Start
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
X
USTAWIENIA
Strefa czasowa
DOMYśLNY
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Jeszcze
Prognozy
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Porównanie danych drużyna
Co to jest forebet
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
9
Liga 3
10
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Moje ligi
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
151
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
4
Prognozy na jutro
397
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
1953
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
2665
>
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
64
Ulubione
Listy
>
Brytyjski
63
Top Europejski
63
Europejski
631
Amerykański
180
Afrykanin
80
Azjatycki
145
Australijski
46
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
7
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
7
Mistrzostwa
Albania
>
Super League
5
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Algieria
>
Ligue 1
2
Ligue 2
15
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Andora
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
Anglia
>
Premier League
10
Championship
12
League one
2
League two
National League
1
National League N.
1
National League S.
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
8
Southern League
Northern Premier
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
7
Arabia Saudyjska
>
Saudyjska Pro Liga
7
1st Division
King Cup
Super Cup
Argentyna
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
1
Torneo Federal A
16
Copa Argentina
5
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
3
First League
7
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
9
Australia
>
A-League
2
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
7
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
1
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
7
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
6
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Azerbejdżan
>
Premier League
5
First Division
Azerbaijan Cup
Bahrajn
>
Premier League
6
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesz
>
Premier League
5
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
8
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
8
Belgian Cup Women
Pro League U21
7
Belize
>
Premier League
2
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
Białoruś
>
Vyscha Liga
5
Pershaya Liga
9
Białoruś Reserves
Puchar Białorusi
Women Premier League
5
Second League
10
Super Cup
Women's Cup
Boliwia
>
Liga de Fútbol Prof
1
Nacional B
Botswana
>
Premier League
Bośnia
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
8
Brazylia
>
Brasileiro Série A
7
Serie B
10
Serie C
10
Serie D
32
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
8
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
3
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
6
Copa do Nordeste
2
Supercopa
Copa Paulista
Brasileiro U20
10
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
41
Brasileiro Women
1
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Burkina Faso
>
Premier League
8
Burundi
>
Ligue A
8
National League B
Coupe de President
Bułgaria
>
First League
8
Second Leaguе
3
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
8
Copa Chile
7
Super Cup
Chiny
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Chorwacja
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
6
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
Cypr
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Czarnogóra
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Czechy
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
DR Congo
>
Super League
7
Dania
>
Super League
6
1. Division
5
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Dżibuti
>
Division 1
5
Egipt
>
Premier
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
Ekwador
>
Serie A
8
Serie B
1
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
6
Fidżi
>
National Football League
5
Filipiny
>
Football League
7
Finlandia
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
14
Suomen Cup
Francja
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
29
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
1
Ghana
>
Premier League
9
Gibraltar
>
National League
3
Grecja
>
Super League
4
Super League 2
Football League
Greek Cup
Gruzja
>
Erovnuli Liga
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Gwatemala
>
Liga Nacional
1
Primera Division
1
Gwinea
>
Ligue 1
Haiti
>
Championnat National
Hiszpania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
9
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
9
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Honduras
>
Liga Nacional
1
Hong Kong
>
Premier League
5
Second Division
1
FA Cup
Indie
>
I-League
Super League
1
Indonezja
>
Liga 1
2
Liga 2
Iran
>
IPL
League 1
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
10
Irlandia
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Irlandia Północna
>
Premiership
1
Championship
Irish Cup
1
Premiership Women
4
Islandia
>
Premier League
6
1. Division
5
2. Division
6
Icelandic Cup
League Cup
Ivory Coast
>
Ligue 1
Izrael
>
Premier League
7
Liga Leumit
7
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Jamajka
>
Premier League
2
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
3
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kambodża
>
C-League
2
Kamerun
>
Elite One
Elite Two
Kanada
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
1
Katar
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
1
Emir Cup
Kazachstan
>
Premier League
6
First Division
4
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
9
Kolumbia
>
Primera A
4
Primera B
1
Super Cup
Copa Colombia
Kongo
>
Premier League
7
Korea Południowa
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Kosowo
>
Superleague
5
Kosovar Cup
Kostaryka
>
Primera División
5
Liga de Ascenso
2
Kuwait
>
Premier League
3
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
6
Lesotho
>
Premier League
8
Liban
>
Premier League
3
Libia
>
Premier League
5
Litwa
>
A Lyga
1 Lyga
7
Lithuanian Cup
12
Super Cup
Luksemburg
>
National Division
8
Macedonia Północna
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Makau
>
Elite League
Malawi
>
Super League
8
Malezja
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Mali
>
Première Division
2
Malta
>
Premier League
5
First Division
FA Trophy
Maroko
>
Botola 1
Botola 2
8
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
7
Mauritius
>
Mauritian League
5
Meksyk
>
Primera Division
2
Liga de Ascenso
2
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
8
Liga Premier Serie B
2
Mongolia
>
Premier League
5
Mołdawia
>
Divizia Nationala
6
Moldovan Cup
Myanmar
>
National League
Nepal
>
A-Division League
Niderlandy
>
Eredivisie
9
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Puchar KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Niemcy
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
9
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
8
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
8
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
7
Oberliga Niedersachsen
9
Oberliga Westfalen
10
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
7
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
7
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Nigeria
>
Premier League
Nikaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
1
Norwegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
14
NM Cupen
Nowa Zelandia
>
Premiership
Regional Leagues
17
Oman
>
Professional League
6
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
3
Paragwaj
>
Primera Division
6
Division Intermedia
8
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
9
Segunda División
4
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polska
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
9
Liga 3
10
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
RPA
>
Premier League
1
National First Division
8
Nedbank Cup
2
Mtn 8 Cup
Republika Dominikańska
>
LDF
4
Rosja
>
Premier Liga
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
5
Fnl 2 - Division A Silver
5
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - południe
8
Kubok
Super Cup
Rumunia
>
Liga 1
8
Liga 2
8
Romanian Cup
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
8
Salwador
>
Primera Division
6
San Marino
>
Campionato
2
Coppa Titano
Senegal
>
Ligue 1
7
Serbia
>
Superliga
Prva Liga
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
1
Singapur
>
S-League
4
S-Cup
Somalia
>
Championship
3
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
NASL
USL Championship
11
US Open Cup
Sudan
>
Premier League
Surinam
>
Hoofdklasse
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
2
Szkocja
>
Szkocka Premiership
6
Championship
5
League One
5
League Two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Szwajcaria
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Szwecja
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Słowacja
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Słowenia
>
Prva Liga
5
2. Liga
8
Slovenian Cup
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Tajlandia
>
Premier League
8
Thai League 2
2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
9
Togo
>
Championnat National
Trynidad i Tobago
>
TT Pro League
2
Tunezja
>
Ligue 1
7
Tunisia Cup
Ligue 2
12
Turcja
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
7
Division 1
7
League Cup
1
Presidents Cup
Super Cup
Uganda
>
Premier League
1
Ukraina
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Urugwaj
>
Primera Division
8
Segunda Division
1
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Walia
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Wenezuela
>
Primera Division
4
Segunda Division
8
Wietnam
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Wyspy Owcze
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Węgry
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Włochy
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
9
Serie D Group D
8
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
2
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Zambia
>
Premier League
10
Zimbabwe
>
Premier League
9
Łotwa
>
Virsliga
1
1. Liga
7
Latvian Cup
2
Międzynarodowy
Afryka
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
>
AFC Cup
1
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Piłkarz Statystyka - Portugalia Primeira
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/Wynik końcowy
Gol/Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Piłkarz
Gole
Rzut karny
B.s.
