Start
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
X
USTAWIENIA
Strefa czasowa
DOMYśLNY
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Jeszcze
Prognozy
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Porównanie danych drużyna
Co to jest forebet
Honduras
>
Liga Nacional
1
Moje ligi
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
422
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
12
Prognozy na jutro
1004
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
1958
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
2688
>
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
65
Ulubione
Listy
>
Brytyjski
63
Top Europejski
63
Europejski
657
Amerykański
187
Afrykanin
77
Azjatycki
145
Australijski
46
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
7
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
7
Mistrzostwa
Albania
>
Super League
5
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Algieria
>
Ligue 1
2
Ligue 2
15
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Andora
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
Anglia
>
Premier League
10
Championship
12
League one
2
League two
National League
1
National League N.
1
National League S.
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
8
Southern League
Northern Premier
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
7
Arabia Saudyjska
>
Saudyjska Pro Liga
7
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Argentyna
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
1
Torneo Federal A
16
Copa Argentina
5
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
3
First League
7
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
9
Australia
>
A-League
2
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
7
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
1
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
7
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
6
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Azerbejdżan
>
Premier League
5
First Division
Azerbaijan Cup
Bahrajn
>
Premier League
6
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesz
>
Premier League
5
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
8
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
8
Belgian Cup Women
Pro League U21
7
Belize
>
Premier League
2
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
Białoruś
>
Vyscha Liga
5
Pershaya Liga
9
Białoruś Reserves
Puchar Białorusi
Women Premier League
5
Second League
10
Super Cup
Women's Cup
Boliwia
>
Liga de Fútbol Prof
1
Nacional B
Botswana
>
Premier League
Bośnia
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
8
Brazylia
>
Brasileiro Série A
7
Serie B
10
Serie C
10
Serie D
32
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
8
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
3
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
4
Copa do Nordeste
2
Supercopa
Copa Paulista
Brasileiro U20
10
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
41
Brasileiro Women
1
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Burkina Faso
>
Premier League
8
Burundi
>
Ligue A
8
National League B
Coupe de President
Bułgaria
>
First League
8
Second Leaguе
3
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
8
Copa Chile
7
Super Cup
Chiny
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Chorwacja
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
6
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
Cypr
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Czarnogóra
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Czechy
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
DR Congo
>
Super League
7
Dania
>
Super League
6
1. Division
5
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Dżibuti
>
Division 1
5
Egipt
>
Premier
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
Ekwador
>
Serie A
8
Serie B
1
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
6
Fidżi
>
National Football League
5
Filipiny
>
Football League
7
Finlandia
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
14
Suomen Cup
Francja
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
29
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
1
Ghana
>
Premier League
9
Gibraltar
>
National League
3
Grecja
>
Super League
4
Super League 2
Football League
Greek Cup
Gruzja
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Gwatemala
>
Liga Nacional
1
Primera Division
1
Gwinea
>
Ligue 1
Haiti
>
Championnat National
Hiszpania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
9
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
9
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Honduras
>
Liga Nacional
1
Hong Kong
>
Premier League
5
Second Division
1
FA Cup
Indie
>
I-League
Super League
1
Indonezja
>
Liga 1
2
Liga 2
Iran
>
IPL
League 1
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
10
Irlandia
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Irlandia Północna
>
Premiership
1
Championship
Irish Cup
1
Premiership Women
4
Islandia
>
Premier League
6
1. Division
5
2. Division
6
Icelandic Cup
League Cup
Ivory Coast
>
Ligue 1
Izrael
>
Premier League
7
Liga Leumit
7
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Jamajka
>
Premier League
2
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
3
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kambodża
>
C-League
2
Kamerun
>
Elite One
Elite Two
Kanada
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
1
Katar
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
1
Emir Cup
Kazachstan
>
Premier League
6
First Division
4
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
9
Kolumbia
>
Primera A
4
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
Kongo
>
Premier League
7
Korea Południowa
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Kosowo
>
Superleague
5
Kosovar Cup
Kostaryka
>
Primera División
5
Liga de Ascenso
2
Kuwait
>
Premier League
3
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
