Start
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
X
USTAWIENIA
Strefa czasowa
DOMYśLNY
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Jeszcze
Prognozy
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Porównanie danych drużyna
Co to jest forebet
Norwegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
1
NM Cupen
Moje ligi
Stany Zjednoczone
>
MLS
Piłka nożna
Prognozy na dziś
169
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
3
Prognozy na jutro
85
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
793
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
1495
>
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
66
Ulubione
Listy
>
Brytyjski
27
Top Europejski
40
Europejski
446
Amerykański
57
Afrykanin
34
Azjatycki
134
Australijski
30
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
1
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
2
Ligue 1
3
Eredivisie
1
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
9
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
1
Mistrzostwa
Albania
>
Super League
5
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Algieria
>
Ligue 1
1
Ligue 2
Algeria Cup
1
Super Cup
U21 League
Andora
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
Anglia
>
Premier League
1
Championship
League one
2
League two
2
National League
National League N.
National League S.
1
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
1
Premier League 2
3
Southern League
2
Northern Premier
1
Women SL
7
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
6
Arabia Saudyjska
>
Saudyjska Pro Liga
1
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Argentyna
>
Primera Division
Nacional B
2
Primera B
1
Primera C
1
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
1
Copa Argentina
3
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
5
First League
3
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
7
Australia
>
A-League
Npl NSW
1
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
7
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
1
Npl Act 1
1
FFA Cup
W League
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
1
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
2
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
2
Landesliga Salzburg
1
Landesliga Kärnten
3
Azerbejdżan
>
Premier League
1
First Division
5
Azerbaijan Cup
Bahrajn
>
Premier League
6
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesz
>
Premier League
5
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
8
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
6
Second Amateur Division - VFV A
5
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
3
1st National Women
1
Belgian Cup Women
Pro League U21
Belize
>
Premier League
2
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
Białoruś
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Białoruś Reserves
Puchar Białorusi
Women Premier League
Second League
10
Super Cup
Women's Cup
Boliwia
>
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Botswana
>
Premier League
8
Bośnia
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
1
1st League: RS
9
Brazylia
>
Brasileiro Série A
9
Serie B
4
Serie C
2
Serie D
2
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
1
Roraimense
2
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
1
Copa do Nordeste
2
Supercopa
Copa Paulista
Brasileiro U20
10
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
2
Brasileiro Women
6
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
1
National League B
Coupe de President
Bułgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Chile
>
Primera Division
Primera B
1
Copa Chile
2
Super Cup
Chiny
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
3
Chorwacja
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
6
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
Cypr
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Czarnogóra
>
First League
5
Second League
6
Crnogorski Kup
Czechy
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
2
Division E
1
Division F
1
DR Congo
>
Super League
4
Dania
>
Super League
1
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Dżibuti
>
Division 1
1
Egipt
>
Premier
2
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
Ekwador
>
Serie A
1
Serie B
5
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
1
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
8
Fidżi
>
National Football League
3
Filipiny
>
Football League
1
Finlandia
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
1
Suomen Cup
Francja
>
Ligue 1
3
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
Ghana
>
Premier League
2
Gibraltar
>
National League
1
Grecja
>
Super League
4
Super League 2
Football League
Greek Cup
Gruzja
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Gwatemala
>
Liga Nacional
Primera Division
3
Gwinea
>
Ligue 1
3
Haiti
>
Championnat National
Hiszpania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
2
Tercera Division G2
2
Tercera Division G3
2
Tercera Division G4
1
Tercera Division G5
1
Tercera Division G6
1
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
1
Tercera Division G11
3
Tercera Division G12
9
Tercera Division G13
1
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
2
Tercera Division G16
4
Tercera Division G17
1
Tercera Division G18
2
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Honduras
>
Liga Nacional
Hong Kong
>
Premier League
7
Second Division
1
FA Cup
Indie
>
I-League
Super League
Indonezja
>
Liga 1
2
Liga 2
Iran
>
IPL
7
League 1
9
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
Irlandia
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Irlandia Północna
>
Premiership
1
Championship
Irish Cup
Premiership Women
2
Islandia
>
Premier League
1
1. Division
6
2. Division
6
Icelandic Cup
League Cup
Ivory Coast
>
Ligue 1
1
Izrael
>
Premier League
3
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Jamajka
