Start
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
X
USTAWIENIA
Strefa czasowa
DOMYśLNY
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Jeszcze
Prognozy
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Porównanie danych drużyna
Co to jest forebet
Polska
>
Ekstraklasa
1
1. Liga
1
2. Liga
1
Polish Cup
Super Cup
Moje ligi
Stany Zjednoczone
>
MLS
Piłka nożna
Prognozy na dziś
169
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
2
Prognozy na jutro
85
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
793
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
1492
>
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
64
Ulubione
Listy
>
Brytyjski
27
Top Europejski
40
Europejski
446
Amerykański
55
Afrykanin
34
Azjatycki
134
Australijski
30
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
1
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
2
Ligue 1
3
Eredivisie
1
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
9
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
1
Mistrzostwa
Albania
>
Super League
5
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Algieria
>
Ligue 1
1
Ligue 2
Algeria Cup
1
Super Cup
U21 League
Andora
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
Anglia
>
Premier League
1
Championship
League one
2
League two
2
National League
National League N.
National League S.
1
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
1
Premier League 2
3
Southern League
2
Northern Premier
1
Women SL
7
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
6
Arabia Saudyjska
>
Saudyjska Pro Liga
1
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Argentyna
>
Primera Division
Nacional B
2
Primera B
1
Primera C
1
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
1
Copa Argentina
3
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
5
First League
3
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
7
Australia
>
A-League
Npl NSW
1
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
7
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
1
Npl Act 1
1
FFA Cup
W League
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
1
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
2
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
2
Landesliga Salzburg
1
Landesliga Kärnten
3
Azerbejdżan
>
Premier League
1
First Division
5
Azerbaijan Cup
Bahrajn
>
Premier League
6
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesz
>
Premier League
5
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
8
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
6
Second Amateur Division - VFV A
5
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
3
1st National Women
1
Belgian Cup Women
Pro League U21
Belize
>
Premier League
2
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
Białoruś
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Białoruś Reserves
Puchar Białorusi
Women Premier League
Second League
10
Super Cup
Women's Cup
Boliwia
>
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Botswana
>
Premier League
8
Bośnia
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
1
1st League: RS
9
Brazylia
>
Brasileiro Série A
9
Serie B
4
Serie C
2
Serie D
2
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
1
Roraimense
2
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
1
Copa do Nordeste
2
Supercopa
Copa Paulista
Brasileiro U20
10
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
2
Brasileiro Women
6
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
1
National League B
Coupe de President
Bułgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Chile
>
Primera Division
Primera B
1
Copa Chile
2
Super Cup
Chiny
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
3
Chorwacja
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
6
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
Cypr
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Czarnogóra
>
First League
5
Second League
6
Crnogorski Kup
Czechy
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
2
Division E
1
Division F
1
DR Congo
>
Super League
4
Dania
>
Super League
1
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Dżibuti
>
Division 1
1
Egipt
>
Premier
2
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
Ekwador
>
Serie A
1
Serie B
5
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
1
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
8
Fidżi
>
National Football League
3
Filipiny
>
Football League
1
Finlandia
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
1
Suomen Cup
Francja
>
Ligue 1
3
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
Ghana
>
Premier League
2
Gibraltar
>
National League
1
Grecja
>
Super League
4
Super League 2
Football League
Greek Cup
Gruzja
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Gwatemala
>
Liga Nacional
Primera Division
3
Gwinea
>
Ligue 1
3
Haiti
>
Championnat National
Hiszpania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
2
Tercera Division G2
2
Tercera Division G3
2
Tercera Division G4
1
Tercera Division G5
1
Tercera Division G6
1
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
1
Tercera Division G11
3
Tercera Division G12
9
Tercera Division G13
1
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
2
Tercera Division G16
4
Tercera Division G17
1
Tercera Division G18
2
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Honduras
>
Liga Nacional
Hong Kong
>
Premier League
7
Second Division
1
FA Cup
Indie
>
I-League
Super League
Indonezja
>
Liga 1
2
Liga 2
Iran
>
IPL
7
League 1
9
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
Irlandia
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Irlandia Północna
>
Premiership
1
Championship
Irish Cup
Premiership Women
2
Islandia
>
Premier League
1
1. Division
6
2. Division
6
Icelandic Cup
League Cup
Ivory Coast
>
Ligue 1
1
Izrael
>
Premier League
3
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Jamajka
>
Premier League
1
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
1
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
6
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kambodża
>
C-League
2
Kamerun
>
Elite One
Elite Two
Kanada
>
Canadian Premier League
1
Soccer League
Canadian Championship
1
Katar
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
8
Kazachstan
>
Premier League
6
First Division
8
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
1
Super League
2
Kolumbia
>
Primera A
1
Primera B
4
Super Cup
Copa Colombia
Kongo
>
Premier League
5
Korea Południowa
>
K-League 1
2
K-League 2
2
National League
8
FA Cup
Kosowo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kostaryka
>
Primera División
6
Liga de Ascenso
1
Kuwait
>
Premier League
3
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
5
Lesotho
>
Premier League
3
Liban
>
Premier League
Libia
>
Premier League
Litwa
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
9
Super Cup
Luksemburg
>
National Division
8
Macedonia Północna
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Makau
>
Elite League
3
Malawi
>
Super League
8
Malezja
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Mali
>
Première Division
3
Malta
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Maroko
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
1
Mauritius
>
Mauritian League
5
Meksyk
>
Primera Division
1
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Mongolia
>
Premier League
5
Mołdawia
>
Divizia Nationala
5
Moldovan Cup
Myanmar
>
National League
Nepal
>
A-Division League
Niderlandy
>
Eredivisie
1
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Puchar KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Niemcy
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
1
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
1
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
1
Regionalliga Bayern
9
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
1
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
9
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
1
Oberliga Hessen
10
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
2
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
2
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
10
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
1
2. Bundesliga Women
1
DFB Pokal Women
Nigeria
>
Premier League
1
Nikaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
Norwegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
1
NM Cupen
Nowa Zelandia
>
Premiership
Regional Leagues
1
Oman
>
Professional League
5
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
Paragwaj
>
Primera Division
Division Intermedia
2
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
1
Segunda División
7
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polska
>
Ekstraklasa
1
1. Liga
1
2. Liga
1
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
1
Liga 3
4
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
RPA
>
Premier League
8
National First Division
1
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Republika Dominikańska
>
LDF
4
Rosja
>
Premier Liga
4
1. Division
4
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
1
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - południe
9
Kubok
Super Cup
Rumunia
>
Liga 1
3
Liga 2
3
Romanian Cup
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
2
Salwador
>
Primera Division
San Marino
>
Campionato
2
Coppa Titano
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
6
Singapur
>
S-League
4
S-Cup
Somalia
>
Championship
6
Stany Zjednoczone
>
MLS
NASL
USL Championship
12
US Open Cup
Sudan
>
Premier League
Surinam
>
Hoofdklasse
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
Szkocja
>
Szkocka Premiership
6
Championship
League One
League Two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Szwajcaria
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Szwecja
>
Allsvenskan
1
Superettan
2
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Słowacja
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Słowenia
>
Prva Liga
5
2. Liga
8
Slovenian Cup
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
2
Tajlandia
>
Premier League
8
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
4
Togo
>
Championnat National
5
Trynidad i Tobago
>
TT Pro League
5
Tunezja
>
Ligue 1
7
Tunisia Cup
Ligue 2
1
Turcja
>
Süper Lig
2
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
4
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
5
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Uganda
>
Premier League
1
Ukraina
>
Premier League
2
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
1
Urugwaj
>
Primera Division
8
Segunda Division
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
3
Uzbek Cup
Walia
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Wenezuela
>
Primera Division
Segunda Division
1
Wietnam
>
V.League 1
7
V.League 2
1
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Wyspy Owcze
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Węgry
>
NB I
6
NB II
1
Magyar Kupa
Włochy
>
Serie A
2
Serie B
10
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
1
Serie D Group F
Serie D Group G
1
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
3
Primavera 2
16
Primavera 3
2
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
1
Coppa Italia Women
Zambia
>
Premier League
9
Zimbabwe
>
Premier League
Łotwa
>
Virsliga
3
1. Liga
7
Latvian Cup
1
Międzynarodowy
Afryka
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Piłkarz Statystyka - Polska Division 2
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/Wynik końcowy
Gol/Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Piłkarz
Gole
Rzut karny
B.s.