6
Lesotho
>
Premier League
8
Liban
>
Premier League
3
Libia
>
Premier League
5
Litwa
>
A Lyga
5
1 Lyga
7
Lithuanian Cup
12
Super Cup
Luksemburg
>
National Division
8
Macedonia Północna
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Makau
>
Elite League
Malawi
>
Super League
8
Malezja
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Mali
>
Première Division
2
Malta
>
Premier League
5
First Division
FA Trophy
Maroko
>
Botola 1
Botola 2
8
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
7
Mauritius
>
Mauritian League
5
Meksyk
>
Primera Division
2
Liga de Ascenso
2
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
8
Liga Premier Serie B
2
Mongolia
>
Premier League
5
Mołdawia
>
Divizia Nationala
6
Moldovan Cup
Myanmar
>
National League
Nepal
>
A-Division League
Niderlandy
>
Eredivisie
9
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Puchar KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Niemcy
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
9
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
8
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
8
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
7
Oberliga Niedersachsen
9
Oberliga Westfalen
10
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
7
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
7
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Nigeria
>
Premier League
Nikaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
Norwegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
14
NM Cupen
Nowa Zelandia
>
Premiership
Regional Leagues
17
Oman
>
Professional League
6
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
3
Paragwaj
>
Primera Division
6
Division Intermedia
8
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
9
Segunda División
4
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polska
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
9
Liga 3
10
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
RPA
>
Premier League
1
National First Division
8
Nedbank Cup
2
Mtn 8 Cup
Republika Dominikańska
>
LDF
4
Rosja
>
Premier Liga
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
5
Fnl 2 - Division A Silver
5
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - południe
8
Kubok
Super Cup
Rumunia
>
Liga 1
8
Liga 2
8
Romanian Cup
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
8
Salwador
>
Primera Division
6
San Marino
>
Campionato
2
Coppa Titano
Senegal
>
Ligue 1
7
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
1
Singapur
>
S-League
4
S-Cup
Somalia
>
Championship
3
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
NASL
USL Championship
11
US Open Cup
Sudan
>
Premier League
Surinam
>
Hoofdklasse
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
2
Szkocja
>
Szkocka Premiership
6
Championship
5
League One
5
League Two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Szwajcaria
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Szwecja
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Słowacja
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Słowenia
>
Prva Liga
5
2. Liga
8
Slovenian Cup
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Tajlandia
>
Premier League
8
Thai League 2
2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
9
Togo
>
Championnat National
Trynidad i Tobago
>
TT Pro League
1
Tunezja
>
Ligue 1
7
Tunisia Cup
Ligue 2
12
Turcja
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
7
Division 1
7
League Cup
1
Presidents Cup
Super Cup
Uganda
>
Premier League
1
Ukraina
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Urugwaj
>
Primera Division
8
Segunda Division
1
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Walia
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Wenezuela
>
Primera Division
4
Segunda Division
8
Wietnam
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Wyspy Owcze
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Węgry
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Włochy
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
9
Serie D Group D
8
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
2
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Zambia
>
Premier League
10
Zimbabwe
>
Premier League
9
Łotwa
>
Virsliga
1
1. Liga
7
Latvian Cup
2
Międzynarodowy
Afryka
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
>
AFC Cup
1
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Piłkarz Statystyka - Honduras Liga Nacional de Fútbol
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/Wynik końcowy
Gol/Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Piłkarz
Gole
Rzut karny
B.s.
Kartka
Kartka
Drużyna
1.
Agustín Auzmendi
23
5
-
4
-
CD Motagua
2.
Jerry Bengtson
16
1
-
1
-
CD Olimpia
3.
Alexy Vega
14
3
-
5
-
CD Victoria
4.
Rony Darío Martínez Alméndarez
13
-
-
5
-
CD Real Sociedad
5.
Justin Arboleda Buenaños
12
-
-
2
-
CD Olimpia
6.
Clayvin Julian Zúniga Bernárdez
11
6
-
5
-
CD Marathón
7.
Gabriel Tellas
10
3
-
1
-
CD Vida
8.
Lucas Ariel Campana
10
4
-
2
-
CD Motagua
9.
Roberto Ramón Moreira Aldana
10
1
-
6
-
Génesis
10.
Jesús Marcelo Canales Cálix
9
3
-
3
-
CD Vida
11.
José Pinto
9
-
-
2
-
CD Olimpia
12.
A. Auzmendi
7
-
-
1
3
CD Motagua
13.
Edwin Solano
7
-
-
4
-
CD Olimpia
14.
Josué Villafranca
7
-
-
1
-
CD Vida
15.
J. Bengtson
6
-
-
-
-
CD Olimpia
16.
Damin Ramírez
6
1
-
5
-
CD Marathón
17.
Jhow Benavidez
6
-
-
3
-
Real España
18.
Ramiro Iván Rocca
6
-
-
-
-
Real España
19.
Yeison Mejía
6
-
-
-
-
CD Motagua
20.
Carlos Adonys Mejía Estrada
5
-
-
-
-
CD Motagua
21.
Carlos Daniel Small Cárdenas
5
-
-
2
-
Real España
22.
Erling Gutiérrez
5
1
-
-
-
Génesis
23.
Frelys Edilson López Saravia
5
-
-
-
-
CD Victoria
24.
Jorge Benguché
5
-
-
1
-
CD Real Sociedad
25.
Kemsie Abbott Bodden
5
-
-
1
-
Olancho
26.
Nicolás Royón
5
-
-
1
-
CD Marathón
27.
Walter Joel Martínez Betanco
5
-
-
5
2
CD Motagua
28.
Andrés Stiven Dávila López
4
-
-
-
-
Génesis
29.
Bryan Josué Velásquez Moya
4
-
-
-
-
CD Olimpia
30.