Kartka
Kartka
Drużyna
1.
Viktor Gyökeres
30
4
-
3
-
Sporting CP
2.
Simon Banza
25
5
-
2
-
Sporting Braga
3.
S. Banza
21
-
-
-
-
Sporting Braga
4.
Rafa Mújica
18
-
-
4
1
FC Arouca
5.
Samuel Essende
16
-
-
5
-
FC Vizela
6.
Héctor Hernández
14
5
-
2
-
GD Chaves
7.
Bruno Duarte
12
5
-
6
-
SC Farense
8.
Cristo González
12
2
-
3
-
FC Arouca
9.
Evanilson
12
2
-
7
1
FC Porto
10.
Paulinho
12
-
-
1
-
Sporting CP
11.
Rafa
12
-
-
1
-
SL Benfica
12.
André Silva
11
-
-
3
-
Vitória Guimarães
13.
Jota Silva
11
-
-
5
-
Vitória Guimarães
14.
Ángel Di María
10
1
-
5
-
SL Benfica
15.
Alejandro Marqués
10
2
-
3
-
GD Estoril
16.
Pedro Gonçalves
10
-
-
4
-
Sporting CP
17.
Robert Bozenik
10
-
-
2
-
Boavista FC
18.
André Luis
9
1
-
5
-
Moreirense FC
19.
Cassiano
9
1
-
2
-
GD Estoril
20.
Jhonder Cádiz
9
2
-
5
2
FC Famalicão
21.
Arthur Cabral
8
-
-
2
-
SL Benfica
22.
Clayton
8
1
-
5
-
Casa Pia AC
23.
João Mendes
8
-
-
4
1
Vitória Guimarães
24.
Maxime Dominguez
8
1
-
7
-
SL Benfica
25.
Álvaro Djaló
7
-
-
5
-
Sporting Braga
26.
Belloumi
7
-
-
3
-
SC Farense
27.
Kikas
7
-
-
5
-
Estrela Amadora
28.
Tiago Morais
7
2
-
3
3
Boavista FC
29.
Wenderson Galeno
7
2
-
4
-
FC Porto
30.
Aziz
6
4
-
-
-
Rio Ave
31.
Bruma
6
-
-
2
-
Sporting Braga
32.
J. Cádiz
6
1
-
4
-
FC Famalicão
33.
Carlinhos
6
3
1
11
-
Portimonense SC
34.
Chiquinho
6
-
-
10
1
FC Famalicão
35.
Emmanuel Boateng
6
-
-
7
3
Rio Ave
36.
Francisco Trincão
6
-
-
-
-
Sporting CP
37.
Jason
6
-
-
4
-
FC Arouca
38.
Nuno Santos
6
-
-
10
1
Sporting CP
39.
Ricardo Horta
6
-
-
3
-
Sporting Braga
40.
Rodrigo Gomes
6
-
-
6
1
GD Estoril
41.
Ronie Carrillo
6
-
-
1
1
Portimonense SC
42.
Tiago Silva
6
5
-
8
-
Vitória Guimarães
43.
Alberto Soro
5
-
-
4
-
FC Vizela
44.
André Luiz
5
-
-
2
-
Estrela Amadora
45.
Bruno Lourenço
5
4
-
3
2
Boavista FC
46.
Claudio Falcão
5
-
-
12
-
SC Farense
47.
David Neres
5
-
-
1
-
SL Benfica
48.
Fabrício Isidoro
5
-
-
5
1
SC Farense
49.
Felippe Cardoso
5
-
-
7
-
Casa Pia AC
50.
Francisco Conceição
5
-
-
9
-
FC Porto
51.
Hélio Varela
5
-
-
6
-
Portimonense SC
52.
João Mário
5
1
-
10
-
SL Benfica
53.
João Marques
5
-
-
10
-
GD Estoril
54.
Léo Jabá
5
1
-
5
-
Estrela Amadora
55.
Madson
5
-
-
2
-
Moreirense FC
56.
Marcos Leonardo
5
-
-
1
-
SL Benfica
57.
Mehdi Taremi
5
1
-
3
-
FC Porto
58.
Petar Musa
5
-
-
1
2
SL Benfica
59.
Rafa Mujica
5
-
-
-
-
FC Arouca
60.