Kartka
Kartka
Drużyna
1.
Hubert Sobol
16
4
-
2
-
KKS Kalisz
2.
Jonathan
15
5
-
9
-
Kotwica Kolobrzeg
3.
Tomasz Mikolajczak
13
1
-
5
-
Chojniczanka
4.
Cezary Demianiuk
12
4
-
1
-
Pogoń Siedlce
5.
Mateusz Kuzimski
12
2
-
2
-
Radunia Stężyca
6.
Oskar Koprowski
10
4
1
11
-
ŁKS Łódź II
7.
Michal Cywiński
9
2
-
4
-
Kotwica Kolobrzeg
8.
Nestor Gordillo
9
-
-
-
-
KKS Kalisz
9.
Dawid Wolny
8
1
-
5
1
Polonia Bytom
10.
Deniss Rakels
8
1
-
3
-
Hutnik Krakow
11.
Michał Biskup
8
-
-
2
-
Radunia Stężyca
12.
Adam Imiela
7
1
-
2
-
Stal Stalowa Wola
13.
Jan Ciucka
7
-
-
-
-
Skra Czestochowa
14.
Oskar Sikorski
7
-
1
3
-
Olimpia Grudziadz
15.
Lucjan Klisiewicz
6
-
-
4
1
Stal Stalowa Wola
16.
Maksymilian Dziuba
6
-
-
1
-
Lech II Poznan
17.
Michal Bednarski
6
2
-
4
-
GKS Jastrzebie
18.
Michał Kuczałek
6
-
-
8
-
Olimpia Elblag
19.
Norbert Pacławski
6
-
-
3
-
Lech II Poznan
20.
Szymon Pawłowski
6
2
-
2
-
Lech II Poznan
21.
Damian Nowak
5
-
-
4
-
Pogoń Siedlce
22.
Dawid Retlewski
5
1
-
7
-
Wisla Pulawy
23.
Filip Kozłowski
5
-
-
3
-
Kotwica Kolobrzeg
24.
Filipe Oliveira
5
-
-
7
-
Kotwica Kolobrzeg
25.
Grzegorz Szymusik
5
1
-
5
-
Chojniczanka
26.
Konstantin Cherny
5
2
-
2
2
Olimpia Grudziadz
27.
Maciej Famulak
5
-
-
4
-
Olimpia Elblag
28.
Marcin Wrobel
5
-
-
2
-
Hutnik Krakow
29.
Mateusz Klichowicz
5
2
-
7
-
Wisla Pulawy
30.
Paweł Kruszelnicki
5
-
-
-
-
Zagłębie Lubin II
31.
Wojciech Szumilas
5
1
-
2
-
Chojniczanka
32.
J. Zajac
5
-
-
3
-
ŁKS Łódź II
33.
Aron Stasiak
4
-
-
-
-
Kotwica Kolobrzeg
34.
Dominik Kozera
4
-
-
3
-
Olimpia Elblag
35.
Jakub Kowalski
4
1
-
4
1
Stal Stalowa Wola
36.
Jakub Sangowski
4
-
-
4
-
Olimpia Elblag
37.
Jakub Sinior
4
-
-
4
-
Pogoń Siedlce
38.
João Guilherme
4
-
-
4
-
GKS Jastrzebie
39.
Michal Karlikowski
4
-
-
1
-
Stomil Olsztyn
40.
Olivier Wypart
4
1
-
5
-
Skra Czestochowa
41.
Patryk Kusztal
4
2
-
1
-
Zagłębie Lubin II
42.
Piotr Kurbiel
4
-
-
2
-
Stomil Olsztyn
43.
Piotr Nocon
4
1
-
3
-
Skra Czestochowa
44.
Radoslaw Golebiowski
4
-
-
8
-
Sandecja
45.
Rafal Adamski
4
1
-
5
-
Zagłębie Lubin II
46.
Tomasz Gajda
4
-
-
9
1
Polonia Bytom
47.
Adam Żak
3
1
-
5
-
Olimpia Elblag
48.
Cezary Polak
3
-
-
6
2
Kotwica Kolobrzeg
49.
Daniel Pietraszkiewicz
3
-
-
-
-
Stomil Olsztyn
50.
Dominik Zawadzki
3
-
-
4
-
Hutnik Krakow
51.
S. Goluch
3
-
-
1
-
GKS Jastrzebie
52.
Jan Kuźma
3
-
-
5
-
ŁKS Łódź II
53.
Kornel Lisman
3
-
-
-
-
Lech II Poznan
54.
Krystian Puton
3
-
-
2
-
Wisla Pulawy
55.