R. Castillo
4
-
-
2
-
CD Motagua
31.
Darixon Vuelto
4
-
-
3
-
Real España
32.
Diego Fernando Rodríguez López
4
-
-
2
1
CD Victoria
33.
Edder Gerardo Delgado Zerón
4
3
-
3
-
CD Real Sociedad
34.
Edwin Rodríguez
4
-
-
5
-
CD Olimpia
35.
Iván López
4
-
-
1
-
CD Marathón
36.
Jack Jean Baptiste
4
-
1
7
-
Lobos UPNFM
37.
Jose Reyes
4
-
-
3
-
Génesis
38.
Maynor Arzú
4
-
-
1
-
CD Real Sociedad
39.
A. Vega
4
2
-
1
-
CD Marathón
40.
Ángel Barrios
3
-
-
4
1
CD Victoria
41.
Brian Nicolás Visser
3
-
-
4
-
CD Vida
42.
Carlos Alfredo Róchez Crisanto
3
-
-
2
-
Lobos UPNFM
43.
Christian Altamirano
3
-
-
1
-
Olancho
44.
Cristian Sacaza
3
-
-
4
-
CD Marathón
45.
Daniel Carter
3
1
-
2
-
Real España
46.
Darixon Eniel Vuelto Pérez
3
-
-
-
-
Real España
47.
Diego Antonio Reyes Sandoval
3
-
-
-
-
CD Real Sociedad
48.
Erick Salvador Andino Portillo
3
-
-
-
-
Lobos UPNFM
49.
Horacio Argueta
3
-
-
6
1
CD Motagua
50.
Isaac Castillo
3
1
-
-
-
CD Marathón
51.
Jhen Clever Portillo
3
-
-
4
-
CD Vida
52.
Jorge Daniel Alvarez Rodas
3
-
-
3
-
CD Olimpia
53.
Juan Delgado
3
-
-
5
-
CD Motagua
54.
Kevin Josué López Maldonado
3
-
-
-
-
CD Olimpia
55.
Marco Aceituno
3
-
-
-
-
Real España
56.
Marco Tulio Vega Ordoñez
3
1
-
1
-
CD Olimpia
57.
Marlon Roberto Ramírez Arauz
3
-
-
1
-
Génesis
58.
R. Moreira
3
-
-
3
-
Génesis
59.
Samuel Elvir Suniga
3
-
-
-
-
CD Marathón
60.
J. Villafranca
3
-
-
2
1
CD Vida
61.
Álvaro Torres Píriz
2
-
-
-
-
CD Real Sociedad
62.
Ángel Gabriel Tejeda Escobar
2
-
-
-
-
Olancho
63.
Y. Arboleda
2
1
-
3
1
CD Olimpia
64.
Á. Barrios
2
-
-
4
1
CD Victoria
65.
M. Canales
2
1
-
-
-
CD Vida
66.
Carlos Enrique Pineda López
2
-
-
3
-
CD Olimpia
67.
Carlos Roberto Bernárdez García
2
-
-
-
-
CD Victoria
68.
M. Chirinos
2
-
-
1
-
CD Olimpia
69.
Dexter Monico
2
-
-
1
-
Olancho
70.
Dixon Fermín Ramírez Rochez
2
-
-
2
-
Real España
71.
Elison Rivas Mejía
2
-
-
3
-
Real España
72.
B. Félix
2
-
-
-
-
Real España
73.
Jairo Crisanto Róchez
2
-
-
2
1
CD Vida
74.
Jeffry Eyeri Miranda Miguel
2
-
-
-
-
CD Marathón
75.
Jefryn Macías
2
-
-
1
1
Lobos UPNFM
76.
José Pablo Soda
2
-
-
2
-
Olancho
77.
Klifox Oniel Bernárdez Valerio
2
-
-
1
1
CD Real Sociedad
78.
J. Lacayo
2
-
-
1
-
CD Marathón
79.
J. Macías
2
-
-
1
-
Lobos UPNFM
80.
Manaiza C.
2
-
-
-
-
CD Victoria
81.
Mario Roberto Martínez Hernández
2
-
-
-
-
Olancho
82.
Michaell Chirinos
2
-
-
1
-
CD Olimpia
83.
Oscar Padilla Discua
2
-
-
1
-
Génesis
84.
Ramirez Arauz M. R.
2
-
-
-
-
CD Victoria
85.
E. Rodríguez
2
-
-
-
1
CD Olimpia
86.
Rodrigo Faust
2
-
-
1
-
Olancho
87.
Sebastián Gorga Nogueira
2
-
-
5
-
CD Marathón
88.
F. Sellecchia
2
-
-
-
-
Olancho
89.
C. Small
2
-
-
-
-
Real España
90.
L. Vega
2
-
-
1
-
CD Motagua
91.
William Moncada
2
-
-
1
-
Lobos UPNFM
92.
Yeison Fernando Mejía Zelaya
2
-
-
-
-
CD Motagua
93.
