Start
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
X
USTAWIENIA
Strefa czasowa
DOMYśLNY
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Jeszcze
Prognozy
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Porównanie danych drużyna
Co to jest forebet
Anglia
>
Premier League
4
Championship
2
League one
League two
National League
National League N.
National League S.
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
1
Southern League
Northern Premier
Women SL
7
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Moje ligi
Stany Zjednoczone
>
MLS
Piłka nożna
Prognozy na dziś
136
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
Prognozy na jutro
65
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
268
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
774
>
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
13
Ulubione
Listy
>
Brytyjski
20
Top Europejski
52
Europejski
236
Amerykański
65
Afrykanin
21
Azjatycki
55
Australijski
10
Międzynarodowy
Puchary krajowe
1
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
4
LaLiga
11
Bundesliga
9
Serie A
2
Ligue 1
11
Eredivisie
3
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
1
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Albania
>
Super League
League 1
Albanian Cup
1
Super Cup
Algieria
>
Ligue 1
Ligue 2
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Andora
>
Primera Divisio
2. Division
Copa Constitucio
Anglia
>
Premier League
4
Championship
2
League one
League two
National League
National League N.
National League S.
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
1
Southern League
Northern Premier
Women SL
7
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
2
Arabia Saudyjska
>
Saudyjska Pro Liga
9
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Argentyna
>
Primera Division
2
Nacional B
3
Primera B
1
Primera C
3
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
Copa Argentina
3
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
5
First League
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
Npl NSW
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
Npl Queensland
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
Npl Victoria
Npl Act 1
FFA Cup
W League
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
Landesliga Wien
Landesliga Burgenland
Landesliga Niederösterreich
Landesliga Oberösterreich
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
Landesliga Kärnten
Azerbejdżan
>
Premier League
First Division
5
Azerbaijan Cup
Bahrajn
>
Premier League
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesz
>
Premier League
5
Federation Cup
1
Barbados
>
Premier League
2
Belgia
>
Jupiler Pro League
1
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
3
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Belize
>
Premier League
1
Benin
>
League 1
Bermuda
>
Premier Division
Białoruś
>
Vyscha Liga
Pershaya Liga
Białoruś Reserves
Puchar Białorusi
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Boliwia
>
Liga de Fútbol Prof
1
Nacional B
Botswana
>
Premier League
Bośnia
>
Premier league
2
Kup BiH
1st League FBiH
1st League: RS
Brazylia
>
Brasileiro Série A
1
Serie B
Serie C
1
Serie D
1
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
1
Roraimense
3
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
2
Supercopa
Copa Paulista
Brasileiro U20
8
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
Brasileiro Women
1
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Burkina Faso
>
Premier League
1
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Bułgaria
>
First League
2
Second Leaguе
1
Third League - South-East
Third League - South-West
10
Third League - North-East
Third League - North-West
Bulgarian Cup
1
Super Cup
Chile
>
Primera Division
1
Primera B
2
Copa Chile
Super Cup
Chiny
>
Super League
League one
League two
FA Cup
16
Super Cup
Super League Women
Chorwacja
>
Croatian Cup
1
HNL
First NL
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
Cypr
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Czarnogóra
>
First League
Second League
Crnogorski Kup
Czechy
>
Synot liga
Druha Liga
1
CFL
MSFL
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
Division C
Division D
Division E
1
Division F
DR Congo
>
Super League
Dania
>
Super League
6
1. Division
1
2. Division
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
Dżibuti
>
Division 1
Egipt
>
Premier
Second League
Egypt Cup
Super Cup
Ekwador
>
Serie A
1
Serie B
5
Estonia
>
Meistriliiga
Esiliiga
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
Fidżi
>
National Football League
5
Filipiny
>
Football League
Finlandia
>
Veikkausliiga
Ykkosliiga
1
Kakkonen
4
Suomen Cup
Francja
>
Ligue 1
11
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
Ghana
>
Premier League
11
Gibraltar
>
National League
Grecja
>
Super League
Super League 2
Football League
Greek Cup
Gruzja
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
12
Gwatemala
>
Liga Nacional
