Start
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
X
USTAWIENIA
Strefa czasowa
DOMYśLNY
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Jeszcze
Prognozy
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Porównanie danych drużyna
Co to jest forebet
Ukraina
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Moje ligi
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
131
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
12
Prognozy na jutro
193
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
823
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
1487
>
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
56
Ulubione
Listy
>
Brytyjski
4
Top Europejski
23
Europejski
360
Amerykański
87
Afrykanin
61
Azjatycki
104
Australijski
39
Międzynarodowy
Puchary krajowe
3
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
1
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
10
Bundesliga
1
Serie A
10
Ligue 1
Eredivisie
4
Liga Portugal
Brasileiro Série A
Szkocka Premiership
1
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Albania
>
Super League
2
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Algieria
>
Ligue 1
1
Ligue 2
16
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
8
Andora
>
Primera Divisio
2. Division
2
Copa Constitucio
1
Anglia
>
Premier League
Championship
1
League one
League two
National League
National League N.
National League S.
FA cup
1
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
1
Arabia Saudyjska
>
Saudyjska Pro Liga
9
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Argentyna
>
Primera Division
1
Nacional B
1
Primera B
13
Primera C
4
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
19
Copa Argentina
2
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
1
First League
2
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
2
Australia
>
A-League
1
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
1
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
Austria
>
Bundesliga
1
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
1
Landesliga Kärnten
8
Azerbejdżan
>
Premier League
5
First Division
5
Azerbaijan Cup
Bahrajn
>
Premier League
2
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesz
>
Premier League
5
Federation Cup
1
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
6
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
2
Super League Women
3
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Belize
>
Premier League
1
Benin
>
League 1
8
Bermuda
>
Premier Division
Białoruś
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Białoruś Reserves
Puchar Białorusi
1
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Boliwia
>
Liga de Fútbol Prof
7
Nacional B
Botswana
>
Premier League
7
Bośnia
>
Premier league
6
Kup BiH
1
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Brazylia
>
Brasileiro Série A
Serie B
1
Serie C
Serie D
2
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
1
Catarinense
Catarinense 2
5
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
2
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
13
Copa do Nordeste
2
Supercopa
Copa Paulista
Brasileiro U20
8
Carioca U20
Mineiro U20
7
Paranaense U19
Paulista U20
Brasileiro Women
Paulista Women
5
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
1
Copa Sao Paulo de juniores
Burkina Faso
>
Premier League
8
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Bułgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
11
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
7
Bulgarian Cup
Super Cup
Chile
>
Primera Division
Primera B
Copa Chile
Super Cup
Chiny
>
Super League
2
League one
8
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
Chorwacja
>
Croatian Cup
1
HNL
5
First NL
6
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
