Start
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
X
USTAWIENIA
Strefa czasowa
DOMYśLNY
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Jeszcze
Prognozy
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Porównanie danych drużyna
Co to jest forebet
Niderlandy
>
Eredivisie
1
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
Puchar KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Moje ligi
Stany Zjednoczone
>
MLS
Piłka nożna
Prognozy na dziś
169
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
8
Prognozy na jutro
84
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
437
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
1061
>
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
45
Ulubione
Listy
>
Brytyjski
20
Top Europejski
40
Europejski
440
Amerykański
49
Afrykanin
34
Azjatycki
123
Australijski
30
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
1
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
2
Ligue 1
3
Eredivisie
1
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
9
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
1
Mistrzostwa
Albania
>
Super League
5
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Algieria
>
Ligue 1
1
Ligue 2
Algeria Cup
1
Super Cup
U21 League
Andora
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
Anglia
>
Premier League
1
Championship
League one
2
League two
2
National League
National League N.
National League S.
1
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
1
Premier League 2
3
Southern League
2
Northern Premier
1
Women SL
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
6
Arabia Saudyjska
>
Saudyjska Pro Liga
1
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Argentyna
>
Primera Division
Nacional B
2
Primera B
1
Primera C
1
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
1
Copa Argentina
3
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
5
First League
3
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
7
Australia
>
A-League
Npl NSW
1
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
7
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
1
Npl Act 1
1
FFA Cup
W League
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
1
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
2
Landesliga Wien
Landesliga Burgenland
Landesliga Niederösterreich
Landesliga Oberösterreich
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
2
Landesliga Salzburg
1
Landesliga Kärnten
3
Azerbejdżan
>
Premier League
1
First Division
5
Azerbaijan Cup
Bahrajn
>
Premier League
6
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesz
>
Premier League
5
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
8
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
6
Second Amateur Division - VFV A
5
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
3
1st National Women
1
Belgian Cup Women
Pro League U21
Belize
>
Premier League
2
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
Białoruś
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Białoruś Reserves
Puchar Białorusi
Women Premier League
Second League
10
Super Cup
Women's Cup
Boliwia
>
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Botswana
>
Premier League
8
Bośnia
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
1
1st League: RS
Brazylia
>
Brasileiro Série A
9
Serie B
4
Serie C
2
Serie D
2
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
1
Roraimense
2
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
1
Copa do Nordeste
2
Supercopa
Copa Paulista
Brasileiro U20
10
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
2
Brasileiro Women
6
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
1
National League B
Coupe de President
Bułgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Chile
>
Primera Division
1
Primera B
1
Copa Chile
2
Super Cup
Chiny
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
3
Chorwacja
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
6
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
Cypr
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Czarnogóra
>
First League
5
Second League
Crnogorski Kup
Czechy
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
MSFL
Pohar CMFS
Division A
Division B
8
Division C
Division D
2
Division E
1
Division F
1
DR Congo
>
Super League
4
Dania
>
Super League
1
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
Dżibuti
>
Division 1
1
Egipt
>
Premier
2
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
Ekwador
>
Serie A
1
Serie B
5
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
1
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
Fidżi
>
National Football League
3
Filipiny
>
Football League
1
Finlandia
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
1
Suomen Cup
Francja
>
Ligue 1
3
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
Ghana
>
Premier League
2
Gibraltar
>
National League
Grecja
>
Super League
4
Super League 2
Football League
Greek Cup
Gruzja
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Gwatemala
>
Liga Nacional
Primera Division
3
Gwinea
>
Ligue 1
3
Haiti
>
Championnat National
Hiszpania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
