Start
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
X
USTAWIENIA
Strefa czasowa
DOMYśLNY
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Jeszcze
Prognozy
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Porównanie danych drużyna
Co to jest forebet
Turcja
>
Süper Lig
1
TFF 1. Lig
TFF 2. Lig
1
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Moje ligi
Stany Zjednoczone
>
MLS
Piłka nożna
Prognozy na dziś
1071
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
32
Prognozy na jutro
143
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
802
>
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
60
Ulubione
Listy
>
Brytyjski
18
Top Europejski
4
Europejski
145
Amerykański
81
Afrykanin
37
Azjatycki
66
Australijski
23
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
2
Bundesliga
Serie A
2
Ligue 1
1
Eredivisie
Liga Portugal
2
Brasileiro Série A
6
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
10
Mistrzostwa
Albania
>
Super League
League 1
2
Albanian Cup
Super Cup
Algieria
>
Ligue 1
Ligue 2
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Andora
>
Primera Divisio
2. Division
1
Copa Constitucio
Anglia
>
Premier League
Championship
1
League one
League two
National League
National League N.
National League S.
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
1
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
1
Arabia Saudyjska
>
Saudyjska Pro Liga
10
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Argentyna
>
Primera Division
Nacional B
10
Primera B
3
Primera C
7
Primera D
Copa de la Liga Profesional
2
Torneo Federal A
10
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
First League
3
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
6
Australia
>
A-League
Npl NSW
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
Npl Victoria
7
Npl Act 1
FFA Cup
W League
Austria
>
Bundesliga
Erste Division
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
2
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
1
Landesliga Wien
Landesliga Burgenland
Landesliga Niederösterreich
1
Landesliga Oberösterreich
Landesliga Steiermark
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
2
Landesliga Kärnten
2
Azerbejdżan
>
Premier League
1
First Division
5
Azerbaijan Cup
Bahrajn
>
Premier League
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesz
>
Premier League
5
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
3
Belgia
>
Jupiler Pro League
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
3
Second Amateur Division - VFV A
7
Second Amateur Division - VFV B
7
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
1
Belgian Cup Women
Pro League U21
1
Belize
>
Premier League
2
Benin
>
League 1
14
Bermuda
>
Premier Division
Białoruś
>
Vyscha Liga
Pershaya Liga
Białoruś Reserves
Puchar Białorusi
Women Premier League
4
Second League
10
Super Cup
Women's Cup
Boliwia
>
Liga de Fútbol Prof
2
Nacional B
Botswana
>
Premier League
2
Bośnia
>
Premier league
2
Kup BiH
1st League FBiH
3
1st League: RS
1
Brazylia
>
Brasileiro Série A
6
Serie B
3
Serie C
6
Serie D
13
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
4
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
2
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
2
Supercopa
Copa Paulista
Brasileiro U20
10
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
1
Brasileiro Women
2
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Burkina Faso
>
Premier League
1
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Bułgaria
>
First League
2
Second Leaguе
9
Third League - South-East
2
Third League - South-West
Third League - North-East
2
Third League - North-West
Bulgarian Cup
Super Cup
Chile
>
Primera Division
4
Primera B
2
Copa Chile
2
Super Cup
Chiny
>
Super League
8
League one
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
3
Chorwacja
>
Croatian Cup
HNL
First NL
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
Cypr
>
1. Division
3
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Czarnogóra
>
First League
5
Second League
Crnogorski Kup
Czechy
>
Synot liga
Druha Liga
CFL
MSFL
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
Division C
Division D
2
Division E
1
Division F
1
DR Congo
>
Super League
2
Dania
>
Super League
1
1. Division
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Dżibuti
>
Division 1
3
Egipt
>
Premier
5
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
Ekwador
>
Serie A
3
Serie B
5
Estonia
>
Meistriliiga
Esiliiga
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
8
Fidżi
>
National Football League
1
Filipiny
>
Football League
Finlandia
>
Veikkausliiga
Ykkosliiga
1
Kakkonen
3
Suomen Cup
Francja
>
Ligue 1
1
Ligue 2
1
National
1
National 2
29
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
Ghana
>
Premier League
2
Gibraltar
>
National League
Grecja
>
Super League
Super League 2
2
Football League
Greek Cup
Gruzja
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Gwatemala
>
Liga Nacional
2
Primera Division
2
Gwinea
>
Ligue 1
6
Haiti
>
Championnat National
5
Hiszpania
>
LaLiga
2
Segunda Division
2
Primera División RFEF
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
1
Tercera Division G3
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
1
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
1
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
1
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
1
Copa de la Reina
Honduras
>
Liga Nacional
5
Hong Kong
>
Premier League
1
Second Division
6
FA Cup
Indie
>
I-League
Super League
1
Indonezja
>
Liga 1
8
Liga 2
Iran
>
IPL
8
League 1
9
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
Irlandia
>
Premier League
1
First Division
5
FAI Cup
Irlandia Północna
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
Islandia
>
Premier League
3
1. Division
6
2. Division
Icelandic Cup
League Cup
Ivory Coast
>
Ligue 1
Izrael
>
Premier League
2
Liga Leumit
8
State Cup
1
Toto Cup Al
Super Cup
Jamajka
>
Premier League
2
Japonia
>
J-League
J2-League
J3-League
Football League
2
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
6
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kambodża
>
C-League
2
Kamerun
>
Elite One
3
Elite Two
Kanada
>
Canadian Premier League
1
Soccer League
Canadian Championship
Katar
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Kazachstan
>
Premier League
First Division
8
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
2
Kolumbia
>
Primera A
9
Primera B
3
Super Cup
Copa Colombia
Kongo
>
Premier League
4
Korea Południowa
>
K-League 1
K-League 2
National League
FA Cup
Kosowo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kostaryka
>
Primera División
3
Liga de Ascenso
2
Kuwait
>
Premier League
2
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
1
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
3
Lesotho
>
Premier League
8
Liban
>
Premier League
Libia
>
Premier League
8
Litwa
>
A Lyga
1 Lyga
2
Lithuanian Cup
Super Cup
Luksemburg
>
National Division
Macedonia Północna
>
First League
Second League
Macedonian Cup
Makau
>
Elite League
1
Malawi
>
Super League
Malezja
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Mali
>
Première Division
5
Malta
>
Premier League
First Division
3
FA Trophy
Maroko
>
Botola 1
1
Botola 2
1
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
2
Mauritius
>
Mauritian League
Meksyk
>
Primera Division
2
Liga de Ascenso
2
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
1
Liga Premier Serie B
Mongolia
>
Premier League
Mołdawia
>
Divizia Nationala
Moldovan Cup
Myanmar
>
National League
Nepal
>
A-Division League
Niderlandy
>
Eredivisie
Eerste Divisie
2
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
1
Puchar KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Niemcy
>
Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
Regionalliga West
1
Regionalliga Bayern
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
Oberliga NOFV Sud
1
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
4
Oberliga Hessen
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
1
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
3
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
1
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
4
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
1
DFB Pokal Women
Nigeria
>
Premier League
1
Nikaragua
>
Primera Division
4
Liga Primera U20
Norwegia
>
Eliteserien
1. Division
2. Division
2
NM Cupen
Nowa Zelandia
>
Premiership
Regional Leagues
Oman
>
Professional League
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
Paragwaj
>
Primera Division
4
Division Intermedia
2
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
5
Segunda División
7
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polska
>
Ekstraklasa
1
1. Liga
2
2. Liga
2
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
2
Segunda Liga
1
Liga 3
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
RPA
>
Premier League
National First Division
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Republika Dominikańska
>
LDF
2
Rosja
>
Premier Liga
5
1. Division
2
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
PFL - Center
2
PFL - Ural
PFL - East
PFL - południe
Kubok
Super Cup
Rumunia
>
Liga 1
2
Liga 2
1
Romanian Cup
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
3
Salwador
>
Primera Division
2
San Marino
>
Campionato
Coppa Titano
Senegal
>
Ligue 1
1
Serbia
>
Superliga
Prva Liga
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
5
Singapur
>
S-League
S-Cup
Somalia
>
Championship
3
Stany Zjednoczone
>
MLS
NASL
USL Championship
US Open Cup
Sudan
>
Premier League
Surinam
>
Hoofdklasse
5
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
Szkocja
>
Szkocka Premiership
Championship
5
League One
5
League Two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Szwajcaria
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Szwecja
>
Allsvenskan
4
Superettan
2
Div 1 Norra
Div 1 Sodra
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Słowacja
>
Fortuna Liga
2. liga
Slovak Cup
Słowenia
>
Prva Liga
1
2. Liga
1
Slovenian Cup
Taiwan
>
Premier League
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
3
Tajlandia
>
Premier League
1
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
2
Togo
>
Championnat National
Trynidad i Tobago
>
TT Pro League
5
Tunezja
>
Ligue 1
1
Tunisia Cup
Ligue 2
Turcja
>
Süper Lig
1
TFF 1. Lig
TFF 2. Lig
1
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
7
Division 1
1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Uganda
>
Premier League
8
Ukraina
>
Premier League
1
Persha Liga
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
1
Urugwaj
>
Primera Division
4
Segunda Division
1
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Walia
>
Premier
Division 1
1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Wenezuela
>
Primera Division
2
Segunda Division
6
Wietnam
>
V.League 1
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
3
Super Cup
Wyspy Owcze
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Węgry
>
NB I
NB II
1
Magyar Kupa
Włochy
>
Serie A
2
Serie B
10
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
1
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
1
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
2
Primavera 2
Primavera 3
1
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Zambia
>
Premier League
Zimbabwe
>
Premier League
Łotwa
>
Virsliga
1. Liga
Latvian Cup
Międzynarodowy
Afryka
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Piłkarz Statystyka - Turcja TFF 2. Lig
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/Wynik końcowy
Gol/Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Piłkarz
Gole
Rzut karny
B.s.
Kartka
Kartka
Drużyna
1.
Berk İsmail Ünsal
16
-
1
3
-
Amedspor
2.
Turac Böke
16
1
-
6
1
Denizlispor
3.
Ersel Aslıyüksek
14
5
-
4
-
Karacabey Bld.
4.
Kemal Rüzgar
14
5
-
5
-
Menemen Bld
5.
Okan Eken
14
2
-
7
-
Kastamonuspor
6.
Çağatay Yılmaz
13
1
-
5
1
Bursaspor
7.
Cerem Talha Dinçer
13
2
-
6
-
Kırsehir Belediyespor
8.
Mücahit Can Akçay
12
2
-
5
-
Ankara Demirspor
9.
Ahmet Gökbayrak
11
3
-
4
1
Nazilli Belediyespor
10.
Alper Karaman
11
-
-
3
-
Erokspor
11.
Enes Soy
11
2
-
2
-
Erzinspor
12.
Erdem Onur Beytaş
11
1
-
2
-
Içel Idman Yurdu
13.
Mertcan Açıkgöz
11
-
-
-
-
Menemen Bld
14.
Ugur Türk
11
4
-
1
-
Inegölspor
15.
Yasin Abdioğlu
11
1
-
1
-
68 Aksaray Bld.
16.
Yusuf Türk
11
-
-
4
-
Kastamonuspor
17.
Ali Yavuz Kol
10
-
-
3
-
Erokspor
18.
Erhan Çelenk
10
2
-
5
1
Buca FK
19.
Hamza Gür
10
-
-
1
-
Ankaraspor
20.
Mustafa Tahir Babaoğlu
10
1
-
1
-
76 Igdır Belediye Spor
21.
Sertaç Çam
10
-
-
4
-
Erokspor
22.
Umut Bulut
10
2
-
9
-
Sariyer SK
23.
İbrahim Can Köse
10
5
-
5
-
Karaman Belediyespor
24.
Çınar Tarhan
9
1
1
8
-
24 Erzincanspor
25.
Alihan Tuncer
9
-
-
2
-
Hekimoglu Trabzon
26.
Alim Harlak
9
2
-
2
-
Isparta Davrazspor
27.
Batuhan Kör
9
2
-
7
-
Hekimoglu Trabzon
28.
Berk Ali Nizam
9
4
-
6
-
Halide Edip Adivar
29.
Fuat Bavuk
9
-
-
5
-
Içel Idman Yurdu
30.
Harun Kavaklidere
9
3
-
2
-
Van BB
31.
Mustafa Fettahoğlu
9
1
-
4
-
Ankara Demirspor
32.
K. Rüzgar
9
1
-
1
-
Menemen Bld
33.
M. Çapar
8
-
-
2
-
Amedspor
34.
Ömer Faruk Ermeç
8
-
-
8
-
Kırklarelispor
35.
Ömer Faruk Sezgin
8
-
-
3
-
Ankaraspor
36.
Ahmet Sivri
8
1
-
5
-
Erzinspor
37.
Halil İbrahim Sönmez
8
1
-
3
-
76 Igdır Belediye Spor
38.
Mehmet Küçükdurmuş
8
-
-
4
-
Isparta Davrazspor
39.
Murat Yılmaz
8
-
-
3
2
Fethiyespor
40.
Nadir Çiftçi
8
4
-
4
1
Karaman Belediyespor
41.
Özkan Yildirim
7
-
-
-
-
Menemen Bld
42.
Arda Çolak
7
-
-
1
-
Somaspor
43.
Behlul Aydin
7
-
-
1
-
Hekimoglu Trabzon
44.
Devrim Taşkaya
7
3
-
5
-
Altınordu SK
45.
Furkan Tütüncü
7
3
-
6
4
Kırsehir Belediyespor
46.
Ilhan Depe
7
-
-
4
-
Buca FK
47.
Metincan Cici
7
2
-
4
-
Arnavutköy Bld.
48.
Nurettin Çakır
7
3
-
10
-
Fethiyespor
49.
Salih Kavrazlı
7
1
-
4
1
Nazilli Belediyespor
50.
Sedat Cengiz
7
2
-
6
3
Düzcespor
51.
Ömer Şişmanoğlu
6
-
-
2
-
76 Igdır Belediye Spor
52.
Abdulaziz Solmaz
6
-
-
2
-
Kastamonuspor
53.
Ahmet Sun
6
-
-
1
-
Düzcespor
54.
Arda Kurtulan
6
-
-
4
-
Diyarbekirspor
55.
