
203.
Nicolai Fremstad
1
-
-
8
-
Raufoss IL
204.
Nikolai Skuseth
1
-
-
1
-
Ranheim Fotball
205.
Ola Heltne Nilsen
1
-
-
1
-
Asane Fotball
206.
Ole Amund Sveen
1
-
-
6
-
Mjondalen IF
207.
Oliver Rotihaug
1
-
-
3
-
Bryne FK
208.
Pal Aamodt
1
-
-
-
-
Bryne FK
209.
Patrick Metcalfe
1
-
1
-
-
Fredrikstad FK
210.
Per Magnus Steiring
1
-
-
4
-
Skeid Fotball
211.
Peter Wilson
1
-
-
-
-
FK Jerv
212.
A. Potur
1
-
-
1
-
Moss FK
213.
Quint Jansen
1
-
1
3
-
Mjondalen IF
214.
Rógvi Baldvinsson
1
-
-
1
-
Bryne FK
215.
Ryan Nelson
1
-
-
-
-
Raufoss IL
216.
Salim Nkubiri
1
-
-
-
-
IK Start
217.
Sander Bratvold
1
-
-
-
-
Mjondalen IF
218.
Sander Sverre Henriksen Bratvold
1
-
-
-
-
Mjondalen IF
219.
Sebastian Tounekti
1
-
-
-
-
Ranheim Fotball
220.
Sigurd Grønli
1
-
-
2
-
Bryne FK
221.
Simen Rafn
1
-
-
-
-
Fredrikstad FK
222.
Sivert Engh Overby
1
-
-
3
-
Mjondalen IF
223.
Sjur Torgersen Jonassen
1
-
-
-
-
Bryne FK
224.
S. Skeide
1
-
-
2
-
IL Hodd
225.
Snorre Strand Nilsen
1
-
-
5
-
Kristiansund BK
226.
Sondre Auklend
1
-
1
1
-
FK Jerv
227.
Sondre Skogen
1
-
-
3
-
Mjondalen IF
228.
Steffen Skalevik
1
-
-
3
-
Asane Fotball
229.
Steffen Skogvang Pedersen
1
-
-
-
-
Tromsdalen UIL
230.
Stian Stray Molde
1
-
-
-
-
Fredrikstad FK
231.
S. Strand
1
-
-
4
-
Asane Fotball
232.
S. Sundnes
1
-
1
2
-
IL Hodd
233.
Teodor Haltvik
1
-
-
-
-
KFUM Oslo
234.
Thomas Lillo
1
-
-
2
-
IL Hodd
235.
Tobias Guddal
1
-
1
3
-
Bryne FK
236.
Tom Strannegård
1
-
1
1
-
IK Start
237.
Torbjorn Kallevag
1
-
-
4
-
IL Hodd
238.
Torje Wichne
1
-
-
4
-
FK Jerv
239.
H. Urnes
1
-
-
2
1
IL Hodd
240.
Vetle Windingstad Wenaas
1
-
-
-
-
Ranheim Fotball
241.
Victor Grodas
1
-
-
1
-
Kongsvinger
242.
Vito Wormgoor
1
-
-
7
-
IK Start
243.
Yasir Abdiqadir Sa'Ad
1
-
-
1
-
KFUM Oslo
244.
A. Håpnes
-
-
-
2
-
Moss FK
245.
A. Konte
-
-
-
1
-
Fredrikstad FK
246.
A. Richstad
-
-
-
1
-
FK Jerv
247.
A. Teigen
-
-
-
1
-
Raufoss IL
248.
Abel William Stensrud
-
-
-
1
-
Bryne FK
249.
Aboubacar Konte
-
-
-
2
-
Fredrikstad FK
250.
Adrian Sandbukt
-
-
-
1
-
Tromsdalen UIL
251.
Aksel Baran Potur
-
-
-
2
-
Moss FK
252.
Aleksander van der Spa
-
-
-
1
-
Sogndal
253.
Alexander Stølås
-
-
-
1
-
Sandnes Ulf
254.
Andreas van der Spa
-
-
-
1
-
Sogndal
255.
Aridon Racaj
-
-
-
1
-
FK Jerv
256.
August Strömberg
-
-
-
2
1
Kongsvinger
257.
Axel Kryger
-
-
-
9
-
Bryne FK
258.
Ayoub Aleesami
-
-
-
2
-
KFUM Oslo
259.
B. Morgado
-
-
-
3
-
IK Start
260.
Bernardo Morgado
-
-
-
4
-
IL Hodd
261.