Cypr
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Czarnogóra
>
First League
5
Second League
Crnogorski Kup
Czechy
>
Synot liga
7
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
1
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
DR Congo
>
Super League
5
Dania
>
Super League
1
1. Division
6
2. Division
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Dżibuti
>
Division 1
5
Egipt
>
Premier
3
Second League
Egypt Cup
Super Cup
Ekwador
>
Serie A
2
Serie B
5
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
1
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
8
Fidżi
>
National Football League
5
Filipiny
>
Football League
7
Finlandia
>
Veikkausliiga
9
Ykkosliiga
5
Kakkonen
Suomen Cup
Francja
>
Ligue 1
Ligue 2
1
National
National 2
Coupe de la Ligue
Coupe de France
1
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
4
Ghana
>
Premier League
1
Gibraltar
>
National League
Grecja
>
Super League
Super League 2
10
Football League
Greek Cup
1
Gruzja
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Gwatemala
>
Liga Nacional
Primera Division
Gwinea
>
Ligue 1
4
Haiti
>
Championnat National
2
Hiszpania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
5
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
36
Copa Federacion
Primera Division Women
7
Copa de la Reina
Honduras
>
Liga Nacional
1
Hong Kong
>
Premier League
5
Second Division
FA Cup
Indie
>
I-League
Super League
Indonezja
>
Liga 1
Liga 2
Iran
>
IPL
League 1
1
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
7
Irlandia
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Irlandia Północna
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
4
Islandia
>
Premier League
3
1. Division
1
2. Division
6
Icelandic Cup
League Cup
Ivory Coast
>
Ligue 1
Izrael
>
Premier League
3
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Jamajka
>
Premier League
Japonia
>
J-League
11
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
10
Emperor Cup
24
Super Cup
Jordan
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kambodża
>
C-League
Kamerun
>
Elite One
Elite Two
Kanada
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
3
Katar
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Kazachstan
>
Premier League
7
First Division
8
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
1
Kolumbia
>
Primera A
4
Primera B
2
Super Cup
Copa Colombia
1
Kongo
>
Premier League
Korea Południowa
>
K-League 1
6
K-League 2
3
National League
8
FA Cup
Kosowo
>
Superleague
Kosovar Cup
1
Kostaryka
>
Primera División
1
Liga de Ascenso
Kuwait
>
Premier League
3
Emir Cup
1
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
Lesotho
>
Premier League
Liban
>
Premier League
3
Libia
>
Premier League
5
Litwa
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
3
Super Cup
Luksemburg
>
National Division
8
Macedonia Północna
>
First League
Second League
Macedonian Cup
1
Makau
>
Elite League
Malawi
>
Super League
Malezja
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Maroko
>
Botola 1
1
Botola 2
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
Mauritius
>
Mauritian League
1
Meksyk
>
Primera Division
1
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
1
Liga Premier Serie B
Mongolia
>
Premier League
5
Mołdawia
>
Divizia Nationala
Moldovan Cup
1
Myanmar
>
National League
Nepal
>
A-Division League
Niderlandy
>
Eredivisie
4
Eerste Divisie
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
Puchar KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
KNVB Beker Women
Niemcy
>
Bundesliga
1
2. Bundesliga
1
3. Liga
DFB Pokal
1
Super Cup
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
Regionalliga West
Regionalliga Bayern
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
2
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
