Start
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
X
USTAWIENIA
Strefa czasowa
DOMYśLNY
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Jeszcze
Prognozy
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Porównanie danych drużyna
Co to jest forebet
Włochy
>
Serie A
10
Serie B
3
Serie C
10
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
12
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
6
Primavera 3
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Moje ligi
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
166
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
49
Prognozy na jutro
346
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
1408
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
2070
>
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
56
Ulubione
Listy
>
Brytyjski
30
Top Europejski
57
Europejski
533
Amerykański
189
Afrykanin
52
Azjatycki
121
Australijski
45
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
3
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
12
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
Szkocka Premiership
7
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Albania
>
Super League
2
League 1
2
Albanian Cup
Super Cup
Algieria
>
Ligue 1
8
Ligue 2
16
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
8
Andora
>
Primera Divisio
5
2. Division
1
Copa Constitucio
Anglia
>
Premier League
10
Championship
2
League one
1
League two
1
National League
National League N.
National League S.
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
1
Angola
>
Girabola
6
Arabia Saudyjska
>
Saudyjska Pro Liga
9
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Argentyna
>
Primera Division
14
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
13
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
1
Super Cup
Reserve League
4
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
1
First League
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
2
Australia
>
A-League
2
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Azerbejdżan
>
Premier League
5
First Division
Azerbaijan Cup
Bahrajn
>
Premier League
6
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesz
>
Premier League
5
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
6
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
3
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Belize
>
Premier League
1
Benin
>
League 1
8
Bermuda
>
Premier Division
Białoruś
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Białoruś Reserves
Puchar Białorusi
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Boliwia
>
Liga de Fútbol Prof
8
Nacional B
Botswana
>
Premier League
Bośnia
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Brazylia
>
Brasileiro Série A
Serie B
10
Serie C
8
Serie D
30
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
6
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
1
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
2
Supercopa
Copa Paulista
Brasileiro U20
3
Carioca U20
Mineiro U20
7
Paranaense U19
Paulista U20
41
Brasileiro Women
6
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Burkina Faso
>
Premier League
8
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Bułgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
1
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
8
Copa Chile
Super Cup
Chiny
>
Super League
6
League one
8
League two
FA Cup
15
Super Cup
Super League Women
6
Chorwacja
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
6
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
Cypr
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
1
Super Cup
Czarnogóra
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Czechy
>
Synot liga
3
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
DR Congo
>
Super League
Dania
>
Super League
3
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Dżibuti
>
Division 1
5
Egipt
>
Premier
2
Second League
Egypt Cup
Super Cup
Ekwador
>
Serie A
8
Serie B
1
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
7
Fidżi
>
National Football League
5
Filipiny
>
Football League
Finlandia
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
15
Suomen Cup
Francja
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
2
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
4
Ghana
>
Premier League
10
Gibraltar
>
National League
Grecja
>
Super League
3
Super League 2
Football League
Greek Cup
Gruzja
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Gwatemala
>
Liga Nacional
1
Primera Division
2
Gwinea
>
Ligue 1
5
Haiti
>
Championnat National
2
Hiszpania
>
LaLiga
3
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
12
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
36
Copa Federacion
Primera Division Women
7
Copa de la Reina
1
Honduras
>
Liga Nacional
Hong Kong
>
Premier League
5
Second Division
6
FA Cup
Indie
>
I-League
Super League
Indonezja
>
Liga 1
Liga 2
Iran
>
IPL
League 1
3
Hazfi Cup
4
Iraq
>
Premier League
9
Irlandia
>
Premier League
7
First Division
6
FAI Cup
Irlandia Północna
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
4
Islandia
>
Premier League
6
1. Division
6
2. Division
6
Icelandic Cup
6
League Cup
Ivory Coast
>
Ligue 1
Izrael
>
Premier League
7
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Jamajka
>
Premier League
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kambodża
>
C-League
Kamerun
>
Elite One
Elite Two
Kanada
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
Katar
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Kazachstan
>
Premier League
6
First Division
2
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
Super League
9
Kolumbia
>
Primera A
4
Primera B
4
Super Cup
Copa Colombia
2
Kongo
>
Premier League
7
Korea Południowa
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Kosowo
>
Superleague