Cengiz Ötkün
6
-
-
11
-
Inegölspor
56.
Embiya Ayyıldız
6
-
-
-
-
Halide Edip Adivar
57.
Emre Toptan
6
-
-
3
-
Inegölspor
58.
Z. Findik
6
-
-
-
-
Düzcespor
59.
Furkan Özyapı
6
-
-
2
-
Inegölspor
60.
Furkan Yaman
6
-
-
2
-
Erokspor
61.
Hüseyin Cakmak
6
-
-
5
-
Adıyamanspor
62.
Hasan Bilal
6
-
-
3
-
Van BB
63.
Omer Kusan
6
-
-
2
-
Erzinspor
64.
Onur Ari
6
-
-
6
-
Içel Idman Yurdu
65.
Süleyman Güneş
6
1
-
6
-
Erzinspor
66.
Taha Dönmez
6
-
-
9
3
Sariyer SK
67.
Utku Sen
6
-
-
5
-
Hekimoglu Trabzon
68.
Veli Çetin
6
-
-
5
-
Amedspor
69.
Yasin Dülger
6
2
-
9
-
Diyarbekirspor
70.
Zahit Findik
6
-
-
1
-
Kastamonuspor
71.
Ziya Alkurt
6
-
-
2
-
24 Erzincanspor
72.
Çekdar Orhan
5
-
-
2
-
Amedspor
73.
F. Üge
5
1
-
-
-
Kırsehir Belediyespor
74.
Abuzer Gaffar Toplu
5
-
-
2
-
Erokspor
75.
M. Akçay
5
-
-
-
-
76 Igdır Belediye Spor
76.
Ali Kucık
5
-
-
4
1
68 Aksaray Bld.
77.
Burak Aydın
5
-
-
8
-
Karacabey Bld.
78.
Cuma Menize
5
-
-
5
-
Sariyer SK
79.
Ege Özkayımoğlu
5
-
-
4
-
Utas Usakspor
80.
Fatih Bektaş
5
-
-
3
-
Zonguldak
81.
Furkan Fehmi Güneş
5
-
-
7
-
Kırklarelispor
82.
Gökhan Alsan
5
2
-
3
-
Amedspor
83.
Hakan Çevik
5
3
-
4
1
Zonguldak
84.
Maksut Taşkıran
5
-
-
-
-
Erokspor
85.
Mehmet Gürkan Öztürk
5
1
-
2
-
Zonguldak
86.
Mertan Caner Öztürk
5
-
-
2
-
Etimesgut BS
87.
Muhammed Enes Yılmaz
5
2
-
4
-
24 Erzincanspor
88.
Mutlu Güler
5
-
-
4
-
Halide Edip Adivar
89.
Okan Derici
5
1
-
2
-
Kırklarelispor
90.
Oktay Balcı
5
-
-
4
-
Karaman Belediyespor
91.
Onur Ramazan Toprak
5
-
-
2
-
Altınordu SK
92.
Recep Tasbakir
5
-
-
3
-
Ankaraspor
93.
Sedat Şahintürk
5
-
-
1
-
Menemen Bld
94.
E. Soy
5
1
-
-
-
Erzinspor
95.
Taner Gumus
5
-
-
3
-
Amedspor
96.
K. Uzun
5
-
-
1
-
Altınordu SK
97.
Uğur Adem Gezer
5
1
-
2
-
Amedspor
98.
Yiğitali Bayrak
5
-
-
4
-
Kastamonuspor
99.
M. Öztürk
4
-
-
3
-
Zonguldak
100.
Artun Akçakın
4
-
-
1
-
Erzinspor
101.
Atabey Çiçek
4
-
-
4
-
Hekimoglu Trabzon
102.
Bahadır Taşdelen
4
-
-
2
-
24 Erzincanspor
103.
Batuhan Kirdaroglu
4
-
-
1
-
Ankaraspor
104.
Batuhan Süer
4
-
-
2
-
Ankara Demirspor
105.
F. Bavuk
4
-
-
-
-
Içel Idman Yurdu
106.
Berke Biyik
4
-
-
4
-
Buca FK
107.
Bertuğ Bayar
4
-
-
-
-
Van BB
108.
Carlos Marchena
4
-
-
6
-
Buca FK
109.
A. Dereli
4
-
-
-
-
Fethiyespor
110.
M. Derin
4
-
-
-
-
Belediye Derincespor
111.
Emrah Tacir
4
-
-
4
-
Serik Belediyespor
112.
Erdi Can Şehit
4
-
-
1
-
Belediye Derincespor
113.
Ergin Keleş
4
-
-
2
-
Afjet Afyonspor
114.
Erkan Şentürk
4
-
-
1
-
Somaspor
115.
Fatih Aktay
4
-
-
-
-
Etimesgut BS
116.
Furkan Apaydin
4
-
-
2
-
Nazilli Belediyespor
117.
Gökhan Süzen
4
-
-
3
-
Denizlispor
118.
Gençer Cansev
4
-
-
6
-
24 Erzincanspor
119.
Gokdeniz Varol
4
-
-
3
-
Kırsehir Belediyespor
120.
Hakan Cinemre
4
-
-
14
5
Arnavutköy Bld.
121.
Hamza Küçükköylü
4
-
-
-
-
Erzinspor
122.
Hasan Ali Adıgüzel
4
1
-
3
-
Serik Belediyespor
123.
Hasan Hatipoğlu
4
-
-
6
-
76 Igdır Belediye Spor
124.
Kenan Fakılı
4
-
-
1
-
Somaspor
125.
Kubilay Turk Yilmaz
4
-
-
1
-
24 Erzincanspor
126.
Mehmet Akyüz
4
1
-
1
-
Belediye Derincespor
127.
Mert Örnek
4
-
-
2
-
76 Igdır Belediye Spor
128.
Muhammed Demirci
4
2
-
4
-
Erzinspor
129.
Mustafa Erkasap
4
-
-
3
-
Afjet Afyonspor
130.
Mustafa Ethem Erboga
4
1
-
9
-
Serik Belediyespor
131.
Mustafa Pektemek
4
-
-
-
-
Erokspor
132.
Okan Baydemir
4
1
-
6
-
Belediye Derincespor
133.
Ozan Papaker
4
1
-
1
-
Diyarbekirspor
134.
Recep Aydın
4
-
-
2
-
Menemen Bld
135.
Saruhan Findikci
4
-
-
-
-
Sariyer SK
136.
Sefa Yılmaz
4
-
-
2
-
Buca FK
137.
Selçuk Alibaz
4
1
-
3
-
Fethiyespor
138.
Serdar Cansu
4
-
-
2
-
Erokspor
139.
Serhat Bastan
4
-
-
4
-
Inegölspor
140.
Tolunay Yurtseven
4
-
-
6
-
Halide Edip Adivar
141.
Umut Aydın
4
-
-
4
-
Arnavutköy Bld.
142.
Uğur Can
4
-
-
2
-
Hekimoglu Trabzon
143.
Yusuf Özer
4
-
-
6
-
Halide Edip Adivar
144.
İlkan Sever
4
-
-
3
-
Altınordu SK
145.
S. Çam
3
1
-
-
-
Erokspor
146.
A. Çiçek
3
-
-
2
-
Hekimoglu Trabzon
147.
B. Ünsal
3
-
-
1
-
Amedspor
148.
Abdulkadir Kuzey
3
1
-
-
-
Kırsehir Belediyespor
149.
Ahmet Ülük
3
-
-
-
-
Van BB
150.
Ahmet Dereli
3
-
-
1
2
Amedspor
151.
Ahmet Furkan Özcan
3
-
-
4
-
Karaman Belediyespor
152.
Z. Alkurt
3
-
-
-
-
24 Erzincanspor
153.
Alper Tursun
3
-
1
7
-
Karaman Belediyespor
154.
Altar Han Hidayetoglu
3
-
-
2
-
Altınordu SK
155.
Arda Usluoğlu
3
-
-
-
-
Buca FK
156.
M. Arslantaş
3
-
-
2
-
Kastamonuspor
157.
E. Aslıyüksek
3
1
-
-
-
Karacabey Bld.
158.
Atakan Dama
3
-
-
3
-
Ankara Demirspor
159.
Bünyamin Yürür
3
-
-
5
2
Diyarbekirspor
160.
Baran Sarka
3
-
-
4
-
Içel Idman Yurdu
161.
S. Baştan
3
-
-
2
-
Inegölspor
162.
F. Bektaş
3
-
-
-
-
Zonguldak
163.
Berat Altindis
3
-
-
6
-
Bursaspor
164.
Berat Satılmış
3
-
-
5
-
Karacabey Bld.
165.
Berat Satır
3
-
-
5
-
Fethiyespor
166.
Berke Özgün
3
-
-
4
1
Karacabey Bld.
167.
H. Bilal
3
-
-
-
-
Van BB
168.
Can Kara Bekir
3
-
-
3
-
Van BB
169.
Caner Hüseyin Bağ
3
-
-
-
-
Arnavutköy Bld.
170.
M. Doğan
3
-
-
1
-
Van BB
171.
Emre Öztürk
3
-
-
6
-
Van BB
172.
T. Erdoğan
3
-
-
-
-
Nazilli Belediyespor
173.
M. Erkasap
3
-
-
-
-
Afjet Afyonspor
174.
Eyüp Akcan
3
-
-
2
1
76 Igdır Belediye Spor
175.
Fatih Üge
3
-
-
1
-
Kırsehir Belediyespor
176.
Fatih Somuncu
3
-
-
3
-
68 Aksaray Bld.
177.
Feyyaz Belen
3
-
-
5
1
Menemen Bld
178.
Göktan Işılak
3
-
-
8
-
Erzinspor
179.
Hakan Yavuz
3
-
-
3
-
76 Igdır Belediye Spor
180.
Hakan Yeşil
3
-
-
4
1
Hekimoglu Trabzon
181.
Hakki Can Aksu
3
-
-
5
1
Nazilli Belediyespor
182.
Hasan Hüseyin Acar
3
2
-
7
-
Diyarbekirspor
183.
Ibrahim Yilmaz
3
-
-
1
-
24 Erzincanspor
184.
Kaan Baysal
3
-
-
3
-
Ankaraspor
185.
Kamil İçer
3
-
-
2
-
24 Erzincanspor
186.
A. Karaman
3
-
-
-
-
Erokspor
187.
Mahmut Şat
3
-
-
3
-
Somaspor
188.
Melık Derın
3
-
-
2
-
Belediye Derincespor
189.
Mete Sevinç
3
-
-
2
-
Inegölspor
190.
Muhammed Arda Uzun
3
-
-
-
-
Halide Edip Adivar
191.
Muhammed Samed Karakoç
3
-
-
5
1
Inegölspor
192.
Muhammet Ömer Çakı
3
-
-
3
1
Içel Idman Yurdu
193.
Muhammet Enes Erdem
3
-
-
1
-
Afjet Afyonspor
194.
Muhammet Ensar Akgün
3
-
-
4
-
Somaspor
195.
Murat Şevik
3
-
-
1
-
Somaspor
196.
Oguzhan Dogan
3
-
-
1
-
Serik Belediyespor
197.
Oktay Aydin
3
-
-
10
-
Amedspor
198.
Onur Akdeniz
3
-
-
-
-
Menemen Bld
199.
Onur Ozcan
3
-
-
4
-
Buca FK
200.
Onurcan Güler
3
-
-
-
-
Van BB
201.
Orhan Yildirim
3
-
-
5
-
Menemen Bld
202.
Ramazan Çevik
3
1
-
4
-
Fethiyespor
203.
H. Sönmez
3
1
-
-
-
76 Igdır Belediye Spor
204.
Samed Ali Kaya
3
-
-
-
-
Menemen Bld
205.
Sami Satılmış
3
-
-
1
1
Altınordu SK
206.
Serhat Tasdemir
3
-
-
3
-
Zonguldak
207.
Serkan Odabasoglu
3
-
-
4
1
Amedspor
208.
Sinan Kurumuş
3
1
-
-
-
Van BB
209.
Sirac Susancak
3
-
-
4
-
Arnavutköy Bld.
210.
I. Sonmez Halil
3
-
-
-
-
76 Igdır Belediye Spor
211.
Taygun Vurgun
3
-
-
4
-
Erokspor
212.
Taşkın Çalış
3
-
-
-
-
Buca FK
213.
Tolga Sahin
3
1
-
3
2
Kırsehir Belediyespor
214.
O. Toprak
3
-
-
-
-
Altınordu SK
215.
Yakup Emre Bakkal
3
-
-
5
-
Nazilli Belediyespor
216.
Yakup Ramazan Zorlu
3
-
-
-
-
Düzcespor
217.
Yalçın Kılınç
3
-
-
4
1
Kastamonuspor
218.
Yasin Öztekin
3
-
-
3
-
Buca FK
219.
Yusuf Buğra Koşal
3
1
-
3
-
Zonguldak
220.
Yusuf Ensar Poyrazlı
3
-
-
4
-
Adıyamanspor
221.
M. Yıldırım
3
-
-
-
-
Ankara Demirspor
222.
İlyas Kubilay Yavuz
3
1
-
4
-
Kastamonuspor
223.
Ömer Esenkaya
2
-
-
5
1
Düzcespor
224.
Ömer Faruk Çalışkan
2
-
-
5
-
Belediye Derincespor
225.
Ömer Faruk Gümüş
2
-
-
3
-
Karaman Belediyespor
226.
Ömer Faruk Yücel
2
-
-
2
-
Karacabey Bld.
227.
Ömer Gür
2
-
-
1
-
Utas Usakspor
228.
Özcan Yasar
2
-
-
4
-
Fethiyespor
229.
M. Açıkgöz
2
-
-
-
-
Menemen Bld
230.
Y. Abdioğlu
2
-
-
1
-
68 Aksaray Bld.
231.
Abdullah Çelik
2
-
-
3
-
Arnavutköy Bld.
232.
Abdullah Beytaş
2
-
-
1
-
Nazilli Belediyespor
233.
Abdurrahman Emir Alagöz
2
-
-
6
-
Hekimoglu Trabzon
234.
Ahmet Hakan Sahin
2
-
-
3
-
Utas Usakspor
235.
