Start
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
X
USTAWIENIA
Strefa czasowa
DOMYśLNY
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Jeszcze
Prognozy
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Porównanie danych drużyna
Co to jest forebet
Gwatemala
>
Liga Nacional
1
Primera Division
2
Moje ligi
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
151
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
8
Prognozy na jutro
397
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
1954
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
2682
>
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
72
Ulubione
Listy
>
Brytyjski
64
Top Europejski
66
Europejski
633
Amerykański
187
Afrykanin
80
Azjatycki
145
Australijski
46
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
2
UEFA Europa Conference League
2
Premier League
11
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
7
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
7
Mistrzostwa
Albania
>
Super League
5
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Algieria
>
Ligue 1
2
Ligue 2
15
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Andora
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
Anglia
>
Premier League
11
Championship
12
League one
2
League two
National League
1
National League N.
1
National League S.
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
8
Southern League
Northern Premier
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
7
Arabia Saudyjska
>
Saudyjska Pro Liga
7
1st Division
King Cup
Super Cup
Argentyna
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
1
Torneo Federal A
16
Copa Argentina
5
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
3
First League
7
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
9
Australia
>
A-League
2
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
7
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
1
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
7
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
6
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Azerbejdżan
>
Premier League
5
First Division
Azerbaijan Cup
Bahrajn
>
Premier League
6
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesz
>
Premier League
5
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
8
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
8
Belgian Cup Women
Pro League U21
7
Belize
>
Premier League
2
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
Białoruś
>
Vyscha Liga
5
Pershaya Liga
9
Białoruś Reserves
Puchar Białorusi
Women Premier League
5
Second League
10
Super Cup
Women's Cup
Boliwia
>
Liga de Fútbol Prof
1
Nacional B
Botswana
>
Premier League
Bośnia
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
8
Brazylia
>
Brasileiro Série A
7
Serie B
10
Serie C
10
Serie D
32
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
8
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
3
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
6
Copa do Nordeste
2
Supercopa
Copa Paulista
Brasileiro U20
10
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
41
Brasileiro Women
1
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Burkina Faso
>
Premier League
8
Burundi
>
Ligue A
8
National League B
Coupe de President
Bułgaria
>
First League
8
Second Leaguе
3
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
8
Copa Chile
7
Super Cup
Chiny
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Chorwacja
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
6
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
Cypr
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Czarnogóra
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Czechy
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
DR Congo
>
Super League
7
Dania
>
Super League
6
1. Division
5
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Dżibuti
>
Division 1
5
Egipt
>
Premier
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
Ekwador
>
Serie A
8
Serie B
2
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
6
Fidżi
>
National Football League
5
Filipiny
>
Football League
7
Finlandia
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
14
Suomen Cup
Francja
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
29
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
1
Ghana
>
Premier League
9
Gibraltar
>
National League
3
Grecja
>
Super League
4
Super League 2
Football League
Greek Cup
Gruzja
>
Erovnuli Liga
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Gwatemala
>
Liga Nacional
1
Primera Division
2
Gwinea
>
Ligue 1
Haiti
>
Championnat National
Hiszpania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
9
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
9
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Honduras
>
Liga Nacional
1
Hong Kong
>
Premier League
5
Second Division
1
FA Cup
Indie
>
I-League
Super League
1
Indonezja
>
Liga 1
2
Liga 2
Iran
>
IPL
League 1
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
10
Irlandia
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Irlandia Północna
>
Premiership
1
Championship
Irish Cup
1
Premiership Women
4
Islandia
>
Premier League
6
1. Division
5
2. Division
6
Icelandic Cup
League Cup
Ivory Coast
>
Ligue 1
Izrael
>
Premier League
7
Liga Leumit
7
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Jamajka
>
Premier League
2
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
3
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kambodża
>
C-League
2
Kamerun
>
Elite One
Elite Two
Kanada
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
1
Katar
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
1
Emir Cup
Kazachstan
>
Premier League
6
First Division
4
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
9
Kolumbia
>
Primera A
4
Primera B
5
Super Cup
Copa Colombia
Kongo
>
Premier League
7
Korea Południowa
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Kosowo
>
Superleague
5
Kosovar Cup
Kostaryka
>
Primera División
5
Liga de Ascenso
2
Kuwait
>
Premier League
3
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
6
Lesotho
>
Premier League
8
Liban
>
Premier League
3
Libia
>
Premier League
5
Litwa
>
A Lyga
1 Lyga
7
Lithuanian Cup
12
Super Cup
Luksemburg
>
National Division
8
Macedonia Północna
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Makau
>
Elite League
Malawi
>
Super League
8
Malezja
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Mali
>
Première Division
3
Malta
>
Premier League
6
First Division
FA Trophy
Maroko
>
Botola 1
Botola 2
8
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
7
Mauritius
>
Mauritian League
5
Meksyk
>
Primera Division
2
Liga de Ascenso
2
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
8
Liga Premier Serie B
2
Mongolia
>
Premier League
5
Mołdawia
>
Divizia Nationala
6
Moldovan Cup
Myanmar
>
National League
Nepal
>
A-Division League
Niderlandy
>
Eredivisie
9
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Puchar KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Niemcy
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
9
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
8
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
8
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
7
Oberliga Niedersachsen
9
Oberliga Westfalen
10
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
7
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
7
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Nigeria
>
Premier League
Nikaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
1
Norwegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
14
NM Cupen
Nowa Zelandia
>
Premiership
Regional Leagues
17
Oman
>
Professional League
6
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
6
Paragwaj
>
Primera Division
6
Division Intermedia
8
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
9
Segunda División
4
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polska
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
9
Liga 3
10
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
RPA
>
Premier League
1
National First Division
8
Nedbank Cup
2
Mtn 8 Cup
Republika Dominikańska
>
LDF
4
Rosja
>
Premier Liga
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
5
Fnl 2 - Division A Silver
5
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - południe
8
Kubok
Super Cup
Rumunia
>
Liga 1
8
Liga 2
8
Romanian Cup
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
8
Salwador
>
Primera Division
6
San Marino
>
Campionato
2
Coppa Titano
Senegal
>
Ligue 1
7
Serbia
>
Superliga
Prva Liga
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
1
Singapur
>
S-League
4
S-Cup
Somalia
>
Championship
3
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
NASL
USL Championship
11
US Open Cup
Sudan
>
Premier League
Surinam
>
Hoofdklasse
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
2
Szkocja
>
Szkocka Premiership
6
Championship
5
League One
5
League Two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Szwajcaria
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Szwecja
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Słowacja
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Słowenia
>
Prva Liga
5
2. Liga
8
Slovenian Cup
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Tajlandia
>
Premier League
8
Thai League 2
2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
9
Togo
>
Championnat National
Trynidad i Tobago
>
TT Pro League
2
Tunezja
>
Ligue 1
7
Tunisia Cup
Ligue 2
12
Turcja
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
7
Division 1
7
League Cup
1
Presidents Cup
Super Cup
Uganda
>
Premier League
1
Ukraina
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Urugwaj
>
Primera Division
8
Segunda Division
1
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Walia
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Wenezuela
>
Primera Division
4
Segunda Division
8
Wietnam
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Wyspy Owcze
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Węgry
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Włochy
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
9
Serie D Group D
8
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
2
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Zambia
>
Premier League
10
Zimbabwe
>
Premier League
9
Łotwa
>
Virsliga
1
1. Liga
7
Latvian Cup
2
Międzynarodowy
Afryka
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
>
AFC Cup
1
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Mistrzów
Liga Europy
2
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
2
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Piłkarz Statystyka - Gwatemala Liga Nacional
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/Wynik końcowy
Gol/Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Piłkarz
Gole
Rzut karny
B.s.