J. Álvarez
1
-
-
2
-
CD Olimpia
94.
Óscar Villa de los Reyes
1
-
-
-
-
Real España
95.
Allan Banegas Murillo
1
-
-
4
2
CD Victoria
96.
Angel Villatoro
1
-
-
-
-
Olancho
97.
G. Argueta
1
-
-
-
-
Génesis
98.
Arnold Meléndez Rivera
1
-
-
-
-
Lobos UPNFM
99.
M. Arzú
1
-
-
-
-
CD Real Sociedad
100.
J. Baptiste
1
-
-
-
-
Lobos UPNFM
101.
R. Bernardez
1
-
1
4
-
Lobos UPNFM
102.
Brayan Moya
1
-
-
-
-
CD Olimpia
103.
Bryan Barrios
1
-
-
1
-
CD Vida
104.
L. Campana
1
-
-
-
-
Olancho
105.
Carlos Alberto Mejía Cruz
1
-
-
1
-
Real España
106.
Carlos Fernández
1
-
-
-
-
Olancho
107.
Carlos Fernández Navas
1
-
-
4
1
Olancho
108.
Carlos Isidro Arzu Zapata
1
-
-
-
-
CD Victoria
109.
Carlos Matute
1
-
-
-
1
CD Victoria
110.
Christopher Jared Urmeneta Flores
1
-
-
6
-
Lobos UPNFM
111.
Clayvin Zúñiga
1
-
-
-
-
CD Marathón
112.
Cristian Neptali Calix Alvarado
1
-
-
3
-
Olancho
113.
Dabirson Castillo
1
-
-
2
-
CD Victoria
114.
David Contreras
1
-
-
-
-
Génesis
115.
Denis Meléndez
1
-
-
1
-
CD Motagua
116.
Edward Demetri Gordon Burgos
1
-
-
-
-
CD Olimpia
117.
Exon Arzu
1
-
-
1
3
Real España
118.
Fabricio Silva Jorge
1
-
-
5
2
Olancho
119.
Federico Julián Sellecchia
1
-
-
1
-
Olancho
120.
J. Figueroa
1
-
-
1
-
Lobos UPNFM
121.
Franklin Flores
1
-
-
1
-
Real España
122.
K. Güiti
1
-
-
-
-
CD Real Sociedad
123.
Gabriel Araújo
1
-
-
1
-
CD Olimpia
124.
Geovany Francisco Martínez Herrera
1
-
-
1
-
CD Victoria
125.
Geremy Rodas
1
-
-
-
-
Lobos UPNFM
126.
S. Gonzalez
1
-
-
-
-
CD Real Sociedad
127.
C. Guillen
1
-
-
1
-
Lobos UPNFM
128.
Héctor Batrez
1
-
-
-
-
Olancho
129.
Héctor Javier Aranda Medina
1
-
1
2
-
CD Victoria
130.
Harrison Robel Bernárdez Caballero
1
-
-
-
-
Lobos UPNFM
131.
Hilder Colon
1
-
-
-
-
CD Vida
132.
Hilder Jobany Colón Alvarez
1
-
-
2
3
CD Vida
133.
L. Hurtado
1
-
-
1
-
CD Victoria
134.
Hurtado L.
1
-
-
-
-
CD Vida
135.
Iván Edgardo López Cano
1
-
-
-
-
CD Motagua
136.
Javier Arriaga
1
-
-
-
1
CD Marathón
137.
Jonathan Felipe Rougier
1
-
-
3
-
CD Motagua
138.
Jonathan Paz
1
-
-
4
-
CD Olimpia
139.
Jordin Jashua Ruiz Martinez
1
-
-
-
-
CD Vida
140.
José David Velásquez Colón
1
-
-
2
-
CD Victoria
141.
Josman Figueroa
1
-
-
-
-
Lobos UPNFM
142.
Juan Lasso
1
-
-
3
-
Génesis
143.
Juan Pablo Montes
1
-
-
-
-
CD Olimpia
144.
Juan Vieyra
1
-
-
1
-
Real España
145.
Junior Alberto Lacayo Rochez
1
-
-
-
-
CD Marathón
146.
Justin Ponce
1
-
-
1
-
Lobos UPNFM
147.
Kennedy Rocha
1
-
-
4
-
Real España
148.
Kenneth Hernández
1
-
-
1
-
Lobos UPNFM
149.
Kevin Josué Güiti Marín
1
-
-
-
-
CD Real Sociedad
150.
Kilmar Aldair Peña Oseguera
1
-
-
-
-
CD Marathón
151.
I. López
1
-
-
-
-
CD Marathón
152.
Lesvin Medina Almendares
1
-
-
4
-
Lobos UPNFM
153.
Luis Ortiz
1
-
1
1
-
CD Real Sociedad
154.
C. Manaiza
1
-
-
-
-
CD Vida
155.
Manuel Salinas
1
-
-
3
1
Génesis
156.
