Język English (United Kingdom) Deutsch (Deutschland) Español(España) italiano (Italia) français (France) Русский (Россия) ελληνικά (Ελλάδα) Български (България) Român (România) Polski (Polska)

    Piłka nożna jest matematyką

    Close[X]
     

    Mistrzostwa

    league_logo

    Klasyfikacja Słowacja Fortuna Liga

    Regular Season
    Klasyfikacja PTS GP W D L GF GA +/-
    1. MSK Zilina 20 8 6 2 0 21 6 15
    2. Slovan Bratislava 19 8 6 1 1 22 7 15
    3. Dunajska Streda 16 8 5 1 2 18 11 7
    4. Spartak Trnava 14 9 4 2 3 12 11 1
    5. Zlate Moravce 14 8 4 2 2 10 9 1
    6. AS Trencin 11 8 3 2 3 14 12 2
    7. SKF Sered 9 8 2 3 3 12 16 -4
    8. Zemplin Michalovce 8 8 2 2 4 8 12 -4
    9. FC Nitra 7 8 2 1 5 9 13 -4
    10. MFK Ruzomberok 6 8 1 3 4 9 13 -4
    11. FK Pohronie 6 8 1 3 4 8 20 -12
    12. FK Senica 5 9 1 2 6 7 20 -13
    Champions League
    Europa League
    Relegation Play-off
    Relegation
    Gospodarza Klasyfikacja PTS GP W D L GF GA +/-
    1. MSK Zilina 12 4 4 0 0 14 3 11
    2. Slovan Bratislava 10 4 3 1 0 10 1 9
    3. Spartak Trnava 10 5 3 1 1 7 3 4
    4. Zlate Moravce 8 5 2 2 1 6 4 2
    5. Dunajska Streda 7 3 2 1 0 11 4 7
    6. Zemplin Michalovce 7 4 2 1 1 6 5 1
    7. SKF Sered 7 4 2 1 1 8 9 -1
    8. AS Trencin 5 3 1 2 0 5 4 1
    9. MFK Ruzomberok 4 5 1 1 3 4 6 -2
    10. FK Senica 4 5 1 1 3 6 10 -4
    11. FC Nitra 3 3 1 0 2 4 5 -1
    12. FK Pohronie 1 4 0 1 3 3 12 -9
    Gościa Klasyfikacja PTS GP W D L GF GA +/-
    1. Slovan Bratislava 9 4 3 0 1 12 6 6
    2. Dunajska Streda 9 5 3 0 2 7 7 0
    3. MSK Zilina 8 4 2 2 0 7 3 4
    4. AS Trencin 6 5 2 0 3 9 8 1
    5. Zlate Moravce 6 3 2 0 1 4 5 -1
    6. FK Pohronie 5 4 1 2 1 5 8 -3
    7. FC Nitra 4 5 1 1 3 5 8 -3
    8. Spartak Trnava 4 4 1 1 2 5 8 -3
    9. MFK Ruzomberok 2 3 0 2 1 5 7 -2
    10. SKF Sered 2 4 0 2 2 4 7 -3
    11. Zemplin Michalovce 1 4 0 1 3 2 7 -5
    12. FK Senica 1 4 0 1 3 1 10 -9
    6 ostatnich meczów Klasyfikacja PTS W D L GF GA +/-
    1. MSK Zilina 14 4 2 0 14 4 10
    2. Slovan Bratislava 13 4 1 1 16 6 10
    3. Zlate Moravce 11 3 2 1 8 7 1
    4. AS Trencin 10 3 1 2 12 8 4
    5. Dunajska Streda 10 3 1 2 11 9 2
    6. Zemplin Michalovce 8 2 2 2 8 6 2
    7. Spartak Trnava 8 2 2 2 6 7 -1
    8. FC Nitra 7 2 1 3 9 11 -2
    9. SKF Sered 6 1 3 2 10 13 -3
    10. FK Pohronie 6 1 3 2 6 12 -6
    11. MFK Ruzomberok 2 0 2 4 7 12 -5
    12. FK Senica 2 0 2 4 3 14 -11

    Wyróżnione mecz

    Gospodarze - Goście Forebet
    Se1
    GIF Sundsvall
    Djurgårdens IF

    20/09/2019 18:00
    2