Kartka
Kartka
Drużyna
1.
Juan Anangonó
13
-
-
4
-
Comunicaciones
2.
Ángel Adán López Sandoval
12
-
-
2
1
Malacateco
3.
Eliser Evangelista Quiñónes Tenorio
12
1
-
1
-
Deportivo Achuapa
4.
Pedro Baez
12
-
-
-
1
Malacateco
5.
Dewinder Bradley
11
2
-
-
-
Antigua GFC
6.
Matías Rotondi
11
1
-
1
-
CSD Municipal
7.
Diego Casas López
10
-
-
1
-
Cobán Imperial
8.
Jonathan Morán
9
2
-
4
-
Deportivo Guastatoya
9.
Keyshwen Arboine
9
2
-
6
-
Zacapa Tellioz
10.
Erick Diego Alejandro Lemus De Paz
8
-
-
3
1
Deportivo Achuapa
11.
José Carlos Martínez
8
-
-
1
-
CSD Municipal
12.
José Espinoza
8
-
-
3
-
Zacapa Tellioz
13.
E. Lemus
8
2
-
-
-
Deportivo Achuapa
14.
Luis Florian Túnchez
8
-
-
-
-
Deportivo Achuapa
15.
Luis Martinez
8
-
-
1
1
Cobán Imperial
16.
Anthony Josué López Muñoz
7
1
-
6
1
Cobán Imperial
17.
Cristian Alexis Hernández
7
1
-
2
-
Antigua GFC
18.
William Fajardo
7
-
-
7
-
Deportivo Guastatoya
19.
Yonathan Morán
7
-
-
1
-
Malacateco
20.
Roque Caballero
6
-
-
4
1
Deportivo Mixco
21.
Thales
6
-
-
16
1
Cobán Imperial
22.
Tomás Pizarro
6
3
-
2
-
CSD Xinabajul
23.
Darwin Lom
5
-
-
7
2
Club Xelajú MC
24.
Denilson Francisco Ocaheta Betancourth
5
-
-
1
-
Coatepecano IB
25.
Esteban García
5
-
-
-
-
Deportivo Mixco
26.
Gabriel Leyes
5
-
-
1
1
CSD Municipal
27.
Jean Marquez
5
2
-
10
-
Deportivo Mixco
28.
Jorman Aguilar
5
-
-
1
-
Comunicaciones
29.
José Carlos Martinez
5
-
-
-
-
CSD Municipal
30.
Lynner García
5
-
-
-
-
Comunicaciones
31.
J. Martínez
5
-
-
1
-
CSD Municipal
32.
Nelso García
5
-
-
3
-
Deportivo Guastatoya
33.
Nicolás Mazzola
5
1
-
1
1
CSD Xinabajul
34.
Romário Luiz
5
-
-
2
-
Antigua GFC
35.
Óscar Villa de los Reyes
4
-
-
1
-
Deportivo Guastatoya
36.
Andrés Lezcano
4
-
-
1
-
Comunicaciones
37.
Antonio López
4
-
-
5
2
Comunicaciones
38.
Frank Andrés Zamora García
4
-
-
-
-
Zacapa Tellioz
39.
Janderson
4
-
-
5
-
Cobán Imperial
40.
Jonathan Estrada Balcarcel
4
-
-
-
-
Deportivo Guastatoya
41.
José Ochoa
4
-
-
2
-
Malacateco
42.
Lynner Garcia
4
-
-
-
-
Comunicaciones
43.
Víctor Ávalos
4
1
-
2
-
Coatepecano IB
44.
Wilber Renteria
4
1
-
5
-
Club Xelajú MC
45.
Yonatan Pozuelos
4
-
-
9
-
Deportivo Mixco
46.
Anthony Enrique Stewart Friederici
3
-
-
1
-
Malacateco
47.
P. Báez
3
-
-
-
-
Malacateco
48.
R. Betancourth
3
-
-
1
-
Deportivo Guastatoya
49.
D. Bradley
3
-
-
1
-
Antigua GFC
50.
Brayam Omar Castañeda Baños
3
-
-
-
-
Zacapa Tellioz
51.
Bryan Manolo Lemus
3
-
-
3
-
Club Xelajú MC
52.
Christian Omar Ojeda
3
-
-
1
-
CSD Xinabajul
53.
Cristian Jiménez
3
-
-
8
-
Antigua GFC
54.
David Chuc
3
-
-
3
-
Comunicaciones
55.
Denilson Ariel Sánchez Muñoz
3
-
-
1
-
Deportivo Guastatoya
56.
Erick Alexander Rivera Jérez
3
-
-
1
-
Comunicaciones
57.
Harim Quezada
3
-
-
5
-
Club Xelajú MC
58.
Jhon Méndez
3
-
-
2
-
CSD Municipal
59.
José Alvarado Rodríguez
3
1
-
1
-
Coatepecano IB
60.
José Morales
3
-
-
3
-
CSD Municipal
61.
Jose Antonio Mena Alfaro
3
-
-
2
-
CSD Municipal
62.
Jose Corena
3
-
-
8
1
Comunicaciones
63.
Kevin Ramírez
3
-
-
2
-
Malacateco
64.
Kevin Ruiz
3
-
-
6
-
Club Xelajú MC
65.
A. Lopez
3
-
-
4
1
Comunicaciones
66.
Manuel Antonio Gamboa
3
-
-
3
4
CSD Xinabajul
67.
Marco Rivas
3
-
-
1
-
Deportivo Guastatoya
68.
J. Martinez
3
-
-
1
-
CSD Municipal
69.
Newton Williams
3
-
-
6
-
Antigua GFC
70.
Omar López Guzmán
3
-
-
-
-
Zacapa Tellioz
71.
Pedro Henrique Rego Almeida
3
-
-
1
-
CSD Xinabajul
72.
Robin Betancourth
3
-
-
1
-
Deportivo Guastatoya
73.