Bjarni Mark Antonsson Duffield
-
-
-
6
-
IK Start
262.
Brage Skaret
-
-
-
2
-
Fredrikstad FK
263.
Brinder Singh
-
-
-
2
-
Mjondalen IF
264.
C. Michelsen
-
-
-
1
-
Kristiansund BK
265.
D. Fredriksen
-
-
-
1
-
Asane Fotball
266.
Daniel Arrocha
-
-
-
10
-
Sogndal
267.
Daniel Braut
-
-
-
4
-
Sandnes Ulf
268.
Dean van der Sluys
-
-
-
1
-
FK Jerv
269.
Deni Dashaev
-
-
-
1
-
IK Start
270.
E. Hustad
-
-
-
1
-
FK Jerv
271.
Eirik Steen
-
-
-
1
-
Asane Fotball
272.
Emil Odegaard
-
-
-
1
-
KFUM Oslo
273.
Endre Hjertager Osenbroch
-
-
-
2
1
Sandnes Ulf
274.
Erik Ansok Fröysa
-
-
-
2
-
Raufoss IL
275.
Erik Tönne
-
-
-
3
-
Ranheim Fotball
276.
Erik Tobias Sandberg
-
-
-
2
-
FK Jerv
277.
Erlend Hellvik Larsen
-
-
-
1
-
IL Hodd
278.
Espen Berger
-
-
-
2
-
Sandnes Ulf
279.
Fabian Østigård Ness
-
-
-
1
-
IK Start
280.
Fabian Östigard Ness
-
-
-
3
-
IK Start
281.
Filip Möller Delaveris
-
-
-
1
-
Sandnes Ulf
282.
Florind Lokaj
-
-
-
1
-
Skeid Fotball
283.
Fredrik Flo
-
-
-
4
-
Skeid Fotball
284.
Fredrik Torsteinbö
-
-
-
1
-
Sandnes Ulf
285.
Gullbrandur Øregaard
-
-
-
5
-
Sandnes Ulf
286.
H. Andresen
-
-
-
3
-
Skeid Fotball
287.
Hakon Gangstad
-
-
-
4
-
Ranheim Fotball
288.
Hakon Krogelien
-
-
-
1
-
FK Jerv
289.
Halvard Kvamme Urnes
-
-
-
2
-
IL Hodd
290.
Harald Holter
-
-
-
8
-
Kongsvinger
291.
Havar Jensen
-
-
-
4
-
Fredrikstad FK
292.
Heine Gikling Bruseth
-
-
-
3
-
Kristiansund BK
293.
Henning Tønsberg Andresen
-
-
-
1
-
Skeid Fotball
294.
Henrik Jensen
-
-
-
4
-
Sandnes Ulf
295.
Henrik Kristiansen
-
-
-
1
-
Ranheim Fotball
296.
Henrik Robstad
-
-
-
3
1
IK Start
297.
Herman Kleppa
-
-
-
4
-
Sandnes Ulf
298.
I. Hoffmann
-
-
-
2
-
Moss FK
299.
I. Kukleci
-
-
-
1
-
Moss FK
300.
Ian Hoffmann
-
-
-
4
-
Moss FK
301.
Idar Lysgård
-
-
-
1
-
Asane Fotball
302.
Idar Lysgard
-
-
-
2
-
Asane Fotball
303.
Igor Spiridonov
-
-
-
1
-
Bryne FK
304.
Ilir Kukleci
-
-
-
3
-
Moss FK
305.
Imre Bech Hermansen
-
-
-
1
-
Fredrikstad FK
306.
Jóannes Bjartalid
-
-
-
1
-
Fredrikstad FK
307.
Jörgen Hatlehol
-
-
-
3
-
Bryne FK
308.
Júlíus Magnússon
-
-
-
2
-
Fredrikstad FK
309.
Jakob Tromsdal
-
-
-
1
-
Ranheim Fotball
310.
Jasper Silva Torkildsen
-
-
-
3
-
IK Start
311.
Jens Berland Husebö
-
-
-
1
-
Bryne FK
312.
Jeremy Cijntje
-
-
-
1
-
FK Jerv
313.
Jesper Isaksen
-
-
-
3
-
Kristiansund BK
314.
Jonas Bolkan Nordli
-
-
-
2
-
Ranheim Fotball
315.
Julius Magnusson
-
-
-
6
-
Fredrikstad FK
316.
K. Makosso
-
-
-
2
-
Moss FK
317.
K. Somesi
-
-
-
2
-
Raufoss IL
318.