Rafik Guitane
5
-
-
-
-
GD Estoril
61.
Rodrigo Zalazar
5
-
-
4
-
Sporting Braga
62.
Toni Martínez
5
-
-
4
-
FC Porto
63.
Wendell
5
-
-
13
2
FC Porto
64.
Yuki Soma
5
-
-
3
-
Casa Pia AC
65.
Abel Ruiz
4
-
-
6
-
Sporting Braga
66.
Depú
4
-
-
1
3
Gil Vicente
67.
João Camacho
4
-
-
3
-
Moreirense FC
68.
João Neves
4
-
-
2
-
SL Benfica
69.
Marcus Edwards
4
-
-
6
-
Sporting CP
70.
Mattheus
4
1
-
5
1
SC Farense
71.
Morlaye Sylla
4
-
-
8
-
FC Arouca
72.
Murilo de Souza
4
2
-
2
-
Gil Vicente
73.
Pepê
4
-
-
5
2
FC Porto
74.
Rafa Silva
4
-
-
3
-
SL Benfica
75.
Rui Costa
4
-
-
2
-
SC Farense
76.
Salvador Agra
4
-
-
7
-
Boavista FC
77.
Sebastián Coates
4
-
-
6
-
Sporting CP
78.
Aderllan Santos
3
-
-
6
2
Rio Ave
79.
Al-Musrati
3
2
-
1
-
Sporting Braga
80.
Alanzinho
3
-
-
4
-
Moreirense FC
81.
Casper Tengstedt
3
-
-
1
-
SL Benfica
82.
Cristo
3
-
-
-
-
FC Arouca
83.
Daniel Bragança
3
-
-
1
-
Sporting CP
84.
Félix Correia
3
-
-
3
-
Gil Vicente
85.
Gabriel Pereira
3
-
-
8
-
Gil Vicente
86.
Gaizka Larrazabal
3
-
-
4
-
Casa Pia AC
87.
Geny Catamo
3
-
-
1
-
Sporting CP
88.
Hidemasa Morita
3
-
-
3
-
Sporting CP
89.
João Correia
3
-
-
6
-
GD Chaves
90.
Léo Cordeiro
3
-
-
5
-
Estrela Amadora
91.
Maracás
3
-
-
6
1
Moreirense FC
92.
Marcos Leonardo Santos Almeida
3
-
-
-
-
SL Benfica
93.
Matheus Aiás
3
-
-
-
-
Moreirense FC
94.
Miguel Reisinho
3
-
-
5
-
Boavista FC
95.
Orkun Kökçü
3
-
-
1
-
SL Benfica
96.
Orkun Kökcü
3
-
-
4
-
SL Benfica
97.
Pablo Roberto
3
-
-
7
1
Casa Pia AC
98.
Pedrão
3
1
-
9
1
Portimonense SC
99.
Pedro Tiba
3
1
1
8
-
Gil Vicente
100.
Ronaldo Tavares
3
-
-
3
-
Estrela Amadora
101.
Stephen Eustáquio
3
-
-
2
-
FC Porto
102.
Zé Manuel
3
-
-
1
-
Rio Ave
103.
Alan Varela
2
-
-
7
-
FC Porto
104.
Alemão
2
-
-
-
-
Portimonense SC
105.
Ali Alipour
2
1
-
1
-
Gil Vicente
106.
André Horta
2
-
-
-
-
Sporting Braga
107.
António Silva
2
-
-
2
-
SL Benfica
108.
O. Ataide da Silva
2
-
-
5
-
FC Famalicão
109.
Bruno Gaspar
2
-
-
5
-
Vitória Guimarães
110.
Carlinhos
2
1
-
1
-
Portimonense SC
111.
Cher Ndour
2
-
-
-
-
Sporting Braga
112.
Dener
2
-
-
12
-
Portimonense SC
113.
Fernando Andrade
2
1
-
1
-
Casa Pia AC
114.
Filipe Relvas
2
-
3
4
-
Portimonense SC
115.
Fredrik Aursnes
2
-
-
2
1
SL Benfica
116.
Gaius Makouta
2
-
-
8
-
Boavista FC
117.
Galeno
2
-
1
3
-
FC Porto
118.
Geny Catamo
2
-
-
1
-
Sporting CP
119.
Godfried Frimpong
2
-
-
1
-
Moreirense FC
120.
Guga
2
-
-
7
-
Rio Ave
121.
Gustavo Sá
2
-
-
5
-
FC Famalicão
122.
Heri Tavares
2
-
-
5
-
GD Estoril
123.
Hildeberto
2
-
-
-
-
Portimonense SC
124.
Iván Marcano
2
-
-
1
-
FC Porto
125.
Jô
2
-
-
-
-
GD Chaves
126.
Joca
2
-
-
1
-
Rio Ave
127.
Jordan Holsgrove
2
-
-
7
1
GD Estoril
128.
Justin De Haas
2
-
-
4
-
FC Famalicão
129.
Kanya Fujimoto
2
1
-
-
-
Gil Vicente
130.
Leonardo Ruiz
2
1
-
1
-
Rio Ave
131.
Marcelo
2
-
1
5
-
Moreirense FC
132.
Marco Matias
2
-
-
4
-
SC Farense
133.
Morten Hjulmand
2
-
-
10
-
Sporting CP
134.
Nicolás Otamendi
2
-
-
10
1
SL Benfica
135.
Nuno Moreira
2
-
-
3
-
FC Vizela
136.
Ousmane Diomande
2
-
-
7
2
Sporting CP
137.
Pedro Gonçalves
2
-
-
-
-
Sporting CP
138.
Pedro Malheiro
2
-
-
7
-
Boavista FC
139.
Róbert Bozeník
2
-
-
3
-
Boavista FC
140.
Raphael Guzzo
2
-
-
5
-
GD Chaves
141.
Rodrigo Abascal
2
-
1
7
-
Boavista FC
142.
Roger Fernandes
2
-
-
-
-
Sporting Braga
143.