Rodrigo Marroquín
3
-
-
5
1
Deportivo Mixco
74.
M. Rotondi
3
1
-
-
-
CSD Municipal
75.
Óscar Castellanos
2
-
-
4
-
Antigua GFC
76.
Alejandro Miguel Galindo
2
-
-
2
-
CSD Municipal
77.
J. Anangono
2
-
-
-
-
Comunicaciones
78.
Anuar Peláez
2
-
-
4
-
Deportivo Guastatoya
79.
C. Archila
2
-
-
1
-
CSD Municipal
80.
J. Barragán
2
1
-
1
-
Zacapa Tellioz
81.
E. Bol
2
-
-
1
-
Cobán Imperial
82.
R. Caballero
2
-
-
2
-
Deportivo Mixco
83.
Carlos Salvador Estrada Santos
2
-
-
3
-
Malacateco
84.
D. Casas
2
-
-
-
-
Cobán Imperial
85.
Diego Ruiz
2
-
-
2
-
Zacapa Tellioz
86.
Dittner Daniel Lang Girón
2
-
-
-
-
Coatepecano IB
87.
Edwin Denilson Bol Coc
2
-
-
3
-
Cobán Imperial
88.
Elmer Cardoza
2
-
-
3
-
Club Xelajú MC
89.
Federico Antunez
2
-
-
1
-
Coatepecano IB
90.
J. García
2
-
1
1
-
Zacapa Tellioz
91.
Gerson Tinoco
2
-
-
-
-
Club Xelajú MC
92.
Héctor Guillermo Prillwitz Castellanos
2
-
-
-
1
Deportivo Guastatoya
93.
José Ardón
2
-
-
-
-
Antigua GFC
94.
José Miguel Ángel Lemus
2
-
-
1
-
Zacapa Tellioz
95.
Jose Almanza
2
-
-
10
1
Deportivo Guastatoya
96.
Jose Ardon
2
-
-
1
-
Antigua GFC
97.
Kevin Alberto Navas Flores
2
-
-
4
-
Deportivo Achuapa
98.
Á. López
2
-
-
-
-
Malacateco
99.
A. Lezcano
2
-
-
1
-
Comunicaciones
100.
Lucas Gómez
2
-
-
1
-
CSD Xinabajul
101.
Luis Sánchez Mena
2
-
-
-
-
CSD Xinabajul
102.
Marcelo Ferreira
2
-
-
3
-
Deportivo Guastatoya
103.
Marvin Ceballos
2
-
-
1
-
CSD Xinabajul
104.
Y. Matos
2
-
-
-
-
Club Xelajú MC
105.
Nelson Montaño Andrade
2
-
-
-
-
Malacateco
106.
Omar Domínguez
2
-
-
14
3
Deportivo Guastatoya
107.
Oscar Castellanos
2
-
-
3
-
Antigua GFC
108.
Oscar Santis
2
1
-
2
1
Antigua GFC
109.
Pedro Altán
2
-
-
2
-
CSD Municipal
110.
Y. Pozuelos
2
-
-
3
-
Deportivo Mixco
111.
Rigoberto Hernández
2
-
-
3
-
Deportivo Achuapa
112.
R. Rocca
2
-
-
1
-
CSD Municipal
113.
Santiago Gómez Castrillon
2
-
-
-
-
Coatepecano IB
114.
D. Torres
2
-
-
1
-
CSD Municipal
115.
N. Williams
2
-
-
2
-
Antigua GFC
116.
Yasniel Matos
2
-
-
1
-
CSD Municipal
117.
Yeltsin Álvarez
2
-
-
4
-
Cobán Imperial
118.
Yunior Pérez
2
-
-
7
-
Deportivo Achuapa
119.
L. de León
2
-
-
-
-
Cobán Imperial
120.
Ángel Cabrera
1
-
-
2
-
Cobán Imperial
121.
Alexis Matta
1
-
-
6
1
Cobán Imperial
122.
J. Almanza
1
-
-
4
-
Deportivo Guastatoya
123.
J. Alvarado
1
-
-
-
-
Coatepecano IB
124.
Andres Murillo Renteria
1
-
-
-
-
Zacapa Tellioz
125.
K. Arboine
1
-
-
1
-
Zacapa Tellioz
126.
J. Ardon
1
-
-
-
-
Antigua GFC
127.
Armando Zamorano
1
-
-
-
1
Coatepecano IB
128.
Aslinn Enzi Rodas De León
1
-
-
5
-
Club Xelajú MC
129.
Axel Romilio de la Cruz Barrientos
1
-
-
-
-
Comunicaciones
130.
P. Baez
1
-
-
-
-
Malacateco
131.
Brandon Yorbany Flores Duarte
1
-
-
1
-
Coatepecano IB
132.
Camilo Mancilla
1
-
-
1
-
Deportivo Achuapa
133.
E. Cardoza
1
-
-
1
2
Club Xelajú MC
134.
Carlos Aguilar
1
-
-
-
-
Malacateco
135.
Carlos Mejía del Cid
1
-
-
-
-
Antigua GFC
136.
Darwin Torres
1
-
-
5
-
CSD Municipal
137.
Diego André Fernández Chinchilla
1
-
-
1
-
Antigua GFC
138.
Diego González Hernández
1
-
-
1
-
Club Xelajú MC
139.
Edy Palencia
1
-
-
-
-
Comunicaciones
140.
Elmer Monroy
1
-
-
3
-
Zacapa Tellioz
141.
Erick González
1
-
-
2
-
Comunicaciones
142.
J. Escobar
1
-
-
4
-
Zacapa Tellioz
143.
L. F. Tunchez
1
-
-
-
-
Deportivo Achuapa
144.
J. Franco
1
-
-
4
-
CSD Municipal
145.
Fredy Antony Galvez
1
-
-
1
-
CSD Xinabajul
146.
L. Gómez
1
-
-
-
-
CSD Xinabajul
147.
N. García
1
-
-
-
-
Deportivo Guastatoya
148.
Gerardo Gordillo
1
-
-
2
-
Comunicaciones
149.
G. Gordillo
1
-
-
-
-
Comunicaciones
150.
Guillermo Chavasco
1
-
-
-
-
CSD Xinabajul
151.
Héctor Osberto Moreira Pérez
1
-
-
6
-
Club Xelajú MC
152.
C. Hernández
1
-
-
-
-
Antigua GFC
153.
Iker de la Rosa
1
-
-
2
-
Cobán Imperial
154.
Iván Mora Rodríguez
1
-
-
-
-
Antigua GFC
155.
Jaime Alas
1
-
-
2
-
Antigua GFC
156.
Jaime Palma
1
-
-
-
-
Deportivo Mixco
157.
Jonathan Franco
1
-
-
6
-
CSD Municipal
158.