Kosovar Cup
1
Kostaryka
>
Primera División
1
Liga de Ascenso
1
Kuwait
>
Premier League
4
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
5
Lesotho
>
Premier League
Liban
>
Premier League
4
Libia
>
Premier League
Litwa
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Luksemburg
>
National Division
8
Macedonia Północna
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Makau
>
Elite League
2
Malawi
>
Super League
5
Malezja
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Mali
>
Première Division
3
Malta
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Maroko
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
1
Mauritius
>
Mauritian League
5
Meksyk
>
Primera Division
1
Liga de Ascenso
1
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
2
Liga Premier Serie B
Mongolia
>
Premier League
Mołdawia
>
Divizia Nationala
3
Moldovan Cup
Myanmar
>
National League
Nepal
>
A-Division League
Niderlandy
>
Eredivisie
12
Eerste Divisie
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Puchar KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
KNVB Beker Women
1
Niemcy
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
9
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
8
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
9
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
9
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
7
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
9
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
1
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Nigeria
>
Premier League
Nikaragua
>
Primera Division
1
Liga Primera U20
1
Norwegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
13
NM Cupen
Nowa Zelandia
>
Premiership
Regional Leagues
15
Oman
>
Professional League
6
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
Paragwaj
>
Primera Division
6
Division Intermedia
8
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
9
Segunda División
5
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polska
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
9
Liga 3
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
RPA
>
Premier League
8
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Republika Dominikańska
>
LDF
2
Rosja
>
Premier Liga
8
1. Division
3
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - południe
11
Kubok
Super Cup
Rumunia
>
Liga 1
3
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
Salwador
>
Primera Division
1
San Marino
>
Campionato
2
Coppa Titano
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
2
Singapur
>
S-League
4
S-Cup
Somalia
>
Championship
1
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
NASL
USL Championship
9
US Open Cup
Sudan
>
Premier League
Surinam
>
Hoofdklasse
5
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
Szkocja
>
Szkocka Premiership
7
Championship
1
League One
1
League Two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Szwajcaria
>
Super League
2
Challenge League
5
Swiss Cup
Szwecja
>
Allsvenskan
4
Superettan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Słowacja
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Słowenia
>
Prva Liga
5
2. Liga
8
Slovenian Cup
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Tajlandia
>
Premier League
8
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
1
Togo
>
Championnat National
Trynidad i Tobago
>
TT Pro League
5
Tunezja
>
Ligue 1
Tunisia Cup
8
Ligue 2
Turcja
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
1
TFF 2. Lig
2
TFF 3. Lig
4
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
Division 1
League Cup
Presidents Cup
1
Super Cup
Uganda
>
Premier League
1
Ukraina
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Urugwaj
>
Primera Division
8
Segunda Division
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Walia
>
Premier
1
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Wenezuela
>
Primera Division
4
Segunda Division
7
Wietnam
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Wyspy Owcze
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Węgry
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Włochy
>
Serie A
10
Serie B
3
Serie C
10
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
12
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
6
Primavera 3
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Zambia
>
Premier League
Zimbabwe
>
Premier League
Łotwa
>
Virsliga
2
1. Liga
7
Latvian Cup
8
Międzynarodowy
Afryka
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
1
Europa
>
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
>
Copa Libertadores
5
Copa Sudamericana
5
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Klasyfikacja Włochy Serie D Group A
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
2023/2024
2022/2023
2021/2022
1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/Wynik końcowy
Gol/Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Statystyka
Gospodarze
Goście
Forma
Klasyfikacja
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Alcione
79
38
23
10
5
70
27
43
2
Chisola
72
38
21
9
8
64
37
27
3
Città di Varese
66
38
18
12
8
49
33
16
4
Vado
65
38
17
14
7
51
28
23
5
RG Ticino
65
38
18
11
9
58
38
20
6
Bra
65
38
18
11
9
47
30
17
7
Ligorna
63
38
17
12
9
44
37
7
8
Asti
59
38
16
11
11
42
33
9
9
Albenga
58
38
15
15
8
51
33
18
10
Sanremese
52
38
13
13
12
34
33
1
11
Fezzanese
51
38
14
9
15
42
50
-8
12
AC Gozzano
45
38
10
15
13
35
38
-3
13
Lavagnese
44
38
11
11
16
46
47
-1
14
AC Voghera
42
38
10
12
16
42
57
-15
15
Derthona
41
38
9
14
15
34
52
-18
16
Chieri
39
38
8
15
15
39
52
-13
17
Pinerolo
37
38
8
13
17
25
44
-19
18
Alba Calcio
37
38
10
7
21
39
63
-24
19
PDHAE
22
38
5
7
26
25
63
-38
20
Borgosesia
22
38
5
7
26
25
67
-42
CORRECTIONS
Albenga
: -2 Liczba punktów
Promotion
Promotion Play-off
Relegation Play-off
Relegation
Gospodarza Klasyfikacja
1.
