Start
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
X
USTAWIENIA
Strefa czasowa
DOMYśLNY
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Jeszcze
Prognozy
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Porównanie danych drużyna
Co to jest forebet
Izrael
>
Premier League
7
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Moje ligi
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
233
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
Prognozy na jutro
116
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
1473
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
2277
>
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
68
Ulubione
Listy
>
Brytyjski
31
Top Europejski
67
Europejski
582
Amerykański
177
Afrykanin
32
Azjatycki
147
Australijski
44
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
1
Liga Europy
2
UEFA Europa Conference League
2
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
7
Szkocka Premiership
7
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Albania
>
Super League
5
League 1
6
Albanian Cup
1
Super Cup
Algieria
>
Ligue 1
Ligue 2
Algeria Cup
1
Super Cup
U21 League
Andora
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
Anglia
>
Premier League
10
Championship
League one
1
League two
2
National League
National League N.
National League S.
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
7
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
1
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
7
Arabia Saudyjska
>
Saudyjska Pro Liga
9
1st Division
3
King Cup
Super Cup
Argentyna
>
Primera Division
14
Nacional B
1
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
3
Super Cup
Reserve League
9
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
3
First League
7
Armenian Cup
1
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
1
Australia
>
A-League
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
7
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
3
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Azerbejdżan
>
Premier League
5
First Division
5
Azerbaijan Cup
Bahrajn
>
Premier League
6
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesz
>
Premier League
5
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
8
2e-Klasse
Belgian Cup
1
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
3
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Belize
>
Premier League
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
Białoruś
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Białoruś Reserves
Puchar Białorusi
2
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Boliwia
>
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Botswana
>
Premier League
8
Bośnia
>
Premier league
6
Kup BiH
1
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Brazylia
>
Brasileiro Série A
7
Serie B
Serie C
10
Serie D
32
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
1
Roraimense
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
2
Supercopa
Copa Paulista
Brasileiro U20
8
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
41
Brasileiro Women
8
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
1
Copa Sao Paulo de juniores
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Bułgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
9
Copa Chile
Super Cup
Chiny
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
2
Chorwacja
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
6
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
Cypr
>
1. Division
1
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Czarnogóra
>
First League
5
Second League
6
Crnogorski Kup
Czechy
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
9
Division F
11
DR Congo
>
Super League
2
Dania
>
Super League
6
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
1
Elitedivisionen Women
6
Dżibuti
>
Division 1
Egipt
>
Premier
Second League
4
Egypt Cup
Super Cup
Ekwador
>
Serie A
8
Serie B
3