Marcelo Antonio Pereira Rodriguez
1
-
-
-
-
CD Motagua
157.
Matías Fernando Soto de Freitas
1
-
-
1
-
CD Real Sociedad
158.
K. Matute
1
-
-
-
-
CD Real Sociedad
159.
Maximiliano Perez
1
-
-
1
-
CD Marathón
160.
W. Moncada
1
-
-
-
-
Lobos UPNFM
161.
B. Moya
1
-
-
1
-
Real España
162.
N. Muñoz
1
-
-
-
-
Olancho
163.
L. Ortiz
1
-
-
9
-
CD Real Sociedad
164.
Oscar Santiago Almendárez Martínez
1
-
-
1
-
Olancho
165.
J. Paz
1
-
-
-
-
CD Olimpia
166.
J. Pinto
1
-
-
-
-
CD Olimpia
167.
D. Ramírez
1
-
-
4
1
CD Marathón
168.
M. Ramírez
1
-
-
1
-
Génesis
169.
Rembrandt Adan Flores Bonilla
1
-
-
2
-
Lobos UPNFM
170.
René Fabricio Sambulá Batiz
1
-
-
-
-
Olancho
171.
D. Reyes
1
-
-
1
-
CD Real Sociedad
172.
J. Rivera
1
-
-
1
-
CD Marathón
173.
Roberto Osorto
1
-
-
-
-
Real España
174.
R. Rocca
1
-
-
1
-
Real España
175.
Rocha D.
1
-
-
-
-
CD Real Sociedad
176.
J. Rochez
1
-
-
-
-
Lobos UPNFM
177.
D. Rodríguez
1
-
-
1
-
CD Victoria
178.
Roger Sander
1
-
-
-
1
CD Vida
179.
Rubilio Castillo
1
-
-
1
-
CD Motagua
180.
Sebastián Eduardo Espinoza Doblado
1
-
-
-
-
CD Vida
181.
Sebastián Hernández
1
-
-
3
1
Real España
182.
Sebastian Gorga
1
-
-
-
-
Olancho
183.
Selvin Guevara
1
-
-
2
-
CD Marathón
184.
J. Serrano
1
-
-
2
-
CD Motagua
185.
Shalton Arzú
1
-
-
-
-
CD Real Sociedad
186.
A. Tatum
1
-
-
-
1
Real España
187.
M. Techera
1
-
-
1
1
CD Marathón
188.
Ted Bodden
1
-
-
-
-
Lobos UPNFM
189.
Á. Tejeda
1
-
-
-
-
Olancho
190.
G. Tellas
1
-
-
-
-
CD Vida
191.
Tomás Sorto
1
-
-
3
-
CD Marathón
192.
J. Varela
1
-
-
-
-
Real España
193.
M. Vazquez
1
-
-
-
-
CD Motagua
194.
M. Vega
1
-
-
1
-
CD Real Sociedad
195.
Vega M.
1
-
-
-
-
CD Real Sociedad
196.
Yan Dos Santos
1
-
-
-
-
CD Olimpia
197.
Yanes F.
1
-
-
-
-
Génesis
198.
C. Zúniga
1
-
-
-
-
CD Marathón
199.
Óscar José Barrios Yanes
-
-
-
1
-
CD Marathón
200.
A. Banegas
-
-
-
3
-
CD Victoria
201.
A. Bengoche
-
-
-
1
-
CD Vida
202.
A. I. Garcia Rodriguez
-
-
-
1
-
CD Motagua
203.
A. Motino
-
-
-
1
-
CD Victoria
204.
A. Najar
-
-
-
1
-
CD Olimpia
205.
A. Orellana
-
-
-
2
1
CD Olimpia
206.
A. Torres
-
-
-
3
-
CD Real Sociedad
207.
Aaron Zuniga
-
-
-
1
-
CD Vida
208.
Abbott K.
-
-
-
1
-
Génesis
209.
Aguilera J.
-
-
-
1
-
CD Marathón
210.
Albert Fabricio Galindo Zavala
-
-
-
3
1
Lobos UPNFM
211.
Allan Alexander Banegas Murillo
-
-
-
2
-
CD Marathón
212.
Allan Ariel Cárcamo Almendarez
-
-
-
2
-
Olancho
213.
Allan Carcamo
-
-
-
1
-
Olancho
214.
André Orellana
-
-
-
5
4
CD Marathón
215.
Andy Nájar
-
-
-
1
-
CD Olimpia
216.
Anfronit Tatum
-
-
-
7
-
Real España
217.
Arboleda J.
-
-
-
1
-
CD Vida
218.
Arzu Suazo E. S.
-
-
-
1
-
Real España
219.
Axel Daniel Gómez Guzmán
-
-
-
4
-
Lobos UPNFM
220.
B. Beckeles
-
-
-
1
-
CD Olimpia
221.
B. Harrison
-
-
-
1
-
Lobos UPNFM
222.
B. Lopez
-
-
-
1
-
Lobos UPNFM
223.