Jonathan Velásquez
1
-
-
3
-
CSD Xinabajul
159.
Jorge Aparicio
1
-
-
6
-
Comunicaciones
160.
Jorge Sotomayor
1
-
-
5
2
Deportivo Mixco
161.
Jorge Vargas
1
-
-
3
-
Club Xelajú MC
162.
José Barragán
1
-
-
-
-
Zacapa Tellioz
163.
José Enrique Palma Flores
1
-
-
1
-
Coatepecano IB
164.
José Rosales
1
-
-
5
1
Deportivo Guastatoya
165.
José Salazar
1
-
-
1
-
Deportivo Achuapa
166.
Jose Contreras
1
-
-
4
1
Comunicaciones
167.
Jose Longo
1
-
-
8
1
CSD Xinabajul
168.
Juan Carbonell
1
-
-
-
-
Antigua GFC
169.
Kenlly Velásquez
1
-
-
2
-
CSD Xinabajul
170.
Kevin Antonio Macareño León
1
-
-
2
-
Antigua GFC
171.
B. Lemus
1
-
-
-
-
Cobán Imperial
172.
B. Linares
1
-
-
2
-
Deportivo Guastatoya
173.
D. Lom
1
-
-
-
-
Deportivo Mixco
174.
A. Londoño
1
-
1
2
1
Comunicaciones
175.
C. Mancilla
1
-
-
1
-
Deportivo Achuapa
176.
Manuel Estuardo López Rodas
1
-
-
3
5
Cobán Imperial
177.
Mario Hernández
1
-
-
-
-
Deportivo Mixco
178.
Marvin Alexander Ávila Véliz
1
-
-
-
-
Antigua GFC
179.
Maynor Iván de León Reyna
1
-
-
5
2
Club Xelajú MC
180.
N. Mazzola
1
-
-
-
-
CSD Xinabajul
181.
J. Mena
1
-
-
2
-
CSD Municipal
182.
J. Morán
1
-
-
1
-
Club Xelajú MC
183.
A. Murillo
1
-
-
-
-
Zacapa Tellioz
184.
Nestor Jucup
1
-
-
3
-
CSD Xinabajul
185.
Nicolás Gómez
1
-
-
2
-
CSD Xinabajul
186.
Orlando Osorio Mondúl
1
-
-
2
-
Deportivo Achuapa
187.
T. Pizarro
1
-
-
2
-
CSD Xinabajul
188.
E. Quinones
1
-
-
-
-
Deportivo Achuapa
189.
Rafael Morales
1
-
-
2
-
Comunicaciones
190.
W. Rentería
1
-
-
-
-
Club Xelajú MC
191.
Ribix García
1
-
-
4
-
Deportivo Achuapa
192.
Rodrigo González
1
-
1
5
2
CSD Xinabajul
193.
Roque Marecos
1
-
-
-
-
Deportivo Mixco
194.
Sixto Ubaldo Betancourt Véliz
1
-
-
1
-
Coatepecano IB
195.
J. Sotomayor
1
-
-
5
-
Deportivo Mixco
196.
W. Tebalan
1
-
-
1
1
CSD Xinabajul
197.
J. Ubico
1
-
-
2
-
CSD Xinabajul
198.
Vidal Paz
1
-
-
-
-
Antigua GFC
199.
Wálter García
1
-
-
3
2
Deportivo Guastatoya
200.
Wilber Mauricio Pérez Medrano
1
-
-
1
-
Deportivo Achuapa
201.
Wilber Mauricio Perez Medrano
1
-
-
-
-
Deportivo Achuapa
202.
William Amaya
1
-
-
3
1
Malacateco
203.
R. da Silva
1
-
-
-
-
Antigua GFC
204.
Álvaro García Zaroba
-
-
-
3
-
Zacapa Tellioz
205.
Óscar González
-
-
-
7
1
Deportivo Mixco
206.
Óscar Santis
-
-
-
1
-
Antigua GFC
207.
A. Domínguez
-
-
-
1
1
Comunicaciones
208.
A. F. Galvez Chavez
-
-
-
2
-
CSD Xinabajul
209.
A. Gutierrez
-
-
-
1
-
CSD Xinabajul
210.
A. López
-
-
-
2
-
Comunicaciones
211.
A. Londono
-
-
-
1
1
Comunicaciones
212.
A. Medina
-
-
-
2
-
CSD Municipal
213.
A. Peláez
-
-
-
1
-
Malacateco
214.
A. Renteria
-
-
-
1
-
Zacapa Tellioz
215.
A. Robinson
-
-
-
3
1
Antigua GFC
216.
A. Rodas
-
-
-
1
-
Antigua GFC
217.
A. Soto
-
-
-
4
-
Malacateco
218.
A. Stewart
-
-
-
1
-
Malacateco
219.
A. Zamorano
-
-
-
1
-
Coatepecano IB
220.
Aarón Navarro Céspedes
-
-
-
3
-
Club Xelajú MC
221.
Aaron Navarro
-
-
-
1
-
Club Xelajú MC
222.
Abel Guzman
-
-
-
1
-
Coatepecano IB
223.
Alejandro Díaz
-
-
-
1
-
Zacapa Tellioz
224.
Alejandro Galindo
-
-
-
4
-
CSD Municipal
225.
Alejandro Galindo
-
-
-
2
-
CSD Municipal
226.
Alejandro Medina
-
-
-
3
-
CSD Municipal
227.
Alexánder Robinson
-
-
-
6
2
Comunicaciones
228.
Alvaro Garcia
-
-
-
1
-
CSD Municipal
229.
Anderson Estuardo Molina
-
-
-
3
-
Deportivo Guastatoya
230.
Anderson Gaitán
-
-
-
2
-
CSD Xinabajul
231.
Anderson Molina
-
-
-
2
-
Deportivo Guastatoya
232.
Andrés Murillo
-
-
-
1
-
Zacapa Tellioz
233.
Andres Salazar
-
-
-
1
-
Deportivo Achuapa
234.
Andy Jorge Luis Soto Arrecis
-
-
-
2
-
Malacateco
235.
Andy Ruiz
-
-
-
5
-
Deportivo Achuapa
236.
Anllel Porras
-
-
-
1
-
Cobán Imperial
237.
Anthony Lopez
-
-
-
1
-
Cobán Imperial
238.
Armas V.
-
-
-
1
-
Deportivo Guastatoya
239.
B. Aldana
-
-
-
2
-
Cobán Imperial
240.
B. Barrios
-
-
-
1
-
Coatepecano IB
241.
B. Cabrera
-
-
-
2
-
Club Xelajú MC
242.
B. Caicedo
-
-
-
1
-
Antigua GFC
243.
B. Chajon
-
-
-
1
-
Zacapa Tellioz
244.
B. de León Ramos
-
-
-
1
-
Antigua GFC
245.