Alcione
44
19
13
5
1
34
15
19
2.
Vado
41
19
12
5
2
38
17
21
3.
Città di Varese
40
19
12
4
3
29
15
14
4.
RG Ticino
38
19
10
8
1
34
14
20
5.
Asti
38
19
11
5
3
28
11
17
6.
Ligorna
36
19
10
6
3
26
16
10
7.
Chisola
35
19
10
5
4
33
17
16
8.
Bra
35
19
10
5
4
25
11
14
9.
Albenga
32
19
8
8
3
25
14
11
10.
Fezzanese
30
19
9
3
7
24
21
3
11.
Lavagnese
28
19
7
7
5
29
24
5
12.
Sanremese
28
19
7
7
5
15
14
1
13.
Chieri
28
19
7
7
5
24
24
0
14.
AC Voghera
27
19
7
6
6
21
20
1
15.
Derthona
22
19
5
7
7
18
23
-5
16.
Pinerolo
21
19
5
6
8
14
24
-10
17.
AC Gozzano
19
19
4
7
8
13
20
-7
18.
Borgosesia
17
19
4
5
10
14
26
-12
19.
Alba Calcio
17
19
4
5
10
17
32
-15
20.
PDHAE
15
19
4
3
12
15
28
-13
Gościa Klasyfikacja
1.
Chisola
37
19
11
4
4
31
20
11
2.
Alcione
35
19
10
5
4
36
12
24
3.
Bra
30
19
8
6
5
22
19
3
4.
Albenga
28
19
7
7
5
26
19
7
5.
RG Ticino
27
19
8
3
8
24
24
0
6.
Ligorna
27
19
7
6
6
18
21
-3
7.
AC Gozzano
26
19
6
8
5
22
18
4
8.
Città di Varese
26
19
6
8
5
20
18
2
9.
Vado
24
19
5
9
5
13
11
2
10.
Sanremese
24
19
6
6
7
19
19
0
11.
Asti
21
19
5
6
8
14
22
-8
12.
Fezzanese
21
19
5
6
8
18
29
-11
13.
Alba Calcio
20
19
6
2
11
22
31
-9
14.
Derthona
19
19
4
7
8
16
29
-13
15.
Lavagnese
16
19
4
4
11
17
23
-6
16.
Pinerolo
16
19
3
7
9
11
20
-9
17.
AC Voghera
15
19
3
6
10
21
37
-16
18.
Chieri
11
19
1
8
10
15
28
-13
19.
PDHAE
7
19
1
4
14
10
35
-25
20.
Borgosesia
5
19
1
2
16
11
41
-30
6 ostatnich meczów Klasyfikacja
1.
Sanremese
13
6
4
1
1
10
4
6
2.
Chisola
12
6
4
0
2
17
10
7
3.
Città di Varese
12
6
3
3
0
7
4
3
4.
Fezzanese
12
6
4
0
2
9
8
1
5.
Vado
11
6
3
2
1
12
7
5
6.
Alcione
11
6
3
2
1
10
6
4
7.
Ligorna
11
6
3
2
1
7
7
0
8.
Bra
10
6
3
1
2
7
4
3
9.
RG Ticino
10
6
3
1
2
11
9
2
10.
AC Gozzano
8
6
2
2
2
5
5
0
11.
Asti
8
6
2
2
2
6
8
-2
12.
Alba Calcio
7
6
2
1
3
9
10
-1
13.
Lavagnese
6
6
1
3
2
9
9
0
14.
AC Voghera
6
6
1
3
2
6
8
-2
15.
Borgosesia
6
6
2
0
4
3
11
-8
16.
Chieri
5
6
1
2
3
10
10
0
17.
Albenga
5
6
1
2
3
6
9
-3
18.
Pinerolo
4
6
0
4
2
3
7
-4
19.
Derthona
4
6
1
1
4
2
6
-4
20.
PDHAE
0
6
0
0
6
7
18
-11
Wyróżnione mecz
CH
Leeds United
Norwich City
16/05/2024 21:00
X
Porada dnia
Es1
Real Sociedad
Valencia
16/05/2024 22:00
1
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program