Roko Baturina
2
-
-
-
-
Gil Vicente
144.
Ronald
2
-
-
5
-
Estrela Amadora
145.
L. Ruiz
2
1
-
-
-
Rio Ave
146.
Sylvester Jasper
2
-
-
3
-
Portimonense SC
147.
Théo Fonseca
2
-
-
-
-
FC Famalicão
148.
Tiago Araújo
2
-
-
4
-
GD Estoril
149.
Tiago Esgaio
2
-
-
4
-
FC Arouca
150.
Tiago Gouveia
2
-
-
-
-
SL Benfica
151.
Tomás Händel
2
-
-
5
-
Vitória Guimarães
152.
Trincão
2
-
-
1
-
Sporting CP
153.
Vincent Sasso
2
-
-
3
-
Boavista FC
154.
Zé Luís
2
-
-
2
-
SC Farense
155.
Zach Muscat
2
-
-
6
1
SC Farense
156.
Álvaro Fernández
1
-
-
1
-
SL Benfica
157.
Óscar Aranda
1
-
-
3
-
FC Famalicão
158.
Úmaro Embaló
1
-
-
1
-
Rio Ave
159.
Afonso de Oliveira Rodrigues
1
-
-
2
-
FC Famalicão
160.
Alexander Bah
1
-
-
3
-
SL Benfica
161.
Alexander Bah
1
-
-
1
-
SL Benfica
162.
Aloisio
1
-
-
5
-
Estrela Amadora
163.
André Bukia
1
-
-
-
-
FC Arouca
164.
André Lacximicant
1
-
-
-
-
Casa Pia AC
165.
André Pereira
1
-
-
3
-
Rio Ave
166.
Andre Silva
1
-
-
-
-
Vitória Guimarães
167.
António Silva
1
-
-
5
-
SL Benfica
168.
Benjamín Rollheiser
1
-
-
1
-
SL Benfica
169.
Benny
1
-
-
1
-
GD Chaves
170.
Bernardo Vital
1
-
-
6
2
GD Estoril
171.
R. Bozenik
1
-
-
-
-
Boavista FC
172.
Bruno Langa
1
-
-
4
1
GD Chaves
173.
J. Cadiz
1
-
-
-
-
FC Famalicão
174.
R. Carrillo
1
-
-
-
-
Portimonense SC
175.
Castro
1
-
-
1
-
Moreirense FC
176.
Cristián Borja
1
-
-
2
-
Sporting Braga
177.
Daniel Silva
1
-
-
1
-
Vitória Guimarães
178.
Danny Namaso
1
-
-
1
-
FC Porto
179.
M. Dominguez
1
-
-
-
-
Gil Vicente
180.
Dylan Saint-Louis
1
-
-
1
-
FC Vizela
181.
Eduardo Quaresma
1
-
-
2
-
Sporting CP
182.
Eliaquim Mangala
1
-
-
3
-
GD Estoril
183.
Elves Baldé
1
-
-
-
-
SC Farense
184.
Fábio Ronaldo
1
-
-
4
-
Rio Ave
185.
Fabiano Silva
1
-
-
6
-
Moreirense FC
186.
Fabio Cardoso
1
-
-
5
2
FC Porto
187.
Fabrício Garcia
1
-
-
-
-
GD Estoril
188.
Felix Correia
1
-
-
1
-
Gil Vicente
189.
Florian Danho
1
-
-
-
-
FC Famalicão
190.
Francisco Montero
1
-
-
7
-
FC Arouca
191.
Francisco Moura
1
-
-
6
-
FC Famalicão
192.
T. Fukui
1
-
-
-
-
Portimonense SC
193.
Gonçalo Inácio
1
-
-
6
-
Sporting CP
194.
Hélder Morim
1
-
-
2
-
GD Chaves
195.
Hernâni
1
-
-
-
-
Moreirense FC
196.
H. Hernandez
1
-
-
-
-
GD Chaves
197.
M. Hjulmand
1
-
-
1
-
Sporting CP
198.
Igor Formiga
1
-
-
4
-
Portimonense SC
199.
Ilija Vukotic
1
-
-
5
-
Boavista FC
200.
G. Inacio
1
-
-
-
-
Sporting CP
201.
Iván Jaime
1
-
-
-
-
FC Porto
202.
Jason Lokilo
1
-
-
-
-
FC Vizela
203.
Jean Felipe
1
-
-
-
-
Estrela Amadora
204.
João Basso
1
-
-
2
-
GD Estoril
205.
João Carlos
1
-
-
4
-
GD Estoril
206.
João Moutinho
1
-
-
8
-
Sporting Braga
207.
João Nunes
1
-
-
1
-
Casa Pia AC
208.
João Teixeira
1
-
-
2
-
Rio Ave
209.
Joca
1
-
-
2
-
Rio Ave
210.
Jonathan Buatu
1
-
-
1
-
Gil Vicente
211.
Jorge Fernandes
1
-
1
5
-
Vitória Guimarães
212.
Kialonda Gaspar
1
-
-
11
-
Estrela Amadora
213.
Kobamelo Kodisang
1
-
-
-
-
Moreirense FC
214.
Leonel Bucca
1
-
-
2
-
Estrela Amadora
215.
Luan
1
-
-
2
-
Portimonense SC
216.
Manu
1
-
-
6
-
Vitória Guimarães
217.
Marios Vrousai
1
-
-
-
-
Rio Ave
218.
A. Marques
1
-
-
-
-
GD Estoril
219.
Martim Tavares
1
-
-
3
-
Boavista FC
220.
Matías Rocha
1
-
-
-
1
FC Arouca
221.
Mateus Fernandes
1
-
-
6
-
GD Estoril
222.
Matheus Pereira
1
-
1
11
-
FC Vizela
223.
Midana Cassama
1
-
-
1
1
Portimonense SC
224.
Miguel Monteiro
1
-
-
-
-
Gil Vicente
225.