>
Premier League
1
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
1
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
6
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kambodża
>
C-League
2
Kamerun
>
Elite One
Elite Two
Kanada
>
Canadian Premier League
1
Soccer League
Canadian Championship
1
Katar
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
8
Kazachstan
>
Premier League
6
First Division
8
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
1
Super League
2
Kolumbia
>
Primera A
1
Primera B
4
Super Cup
Copa Colombia
Kongo
>
Premier League
5
Korea Południowa
>
K-League 1
2
K-League 2
2
National League
8
FA Cup
Kosowo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kostaryka
>
Primera División
6
Liga de Ascenso
1
Kuwait
>
Premier League
3
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
5
Lesotho
>
Premier League
3
Liban
>
Premier League
Libia
>
Premier League
Litwa
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
9
Super Cup
Luksemburg
>
National Division
8
Macedonia Północna
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Makau
>
Elite League
3
Malawi
>
Super League
8
Malezja
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Mali
>
Première Division
3
Malta
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Maroko
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
1
Mauritius
>
Mauritian League
5
Meksyk
>
Primera Division
1
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Mongolia
>
Premier League
5
Mołdawia
>
Divizia Nationala
5
Moldovan Cup
Myanmar
>
National League
Nepal
>
A-Division League
Niderlandy
>
Eredivisie
1
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Puchar KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Niemcy
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
1
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
1
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
1
Regionalliga Bayern
9
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
1
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
9
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
1
Oberliga Hessen
10
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
2
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
2
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
10
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
1
2. Bundesliga Women
1
DFB Pokal Women
Nigeria
>
Premier League
1
Nikaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
Norwegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
1
NM Cupen
Nowa Zelandia
>
Premiership
Regional Leagues
1
Oman
>
Professional League
5
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
Paragwaj
>
Primera Division
Division Intermedia
2
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
1
Segunda División
7
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polska
>
Ekstraklasa
1
1. Liga
1
2. Liga
1
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
1
Liga 3
4
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
RPA
>
Premier League
8
National First Division
1
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Republika Dominikańska
>
LDF
4
Rosja
>
Premier Liga
4
1. Division
4
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
1
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - południe
9
Kubok
Super Cup
Rumunia
>
Liga 1
3
Liga 2
3
Romanian Cup
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
2
Salwador
>
Primera Division
San Marino
>
Campionato
2
Coppa Titano
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
6
Singapur
>
S-League
4
S-Cup
Somalia
>
Championship
6
Stany Zjednoczone
>
MLS
NASL
USL Championship
12
US Open Cup
Sudan
>
Premier League
Surinam
>
Hoofdklasse
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
Szkocja
>
Szkocka Premiership
6
Championship
League One
League Two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Szwajcaria
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Szwecja
>
Allsvenskan
1
Superettan
2
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Słowacja
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Słowenia
>
Prva Liga
5
2. Liga
8
Slovenian Cup
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
2
Tajlandia
>
Premier League
8
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
4
Togo
>
Championnat National
5
Trynidad i Tobago
>
TT Pro League
5
Tunezja
>
Ligue 1
7
Tunisia Cup
Ligue 2
1
Turcja
>
Süper Lig
2
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
4
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
5
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Uganda
>
Premier League
1
Ukraina
>
Premier League
2
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
1
Urugwaj
>
Primera Division
8
Segunda Division
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
3
Uzbek Cup
Walia
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Wenezuela
>
Primera Division
Segunda Division
1
Wietnam
>
V.League 1
7
V.League 2
1
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Wyspy Owcze
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Węgry
>
NB I
6
NB II
1
Magyar Kupa
Włochy
>
Serie A
2
Serie B
10
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
1
Serie D Group F
Serie D Group G
1
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
3
Primavera 2
16
Primavera 3
2
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
1
Coppa Italia Women
Zambia
>
Premier League
9
Zimbabwe
>
Premier League
Łotwa
>
Virsliga
3
1. Liga
7
Latvian Cup
1
Międzynarodowy
Afryka
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Piłkarz Statystyka - Norwegia Eliteserien
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/Wynik końcowy
Gol/Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Piłkarz
Gole
Rzut karny
B.s.
Kartka
Kartka
Drużyna
1.
A. Heggebø
4
-
-
1
-
SK Brann
2.
Kristian Eriksen
4
-
-
3
-
Molde FK
3.
Ole Sæter
4
1
-
1
-
Rosenborg BK
4.
A. Grønbæk
3
-
-
3
-
FK Bodo/Glimt
5.