2
Tercera Division G2
2
Tercera Division G3
2
Tercera Division G4
1
Tercera Division G5
1
Tercera Division G6
1
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
1
Tercera Division G11
3
Tercera Division G12
Tercera Division G13
1
Tercera Division G14
Tercera Division G15
2
Tercera Division G16
4
Tercera Division G17
1
Tercera Division G18
2
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
Copa de la Reina
Honduras
>
Liga Nacional
Hong Kong
>
Premier League
7
Second Division
1
FA Cup
Indie
>
I-League
Super League
Indonezja
>
Liga 1
2
Liga 2
Iran
>
IPL
7
League 1
9
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
Irlandia
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Irlandia Północna
>
Premiership
1
Championship
Irish Cup
Premiership Women
2
Islandia
>
Premier League
1
1. Division
6
2. Division
Icelandic Cup
League Cup
Ivory Coast
>
Ligue 1
1
Izrael
>
Premier League
3
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Jamajka
>
Premier League
1
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
1
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
6
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kambodża
>
C-League
2
Kamerun
>
Elite One
Elite Two
Kanada
>
Canadian Premier League
1
Soccer League
Canadian Championship
1
Katar
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
8
Kazachstan
>
Premier League
6
First Division
8
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
1
Super League
2
Kolumbia
>
Primera A
1
Primera B
4
Super Cup
Copa Colombia
Kongo
>
Premier League
5
Korea Południowa
>
K-League 1
2
K-League 2
2
National League
8
FA Cup
Kosowo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kostaryka
>
Primera División
6
Liga de Ascenso
1
Kuwait
>
Premier League
3
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
5
Lesotho
>
Premier League
3
Liban
>
Premier League
Libia
>
Premier League
Litwa
>
A Lyga
5
1 Lyga
Lithuanian Cup
9
Super Cup
Luksemburg
>
National Division
8
Macedonia Północna
>
First League
6
Second League
Macedonian Cup
Makau
>
Elite League
3
Malawi
>
Super League
Malezja
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Mali
>
Première Division
3
Malta
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Maroko
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
1
Mauritius
>
Mauritian League
5
Meksyk
>
Primera Division
1
Liga de Ascenso
1
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Mongolia
>
Premier League
Mołdawia
>
Divizia Nationala
5
Moldovan Cup
Myanmar
>
National League
Nepal
>
A-Division League
Niderlandy
>
Eredivisie
1
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
Puchar KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Niemcy
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
1
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
1
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
Regionalliga West
1
Regionalliga Bayern
9
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
Oberliga NOFV Sud
Oberliga Schleswig Holstein
1
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
1
Oberliga Hessen
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
2
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
Oberliga Mittelrhein
2
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
1
2. Bundesliga Women
1
DFB Pokal Women
Nigeria
>
Premier League
1
Nikaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
Norwegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
1
NM Cupen
Nowa Zelandia
>
Premiership
Regional Leagues
1
Oman
>
Professional League
5
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
Paragwaj
>
Primera Division
1
Division Intermedia
2
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
1
Segunda División
7
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polska
>
Ekstraklasa
1
1. Liga
1
2. Liga
1
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
1
Liga 3
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
RPA
>
Premier League
8
National First Division
1
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Republika Dominikańska
>
LDF
Rosja
>
Premier Liga
4
1. Division
4
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
1
PFL - Center
PFL - Ural
PFL - East
PFL - południe
9
Kubok
Super Cup
Rumunia
>
Liga 1
3
Liga 2
3
Romanian Cup
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
2
Salwador
>
Primera Division
San Marino
>
Campionato
2
Coppa Titano
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
6
Singapur
>
S-League
4
S-Cup
Somalia
>
Championship
6
Stany Zjednoczone
>
MLS
NASL
USL Championship
US Open Cup
Sudan
>
Premier League
Surinam
>
Hoofdklasse
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
Szkocja
>
Szkocka Premiership
6
Championship
League One
League Two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Szwajcaria
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Szwecja
>
Allsvenskan
1
Superettan
2
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Słowacja
>
Fortuna Liga
6
2. liga
Slovak Cup
Słowenia
>
Prva Liga
5
2. Liga
8
Slovenian Cup
Taiwan
>
Premier League
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
2
Tajlandia
>
Premier League
8