Lucjan Zieliński
3
-
-
2
-
Polonia Bytom
56.
Mateusz Majewski
3
-
-
1
-
Pogoń Siedlce
57.
Mikolaj Kwietniewski
3
-
-
2
-
Sandecja
58.
Mikolaj Lipien
3
-
-
2
-
ŁKS Łódź II
59.
Olaf Nowak
3
-
-
2
-
Kotwica Kolobrzeg
60.
Piotr Pyrdoł
3
-
-
3
-
Pogoń Siedlce
61.
Piotr Rogala
3
-
-
3
-
Stal Stalowa Wola
62.
Przemyslaw Skalecki
3
-
-
10
-
Wisla Pulawy
63.
Przemysław Sajdak
3
-
-
2
-
Skra Czestochowa
64.
Antoni Prałat
2
-
-
-
-
Chojniczanka
65.
Bartlomiej Putno
2
-
-
1
-
KKS Kalisz
66.
K. Bartos
2
-
-
1
-
Olimpia Elblag
67.
Damain Szuprytowski
2
-
-
3
-
Pogoń Siedlce
68.
Damian Kostkowski
2
-
-
6
-
Olimpia Grudziadz
69.
Dawid Gruszecki
2
-
-
3
-
Zagłębie Lubin II
70.
Dawid Wojtyra
2
-
-
2
1
Skra Czestochowa
71.
Denis Potoma
2
-
-
2
-
Sandecja
72.
Grzegorz Glapka
2
-
-
2
-
ŁKS Łódź II
73.
Hubert Sadowski
2
-
-
4
-
Stomil Olsztyn
74.
Kacper Terlecki
2
-
-
4
-
Zagłębie Lubin II
75.
Kamil Kargulewicz
2
-
-
-
-
Wisla Pulawy
76.
Karol Noiszewski
2
-
-
5
1
Wisla Pulawy
77.
Karol Żwir
2
-
-
6
-
Stomil Olsztyn
78.
P. Kielis
2
-
-
3
-
Hutnik Krakow
79.
M. Klichowicz
2
1
-
1
-
Wisla Pulawy
80.
Konrad Andrzejczak
2
-
-
4
-
Polonia Bytom
81.
Konrad Gutowski
2
-
-
3
-
Olimpia Grudziadz
82.
Krystian Miś
2
-
-
3
-
Pogoń Siedlce
83.
Krzysztof Ropski
2
-
-
-
-
Polonia Bytom
84.
Lelek K.
2
-
-
-
-
Hutnik Krakow
85.
Lukáš Hrnčiar
2
1
-
4
-
Pogoń Siedlce
86.
Maciej Mas
2
-
-
-
-
Sandecja
87.
Maksymilian Tkocz
2
-
-
4
1
Wisla Pulawy
88.
Marcin Budziński
2
-
-
5
5
Hutnik Krakow
89.
M. Mas
2
-
-
-
-
Skra Czestochowa
90.
Mateusz Wysokinski
2
-
-
2
-
KKS Kalisz
91.
Mateusz Zebrowski
2
-
-
-
-
KKS Kalisz
92.
Michal Glogowski
2
-
-
-
-
Hutnik Krakow
93.
Milosz Drag
2
-
-
8
-
Hutnik Krakow
94.
J. Munoz
2
-
-
-
-
Zagłębie Lubin II
95.
D. Oko
2
-
-
-
-
Stal Stalowa Wola
96.
Oskar Przywara
2
-
-
-
-
Wisla Pulawy
97.
Piotr Giel
2
-
-
1
-
Chojniczanka
98.
Przemysław Misiak
2
-
-
8
-
Pogoń Siedlce
99.
Rafal Kobryn
2
-
-
3
-
Olimpia Grudziadz
100.
D. Retlewski
2
-
-
1
-
Wisla Pulawy
101.
Sebastian Golak
2
-
-
2
-
Chojniczanka
102.
Szymon Karasiński
2
-
-
4
-
Zagłębie Lubin II
103.
Szymon Kiebzak
2
-
-
1
-
GKS Jastrzebie
104.
G. Szymusik
2
-
-
-
-
Chojniczanka
105.
F. Wojcik
2
-
-
4
-
Stomil Olsztyn
106.
Wojcik Filip
2
-
-
2
-
Stomil Olsztyn
107.
<TBD>
1
-
-
-
-
Stomil Olsztyn
108.
Adam Plotka
1
-
-
2
-
Radunia Stężyca
109.
Adam Ratajczyk
1
-
-
1
-
Zagłębie Lubin II
110.
R. Adamski
1
-
-
-
-
Zagłębie Lubin II
111.
Adrian Piekarski
1
-
-
2
-
Polonia Bytom
112.
Aghvan Papikyan
1
-
-
1
-
Olimpia Grudziadz
113.
Alef Firmino Dos Anjos
1
-
-
-
-
Chojniczanka
114.
Aleksander Nadolski
1
-
-
2
-
Lech II Poznan
115.
Aleksander Slezak
1
-
-
1
-
ŁKS Łódź II
116.
K. Andrzejczak
1
-
-
-
-
Polonia Bytom
117.
Anton Fase
1
-
-
-
-
ŁKS Łódź II
118.
Artur Sobiech
1
-
-
-
-
Lech II Poznan
119.
D. Babor
1
-
-
-
-
Pogoń Siedlce
120.
Bartlomiej Juszczyk
1
-
-
5
-
Lech II Poznan
121.
Bartlomiej Mruk
1
-
-
2
-
Olimpia Elblag
122.
Bartosz Pioterczak
1
-
-
6
1
Stal Stalowa Wola
123.
Bartłomiej Kasprzak
1
-
-
8
-
Radunia Stężyca
124.
Bedronka M.
1
-
-
1
-
Polonia Bytom
125.
Blazej Szczepanek
1
-
-
5
-
Chojniczanka
126.
Chelmecki Kacper
1
-
-
-
-
Stal Stalowa Wola
127.
Cyprian Popielec
1
-
-
3
-
Zagłębie Lubin II
128.
Damian Nowacki
1
-
-
7
-
Chojniczanka
129.
Danian Pavlas
1
-
-
3
-
Wisla Pulawy
130.
Daniel Ściślak
1
-
-
3
-
Polonia Bytom
131.
Danny Babor
1
-
-
-
-
Pogoń Siedlce
132.
Danu Spătaru
1
-
-
3
-
Radunia Stężyca
133.
Dawid Kubowicz
1
-
-
6
1
Hutnik Krakow
134.
Dawid Szufryn
1
-
-
-
-
Sandecja
135.