O. Akgün
2
-
-
1
-
Sariyer SK
236.
Ali Altınöz
2
-
-
3
-
24 Erzincanspor
237.
Ali Aydemir
2
-
-
2
-
Karacabey Bld.
238.
Ali Ceylan
2
-
-
3
-
Fethiyespor
239.
Ali Demirel
2
-
-
-
-
Hekimoglu Trabzon
240.
Ali Ozgun
2
-
-
1
-
Altınordu SK
241.
Alperen Pak
2
1
-
8
-
Belediye Derincespor
242.
Ayberk Kaygisiz
2
1
-
5
1
Isparta Davrazspor
243.
B. Aydin
2
-
-
-
-
Hekimoglu Trabzon
244.
Aykut Emre Yakut
2
-
-
4
-
Arnavutköy Bld.
245.
E. Ayyıldız
2
-
-
-
-
Halide Edip Adivar
246.
B. B. Demircan
2
-
-
-
-
Van BB
247.
T. Babaoglu
2
-
-
-
-
76 Igdır Belediye Spor
248.
Bahattin Berke Demircan
2
-
-
4
-
Van BB
249.
Baran Engül
2
-
-
2
-
Sariyer SK
250.
Bariş Örücü
2
-
-
2
-
Nazilli Belediyespor
251.
E. Barlık
2
-
-
-
-
Kırklarelispor
252.
Barış Başdaş
2
-
-
6
-
Sariyer SK
253.
Barış Zeren
2
-
-
3
-
Ankara Demirspor
254.
Berkan Aydeniz
2
-
-
7
-
Kastamonuspor
255.
Berkan Burak Turan
2
-
-
8
-
Karaman Belediyespor
256.
Bilal Güney
2
-
-
7
1
Bursaspor
257.
V. Bora
2
-
-
-
-
Etimesgut BS
258.
B. Budak
2
-
-
-
-
Halide Edip Adivar
259.
Burak Colak
2
-
-
6
-
Ankara Demirspor
260.
Burak Gürler
2
1
-
5
-
Adıyamanspor
261.
Burak Kavlak
2
-
-
7
1
Van BB
262.
A. Canlı
2
-
-
1
-
Erzinspor
263.
Celil Çelikel
2
-
-
3
1
Halide Edip Adivar
264.
Cem Aktaş
2
-
-
8
-
Utas Usakspor
265.
Cemil Devrim
2
-
-
4
-
Nazilli Belediyespor
266.
M. Demir
2
-
-
-
-
Menemen Bld
267.
İ. Depe
2
-
-
-
-
Hekimoglu Trabzon
268.
Doğukan İnci
2
-
-
3
-
Ankaraspor
269.
Ege Arslan
2
-
-
-
-
Altınordu SK
270.
Emre Oymak
2
-
-
1
-
Altınordu SK
271.
Enes Alic
2
-
-
2
-
Buca FK
272.
Ensar Arslan
2
-
-
1
-
Içel Idman Yurdu
273.
Erdem Secgin
2
-
-
3
-
Van BB
274.
Eren Güler
2
1
-
6
-
Bursaspor
275.
Ö. Ermeç
2
-
-
1
-
Arnavutköy Bld.
276.
K. Ersin
2
-
-
-
-
Adıyamanspor
277.
O. F. Ermec
2
1
-
-
-
Kırklarelispor
278.
Ferhan Evren
2
1
-
8
1
Içel Idman Yurdu
279.
Ferhat Görgülü
2
-
-
2
-
Inegölspor
280.
Furkan Sakı
2
-
-
1
-
Van BB
281.
F. Güneş
2
-
-
1
-
Kırklarelispor
282.
Hüseyin Afkan
2
-
-
-
-
Erokspor
283.
Hakan Öztürk
2
-
-
1
1
Somaspor
284.
Halil Can Cemali
2
-
-
-
-
Utas Usakspor
285.
A. Harlak
2
-
-
1
-
Isparta Davrazspor
286.
Hasan Berat Kayalı
2
-
-
4
-
Altınordu SK
287.
Hasan Kaya
2
-
-
2
-
24 Erzincanspor
288.
Hasan Türkyılmaz
2
-
-
2
-
Arnavutköy Bld.
289.
Huseyin Ekici
2
-
-
4
-
Kırsehir Belediyespor
290.
Ibrahim Surgulu
2
-
-
2
-
Ankaraspor
291.
Idris Furat
2
-
-
2
-
Erokspor
292.
T. Kamışoğlu
2
-
-
-
-
Karacabey Bld.
293.
Kaniwar Uzun
2
-
-
2
-
Altınordu SK
294.
H. Kavaklıdere
2
-
-
2
-
Van BB
295.
S. Kaya
2
-
-
2
-
Kastamonuspor
296.
E. Korkmazoğlu
2
-
-
2
-
Erokspor
297.
S. Kot
2
-
-
2
-
Karacabey Bld.
298.
M. Kucukdurmus
2
-
-
-
-
Isparta Davrazspor
299.
A. Kurtulan
2
-
-
-
-
Diyarbekirspor
300.
Kutay Yokuslu
2
-
-
-
-
Erzinspor
301.
Ö. Kuşan
2
-
-
-
-
Erzinspor
302.
C. Kızılateş
2
-
-
-
-
Isparta Davrazspor
303.
Mücahit Aslan
2
-
-
2
-
Somaspor
304.
Mazlum Demir
2
-
-
1
-
Buca FK
305.
Mehmet Ozdiraz
2
-
-
1
-
Amedspor
306.
Mehmet Siddik Istemi
2
-
-
5
-
Etimesgut BS
307.
Mertcan Aktaş
2
-
-
4
-
Halide Edip Adivar
308.
Muammer Denizhan Taskan
2
-
-
-
-
Kırklarelispor
309.
Muhammed Ali Doğan
2
-
-
7
-
Van BB
310.
Muhammed Enes Durmuş
2
-
-
1
-
Amedspor
311.
Muhammet Özkal
2
-
-
10
-
Denizlispor
312.
Muhammet Akpınar
2
-
-
6
-
Serik Belediyespor
313.
Muhlis İstemi
2
-
-
1
-
Isparta Davrazspor
314.
Mustafa Alptekin Cayli
2
-
-
3
-
Kastamonuspor
315.
Mustafa Batuhan Altıntaş
2
-
-
2
3
Inegölspor
316.
Mustafa Yildirim
2
-
-
3
-
76 Igdır Belediye Spor
317.
Namık Barış Çelik
2
-
-
2
-
Karacabey Bld.
318.
Nezir Özer
2
-
-
7
-
Adıyamanspor
319.
Niyazi Batuhan Salman
2
-
-
2
-
Etimesgut BS
320.
Oktay Kisaoglu
2
-
-
8
-
Denizlispor
321.
Onur Öztonga
2
-
-
3
-
Karacabey Bld.
322.
Osman Bayrak
2
-
-
8
-
68 Aksaray Bld.
323.
Oğuz Han Aynaoğlu
2
-
-
-
-
24 Erzincanspor
324.
Oğuzhan Akgün
2
-
-
4
-
Sariyer SK
325.
Oğuzhan Aydoğan
2
-
-
4
-
Düzcespor
326.
Recep Yemişçi
2
-
-
5
-
Ankaraspor
327.
E. Reşmen
2
-
-
2
-
Kastamonuspor
328.
Rıdvan Dönmez
2
-
-
5
-
Somaspor
329.
G. Süzen
2
1
-
-
-
Denizlispor
330.
Seçkin Getbay
2
1
-
8
-
Etimesgut BS
331.
Sefa Narin
2
-
-
6
-
Erokspor
332.
Selim Kayacı
2
-
-
-
-
Fethiyespor
333.
Sergen Yatagan
2
-
-
3
-
Kırsehir Belediyespor
334.
A. Sivri
2
-
-
1
-
Erzinspor
335.
Taha Aydınlı
2
-
-
4
1
Belediye Derincespor
336.
Ç. Tarhan
2
-
-
-
-
24 Erzincanspor
337.
Tarık Tekdal
2
-
-
5
1
Hekimoglu Trabzon
338.
D. Taşkan
2
-
-
-
-
Kırklarelispor
339.
A. Toplu
2
-
-
1
-
Erokspor
340.
Tunahan Ergul
2
-
-
2
-
Hekimoglu Trabzon
341.
Turan Yilmaz
2
-
-
6
-
Etimesgut BS
342.
M. Uyar
2
-
-
2
-
Zonguldak
343.
Vedat Bora
2
-
-
1
-
Etimesgut BS
344.
Ö. Yücel
2
-
-
-
-
Karacabey Bld.
345.
K. Yavuz
2
1
-
-
-
Kastamonuspor
346.
H. Yeşil
2
-
-
-
-
Hekimoglu Trabzon
347.
Yiğit Fidan
2
-
1
5
-
Bursaspor
348.
M. Yılmaz
2
1
-
3
-
Fethiyespor
349.
Zihni Temelci
2
-
-
1
-
Isparta Davrazspor
350.
İbrahim Aral
2
-
-
-
-
Adıyamanspor
351.
Şahan Akyüz
2
-
-
5
-
Fethiyespor
352.
Şahin Şafakoğlu
2
1
-
5
-
Düzcespor
353.
B. Şentürk
2
-
-
-
-
Kırklarelispor
354.
M. Çölgeçen
1
-
-
1
-
76 Igdır Belediye Spor
355.
H. Çakmak
1
-
-
-
-
Adıyamanspor
356.
B. Çakır
1
-
-
-
-
Afjet Afyonspor
357.
N. Çakır
1
-
-
2
-
Fethiyespor
358.
M. Çaylı
1
-
-
-
-
Kastamonuspor
359.
Çağrı Ortakaya
1
-
-
-
-
Buca FK
360.
Çağtay Kurukalıp
1
-
-
3
1
Erzinspor
361.
R. Çevik
1
-
-
1
-
Fethiyespor
362.
A. Çolak
1
-
-
-
-
Somaspor
363.
Ömer Çaliskan
1
-
-
-
-
Belediye Derincespor
364.
Ömer Önder
1
-
-
4
1
Içel Idman Yurdu
365.
Ömer Faruk Yılmaz
1
-
-
3
-
Serik Belediyespor
366.
A. Öner
1
-
-
-
-
Denizlispor
367.
T. Öniz
1
-
-
-
-
Nazilli Belediyespor
368.
M. Örnek
1
-
-
-
-
76 Igdır Belediye Spor
369.
C. Ötkün
1
-
-
-
-
68 Aksaray Bld.
370.
Y. Özer
1
-
-
-
-
Halide Edip Adivar
371.
O. Öztonga
1
-
-
1
-
Karacabey Bld.
372.
F. Özyapı
1
-
-
-
-
Inegölspor
373.
Ünal Durmushan
1
-
-
3
-
Belediye Derincespor
374.
A. A. Tuzcu
1
-
-
-
-
Arnavutköy Bld.
375.
Abdulkerim Canli
1
-
-
6
-
Isparta Davrazspor
376.
Abdullah Dijlan Aydin
1
-
-
7
-
Amedspor
377.
Abdullah Topkara
1
-
-
-
-
Içel Idman Yurdu
378.
Abdurrahman Canli
1
-
-
8
-
Erzinspor
379.
Abdussamed Karnuçu
1
-
-
-
-
68 Aksaray Bld.
380.
Ahmet Memiş
1
-
-
7
-
Karacabey Bld.
381.
Ahmet Arda Tuzcu
1
-
-
-
-
Arnavutköy Bld.
382.
Ahmet Aslan
1
-
-
2
-
Buca FK
383.
Ahmet Daniel Akyıldız
1
-
-
-
-
Zonguldak
384.
Ahmet Hakan Demirli
1
-
-
-
-
Somaspor
385.
İ. Akgün
1
-
-
-
-
Arnavutköy Bld.
386.
M. Akpınar
1
-
-
-
-
Serik Belediyespor
387.
M. Aktas
1
-
-
-
-
Halide Edip Adivar
388.
F. Aktay
1
-
-
-
-
Etimesgut BS
389.
C. Aktaş
1
-
-
1
-
Diyarbekirspor
390.
Alaettin Batuhan Tur
1
-
-
1
-
Amedspor
391.
Ali Keten
1
-
-
3
1
Erzinspor
392.
Ali Mert Aydın
1
-
-
2
-
Fethiyespor
393.
Alişan Durmuş
1
-
-
1
2
Düzcespor
394.
Alpay Çelebi
1
-
1
3
-
Belediye Derincespor
395.
Alpay Kocakli
1
-
-
2
-
Van BB
396.
Alperen Selvi
1
-
-
9
-
Altınordu SK
397.
Anil Gözütok
1
-
-
-
-
Karaman Belediyespor
398.
E. Arslan
1
-
-
-
-
Içel Idman Yurdu
399.
Ata Kurtulus
1
-
-
2
4
Karacabey Bld.
400.
Atalay Yildirim
1
-
-
-
-
Arnavutköy Bld.
401.
O. Ayaydın
1
-
-
2
-
Somaspor
402.
O. Aydin
1
-
-
2
-
Amedspor
403.
O. Aydoğan
1
-
-
1
-
Düzcespor
404.
Bahadir Erol
1
-
-
-
-
Hekimoglu Trabzon
405.
Baran Isik
1
-
-
4
-
Nazilli Belediyespor
406.
Bartu Göçmen
1
-
-
5
-
Afjet Afyonspor
407.
Barışcan Işık Altunbaş
1
-
-
2
-
Nazilli Belediyespor
408.
K. Baysal
1
-
-
-
-
Ankaraspor
409.
Bedirhan Akbaba
1
-
-
-
-
Afjet Afyonspor
410.
Berat Ali Genç
1
-
-
-
-
Belediye Derincespor
411.
Berk Akgönül
1
-
-
10
2
Etimesgut BS
412.
Berkan Mahmut Keskin
1
-
-
3
-
76 Igdır Belediye Spor
413.
Berkant Gündem
1
-
-
-
-
Denizlispor
414.
Berkant Kavzar
1
-
-
-
-
Nazilli Belediyespor
415.
Berkay Ceylan
1
-
-
1
-
Diyarbekirspor
416.
Berkay Sefa Kara
1
-
-
5
-
Adıyamanspor
417.
