Piłka nożna jest matematyką
Ulubione Polski> Ustawienia>
Zamknij[X]

Mistrzostwa

league_logo

Prognozy piłkarskie na Rosja Division 2 - Zachód
01.11.2020

Gospodarze - Goście Prawdop. w% Forebet Prognoza wyniku Liczba goli Pogodzie Odds Kelly Wynik
1 X 2
Runda 14
flag_279 Ru3
Luki-EnergiyaKazanka Moscow
01/11/2020 11:00
222652 2 1 - 3 2.73 -
flag_279 Ru3
Zenit-2Dynamo-2 Moscow
01/11/2020 11:00
432829 1 1 - 0 0.83 -
flag_279 Ru3
Znamya TrudaFC Tver
01/11/2020 11:00
142957 2 0 - 2 1.00 -
flag_279 Ru3
Zvezda SPbFK Leningradets
01/11/2020 13:00
282052 2 1 - 2 2.83 -
flag_279 Ru3
FK SmolenskFK Murom
01/11/2020 14:00
293139 2 0 - 2 1.50 -
flag_279 Ru3
Rodina MoscowFK Chita
01/11/2020 14:00
572617 1 2 - 0 0.80 -
flag_279 Ru3
Torpedo VladimirZenit Irkutsk
01/11/2020 14:00
602515 1 2 - 0 0.75 -7° -
flag_279 Ru3
Dolgiye PrudyFK Kolomna
01/11/2020 14:30
711712 1 2 - 1 3.43 -
Runda 13
flag_279 Ru3
Zenit IrkutskFK Chita
22/10/2020 08:00
532126 1 3 - 0 3.15 - Postp.
flag_279 Ru3
FK KolomnaFC Tver
25/10/2020 11:00
151472 2 0 - 1 1.75 1.40 0.02
FT
1 - 1
(1 - 0)
flag_279 Ru3
FK LeningradetsZenit-2
25/10/2020 11:00
383922 X 1 - 1 1.83 3.30 0.12
FT
0 - 1
(0 - 0)
flag_279 Ru3
Znamya TrudaDolgiye Prudy
25/10/2020 11:00
142659 2 0 - 2 2.42 1.75 0.04
FT
0 - 1
(0 - 0)
flag_279 Ru3
Dynamo-2 MoscowZvezda SPb
25/10/2020 13:00
513317 1 1 - 0 1.63 1.10
FT
2 - 1
(0 - 1)
flag_279 Ru3
FK MuromLuki-Energiya
25/10/2020 14:00
522523 1 3 - 0 2.67 1.75
FT
3 - 1
(0 - 0)
flag_279 Ru3
Kazanka MoscowFK Smolensk
25/10/2020 15:00
454312 1 2 - 0 1.63 1.36
FT
4 - 0
(1 - 0)
flag_279 Ru3
Rodina MoscowZenit Irkutsk
29/10/2020 11:00
443422 1 1 - 0 1.38 - Postp.
flag_279 Ru3
Torpedo VladimirFK Chita
29/10/2020 16:00
751510 1 2 - 0 1.75 -1° - Postp.

Wyróżnione mecz

Gospodarze - Goście Forebet
UEL
AEK Athens
Leicester City

29/10/2020 18:55
1

Division 2 - West
Klasyfikacja PTS GP W D L GF GA +/-
1. Dolgiye Prudy 31 13 10 1 2 20 11 9
2. FC Tver 27 13 8 3 2 28 15 13
3. Dynamo-2 Moscow 26 13 8 2 3 31 18 13
4. FK Leningradets 25 13 8 1 4 20 13 7
5. Zenit-2 23 13 7 2 4 27 13 14
6. Torpedo Vladimir 23 12 7 2 3 20 11 9
7. Kazanka Moscow 20 13 5 5 3 25 23 2
8. Rodina Moscow 19 12 5 4 3 22 20 2
9. FK Murom 17 13 5 2 6 16 16 0
10. Zenit Irkutsk 14 12 4 2 6 12 17 -5
11. Zvezda SPb 12 12 3 3 6 14 14 0
12. Znamya Truda 12 13 2 6 5 10 13 -3
13. Luki-Energiya 12 12 4 0 8 14 22 -8
14. FK Smolensk 10 13 2 4 7 11 25 -14
15. FK Kolomna 6 13 1 3 9 14 31 -17
16. FK Chita 5 12 1 2 9 9 31 -22