Dmytro Bashlay
1
-
-
2
-
Radunia Stężyca
136.
Dominik Banach
1
-
-
1
-
Chojniczanka
137.
Dominik Budzik
1
-
-
2
-
Polonia Bytom
138.
Dominik Frelek
1
-
-
6
-
Olimpia Grudziadz
139.
D. Dudzinski
1
-
-
1
-
Zagłębie Lubin II
140.
Farid Ali
1
-
-
1
-
GKS Jastrzebie
141.
Filip Laskowski
1
-
-
7
1
Stomil Olsztyn
142.
Filip Szewczyk
1
-
-
-
-
KKS Kalisz
143.
Filip Wolski
1
-
-
1
-
Lech II Poznan
144.
T. Gajda
1
-
-
-
-
Polonia Bytom
145.
T. Gaprindashvili
1
-
-
-
-
Zagłębie Lubin II
146.
D. Gruszecki
1
-
-
-
-
Zagłębie Lubin II
147.
Igor Kornobis
1
-
-
1
-
Lech II Poznan
148.
Igor Stankiewicz
1
-
-
-
-
Lech II Poznan
149.
Jakub Górski
1
-
-
5
-
Stal Stalowa Wola
150.
Jakub Marcinkowski
1
-
-
2
-
Hutnik Krakow
151.
Jakub Żubrowski
1
-
-
3
-
Kotwica Kolobrzeg
152.
Jan Labedzki
1
-
-
1
-
ŁKS Łódź II
153.
Janusz Nojszewski
1
-
-
2
-
Wisla Pulawy
154.
Jaroslaw Jach
1
-
-
4
1
Zagłębie Lubin II
155.
Jarosław Jach
1
-
-
1
-
Zagłębie Lubin II
156.
Jedrzej Zajac
1
-
-
-
-
ŁKS Łódź II
157.
Jowin Radziński
1
-
-
1
-
ŁKS Łódź II
158.
Kacper Zych
1
-
-
-
1
GKS Jastrzebie
159.
K. Kalata
1
-
-
-
-
Lech II Poznan
160.
Kamil Głogowski
1
-
-
3
1
Hutnik Krakow
161.
Kamil Jadach
1
-
-
1
-
GKS Jastrzebie
162.
Kamil Koczy
1
-
-
3
1
KKS Kalisz
163.
Kamil Kurowski
1
-
-
2
-
Olimpia Grudziadz
164.
Kamil Slaby
1
-
-
6
1
Sandecja
165.
Kamil Sobczak
1
-
-
4
-
Sandecja
166.
Kamil Wojtyra
1
-
-
1
-
Polonia Bytom
167.
Karol Józef Kalata
1
-
-
-
-
Lech II Poznan
168.
Kelechukwu Ibe-Torti
1
-
-
-
-
ŁKS Łódź II
169.
Kentaro Arai
1
-
-
1
-
KKS Kalisz
170.
Kielis P.
1
-
-
1
-
Hutnik Krakow
171.
Kostyantyn Cherniy
1
-
-
1
-
Olimpia Grudziadz
172.
Krystian Lelek
1
-
-
5
-
Hutnik Krakow
173.
Ksawery Krzysztof Kukułka
1
-
-
4
-
Lech II Poznan
174.
T. Kubik
1
-
-
-
-
Skra Czestochowa
175.
Kubik T.
1
-
-
-
-
Skra Czestochowa
176.
P. Kucharczyk
1
-
-
1
2
Skra Czestochowa
177.
M. Kuzimski
1
-
-
1
-
Radunia Stężyca
178.
J. Labedzki
1
-
-
1
-
ŁKS Łódź II
179.
Lukasz Sarnowski
1
-
-
4
-
Olimpia Elblag
180.
Maciej Białczyk
1
-
-
2
-
KKS Kalisz
181.
Maciej Pałaszewski
1
-
-
1
-
Olimpia Grudziadz
182.
Maciej Wichtowski
1
-
-
6
-
Lech II Poznan
183.
Marcel Stefaniak
1
-
-
8
-
Olimpia Elblag
184.
Marek Mroz
1
-
-
-
-
Zagłębie Lubin II
185.
Mateusz Chmarek
1
-
-
-
-
GKS Jastrzebie
186.
Michal Bezpalec
1
-
-
5
2
Stomil Olsztyn
187.
Michał Cywiński
1
-
-
-
-
Kotwica Kolobrzeg
188.
B. Mruk
1
-
-
-
-
Olimpia Elblag
189.
Norbert Paclawski
1
-
-
1
-
Lech II Poznan
190.
Oleksandr Yatsenko
1
-
-
1
-
Olimpia Elblag
191.
Oliwier Slawinski
1
-
-
3
-
ŁKS Łódź II
192.
Oliwier Sławiński
1
-
-
-
-
ŁKS Łódź II
193.
Oskar Paprzycki
1
-
-
6
-
Chojniczanka
194.
Patryk Mularczyk
1
-
-
2
-
Radunia Stężyca
195.
Patryk Olejnik
1
-
-
3
-
Lech II Poznan
196.
Paweł Florek
1
-
-
-
-
Stomil Olsztyn
197.
Peter Kolesar
1
-
-
5
-
Chojniczanka
198.
Piotr Pyrdol
1
-
-
-
-
Pogoń Siedlce
199.
Piotr Witasik
1
-
-
2
-
Kotwica Kolobrzeg
200.
Popielec C.
1
-
-
-
-
Zagłębie Lubin II
201.
A. Pralat
1
-
-
-
-
Chojniczanka
202.
Pralat A.
1
-
-
-
-
Chojniczanka
203.
Przemyslaw Sajdak
1
-
-
-
-
Skra Czestochowa
204.
Rafal Wolsztynski
1
-
-
-
-
Sandecja
205.
Rastislav Vaclavik
1
-
-
3
-
Sandecja
206.
Robert Janicki
1
-
-
4
-
Wisla Pulawy
207.
Robert Majewski
1
-
-
4
-
Pogoń Siedlce
208.
Rogala S.
1
-
-
1
-
GKS Jastrzebie
209.
Sebastian Murawski
1
-
-
2
-
Kotwica Kolobrzeg
210.
Sebastian Rogala
1
-
-
3
-
GKS Jastrzebie
211.
I. Stankiewicz
1
-
-
-
-
Lech II Poznan
212.
Stipe Juric
1
-
-
-
-
ŁKS Łódź II
213.
Szymon Maza
1
-
-
-
-
Lech II Poznan
214.