E. Beytas
1
-
-
-
-
Içel Idman Yurdu
418.
Bilal Musa Senturk
1
-
-
2
-
Kırklarelispor
419.
B. Biyik
1
-
-
-
-
Buca FK
420.
T. Boke
1
-
-
-
-
Denizlispor
421.
Bunyamin Balat
1
-
-
1
-
Diyarbekirspor
422.
Burak Bilgen
1
-
-
6
1
Içel Idman Yurdu
423.
Burak Karapınar
1
-
-
2
-
Karacabey Bld.
424.
Burak Yesilay
1
-
-
1
-
Menemen Bld
425.
Buğrahan Karslı
1
-
1
6
-
Hekimoglu Trabzon
426.
M. C. Akcay
1
-
-
-
-
Ankara Demirspor
427.
E. Caliskan
1
-
-
-
-
Adıyamanspor
428.
S. Cam
1
-
-
-
-
Erokspor
429.
Caner Cavlan
1
-
-
5
-
76 Igdır Belediye Spor
430.
Caner Koca
1
-
-
6
-
Isparta Davrazspor
431.
C. Cavlan
1
-
-
1
-
76 Igdır Belediye Spor
432.
Cem Özdemir
1
-
-
2
-
Isparta Davrazspor
433.
S. Cengiz
1
-
-
-
-
Düzcespor
434.
Ceyhun ÇOBAN Çoban
1
-
-
2
-
Somaspor
435.
B. Ceylan
1
-
-
-
-
Diyarbekirspor
436.
A. Ceylan
1
-
-
-
-
Fethiyespor
437.
T. Colak
1
-
-
-
-
Afjet Afyonspor
438.
A. Demirli
1
-
-
-
-
Somaspor
439.
O. Deniz
1
-
-
-
-
Zonguldak
440.
Deniz Kodal
1
-
-
1
-
Denizlispor
441.
A. Dere
1
-
-
-
-
Sariyer SK
442.
C. Dincer
1
-
-
-
-
Arnavutköy Bld.
443.
M. Dingil
1
-
-
-
-
76 Igdır Belediye Spor
444.
Doğan Ateş
1
-
-
6
-
68 Aksaray Bld.
445.
Doğan Can Otman
1
-
-
-
-
Buca FK
446.
A. Durmus
1
-
-
-
-
Düzcespor
447.
S. Durmuş
1
-
-
-
-
Içel Idman Yurdu
448.
I. Duzgun
1
-
-
-
-
Karacabey Bld.
449.
U. E. Durmushan
1
-
-
-
-
Belediye Derincespor
450.
Efe Geçili
1
-
-
5
-
Etimesgut BS
451.
Efecan Barlık
1
-
-
4
-
Kırklarelispor
452.
Egehan Gök
1
-
-
1
-
Etimesgut BS
453.
O. Eken
1
-
-
2
-
Kastamonuspor
454.
H. Ekici
1
-
-
-
-
Kırsehir Belediyespor
455.
Y. Elmas
1
-
-
1
-
Içel Idman Yurdu
456.
Emir Can Sayar
1
-
-
2
-
Içel Idman Yurdu
457.
Emir Şenocak
1
-
-
1
-
Erokspor
458.
Emirhan Çalışkan
1
-
-
-
-
Adıyamanspor
459.
Emirhan Zaman
1
-
-
2
-
Hekimoglu Trabzon
460.
Emre Burgaz
1
-
-
1
-
Denizlispor
461.
Emre Gündoğdu
1
-
-
1
1
Düzcespor
462.
Emre Keskin
1
-
-
7
-
Arnavutköy Bld.
463.
Emre Saglik
1
-
-
11
-
Denizlispor
464.
Emre Yıldırım
1
-
-
3
-
Denizlispor
465.
Enes Cavcav
1
-
-
-
-
Utas Usakspor
466.
Enes Karakus
1
-
-
-
-
Hekimoglu Trabzon
467.
Engin Bekdemir
1
-
-
-
-
Sariyer SK
468.
Eray Ataseven
1
-
-
-
-
Altınordu SK
469.
Eray Karataş
1
-
-
4
-
Kırklarelispor
470.
Ercüment Eray Ataklı
1
-
-
-
-
Serik Belediyespor
471.
Erdal Akdarı
1
-
-
-
-
Buca FK
472.
Erdem Aygül
1
-
-
3
-
Somaspor
473.
Erdem Dikbasan
1
-
-
5
-
Karaman Belediyespor
474.
Erdinç Pekgöz
1
-
-
8
-
Kırklarelispor
475.
İ. Erdoğan
1
-
-
1
-
Menemen Bld
476.
Eren Tokat
1
-
-
2
-
Erzinspor
477.
Eren Tunali
1
-
-
3
-
Bursaspor
478.
Erhan Kara
1
-
-
6
1
Menemen Bld
479.
Erkan Arda Çağdaş
1
-
-
3
-
Inegölspor
480.
Eyüpcan Delibalta
1
-
-
-
-
Isparta Davrazspor
481.
M. Fettahoglu
1
-
-
-
-
Ankara Demirspor
482.
Furkan Ceylan
1
-
-
-
-
Fethiyespor
483.
Furkan Cil
1
-
-
2
-
Buca FK
484.
Furkan Demir
1
-
-
-
-
Düzcespor
485.
Furkan Yontem
1
-
-
-
-
Altınordu SK
486.
Fırat Aras
1
-
-
-
-
Isparta Davrazspor
487.
Y. Gök
1
-
-
1
2
Somaspor
488.
M. Gök
1
-
-
1
-
Içel Idman Yurdu
489.
Gökberk Efe
1
-
-
-
-
Altınordu SK
490.
S. Güncü
1
-
-
1
-
Serik Belediyespor
491.
S. Gündüz
1
-
-
1
-
Denizlispor
492.
S. Güneş
1
-
-
1
-
76 Igdır Belediye Spor
493.
B. Genç
1
-
-
-
-
Belediye Derincespor
494.
A. Gokbayrak
1
-
-
-
-
Nazilli Belediyespor
495.
Gokhan Koseoglu
1
-
1
1
-
Ankara Demirspor
496.
O. Guler
1
-
-
-
-
Altınordu SK
497.
O. Gumus
1
-
-
-
-
Karaman Belediyespor
498.
H. Gur
1
-
-
-
-
Ankaraspor
499.
Hüseyin İçlek
1
-
-
5
-
Afjet Afyonspor
500.
H. H. Acar
1
-
-
-
-
Diyarbekirspor
501.
Hakan Barış
1
-
-
7
-
76 Igdır Belediye Spor
502.
Halil Duman
1
-
-
-
-
Isparta Davrazspor
503.
Halil Ibrahim Esen
1
-
-
-
1
Ankara Demirspor
504.
K. Hamza
1
-
-
-
-
Erzinspor
505.
Hamza Baran Arikan
1
-
-
2
-
Bursaspor
506.
Hayrullah Erkip
1
-
-
-
-
Düzcespor
507.
Hursit Tasci
1
-
1
7
1
Hekimoglu Trabzon
508.
D. Inci
1
-
-
-
-
Ankaraspor
509.
Ismail Zehir
1
-
-
4
-
Düzcespor
510.
Jemal Kizilatesh
1
-
-
4
-
Isparta Davrazspor
511.
B. Kör
1
-
-
-
-
Hekimoglu Trabzon
512.
İ. Köse
1
-
-
2
-
Karaman Belediyespor
513.
M. Küçükdurmuş
1
-
-
-
-
Isparta Davrazspor
514.
Kaan Yüksel
1
-
-
9
1
Düzcespor
515.
Kadir Turhan
1
-
-
8
2
Inegölspor
516.
B. Kara
1
-
-
-
-
76 Igdır Belediye Spor
517.
E. Kartal
1
-
-
2
-
Kastamonuspor
518.
B. Kavlak
1
-
-
-
-
Van BB
519.
E. Kaya
1
-
-
1
-
Halide Edip Adivar
520.
K. Kaya
1
-
-
-
-
Afjet Afyonspor
521.
E. Kayar
1
-
-
-
-
Halide Edip Adivar
522.
E. Kaynar
1
-
-
3
-
Adıyamanspor
523.
E. Kaşcıoğlu
1
-
-
-
-
Denizlispor
524.
Kerem Cagatay
1
-
-
3
-
Van BB
525.
Kerem Kaya
1
-
-
3
1
Afjet Afyonspor
526.
Kerem Kılıç
1
-
-
1
-
Arnavutköy Bld.
527.
Kerim Avci
1
-
-
1
-
76 Igdır Belediye Spor
528.
A. Kol
1
-
-
1
-
Erokspor
529.
Koray Yagci
1
-
-
1
-
Diyarbekirspor
530.
Y. Koşal
1
-
-
1
-
Zonguldak
531.
Kubilay Akyüz
1
-
-
2
-
Halide Edip Adivar
532.
Kubilay Köylü
1
-
-
-
-
Sariyer SK
533.
M. Kurt
1
-
-
-
-
Menemen Bld
534.
E. Kurtulmuş
1
-
-
-
-
68 Aksaray Bld.
535.
A. Kurtuluş
1
-
-
-
-
Karacabey Bld.
536.
S. Kurumuş
1
-
-
2
-
Van BB
537.
K. Kurşun
1
-
-
-
-
Erzinspor
538.
K. Kılıç
1
-
-
-
-
Arnavutköy Bld.
539.
A. M. Turk
1
-
-
-
-
24 Erzincanspor
540.
Mehmet Burak Tarlabolen
1
-
-
-
-
Ankaraspor
541.
Mehmet Can Davarcıoğlu
1
-
-
-
-
Van BB
542.
Mehmet Refik Can
1
-
-
1
-
Somaspor
543.
Mehmet Soyarslan
1
-
-
6
-
Halide Edip Adivar
544.
Mehmet Yanikara
1
-
-
2
-
Adıyamanspor
545.
A. Memiş
1
-
-
-
-
Karacabey Bld.
546.
Mert Cayir
1
-
-
3
-
Fethiyespor
547.
Mert Ozyildirim
1
-
-
2
1
Kırsehir Belediyespor
548.
Muhammed Bayir
1
-
-
3
-
Etimesgut BS
549.
Muhammed Furkan Demir
1
-
-
3
-
Adıyamanspor
550.
Muhammed Mustafa Özbay
1
-
-
6
-
Afjet Afyonspor
551.
Muhammet Serdar Yazici
1
-
-
4
-
Kırsehir Belediyespor
552.
Muharrem Dogan
1
-
-
4
-
Kırklarelispor
553.
Murat Erdemir
1
-
-
3
-
Zonguldak
554.
Mustafa Kaçan
1
-
-
10
-
Denizlispor
555.
Mustafa Şengül
1
-
-
3
-
Zonguldak
556.
Necmican Cebeci
1
-
-
-
-
Kırklarelispor
557.
Nurullah Aslan
1
-
-
5
-
Van BB
558.
B. Nızam
1
-
-
2
-
Halide Edip Adivar
559.
Okan Deniz
1
-
-
3
-
Inegölspor
560.
Okan Dernek
1
-
-
5
-
Menemen Bld
561.
O. Onder
1
-
-
-
1
Içel Idman Yurdu
562.
Onur Eriş
1
-
-
3
-
Erokspor
563.
Onur Ural
1
-
-
2
-
Erzinspor
564.
Orhan Aktaş
1
-
-
4
-
Inegölspor
565.
E. Oskan
1
-
-
1
-
Amedspor
566.
Ozcan Aydin
1
-
-
1
-
Karaman Belediyespor
567.
N. Ozer
1
-
-
-
-
Adıyamanspor
568.
M. Ozturk
1
-
-
-
-
Etimesgut BS
569.
Oğuz Özden
1
-
-
5
-
Içel Idman Yurdu
570.
Oğuz Yılmaz
1
-
1
5
-
Kastamonuspor
571.
Oğuzhan Öztürk
1
-
-
2
-
Zonguldak
572.
M. Pektemek
1
-
-
2
1
Erokspor
573.
S. Polat
1
-
-
-
-
Diyarbekirspor
574.
Polat Abay
1
-
-
1
-
Karaman Belediyespor
575.
Polat Yaldir
1
-
-
2
-
Arnavutköy Bld.
576.
Y. Poyrazlı
1
-
-
-
-
Adıyamanspor
577.
Rahmi Can Mutlu
1
-
-
-
-
Hekimoglu Trabzon
578.
Rahmi Salih Kaya
1
-
-
4
-
Altınordu SK
579.
Ramazan Karakurt
1
-
-
1
-
Denizlispor
580.
Rıdvan Türker
1
-
-
8
2
Fethiyespor
581.
Süheyl Çetin
1
-
-
2
-
Afjet Afyonspor
582.
Sabrican Vural
1
-
-
3
-
Serik Belediyespor
583.
S. Sahinturk
1
-
-
-
-
Menemen Bld
584.
M. Sak
1
-
-
-
-
Buca FK
585.
Salim İyik
1
-
-
1
-
Adıyamanspor
586.
N. Salman
1
-
-
-
-
Etimesgut BS
587.
Samet Emre Gündüz
1
-
-
3
1
Denizlispor
588.
Samet Erdem Olgaç
1
-
-
1
-
Ankara Demirspor
589.
Samet Karakoç
1
-
-
8
-
Isparta Davrazspor
590.
Sarper Caglar
1
-
-
-
-
Zonguldak
591.
S. Satılmış
1
-
-
-
-
Altınordu SK
592.
Savas Yorulmaz
1
-
-
4
-
Afjet Afyonspor
593.
E. Sağlık
1
-
-
-
-
Denizlispor
594.
Seckin Batuhan Firinci
1
-
-
3
-
Diyarbekirspor
595.
Sedat Dursun
1
-
-
7
-
Sariyer SK
596.
Serdarcan Eralp
1
-
-
8
-
Düzcespor
597.
Serhat Ahmetoğlu
1
-
-
2
-
Zonguldak
598.
Serhat Enes Çalışan
1
-
-
9
2
Diyarbekirspor
599.
Serhat Yiğithan Şengil
1
-
-
1
-
Karacabey Bld.
600.
Sezer Özmen
1
-
-
3
-
Fethiyespor
601.