B. Morales
-
-
-
1
-
Deportivo Guastatoya
246.
B. W. Moscoso Mayen Jehnner
-
-
-
1
-
Deportivo Mixco
247.
Barragan J.
-
-
-
1
-
Zacapa Tellioz
248.
Blady Aldana Estrada
-
-
-
3
-
Cobán Imperial
249.
Brandon de Jesús Bautista Medrano
-
-
-
1
-
Deportivo Achuapa
250.
Brandon De Leon
-
-
-
2
-
Antigua GFC
251.
Braulio Linares
-
-
-
2
-
Antigua GFC
252.
Brayan Castañeda
-
-
-
1
-
Zacapa Tellioz
253.
Brayan Chajón
-
-
-
1
-
Zacapa Tellioz
254.
Brayan Morales
-
-
-
2
-
Deportivo Guastatoya
255.
Bryan Magariel Menéndez Abzun
-
-
-
1
-
Zacapa Tellioz
256.
César Archila
-
-
-
1
-
CSD Municipal
257.
César Calderón
-
-
-
2
-
CSD Municipal
258.
César Madrid
-
-
-
1
-
Zacapa Tellioz
259.
César Madrid Franco
-
-
-
4
-
Zacapa Tellioz
260.
C. Calderón
-
-
-
1
-
CSD Municipal
261.
C. Castrillo
-
-
-
1
-
Comunicaciones
262.
C. Estrada
-
-
-
1
-
Malacateco
263.
C. Flores
-
-
-
1
-
Cobán Imperial
264.
C. Hernandez
-
-
-
1
-
Antigua GFC
265.
C. Ojeda
-
-
-
1
-
Malacateco
266.
C. Santos
-
-
-
2
-
Club Xelajú MC
267.
C. Sequen
-
-
-
1
-
Antigua GFC
268.
C. Y. Santos Vargas
-
-
-
1
-
Club Xelajú MC
269.
Carlos Alvarado
-
-
-
6
1
Cobán Imperial
270.
Carlos Castrillo
-
-
-
1
-
Comunicaciones
271.
Carlos Estrada
-
-
-
2
-
Malacateco
272.
Carlos Flores
-
-
-
5
-
Cobán Imperial
273.
Carlos Mejía
-
-
-
2
1
Comunicaciones
274.
Carlos Santos
-
-
-
1
-
Club Xelajú MC
275.
Cavallo F.
-
-
-
1
-
Deportivo Mixco
276.
Christian Guerra
-
-
-
2
-
Coatepecano IB
277.
Cristian Alexander Jimenez Martinez
-
-
-
1
-
Deportivo Mixco
278.
Cristian Reyes
-
-
-
5
1
Zacapa Tellioz
279.
D. A. Lopez Macal
-
-
-
3
-
Deportivo Achuapa
280.
d. l. Cruz A.
-
-
-
1
-
Comunicaciones
281.
D. Lang
-
-
-
2
-
Coatepecano IB
282.
D. Lopez
-
-
-
1
-
CSD Xinabajul
283.
D. Mendez
-
-
-
2
-
Deportivo Mixco
284.
D. Ochaeta
-
-
-
4
-
Coatepecano IB
285.
D. Palencia
-
-
-
1
-
Deportivo Guastatoya
286.
Daniel Álvarez
-
-
-
1
-
Comunicaciones
287.
Dany Alexander López Macan
-
-
-
2
1
Deportivo Achuapa
288.
Darwin Fabian Torres Alonso
-
-
-
1
-
CSD Municipal
289.
David Aldana
-
-
-
1
-
CSD Municipal
290.
Denilson Hernández
-
-
-
3
1
Zacapa Tellioz
291.
Denilson Ocaheta
-
-
-
1
-
Coatepecano IB
292.
Diaz O.
-
-
-
1
-
Coatepecano IB
293.
Diego Luis Tatuaca
-
-
-
1
-
Coatepecano IB
294.
Diego Méndez
-
-
-
1
-
Deportivo Mixco
295.
Diego Santis
-
-
-
1
-
Comunicaciones
296.
Dilan Palencia
-
-
-
9
-
Deportivo Guastatoya
297.
Domínguez Ramírez Marco Leonel
-
-
-
1
-
CSD Municipal
298.
Dominguez O.
-
-
-
1
-
Deportivo Guastatoya
299.
Donald Paz Cordon
-
-
-
1
-
Zacapa Tellioz
300.
Durban Reyes
-
-
-
5
-
Malacateco
301.
E. Fariña
-
-
-
3
-
CSD Municipal
302.
E. Farina
-
-
-
1
-
CSD Municipal
303.
E. Monroy
-
-
-
2
-
Zacapa Tellioz
304.
E. Mosquera
-
-
-
3
-
Deportivo Achuapa
305.
E. Rivera
-
-
-
1
-
Comunicaciones
306.
E. Sican
-
-
-
1
-
CSD Xinabajul
307.
E. Zuñiga
-
-
-
4
-
CSD Xinabajul
308.
E. Zuniga
-
-
-
2
-
CSD Xinabajul
309.
Edgar Alejandro Macal Razulfo
-
-
-
1
-
Deportivo Achuapa
310.
Edgar Macal
-
-
-
8
2
Deportivo Achuapa
311.
Edgardo Fariña
-
-
-
6
1
CSD Municipal
312.
Elkin Mosquera
-
-
-
1
-
Deportivo Achuapa
313.
Elmer Morales
-
-
-
1
-
Malacateco
314.
Emerson Alessandro Lopez Esquivel
-
-
-
1
-
Zacapa Tellioz
315.
Enrique Haroldo Klug Sand
-
-
-
1
-
CSD Municipal
316.
Erick Sánchez
-
-
-
1
-
Cobán Imperial
317.
Esnaydi Zuñiga
-
-
-
2
1
Club Xelajú MC
318.
Esnaydi Zuniga
-
-
-
1
-
CSD Xinabajul
319.
Estrada Solorzano L. F.
-
-
-
1
-
Coatepecano IB
320.
Estuardo L.
-
-
-
1
-
Cobán Imperial
321.
Estuardo Santiago Sican Avila
-
-
-
1
-
Coatepecano IB
322.
Ezequiel Gelves
-
-
-
1
-
Deportivo Achuapa
323.
Ezequiel Gelves Silva
-
-
-
2
-
Deportivo Achuapa
324.
F. Antúnez
-
-
-
1
-
Coatepecano IB
325.
F. Antunez
-
-
-
1
-
Coatepecano IB
326.
F. Barrios
-
-
-
2
-
Deportivo Achuapa
327.
F. Gálvez
-
-
-
1
-
CSD Xinabajul
328.
F. Gomez
-
-
-
1
-
CSD Xinabajul
329.
F. Lopez
-
-
-
2
-
Club Xelajú MC
330.
