Start
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
X
USTAWIENIA
Strefa czasowa
DOMYśLNY
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Jeszcze
Prognozy
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Porównanie danych drużyna
Co to jest forebet
Argentyna
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
1
Torneo Federal A
16
Copa Argentina
5
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Moje ligi
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
422
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
12
Prognozy na jutro
1004
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
1958
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
2700
>
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
208
Ulubione
Listy
>
Brytyjski
63
Top Europejski
63
Europejski
657
Amerykański
186
Afrykanin
77
Azjatycki
145
Australijski
46
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
7
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
7
Mistrzostwa
Albania
>
Super League
5
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Algieria
>
Ligue 1
2
Ligue 2
15
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Andora
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
Anglia
>
Premier League
10
Championship
12
League one
2
League two
National League
1
National League N.
1
National League S.
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
8
Southern League
Northern Premier
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
7
Arabia Saudyjska
>
Saudyjska Pro Liga
7
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Argentyna
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
1
Torneo Federal A
16
Copa Argentina
5
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
3
First League
7
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
9
Australia
>
A-League
2
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
7
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
1
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
7
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
6
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Azerbejdżan
>
Premier League
5
First Division
5
Azerbaijan Cup
Bahrajn
>
Premier League
6
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesz
>
Premier League
5
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
8
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
8
Belgian Cup Women
Pro League U21
7
Belize
>
Premier League
2
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
Białoruś
>
Vyscha Liga
5
Pershaya Liga
9
Białoruś Reserves
Puchar Białorusi
Women Premier League
5
Second League
10
Super Cup
Women's Cup
Boliwia
>
Liga de Fútbol Prof
1
Nacional B
Botswana
>
Premier League
Bośnia
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
8
Brazylia
>
Brasileiro Série A
7
Serie B
10
Serie C
10
Serie D
32
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
8
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
3
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
3
Copa do Nordeste
2
Supercopa
Copa Paulista
Brasileiro U20
10
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
41
Brasileiro Women
1
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Burkina Faso
>
Premier League
8
Burundi
>
Ligue A
8
National League B
Coupe de President
Bułgaria
>
First League
8
Second Leaguе
3
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
8
Copa Chile
7
Super Cup
Chiny
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Chorwacja
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
6
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
Cypr
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Czarnogóra
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Czechy
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
DR Congo
>
Super League
7
Dania
>
Super League
6
1. Division
5
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Dżibuti
>
Division 1
5
Egipt
>
Premier
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
Ekwador
>
Serie A
8
Serie B
1
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
6
Fidżi
>
National Football League
5
Filipiny
>
Football League
7
Finlandia
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
14
Suomen Cup
Francja
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
29
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
1
Ghana
>
Premier League
9
Gibraltar
>
National League
3
Grecja
>
Super League
4
Super League 2
Football League
Greek Cup
Gruzja
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Gwatemala
>
Liga Nacional
1
Primera Division
1
Gwinea
>
Ligue 1
Haiti
>
Championnat National
Hiszpania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
9
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
9
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Honduras
>
Liga Nacional
1
Hong Kong
>
Premier League
5
Second Division
1
FA Cup
Indie
>
I-League
Super League
1
Indonezja
>
Liga 1
2
Liga 2
Iran
>
IPL
League 1
9
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
10
Irlandia
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Irlandia Północna
>
Premiership
1
Championship
Irish Cup
1
Premiership Women