Brayan Acosta
-
-
-
4
-
Génesis
224.
Brayan Antonio Beckeles
-
-
-
1
-
CD Olimpia
225.
Bryan Josué Bernárdez Barrios
-
-
-
1
-
CD Vida
226.
César Alberto Guillén Clark
-
-
-
1
1
Lobos UPNFM
227.
César Antonio Oseguera Raudales
-
-
-
1
1
CD Real Sociedad
228.
César Romero
-
-
-
1
-
Lobos UPNFM
229.
César Samudio
-
-
-
4
-
CD Marathón
230.
C. Argueta
-
-
-
1
-
CD Motagua
231.
C. Bernárdez
-
-
-
1
-
CD Real Sociedad
232.
C. Cálix
-
-
-
3
-
Real España
233.
C. Fernandez
-
-
-
1
-
Olancho
234.
C. Guillén
-
-
-
1
-
Lobos UPNFM
235.
C. Mejía
-
-
-
2
-
CD Motagua
236.
C. Mejia
-
-
-
1
-
Real España
237.
C. Oseguera
-
-
-
1
-
CD Real Sociedad
238.
C. Pineda
-
-
-
1
-
CD Olimpia
239.
C. Róchez
-
-
-
1
-
Lobos UPNFM
240.
C. Sánchez
-
-
-
1
-
CD Olimpia
241.
Carlos Alfredo Sánchez
-
-
-
3
-
CD Olimpia
242.
Carlos Discua
-
-
-
3
-
Génesis
243.
Carlos Meléndez
-
-
-
8
-
CD Motagua
244.
Carlos Pineda
-
-
-
4
1
CD Olimpia
245.
Carter D.
-
-
-
1
-
Real España
246.
Christopher Pike
-
-
-
1
-
Real España
247.
Cristhian Alberto Manaiza Mejía
-
-
-
1
-
CD Vida
248.
Cristian Viery Lopez Bones
-
-
-
1
-
Olancho
249.
Cristopher Aaron Melendez Suazo
-
-
-
1
-
Lobos UPNFM
250.
Cristopher Meléndez
-
-
-
4
3
Lobos UPNFM
251.
Cruz J.
-
-
-
1
-
Génesis
252.
D. García
-
-
-
2
-
Real España
253.
D. Martínez
-
-
-
2
-
CD Real Sociedad
254.
D. Meléndez
-
-
-
1
-
Génesis
255.
D. Mencia
-
-
-
1
-
Real España
256.
D. Palacios
-
-
-
1
-
CD Vida
257.
D. Suazo
-
-
-
1
-
CD Vida
258.
D. Vazquez
-
-
-
1
-
CD Marathón
259.
Daniel Alcides Meléndez Mejía
-
-
-
4
1
Génesis
260.
Danilo Palacios
-
-
-
6
-
CD Vida
261.
Dayron Suazo
-
-
-
3
-
CD Vida
262.
Denovan Galileo Torres Pérez
-
-
-
1
-
Lobos UPNFM
263.
Devron García
-
-
-
5
1
Real España
264.
Deyron Martínez
-
-
-
7
-
CD Real Sociedad
265.
Discua O.
-
-
-
1
-
Génesis
266.
E. Maldonado
-
-
-
1
-
CD Motagua
267.
E. Marin
-
-
-
1
-
CD Victoria
268.
E. Ramos
-
-
-
1
-
Real España
269.
E. Solano
-
-
-
1
-
CD Olimpia
270.
E. Torres
-
-
-
1
-
Lobos UPNFM
271.
E. Vásquez
-
-
-
2
-
Lobos UPNFM
272.
Edrick Menjívar
-
-
-
1
-
CD Olimpia
273.
Edwin Maldonado
-
-
-
5
2
CD Motagua
274.
Elison David Rivas Mejia
-
-
-
1
-
Real España
275.
Erick Rodriguez Martinez
-
-
-
2
-
CD Victoria
276.
Exon Saturnino Arzu Suazo
-
-
-
1
-
Real España
277.
Félix Joan Crisanto Velásquez
-
-
-
3
-
CD Marathón
278.
F. Crisanto
-
-
-
1
-
CD Marathón
279.
F. E. Martinez Hernandez
-
-
-
2
-
CD Marathón
280.
F. Flores
-
-
-
1
-
Real España
281.
F. Yanes
-
-
-
3
-
Génesis
282.
Figueroa J.
-
-
-
1
-
Lobos UPNFM
283.
Francisco Enrique Martinez Hernandez
-
-
-
2
-
CD Marathón
284.
Francisco Javier Reyes Acosta
-
-
-
1
-
CD Real Sociedad
285.
Franklin Yanes
-
-
-
2
1
Génesis
286.
G. Chávez
-
-
-
1
-
CD Marathón
287.
Gaspar Alexis Triverio
-
-
-
1
-
CD Victoria
288.
Geovanny Bueso
-
-
-
2
-
CD Victoria
289.
