Piłka nożna jest matematyką
Ulubione Polski> Ustawienia>
Zamknij[X]

Moje ligi

Mistrzostwa

league_logo

Wyniki Na mapach: 39°N 9°W (mapa) Portugalia Campeonato de Portugal

03.03.2021
16:00 Amora FC
1 - 0
Esperança de Lagos
16:00 CD Pinhalnovense
1 - 1
Louletano
01.03.2021
21:45 Recreio de Águeda
1 - 3
Anadia FC
19:30 AC Marinhense
1 - 0
Clube Condeixa
28.02.2021
16:00 Amarante
1 - 0
SC Vila Real
16:00 Juventude de Évora
1 - 0
CD Pinhalnovense
16:00 Leça FC
2 - 0
SC Coimbrões
16:00 CD Alcains
0 - 2
Sertanense FC
16:00 Lourinhanense
1 - 2
Loures
16:00 AD Fafe
3 - 1
Rio Ave B
16:00 Esperança de Lagos
1 - 1
Moura AC
16:00 AD Sanjoanense
3 - 0
Lusitano FCV
16:00 CF Canelas 2010
1 - 2
Valadares Gaia
16:00 CD Trofense
1 - 0
SC Salgueiros
16:00 Estrela Amadora
1 - 0
Belenenses B
16:00 Castro Daire
0 - 3
São João de Ver
16:00 Berco SC
4 - 1
Mondinense FC
16:00 ARC Oleiros
2 - 2
Mortágua FC
16:00 Maria da Fonte
1 - 0
CD Cerveira
16:00 Pedras Rubras
1 - 3
Gondomar SC
16:00 GD Bragança
0 - 0
Águia FC Vimioso
16:00 SC Beira-Mar
1 - 1
SC Espinho
16:00 SC Vianense
0 - 0
SC Mirandela
16:00 SU 1º Dezembro
2 - 1
Caldas SC
16:00 São Martinho
0 - 1
Brito SC
16:00 UD Santarém
0 - 2
União Torreense
16:00 USC Paredes
0 - 3
Marítimo B
16:00 Vidago FC
2 - 1
Merelinense FC
16:00 Vilaverdense FC
2 - 2
CDC Montalegre
16:00 Sporting Braga B
1 - 1
Pedras Salgadas
13:45 Lusitano GC
1 - 0
SC Olhanense
13:00 Rabo de Peixe
0 - 1
CO do Montijo
12:00 Fabril Barreiro
0 - 2
Sporting Lisboa B
12:00 Louletano
1 - 1
Amora FC
12:00 Sacavenense
4 - 0
SU Sintrense
12:00 Clube Oriental
1 - 1
GD Fontinhas
11:45 Real SC
3 - 1
SC Praiense
27.02.2021
16:00 Vitória Setúbal
5 - 2
Lusitano de Évora
16:00 Benfica C. Branco
1 - 0
Oliveira do Hospital
16:00 Pêro Pinheiro
0 - 1
FC Alverca
13:45 Pevidém SC
0 - 0
FC Felgueiras
13:00 SC Ideal
1 - 1
Oriental Dragon
11:45 FC Tirsense
0 - 2
Vitória Guimarães B
25.02.2021
21:30 SCM Aljustrelense
1 - 2
CD Pinhalnovense
24.02.2021
21:30 SC Beira-Mar
1 - 1
Recreio de Águeda
19:00 Esperança de Lagos
1 - 2
Louletano
17:00 Belenenses B
0 - 0
Sporting Lisboa B
16:00 Lusitano FCV
0 - 0
Lusitânia FC
12:00 UFC Almeirim
0 - 4
UD Santarém
12:00 Marítimo B
1 - 2
Pedras Rubras
22.02.2021
21:15 Uniao Leiria
1 - 1
AC Marinhense
16:00 Moura AC
1 - 3
Amora FC
21.02.2021
16:00 Pêro Pinheiro
2 - 2
SU 1º Dezembro
16:00 São João de Ver
0 - 0
Valadares Gaia
16:00 SC Coimbrões