4
Islandia
>
Premier League
6
1. Division
5
2. Division
6
Icelandic Cup
League Cup
Ivory Coast
>
Ligue 1
Izrael
>
Premier League
7
Liga Leumit
7
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Jamajka
>
Premier League
2
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
3
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kambodża
>
C-League
2
Kamerun
>
Elite One
Elite Two
Kanada
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
1
Katar
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
1
Emir Cup
Kazachstan
>
Premier League
6
First Division
4
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
9
Kolumbia
>
Primera A
4
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
Kongo
>
Premier League
7
Korea Południowa
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Kosowo
>
Superleague
5
Kosovar Cup
Kostaryka
>
Primera División
5
Liga de Ascenso
2
Kuwait
>
Premier League
3
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
6
Lesotho
>
Premier League
8
Liban
>
Premier League
3
Libia
>
Premier League
5
Litwa
>
A Lyga
5
1 Lyga
7
Lithuanian Cup
12
Super Cup
Luksemburg
>
National Division
8
Macedonia Północna
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Makau
>
Elite League
Malawi
>
Super League
8
Malezja
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Mali
>
Première Division
2
Malta
>
Premier League
5
First Division
FA Trophy
Maroko
>
Botola 1
Botola 2
8
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
7
Mauritius
>
Mauritian League
5
Meksyk
>
Primera Division
2
Liga de Ascenso
1
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
8
Liga Premier Serie B
2
Mongolia
>
Premier League
5
Mołdawia
>
Divizia Nationala
6
Moldovan Cup
Myanmar
>
National League
Nepal
>
A-Division League
Niderlandy
>
Eredivisie
9
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Puchar KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Niemcy
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
9
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
8
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
8
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
7
Oberliga Niedersachsen
9
Oberliga Westfalen
10
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
7
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
7
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Nigeria
>
Premier League
Nikaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
Norwegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
14
NM Cupen
Nowa Zelandia
>
Premiership
Regional Leagues
17
Oman
>
Professional League
6
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
3
Paragwaj
>
Primera Division
6
Division Intermedia
8
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
9
Segunda División
4
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polska
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
9
Liga 3
10
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
RPA
>
Premier League
1
National First Division
8
Nedbank Cup
2
Mtn 8 Cup
Republika Dominikańska
>
LDF
4
Rosja
>
Premier Liga
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
5
Fnl 2 - Division A Silver
5
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - południe
8
Kubok
Super Cup
Rumunia
>
Liga 1
8
Liga 2
8
Romanian Cup
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
8
Salwador
>
Primera Division
6
San Marino
>
Campionato
2
Coppa Titano
Senegal
>
Ligue 1
7
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
1
Singapur
>
S-League
4
S-Cup
Somalia
>
Championship
3
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
NASL
USL Championship
11
US Open Cup
Sudan
>
Premier League
Surinam
>
Hoofdklasse
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
2
Szkocja
>
Szkocka Premiership
6
Championship
5
League One
5
League Two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Szwajcaria
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Szwecja
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Słowacja
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Słowenia
>
Prva Liga
5
2. Liga
8
Slovenian Cup
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Tajlandia
>
Premier League
8
Thai League 2
2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
9
Togo
>
Championnat National
Trynidad i Tobago
>
TT Pro League
1
Tunezja
>
Ligue 1
7
Tunisia Cup
Ligue 2
12
Turcja
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
7
Division 1
7
League Cup
1
Presidents Cup
Super Cup
Uganda
>
Premier League
1
Ukraina
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Urugwaj
>
Primera Division
8
Segunda Division
1
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Walia
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Wenezuela
>
Primera Division
4
Segunda Division
8
Wietnam
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Wyspy Owcze
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Węgry
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Włochy
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
9
Serie D Group D
8
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
2
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Zambia
>