Ö. Sezgin
1
-
-
-
-
Ankaraspor
602.
A. Solmaz
1
-
-
-
-
Kastamonuspor
603.
F. Somuncu
1
-
-
1
2
68 Aksaray Bld.
604.
M. Soyarslan
1
-
-
2
-
Halide Edip Adivar
605.
R. Türker
1
-
-
-
-
Fethiyespor
606.
F. Tütüncü
1
-
-
1
-
Kırsehir Belediyespor
607.
E. Tacir
1
-
-
-
-
Serik Belediyespor
608.
Tanju Çolak
1
-
-
2
-
Afjet Afyonspor
609.
İ. Tankul
1
-
-
-
-
Düzcespor
610.
R. Tasbakir
1
-
-
-
-
Ankaraspor
611.
A. Tazgel
1
-
-
1
-
Bursaspor
612.
H. Taşcı
1
-
-
-
-
Hekimoglu Trabzon
613.
D. Taşkaya
1
-
-
-
-
Altınordu SK
614.
T. Tekdal
1
-
-
-
1
Hekimoglu Trabzon
615.
Tibet Öniz
1
-
-
1
-
Nazilli Belediyespor
616.
Timur Temeltaş
1
-
-
4
-
Erzinspor
617.
B. Topçu
1
-
-
-
-
Afjet Afyonspor
618.
K. Turhan
1
-
-
-
-
Inegölspor
619.
F. Tutuncu
1
-
-
-
-
Kırsehir Belediyespor
620.
Tuğkan Kamışoğlu
1
-
-
2
-
Belediye Derincespor
621.
Ufuk Özcan
1
-
-
3
1
Arnavutköy Bld.
622.
F. Uge
1
-
-
-
-
Kırsehir Belediyespor
623.
O. Ural
1
-
-
-
-
Erzinspor
624.
A. Usluoğlu
1
-
-
-
-
Buca FK
625.
Uğur Utlu
1
-
-
7
3
Inegölspor
626.
Volkan Altınsoy
1
-
-
5
-
Belediye Derincespor
627.
K. Yüksel
1
-
-
-
-
Düzcespor
628.
Yakup Alkan
1
-
-
1
-
Etimesgut BS
629.
F. Yaman
1
-
-
-
-
Erokspor
630.
Yasin Basaytaç
1
-
-
9
1
Kırsehir Belediyespor
631.
Yasin Elmas
1
-
-
2
-
Içel Idman Yurdu
632.
S. Yatagan
1
-
-
-
-
Kırsehir Belediyespor
633.
T. Yavru
1
-
-
-
-
Utas Usakspor
634.
S. Yavuz
1
-
-
-
-
76 Igdır Belediye Spor
635.
R. Yemisci
1
-
-
-
1
Ankaraspor
636.
I. Yilmaz
1
-
-
-
-
24 Erzincanspor
637.
Yilmaz Daler
1
-
-
7
-
Karaman Belediyespor
638.
Yiğithan Güveli
1
-
-
7
1
Isparta Davrazspor
639.
K. Yokuşlu
1
-
-
-
-
Erzinspor
640.
Yunus Tarhan
1
-
-
3
-
24 Erzincanspor
641.
Yusuf Akyel
1
-
-
1
-
Erokspor
642.
Yusuf Onur Arıkan
1
-
-
4
-
24 Erzincanspor
643.
Ö. Yılmaz
1
-
-
-
-
Serik Belediyespor
644.
S. Yılmaz
1
-
-
4
-
Buca FK
645.
E. Yılmaz
1
-
-
1
-
Düzcespor
646.
Yılmaz Ceylan
1
-
-
-
-
Amedspor
647.
Zeki Saki
1
-
-
1
-
Isparta Davrazspor
648.
Zeki Yıldırım
1
-
-
1
-
Buca FK
649.
B. Zeren
1
-
-
-
-
Ankara Demirspor
650.
İbrahim Alan
1
-
-
1
-
Düzcespor
651.
İlke Tankul
1
-
-
-
-
Ankara Demirspor
652.
İlker Günaslan
1
-
-
3
-
24 Erzincanspor
653.
İsmail Düzgün
1
-
-
-
-
Karacabey Bld.
654.
İsmail Güven
1
-
-
7
-
Kastamonuspor
655.
İsmail Kulet
1
-
-
2
-
Menemen Bld
656.
U. Şen
1
-
-
-
-
Ankaraspor
657.
Onur Arı
-
-
-
2
-
Içel Idman Yurdu
658.
Ç. Kurukalıp
-
-
-
1
-
Erzinspor
659.
Ç. Ortakaya
-
-
-
1
-
Buca FK
660.
Ö. Çakı
-
-
-
1
-
Içel Idman Yurdu
661.
Ö. Önder
-
-
-
1
-
Içel Idman Yurdu
662.
Ö. Güler
-
-
-
1
-
Zonguldak
663.
Ö. Kahveci
-
-
-
1
-
Hekimoglu Trabzon
664.
Ö. Şişmanoğlu
-
-
-
3
-
Buca FK
665.
Ö. Yiğiter
-
-
-
1
-
24 Erzincanspor
666.
Ömer Çiçek
-
-
-
2
-
Isparta Davrazspor
667.
Ömer Görgüc
-
-
-
2
-
Bursaspor
668.
Ömer Gündüz
-
-
-
2
-
Fethiyespor
669.
Ömer Kavurkacı
-
-
-
2
-
Nazilli Belediyespor
670.
Ömer Şahbaş
-
-
-
2
-
Zonguldak
671.
Ömer Talha Nergiz
-
-
-
1
-
Ankara Demirspor
672.
Ömer Turan Görgüc
-
-
-
3
-
Bursaspor
673.
Ömerhan Sahin
-
-
-
2
-
Diyarbekirspor
674.
Özgür Güler
-
-
-
2
-
Zonguldak
675.
Özkan Taştemur
-
-
-
6
-
Nazilli Belediyespor
676.
Özkan Yigiter
-
-
-
4
1
24 Erzincanspor
677.
Özkan Yıldırım
-
-
-
9
-
Menemen Bld
678.
Ümit Can Tokcu
-
-
-
2
-
Kırsehir Belediyespor
679.
Ümit Kurt
-
-
-
2
-
Hekimoglu Trabzon
680.
Ümit Yasin Arslan
-
-
-
12
1
Ankara Demirspor
681.
A. Çelebi
-
-
-
1
-
Belediye Derincespor
682.
A. Çelik
-
-
-
1
-
Arnavutköy Bld.
683.
A. Çeviker
-
-
-
1
-
Etimesgut BS
684.
A. Öksüz
-
-
-
1
1
Somaspor
685.
A. Akçakın
-
-
-
1
-
Karaman Belediyespor
686.
A. Aydemir
-
-
-
1
-
Karacabey Bld.
687.
A. Aydın
-
-
-
2
-
Karaman Belediyespor
688.
A. Dama
-
-
-
1
-
Ankara Demirspor
689.
A. Durmuş
-
-
-
2
-
Düzcespor
690.
A. Eren
-
-
-
3
-
Van BB
691.
A. Gökbayrak
-
-
-
1
-
Nazilli Belediyespor
692.
A. Kalkan
-
-
-
1
-
Denizlispor
693.
A. Karnuçu
-
-
-
3
-
68 Aksaray Bld.
694.
A. Kuçik
-
-
-
1
-
68 Aksaray Bld.
695.
A. Pak
-
-
-
2
-
Belediye Derincespor
696.
A. Soğucak
-
-
-
1
-
Altınordu SK
697.
A. Tekin
-
-
-
2
-
Denizlispor
698.
A. Tursun
-
-
-
1
-
Karaman Belediyespor
699.
A. Uluç
-
-
-
3
-
Serik Belediyespor
700.
A. Yakut
-
-
-
1
-
Arnavutköy Bld.
701.
Abdulcebrail Akbulut
-
-
-
2
-
Van BB
702.
Abdulkadir Öksüz
-
-
-
1
1
Menemen Bld
703.
Abdulkadir Korkut
-
-
-
3
-
Hekimoglu Trabzon
704.
Abdulkadir Sunger
-
-
-
2
1
Denizlispor
705.
Abdullah Balikci
-
-
-
2
-
Fethiyespor
706.
Abdullah Balikuv
-
-
-
2
-
Karacabey Bld.
707.
Abdullah Yigiter
-
-
-
1
-
Kastamonuspor
708.
Ahmet Çolak
-
-
-
2
-
Adıyamanspor
709.
Ahmet Batuhan Akyüz
-
-
-
2
-
Arnavutköy Bld.
710.
Ahmet Devret
-
-
-
1
1
Erzinspor
711.
Ahmet Eren
-
-
-
7
1
Van BB
712.
Ahmet Karademir
-
-
-
5
-
Karaman Belediyespor
713.
Ahmet Kesim
-
-
-
2
-
76 Igdır Belediye Spor
714.
Ahmet Sezer
-
-
-
1
-
Adıyamanspor
715.
Ahmet Tekin
-
-
-
4
-
Denizlispor
716.
Alaattin Öner
-
-
-
2
1
Denizlispor
717.
Alaattin Hamza Ok
-
-
-
3
-
Belediye Derincespor
718.
Ali Akkuş
-
-
-
7
-
Kastamonuspor
719.
Ali Dere
-
-
-
2
-
Sariyer SK
720.
Ali Karakaya
-
-
-
4
-
Nazilli Belediyespor
721.
Ali Okur
-
-
-
4
-
Kırsehir Belediyespor
722.
Alihan Kalkan
-
-
-
1
-
Denizlispor
723.
Alp Tutar
-
-
-
1
-
Isparta Davrazspor
724.
Alpay Aldemir
-
-
-
3
-
68 Aksaray Bld.
725.
Alper Aşkın
-
-
-
3
-
Halide Edip Adivar
726.
Alper Kadir Duruk
-
-
-
4
-
Halide Edip Adivar
727.
Alperen Özsahin
-
-
-
3
-
Karacabey Bld.
728.
Alperen Şirin
-
-
-
1
-
Bursaspor
729.
Anıl Atağ
-
-
-
2
-
Ankaraspor
730.
Anıl Batın Aydın
-
-
-
2
1
Karaman Belediyespor
731.
Anil Sahin
-
-
-
2
-
Sariyer SK
732.
Anıl Taşdemir
-
-
-
1
-
Nazilli Belediyespor
733.
Aras Aydın
-
-
-
2
-
Utas Usakspor
734.
Arif Morkaya
-
-
-
3
-
Altınordu SK
735.
Atakan Ayna
-
-
-
9
-
Sariyer SK
736.
Atakan Ekiz
-
-
-
1
-
Adıyamanspor
737.
Atakan Gündüz
-
-
-
2
-
Kırklarelispor
738.
Atakan Mujde
-
-
-
1
-
Sariyer SK
739.
Atalay Gürel
-
-
-
3
-
Halide Edip Adivar
740.
Atamer Bilgin
-
-
-
2
-
68 Aksaray Bld.
741.
Aykut Çeviker
-
-
-
2
-
Etimesgut BS
742.
Aykut Özer
-
-
-
2
-
Amedspor
743.
Aykut Uluç
-
-
-
3
1
Serik Belediyespor
744.
Azad Filiz
-
-
-
2
-
Diyarbekirspor
745.
Azat Çakar
-
-
-
1
-
Karacabey Bld.
746.
B. Çapkınoğlu
-
-
-
1
-
Zonguldak
747.
B. Özgün
-
-
-
1
-
Karacabey Bld.
748.
B. Özsoy
-
-
-
1
-
Kırklarelispor
749.
B. Akbaba
-
-
-
1
-
Afjet Afyonspor
750.
B. Akgönül
-
-
-
2
-
Etimesgut BS
751.
B. Altındiş
-
-
-
1
-
Bursaspor
752.
B. Başdaş
-
-
-
1
-
Sariyer SK
753.
B. Bekaroğlu
-
-
-
1
-
76 Igdır Belediye Spor
754.
B. Bilgen
-
-
-
3
-
Içel Idman Yurdu
755.
B. Destan
-
-
-
1
-
Zonguldak
756.
B. Ekinci
-
-
-
1
-
Halide Edip Adivar
757.
B. Güngör
-
-
-
1
-
Afjet Afyonspor
758.
B. Işık
-
-
-
2
-
Nazilli Belediyespor
759.
B. Karapınar
-
-
-
1
-
Karacabey Bld.
760.
B. Karslı
-
-
-
1
-
Hekimoglu Trabzon
761.
B. Sarka
-
-
-
2
-
Içel Idman Yurdu
762.
B. Satır
-
-
-
1
-
Fethiyespor
763.
B. Tur
-
-
-
1
-
Amedspor
764.
B. Turan
-
-
-
2
-
Karaman Belediyespor
765.
B. Yılmaz
-
-
-
2
-
Halide Edip Adivar
766.
Baran Güler
-
-
-
1
-
Karaman Belediyespor
767.
Barış Dalkiran
-
-
-
4
-
Bursaspor
768.
Bariscan Altunbas
-
-
-
1
-
Halide Edip Adivar
769.
Batuhan Çakır
-
-
-
2
-
Afjet Afyonspor
770.
Batuhan Altıntaş
-
-
-
2
-
Inegölspor
771.
Batuhan Berkay Fındık
-
-
-
1
-
Utas Usakspor
772.
Batuhan Ekinci
-
-
-
5
-
Halide Edip Adivar
773.
Batuhan Günaldı
-
-
-
5
-
Etimesgut BS
774.
Batuhan Suer
-
-
-
2
-
Ankara Demirspor
775.
Bayram Enes An
-
-
-
1
-
Utas Usakspor
776.
Bekir Sevgi
-
-
-
1
-
Inegölspor
777.
Benoît Pedretti
-
-
-
5
-
Düzcespor
778.
Berk Taskin
-
-
-
1
-
Fethiyespor
779.
Berk Yildiz
-
-
-
1
-
Kırklarelispor
780.
Berkay Akgül
-
-
-
2
-
Utas Usakspor
781.
Berkay Dogan
-
-
-
1
-
Sariyer SK
782.
Bertu Özyürek
-
-
-
4
1
Ankara Demirspor
783.
Bertul Kocabaş
-
-
-
2
-
Erzinspor
784.