German Noe Mejia Briceño
-
-
-
2
-
CD Olimpia
290.
Gerson Aldair Chávez Suazo
-
-
-
1
-
CD Vida
291.
Gerson Aldair Chavez Suazo
-
-
-
1
-
CD Victoria
292.
Getsel Ramón Montes Escobar
-
-
-
4
1
Real España
293.
Guiti Marin K. J.
-
-
-
1
-
CD Real Sociedad
294.
H. Colón
-
-
-
1
-
Génesis
295.
H. Colon
-
-
-
1
-
CD Vida
296.
H. Fonseca
-
-
-
1
-
Olancho
297.
H. Gómez
-
-
-
1
-
Olancho
298.
H. Oliva Oliva Lainez
-
-
-
2
-
Génesis
299.
Hector Castellanos
-
-
-
2
1
Olancho
300.
Henry Josue Gomez Lopez
-
-
-
5
-
Olancho
301.
J. A. Arriaga Chavez
-
-
-
2
-
CD Marathón
302.
J. Benavidez
-
-
-
1
-
Génesis
303.
J. Fiallos
-
-
-
2
-
Génesis
304.
J. Jean-Baptiste
-
-
-
2
-
Lobos UPNFM
305.
J. Martínez
-
-
-
1
-
CD Olimpia
306.
J. Portillo
-
-
-
1
-
CD Vida
307.
J. Rougier
-
-
-
1
-
CD Motagua
308.
J. Tobías
-
-
-
2
-
CD Victoria
309.
J. Velásquez
-
-
-
1
-
CD Victoria
310.
Javier Cruz
-
-
-
1
-
Génesis
311.
Javier Enrique Rivera Castillo
-
-
-
2
-
CD Marathón
312.
Jefferson David Sánchez Blanco
-
-
-
1
-
CD Real Sociedad
313.
Jefferson David Sanchez Blanco
-
-
-
1
-
CD Real Sociedad
314.
Jim Varela
-
-
-
2
-
Real España
315.
Johan Isaí Centeno Ponce
-
-
-
2
-
CD Vida
316.
Johnny Harold Leverón Uclés
-
-
-
3
-
CD Marathón
317.
Jonathan Yair Bueso Reyes
-
-
-
1
-
CD Marathón
318.
Jorge Álvarez
-
-
-
1
-
CD Olimpia
319.
Jorge Cardona Hernández
-
-
-
4
-
CD Real Sociedad
320.
Jorge Luis Serrano Francis
-
-
-
2
-
CD Motagua
321.
José Aguilera
-
-
-
1
-
CD Marathón
322.
José Danilo Tobías Chávez
-
-
-
1
-
CD Victoria
323.
José Escalante
-
-
-
2
-
CD Motagua
324.
José Fiallos Nolasco
-
-
-
5
-
Génesis
325.
José García
-
-
-
2
-
CD Olimpia
326.
Jose Escalante
-
-
-
1
-
CD Motagua
327.
Jose Martinez
-
-
-
3
-
CD Olimpia
328.
Joshua Franshua Nieto Matamoros
-
-
-
1
-
CD Real Sociedad
329.
Juan Diego Lasso Olaya
-
-
-
4
-
Génesis
330.
Julanni Archibald
-
-
-
1
-
CD Victoria
331.
Julián Martínez
-
-
-
2
-
CD Olimpia
332.
Junior Garcia
-
-
-
2
-
CD Victoria
333.
K. Barahona
-
-
-
1
-
CD Vida
334.
K. J. Guiti Marin
-
-
-
7
-
CD Marathón
335.
Karlet Alexander Barahona Duran
-
-
-
3
2
CD Vida
336.
Kevin Javier Álvarez Hernández
-
-
-
2
-
CD Motagua
337.
L. Casildo
-
-
-
1
-
Génesis
338.
L. Chimilio
-
-
-
2
-
CD Vida
339.
L. Santos
-
-
-
1
-
Lobos UPNFM
340.
Lauro Armando Chimilio Ruíz
-
-
-
6
-
CD Vida
341.
Lauro Chimilio
-
-
-
2
-
CD Vida
342.
Leonel Casildo
-
-
-
1
-
Génesis
343.
Lesvin Medina
-
-
-
1
-
Lobos UPNFM
344.
Luis Fernando Garrido
-
-
-
2
-
CD Victoria
345.
Luis Hurtado
-
-
-
4
-
CD Victoria
346.
Luis Ismael Santos Alvarado
-
-
-
1
-
Lobos UPNFM
347.
Luis Vega
-
-
-
3
-
CD Motagua
348.
M. D. Morales Abarca
-
-
-
1
-
Génesis
349.
M. Garcia
-
-
-
1
-
Olancho
350.
M. Núñez
-
-
-
1
-
CD Olimpia
351.
M. Nunez
-
-
-
1
-
CD Victoria
352.
M. Salinas
-
-
-
1
-
Génesis
353.