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
2
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
8
Fidżi
>
National Football League
5
Filipiny
>
Football League
Finlandia
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
16
Suomen Cup
Francja
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
Ghana
>
Premier League
1
Gibraltar
>
National League
1
Grecja
>
Super League
4
Super League 2
Football League
Greek Cup
Gruzja
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
14
Gwatemala
>
Liga Nacional
Primera Division
Gwinea
>
Ligue 1
Haiti
>
Championnat National
Hiszpania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
9
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
9
Tercera Division G13
8
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Honduras
>
Liga Nacional
Hong Kong
>
Premier League
6
Second Division
1
FA Cup
2
Indie
>
I-League
Super League
Indonezja
>
Liga 1
2
Liga 2
Iran
>
IPL
League 1
9
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
Irlandia
>
Premier League
5
First Division
6
FAI Cup
Irlandia Północna
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
4
Islandia
>
Premier League
6
1. Division
6
2. Division
6
Icelandic Cup
8
League Cup
Ivory Coast
>
Ligue 1
Izrael
>
Premier League
7
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Jamajka
>
Premier League
2
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
6
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
6
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kambodża
>
C-League
2
Kamerun
>
Elite One
Elite Two
Kanada
>
Canadian Premier League
1
Soccer League
Canadian Championship
2
Katar
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
4
Kazachstan
>
Premier League
6
First Division
8
Super Cup
Kazakhstan Cup
4
Kenia
>
Premier League
9
Super League
9
Kolumbia
>
Primera A
4
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
3
Kongo
>
Premier League
Korea Południowa
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Kosowo
>
Superleague
Kosovar Cup
1
Kostaryka
>
Primera División
4
Liga de Ascenso
Kuwait
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
5
Lesotho
>
Premier League
Liban
>
Premier League
Libia
>
Premier League
1
Litwa
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Luksemburg
>
National Division
8
Macedonia Północna
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Makau
>
Elite League
4
Malawi
>
Super League
8
Malezja
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
First Division
FA Trophy
1
Maroko
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
3
Mauritania
>
Ligue 1
8
Mauritius
>
Mauritian League
1
Meksyk
>
Primera Division
Liga de Ascenso
1
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Mongolia
>
Premier League
5
Mołdawia
>
Divizia Nationala
5
Moldovan Cup
Myanmar
>
National League
Nepal
>
A-Division League
Niderlandy
>
Eredivisie
9
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Puchar KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Niemcy
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
12
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
9
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
8
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
1
Oberliga Hessen
10
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
8
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
10
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
1
Nigeria
>
Premier League
Nikaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
Norwegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
14
NM Cupen
8
Nowa Zelandia
>
Premiership
Regional Leagues
1
Oman
>
Professional League
2
Sultan Cup
1
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
Paragwaj
>
Primera Division
6
Division Intermedia
8
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
9
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polska
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
9
Liga 3
4