Szymon Nowicki
1
-
-
1
-
Radunia Stężyca
215.
Tafara Alexander Madembo
1
-
-
5
-
Kotwica Kolobrzeg
216.
Tomasz Bala
1
-
-
3
1
Stomil Olsztyn
217.
Tomasz Kołbon
1
-
-
3
-
Sandecja
218.
Tomasz Lewandowski
1
-
-
5
-
Pogoń Siedlce
219.
Tomasz Nawotka
1
-
-
2
-
Sandecja
220.
Tomasz Walczak
1
-
-
-
-
Pogoń Siedlce
221.
Tornike Gaprindashvili
1
-
-
1
1
Zagłębie Lubin II
222.
Vladyslav Okhronchuk
1
-
-
4
-
ŁKS Łódź II
223.
D. Vu Thanh
1
-
-
4
-
Olimpia Grudziadz
224.
Wiktor Kościuk
1
-
-
3
-
ŁKS Łódź II
225.
Wojciech Szafranek
1
-
-
2
-
Zagłębie Lubin II
226.
Wojciech Słomka
1
-
-
-
-
Radunia Stężyca
227.
Wojciech Łuczak
1
-
-
2
1
Radunia Stężyca
228.
Yadegar Rostami
1
-
-
-
-
ŁKS Łódź II
229.
Yan Senkevich
1
-
-
2
-
Olimpia Elblag
230.
Ziarko A.
1
-
-
1
-
Stal Stalowa Wola
231.
Łukasz Bogusławski
1
-
-
3
-
Radunia Stężyca
232.
Łukasz Kosakiewicz
1
-
-
5
-
Kotwica Kolobrzeg
233.
Łukasz Wiech
1
-
-
6
3
Wisla Pulawy
234.
A. Cierpka
-
-
-
1
-
KKS Kalisz
235.
A. Plotka
-
-
-
1
-
Radunia Stężyca
236.
A. Slezak
-
-
-
4
-
ŁKS Łódź II
237.
Adam Debinski
-
-
-
1
-
KKS Kalisz
238.
Adam Mesjasz
-
-
-
8
1
Skra Czestochowa
239.
Adam Olejnik
-
-
-
7
2
Skra Czestochowa
240.
Adrian Cierpka
-
-
-
5
-
Wisla Pulawy
241.
Adrian Malachowski
-
-
-
2
-
ŁKS Łódź II
242.
Adrian Małachowski
-
-
-
2
-
ŁKS Łódź II
243.
Adrian Olszewski
-
-
-
2
-
Olimpia Grudziadz
244.
Ali Gholizadeh
-
-
-
1
-
Lech II Poznan
245.
Andrias Edmundsson
-
-
-
3
1
Chojniczanka
246.
Antkiewicz F.
-
-
-
1
-
Zagłębie Lubin II
247.
Antoni Mlynarczyk
-
-
-
1
-
ŁKS Łódź II
248.
Ariel Borysiuk
-
-
-
4
-
Chojniczanka
249.
Arkadiusz Ziarko
-
-
-
3
1
Stal Stalowa Wola
250.
Artiom Rozgoniuc
-
-
-
2
-
Olimpia Grudziadz
251.
B. Kieliba
-
-
-
1
-
KKS Kalisz
252.
B. Zoladz
-
-
-
4
-
Lech II Poznan
253.
Babor D.
-
-
-
1
-
Pogoń Siedlce
254.
Bartos K.
-
-
-
2
-
Olimpia Elblag
255.
Bartosz Borun
-
-
-
2
2
GKS Jastrzebie
256.
Bartosz Farbiszewski
-
-
-
1
-
Polonia Bytom
257.
Bartosz Kieliba
-
-
-
7
1
KKS Kalisz
258.
Bartosz Tomaszewski
-
-
-
3
-
Lech II Poznan
259.
Bartosz Waleńcik
-
-
-
3
-
Stomil Olsztyn
260.
Bartosz Zbiciak
-
-
-
2
-
Olimpia Grudziadz
261.
C. Raburski
-
-
-
1
1
Chojniczanka
262.
Cezary Bujalski
-
-
-
4
-
Pogoń Siedlce
263.
Czesław Raburski
-
-
-
1
-
Chojniczanka
264.
D. Budzik
-
-
-
1
-
Polonia Bytom
265.
D. Koltanski
-
-
-
3
-
Wisla Pulawy
266.
D. Kozera
-
-
-
1
-
Olimpia Elblag
267.
D. Kubowicz
-
-
-
1
-
Hutnik Krakow
268.
D. Primel
-
-
-
1
-
Chojniczanka
269.
D. Szufryn
-
-
-
1
-
Sandecja
270.
Damian Oko
-
-
-
2
2
KKS Kalisz
271.
Damian Primel
-
-
-
5
-
Chojniczanka
272.
Damian Szuprytowski
-
-
-
2
1
Stal Stalowa Wola
273.
Damian Urban
-
-
-
5
-
Stal Stalowa Wola
274.
Daniel Dudziński
-
-
-
8
-
Zagłębie Lubin II
275.
Daniel Hoyo-Kowalski
-
-
-
1
-
Hutnik Krakow
276.
Daniel Skiba
-
-
-
1
-
Chojniczanka
277.
Dawid Burka
-
-
-
4
-
Pogoń Siedlce
278.
Dawid Krzemien
-
-
-
2
1
Polonia Bytom
279.
Dawid Rezaeian
-
-
-
1
-
Stomil Olsztyn
280.
Dawid Szufryn
-
-
-
1
-
Sandecja
281.
Dominik Konieczny
-
-
-
2
-
Polonia Bytom
282.
Dominik Koscielniak
-
-
-
1
-
Stal Stalowa Wola
283.
Dominik Maluga
-
-
-
1
-
Stal Stalowa Wola
284.
Ernest Dzięcioł
-
-
-
4
-
Pogoń Siedlce
285.
Eryk Mirus
-
-
-
1
-
Polonia Bytom
286.
F. Zagiel
-
-
-
1
-
Polonia Bytom
287.
Fabian Grzelka
-
-
-
2
-
Skra Czestochowa
288.
Famulak M.
-
-
-
2
-
Olimpia Elblag
289.
Fardin Rabet
-
-
-
1
-
Olimpia Grudziadz
290.
Filip Jania
-
-
-
2
-
Hutnik Krakow
291.
Filip Kocaba
-
-
-
4
-
Zagłębie Lubin II
292.
Filip Kozlowski
-
-
-
3
-
GKS Jastrzebie
293.