K. Strande
-
-
-
4
-
Moss FK
319.
Kalle Wallius
-
-
-
1
-
IK Start
320.
Kaya Makosso
-
-
-
2
1
Moss FK
321.
Kjetil Holand Tösse
-
-
-
1
-
IL Hodd
322.
Kristian Strande
-
-
-
6
-
Moss FK
323.
Kristoffer Barmen
-
-
-
3
-
Asane Fotball
324.
Kristoffer Haukås Steinset
-
-
-
1
-
Sogndal
325.
Kristoffer Stephensen
-
-
-
3
-
Asane Fotball
326.
L. Alvheim
-
-
-
1
-
Kristiansund BK
327.
L. Qvigstad
-
-
-
2
1
Ranheim Fotball
328.
L. Sodal
-
-
-
1
-
Bryne FK
329.
Lars Erik Södal
-
-
-
4
-
Bryne FK
330.
Lars Gerson
-
-
-
2
1
Kongsvinger
331.
Laurent Jacques Mendy
-
-
-
1
-
Moss FK
332.
Leandro Fernandes
-
-
-
2
-
FK Jerv
333.
Love Reuterswärd
-
-
-
1
-
Mjondalen IF
334.
Luca Høyland
-
-
-
1
-
Skeid Fotball
335.
Ludvik Begby
-
-
-
1
-
Fredrikstad FK
336.
M. Alm
-
-
-
2
-
IL Hodd
337.
M. Broholm
-
-
-
1
-
Kristiansund BK
338.
M. Bruun-Hansen
-
-
-
2
-
Asane Fotball
339.
M. Emilsen
-
-
-
1
-
Sandnes Ulf
340.
Magnus Bruun-Hansen
-
-
-
1
-
Asane Fotball
341.
Magnus Fagernes
-
-
-
3
-
Raufoss IL
342.
Magnus Lenes
-
-
-
2
-
Ranheim Fotball
343.
Magnus Nybakken Bruun-Hansen
-
-
-
1
-
Asane Fotball
344.
Mansour Gueye
-
-
-
1
-
Sogndal
345.
Marius Aamodt Eriksen
-
-
-
1
-
Kongsvinger
346.
Marius Alm
-
-
-
2
-
IL Hodd
347.
Marius Berntsen Olsen
-
-
-
2
-
Kristiansund BK
348.
Mark Jensen
-
-
-
1
-
IK Start
349.
Martin Sjölstad
-
-
-
1
-
Sogndal
350.
Martin Ueland
-
-
-
7
-
Asane Fotball
351.
Mathias Eriksen Ranmark
-
-
-
1
-
Moss FK
352.
Mathias Tönnessen
-
-
-
1
-
KFUM Oslo
353.
Mats Selmer Thornes
-
-
-
1
-
Asane Fotball
354.
Max Williamsen
-
-
-
1
-
Kristiansund BK
355.
Maxwell Woledzi
-
-
-
1
-
Fredrikstad FK
356.
Meinhard Olsen
-
-
-
3
-
Mjondalen IF
357.
Mikkel Konradsen Ceide
-
-
-
2
1
Kristiansund BK
358.
Momodou Lion Njie
-
-
-
5
-
KFUM Oslo
359.
N. Fremstad
-
-
-
1
-
Raufoss IL
360.
Nicklas Frenderup
-
-
-
3
-
Ranheim Fotball
361.
Nickolay Årsbog
-
-
-
1
-
Skeid Fotball
362.
Noah Mneney
-
-
-
1
-
Bryne FK
363.
O. Diallo
-
-
-
1
-
Skeid Fotball
364.
O. Jansson
-
-
-
1
-
Raufoss IL
365.
O. Sivertsen
-
-
-
1
-
Kristiansund BK
366.
Ole Kallevåg
-
-
-
2
-
Asane Fotball
367.
Ole Martin Kolskogen
-
-
-
2
-
Asane Fotball
368.
Ole Sebastian Sundgot
-
-
-
1
-
Skeid Fotball
369.
Oliver Kvendbø Holden
-
-
-
2
-
Ranheim Fotball
370.
Oscar Jansson
-
-
-
1
-
Raufoss IL
371.
Oscar Solnördal
-
-
-
2
-
Kongsvinger
372.
Oskar Siira Sivertsen
-
-
-
1
-
Kristiansund BK
373.
Ousmane Diallo Toure
-
-
-
1
-
Skeid Fotball
374.
Oystein Ovretveit
-
-
-
1
-
FK Jerv
375.