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
RPA
>
Premier League
4
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Republika Dominikańska
>
LDF
4
Rosja
>
Premier Liga
8
1. Division
4
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - południe
11
Kubok
2
Super Cup
Rumunia
>
Liga 1
8
Liga 2
2
Romanian Cup
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
Salwador
>
Primera Division
San Marino
>
Campionato
2
Coppa Titano
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
4
Prva Liga
4
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
3
Singapur
>
S-League
4
S-Cup
Somalia
>
Championship
4
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
NASL
USL Championship
12
US Open Cup
9
Sudan
>
Premier League
Surinam
>
Hoofdklasse
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
Szkocja
>
Szkocka Premiership
7
Championship
2
League One
2
League Two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Szwajcaria
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Szwecja
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
1
Słowacja
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Słowenia
>
Prva Liga
5
2. Liga
8
Slovenian Cup
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Tajlandia
>
Premier League
8
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
2
League Cup
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
Togo
>
Championnat National
Trynidad i Tobago
>
TT Pro League
5
Tunezja
>
Ligue 1
7
Tunisia Cup
1
Ligue 2
Turcja
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
4
Turkish Cup
1
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
3
UAE
>
Football League
11
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Uganda
>
Premier League
4
Ukraina
>
Premier League
9
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Urugwaj
>
Primera Division
8
Segunda Division
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Walia
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Wenezuela
>
Primera Division
4
Segunda Division
Wietnam
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Wyspy Owcze
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
4
Węgry
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Włochy
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
4
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
2
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Zambia
>
Premier League
9
Zimbabwe
>
Premier League
Łotwa
>
Virsliga
5
1. Liga
7
Latvian Cup
Międzynarodowy
Afryka
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
>
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
4
Europa
>
Liga Mistrzów
1
Liga Europy
2
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
2
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
>
Copa Libertadores
9
Copa Sudamericana
9
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Wyniki Izrael Liga Leumit
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/Wynik końcowy
Gol/Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
07.05.2024
18:00
Kafr Qasim
2 - 0
Hapoel Ironi Rishon
18:00
FC Nazareth Ilit
2 - 0
Ramat HaSharon
18:00
Hapoel Umm Al Fahm
1 - 2
Maccabi Herzliya
18:00
Bnei Yehuda
3 - 1
Maccabi Kabilio Jaffa
18:00
Ironi Kiryat Shmona
2 - 0
Ironi Tiberias
18:00
Sektzia Nes Tziona
1 - 2
Hapoel Kfar Saba
18:00
Hapoel Afula
3 - 0
Ihud Bnei Shfaram
18:00
Hapoel Acre
1 - 2
Hapoel Ramat Gan
03.05.2024
15:00
Ironi Kiryat Shmona
0 - 2
FC Nazareth Ilit
15:00
Ironi Tiberias
2 - 0
Bnei Yehuda
15:00
Maccabi Kabilio Jaffa
1 - 3
Hapoel Umm Al Fahm
15:00
Kafr Qasim
0 - 1
Sektzia Nes Tziona
15:00
Hapoel Ironi Rishon
1 - 1
Hapoel Acre
15:00
Hapoel Ramat Gan
0 - 1
Hapoel Afula
15:00
Ihud Bnei Shfaram
2 - 1
Hapoel Kfar Saba
02.05.2024
18:00
Maccabi Herzliya
1 - 1
Ramat HaSharon
26.04.2024
15:00
Hapoel Acre
5 - 2
Kafr Qasim
15:00
Hapoel Afula
2 - 0
Hapoel Ironi Rishon
15:00
Hapoel Kfar Saba
2 - 2
Hapoel Ramat Gan
15:00
FC Nazareth Ilit
5 - 0
Maccabi Herzliya
15:00
Ramat HaSharon