Joachim Soltvedt
3
1
-
-
-
SK Brann
6.
Morten Bjørlo
3
-
-
1
-
Fredrikstad FK
7.
Nino Zugelj
3
-
-
-
-
FK Bodo/Glimt
8.
Thomas Lehne Olsen
3
-
-
1
-
Lillestrom SK
9.
Tobias Svendsen
3
-
-
3
-
Odd BK
10.
Zlatko Tripic
3
1
-
1
-
Viking FK
11.
Aleksander Nilsson
2
-
-
2
-
Sandefjord
12.
Bård Finne
2
-
-
-
2
SK Brann
13.
Bork Bang-Kittilsen
2
-
-
-
-
Odd BK
14.
Bruno Leite
2
-
-
2
-
FK Haugesund
15.
Eirik Hestad
2
-
-
1
-
Molde FK
16.
Franklin Tebo Uchenna
2
-
-
-
-
Sarpsborg 08
17.
Fredrik Gulbrandsen
2
-
-
2
-
Molde FK
18.
Håkon Evjen
2
-
-
4
-
FK Bodo/Glimt
19.
Harald Tangen
2
-
-
-
-
Viking FK
20.
Henrik Kjelsrud Johansen
2
-
-
-
-
Fredrikstad FK
21.
Herman Stengel
2
-
-
-
-
Stromsgodset IF
22.
M. Ingebrigtsen
2
-
-
1
-
Odd BK
23.
Johannes Hummelvoll-Nunez
2
-
-
-
-
KFUM Oslo
24.
Kasper Høgh
2
-
-
-
-
FK Bodo/Glimt
25.
Lars-Jørgen Salvesen
2
-
-
3
-
Viking FK
26.
Magnus Wolff Eikrem
2
-
-
-
-
Molde FK
27.
L. Nordås
2
-
-
-
-
Tromso IL
28.
Ole Didrik Blomberg
2
-
-
-
-
SK Brann
29.
Petter Nosa Dahl
2
-
-
2
-
KFUM Oslo
30.
Simon Amin
2
-
-
3
-
Sandefjord
31.
Sory Ibrahim Diarra
2
-
-
2
-
FK Haugesund
32.
Stian Molde
2
-
-
2
-
Fredrikstad FK
33.
Syver Aas
2
-
-
-
-
Odd BK
34.
F. Tewelde
2
-
-
-
-
Odd BK
35.
Ulrik Saltnes
2
-
-
-
-
FK Bodo/Glimt
36.
Anders Hagelskjaer
1
-
-
2
-
Molde FK
37.
Brynjólfur Andersen Willumsson
1
-
-
3
-
Kristiansund BK
38.
Dan Peter Ulvestad
1
-
-
-
-
Kristiansund BK
39.
Eirik Ulland Andersen
1
-
-
1
-
Stromsgodset IF
40.
Eirik Wichne
1
-
-
1
-
Sarpsborg 08
41.
Elias Hoff Melkersen
1
-
-
1
-
Stromsgodset IF
42.
Emil Frederiksen
1
-
-
-
-
Rosenborg BK
43.
Eric Kitolano
1
-
-
1
-
Lillestrom SK
44.
Espen Garnås
1
-
-
1
-
Lillestrom SK
45.
Fredrik Bjørkan
1
-
-
3
-
FK Bodo/Glimt
46.
Fredrik Tobias Berglie
1
-
-
3
-
Sandefjord
47.
Gustav Valsvik
1
-
-
-
-
Stromsgodset IF
48.
Håkon Helland Hoseth
1
-
-
-
-
KFUM Oslo
49.
Heine Gikling Bruseth
1
-
-
-
-
Kristiansund BK
50.
Ismaël Seone
1
-
-
3
-
FK Haugesund
51.
Jesper Taaje
1
-
-
-
-
Stromsgodset IF
52.
Jo Inge Berget
1
-
-
-
-
Sarpsborg 08
53.
Kristoffer Haugen
1
-
-
2
-
Molde FK
54.
Marius Broholm
1
-
-
-
-
Rosenborg BK
55.
T. Miettinen
1
-
-
2
-
Odd BK
56.
H. Mikaelsson
1
-
-
1
-
Kristiansund BK
57.
A. Mikkelsen
1
-
-
-
-
FK Bodo/Glimt
58.
Moses Mawa
1
-
-
1
-
HamKam
59.
Nick D'Agostino
1
-
-
3
-
Viking FK
60.