6
Oberliga Bayern Nord
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
9
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Nigeria
>
Premier League
10
Nikaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
Norwegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
2
NM Cupen
Nowa Zelandia
>
Premiership
Regional Leagues
17
Oman
>
Professional League
6
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
2
Paragwaj
>
Primera Division
6
Division Intermedia
8
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polska
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
Segunda Liga
Liga 3
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
1
League Cup
Super Cup
RPA
>
Premier League
1
National First Division
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Republika Dominikańska
>
LDF
4
Rosja
>
Premier Liga
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - południe
3
Kubok
Super Cup
Rumunia
>
Liga 1
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
Salwador
>
Primera Division
1
San Marino
>
Campionato
Coppa Titano
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
1
Sierra Leone
>
Premier League
3
Singapur
>
S-League
4
S-Cup
Somalia
>
Championship
2
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
NASL
USL Championship
11
US Open Cup
8
Sudan
>
Premier League
Surinam
>
Hoofdklasse
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
Szkocja
>
Szkocka Premiership
1
Championship
League One
League Two
FA Cup
1
League Cup
Challenge Cup
Szwajcaria
>
Super League
3
Challenge League
Swiss Cup
Szwecja
>
Allsvenskan
1
Superettan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
4
Słowacja
>
Fortuna Liga
1
2. liga
Slovak Cup
Słowenia
>
Prva Liga
2. Liga
Slovenian Cup
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Tajlandia
>
Premier League
8
Thai League 2
1
Thai League 3
FA Cup
League Cup
2
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
3
Togo
>
Championnat National
Trynidad i Tobago
>
TT Pro League
Tunezja
>
Ligue 1
4
Tunisia Cup
Ligue 2
Turcja
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
1
TFF 2. Lig
2
TFF 3. Lig
Turkish Cup
1
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
3
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Uganda
>
Premier League
1
Ukraina
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Urugwaj
>
Primera Division
Segunda Division
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
1
Uzbek Cup
Walia
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Wenezuela
>
Primera Division
4
Segunda Division
Wietnam
>
V.League 1
3
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Wyspy Owcze
>
Premier League
1
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Węgry
>
NB I
NB II
9
Magyar Kupa
Włochy
>
Serie A
10
Serie B
2
Serie C
3
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
1
Primavera 1
Primavera 2
Primavera 3
2
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
Coppa Italia Women
1
Zambia
>
Premier League
Zimbabwe
>
Premier League
9
Łotwa
>
Virsliga
1
1. Liga
7
Latvian Cup
Międzynarodowy
Afryka
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
>
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
2
Europa
>
Liga Mistrzów
Liga Europy
1
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
1
Ameryka Północna i Centralna
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
1
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Wyniki Ukraina Premier League
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/Wynik końcowy
Gol/Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
03.11.2023
16:00
Dynamo Kiev
0 - 1
Shakhtar Donetsk
01.11.2023
17:00
Rukh Vynnyky
0 - 2
SK Dnipro-1
29.10.2023
14:00
Vorskla
2 - 2
Metalist 1925 Kharkiv
12:00
LNZ Cherkasy
3 - 0
FC Obolon-Brovar
12:00
FC Mynai
0 - 0