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
4
Togo
>
Championnat National
5
Trynidad i Tobago
>
TT Pro League
5
Tunezja
>
Ligue 1
7
Tunisia Cup
Ligue 2
1
Turcja
>
Süper Lig
2
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
4
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
5
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Uganda
>
Premier League
1
Ukraina
>
Premier League
2
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
1
Urugwaj
>
Primera Division
8
Segunda Division
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
3
Uzbek Cup
Walia
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Wenezuela
>
Primera Division
1
Segunda Division
1
Wietnam
>
V.League 1
7
V.League 2
1
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Wyspy Owcze
>
Premier League
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Węgry
>
NB I
6
NB II
1
Magyar Kupa
Włochy
>
Serie A
2
Serie B
10
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
1
Serie D Group F
Serie D Group G
1
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
3
Primavera 2
Primavera 3
2
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
1
Coppa Italia Women
Zambia
>
Premier League
9
Zimbabwe
>
Premier League
Łotwa
>
Virsliga
3
1. Liga
Latvian Cup
1
Międzynarodowy
Afryka
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Wyniki Niderlandy Eerste Divisie
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
2001/2002
2000/2001
1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/Wynik końcowy
Gol/Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
03.05.2024
20:00
Jong PSV
4 - 1
TOP Oss
20:00
Roda Kerkrade
2 - 0
Cambuur
20:00
VVV Venlo
2 - 0
Jong Ajax
20:00
SC Telstar
1 - 1
Groningen
20:00
Helmond Sport
2 - 0
FC Eindhoven
20:00
NAC Breda
2 - 2
ADO Den Haag
20:00
Jong AZ Alkmaar
2 - 3
MVV Maastricht
20:00
FC Dordrecht
1 - 1
Willem II Tilburg
20:00
FC Den Bosch
1 - 2
Emmen
20:00
De Graafschap
2 - 2
Jong Utrecht
29.04.2024
20:00
Jong Utrecht
0 - 2
ADO Den Haag
20:00
Emmen
3 - 0
Helmond Sport
28.04.2024
16:45
NAC Breda
2 - 0
Jong PSV
12:15
FC Eindhoven
1 - 1
SC Telstar
26.04.2024
20:00
TOP Oss
1 - 1
Jong AZ Alkmaar
20:00
Willem II Tilburg
1 - 1
Groningen
20:00
VVV Venlo
2 - 3
FC Den Bosch
20:00
Cambuur
3 - 3
FC Dordrecht
20:00
Jong Ajax
1 - 1
Roda Kerkrade
20:00
De Graafschap
3 - 0
MVV Maastricht
22.04.2024
20:00
Jong PSV
2 - 0
Jong Utrecht
20:00
Jong AZ Alkmaar
2 - 1
VVV Venlo
20.04.2024
21:00
Groningen
3 - 0
Cambuur
18:45
MVV Maastricht
1 - 1
Willem II Tilburg
16:30
ADO Den Haag
1 - 1
FC Eindhoven
19.04.2024
20:00
Helmond Sport
3 - 1
Jong Ajax
20:00
SC Telstar
2 - 3
Emmen
20:00
Roda Kerkrade
1 - 1
De Graafschap
20:00
FC Dordrecht
3 - 1
TOP Oss
20:00
FC Den Bosch
2 - 2
NAC Breda
15.04.2024
20:00
Jong Ajax
2 - 1
Cambuur
20:00
Jong Utrecht
0 - 2
FC Den Bosch
14.04.2024
16:45
VVV Venlo
0 - 1
Groningen
12.04.2024
20:00
ADO Den Haag
0 - 1
Helmond Sport
20:00
De Graafschap
5 - 1
SC Telstar
20:00
FC Eindhoven
2 - 5
Jong PSV
20:00
Emmen
1 - 3
MVV Maastricht
20:00
TOP Oss
1 - 4
Roda Kerkrade
20:00
NAC Breda
1 - 4
FC Dordrecht
20:00
Willem II Tilburg
4 - 1
Jong AZ Alkmaar
08.04.2024
20:00
Jong Utrecht
1 - 1
Willem II Tilburg
20:00
Jong AZ Alkmaar
3 - 2
Emmen
20:00
Jong Ajax
0 - 2
FC Den Bosch
07.04.2024
16:45
Roda Kerkrade
2 - 1
VVV Venlo
12:15
Groningen
1 - 1
NAC Breda
05.04.2024
20:00
FC Dordrecht
2 - 1
De Graafschap
20:00
Cambuur
0 - 2
ADO Den Haag
20:00
TOP Oss
2 - 1
FC Eindhoven
20:00
MVV Maastricht
3 - 0
Helmond Sport
20:00
SC Telstar
3 - 1
Jong PSV
01.04.2024
20:00
Jong PSV
2 - 3
Roda Kerkrade
14:30
Emmen
0 - 3
Groningen
29.03.2024
20:00
ADO Den Haag
0 - 2
Groningen
20:00
FC Den Bosch
0 - 3
FC Dordrecht
20:00
Helmond Sport
0 - 2
Willem II Tilburg
20:00
SC Telstar
5 - 1
Jong Utrecht
20:00
Emmen
4 - 2
Jong Ajax
20:00
De Graafschap
2 - 1
Jong AZ Alkmaar
20:00
NAC Breda
1 - 2
MVV Maastricht
20:00
FC Eindhoven
0 - 3
Cambuur
20:00
VVV Venlo
2 - 0
TOP Oss
23.03.2024
20:00
Cambuur
1 - 0
SC Telstar
20:00
MVV Maastricht
1 - 0
FC Den Bosch
20:00
Willem II Tilburg
2 - 0
VVV Venlo
20:00
Roda Kerkrade
3 - 1
NAC Breda
17.03.2024
12:15
MVV Maastricht
0 - 3
Roda Kerkrade
15.03.2024
20:00
FC Dordrecht
0 - 0
FC Eindhoven
20:00
Jong Ajax
3 - 0
Jong PSV
20:00
Jong AZ Alkmaar
2 - 0
Cambuur
20:00
NAC Breda
1 - 0
VVV Venlo
Wyróżnione mecz
Tr1
Konyaspor
Fenerbahçe SK
06/05/2024 19:00
2
Eerste Divisie
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
Willem II Tilburg
76
37
22
10
5
41
2
Roda Kerkrade
75
37
21
12
4
37
3
Groningen
72
37
21
9
7
39
4
FC Dordrecht
68
37
18
14
5
23
5
ADO Den Haag
63
37
17
12
8
23
6
De Graafschap
63
37
19
6
12
10
7
NAC Breda
55
37
15
10
12
7
8
Emmen
54
37
16
6
15
-2
9
MVV Maastricht
53
37
15
8
14
2
10
Jong AZ Alkmaar
53
37
15
8
14
-2
11
Helmond Sport
50
37
14
8
15
-3
12
VVV Venlo
48
37
13
9
15
-3
13
Cambuur
46
37
13
7
17
-3
14
Jong Ajax
40
37
10
10
17
-12
15
FC Eindhoven
40
37
8
16
13
-14
16
Jong PSV
37
37
10
7
20
-19
17
SC Telstar
35
37
9
8
20
-20
18
FC Den Bosch
33
37
8
9
20
-28
19
TOP Oss
33
37
10
3
24
-34
20
Jong Utrecht
25
37
5
10
22
-42
Porada dnia
Fr1
Lille
Lyon
06/05/2024 21:00
1
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program