Miguel Nóbrega
1
-
-
9
-
Rio Ave
226.
Mory Gbane
1
-
-
6
-
Gil Vicente
227.
R. Mujica
1
-
-
-
-
FC Arouca
228.
Nélson Oliveira
1
-
-
5
-
Vitória Guimarães
229.
Nelson Luz
1
-
-
1
-
Vitória Guimarães
230.
Nermin Zolotic
1
-
-
4
-
Casa Pia AC
231.
Neto
1
-
-
12
-
Casa Pia AC
232.
Nico González
1
-
-
1
-
FC Porto
233.
Nicolás González
1
-
-
5
-
FC Porto
234.
K. Nwakali
1
-
-
-
-
GD Chaves
235.
Orest Lebedenko
1
-
-
2
-
FC Vizela
236.
Paulo Victor
1
-
-
9
-
GD Chaves
237.
Pedro Aparício
1
-
-
2
-
Moreirense FC
238.
Pedro Pinho
1
-
-
1
-
GD Chaves
239.
Pedro Santos
1
-
-
9
-
FC Arouca
240.
Pepe
1
-
1
5
2
FC Porto
241.
Pizzi
1
-
-
1
-
Sporting Braga
242.
Rúben Fernandes
1
-
-
3
-
Gil Vicente
243.
Rúben Ribeiro
1
-
-
7
2
GD Chaves
244.
Raúl Parra
1
-
-
1
-
GD Estoril
245.
Rafael Barbosa
1
-
-
2
-
SC Farense
246.
Regis Ndo
1
-
-
3
1
Estrela Amadora
247.
Ricardo Horta
1
-
-
-
-
Sporting Braga
248.
Ricardo Horta
1
-
-
-
-
Sporting Braga
249.
Riccieli
1
-
-
6
2
FC Famalicão
250.
Roan Wilson
1
-
-
-
-
Gil Vicente
251.
Robson Bambu
1
-
-
1
-
Boavista FC
252.
M. Rocha
1
-
-
-
-
FC Arouca
253.
Rodrigo Pinho
1
-
-
-
-
Estrela Amadora
254.
Roger
1
-
-
1
-
Sporting Braga
255.
Rony Lopes
1
-
-
-
-
Sporting Braga
256.
Samu
1
-
-
5
-
FC Vizela
257.
Samuel Justo
1
-
-
1
-
Casa Pia AC
258.
Sandro Cruz
1
-
-
2
-
GD Chaves
259.
N. Santos
1
-
-
-
-
Sporting CP
260.
V. Sasso
1
-
-
-
-
Boavista FC
261.
Sava Petrov
1
-
-
1
1
FC Vizela
262.
D. Silva
1
-
-
-
-
Vitória Guimarães
263.
Sorriso
1
-
-
1
-
FC Famalicão
264.
Steven Vitória
1
-
-
4
1
GD Chaves
265.
Tamble
1
-
-
1
-
Portimonense SC
266.
D. Tchamba
1
-
-
2
1
Casa Pia AC
267.
Thomas Luciano
1
-
-
1
-
Gil Vicente
268.
Tiago Dias
1
-
-
1
-
Casa Pia AC
269.
Tidjany Chabrol
1
-
-
-
-
Gil Vicente
270.
Tidjany Chabrol Touré
1
-
-
4
1
Gil Vicente
271.
Tidjany Touré
1
-
-
-
-
Gil Vicente
272.
Tomás Araújo
1
-
-
-
-
SL Benfica
273.
Tomás Ribeiro
1
-
-
9
-
Vitória Guimarães
274.
Vítor Gonçalves
1
-
-
-
-
SC Farense
275.
Vitor Carvalho
1
-
-
9
-
Sporting Braga
276.
Weverson
1
-
-
5
-
FC Arouca
277.
Zé Carlos
1
-
-
12
-
Gil Vicente
278.
Zé Pedro
1
-
-
2
-
FC Porto
279.
Zaidu Sanusi
1
-
-
-
-
FC Porto
280.
Zanocelo
1
-
-
2
-
GD Estoril
281.
Ze Manuel
1
-
-
-
-
Rio Ave
282.
Álvaro Teixeira Pacheco
-
-
-
2
-
Vitória Guimarães
283.
A. Pacheco
-
-
-
1
-
Vitória Guimarães
284.
Abdul Awudu
-
-
-
1
-
FC Vizela
285.
Adrien Silva
-
-
-
1
-
Rio Ave
286.
Afonso de Freitas
-
-
-
2
-
Vitória Guimarães
287.
Afonso Freitas
-
-
-
3
-
Vitória Guimarães
288.
Alan
-
-
-
1
-
Moreirense FC
289.
Aleksandar Busnic
-
-
-
3
-
FC Vizela
290.
Alex Méndez
-
-
-
1
-
FC Vizela
291.
Alex Pinto
-
-
-
2
-
Gil Vicente
292.
Alfonso Trezza
-
-
-
7
-
FC Arouca
293.
Alioune Ndour
-
-
-
1
-
Estrela Amadora
294.
Aloísio
-
-
-
1
-
Estrela Amadora
295.
Amine
-
-
-
6
-
Rio Ave
296.
Anatoliy Trubin
-
-
-
1
-
SL Benfica
297.
Anderson
-
-
-
4
-
FC Vizela
298.
André André
-
-
-
7
-
Vitória Guimarães
299.
André Franco
-
-
-
2
-
Estrela Amadora
300.
André Geraldes
-
-
-
2
-
Casa Pia AC
301.
Andre
-
-
-
1
-
Vitória Guimarães
302.
Antonio Adán
-
-
-
1
-
Sporting CP
303.
Armando Macedo Freitas
-
-
-
1
-
FC Famalicão
304.
Artur Jorge
-
-
-
6
1
Sporting Braga
305.
Artur Serobyan
-
-
-
3
-
Casa Pia AC
306.
B. A. Langa
-
-
-
1
1
GD Chaves
307.