Veres Rivne
28.10.2023
17:00
Rukh Vynnyky
0 - 0
PFK Aleksandriya
15:00
Zorya Lugansk
0 - 1
Polissya Zhy
14:00
Kolos Kovalivka
1 - 1
Dynamo Kiev
12:00
Kryvbas Kryvyi Rih
3 - 0
SK Dnipro-1
25.10.2023
14:00
Vorskla
2 - 3
SK Dnipro-1
22.10.2023
16:00
Dynamo Kiev
0 - 1
SK Dnipro-1
14:00
Vorskla
0 - 3
Polissya Zhy
12:00
Veres Rivne
2 - 5
Rukh Vynnyky
21.10.2023
18:00
PFK Aleksandriya
0 - 1
Kolos Kovalivka
16:00
Shakhtar Donetsk
3 - 0
LNZ Cherkasy
14:00
Chernomorets Od
3 - 0
FC Mynai
20.10.2023
18:00
Metalist 1925 Kharkiv
1 - 3
Kryvbas Kryvyi Rih
16:00
FC Obolon-Brovar
2 - 4
Zorya Lugansk
08.10.2023
16:00
Kryvbas Kryvyi Rih
1 - 0
Chernomorets Od
14:00
Rukh Vynnyky
0 - 0
FC Mynai
12:00
FC Obolon-Brovar
1 - 0
Metalist 1925 Kharkiv
07.10.2023
16:00
Kolos Kovalivka
0 - 0
Vorskla
14:00
LNZ Cherkasy
0 - 0
PFK Aleksandriya
12:00
SK Dnipro-1
2 - 0
Veres Rivne
06.10.2023
14:00
Polissya Zhy
3 - 2
Dynamo Kiev
02.10.2023
16:00
SK Dnipro-1
1 - 0
Metalist 1925 Kharkiv
01.10.2023
18:00
Dynamo Kiev
4 - 2
PFK Aleksandriya
16:00
Kolos Kovalivka
0 - 0
Polissya Zhy
14:00
Kryvbas Kryvyi Rih
1 - 3
Rukh Vynnyky
12:00
FC Mynai
0 - 1
FC Obolon-Brovar
30.09.2023
18:00
Chernomorets Od
0 - 0
Zorya Lugansk
16:00
Shakhtar Donetsk
1 - 2
Vorskla
14:00
Veres Rivne
0 - 0
LNZ Cherkasy
24.09.2023
16:00
Metalist 1925 Kharkiv
0 - 0
Kolos Kovalivka
14:00
Zorya Lugansk
0 - 1
SK Dnipro-1
23.09.2023
18:00
Rukh Vynnyky
1 - 1
Shakhtar Donetsk
16:00
Vorskla
1 - 4
Kryvbas Kryvyi Rih
14:00
Polissya Zhy
2 - 1
FC Mynai
12:00
LNZ Cherkasy
2 - 4
Dynamo Kiev
22.09.2023
18:00
PFK Aleksandriya
1 - 5
Chernomorets Od
16:00
FC Obolon-Brovar
0 - 0
Veres Rivne
18.09.2023
16:00
Dynamo Kiev
2 - 0
Vorskla
17.09.2023
16:00
Kryvbas Kryvyi Rih
2 - 1
Veres Rivne
14:00
SK Dnipro-1
1 - 1
Kolos Kovalivka
12:00
LNZ Cherkasy
2 - 1
Rukh Vynnyky
16.09.2023
18:00
PFK Aleksandriya
1 - 1
FC Mynai
16:00
Shakhtar Donetsk
1 - 0
FC Obolon-Brovar
14:00
Chernomorets Od
1 - 0
Polissya Zhy
15.09.2023
17:30
Metalist 1925 Kharkiv
2 - 1
Zorya Lugansk
03.09.2023
18:00
Rukh Vynnyky
1 - 1
Metalist 1925 Kharkiv
16:00
Kolos Kovalivka
0 - 3
Kryvbas Kryvyi Rih
12:00
SK Dnipro-1
0 - 0
LNZ Cherkasy
02.09.2023
16:00
Vorskla
1 - 0
PFK Aleksandriya
14:00
Polissya Zhy
2 - 0
FC Obolon-Brovar
12:00
FC Mynai
1 - 4
Shakhtar Donetsk
01.09.2023
16:00
Veres Rivne
3 - 1
Chernomorets Od
28.08.2023
18:00
FC Obolon-Brovar
0 - 0
Kryvbas Kryvyi Rih
27.08.2023
16:00
Vorskla
2 - 1
Chernomorets Od
14:00
Kolos Kovalivka
0 - 2
Shakhtar Donetsk
12:00
FC Mynai
1 - 1
Zorya Lugansk
26.08.2023
16:00
PFK Aleksandriya
0 - 3
Polissya Zhy
14:00
LNZ Cherkasy
0 - 1
Metalist 1925 Kharkiv
20.08.2023
18:00
Kryvbas Kryvyi Rih
3 - 3
Shakhtar Donetsk
16:00
Chernomorets Od
3 - 2
Dynamo Kiev
14:00
SK Dnipro-1
1 - 2
FC Obolon-Brovar
19.08.2023
18:00
Rukh Vynnyky
1 - 1
Kolos Kovalivka
16:00
Metalist 1925 Kharkiv
1 - 0
FC Mynai
14:00
Veres Rivne
1 - 2
Vorskla
18.08.2023
18:00
Zorya Lugansk
0 - 0
PFK Aleksandriya
16:00
LNZ Cherkasy
1 - 2
Polissya Zhy
Wyróżnione mecz
Il1
Hapoel Haifa
Maccabi Tel Aviv
21/05/2024 19:30
2
Premier League Regular Season
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
Shakhtar Donetsk
71
29
22
5
2
41
2
Dynamo Kiev
66
29
21
3
5
43
3
Kryvbas Kryvyi Rih
54
29
16
6
7
18
4
Rukh Vynnyky
49
29
12
13
4
14
5
SK Dnipro-1
49
29
13
10
6
11
6
Polissya Zhy
47
29
13
8
8
7
7
LNZ Cherkasy
38
29
10
8
11
-4
8
Vorskla
33
29
9
6
14
-15
9
Chernomorets Od
32
29
10
2
17
-7
10
Zorya Lugansk
32
29
7
11
11
-7
11
PFK Aleksandriya
31
29
7
10
12
-11
12
Kolos Kovalivka
29
29
6
11
12
-10
13
FC Obolon-Brovar
26
29
5
11
13
-20
14
Veres Rivne
25
29
5
10
14
-16
15
FC Mynai
25
29
5
10
14
-20
16
Metalist 1925 Kharkiv
23
29
5
8
16
-24
Porada dnia
BrC
Vasco da Gama
Fortaleza
22/05/2024 02:30
X
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program