Filip Nawrocki
-
-
-
4
-
Skra Czestochowa
294.
Filip Szabaciuk
-
-
-
8
-
Stomil Olsztyn
295.
Filip Wójcik
-
-
-
1
-
Stomil Olsztyn
296.
Filip Wilak
-
-
-
1
-
Lech II Poznan
297.
Filip Zagiel
-
-
-
1
-
ŁKS Łódź II
298.
Firmino
-
-
-
2
-
Chojniczanka
299.
Gajda T.
-
-
-
1
-
Polonia Bytom
300.
Grzegorz Drazik
-
-
-
2
-
GKS Jastrzebie
301.
H. Sobol
-
-
-
1
-
KKS Kalisz
302.
H. Zwozny
-
-
-
5
1
Radunia Stężyca
303.
Hrnciar L.
-
-
-
1
-
Pogoń Siedlce
304.
Hubert Derlatka
-
-
-
2
-
Pogoń Siedlce
305.
Hubert Krawczun
-
-
-
5
-
Stomil Olsztyn
306.
Hubert Zwozny
-
-
-
1
-
Radunia Stężyca
307.
I. Kornobis
-
-
-
1
-
Lech II Poznan
308.
Igor Brzyski
-
-
-
1
-
Lech II Poznan
309.
Igor Kośmicki
-
-
-
7
-
Stomil Olsztyn
310.
Igor Lawrynowicz
-
-
-
1
-
Polonia Bytom
311.
Igor Orlikowski
-
-
-
3
-
Zagłębie Lubin II
312.
J. Flak
-
-
-
1
-
Wisla Pulawy
313.
J. L. Araujo Guilherme
-
-
-
2
-
GKS Jastrzebie
314.
J. Sangowski
-
-
-
1
-
Olimpia Elblag
315.
Jakub Banach
-
-
-
1
-
Stal Stalowa Wola
316.
Jakub Burek
-
-
-
1
-
Pogoń Siedlce
317.
Jakub Glaz
-
-
-
4
-
KKS Kalisz
318.
Jakub Kolan
-
-
-
4
-
Zagłębie Lubin II
319.
Jakub Kwiatkowski
-
-
-
1
1
Radunia Stężyca
320.
Jakub Niedbala
-
-
-
2
-
Skra Czestochowa
321.
Jakub Pawłowski
-
-
-
1
-
ŁKS Łódź II
322.
Jakub Rzeźniczak
-
-
-
6
-
Kotwica Kolobrzeg
323.
Jakub Staszak
-
-
-
1
-
KKS Kalisz
324.
Jakub Wrobel
-
-
-
3
-
Sandecja
325.
Jan Bonikowski
-
-
-
2
-
Olimpia Grudziadz
326.
Jan Flak
-
-
-
2
-
Wisla Pulawy
327.
Jan Labedzki
-
-
-
1
-
ŁKS Łódź II
328.
Jan Niedzielski
-
-
-
1
-
Lech II Poznan
329.
Jędrzej Zając
-
-
-
1
-
ŁKS Łódź II
330.
Jonatan Straus
-
-
-
2
-
Radunia Stężyca
331.
José Cabrera
-
-
-
3
-
Olimpia Grudziadz
332.
Josip Šoljić
-
-
-
5
-
Kotwica Kolobrzeg
333.
K. Fietz
-
-
-
1
-
GKS Jastrzebie
334.
K. Jozwicki
-
-
-
1
-
Olimpia Elblag
335.
K. Kargul-Grobla
-
-
-
1
-
GKS Jastrzebie
336.
K. Kukulka
-
-
-
2
-
Lech II Poznan
337.
K. Lepczynski
-
-
-
1
-
Zagłębie Lubin II
338.
K. Noiszewski
-
-
-
1
-
Wisla Pulawy
339.
K. Puton
-
-
-
1
-
Wisla Pulawy
340.
K. Ropski
-
-
-
1
-
Polonia Bytom
341.
K. Sochan
-
-
-
5
3
Zagłębie Lubin II
342.
K. Szymkowiak
-
-
-
1
-
Skra Czestochowa
343.
Kacper Chelmecki
-
-
-
3
-
Stal Stalowa Wola
344.
Kacper Jarzec
-
-
-
4
-
Olimpia Grudziadz
345.
Kacper Jozwicki
-
-
-
6
-
Olimpia Elblag
346.
Kacper Kaczorowski
-
-
-
1
-
Wisla Pulawy
347.
Kacper Korczyc
-
-
-
2
-
Chojniczanka
348.
Kacper Masiak
-
-
-
1
-
Zagłębie Lubin II
349.
Kacper Talar
-
-
-
3
-
Sandecja
350.
Kacper Tułowiecki
-
-
-
3
-
Radunia Stężyca
351.
Kamil Bartoś
-
-
-
1
-
Olimpia Elblag
352.
Kamil Glogowski
-
-
-
1
-
Hutnik Krakow
353.
Kamil Hajduk
-
-
-
2
-
Polonia Bytom
354.
Kamil Kort
-
-
-
2
-
Kotwica Kolobrzeg
355.
Kamil Wenger
-
-
-
2
-
Hutnik Krakow
356.
Kargul-Grobla K.
-
-
-
2
-
GKS Jastrzebie
357.
Karol Fietz
-
-
-
2
-
GKS Jastrzebie
358.
Klichowicz M.
-
-
-
1
-
Wisla Pulawy
359.
Kolodziejczyk P.
-
-
-
1
-
Skra Czestochowa
360.
Koltanski D.
-
-
-
2
-
Wisla Pulawy
361.
Konrad Kargul-Grobla
-
-
-
3
-
GKS Jastrzebie
362.
Konrad Łabecki
-
-
-
2
-
Olimpia Elblag
363.
Kosciuk W.
-
-
-
1
-
ŁKS Łódź II
364.
Kosei Iwao
-
-
-
4
-
Stal Stalowa Wola
365.
Kostiantyn Chernii
-
-
-
1
-
Olimpia Grudziadz
366.
Krawczun H.
-
-
-
1
-
Stomil Olsztyn
367.
Krystian Michalski
-
-
-
2
-
Kotwica Kolobrzeg
368.
Krzysztof Swiatek
-
-
-
3
-
Hutnik Krakow
369.
Kucharczyk O.
-
-
-
1
-
Skra Czestochowa
370.
L. Dynel
-
-
-
5
-
ŁKS Łódź II
371.
L. Norkowski
-
-
-
1
-
Polonia Bytom
372.
L. Piontek
-
-
-
1
-
Polonia Bytom
373.