Niklas Ødegård
1
-
-
2
-
HamKam
61.
Niklas Castro
1
-
-
-
-
SK Brann
62.
Ole Selnæs
1
-
-
2
-
Rosenborg BK
63.
Pape Habib Gueye
1
-
-
3
-
Kristiansund BK
64.
Patrick Berg
1
-
-
2
-
FK Bodo/Glimt
65.
Peter Christiansen
1
-
-
-
-
Viking FK
66.
Ruben Alte
1
-
-
-
-
Kristiansund BK
67.
Ruben Yttergård Jenssen
1
-
-
1
-
Tromso IL
68.
Sigurd Kvile
1
-
-
4
-
Fredrikstad FK
69.
Simen Hestnes
1
-
-
2
-
KFUM Oslo
70.
Sondre Ørjasæter
1
-
-
-
-
Sarpsborg 08
71.
Sondre Sørløkk
1
-
-
-
-
Fredrikstad FK
72.
Stian Kristiansen
1
-
-
-
-
Sandefjord
73.
L. Tómasson
1
-
-
-
-
Stromsgodset IF
74.
Vá
1
-
-
-
1
Lillestrom SK
75.
A. Lúðvíksson
-
-
-
2
-
FK Haugesund
76.
Akinsola Akinyemi
-
-
-
2
-
KFUM Oslo
77.
Anders Jenssen
-
-
-
2
1
Tromso IL
78.
Brandur Hendriksson
-
-
-
1
-
Fredrikstad FK
79.
Christophe Psyché
-
-
-
1
-
Tromso IL
80.
Claus Niyukuri
-
-
-
3
-
FK Haugesund
81.
Djibril Diop
-
-
-
1
-
Viking FK
82.
Eirik Horneland
-
-
-
1
-
SK Brann
83.
Emil Kornvig
-
-
-
1
-
SK Brann
84.
Erling Knudtzon
-
-
-
1
-
Lillestrom SK
85.
Espen Ruud
-
-
-
1
-
Odd BK
86.
Etzaz Hussain
-
-
-
2
-
Odd BK
87.
F. Jørgensen
-
-
-
2
-
Odd BK
88.
Felix Winther
-
-
-
1
-
Tromso IL
89.
Filip Ottosson
-
-
-
1
-
Sandefjord
90.
Fredrik Kristensen Dahl
-
-
-
1
-
Stromsgodset IF
91.
Gard Simenstad
-
-
-
1
-
HamKam
92.
Halldor Stenevik
-
-
-
1
-
Molde FK
93.
Hans Erik Odegaard
-
-
-
2
-
Sandefjord
94.
Isak Helstad Amundsen
-
-
-
1
-
Molde FK
95.
Jørgen Isnes
-
-
-
2
-
Stromsgodset IF
96.
Júlíus Magnússon
-
-
-
1
-
Fredrikstad FK
97.
J. Baccay
-
-
-
2
-
Odd BK
98.
J. Reitan-Sunde
-
-
-
1
-
Rosenborg BK
99.
Jakob Haugaard
-
-
-
2
-
Tromso IL
100.
Japhet Sery Larsen
-
-
-
2
-
SK Brann
101.
Jayden Nelson
-
-
-
1
-
Rosenborg BK
102.
Jens Petter Hauge
-
-
-
2
-
FK Bodo/Glimt
103.
Jeppe Andersen
-
-
-
3
-
Sarpsborg 08
104.
Jesper Isaksen
-
-
-
1
-
Kristiansund BK
105.
Jesper Robertsen
-
-
-
1
-
Tromso IL
106.
Joe Bell
-
-
-
1
-
Viking FK
107.
John Olav Norheim
-
-
-
1
1
HamKam
108.
Jost Urbancic
-
-
-
1
-
Viking FK
109.
Jostein Gundersen
-
-
-
1
-
FK Bodo/Glimt
110.
Julius Eskesen
-
-
-
1
-
FK Haugesund
111.
K. Antonsen
-
-
-
2
-
Tromso IL
112.
K. Krasniqi
-
-
-
1
-
Stromsgodset IF
113.
Kristian Lønstad Onsrud
-
-
-
2
-
HamKam
114.
Lars Christopher Vilsvik
-
-
-
1
-
Stromsgodset IF
115.
Loris Mettler
-
-
-
2
-
Sandefjord
116.
Luc Mares
-
-
-
1
-
HamKam
117.