2 - 0
USC Paredes
16:00 SC Espinho
4 - 0
Vila Cortês do Mondego
16:00 SC Olhanense
2 - 0
Juventude de Évora
16:00 SC Salgueiros
3 - 0
Amarante
16:00 Vidago FC
0 - 1
Sporting Braga B
16:00 Pedras Salgadas
0 - 0
SC Vianense
16:00 Vitória Sernache
1 - 0
CD Alcains
16:00 Oliveira do Hospital
2 - 0
Carapinheirense
16:00 Anadia FC
3 - 0
CF Canelas 2010
16:00 FC Alverca
3 - 0
SU Sintrense
16:00 Esperança de Lagos
3 - 3
Lusitano GC
16:00 Clube Oriental
1 - 1
Real SC
16:00 CD Cerveira
0 - 1
Vilaverdense FC
16:00 Castro Daire
2 - 1
SC Beira-Mar
16:00 Berco SC
0 - 0
AD Fafe
16:00 Belenenses B
1 - 3
Rabo de Peixe
Campeonato de Portugal Série A
Klasyfikacja PTS GP W D L GF GA +/-
1. Sporting Braga B 45 17 14 3 0 53 9 44
2. Merelinense FC 38 18 12 2 4 28 10 18
3. SC Mirandela 31 18 8 7 3 21 13 8
4. CDC Montalegre 28 18 7 7 4 28 20 8
5. Maria da Fonte 25 16 7 4 5 21 20 1
6. SC Vianense 23 17 6 5 6 20 22 -2
7. Vilaverdense FC 21 18 5 6 7 22 27 -5
8. Vidago FC 20 18 5 5 8 25 30 -5
9. Pedras Salgadas 19 18 4 7 7 13 19 -6
10. GD Bragança 16 18 3 7 8 10 18 -8
11. CD Cerveira 13 18 3 4 11 8 22 -14
12. Águia FC Vimioso 8 18 1 5 12 11 50 -39
Campeonato de Portugal Série B
Klasyfikacja PTS GP W D L GF GA +/-
1. Pevidém SC 30 16 8 6 2 23 13 10
2. AD Fafe 27 15 8 3 4 21 15 6
3. Berco SC 23 14 6 5 3 22 15 7
4. São Martinho 23 16 6 5 5 17 17 0
5. Vitória Guimarães B 22 14 5 7 2 20 11 9
6. FC Felgueiras 22 14 5 7 2 15 11 4
7. Rio Ave B 19 14 5 4 5 16 15 1
8. FC Tirsense 18 16 5 3 8 18 25 -7
9. Brito SC 14 14 3 5 6 14 20 -6
10. Mondinense FC 1 15 0 1 14 8 32 -24
11. CD Aves 0 0 0 0 0 0 0 0
12. AD Camacha 0 0 0 0 0 0 0 0
Campeonato de Portugal Série C
Klasyfikacja PTS GP W D L GF GA +/-
1. Gondomar SC 31 15 9 4 2 23 9 14
2. Leça FC 30 14 9 3 2 21 9 12
3. CD Trofense 29 14 8 5 1 14 3 11
4. Amarante 21 15 6 3 6 13 14 -1
5. Marítimo B 17 12 5 2 5 18 13 5
6. Pedras Rubras 17 14 5 2 7 11 20 -9
7. USC Paredes 14 14 3 5 6 7 13 -6
8. SC Salgueiros 13 14 3 4 7 10 15 -5
9. SC Vila Real 12 14 3 3 8 10 21 -11
10. SC Coimbrões 9 14 2 3 9 10 20 -10
11. União da Madeira 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Câmara de Lobos 0 0 0 0 0 0 0 0
Campeonato de Portugal Série D
Klasyfikacja PTS GP W D L GF GA +/-
1. Anadia FC 38 17 11 5 1 26 9 17
2. CF Canelas 2010 35 18 11 2 5 25 13 12
3. Lusitânia FC 33 18 9 6 3 33 19 14
4. São João de Ver 31 18 8 7 3 27 11 16