4 - 2
Maccabi Kabilio Jaffa
15:00
Hapoel Umm Al Fahm
0 - 2
Ironi Tiberias
15:00
Bnei Yehuda
0 - 0
Ironi Kiryat Shmona
15:00
Sektzia Nes Tziona
2 - 2
Ihud Bnei Shfaram
19.04.2024
15:00
Bnei Yehuda
1 - 3
FC Nazareth Ilit
15:00
Ironi Kiryat Shmona
2 - 1
Hapoel Umm Al Fahm
15:00
Ironi Tiberias
3 - 1
Ramat HaSharon
15:00
Maccabi Kabilio Jaffa
2 - 3
Maccabi Herzliya
15:00
Hapoel Acre
0 - 0
Sektzia Nes Tziona
15:00
Kafr Qasim
0 - 1
Hapoel Afula
15:00
Hapoel Ironi Rishon
1 - 2
Hapoel Kfar Saba
15:00
Hapoel Ramat Gan
3 - 0
Ihud Bnei Shfaram
12.04.2024
15:00
FC Nazareth Ilit
2 - 1
Hapoel Afula
15:00
Maccabi Kabilio Jaffa
1 - 2
Hapoel Ironi Rishon
15:00
Ihud Bnei Shfaram
1 - 2
Bnei Yehuda
15:00
Hapoel Kfar Saba
1 - 1
Ramat HaSharon
15:00
Kafr Qasim
1 - 2
Hapoel Acre
15:00
Ironi Kiryat Shmona
1 - 0
Sektzia Nes Tziona
15:00
Ironi Tiberias
2 - 2
Maccabi Herzliya
15:00
Hapoel Ramat Gan
1 - 1
Hapoel Umm Al Fahm
09.04.2024
18:00
Hapoel Ironi Rishon
1 - 0
FC Nazareth Ilit
08.04.2024
18:00
Maccabi Herzliya
0 - 2
Ironi Kiryat Shmona
18:00
Sektzia Nes Tziona
1 - 3
Kafr Qasim
18:00
Ramat HaSharon
6 - 3
Ihud Bnei Shfaram
05.04.2024
15:00
Hapoel Afula
2 - 3
Hapoel Ramat Gan
15:00
Bnei Yehuda
2 - 1
Maccabi Kabilio Jaffa
15:00
Hapoel Acre
0 - 1
Hapoel Kfar Saba
15:00
Hapoel Umm Al Fahm
0 - 0
Ironi Tiberias
01.04.2024
18:00
Kafr Qasim
0 - 3
Maccabi Herzliya
18:00
Ihud Bnei Shfaram
0 - 1
Hapoel Acre
18:00
Maccabi Kabilio Jaffa
2 - 2
Ramat HaSharon
29.03.2024
14:00
Hapoel Ramat Gan
0 - 0
Ironi Tiberias
14:00
FC Nazareth Ilit
2 - 2
Bnei Yehuda
14:00
Hapoel Kfar Saba
2 - 2
Sektzia Nes Tziona
14:00
Hapoel Afula
3 - 1
Hapoel Ironi Rishon
14:00
Ironi Kiryat Shmona
0 - 2
Hapoel Umm Al Fahm
25.03.2024
18:00
Maccabi Herzliya
1 - 0
Hapoel Kfar Saba
18:00
Sektzia Nes Tziona
4 - 1
Ihud Bnei Shfaram
18:00
Hapoel Acre
4 - 1
Maccabi Kabilio Jaffa
22.03.2024
14:00
Bnei Yehuda
4 - 2
Hapoel Afula
14:00
Ramat HaSharon
1 - 1
FC Nazareth Ilit
14:00
Hapoel Umm Al Fahm
1 - 0
Kafr Qasim
14:00
Hapoel Ironi Rishon
2 - 1
Hapoel Ramat Gan
18.03.2024
18:00
Ihud Bnei Shfaram
0 - 2
Maccabi Herzliya
18:00
Kafr Qasim
1 - 2
Ironi Tiberias
18:00
Maccabi Kabilio Jaffa
5 - 1
Sektzia Nes Tziona
18:00
FC Nazareth Ilit
2 - 0
Hapoel Acre
15.03.2024
14:00
Hapoel Ironi Rishon
0 - 2
Bnei Yehuda
14:00
Hapoel Kfar Saba
2 - 0
Hapoel Umm Al Fahm
14:00
Hapoel Afula
0 - 1
Ramat HaSharon
Wyróżnione mecz
Za1
Polokwane City
Richards Bay
08/05/2024 19:30
1
Liga Leumit Regular Season
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
Bnei Yehuda
61
30
19
4
7
21
2
Ironi Kiryat Shmona
60
30
19
3
8
31
3
Ironi Tiberias
54
30
14
12
4
18
4
Maccabi Kabilio Jaffa
50
30
14
8
8
18
5
FC Nazareth Ilit
47
30
13
8
9
12
6
Ramat HaSharon
45
30
12
9
9
7
7
Hapoel Umm Al Fahm
42
30
10
12
8
4
8
Maccabi Herzliya
42
30
11
9
10
-7
9
Hapoel Acre
41
30
10
11
9
1
10
Kafr Qasim
37
30
9
10
11
-8
11
Hapoel Ironi Rishon
35
30
9
8
13
-12
12
Hapoel Ramat Gan
34
30
8
10
12
1
13
Sektzia Nes Tziona
34
30
9
7
14
-15
14
Hapoel Kfar Saba
31
30
7
10
13
-12
15
Hapoel Afula
24
30
5
9
16
-20
16
Ihud Bnei Shfaram
14
30
4
4
22
-39
Liga Leumit Relegation Group
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
Hapoel Acre
46
34
11
13
10
3
2
Hapoel Ramat Gan
41
34
10
11
13
4
3
Kafr Qasim
40
34
10
10
14
-11
4
Sektzia Nes Tziona
39
34
10
9
15
-15
5
Hapoel Kfar Saba
38
34
9
11
14
-11
6
Hapoel Afula
36
34
9
9
16
-13
7
Hapoel Ironi Rishon
36
34
9
9
16
-17
8
Ihud Bnei Shfaram
18
34
5
5
24
-44
Liga Leumit Promotion Group
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
Ironi Kiryat Shmona
67
34
21
4
9
32
2
Bnei Yehuda
65
34
20
5
9
19
3
Ironi Tiberias
63
34
17
12
5
22
4
FC Nazareth Ilit
59
34
17
8
9
23
5
Maccabi Kabilio Jaffa
50
34
14
8
12
11
6
Ramat HaSharon
49
34
13
10
11
5
7
Maccabi Herzliya
49
34
13
10
11
-10
8
Hapoel Umm Al Fahm
45
34
11
12
11
2
Porada dnia
CS
Sportivo Trinidense
Boca Juniors
09/05/2024 02:30
2
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program