B. Lourenco
-
-
-
1
-
Boavista FC
308.
B. Milovanov
-
-
-
1
-
FC Arouca
309.
Benedito Mukendi
-
-
-
4
-
Casa Pia AC
310.
Beni
-
-
-
5
1
Casa Pia AC
311.
Berna
-
-
-
5
-
Boavista FC
312.
Bogdan Milovanov
-
-
-
4
1
FC Arouca
313.
Bruno Costa
-
-
-
2
-
FC Vizela
314.
Bruno Onyemaechi
-
-
-
3
-
Boavista FC
315.
Bruno Rodrigues
-
-
-
4
-
GD Chaves
316.
Bruno Varela
-
-
-
2
-
Vitória Guimarães
317.
Bruno Varela
-
-
-
1
-
Vitória Guimarães
318.
Bruno Ventura
-
-
-
2
-
Rio Ave
319.
Bruno Wilson
-
-
-
2
-
FC Vizela
320.
C. Ndour
-
-
-
2
-
Sporting Braga
321.
Carraça
-
-
-
3
1
GD Chaves
322.
Charles
-
-
-
1
-
Vitória Guimarães
323.
Chidozie Awaziem
-
-
-
6
1
Boavista FC
324.
Costinha
-
-
-
3
-
Rio Ave
325.
Dário Essugo
-
-
-
3
-
GD Chaves
326.
D. Ramos
-
-
-
1
-
FC Arouca
327.
Dani Figueira
-
-
-
1
-
GD Estoril
328.
Daniel Bragança
-
-
-
1
-
Sporting CP
329.
David Carmo
-
-
-
5
1
FC Porto
330.
David Jurásek
-
-
-
1
-
SL Benfica
331.
David Simão
-
-
-
6
1
FC Arouca
332.
David Simão
-
-
-
2
-
FC Arouca
333.
Dinis Pinto
-
-
-
4
-
Moreirense FC
334.
Diogo Nascimento
-
-
-
3
-
FC Vizela
335.
Diogo Santos Nascimento
-
-
-
1
-
FC Vizela
336.
Domingos Quina
-
-
-
3
-
FC Vizela
337.
Enea Mihaj
-
-
-
5
-
FC Famalicão
338.
Erivaldo Almeida
-
-
-
1
-
Estrela Amadora
339.
Fabiano
-
-
-
1
-
Moreirense FC
340.
Fabijan Buntic
-
-
-
1
-
FC Vizela
341.
Fabrício Isidoro
-
-
-
1
-
SC Farense
342.
Facundo Cáseres
-
-
-
5
1
SC Farense
343.
Fernando Varela
-
-
-
2
-
Casa Pia AC
344.
Filipe Ferreira
-
-
-
3
-
Boavista FC
345.
Filipe Soares
-
-
-
2
-
FC Famalicão
346.
Florentino
-
-
-
7
-
SL Benfica
347.
Florentino Luís
-
-
-
1
-
SL Benfica
348.
Fran Delgado
-
-
-
1
-
SC Farense
349.
Francesco Ruberto
-
-
-
1
-
FC Vizela
350.
Francisco Conceição
-
-
-
3
2
FC Porto
351.
G. Makouta
-
-
-
1
-
Boavista FC
352.
Gonçalo Borges
-
-
-
3
-
Estrela Amadora
353.
Gonçalo Costa
-
-
-
6
1
Portimonense SC
354.
Gonçalo Franco
-
-
-
7
-
FC Porto
355.
Gonçalo Moura Oliveira
-
-
-
1
-
Portimonense SC
356.
Gonçalo Santos
-
-
-
1
-
Casa Pia AC
357.
Gonçalo Silva
-
-
-
2
1
SC Farense
358.
Guima
-
-
-
4
-
GD Chaves
359.
Guima
-
-
-
3
-
GD Chaves
360.
Gustavo Assunção
-
-
-
6
1
FC Famalicão
361.
H. Sylla
-
-
-
1
-
GD Chaves
362.
Habib Sylla
-
-
-
1
-
GD Chaves
363.
Henrique Araújo
-
-
-
1
-
FC Famalicão
364.
Hevertton
-
-
-
1
-
Estrela Amadora
365.
Hevertton Santos
-
-
-
2
1
Estrela Amadora
366.
Hildeberto Pereira
-
-
-
3
-
Portimonense SC
367.
Hugo de Jesus Costa e Silva
-
-
-
2
1
GD Chaves
368.
Hugo Souza
-
-
-
5
-
GD Chaves
369.
I. Camara
-
-
-
1
-
Boavista FC
370.
I. Vukotic
-
-
-
1
-
Boavista FC
371.
I. Zlobin
-
-
-
1
-
FC Famalicão
372.
Ibrahima
-
-
-
1
1
Boavista FC
373.
Ignacio de Arruabarrena
-
-
-
5
-
FC Arouca
374.
Igor Rossi
-
-
-
3
-
SC Farense
375.
Ismael
-
-
-
6
-
Moreirense FC
376.
Issah Abass
-
-
-
1
-
GD Chaves
377.
Júnior Pius
-
-
-
4
-
GD Chaves
378.
J. de Haas
-
-
-
1
1
FC Famalicão
379.
Javi Montero
-
-
-
2
-
FC Arouca
380.
Jeremiah St. Juste
-
-
-
4
-
Sporting CP
381.
Jeremy Antonisse
-
-
-
4
1
Moreirense FC
382.
Jeriel de Santis
-
-
-
5
-
Boavista FC
383.
Jerry St. Juste
-
-
-
1
-
Sporting CP
384.
Jesús Castillo
-
-
-
1
-
Gil Vicente
385.
Jhonatan
-
-
-
4
-
Rio Ave
386.
João Gonçalves
-
-
-
4
-
Boavista FC
387.
João Graça
-
-
-
8
-
Rio Ave
388.
João Pedro
-
-
-
1
-
GD Chaves
389.