Bilal Budak
-
-
-
3
-
Halide Edip Adivar
785.
Bora Göymen
-
-
-
2
-
Menemen Bld
786.
Burak Özdemir
-
-
-
2
-
Serik Belediyespor
787.
Burak Albayrak
-
-
-
2
-
Fethiyespor
788.
Burak Asan
-
-
-
7
1
Diyarbekirspor
789.
Burak Başkaya
-
-
-
2
-
Düzcespor
790.
Burak Bekaroglu
-
-
-
2
-
76 Igdır Belediye Spor
791.
Burak Bozbey
-
-
-
1
-
Somaspor
792.
Burak Capkinoglu
-
-
-
3
-
Erzinspor
793.
Burak Topçu
-
-
-
3
-
Afjet Afyonspor
794.
C. Çelik
-
-
-
2
-
Diyarbekirspor
795.
C. Devrim
-
-
-
1
-
Somaspor
796.
C. Dinçer
-
-
-
2
-
Arnavutköy Bld.
797.
C. Menize
-
-
-
1
-
Sariyer SK
798.
Cagan Kayra Erciyas
-
-
-
3
2
Fethiyespor
799.
Canberk Dilaver
-
-
-
2
1
Diyarbekirspor
800.
Canberk Omer Ozdemir
-
-
-
3
-
Belediye Derincespor
801.
Canberk Yurdakul
-
-
-
1
-
Bursaspor
802.
Cantuğ Temel
-
-
-
1
-
Arnavutköy Bld.
803.
Cem Celik
-
-
-
2
1
Diyarbekirspor
804.
Cenk Dogan
-
-
-
5
-
Ankaraspor
805.
Chris David
-
-
-
1
-
Içel Idman Yurdu
806.
Cihat Aktaş
-
-
-
3
-
Kırsehir Belediyespor
807.
Cumhur Yilmazturk
-
-
-
2
-
Adıyamanspor
808.
Deniz Aydın
-
-
-
1
1
Bursaspor
809.
E. Çalışanlar
-
-
-
1
-
Nazilli Belediyespor
810.
E. Ödemiş
-
-
-
1
-
Utas Usakspor
811.
E. Alagöz
-
-
-
1
-
Hekimoglu Trabzon
812.
E. Alturan
-
-
-
1
-
Halide Edip Adivar
813.
E. Ataseven
-
-
-
1
-
Altınordu SK
814.
E. Can
-
-
-
2
-
Afjet Afyonspor
815.
E. Durmuş
-
-
-
2
-
Amedspor
816.
E. Eker
-
-
-
2
-
Serik Belediyespor
817.
E. Erboğa
-
-
-
2
-
Serik Belediyespor
818.
E. Erdem
-
-
-
3
-
Buca FK
819.
E. Geçgel
-
-
-
1
-
Utas Usakspor
820.
E. Kömür
-
-
-
1
-
Hekimoglu Trabzon
821.
E. Küçük
-
-
-
1
-
Arnavutköy Bld.
822.
E. Kurtuluş
-
-
-
1
-
Bursaspor
823.
E. Nefiz
-
-
-
1
-
Buca FK
824.
E. Pülgir
-
-
-
1
-
Serik Belediyespor
825.
E. Pekgöz
-
-
-
1
-
Kırklarelispor
826.
E. Sasa
-
-
-
1
-
Amedspor
827.
E. Satılmış
-
-
-
1
-
68 Aksaray Bld.
828.
E. Şirin
-
-
-
2
-
Adıyamanspor
829.
E. Tokat
-
-
-
1
-
Erzinspor
830.
E. Toptan
-
-
-
1
-
Serik Belediyespor
831.
E. Tunalı
-
-
-
2
-
Bursaspor
832.
E. Yazıcı
-
-
-
1
-
68 Aksaray Bld.
833.
Ebrar Yigit Aydin
-
-
-
1
-
Düzcespor
834.
Efe Geçim
-
-
-
2
-
Kırklarelispor
835.
Efsan Gecgin
-
-
-
4
-
Ankara Demirspor
836.
Ege Okka
-
-
-
1
-
Buca FK
837.
Ekrem Çalışanlar
-
-
-
4
1
Nazilli Belediyespor
838.
Emin Sarigül
-
-
-
2
-
Afjet Afyonspor
839.
Emir Arslan
-
-
-
1
-
Içel Idman Yurdu
840.
Emir Bilgin
-
-
-
2
-
Buca FK
841.
Emircan Altintas
-
-
-
2
-
76 Igdır Belediye Spor
842.
Emircan Alturan
-
-
-
1
-
Halide Edip Adivar
843.
Emircan Secgin
-
-
-
1
-
Erzinspor
844.
Emirhan Başyiğit
-
-
-
1
-
Halide Edip Adivar
845.
Emirhan Kascioglu
-
-
-
12
-
Denizlispor
846.
Emirhan Kayar
-
-
-
1
-
Halide Edip Adivar
847.
Emirhan Sefa Öz
-
-
-
3
-
Afjet Afyonspor
848.
Emrah Taysı
-
-
-
3
-
68 Aksaray Bld.
849.
Emre Çiğdem
-
-
-
1
-
Utas Usakspor
850.
Emre Can Atila
-
-
-
2
-
Isparta Davrazspor
851.
Emre Can Coşkun
-
-
-
5
-
Kastamonuspor
852.
Emre Can Geçgel
-
-
-
1
-
Utas Usakspor
853.
Emre Can
-
-
-
1
-
Afjet Afyonspor
854.
Emre Dayan
-
-
-
4
-
Afjet Afyonspor
855.
Emre Erdem
-
-
-
6
-
Buca FK
856.
Emre Furtana
-
-
-
3
-
Denizlispor
857.
Emre Satilmis
-
-
-
3
1
68 Aksaray Bld.
858.
Emre Tepegöz
-
-
-
1
-
Bursaspor
859.
Ender Gör
-
-
-
5
-
Ankara Demirspor
860.
Enes Fidayeo
-
-
-
2
-
Fethiyespor
861.
Enes Gökhan
-
-
-
1
-
Bursaspor
862.
Enes Keskin
-
-
-
4
-
76 Igdır Belediye Spor
863.
Enes Subaşı
-
-
-
3
-
Etimesgut BS
864.
Enes Tayfun
-
-
-
5
-
Somaspor
865.
Enes Yilmaz
-
-
-
2
-
24 Erzincanspor
866.
Eray Akar
-
-
-
3
5
Afjet Afyonspor
867.
Eray Birniçan
-
-
-
4
-
Belediye Derincespor
868.
Eray Gürcan
-
-
-
1
-
Utas Usakspor
869.
Erbay Eker
-
-
-
5
-
Serik Belediyespor
870.
Ercüment Kafkasyalı
-
-
-
1
-
Karacabey Bld.
871.
Ercan Şirin
-
-
-
6
-
Adıyamanspor
872.
Ercan Yazıcı
-
-
-
4
1
68 Aksaray Bld.
873.
Erdal Öztürk
-
-
-
3
-
Sariyer SK
874.
Erdem Gökçe
-
-
-
1
-
76 Igdır Belediye Spor
875.
Erdoğan Kaya
-
-
-
6
-
Halide Edip Adivar
876.
Eren Emre Aydin
-
-
-
4
-
Inegölspor
877.
Eren Genç
-
-
-
1
-
Içel Idman Yurdu
878.
Ergün Nazli
-
-
-
6
-
Serik Belediyespor
879.
Erhan Kartal
-
-
-
4
1
Buca FK
880.
Erhan Kaynar
-
-
-
1
-
Adıyamanspor
881.
Erkam Reşmen
-
-
-
4
-
Kastamonuspor
882.
Erkan Arda Cagdas
-
-
-
1
-
Inegölspor
883.
Erkul Küçük
-
-
-
4
1
Arnavutköy Bld.
884.
Erman Bulucu
-
-
-
4
-
Belediye Derincespor
885.
Erol Zöngür
-
-
-
2
-
68 Aksaray Bld.
886.
Ersan Yasa
-
-
-
1
-
68 Aksaray Bld.
887.
Ertuğrul Kurtuluş
-
-
-
9
2
Bursaspor
888.
Eşref Korkmazoğlu
-
-
-
2
-
Erokspor
889.
Ethem Ercan Pülgir
-
-
-
3
-
Zonguldak
890.
F. Özcan
-
-
-
1
-
Karaman Belediyespor
891.
F. Aras
-
-
-
1
-
Isparta Davrazspor
892.
F. Balaban
-
-
-
1
-
Serik Belediyespor
893.
F. Demir
-
-
-
1
-
Düzcespor
894.
F. Ergün
-
-
-
2
-
Adıyamanspor
895.
F. Işıkdemir
-
-
-
1
-
24 Erzincanspor
896.
F. Köse
-
-
-
1
-
76 Igdır Belediye Spor
897.
F. Metin
-
-
-
1
-
Altınordu SK
898.
Fatih Cerlek
-
-
-
2
-
Içel Idman Yurdu
899.
Fatih Kizilkaya
-
-
-
7
-
Ankaraspor
900.
Fatih Selimhan Solmaz
-
-
-
4
-
Sariyer SK
901.
Fatih Tultak
-
-
-
3
-
Karacabey Bld.
902.
Fırat Ergün
-
-
-
4
-
Adıyamanspor
903.
Firat Sari
-
-
-
7
-
Zonguldak
904.
Fuat Yaman
-
-
-
1
-
Zonguldak
905.
Furkan Eliaçık
-
-
-
1
-
Ankaraspor
906.
Furkan Emre Ünver
-
-
-
4
1
Bursaspor
907.
Furkan Işıkdemir
-
-
-
6
-
24 Erzincanspor
908.
Furkan Köse
-
-
-
3
-
76 Igdır Belediye Spor
909.
Furkan Metin
-
-
-
4
-
Altınordu SK
910.
Furkan Şeker
-
-
-
3
-
Belediye Derincespor
911.
Furkan Tutuncu
-
-
-
1
-
Kırsehir Belediyespor
912.
Furkan Uludaş
-
-
-
1
1
Isparta Davrazspor
913.
Gökay Güney
-
-
-
4
-
Kırsehir Belediyespor
914.
Gökhan Payal
-
-
-
3
1
24 Erzincanspor
915.
Gökmen Aydoğdu
-
-
-
4
-
Utas Usakspor
916.
Görkem Akdere
-
-
-
1
-
Kırsehir Belediyespor
917.
Gürkan Başkan
-
-
-
6
-
Isparta Davrazspor
918.
G. Cansev
-
-
-
1
-
24 Erzincanspor
919.
G. Kara
-
-
-
1
-
Afjet Afyonspor
920.
G. Siverek
-
-
-
1
-
Düzcespor
921.
G. Tunç
-
-
-
1
-
Nazilli Belediyespor
922.
Gokhan Kurumus
-
-
-
4
-
Diyarbekirspor
923.
Gokhan Payal
-
-
-
2
-
24 Erzincanspor
924.
Goktug Erdem
-
-
-
1
-
Van BB
925.
Hüseyin Altuğ Taş
-
-
-
4
-
Kırklarelispor
926.
Hüseyin Atakan Üner
-
-
-
3
-
Düzcespor
927.
Hüseyin Eren Bektaş
-
-
-
3
-
Arnavutköy Bld.
928.
Hüseyin Koç
-
-
-
2
-
24 Erzincanspor
929.
Hüseyin Solaklı
-
-
-
1
-
Kırsehir Belediyespor
930.
H. Çevik
-
-
-
1
-
Zonguldak
931.
H. Çinemre
-
-
-
1
-
Arnavutköy Bld.
932.
H. Özkan
-
-
-
1
-
68 Aksaray Bld.
933.
H. Özmert
-
-
-
2
-
Sariyer SK
934.
H. Aksu
-
-
-
2
-
Nazilli Belediyespor
935.
H. Akyüz
-
-
-
1
-
Karaman Belediyespor
936.
H. Erkip
-
-
-
2
-
Düzcespor
937.
H. Gür
-
-
-
2
-
Ankaraspor
938.
H. Hatipoğlu
-
-
-
2
-
76 Igdır Belediye Spor
939.
H. Karabey
-
-
-
2
-
Belediye Derincespor
940.
H. Kaya
-
-
-
1
-
24 Erzincanspor
941.
H. Kayalı
-
-
-
1
-
Altınordu SK
942.
H. Keklik
-
-
-
1
-
Diyarbekirspor
943.
H. Olkan
-
-
-
1
-
Serik Belediyespor
944.
H. Türker
-
-
-
5
-
Menemen Bld
945.
H. Tuna
-
-
-
1
-
68 Aksaray Bld.
946.
Hakan Özkan
-
-
-
5
-
68 Aksaray Bld.
947.
Hakan Özmert
-
-
-
11
-
Sariyer SK
948.
Hakan Olkan
-
-
-
3
-
Serik Belediyespor
949.
Hakan Ozturk
-
-
-
1
-
Somaspor
950.
Halil Ibrahim Sevinc
-
-
-
2
-
Serik Belediyespor
951.
Hamit Kulya
-
-
-
2
-
Düzcespor
952.
Harun Özcan
-
-
-
2
-
Arnavutköy Bld.
953.
Harun Aydın
-
-
-
6
1
Ankara Demirspor
954.
Hasan Emre Yeşilyurt
-
-
-
1
-
Sariyer SK
955.
Hasan Küçcük
-
-
-
4
-
Düzcespor
956.
Hasan Kuccuk
-
-
-
1
-
Düzcespor
957.
Hasan Yurtseven
-
-
-
2
-
Kırklarelispor
958.
Hayrullah Mert Akyüz
-
-
-
1
-
Karaman Belediyespor
959.
Hifsullah Ismail Erdogan
-
-
-
3
-
Menemen Bld
960.
Huseyin Arslan
-
-
-
1
-
Karacabey Bld.
961.
Huseyin Cihan Avcu
-
-
-
1
-
Nazilli Belediyespor
962.
Huseyin Karabey
-
-
-
6
-
Belediye Derincespor
963.
Huseyincan Kirikci
-
-
-
2
-
Etimesgut BS
964.
İ. Akar
-
-
-
1
-
Altınordu SK
965.