M. Hope
-
-
-
1
-
FK Haugesund
118.
M. Løvik
-
-
-
1
-
Molde FK
119.
Maï Traoré
-
-
-
1
-
Fredrikstad FK
120.
Magnar Ødegaard
-
-
-
1
-
Sarpsborg 08
121.
Marius Olsen
-
-
-
2
-
Kristiansund BK
122.
Marko Farji
-
-
-
2
-
Stromsgodset IF
123.
Markus Henriksen
-
-
-
2
-
Rosenborg BK
124.
Martin Gjone
-
-
-
1
-
Sandefjord
125.
Martin Linnes
-
-
-
1
-
Molde FK
126.
Mathias Tønnessen
-
-
-
1
-
KFUM Oslo
127.
Max Williamsen
-
-
-
1
-
Kristiansund BK
128.
Maxwell Woledzi
-
-
-
1
-
Fredrikstad FK
129.
Mihajlo Ivančević
-
-
-
3
2
Odd BK
130.
Mikkjal Thomassen
-
-
-
1
-
Fredrikstad FK
131.
Momodou Lion Njie
-
-
-
2
-
KFUM Oslo
132.
Morten Jensen
-
-
-
2
-
Viking FK
133.
Oliver Kjaergaard
-
-
-
1
-
HamKam
134.
Oscar Krusnell
-
-
-
2
-
FK Haugesund
135.
P. Metcalfe
-
-
-
1
-
Fredrikstad FK
136.
P. Yazbek
-
-
-
1
-
Viking FK
137.
Philip Aukland
-
-
-
3
-
Fredrikstad FK
138.
Rafik Zekhnini
-
-
-
2
-
Sarpsborg 08
139.
Robin Rasch
-
-
-
1
-
KFUM Oslo
140.
Runar Norheim
-
-
-
1
-
Tromso IL
141.
S. Crone
-
-
-
1
-
KFUM Oslo
142.
S. Owusu
-
-
-
2
-
Odd BK
143.
Sander Christiansen
-
-
-
1
-
Sarpsborg 08
144.
Sander Erik Kartum
-
-
-
1
-
SK Brann
145.
Sebastian Jarl
-
-
-
2
-
Kristiansund BK
146.
Sebastian Tounekti
-
-
-
1
-
FK Haugesund
147.
Serge-Junior Ngouali
-
-
-
1
-
Sarpsborg 08
148.
Sondre Auklend
-
-
-
1
-
Viking FK
149.
Sondre Langås
-
-
-
1
-
Viking FK
150.
Sondre Liseth
-
-
-
1
-
FK Haugesund
151.
Sverre Hakami Sandal
-
-
-
1
-
KFUM Oslo
152.
Sverre Nypan
-
-
-
1
-
Rosenborg BK
153.
T. Nemčík
-
-
-
1
-
Rosenborg BK
154.
Teodor Berg Haltvik
-
-
-
1
-
KFUM Oslo
155.
Tore André Sørås
-
-
-
1
-
HamKam
156.
Uba Charles
-
-
-
1
-
Lillestrom SK
157.
Ulrik Yttergård Jenssen
-
-
-
2
-
Rosenborg BK
158.
Yaw Paintsil
-
-
-
1
-
Tromso IL
Wyróżnione mecz
Tr1
Konyaspor
Fenerbahçe SK
06/05/2024 19:00
2
Eliteserien Regular Season
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
FK Bodo/Glimt
16
6
5
1
0
11
2
SK Brann
14
7
4
2
1
6
3
Molde FK
13
7
4
1
2
5
4
Fredrikstad FK
11
6
3
2
1
3
5
Stromsgodset IF
10
6
3
1
2
-1
6
Viking FK
9
6
2
3
1
1
7
KFUM Oslo
9
6
2
3
1
1
8
Kristiansund BK
9
6
2
3
1
0
9
Rosenborg BK
9
6
3
0
3
-1
10
Odd BK
8
7
2
2
3
-3
11
Sarpsborg 08
7
6
2
1
3
0
12
Lillestrom SK
7
6
2
1
3
-4
13
FK Haugesund
6
6
2
0
4
-4
14
Sandefjord
4
5
1
1
3
-2
15
HamKam
3
7
0
3
4
-4
16
Tromso IL
0
5
0
0
5
-8
Porada dnia
Fr1
Lille
Lyon
06/05/2024 21:00
1
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program