João Reis
-
-
-
3
-
Estrela Amadora
390.
Joao Carlos
-
-
-
1
-
GD Estoril
391.
Joao Goncalves
-
-
-
1
-
Boavista FC
392.
Joao Neves
-
-
-
1
-
SL Benfica
393.
Joe Mendes
-
-
-
1
-
Sporting Braga
394.
Jorge Sánchez
-
-
-
3
-
FC Porto
395.
José Ferreira da Mota
-
-
-
1
-
SC Farense
396.
José Fonte
-
-
-
7
-
Sporting Braga
397.
Josué Sá
-
-
-
6
-
Rio Ave
398.
Jota Gonçalves
-
-
-
2
-
FC Vizela
399.
Kaio César
-
-
-
3
-
Vitória Guimarães
400.
Kelechi Nwakali
-
-
-
4
-
GD Chaves
401.
Kewin
-
-
-
2
-
Moreirense FC
402.
Kiko
-
-
-
1
-
Gil Vicente
403.
Kosuke Nakamura
-
-
-
1
-
Portimonense SC
404.
Kouassi Eboue
-
-
-
4
1
FC Arouca
405.
Lawrence Ofori
-
-
-
11
-
Moreirense FC
406.
Leandro Sanca
-
-
-
3
-
GD Chaves
407.
Leonardo Buta
-
-
-
3
-
Gil Vicente
408.
Luís Batalha Freire
-
-
-
4
-
Rio Ave
409.
Luís dos Santos
-
-
-
2
-
Boavista FC
410.
Luís Neto
-
-
-
4
-
Sporting CP
411.
Lucas Ventura
-
-
-
8
-
Portimonense SC
412.
Luis Henrique Hoffmann
-
-
-
1
-
Portimonense SC
413.
Luiz Júnior
-
-
-
2
-
FC Famalicão
414.
M. Fernandes
-
-
-
1
-
GD Estoril
415.
M. Ndiaye
-
-
-
1
-
GD Estoril
416.
M. Tanlongo
-
-
-
2
-
Rio Ave
417.
Mansur
-
-
-
4
2
Estrela Amadora
418.
Marcelo Carné
-
-
-
4
1
GD Estoril
419.
Marko Grujić
-
-
-
1
-
FC Porto
420.
Marlon
-
-
-
2
-
Gil Vicente
421.
Martín Aguirregabiria
-
-
-
5
-
FC Famalicão
422.
Martim Neto
-
-
-
7
-
Gil Vicente
423.
Matías Lacava
-
-
-
4
2
FC Vizela
424.
Mateo Tanlongo
-
-
-
2
-
Rio Ave
425.
Mateus Quaresma
-
-
-
1
-
FC Arouca
426.
Matheus
-
-
-
3
-
Sporting Braga
427.
Matheus Reis
-
-
-
3
-
Sporting CP
428.
Maurício
-
-
-
1
-
Portimonense SC
429.
Miguel Lopes
-
-
-
3
1
Estrela Amadora
430.
Miguel Maga
-
-
-
1
-
Vitória Guimarães
431.
Mikel Villanueva
-
-
-
1
-
Vitória Guimarães
432.
Mirko Topić
-
-
-
6
-
FC Famalicão
433.
Mohamed Belloumi
-
-
-
1
-
SC Farense
434.
Mor Ndiaye
-
-
-
2
-
GD Estoril
435.
Morato
-
-
-
2
-
SL Benfica
436.
Moreno
-
-
-
1
-
GD Chaves
437.
Moustapha Seck
-
-
-
2
-
Portimonense SC
438.
N. Moreira
-
-
-
1
-
Casa Pia AC
439.
Nanu
-
-
-
1
-
Estrela Amadora
440.
Nathan
-
-
-
9
-
Vitória Guimarães
441.
Nicolás Otamendi
-
-
-
2
-
SL Benfica
442.
Nilton Varela
-
-
-
1
-
Estrela Amadora
443.
Nino Galović
-
-
-
3
-
FC Arouca
444.
Omorwa
-
-
-
4
-
Estrela Amadora
445.
Oriol Busquets
-
-
-
2
-
FC Arouca
446.
Otávio
-
-
-
6
-
FC Porto
447.
Pablo Felipe
-
-
-
2
1
FC Famalicão
448.
Pastor
-
-
-
8
-
SC Farense
449.
Patrick William
-
-
-
4
-
Rio Ave
450.
Paulo Bento Brito
-
-
-
3
-
Portimonense SC
451.
Paulo Oliveira
-
-
-
5
-
Sporting Braga
452.
Pedro Álvaro
-
-
-
6
1
GD Estoril
453.
Pedro Mendes
-
-
-
1
-
Estrela Amadora
454.
Pedro Miguel de Barros Moreira
-
-
-
1
-
Casa Pia AC
455.
Pedro Moreira
-
-
-
1
-
FC Arouca
456.
Pedro Ortiz
-
-
-
6
-
FC Vizela
457.
Pedro Sá
-
-
-
1
-
Estrela Amadora
458.
Petit
-
-
-
3
3
Boavista FC
459.
Ponck
-
-
-
2
-
Moreirense FC
460.
Puma
-
-
-
2
1
FC Famalicão
461.
Régis N'Do
-
-
-
1
-
Estrela Amadora
462.
Rúben Fernandes
-
-
-
1
-
Gil Vicente
463.
Rúben Lameiras
-
-
-
4
-
GD Chaves
464.
Rúben Lima
-
-
-
3
-
Estrela Amadora
465.
R. Amorim
-
-
-
1
-
Sporting CP
466.
R. Esgaio
-
-
-
1
-
Sporting CP
467.
R. Mangas
-
-
-
1
-
Vitória Guimarães
468.
R. Pantalon
-
-
-
1
-
Rio Ave
469.
Rafael Bustamante
-
-
-
2
-
FC Vizela
470.
Rafael Fernandes
-
-
-
1
2
FC Arouca
471.