L. Wiech
-
-
-
1
-
Wisla Pulawy
374.
Labecki K.
-
-
-
1
-
Olimpia Elblag
375.
Lipien M.
-
-
-
1
1
ŁKS Łódź II
376.
Lukas Kuban
-
-
-
8
-
Stomil Olsztyn
377.
Lukasz Boguslawski
-
-
-
1
-
Radunia Stężyca
378.
Lukasz Dynel
-
-
-
2
-
ŁKS Łódź II
379.
Lukasz Furtak
-
-
-
1
-
Stal Stalowa Wola
380.
Lukasz Zejdler
-
-
-
2
-
Polonia Bytom
381.
M. Bednarski
-
-
-
1
-
GKS Jastrzebie
382.
M. Famulak
-
-
-
1
-
Olimpia Elblag
383.
M. Kuczalek
-
-
-
2
-
Olimpia Elblag
384.
M. Labojko
-
-
-
2
-
Skra Czestochowa
385.
M. Stefaniak
-
-
-
1
-
Olimpia Elblag
386.
M. Szmigiel
-
-
-
2
-
Polonia Bytom
387.
Maciej Bortniczuk
-
-
-
4
-
Wisla Pulawy
388.
Maciej Dampc
-
-
-
3
-
Radunia Stężyca
389.
Maciej Krakowiak
-
-
-
1
-
KKS Kalisz
390.
Maciej Orłowski
-
-
-
2
-
Lech II Poznan
391.
Maciej Sliwa
-
-
-
1
2
ŁKS Łódź II
392.
Maciej Spychała
-
-
-
7
-
Olimpia Elblag
393.
Maciej Urbańczyk
-
-
-
1
-
Hutnik Krakow
394.
Maksymilian Cichocki
-
-
-
2
-
Polonia Bytom
395.
Maksymilian Pingot
-
-
-
3
-
Lech II Poznan
396.
Maluga D.
-
-
-
3
-
Stal Stalowa Wola
397.
Marcin Kozina
-
-
-
4
-
Chojniczanka
398.
Marcin Stromecki
-
-
-
1
-
Stomil Olsztyn
399.
Marcin Warcholak
-
-
-
7
-
Olimpia Grudziadz
400.
Marcinkowski J.
-
-
-
1
-
Hutnik Krakow
401.
Mariusz Gabrych
-
-
-
1
-
Olimpia Elblag
402.
Matej Mršić
-
-
-
1
-
Radunia Stężyca
403.
Mateusz Bakowicz
-
-
-
6
-
ŁKS Łódź II
404.
Mateusz Bartków
-
-
-
1
-
Sandecja
405.
Mateusz Bartkow
-
-
-
3
-
Sandecja
406.
Mateusz Dziewiatowski
-
-
-
2
-
Zagłębie Lubin II
407.
Mateusz Gawlik
-
-
-
1
-
KKS Kalisz
408.
Mateusz Kizyma
-
-
-
4
-
Zagłębie Lubin II
409.
Mateusz Maćkowiak
-
-
-
2
-
Skra Czestochowa
410.
Mateusz Pruchniewski
-
-
-
2
-
Lech II Poznan
411.
Mateusz Sopocko
-
-
-
3
-
Olimpia Grudziadz
412.
Michal Bedronka
-
-
-
2
-
Polonia Bytom
413.
Michal Biskup
-
-
-
2
-
Radunia Stężyca
414.
Michal Gurgul
-
-
-
1
-
Lech II Poznan
415.
Michal Matys
-
-
-
1
-
Zagłębie Lubin II
416.
Michal Mydlarz
-
-
-
2
-
Stal Stalowa Wola
417.
Michal Nalepa
-
-
-
1
-
Zagłębie Lubin II
418.
Michal Rutkowski
-
-
-
4
-
Pogoń Siedlce
419.
Michal Szmigiel
-
-
-
1
-
Polonia Bytom
420.
Michał Głogowski
-
-
-
4
-
Hutnik Krakow
421.
Michał Kozajda
-
-
-
3
-
Kotwica Kolobrzeg
422.
Michał Mydlarz
-
-
-
1
-
Stal Stalowa Wola
423.
Mikolaj Labojko
-
-
-
4
-
Skra Czestochowa
424.
Mikołaj Tudruj
-
-
-
1
-
Lech II Poznan
425.
Milosz Skowronek
-
-
-
1
-
Kotwica Kolobrzeg
426.
Miłosz Skowronek
-
-
-
2
-
Kotwica Kolobrzeg
427.
N. Paclawski
-
-
-
2
-
Lech II Poznan
428.
Nikodem Potrac
-
-
-
2
-
Radunia Stężyca
429.
Norbert Radkiewicz
-
-
-
2
1
Polonia Bytom
430.
O. Kucharczyk
-
-
-
3
-
Skra Czestochowa
431.
Ochwat G.
-
-
-
2
-
Polonia Bytom
432.
Olivier Sukiennicki
-
-
-
4
-
Stal Stalowa Wola
433.
Oliwier Kucharczyk
-
-
-
1
-
Skra Czestochowa
434.
Oskar Kalenik
-
-
-
1
-
KKS Kalisz
435.
Oskar Mielcarz
-
-
-
1
-
Wisla Pulawy
436.
P. Kolesar
-
-
-
1
-
Chojniczanka
437.
P. Kolodziejczyk
-
-
-
1
-
Skra Czestochowa
438.
P. Lakota
-
-
-
2
-
Wisla Pulawy
439.
P. Lech
-
-
-
1
1
GKS Jastrzebie
440.
P. Olejnik
-
-
-
1
-
Lech II Poznan
441.
P. Skalecki
-
-
-
1
-
Wisla Pulawy
442.
Patryk Bryla
-
-
-
4
-
Sandecja
443.
Patryk Jakubczyk
-
-
-
3
-
Olimpia Elblag
444.
Patryk Kielis
-
-
-
1
-
Hutnik Krakow
445.
Patryk Ryszard Pytlewski
-
-
-
3
1
Kotwica Kolobrzeg
446.
Patryk Stefański
-
-
-
6
-
Polonia Bytom
447.
Patryk Winsztal
-
-
-
1
-
Olimpia Grudziadz
448.
Pawel Czajkowski
-
-
-
8
-
Radunia Stężyca
449.
Pawel Kruszelnicki
-
-
-
3
-
Zagłębie Lubin II
450.
Pawel Sokol
-
-
-
1
2
Stal Stalowa Wola
451.