Fernando Gómez
-
-
-
3
-
CSD Xinabajul
331.
Fernando Gabriel Arce
-
-
-
1
1
Deportivo Mixco
332.
Fernando M.
-
-
-
1
-
Cobán Imperial
333.
Ferreira M.
-
-
-
1
-
Deportivo Guastatoya
334.
Figo Montano
-
-
-
3
-
CSD Municipal
335.
Francisco Cavallo
-
-
-
1
-
Deportivo Mixco
336.
Francisco Javier López Rodrígez
-
-
-
1
2
Club Xelajú MC
337.
Frank Zamora
-
-
-
1
-
Zacapa Tellioz
338.
Frankli Quinteros
-
-
-
2
-
Malacateco
339.
Franklin Barrios Delgado
-
-
-
2
-
Coatepecano IB
340.
Fredy David Lopez Galindo
-
-
-
4
-
Coatepecano IB
341.
Fredy Orellana
-
-
-
1
-
Deportivo Guastatoya
342.
Fredy Pérez
-
-
-
1
1
Comunicaciones
343.
G. A. Ramirez K.
-
-
-
1
-
Cobán Imperial
344.
G. Carbonell
-
-
-
1
-
Antigua GFC
345.
G. Carmona Doya
-
-
-
1
-
Deportivo Mixco
346.
G. Chavasco
-
-
-
1
-
CSD Xinabajul
347.
Gabriel García
-
-
-
1
-
Deportivo Mixco
348.
Galvez Carrera L. R.
-
-
-
1
-
Coatepecano IB
349.
Guerra C.
-
-
-
1
-
Coatepecano IB
350.
H. Prillwitz
-
-
-
2
-
Deportivo Guastatoya
351.
H. Riojas
-
-
-
6
-
Malacateco
352.
Hansell Argenis Riojas La Rosa
-
-
-
1
-
Club Xelajú MC
353.
Hernandez R.
-
-
-
1
-
Malacateco
354.
Hiram Eduardo Muñoz Cantú
-
-
-
1
3
Malacateco
355.
I. Carillo
-
-
-
1
-
Club Xelajú MC
356.
J. Alas
-
-
-
1
-
Antigua GFC
357.
J. Anangonó
-
-
-
2
1
Comunicaciones
358.
J. Aparicio
-
-
-
2
-
Comunicaciones
359.
J. Ardón
-
-
-
2
-
Antigua GFC
360.
J. Calderon
-
-
-
2
-
Club Xelajú MC
361.
J. Cardona
-
-
-
2
-
Club Xelajú MC
362.
J. Castañeda
-
-
-
1
-
Club Xelajú MC
363.
J. Castaneda
-
-
-
1
-
Club Xelajú MC
364.
J. Contreras
-
-
-
3
-
Comunicaciones
365.
J. Corena
-
-
-
7
1
Comunicaciones
366.
J. D. Gonzalez
-
-
-
1
-
Antigua GFC
367.
J. Gálvez
-
-
-
1
-
Antigua GFC
368.
J. Gónzalez
-
-
-
1
-
Club Xelajú MC
369.
J. Galvez
-
-
-
4
-
Antigua GFC
370.
J. Garcia
-
-
-
5
1
CSD Xinabajul
371.
J. Gonzalez
-
-
-
1
-
Club Xelajú MC
372.
J. Grajeda
-
-
-
1
-
Antigua GFC
373.
J. Laparra
-
-
-
2
-
Malacateco
374.
J. Márquez
-
-
-
1
-
Deportivo Mixco
375.
J. M. Quinonez
-
-
-
1
-
Antigua GFC
376.
J. Morales
-
-
-
1
-
CSD Municipal
377.
J. Moran
-
-
-
1
-
Deportivo Guastatoya
378.
J. Ochoa
-
-
-
2
-
Malacateco
379.
J. Palma
-
-
-
1
-
Deportivo Mixco
380.
J. Pereira
-
-
-
1
-
Cobán Imperial
381.
J. Rosales
-
-
-
1
-
Deportivo Guastatoya
382.
J. Salazar
-
-
-
1
-
Deportivo Achuapa
383.
J. Urizar
-
-
-
1
-
Deportivo Mixco
384.
J. Velasquez
-
-
-
1
-
CSD Xinabajul
385.
Jair Pelaez
-
-
-
1
1
Malacateco
386.
Javier Alberto González del Aguila
-
-
-
6
-
Club Xelajú MC
387.
Javier Alexander Estrada Hidalgo
-
-
-
1
-
Malacateco
388.
Jefry Bantes
-
-
-
3
-
CSD Municipal
389.
Jerry
-
-
-
1
-
Malacateco
390.
Jeshua Urizar
-
-
-
1
-
Deportivo Mixco
391.
Jesse González
-
-
-
2
1
Antigua GFC
392.
Jhoao Rodrigo Estuardo Soch Solórzano
-
-
-
1
2
Coatepecano IB
393.
Jhoao Soch
-
-
-
1
-
Coatepecano IB
394.
Jonathan García
-
-
-
5
-
CSD Xinabajul
395.
Jonathan Garcia
-
-
-
1
-
CSD Xinabajul
396.
Jorge Matul
-
-
-
1
-
Deportivo Achuapa
397.
José Alvarado
-
-
-
1
-
CSD Xinabajul
398.
José Carlos Pinto
-
-
-
4
-
Comunicaciones
399.
José De Jesús Calderón Frías
-
-
-
6
-
Club Xelajú MC
400.
José Eduardo Castañeda Barrios
-
-
-
6
1
Club Xelajú MC
401.
José Gálvez
-
-
-
2
-
Antigua GFC
402.
José Guerra
-
-
-
1
2
Coatepecano IB
403.
José Luis Castillejos
-
-
-
1
-
Zacapa Tellioz
404.
José Luis Castillejos Ruiz
-
-
-
2
-
Zacapa Tellioz
405.
José Milla
-
-
-
4
-
CSD Xinabajul
406.
José Pablo Grajeda Salinas
-
-
-
1
-
Antigua GFC
407.
José Rac Hernández
-
-
-
1
-
Antigua GFC
408.
Jose Alvarado
-
-
-
2
-
Malacateco
409.
Jose Calderon
-
-
-
1
-
Club Xelajú MC
410.
Jose Eduardo Salazar Menendez
-
-
-
3
-
Zacapa Tellioz
411.
Jose Pinto Samayoa
-
-
-
1
-
Comunicaciones
412.
Joshua Ubico
-
-
-
2
-
CSD Xinabajul
413.
Juan Escobar
-
-
-
5
1
Zacapa Tellioz
414.
Juan Luis Cardona Luna
-
-
-
9
-
Club Xelajú MC
415.
Julio Garcia
-
-
-
1
-
Deportivo Achuapa
416.