Premier League
10
Zimbabwe
>
Premier League
9
Łotwa
>
Virsliga
1
1. Liga
7
Latvian Cup
2
Międzynarodowy
Afryka
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
>
AFC Cup
1
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Wyniki Argentyna Nacional B
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/Wynik końcowy
Gol/Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
29.04.2024
02:10
Racing de Cordoba
1 - 0
Quilmes AC
00:10
All Boys
0 - 0
Chacarita Juniors
28.04.2024
21:30
Chaco For Ever
3 - 0
Defensores Unidos
21:30
Gimnasia Mendoza
0 - 0
Gimnasia y Tiro
21:30
CA Güemes
1 - 3
Ferro Carril Oeste
21:00
San Martin San Juan
2 - 1
Atletico Rafaela
21:00
Gimnasia Jujuy
2 - 0
Deportivo Maipú
20:30
San Telmo
2 - 1
Deportivo Madryn
20:30
Alvarado Mar del Plata
1 - 0
CA San Miguel
20:30
Temperley
0 - 1
Estudiantes Río Cuarto
20:00
Deportivo Morón
2 - 1
CA Aldosivi
20:00
Guillermo Brown
2 - 0
Arsenal Sarandi
18:10
Brown de Adrogué
0 - 4
Colon Santa Fe
01:40
Defensores de Belgrano
2 - 0
CA Atlanta
27.04.2024
23:40
Agropecuario
0 - 1
San Martín Tucumán
23:00
Nueva Chicago
1 - 0
Mitre SdE
21:35
Patronato Paraná
1 - 1
Talleres (RdE)
20:30
Club Almagro
1 - 0
Almirante Brown
19:30
Tristán Suárez
0 - 1
Estudiantes BsAs
24.04.2024
00:00
Ferro Carril Oeste
3 - 0
Alvarado Mar del Plata
23.04.2024
02:10
Quilmes AC
2 - 2
Patronato Paraná
22.04.2024
20:00
Deportivo Maipú
1 - 1
CA Güemes
20:00
Almirante Brown
1 - 2
Brown de Adrogué
01:00
Estudiantes Río Cuarto
2 - 0
Deportivo Morón
21.04.2024
23:30
Atletico Rafaela
1 - 2
San Telmo
21:00
Gimnasia y Tiro
0 - 0
Gimnasia Jujuy
21:00
CA Aldosivi
0 - 0
Nueva Chicago
20:30
Chacarita Juniors
2 - 1
Agropecuario
18:00
CA San Miguel
2 - 0
Racing de Cordoba
18:00
Arsenal Sarandi
0 - 0
San Martin San Juan
18:00
Deportivo Madryn
1 - 0
Chaco For Ever
16:30
Mitre SdE
0 - 1
Gimnasia Mendoza
01:00
Talleres (RdE)
1 - 0
Tristán Suárez
00:05
Colon Santa Fe
0 - 0
Temperley
20.04.2024
20:30
Defensores Unidos
3 - 2
Defensores de Belgrano
20:00
Estudiantes BsAs
1 - 1
All Boys
18:35
CA Atlanta
3 - 0
Club Almagro
01:10
San Martín Tucumán
0 - 0
Guillermo Brown
17.04.2024
21:40
Almirante Brown
0 - 3
Estudiantes Río Cuarto
15.04.2024
02:00
Defensores de Belgrano
2 - 3
Deportivo Madryn
14.04.2024
23:50
San Martin San Juan
0 - 0
San Martín Tucumán
23:00
CA Güemes
1 - 1
Gimnasia Jujuy
21:00
Racing de Cordoba
1 - 1
Ferro Carril Oeste
21:00
Gimnasia y Tiro
1 - 0
Mitre SdE
20:30
Guillermo Brown
0 - 3
Chacarita Juniors
20:00
Arsenal Sarandi
0 - 0
San Telmo
19:30
Tristán Suárez
1 - 3
Quilmes AC
02:10
Deportivo Morón
0 - 2
Colon Santa Fe
00:10
All Boys
1 - 0
Talleres (RdE)
00:00
Alvarado Mar del Plata
0 - 1
Deportivo Maipú
13.04.2024
22:05
Agropecuario
0 - 0
Estudiantes BsAs
22:00
Chaco For Ever
2 - 0
Atletico Rafaela
21:00
Gimnasia Mendoza
2 - 3
CA Aldosivi
20:30
Club Almagro
1 - 1
Defensores Unidos
20:05
Temperley
1 - 1
Almirante Brown
20:00
Brown de Adrogué
2 - 3
CA Atlanta
12.04.2024
23:00
Nueva Chicago
0 - 1
Estudiantes Río Cuarto
09.04.2024
02:10
CA Atlanta
0 - 2
Temperley
07.04.2024
23:10
Atletico Rafaela
0 - 1
Defensores de Belgrano
23:00
Estudiantes Río Cuarto
1 - 1
Gimnasia Mendoza
22:00
Deportivo Maipú
1 - 0
Racing de Cordoba
22:00
CA Aldosivi
2 - 2
Gimnasia y Tiro
22:00
Mitre SdE
2 - 0
CA Güemes
21:05
Quilmes AC
1 - 0
All Boys
21:00
Gimnasia Jujuy
1 - 0
Alvarado Mar del Plata
21:00
Deportivo Madryn
2 - 0
Club Almagro
20:30
Talleres (RdE)
1 - 5
Agropecuario
20:30
Estudiantes BsAs
2 - 1
Guillermo Brown
19:00
CA San Miguel
3 - 2
Tristán Suárez
02:10
San Martín Tucumán
3 - 0
Arsenal Sarandi
Wyróżnione mecz
Nl2
Jong AZ Alkmaar
MVV Maastricht
03/05/2024 20:00
2
Nacional B Zona A
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
Quilmes AC
26
13
7
5
1
10
2
San Martín Tucumán
24
13
7
3
3
9
3
San Martin San Juan
21
13
5
6
2
2
4
Estudiantes BsAs
21
13
5
6
2
2
5
Chacarita Juniors
19
13
5
4
4
2
6
All Boys
19
13
4
7
2
2
7
Agropecuario
17
13
4
5
4
4
8
Ferro Carril Oeste
17
13
4
5
4
2
9
Gimnasia Jujuy
17
12
5
2
5
1
10
Arsenal Sarandi
17
13
4
5
4
-1
11
CA San Miguel
16
12
3
7
2
2
12
Racing de Cordoba
16
12
4
4
4
-1
13
Alvarado Mar del Plata
15
12
4
3
5
-3
14
Guillermo Brown
14
13
3
5
5
-3
15
Talleres (RdE)
14
13
3
5
5
-5
16
Deportivo Maipú
14
13
4
2
7
-8
17
Patronato Paraná
12
11
2
6
3
-2
18
CA Güemes
11
12
1
8
3
-3
19
Tristán Suárez
7
12
1
4
7
-7
Nacional B Zona B
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
Colon Santa Fe
28
13
8
4
1
13
2
San Telmo
27
12
8
3
1
12
3
Nueva Chicago
21
13
6
3
4
6
4
CA Aldosivi
21
13
5
6
2
5
5
Defensores de Belgrano
20
12
6
2
4
6
6
Estudiantes Río Cuarto
20
13
5
5
3
5
7
Gimnasia y Tiro
20
13
4
8
1
4
8
Deportivo Morón
17
13
5
2
6
-2
9
Gimnasia Mendoza
17
13
4
5
4
-2
10
Temperley
16
12
3
7
2
2
11
Defensores Unidos
16
13
4
4
5
-3
12
CA Atlanta
16
13
4
4
5
-4
13
Chaco For Ever
15
12
4
3
5
2
14
Deportivo Madryn
15
13
4
3
6
-2
15
Mitre SdE
14
13
3
5
5
-2
16
Club Almagro
13
12
3
4
5
-9
17
Atletico Rafaela
9
12
2
3
7
-5
18
Almirante Brown
8
13
1
5
7
-7
19
Brown de Adrogué
8
12
1
5
6
-14
Porada dnia
Pt1
Moreirense FC
FC Vizela
03/05/2024 21:15
1
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program