İ. Güven
-
-
-
2
-
Kastamonuspor
966.
İ. Karakaş
-
-
-
1
-
Kırsehir Belediyespor
967.
İ. Kulet
-
-
-
2
-
Menemen Bld
968.
İ. Tarım
-
-
-
1
-
Arnavutköy Bld.
969.
İ. Yılmaz
-
-
-
1
-
24 Erzincanspor
970.
Ibrahim Bagci
-
-
-
4
-
Utas Usakspor
971.
Ibrahim Cagri Oguz
-
-
-
4
-
Utas Usakspor
972.
Ibrahim Has
-
-
-
2
-
Menemen Bld
973.
İlker Akar
-
-
-
1
-
Altınordu SK
974.
İlyas Yılmazer
-
-
-
1
-
Fethiyespor
975.
İrfan Akgün
-
-
-
3
-
Arnavutköy Bld.
976.
İrfan Köse
-
-
-
5
-
Afjet Afyonspor
977.
İshak Çakmak
-
-
-
3
-
76 Igdır Belediye Spor
978.
Işık Kaan Arslan
-
-
-
3
-
Fethiyespor
979.
Ismail Guner
-
-
-
3
-
Etimesgut BS
980.
İsmail Hakkı Doğan
-
-
-
4
-
Afjet Afyonspor
981.
Ismail Karakas
-
-
-
1
-
Kırsehir Belediyespor
982.
Ismail Onur Kalkan
-
-
-
1
-
Düzcespor
983.
İsmet Kavuştu
-
-
-
2
-
Utas Usakspor
984.
K. Fakılı
-
-
-
1
-
Somaspor
985.
K. Yurdakul
-
-
-
1
-
Karaman Belediyespor
986.
Kaan Calik
-
-
-
2
-
Halide Edip Adivar
987.
Kaan Yuksel
-
-
-
1
-
Erzinspor
988.
Kadem Burak Yaşar
-
-
-
6
-
Kırsehir Belediyespor
989.
Kadir Kaan Yurdakul
-
-
-
6
3
Karaman Belediyespor
990.
Kagan Bagis
-
-
-
1
-
Kırsehir Belediyespor
991.
Kamil Fidan
-
-
-
1
-
Somaspor
992.
Karim Dagci
-
-
-
1
-
Kırsehir Belediyespor
993.
Kemal Çetinkaya
-
-
-
1
-
Denizlispor
994.
Kemal Tokak
-
-
-
3
-
Erokspor
995.
Kerem Baykuş
-
-
-
1
-
Hekimoglu Trabzon
996.
Kerem Dede
-
-
-
2
-
Bursaspor
997.
Kerem Hakan Vapurluoğlu
-
-
-
4
-
Ankara Demirspor
998.
Kerem Kök
-
-
-
3
-
Bursaspor
999.
Kerem Sercan Kara
-
-
-
2
-
Utas Usakspor
1000.
Keri̇m Dağci
-
-
-
1
-
Kırsehir Belediyespor
1001.
Kıvanç Küçükkarış
-
-
-
4
3
Buca FK
1002.
Koray Altınay
-
-
-
2
-
Buca FK
1003.
Korcan Celikay
-
-
-
1
-
Buca FK
1004.
Kurtuluş Yurt
-
-
-
1
-
Diyarbekirspor
1005.
Kutsal Manici
-
-
-
1
-
Nazilli Belediyespor
1006.
Lokman Gör
-
-
-
3
-
Etimesgut BS
1007.
Lubos Loucka
-
-
-
1
-
Fethiyespor
1008.
Mümin Uyar
-
-
-
4
-
Zonguldak
1009.
Mürsel Üstün
-
-
-
1
-
Utas Usakspor
1010.
M. Çelik
-
-
-
1
1
Zonguldak
1011.
M. Özbay
-
-
-
1
-
Afjet Afyonspor
1012.
M. Özdemir
-
-
-
2
-
76 Igdır Belediye Spor
1013.
M. Özkal
-
-
-
2
-
Denizlispor
1014.
M. Ayhan
-
-
-
2
-
Belediye Derincespor
1015.
M. Bayır
-
-
-
1
-
Etimesgut BS
1016.
M. Bilir
-
-
-
2
-
Erzinspor
1017.
M. Diler
-
-
-
1
-
Isparta Davrazspor
1018.
M. Kaçan
-
-
-
1
-
Denizlispor
1019.
M. Keskin
-
-
-
1
-
76 Igdır Belediye Spor
1020.
M. Meral
-
-
-
2
-
Somaspor
1021.
M. Mursal
-
-
-
1
-
Etimesgut BS
1022.
M. Sarı
-
-
-
2
-
Adıyamanspor
1023.
M. Şengül
-
-
-
2
-
Zonguldak
1024.
M. Sıngın
-
-
-
2
-
Denizlispor
1025.
M. Uğurlu
-
-
-
1
-
Buca FK
1026.
M. Yücel
-
-
-
1
-
Sariyer SK
1027.
M. Yeşil
-
-
-
3
-
Ankara Demirspor
1028.
M. Yıldız
-
-
-
1
-
Karaman Belediyespor
1029.
Mansur Çalar
-
-
-
1
-
Adıyamanspor
1030.
Medeni Bingöl
-
-
-
4
-
Van BB
1031.
Mehmet Akif Önal
-
-
-
1
-
Utas Usakspor
1032.
Mehmet Ali Ulaman
-
-
-
1
-
Denizlispor
1033.
Mehmet Alp Kurt
-
-
-
6
-
Menemen Bld
1034.
Mehmet Aslan
-
-
-
4
1
Arnavutköy Bld.
1035.
Mehmet Bağcı
-
-
-
1
-
Serik Belediyespor
1036.
Mehmet Bağlı
-
-
-
5
-
Karacabey Bld.
1037.
Mehmet Bektaş
-
-
-
3
1
Düzcespor
1038.
Mehmet Cansın Çiçek
-
-
-
3
1
Kırsehir Belediyespor
1039.
Mehmet Cinpir
-
-
-
1
-
Diyarbekirspor
1040.
Mehmet Erdem Uğurlu
-
-
-
5
-
76 Igdır Belediye Spor
1041.
Mehmet Eren Singin
-
-
-
1
-
Denizlispor
1042.
Mehmet Ersavas
-
-
-
3
-
Kırsehir Belediyespor
1043.
Mehmet Sacit Yolcu
-
-
-
1
-
Fethiyespor
1044.
Mehmet Tayfun Dingil
-
-
-
5
-
76 Igdır Belediye Spor
1045.
Mehmetcan Orhan
-
-
-
1
-
Diyarbekirspor
1046.
Mert Özmen
-
-
-
9
-
Altınordu SK
1047.
Mert Caymaz
-
-
-
4
-
Serik Belediyespor
1048.
Mert Dursun
-
-
-
1
-
Etimesgut BS
1049.
Mert Kuyucu
-
-
-
1
-
Somaspor
1050.
Mesut Ozdemir
-
-
-
4
1
76 Igdır Belediye Spor
1051.
Mete Yıldız
-
-
-
11
-
Karaman Belediyespor
1052.
Metehan Yilmaz
-
-
-
6
-
Altınordu SK
1053.
Metin Erol
-
-
-
1
-
Düzcespor
1054.
Miraç Acer
-
-
-
2
-
Etimesgut BS
1055.
Mizhat Burak Sari
-
-
-
1
-
Kırklarelispor
1056.
Muhammed Ali Kurt
-
-
-
3
-
Adıyamanspor
1057.
Muhammed Düzgüner
-
-
-
1
-
Adıyamanspor
1058.
Muhammed Eren Kiryolcu
-
-
-
4
1
Denizlispor
1059.
Muhammed Gönülaçar
-
-
-
3
-
Van BB
1060.
Muhammet Haşim Çoban
-
-
-
1
-
Isparta Davrazspor
1061.
Muhammet Mahmut Emir
-
-
-
2
-
Serik Belediyespor
1062.
Muhammet Tayyip Tasçı
-
-
-
1
-
Nazilli Belediyespor
1063.
Muhammet Yesil
-
-
-
1
-
Amedspor
1064.
Muharrem Meral
-
-
-
8
1
Somaspor
1065.
Muhsin Yıldırım
-
-
-
1
-
Adıyamanspor
1066.
Murat Arda Ayhan
-
-
-
4
-
Belediye Derincespor
1067.
Musa Caner Aktas
-
-
-
1
-
Hekimoglu Trabzon
1068.
Mustafa Diler
-
-
-
10
-
Arnavutköy Bld.
1069.
Mustafa Genc
-
-
-
3
1
Bursaspor
1070.
Muzaffer Doğan
-
-
-
2
-
Ankara Demirspor
1071.
N. Çalışkan
-
-
-
1
1
Buca FK
1072.
N. Çiftçi
-
-
-
3
-
Inegölspor
1073.
N. Karpuz
-
-
-
1
-
Utas Usakspor
1074.
N. Yardımcı
-
-
-
1
-
Erokspor
1075.
Nafican Yardimci
-
-
-
2
-
Erokspor
1076.
Necmi Çoban
-
-
-
2
-
Zonguldak
1077.
Nihat Koç
-
-
-
7
-
Adıyamanspor
1078.
Nizamettin Çalışkan
-
-
-
5
1
Hekimoglu Trabzon
1079.
Nurettin Cakir
-
-
-
2
-
Fethiyespor
1080.
Nurettin Korkmaz
-
-
-
1
-
Inegölspor
1081.
Nuri Melih Mursal
-
-
-
2
-
Etimesgut BS
1082.
Nuri Terliksiz
-
-
-
4
-
Zonguldak
1083.
Nurullah Serbest
-
-
-
3
1
Kırsehir Belediyespor
1084.
O. Özcan
-
-
-
1
-
Erokspor
1085.
O. Akbay
-
-
-
1
-
Erokspor
1086.
O. Arıkan
-
-
-
1
-
24 Erzincanspor
1087.
O. Bayrak
-
-
-
1
-
68 Aksaray Bld.
1088.
O. Derici
-
-
-
1
-
Kırklarelispor
1089.
O. Dernek
-
-
-
2
-
Menemen Bld
1090.
O. Doğan
-
-
-
1
2
Serik Belediyespor
1091.
O. İnanç
-
-
-
2
-
Utas Usakspor
1092.
O. Karakabak
-
-
-
1
-
Amedspor
1093.
O. Kısaoğlu
-
-
-
2
-
Denizlispor
1094.
O. Koç
-
-
-
2
-
Zonguldak
1095.
O. Kocabal
-
-
-
3
-
Arnavutköy Bld.
1096.
O. Oruç
-
-
-
2
-
Nazilli Belediyespor
1097.
O. Sarı
-
-
-
1
-
Denizlispor
1098.
Ogün Karakaya
-
-
-
3
-
68 Aksaray Bld.
1099.
Ogulcan Inanc
-
-
-
7
-
Utas Usakspor
1100.
Ogulcan Sahin
-
-
-
4
-
Serik Belediyespor
1101.
Ogun Karakaya
-
-
-
1
-
68 Aksaray Bld.
1102.
Oğuz Çalışkan
-
-
-
2
-
Menemen Bld
1103.
Oguz Cetinkaya
-
-
-
3
-
Sariyer SK
1104.
Oguz Kocabal
-
-
-
2
-
Arnavutköy Bld.
1105.
Oğuzhan Çapar
-
-
-
2
-
Düzcespor
1106.
Oğuzhan Açıl
-
-
-
4
-
68 Aksaray Bld.
1107.
Oğuzhan Ayaydın
-
-
-
10
-
Somaspor
1108.
Oguzhan Sari
-
-
-
1
-
Denizlispor
1109.
Oguzhan Sivrikaya
-
-
-
1
-
24 Erzincanspor
1110.
Oguzhan Yilmaz
-
-
-
6
2
Ankaraspor
1111.
Okan Kaynak
-
-
-
3
-
Içel Idman Yurdu
1112.
Olcay Şahan
-
-
-
1
-
Ankaraspor
1113.
Omer Faruk Ermec
-
-
-
1
-
Arnavutköy Bld.
1114.
Omer Faruk Yucel
-
-
-
1
-
Karacabey Bld.
1115.
Omer Kahveci
-
-
-
5
-
Hekimoglu Trabzon
1116.
Onat Kutay Kurt
-
-
-
3
-
Menemen Bld
1117.
Onur Akbay
-
-
-
6
1
Erokspor
1118.
Onur Karakabak
-
-
-
2
-
Amedspor
1119.
Onur Kıntaş
-
-
-
4
-
Utas Usakspor
1120.
Onur Taha Takır
-
-
-
4
-
Karaman Belediyespor
1121.
Onur Tekin
-
-
-
1
-
Halide Edip Adivar
1122.
Osman Işıklı
-
-
-
5
-
Ankara Demirspor
1123.
Osman Yavuz
-
-
-
1
-
Afjet Afyonspor
1124.
Ozan Can Oruç
-
-
-
4
-
Buca FK
1125.
Ozan İsmail Koç
-
-
-
8
-
Bursaspor
1126.
Ozan Karabacak
-
-
-
5
-
Zonguldak
1127.
Ozkan Karabulut
-
-
-
1
-
Sariyer SK
1128.
R. Ağca
-
-
-
1
-
Içel Idman Yurdu
1129.
R. Karakurt
-
-
-
1
-
Denizlispor
1130.
R. Keskin
-
-
-
2
1
Kastamonuspor
1131.
R. Yemişçi
-
-
-
1
-
Ankaraspor
1132.
Ramazan Emirhan Civelek
-
-
-
2
1
Adıyamanspor
1133.
Ramazan Köse
-
-
-
3
-
Etimesgut BS
1134.
Ramazan Keskin
-
-
-
6
-
Kastamonuspor
1135.
Rasimcan Değirmenci
-
-
-
4
-
Karacabey Bld.
1136.
Rasit Yondem
-
-
-
7
1
Ankaraspor
1137.
Recep Efe Koçak
-
-
-
3
1
Nazilli Belediyespor
1138.
Recep İnanç
-
-
-
1
-
Bursaspor
1139.
Recep Türköz
-
-
-
1
-
68 Aksaray Bld.
1140.
Reşo Akın
-
-
-
3
-
Etimesgut BS
1141.