Julio Milla
-
-
-
3
-
Deportivo Achuapa
417.
Justin Racancoj
-
-
-
1
-
Club Xelajú MC
418.
K. Aguilar
-
-
-
1
-
Deportivo Achuapa
419.
K. Espino
-
-
-
1
-
Comunicaciones
420.
K. Grijalva
-
-
-
2
-
Antigua GFC
421.
K. Guzmán
-
-
-
2
-
CSD Xinabajul
422.
K. Lemus
-
-
-
2
-
Deportivo Mixco
423.
K. Macareño
-
-
-
2
-
Antigua GFC
424.
K. Moscoso
-
-
-
1
-
Deportivo Mixco
425.
K. Ramirez
-
-
-
1
-
Malacateco
426.
Kenderson Navarro
-
-
-
1
-
CSD Municipal
427.
Kener Lemus
-
-
-
1
-
Deportivo Mixco
428.
Kenner Gutiérrez Cerdas
-
-
-
6
2
Club Xelajú MC
429.
Kevin Grijalva
-
-
-
3
-
Antigua GFC
430.
Kevin Josué Grijalva González
-
-
-
2
-
Antigua GFC
431.
Kevin Moscoso
-
-
-
2
-
Deportivo Mixco
432.
Kevin Ramirez
-
-
-
1
-
Malacateco
433.
Kevyn Aguilar
-
-
-
4
-
Deportivo Achuapa
434.
Keyner Agustín
-
-
-
1
-
CSD Municipal
435.
Kleyman Moscoso
-
-
-
4
-
Zacapa Tellioz
436.
Kristian Guzmán
-
-
-
4
-
CSD Xinabajul
437.
L. B. de
-
-
-
2
1
Antigua GFC
438.
L. F. Estrada Solorzano
-
-
-
1
1
Coatepecano IB
439.
L. Garcia
-
-
-
1
-
Comunicaciones
440.
L. Gomez
-
-
-
2
-
CSD Xinabajul
441.
L. Lopez
-
-
-
2
-
Comunicaciones
442.
L. R. Galvez Carrera
-
-
-
1
-
Coatepecano IB
443.
L. Túnchez
-
-
-
1
-
Deportivo Achuapa
444.
Lang D.
-
-
-
1
-
Deportivo Achuapa
445.
Lopez J.
-
-
-
1
-
Cobán Imperial
446.
Lopez Macal D. A.
-
-
-
1
-
Deportivo Achuapa
447.
Luis Rosas
-
-
-
3
1
Deportivo Mixco
448.
M. de Leon
-
-
-
1
-
Club Xelajú MC
449.
M. Fracchia
-
-
-
1
-
Comunicaciones
450.
M. Gaitan
-
-
-
3
-
CSD Xinabajul
451.
M. López
-
-
-
1
1
Cobán Imperial
452.
M. Lopez
-
-
-
2
-
Cobán Imperial
453.
M. R. Giron Escobar
-
-
-
3
-
Malacateco
454.
M. Rivas
-
-
-
3
-
Cobán Imperial
455.
Macal E.
-
-
-
1
-
Malacateco
456.
Manuel Gamboa
-
-
-
2
2
CSD Xinabajul
457.
Manuel Moreno
-
-
-
2
-
Deportivo Mixco
458.
Marco Domínguez
-
-
-
12
-
CSD Municipal
459.
Marco Dominguez
-
-
-
2
-
Deportivo Guastatoya
460.
Marcos Nahuel Roseti
-
-
-
1
-
Club Xelajú MC
461.
Marlon Sequén
-
-
-
7
-
CSD Municipal
462.
Mathías Techera
-
-
-
2
-
Coatepecano IB
463.
Mathius Gaitan
-
-
-
7
-
CSD Xinabajul
464.
Melfor Rafael Ramos Monroy
-
-
-
1
-
Coatepecano IB
465.
Melfor Ramos
-
-
-
3
-
Coatepecano IB
466.
Mena J.
-
-
-
1
-
Antigua GFC
467.
Miguel Lemus
-
-
-
1
-
Zacapa Tellioz
468.
Minor Álvarez
-
-
-
1
-
Cobán Imperial
469.
Moises Hernandez
-
-
-
1
-
Deportivo Guastatoya
470.
Monroy E.
-
-
-
1
-
Deportivo Mixco
471.
Morales R.
-
-
-
1
-
Deportivo Guastatoya
472.
Moreira D.
-
-
-
1
-
Cobán Imperial
473.
Néstor Eduardo Chamalé Padilla
-
-
-
1
-
Deportivo Guastatoya
474.
N. Flores
-
-
-
3
-
Cobán Imperial
475.
N. Gómez
-
-
-
1
-
CSD Xinabajul
476.
N. Garcia
-
-
-
4
-
Deportivo Guastatoya
477.
N. Gomez
-
-
-
2
-
CSD Xinabajul
478.
N. Jucup
-
-
-
1
-
CSD Xinabajul
479.
Nery Cifuentes
-
-
-
1
-
Deportivo Mixco
480.
Newton
-
-
-
1
-
Antigua GFC
481.
Nixson Flores
-
-
-
2
2
Cobán Imperial
482.
O. Castellanos
-
-
-
1
-
Antigua GFC
483.
O. Díaz
-
-
-
2
-
Zacapa Tellioz
484.
O. Diaz
-
-
-
2
-
Zacapa Tellioz
485.
O. Domínguez
-
-
-
1
-
Deportivo Guastatoya
486.
O. Lopez
-
-
-
1
-
Zacapa Tellioz
487.
Ocaheta D.
-
-
-
1
-
Coatepecano IB
488.
Ochaeta D.
-
-
-
1
-
Coatepecano IB
489.
Omar López
-
-
-
1
-
Zacapa Tellioz
490.
Orlando Enrique Osorio Mondul
-
-
-
1
-
Deportivo Achuapa
491.
Orlando Moreira
-
-
-
4
-
Deportivo Achuapa
492.
Palencia A.
-
-
-
1
-
Comunicaciones
493.
Palma J.
-
-
-
2
-
Coatepecano IB
494.
Paz D.
-
-
-
1
-
Zacapa Tellioz
495.
Peu
-
-
-
1
1
CSD Xinabajul
496.
R. Ardon
-
-
-
1
-
CSD Xinabajul
497.
R. Barrientos
-
-
-
3
-
CSD Municipal
498.
R. Garcia
-
-
-
3
-
Deportivo Achuapa
499.
R. Hernández
-
-
-
1
-
Deportivo Achuapa
500.
R. I. Barrera Ovando
-
-
-
2
-
CSD Municipal
501.
R. Marroquin
-
-
-
1
-
Deportivo Mixco
502.
R. Meneses
-
-
-
2
-
Malacateco
503.
R. Morales
-
-
-
1
-
Comunicaciones
504.