Peder Nersveen
-
-
-
1
-
IL Hodd
376.
Per-Egil Flo
-
-
-
5
-
Sogndal
377.
Petter Nosakhare Dahl
-
-
-
5
-
KFUM Oslo
378.
R. Hjelmeseth
-
-
-
2
-
IL Hodd
379.
Rasmus Holten
-
-
-
2
-
Mjondalen IF
380.
Renato Ziko
-
-
-
2
-
IL Hodd
381.
Renze Fij
-
-
-
3
-
Sogndal
382.
Rolf Daniel Vikstöl
-
-
-
1
-
IK Start
383.
Runar Hauge
-
-
-
2
-
FK Jerv
384.
S. Økland
-
-
-
1
-
IL Hodd
385.
S. Hagbo
-
-
-
1
-
Raufoss IL
386.
S. Okland
-
-
-
2
-
IL Hodd
387.
S. Sandal
-
-
-
1
-
KFUM Oslo
388.
Sander Amble Haugen
-
-
-
2
-
Ranheim Fotball
389.
Sander Eng Strand
-
-
-
1
-
Asane Fotball
390.
Sander Munkeby Sundnes
-
-
-
3
-
IL Hodd
391.
Sander Sjökvist
-
-
-
2
-
IK Start
392.
Sander Wold
-
-
-
3
-
Moss FK
393.
Sebastian Jarl
-
-
-
3
1
Kristiansund BK
394.
Serigne Mor Mbaye
-
-
-
1
-
Kristiansund BK
395.
Simen Hagbö
-
-
-
1
-
Raufoss IL
396.
Simen Vidtun Nilsen
-
-
-
3
-
Skeid Fotball
397.
Simon Appiah
-
-
-
1
-
Mjondalen IF
398.
Sindre Osestad
-
-
-
2
-
IK Start
399.
Sivert August Felde Haugli
-
-
-
1
-
Moss FK
400.
Sivert Eriksen Westerlund
-
-
-
3
-
Raufoss IL
401.
Sivert Haugli
-
-
-
3
-
Moss FK
402.
Sondre Klingen Langas
-
-
-
2
2
Ranheim Fotball
403.
Sondre Norheim
-
-
-
1
-
Bryne FK
404.
Sverre Hjelle Økland
-
-
-
1
-
IL Hodd
405.
Syver Skaar Eriksen
-
-
-
1
-
Mjondalen IF
406.
Syver Skundberg Skeide
-
-
-
5
-
IL Hodd
407.
Tage Johansen
-
-
-
4
-
Fredrikstad FK
408.
Thomas Ness
-
-
-
2
-
FK Jerv
409.
Tim Björkström
-
-
-
1
-
Fredrikstad FK
410.
Torbjörn Kallevag
-
-
-
1
-
IL Hodd
411.
Torje Naustdal
-
-
-
2
1
Skeid Fotball
412.
Torjus Embergsrud Engebakken
-
-
-
1
-
Raufoss IL
413.
Victor Grodås
-
-
-
2
-
Kongsvinger
414.
Y. Saad
-
-
-
1
-
Moss FK
415.
Adan Abadala Hussein
-
-
-
-
1
Moss FK
416.
Brage Berg Pedersen
-
-
-
-
1
Kongsvinger
417.
Daniel Kvande
-
-
-
-
1
Ranheim Fotball
Wyróżnione mecz
NI2
Ards FC
Portadown FC
19/03/2024 20:45
2
1. Division Regular Season
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
Fredrikstad FK
64
30
18
10
2
27
2
KFUM Oslo
58
30
17
7
6
20
3
Kongsvinger
52
30
16
4
10
14
4
Kristiansund BK
50
30
14
8
8
18
5
IK Start
46
30
12
10
8
13
6
Bryne FK
44
30
13
5
12
4
7
Sogndal
43
30
12
7
11
0
8
Ranheim Fotball
40
30
12
4
14
-17
9
Raufoss IL
38
30
10
8
12
-1
10
Moss FK
38
30
10
8
12
-3
11
Sandnes Ulf
37
30
10
7
13
-3
12
Asane Fotball
37
30
9
10
11
-3
13
Mjondalen IF
37
30
10
7
13
-3
14
IL Hodd
33
30
8
9
13
-9
15
FK Jerv
31
30
8
7
15
-19
16
Skeid Fotball
14
30
3
5
22
-38
Porada dnia
Mx2
Atlante FC
Zacatecas
20/03/2024 02:05
X
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program