Piłka nożna jest matematyką
Ulubione Polski> Ustawienia>
Zamknij[X]

Mistrzostwa

league_logo

Prognozy piłkarskie na Bułgaria Second Professional Football League
24.10.2020

Gospodarze - Goście Prawdop. w% Forebet Prognoza wyniku Liczba goli Pogodzie Odds Kelly Wynik
1 X 2
Runda 11
253738 2 2 - 3 3.38 14° -
flag_31 Bg2
Minyor PernikVitosha Bistritsa
24/10/2020 17:00
374024 X 0 - 0 0.38 11° -
flag_31 Bg2
Sportist SvogeYantra Gabrovo
25/10/2020 14:30
463321 1 2 - 0 0.75 10° -
flag_31 Bg2
PFK DobrudzhaPirin Blagoevgrad
25/10/2020 14:30
292743 2 1 - 3 3.46 11° -
flag_31 Bg2
Lokomotiv SofiaStrumska Slava
25/10/2020 14:30
492823 1 2 - 0 2.28 11° -
flag_31 Bg2
FK SozopolFK Septemvri
25/10/2020 16:00
242650 2 0 - 2 2.17 16° -
flag_31 Bg2
Ludogorets IIFK Septemvri Simitli
26/10/2020 14:30
612117 1 4 - 0 3.33 11° -
flag_31 Bg2
Litex LovechKariana Erden
27/10/2020 17:30
224137 X 2 - 2 2.83 12° -
Runda 10
flag_31 Bg2
Pirin BlagoevgradMinyor Pernik
16/10/2020 19:00
522918 1 3 - 0 2.75 16° -
FT
3 - 2
(1 - 1)
flag_31 Bg2
Vitosha BistritsaLokomotiv Sofia
17/10/2020 00:00
123058 2 1 - 3 2.50 - Cancl.
flag_31 Bg2
FK SeptemvriLitex Lovech
17/10/2020 14:15
492526 1 3 - 2 3.75 15° 1.80
FT
1 - 0
(1 - 0)
flag_31 Bg2
Hebar PazardzhikSportist Svoge
17/10/2020 15:00
71209 1 2 - 0 1.88 19° -
FT
1 - 2
(1 - 1)
flag_31 Bg2
FK Septemvri SimitliFK Sozopol
17/10/2020 15:00
412633 1 2 - 0 2.25 17° -
FT
2 - 0
(1 - 0)
flag_31 Bg2
Strumska SlavaNeftohimik Burgas
17/10/2020 15:00
522720 1 2 - 0 2.13 14° -
FT
1 - 0
(1 - 0)
flag_31 Bg2
Kariana ErdenPFK Dobrudzha
17/10/2020 15:00
69238 1 2 - 0 2.00 16° -
FT
2 - 2
(1 - 0)
flag_31 Bg2
Yantra GabrovoLudogorets II
18/10/2020 15:00
191467 2 0 - 2 1.00 11° 1.73 0.22
FT
2 - 2
(2 - 1)

Wyróżnione mecz

Gospodarze - Goście Forebet
UCL
Dynamo Kiev
Juventus FC

20/10/2020 18:55
2

Second Professional Football League
Klasyfikacja PTS GP W D L GF GA +/-
1. Kariana Erden 23 10 7 2 1 23 9 14
2. Lokomotiv Sofia 22 9 7 1 1 20 6 14
3. FK Septemvri 19 9 6 1 2 18 13 5
4. Ludogorets II 19 9 6 1 2 19 11 8
5. Pirin Blagoevgrad 19 10 6 1 3 25 14 11
6. Hebar Pazardzhik 17 9 5 2 2 21 11 10
7. FK Septemvri Simitli 15 9 5 0 4 13 11 2
8. Litex Lovech 14 10 4 2 4 14 13 1
9. Strumska Slava 12 9 3 3 3 10 13 -3
10. Minyor Pernik 11 10 3 2 5 12 16 -4
11. PFK Dobrudzha 10 10 2 4 4 9 13 -4
12. Sportist Svoge 8 9 2 2 5 8 17 -9
13. FK Sozopol 7 9 1 4 4 8 14 -6
14. Yantra Gabrovo 7 9 2 1 6 8 19 -11
15. Lokomotiv Gorna O. 6 9 1 3 5 4 13 -9
16. Vitosha Bistritsa 6 7 1 3 3 4 8 -4
17. Neftohimik Burgas 2 9 0 2 7 2 17 -15
18. Dunav Ruse 0 0 0 0 0 0 0 0