R. Saravia
-
-
-
1
-
Comunicaciones
505.
Ramos M.
-
-
-
1
-
Coatepecano IB
506.
René Mauricio Maltes
-
-
-
1
-
CSD Xinabajul
507.
Renteria A.
-
-
-
1
-
Zacapa Tellioz
508.
Reyes C.
-
-
-
1
-
CSD Xinabajul
509.
Ribix Garcia
-
-
-
1
-
Deportivo Achuapa
510.
Richard Caetano Cañelas
-
-
-
1
-
Zacapa Tellioz
511.
Roberto Carlos Meneses García
-
-
-
2
-
Malacateco
512.
Rodrigo Saravia
-
-
-
2
-
Comunicaciones
513.
Rodrigo Saravia
-
-
-
1
-
Comunicaciones
514.
Ronald Ardón
-
-
-
3
-
Cobán Imperial
515.
Ruben Morales
-
-
-
9
-
Deportivo Guastatoya
516.
Rudy Barrientos
-
-
-
1
-
Antigua GFC
517.
Ruiz D.
-
-
-
1
-
Zacapa Tellioz
518.
S. Betancourt
-
-
-
1
-
Coatepecano IB
519.
S. Mena
-
-
-
3
-
Comunicaciones
520.
S. Robles
-
-
-
4
-
Comunicaciones
521.
Santiago Gomez
-
-
-
1
-
Coatepecano IB
522.
Stheven Robles
-
-
-
7
-
Comunicaciones
523.
Stheven Robles Ruiz
-
-
-
3
1
CSD Xinabajul
524.
Stiwar Mena
-
-
-
3
1
Comunicaciones
525.
T. Vásquez
-
-
-
1
-
Coatepecano IB
526.
Thales Possas
-
-
-
1
-
Coatepecano IB
527.
Tobit Vásquez
-
-
-
1
-
Coatepecano IB
528.
Víctor Armas
-
-
-
6
-
Deportivo Guastatoya
529.
V. Armas
-
-
-
4
-
Deportivo Guastatoya
530.
V. Avalos
-
-
-
1
-
Coatepecano IB
531.
V. Cruz
-
-
-
2
-
Deportivo Guastatoya
532.
Victor Avalos
-
-
-
1
-
Comunicaciones
533.
W. Diaz
-
-
-
2
-
Coatepecano IB
534.
W. Garcia
-
-
-
1
-
Deportivo Guastatoya
535.
W. Godoy
-
-
-
1
-
Malacateco
536.
W. Pineda
-
-
-
1
-
Comunicaciones
537.
W. Ramírez
-
-
-
1
-
Zacapa Tellioz
538.
W. Renteria
-
-
-
1
-
Club Xelajú MC
539.
W. Tebalán
-
-
-
2
-
CSD Xinabajul
540.
Widvin Gabriel Tebalán Sicó
-
-
-
2
-
CSD Xinabajul
541.
William Ramírez Vásquez
-
-
-
3
-
CSD Municipal
542.
William Roberto Amaya Gordillo
-
-
-
1
-
Malacateco
543.
Wilson Godoy
-
-
-
5
5
Coatepecano IB
544.
Wilson Pineda
-
-
-
1
-
Deportivo Guastatoya
545.
Y. Alvarez
-
-
-
1
-
Cobán Imperial
546.
Y. Carabalí
-
-
-
2
-
Zacapa Tellioz
547.
Y. Y. Perez
-
-
-
4
-
Deportivo Achuapa
548.
Yeison Carabalí
-
-
-
2
-
Coatepecano IB
549.
Yeison Carabali Uzuriaga
-
-
-
10
-
Zacapa Tellioz
550.
Yordin Noé Hernández Gramajo
-
-
-
2
-
Club Xelajú MC
551.
Yunior Perez
-
-
-
1
1
Deportivo Achuapa
552.
Allen Yanes
-
-
-
-
1
Deportivo Mixco
553.
Byron Leal
-
-
-
-
1
Cobán Imperial
554.
C. Calderon
-
-
-
-
1
CSD Municipal
555.
Eduardo Soto
-
-
-
-
3
CSD Municipal
556.
Fernando Fuentes
-
-
-
-
1
CSD Municipal
557.
Francisco López
-
-
-
-
1
Club Xelajú MC
558.
Hiram Munoz
-
-
-
-
1
Coatepecano IB
559.
Jose Rosales
-
-
-
-
1
CSD Xinabajul
560.
Matías Fracchia
-
-
-
-
1
Comunicaciones
561.
Mateo Alvarado
-
-
-
-
1
Malacateco
562.
Oliver Diaz
-
-
-
-
1
Coatepecano IB
563.
Omar Mendoza Cervantes
-
-
-
-
1
CSD Xinabajul
564.
R. Hernandez
-
-
-
-
1
Deportivo Achuapa
565.
Rego Almeida P. H.
-
-
-
-
1
CSD Xinabajul
566.
Santiago Gomez Castrillon
-
-
-
-
2
Coatepecano IB
567.
Soch J.
-
-
-
-
1
Coatepecano IB
Wyróżnione mecz
EPL
Chelsea
Tottenham
02/05/2024 20:30
1
Liga Nacional Apertura Group A
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
Comunicaciones
26
16
7
5
4
7
2
Malacateco
24
16
7
3
6
0
3
Club Xelajú MC
19
16
5
4
7
-3
4
Cobán Imperial
18
16
4
6
6
-6
5
CSD Xinabajul
16
16
3
7
6
-7
6
Coatepecano IB
11
16
2
5
9
-12
Liga Nacional Apertura Group B
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
Deportivo Achuapa
30
16
9
3
4
4
2
CSD Municipal
28
16
8
4
4
10
3
Antigua GFC
28
16
8
4
4
5
4
Deportivo Guastatoya
23
16
7
2
7
5
5
Zacapa Tellioz
22
16
7
1
8
2
6
Deportivo Mixco
19
16
5
4
7
-5
Liga Nacional Clausura
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
CSD Municipal
32
16
10
2
4
15
2
Antigua GFC
32
16
10
2
4
13
3
Deportivo Mixco
27
16
8
3
5
8
4
Cobán Imperial
27
16
7
6
3
7
5
Comunicaciones
23
16
6
5
5
-1
6
Deportivo Achuapa
22
16
7
1
8
-3
7
CSD Xinabajul
21
16
5
6
5
0
8
Malacateco
21
16
6
3
7
-5
9
Club Xelajú MC
20
16
5
5
6
-1
10
Deportivo Guastatoya
18
16
4
6
6
-2
11
Zacapa Tellioz
11
16
2
5
9
-13
12
Coatepecano IB
11
16
3
2
11
-18
Porada dnia
BrC
Palmeiras
Botafogo SP
03/05/2024 02:30
1
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program