1
Primera Division
Gwinea
>
Ligue 1
Haiti
>
Championnat National
Hiszpania
>
LaLiga
11
Segunda Division
11
Primera División RFEF
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
Copa de la Reina
Honduras
>
Liga Nacional
Hong Kong
>
Premier League
5
Second Division
1
FA Cup
Indie
>
I-League
Super League
Indonezja
>
Liga 1
2
Liga 2
Iran
>
IPL
3
League 1
8
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
6
Irlandia
>
Premier League
7
First Division
1
FAI Cup
Irlandia Północna
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
4
Islandia
>
Premier League
1. Division
6
2. Division
6
Icelandic Cup
8
League Cup
Ivory Coast
>
Ligue 1
2
Izrael
>
Premier League
7
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Jamajka
>
Premier League
Japonia
>
J-League
10
J2-League
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kambodża
>
C-League
Kamerun
>
Elite One
Elite Two
Kanada
>
Canadian Premier League
Soccer League
Canadian Championship
Katar
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
4
Kazachstan
>
Premier League
First Division
8
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
Super League
Kolumbia
>
Primera A
Primera B
Super Cup
Copa Colombia
Kongo
>
Premier League
Korea Południowa
>
K-League 1
K-League 2
National League
FA Cup
Kosowo
>
Superleague
Kosovar Cup
1
Kostaryka
>
Primera División
Liga de Ascenso
Kuwait
>
Premier League
2
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
5
Lesotho
>
Premier League
Liban
>
Premier League
Libia
>
Premier League
Litwa
>
A Lyga
1 Lyga
2
Lithuanian Cup
Super Cup
Luksemburg
>
National Division
1
Macedonia Północna
>
First League
Second League
8
Macedonian Cup
Makau
>
Elite League
Malawi
>
Super League
Malezja
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Maroko
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
2
Mauritania
>
Ligue 1
2
Mauritius
>
Mauritian League
Meksyk
>
Primera Division
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Mongolia
>
Premier League
Mołdawia
>
Divizia Nationala
3
Moldovan Cup
Myanmar
>
National League
Nepal
>
A-Division League
Niderlandy
>
Eredivisie
3
Eerste Divisie
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
Puchar KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
KNVB Beker Women
Niemcy
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
9
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
Oberliga NOFV Sud
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
Oberliga Hessen
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
Oberliga Mittelrhein
1
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
1
2. Bundesliga Women
DFB Pokal Women
Nigeria
>
Premier League
Nikaragua
>
Primera Division
1
Liga Primera U20
Norwegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
2
NM Cupen
Nowa Zelandia
>
Premiership
Regional Leagues
Oman
>
Professional League
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
Paragwaj
>
Primera Division
1
Division Intermedia
2
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
1
Segunda División
3
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polska
>
Ekstraklasa
1
1. Liga
1
2. Liga
1
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
1
Liga 3
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
RPA
>
Premier League
1
National First Division
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Republika Dominikańska
>
LDF
Rosja
>
Premier Liga
8
1. Division
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
PFL - Center
PFL - Ural
PFL - East
PFL - południe
2
Kubok
2
Super Cup
Rumunia
>
Liga 1
1
Liga 2
Romanian Cup
1
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
Salwador
>
Primera Division
San Marino
>
Campionato
Coppa Titano
Senegal
>
Ligue 1
2
Serbia
>
Superliga
4
Prva Liga
4
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
2
Singapur
>
S-League
4
S-Cup
Somalia
>
Championship
4
Stany Zjednoczone
>
MLS
NASL
USL Championship
11
US Open Cup
Sudan
>
Premier League
Surinam
>
Hoofdklasse
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
Szkocja
>
Szkocka Premiership
6
Championship
League One
League Two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Szwajcaria
>
Super League
Challenge League
5
Swiss Cup
Szwecja
>
Allsvenskan
1
Superettan
1
Div 1 Norra
1
Div 1 Sodra
3
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
1
Słowacja
>
Fortuna Liga
2. liga
Slovak Cup
Słowenia
>
Prva Liga
2. Liga
Slovenian Cup
Taiwan
>
Premier League
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
2
Tajlandia
>
Premier League
1
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
5
Togo
>
Championnat National
Trynidad i Tobago
>
TT Pro League
5
Tunezja
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
Turcja
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
TFF 2. Lig
4
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
7
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Uganda
>
Premier League
10
Ukraina
>
Premier League
3
Persha Liga
Ukrainian Cup