Renato Pantalon
-
-
-
8
1
Rio Ave
472.
Ricardo Batista
-
-
-
2
1
Casa Pia AC
473.
Ricardo Esgaio
-
-
-
7
-
Sporting CP
474.
Ricardo Mangas
-
-
-
2
-
Vitória Guimarães
475.
Ricardo Velho
-
-
-
2
-
SC Farense
476.
Rildo
-
-
-
3
-
Portimonense SC
477.
Rodrigo Escoval
-
-
-
7
-
FC Vizela
478.
Rodrigo Martins
-
-
-
1
-
Portimonense SC
479.
Rui Pedro Teixeira de Jesus da Silva
-
-
-
1
-
FC Famalicão
480.
Sávio
-
-
-
2
-
Rio Ave
481.
Sérgio Marceneiro Conceição
-
-
-
4
-
FC Porto
482.
S. Jasper
-
-
-
1
-
Portimonense SC
483.
S. Perez
-
-
-
1
-
Boavista FC
484.
S. Saatçı
-
-
-
1
-
Sporting Braga
485.
S. Saatci
-
-
-
1
-
Sporting Braga
486.
S. Vieira
-
-
-
1
-
Estrela Amadora
487.
Samu
-
-
-
2
-
FC Vizela
488.
Savio
-
-
-
1
-
Rio Ave
489.
Seba Pérez
-
-
-
6
1
Boavista FC
490.
Seba Pérez
-
-
-
7
1
Boavista FC
491.
Serdar Saatçı
-
-
-
3
-
Sporting Braga
492.
Serdar Saatci
-
-
-
1
-
Sporting Braga
493.
Sergio de Oliveira Vieira
-
-
-
5
3
Estrela Amadora
494.
Sikou Niakaté
-
-
-
2
1
Sporting Braga
495.
Sikou Niakaté
-
-
-
2
-
Sporting Braga
496.
T. Segovia
-
-
-
2
-
Casa Pia AC
497.
Talocha
-
-
-
3
-
SC Farense
498.
Tchamba
-
-
-
2
-
Casa Pia AC
499.
Telasco Segovia
-
-
-
1
-
Casa Pia AC
500.
Thibang Phete
-
-
-
2
-
GD Chaves
501.
Tiago Manuel Barroso Valtelhas de Aguiar
-
-
-
1
-
FC Porto
502.
Tom Lacoux
-
-
-
1
-
Boavista FC
503.
Tomás Silva
-
-
-
1
1
FC Vizela
504.
Tomas Handel
-
-
-
1
-
Vitória Guimarães
505.
Toni Borevković
-
-
-
1
1
Vitória Guimarães
506.
Tornich
-
-
-
10
-
Portimonense SC
507.
Ukra
-
-
-
2
-
Rio Ave
508.
Víctor Gómez
-
-
-
2
1
Sporting Braga
509.
Vítor Gomes
-
-
-
2
-
Rio Ave
510.
Vítor Gomes
-
-
-
1
-
Rio Ave
511.
V. Gomes
-
-
-
2
-
Sporting Braga
512.
Vasco Fernandes
-
-
-
8
-
Casa Pia AC
513.
Vasco Freire De Seabra
-
-
-
2
-
GD Estoril
514.
Vinícius
-
-
-
2
-
Portimonense SC
515.
Vinícius Mingotti
-
-
-
1
-
Moreirense FC
516.
Vinicius Mingotti
-
-
-
1
-
Moreirense FC
517.
Vinicius Zanocelo
-
-
-
1
-
GD Estoril
518.
Volnei
-
-
-
4
-
GD Estoril
519.
Wagner Pina
-
-
-
4
-
GD Estoril
520.
Wallisson
-
-
-
3
2
Moreirense FC
521.
Ygor Nogueira
-
-
-
8
4
GD Chaves
522.
Z. Youssouf
-
-
-
3
-
FC Famalicão
523.
Zaydou Youssouf
-
-
-
7
1
FC Famalicão
524.
Ze Carlos
-
-
-
1
-
Vitória Guimarães
525.
António Pitães Duarte
-
-
-
-
1
Moreirense FC
526.
Carlos Gomes da Cunha
-
-
-
-
1
FC Arouca
527.
Daniel Lopes Ramos
-
-
-
-
1
FC Arouca
528.
Diogo Costa
-
-
-
-
2
FC Porto
529.
Gonçalo Inácio
-
-
-
-
1
Sporting CP
530.
Jorge Couto
-
-
-
-
2
Boavista FC
531.
Marcus Edwards
-
-
-
-
1
Sporting CP
532.
R. Batista
-
-
-
-
1
Casa Pia AC
533.
Wagner
-
-
-
-
1
Estrela Amadora
Wyróżnione mecz
EPL
Chelsea
Tottenham
02/05/2024 20:30
1
Primeira Regular Season
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
Sporting CP
81
31
26
3
2
60
2
SL Benfica
76
31
24
4
3
46
3
FC Porto
63
31
19
6
6
31
4
Sporting Braga
62
31
19
5
7
20
5
Vitória Guimarães
60
31
18
6
7
14
6
Moreirense FC
46
31
13
7
11
-2
7
FC Arouca
45
31
13
6
12
11
8
FC Famalicão
36
31
8
12
11
-6
9
Casa Pia AC
35
31
9
8
14
-11
10
SC Farense
34
31
9
7
15
-2
11
GD Estoril
33
31
9
6
16
-6
12
Rio Ave
32
31
5
17
9
-6
13
Gil Vicente
32
31
8
8
15
-11
14
Boavista FC
30
31
7
9
15
-22
15
Estrela Amadora
29
31
6
11
14
-17
16
Portimonense SC
28
31
7
7
17
-32
17
GD Chaves
23
31
5
8
18
-34
18
FC Vizela
22
31
4
10
17
-33
Porada dnia
BrC
Palmeiras
Botafogo SP
03/05/2024 02:30
1
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program