Resul Türkkalesi
-
-
-
1
-
Serik Belediyespor
1142.
Rohat Agca
-
-
-
2
-
Içel Idman Yurdu
1143.
Süleyman Enes Karakaş
-
-
-
3
-
Nazilli Belediyespor
1144.
S. Çalışan
-
-
-
1
-
Diyarbekirspor
1145.
Ş. Akyüz
-
-
-
1
-
Fethiyespor
1146.
S. Alibaz
-
-
-
1
-
Fethiyespor
1147.
S. Aytaç
-
-
-
1
-
Erokspor
1148.
S. Deniz
-
-
-
2
-
Fethiyespor
1149.
S. Dursun
-
-
-
2
-
Sariyer SK
1150.
S. Fındıkcı
-
-
-
1
-
Sariyer SK
1151.
S. Güzel
-
-
-
1
-
Içel Idman Yurdu
1152.
S. Kalaycı
-
-
-
1
-
Serik Belediyespor
1153.
S. Karaduman
-
-
-
1
1
Buca FK
1154.
S. Kayacı
-
-
-
1
-
Fethiyespor
1155.
S. Olgaç
-
-
-
1
-
Ankara Demirspor
1156.
S. Sözmen
-
-
-
1
-
Kırklarelispor
1157.
Ş. Şafakoğlu
-
-
-
2
-
Düzcespor
1158.
S. Tüfekçi
-
-
-
1
-
Kırsehir Belediyespor
1159.
S. Temel
-
-
-
2
-
Kırsehir Belediyespor
1160.
S. Vural
-
-
-
1
-
Serik Belediyespor
1161.
S. Yıldırım
-
-
-
1
-
Içel Idman Yurdu
1162.
Şaban Özel
-
-
-
7
-
Kastamonuspor
1163.
Sadi Karaduman
-
-
-
4
-
Buca FK
1164.
Sakıb Aytaç
-
-
-
3
1
Erokspor
1165.
Salih Şenbaş
-
-
-
2
-
Serik Belediyespor
1166.
Samet Karabatak
-
-
-
1
-
Kastamonuspor
1167.
Samet Semiz
-
-
-
3
-
Afjet Afyonspor
1168.
Samil Basaran
-
-
-
5
-
Utas Usakspor
1169.
Sarp Ekinci
-
-
-
1
-
Ankara Demirspor
1170.
Savaş Polat
-
-
-
6
4
Diyarbekirspor
1171.
Seckin Getbay
-
-
-
1
-
Etimesgut BS
1172.
Sedat Komi
-
-
-
2
1
Halide Edip Adivar
1173.
Sefa Aksoy
-
-
-
2
1
Serik Belediyespor
1174.
Sefa Durmuş
-
-
-
3
-
Içel Idman Yurdu
1175.
Sefa Mücahid Çirişoğlu
-
-
-
1
-
Kırsehir Belediyespor
1176.
Selim Kayaci
-
-
-
7
-
Fethiyespor
1177.
Selimcan Temel
-
-
-
15
1
Karacabey Bld.
1178.
Semih Üstün
-
-
-
7
1
Kırklarelispor
1179.
Şemsettin Ender Kılıç
-
-
-
4
-
Halide Edip Adivar
1180.
Sener Kaya
-
-
-
2
-
Amedspor
1181.
Serdar Ümit Deniz
-
-
-
2
-
Fethiyespor
1182.
Serdar Güncü
-
-
-
8
-
Afjet Afyonspor
1183.
Serhat Öztaşdelen
-
-
-
4
-
Altınordu SK
1184.
Serhat Aslan
-
-
-
5
-
Nazilli Belediyespor
1185.
Serhat Yeşilördek
-
-
-
4
-
Adıyamanspor
1186.
Şerif Doğan
-
-
-
2
-
Van BB
1187.
Serkan Gürses
-
-
-
5
-
68 Aksaray Bld.
1188.
Serkan Sözmen
-
-
-
4
-
Hekimoglu Trabzon
1189.
Serkan Yıldız
-
-
-
6
1
Zonguldak
1190.
Sertaç Güzel
-
-
-
2
-
Diyarbekirspor
1191.
Sertan Yiğenoğlu
-
-
-
4
-
Utas Usakspor
1192.
Şevki Çınar
-
-
-
1
-
Kırklarelispor
1193.
Seymen Yağmur
-
-
-
1
-
Diyarbekirspor
1194.
Sezer Yıldırım
-
-
-
3
-
Içel Idman Yurdu
1195.
Sinan Kalaycı
-
-
-
6
1
Serik Belediyespor
1196.
Sirat Yesilordek
-
-
-
8
1
Kırklarelispor
1197.
Şiyar Kepir
-
-
-
1
-
Karaman Belediyespor
1198.
Soner Besen
-
-
-
1
-
Utas Usakspor
1199.
Türker Dırdıroğlu
-
-
-
2
-
Halide Edip Adivar
1200.
T. Özdoğan
-
-
-
1
-
Utas Usakspor
1201.
T. Özler
-
-
-
1
1
Etimesgut BS
1202.
T. Bulut
-
-
-
1
-
Arnavutköy Bld.
1203.
T. Ergül
-
-
-
2
-
Hekimoglu Trabzon
1204.
T. Gümüş
-
-
-
1
-
Amedspor
1205.
T. Şahin
-
-
-
2
-
Kırsehir Belediyespor
1206.
T. Velioğlu
-
-
-
1
-
Hekimoglu Trabzon
1207.
T. Vurgun
-
-
-
1
-
Erokspor
1208.
Taha Ayan
-
-
-
3
-
Düzcespor
1209.
Taha Can Velioğlu
-
-
-
1
-
Hekimoglu Trabzon
1210.
Taha Cengiz Demirtaş
-
-
-
3
-
Ankara Demirspor
1211.
Tahir Kaan Özdoğan
-
-
-
1
-
Utas Usakspor
1212.
Talha Bulut
-
-
-
2
-
Arnavutköy Bld.
1213.
Talha Erdoğan
-
-
-
2
-
Nazilli Belediyespor
1214.
Tarık Çamdal
-
-
-
6
-
Sariyer SK
1215.
Tarık Mayhoş
-
-
-
2
-
Belediye Derincespor
1216.
Taşkın Kartal
-
-
-
2
-
Kırklarelispor
1217.
Tolga Cokkosan
-
-
-
3
-
Utas Usakspor
1218.
Tolga Kalender
-
-
-
3
1
Diyarbekirspor
1219.
Tolga Şahin
-
-
-
2
-
Kırsehir Belediyespor
1220.
Tolga Yakut
-
-
-
2
-
Serik Belediyespor
1221.
Tunahan Ertuğrul
-
-
-
1
-
Kırsehir Belediyespor
1222.
U. Aygören
-
-
-
1
-
68 Aksaray Bld.
1223.
U. Bulut
-
-
-
2
-
Sariyer SK
1224.
U. Gezer
-
-
-
3
-
Amedspor
1225.
U. Utlu
-
-
-
3
-
Inegölspor
1226.
U. Uzun
-
-
-
1
-
Düzcespor
1227.
Uğur Arslan Kuru
-
-
-
5
-
Düzcespor
1228.
Uğur Aygören
-
-
-
6
-
68 Aksaray Bld.
1229.
Umut Can Kanber
-
-
-
3
-
Menemen Bld
1230.
Umut Kaya
-
-
-
2
-
Kırklarelispor
1231.
V. Çetin
-
-
-
1
-
Amedspor
1232.
V. Altınsoy
-
-
-
1
-
Belediye Derincespor
1233.
Vedat Yeşilkaya
-
-
-
2
1
Adıyamanspor
1234.
Vefa Gültek
-
-
-
1
-
Ankara Demirspor
1235.
Yücel Candemir
-
-
-
1
-
Ankara Demirspor
1236.
Yüksel Egemen Yaylı
-
-
-
2
-
Zonguldak
1237.
Y. Öztekin
-
-
-
1
-
Buca FK
1238.
Y. Akın
-
-
-
1
-
Adıyamanspor
1239.
Y. Cebeci
-
-
-
2
-
Utas Usakspor
1240.
Y. Ceylan
-
-
-
1
-
Amedspor
1241.
Y. Dursun
-
-
-
1
-
Somaspor
1242.
Y. Fidan
-
-
-
1
-
Bursaspor
1243.
Y. Gümüş
-
-
-
2
-
Karacabey Bld.
1244.
Y. Güveli
-
-
-
3
-
Isparta Davrazspor
1245.
Y. Kerem
-
-
-
1
-
Menemen Bld
1246.
Y. Kılınç
-
-
-
1
-
Kastamonuspor
1247.
Y. Kocatürk
-
-
-
1
-
Inegölspor
1248.
Y. Palaz
-
-
-
1
-
Düzcespor
1249.
Yasin Basaytac
-
-
-
3
-
Kastamonuspor
1250.
Yasin Palaz
-
-
-
5
-
Düzcespor
1251.
Yasin Yıldız
-
-
-
2
-
Somaspor
1252.
Yavuz Bugra Boyar
-
-
-
2
-
Içel Idman Yurdu
1253.
Yigit Ulas
-
-
-
1
-
Karaman Belediyespor
1254.
Yunus Emre Çakır
-
-
-
3
1
Serik Belediyespor
1255.
Yunus Emre Karakaya
-
-
-
2
-
Nazilli Belediyespor
1256.
Yunus Emre Mertoğlu
-
-
-
2
-
Afjet Afyonspor
1257.
Yunus Emre Metin
-
-
-
3
-
Ankaraspor
1258.
Yusuf Akın
-
-
-
7
-
Adıyamanspor
1259.
Yusuf Cebeci
-
-
-
3
1
Utas Usakspor
1260.
Yusuf Kocatürk
-
-
-
3
-
Inegölspor
1261.
Yusuf Sertkaya
-
-
-
11
-
Bursaspor
1262.
Yusuf Talum
-
-
-
4
-
Kastamonuspor
1263.
Yusuf Tursun
-
-
-
1
-
Amedspor
1264.
Yusuf Yalcin Arslan
-
-
-
2
-
Diyarbekirspor
1265.
Yusuf Ziya Gümüş
-
-
-
6
-
Inegölspor
1266.
Yusufhan Çalık
-
-
-
1
-
Utas Usakspor
1267.
Z. Yıldırım
-
-
-
2
-
Buca FK
1268.
Ömer Alıcı
-
-
-
-
1
Sariyer SK
1269.
A. Demirel
-
-
-
-
1
Hekimoglu Trabzon
1270.
A. Sunger
-
-
-
-
1
Denizlispor
1271.
B. Güler
-
-
-
-
1
Karaman Belediyespor
1272.
Burak Özduman
-
-
-
-
2
Fethiyespor
1273.
C. Avcu
-
-
-
-
1
Nazilli Belediyespor
1274.
C. Coban
-
-
-
-
1
Somaspor
1275.
Eyup Akcan
-
-
-
-
2
76 Igdır Belediye Spor
1276.
F. Saki
-
-
-
-
1
Van BB
1277.
F. Şeker
-
-
-
-
1
Belediye Derincespor
1278.
F. Yilmaz
-
-
-
-
1
Ankaraspor
1279.
Harun Ozcan
-
-
-
-
2
Arnavutköy Bld.
1280.
M. Bayir
-
-
-
-
1
Etimesgut BS
1281.
M. Ozdemir
-
-
-
-
1
76 Igdır Belediye Spor
1282.
O. Yilmaz
-
-
-
-
1
Ankaraspor
1283.
U. Türk
-
-
-
-
1
Serik Belediyespor
1284.
V. Yeşilkaya
-
-
-
-
1
Adıyamanspor
1285.
Vedat Boyukgul
-
-
-
-
1
Serik Belediyespor
Wyróżnione mecz
Fr1
Clermont
Reims
28/04/2024 15:00
2
TFF 2. Lig Beyaz Grupu
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
Erokspor
80
35
25
5
5
48
2
Van BB
78
35
24
6
5
29
3
Buca FK
70
35
20
10
5
27
4
Hekimoglu Trabzon
69
35
20
9
6
31
5
Içel Idman Yurdu
58
35
16
10
9
17
6
Ankaraspor
57
35
15
12
8
10
7
Karacabey Bld.
51
35
13
12
10
8
8
Halide Edip Adivar
49
35
14
7
14
7
9
Ankara Demirspor
47
35
14
5
16
-6
10
Kırklarelispor
44
35
11
11
13
-6
11
Altınordu SK
42
35
10
12
13
6
12
Afjet Afyonspor
42
35
10
12
13
-10
13
Diyarbekirspor
42
34
11
9
14
-1
14
Serik Belediyespor
40
35
10
10
15
-10
15
Nazilli Belediyespor
39
36
11
9
16
-19
16
Zonguldak
35
35
10
8
17
-18
17
Kırsehir Belediyespor
23
35
5
8
22
-37
18
Bursaspor
20
34
5
8
21
-38
19
Adıyamanspor
16
35
3
7
25
-38
TFF 2. Lig Kırmızı Grupu
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
Amedspor
80
35
24
8
3
47
2
Kastamonuspor
77
35
23
8
4
37
3
76 Igdır Belediye Spor
71
35
20
11
4
37
4
Menemen Bld
64
35
19
7
9
26
5
24 Erzincanspor
63
35
18
9
8
22
6
Erzinspor
59
35
18
5
12
15
7
Isparta Davrazspor
54
35
17
3
15
-7
8
Inegölspor
48
35
13
9
13
-1
9
Somaspor
47
35
13
8
14
-3
10
Fethiyespor
44
35
10
14
11
1
11
Karaman Belediyespor
42
35
11
9
15
-18
12
68 Aksaray Bld.
42
36
10
12
14
-1
13
Arnavutköy Bld.
41
35
10
11
14
-2
14
Etimesgut BS
39
35
11
6
18
-13
15
Sariyer SK
38
35
9
11
15
-5
16
Belediye Derincespor
37
35
9
10
16
-6
17
Düzcespor
36
35
9
9
17
-21
18
Denizlispor
32
35
8
8
19
-19
19
Utas Usakspor
5
35
1
2
32
-89
Porada dnia
Br1
Internacional
Atlético GO
29/04/2024 01:00
1
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program