Piotr Janczukowicz
-
-
-
1
-
ŁKS Łódź II
452.
Piotr Kowalik
-
-
-
1
-
Sandecja
453.
Polak C.
-
-
-
1
-
Kotwica Kolobrzeg
454.
Przemyslaw Lech
-
-
-
1
-
Chojniczanka
455.
Przemysław Lech
-
-
-
7
4
GKS Jastrzebie
456.
R. Golebiowski
-
-
-
2
-
Sandecja
457.
R. Vaz
-
-
-
1
-
GKS Jastrzebie
458.
Rastislav Václavík
-
-
-
1
1
Sandecja
459.
Ricardo Gonçalves
-
-
-
7
2
ŁKS Łódź II
460.
Ricardo Vaz
-
-
-
7
1
GKS Jastrzebie
461.
S. Jopek
-
-
-
1
-
Polonia Bytom
462.
S. Pawlowski
-
-
-
1
-
Lech II Poznan
463.
Sarnowski L.
-
-
-
4
-
GKS Jastrzebie
464.
Sebastian Olszewski
-
-
-
3
-
Olimpia Grudziadz
465.
Sebastian Steblecki
-
-
-
1
-
Polonia Bytom
466.
Sebastian Szczytniewski
-
-
-
5
1
Chojniczanka
467.
Slawomir Chmiel
-
-
-
2
-
Hutnik Krakow
468.
Szczudlinski K.
-
-
-
1
-
Olimpia Elblag
469.
Szczytniewski S.
-
-
-
1
-
Chojniczanka
470.
Szymon Jopek
-
-
-
2
-
Polonia Bytom
471.
Szymon Maszkowski
-
-
-
2
-
GKS Jastrzebie
472.
Szymon Matuszek
-
-
-
2
1
ŁKS Łódź II
473.
T. Boczek
-
-
-
1
-
Chojniczanka
474.
T. Cywka
-
-
-
1
-
Lech II Poznan
475.
Tafara Madembo
-
-
-
1
-
Kotwica Kolobrzeg
476.
Tobiasz Kubik
-
-
-
8
-
Skra Czestochowa
477.
Togitani K.
-
-
-
1
-
GKS Jastrzebie
478.
Tomasz Boczek
-
-
-
7
-
Chojniczanka
479.
Tomasz Cywka
-
-
-
3
2
ŁKS Łódź II
480.
Tomasz Dejewski
-
-
-
2
-
Radunia Stężyca
481.
Tomasz Kaczmarek
-
-
-
3
-
Kotwica Kolobrzeg
482.
Valērijs Šabala
-
-
-
1
-
Chojniczanka
483.
Vu Thanh D.
-
-
-
1
-
Olimpia Grudziadz
484.
W. Smolinski
-
-
-
1
-
KKS Kalisz
485.
W. Szafranek
-
-
-
1
-
Zagłębie Lubin II
486.
W. Szumilas
-
-
-
1
-
Chojniczanka
487.
Wiktor Kaczorowski
-
-
-
3
-
Hutnik Krakow
488.
Wiktor Smolinski
-
-
-
7
-
KKS Kalisz
489.
Wojciech Maroszek
-
-
-
1
-
KKS Kalisz
490.
Wojciech Slomka
-
-
-
2
-
Radunia Stężyca
491.
Wrobel M.
-
-
-
3
-
Hutnik Krakow
492.
Y. Senkevich
-
-
-
1
-
Olimpia Elblag
493.
Y. Shinonaga
-
-
-
1
-
Stomil Olsztyn
494.
Yevhen Zakharchenko
-
-
-
5
2
GKS Jastrzebie
495.
Yuya Kamon
-
-
-
1
-
ŁKS Łódź II
496.
Zbigniew Wojciechowski
-
-
-
1
-
Skra Czestochowa
497.
Zvonimir Petrovic
-
-
-
1
1
Kotwica Kolobrzeg
498.
Zwir K.
-
-
-
1
-
Stomil Olsztyn
499.
Łukasz Furtak
-
-
-
3
-
Stal Stalowa Wola
500.
Łukasz Sarnowski
-
-
-
2
-
Olimpia Elblag
501.
Łukasz Seweryn
-
-
-
2
-
Stal Stalowa Wola
502.
Łukasz Soszyński
-
-
-
4
-
GKS Jastrzebie
503.
Łukasz Szramowski
-
-
-
3
-
Stomil Olsztyn
504.
Yevheniy Zakharczenko
-
-
-
-
1
GKS Jastrzebie
505.
Czeslaw Raburski
-
-
-
-
1
Chojniczanka
506.
D. Danilczyk
-
-
-
-
1
Olimpia Elblag
507.
Danilczyk D.
-
-
-
-
1
Olimpia Elblag
508.
Gorski Jakub
-
-
-
-
1
Stal Stalowa Wola
509.
Jakub Trojanowski
-
-
-
-
1
GKS Jastrzebie
510.
Jan Łabędzki
-
-
-
-
1
ŁKS Łódź II
511.
K. Zych
-
-
-
-
1
GKS Jastrzebie
512.
Karol Zwir
-
-
-
-
1
Stomil Olsztyn
513.
Przemysław Norko
-
-
-
-
1
Kotwica Kolobrzeg
Wyróżnione mecz
Tr1
Konyaspor
Fenerbahçe SK
06/05/2024 19:00
2
2. Liga Regular Season
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
Pogoń Siedlce
55
31
15
10
6
11
2
Kotwica Kolobrzeg
50
31
14
8
9
14
3
KKS Kalisz
49
31
13
10
8
14
4
Hutnik Krakow
46
31
12
10
9
4
5
Radunia Stężyca
46
31
12
10
9
4
6
Chojniczanka
45
30
12
9
9
3
7
Stal Stalowa Wola
45
31
12
9
10
1
8
ŁKS Łódź II
44
31
12
8
11
2
9
Polonia Bytom
44
31
11
11
9
0
10
Zagłębie Lubin II
42
31
12
6
13
1
11
Skra Czestochowa
39
31
10
9
12
2
12
Wisla Pulawy
39
31
9
12
10
1
13
Olimpia Elblag
39
31
10
9
12
-7
14
Lech II Poznan
39
31
10
9
12
-9
15
GKS Jastrzebie
36
30
9
9
12
-7
16
Olimpia Grudziadz
34
31
8
10
13
-8
17
Stomil Olsztyn
33
31
9
6
16
-10
18
Sandecja
28
31
7
7
17
-16
Porada dnia
Fr1
Lille
Lyon
06/05/2024 21:00
1
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program