5. AD Sanjoanense 29 18 6 11 1 23 12 11
6. SC Beira-Mar 25 18 7 4 7 25 15 10
7. Valadares Gaia 24 18 7 3 8 24 25 -1
8. SC Espinho 21 18 6 3 9 24 21 3
9. Castro Daire 19 15 5 4 6 13 19 -6
10. Recreio de Águeda 16 17 4 4 9 17 22 -5
11. Lusitano FCV 13 18 3 4 11 11 25 -14
12. Vila Cortês do Mondego 4 17 1 1 15 6 63 -57
Campeonato de Portugal Série E
Klasyfikacja PTS GP W D L GF GA +/-
1. Uniao Leiria 43 18 13 4 1 30 9 21
2. Benfica C. Branco 30 16 8 6 2 21 10 11
3. Oliveira do Hospital 29 17 8 5 4 18 14 4
4. AC Marinhense 28 18 8 4 6 26 17 9
5. ARC Oleiros 22 15 5 7 3 25 20 5
6. Sertanense FC 19 15 4 7 4 21 18 3
7. Vitória Sernache 17 15 4 5 6 25 22 3
8. Clube Condeixa 16 15 3 7 5 14 17 -3
9. Mortágua FC 15 16 2 9 5 20 20 0
10. Carapinheirense 15 16 3 6 7 17 23 -6
11. CD Alcains 14 18 2 8 8 11 31 -20
12. GRAP 2 11 0 2 9 5 32 -27
Campeonato de Portugal Série F
Klasyfikacja PTS GP W D L GF GA +/-
1. União Torreense 35 14 11 2 1 26 8 18
2. FC Alverca 33 14 11 0 3 29 7 22
3. UD Santarém 32 17 9 5 3 28 18 10
4. Caldas SC 23 15 7 2 6 20 19 1
5. Loures 23 16 6 5 5 17 16 1
6. Sacavenense 18 16 4 6 6 15 16 -1
7. Pêro Pinheiro 18 17 4 6 7 9 15 -6
8. SU Sintrense 18 15 6 0 9 19 26 -7
9. UFC Almeirim 14 14 4 2 8 13 20 -7
10. SU 1º Dezembro 12 16 2 6 8 13 25 -12
11. Lourinhanense 9 16 1 6 9 11 30 -19
12. CD Fátima 0 0 0 0 0 0 0 0
Campeonato de Portugal Série G
Klasyfikacja PTS GP W D L GF GA +/-
1. Estrela Amadora 40 17 12 4 1 26 9 17
2. Sporting Lisboa B 38 16 11 5 0 24 5 19
3. Oriental Dragon 28 16 8 4 4 21 10 11
4. Real SC 25 18 7 4 7 24 19 5
5. Rabo de Peixe 24 17 6 6 5 13 14 -1
6. GD Fontinhas 23 17 6 5 6 22 21 1
7. SC Praiense 23 18 5 8 5 16 19 -3
8. SC Ideal 16 16 3 7 6 17 24 -7
9. Belenenses B 15 17 3 6 8 11 20 -9
10. CO do Montijo 15 14 4 3 7 15 25 -10
11. Fabril Barreiro 12 16 2 6 8 9 20 -11
12. Clube Oriental 9 18 1 6 11 12 24 -12
Campeonato de Portugal Série H
Klasyfikacja PTS GP W D L GF GA +/-
1. Vitória Setúbal 45 17 14 3 0 45 18 27
2. Amora FC 36 15 11 3 1 25 9 16
3. SC Olhanense 28 16 8 4 4 20 13 7
4. Louletano 27 15 7 6 2 22 11 11
5. Esperança de Lagos 19 17 5 4 8 20 21 -1
6. CD Pinhalnovense 19 15 5 4 6 17 23 -6
7. Lusitano GC 18 16 5 3 8 19 20 -1
8. Lusitano de Évora 17 15 5 2 8 13 17 -4
9. Juventude de Évora 15 15 4 3 8 19 30 -11
10. SCM Aljustrelense 11 16 3 2 11 9 31 -22
11. Moura AC 4 15 0 4 11 11 27 -16
12. Os Armacenenses 0 0 0 0 0 0 0 0