1
Super Cup
Druha Liga
Urugwaj
>
Primera Division
Segunda Division
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
3
Uzbek Cup
Walia
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Wenezuela
>
Primera Division
Segunda Division
Wietnam
>
V.League 1
4
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Wyspy Owcze
>
Premier League
4
1. Deild
Faroe Islands Cup
Węgry
>
NB I
NB II
1
Magyar Kupa
1
Włochy
>
Serie A
2
Serie B
Serie C
Coppa Italia
1
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
Primavera 2
Primavera 3
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
1
Coppa Italia Women
Zambia
>
Premier League
9
Zimbabwe
>
Premier League
Łotwa
>
Virsliga
1. Liga
Latvian Cup
Międzynarodowy
Afryka
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
4
Europa
>
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
>
Copa Libertadores
16
Copa Sudamericana
16
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Wyniki Anglia Northern Premier League
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/Wynik końcowy
Gol/Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
23.12.2023
16:00
Workington
4 - 1
Ilkeston Town
16:00
Basford Utd
0 - 1
Guiseley AFC
16:00
Bradford PA
0 - 3
Bamber Bridge
16:00
FC United
2 - 1
Stafford Rangers
16:00
Hyde FC
3 - 1
Radcliffe Borough
16:00
Lancaster City
0 - 0
Worksop Town
16:00
Whitby Town
1 - 1
Marine
16:00
Marske United
1 - 0
Ashton United
16:00
Matlock Town
1 - 1
Morpeth Town
16:00
Warrington Rylands
1 - 1
Atherton Collieries
19.12.2023
20:45
Whitby Town
1 - 0
Stafford Rangers
20:45
Atherton Collieries
0 - 5
Marine
20:45
Workington
0 - 0
Macclesfield
16.12.2023
16:00
Ashton United
2 - 2
Workington
16:00
Atherton Collieries
2 - 3
Whitby Town
16:00
Bamber Bridge
2 - 1
Matlock Town
16:00
Guiseley AFC
2 - 2
Hyde FC
16:00
Ilkeston Town
3 - 1
Marske United
16:00
Macclesfield
3 - 4
Bradford PA
16:00
Marine
3 - 1
Gainsborough
16:00
Morpeth Town
2 - 2
Basford Utd
16:00
Radcliffe Borough
2 - 3
Warrington Rylands
16:00
Stafford Rangers
2 - 4
Lancaster City
16:00
Worksop Town
4 - 0
FC United
12.12.2023
20:45
Workington
3 - 3
Worksop Town
20:45
Ashton United
2 - 1
Stafford Rangers
20:45
Morpeth Town
1 - 0
Marine
09.12.2023
16:00
Basford Utd
1 - 2
Ashton United
16:00
Bradford PA
1 - 2
Atherton Collieries
16:00
Hyde FC
2 - 2
Bamber Bridge
16:00
Warrington Rylands
7 - 2
Stafford Rangers
16:00
Workington
2 - 2
Morpeth Town
16:00
Gainsborough
0 - 1
Ilkeston Town
05.12.2023
20:45
Marine
4 - 1
Bamber Bridge
02.12.2023
16:00
Basford Utd
1 - 1
Whitby Town
16:00
Gainsborough
1 - 3
FC United
16:00
Marine
0 - 0
Ilkeston Town
28.11.2023
20:45
Lancaster City
2 - 1
Whitby Town
20:45
Bamber Bridge
1 - 1
Worksop Town
20:45
Ilkeston Town
1 - 4
Guiseley AFC
20:45
Hyde FC
2 - 2
Gainsborough
20:45
Marine
4 - 4
Workington
20:45
Stafford Rangers
2 - 0
Atherton Collieries
25.11.2023
16:00
Atherton Collieries
1 - 2
Ashton United
16:00
FC United
2 - 3
Matlock Town
16:00
Hyde FC
2 - 1
Morpeth Town
16:00
Ilkeston Town
3 - 1
Stafford Rangers
16:00
Lancaster City
2 - 2
Bradford PA
16:00
Macclesfield
5 - 1
Guiseley AFC
16:00
Whitby Town
1 - 1
Workington
16:00
Worksop Town
0 - 1
Marine
16:00
Warrington Rylands
1 - 1
Basford Utd
16:00
Marske United
3 - 2
Gainsborough
16:00
Radcliffe Borough
3 - 2
Bamber Bridge
21.11.2023
20:45
Macclesfield
6 - 0
Atherton Collieries
20:45
Radcliffe Borough
0 - 1
Whitby Town
20:45
Ilkeston Town
2 - 2
Ashton United
20:45
Guiseley AFC
4 - 0
Matlock Town
20:45
Bamber Bridge
3 - 3
FC United
18.11.2023
16:00
Basford Utd
0 - 3
Workington
16:00
Whitby Town
2 - 0
Bamber Bridge
16:00
Warrington Rylands
2 - 1
Worksop Town
16:00
Morpeth Town
2 - 1
Ilkeston Town
16:00
Gainsborough
2 - 1
Bradford PA
16:00
FC United
3 - 2
Guiseley AFC
14.11.2023
20:45
Worksop Town
5 - 0
Stafford Rangers
20:45
Morpeth Town
2 - 3
Radcliffe Borough
20:45
Lancaster City
2 - 1
Ashton United
20:45
Macclesfield
1 - 1
Basford Utd
20:45
Matlock Town
3 - 2
Hyde FC
Wyróżnione mecz
EPL
Aston Villa
Liverpool
13/05/2024 21:00
X
NPL Premier Division Regular Season
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
Radcliffe Borough
87
40
28
3
9
45
2
Macclesfield
77
40
24
5
11
37
3
Marine
76
40
23
7
10
43
4
Warrington Rylands
75
40
21
12
7
23
5
Worksop Town
70
40
21
7
12
23
6
Hyde FC
67
40
19
10
11
20
7
Ashton United
67
40
19
10
11
10
8
Gainsborough
63
40
19
6
15
3
9
Lancaster City
62
40
18
8
14
-2
10
Guiseley AFC
61
40
18
7
15
6
11
Ilkeston Town
60
40
18
6
16
7
12
Whitby Town
56
40
17
8
15
10
13
Morpeth Town
50
40
14
8
18
-5
14
FC United
48
40
15
4
21
-22
15
Matlock Town
47
40
14
5
21
-15
16
Bamber Bridge
47
40
12
11
17
-19
17
Workington
44
40
11
11
18
-14
18
Basford Utd
37
40
9
10
21
-21
19
Bradford PA
30
40
7
9
24
-35
20
Stafford Rangers
30
40
9
3
28
-45
21
Atherton Collieries
25
40
7
4
29
-49
22
Marske United
0
0
0
0
0
0
Porada dnia
Ar1
Unión Santa Fe
CA Banfield
14/05/2024 02:00
X
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program