M. Santos
-
-
-
2
-
CD Motagua
354.
Marcelo Santos
-
-
-
6
-
CD Motagua
355.
Marel Álvarez
-
-
-
1
-
CD Real Sociedad
356.
Martinez J.
-
-
-
2
-
Olancho
357.
Marvin Javier Bernárdez García
-
-
-
1
-
CD Vida
358.
Matías Ezequiel Quinteros
-
-
-
2
-
CD Vida
359.
Maylor Alberto Nuñez Flores
-
-
-
2
-
CD Olimpia
360.
Maylor Núñez
-
-
-
2
2
CD Olimpia
361.
Maynor Ávila
-
-
-
1
1
CD Victoria
362.
Mayron Ariel Flores
-
-
-
4
-
CD Victoria
363.
Mejia J.
-
-
-
1
-
CD Victoria
364.
Mejia Y.
-
-
-
1
-
CD Motagua
365.
Michael Otoniel Osorio Morales
-
-
-
1
-
CD Real Sociedad
366.
Miguel Martinez
-
-
-
1
-
Olancho
367.
Milton Nunez
-
-
-
1
-
CD Victoria
368.
Moises Eduardo Rodriguez Nuñez
-
-
-
1
-
CD Olimpia
369.
Moises Rodriguez
-
-
-
1
-
Génesis
370.
Monico D.
-
-
-
1
-
Olancho
371.
N. Marin
-
-
-
1
-
CD Real Sociedad
372.
N. Munoz
-
-
-
1
-
Olancho
373.
Nelson Muñoz
-
-
-
4
-
Olancho
374.
Norlan Félix
-
-
-
1
-
CD Victoria
375.
O. Almendárez
-
-
-
3
-
Olancho
376.
O. Discua
-
-
-
9
-
Génesis
377.
O. Gónzalez
-
-
-
2
-
Génesis
378.
O. Morazán
-
-
-
1
-
Lobos UPNFM
379.
O. Padilla
-
-
-
1
-
Génesis
380.
O. Rodríguez
-
-
-
1
-
Real España
381.
Omar Elvir
-
-
-
7
-
Olancho
382.
Oscar Gregory Gónzalez Vargas
-
-
-
3
-
Génesis
383.
Oseguera C.
-
-
-
1
-
CD Real Sociedad
384.
P. Gotay
-
-
-
1
-
CD Real Sociedad
385.
Pablo Cacho
-
-
-
3
-
CD Victoria
386.
Ponce J.
-
-
-
1
-
Lobos UPNFM
387.
Portillo J.
-
-
-
1
-
CD Vida
388.
Quaye W.
-
-
-
1
-
Real España
389.
R. Cortez
-
-
-
1
-
CD Victoria
390.
R. Espinal
-
-
-
1
-
CD Victoria
391.
R. Maradiaga
-
-
-
1
-
Lobos UPNFM
392.
R. Mayorquín
-
-
-
1
-
Olancho
393.
R. Rodríguez
-
-
-
1
-
CD Real Sociedad
394.
R. Sander
-
-
-
1
-
CD Vida
395.
R. Zapata
-
-
-
1
-
CD Motagua
396.
Reinieri Joel Mayorquin Gamez
-
-
-
7
2
Olancho
397.
Ricky Zapata
-
-
-
6
-
CD Motagua
398.
Rodolfo Marcelo Espinal Paniagua
-
-
-
4
-
CD Victoria
399.
Rodrigo Gómez
-
-
-
1
-
CD Motagua
400.
Rodrigo Gabriel Rodríguez Dubovich
-
-
-
2
-
CD Real Sociedad
401.
Roney Bernárdez
-
-
-
2
-
CD Real Sociedad
402.
S. Davila
-
-
-
4
2
Génesis
403.
S. Espinoza
-
-
-
1
-
CD Vida
404.
S. Pozantes
-
-
-
2
-
CD Real Sociedad
405.
Samuel Card Sanders
-
-
-
1
-
CD Victoria
406.
Samuel Pozantes
-
-
-
2
-
CD Real Sociedad
407.
Sergio Salvador Peña Zelaya
-
-
-
8
-
Génesis
408.
T. Sorto
-
-
-
2
-
CD Marathón
409.
Vuelto D.
-
-
-
1
-
CD Marathón
410.
W. Decas
-
-
-
1
-
CD Motagua
411.
W. Martínez
-
-
-
2
-
CD Motagua
412.
W. Quaye
-
-
-
2
-
Real España
413.
Walter Joel Martinez Betanco
-
-
-
1
-
CD Olimpia
414.
Wesly Decas
-
-
-
2
-
CD Motagua
415.
Wilmer Crisanto Casildo
-
-
-
1
-
CD Vida
416.
Wisdom Niiayitey Quaye July
-
-
-
2
-
Real España
417.
Y. Gutiérrez
-
-
-
2
-
Real España
418.
Y. Mejia
-
-
-
2
-
CD Motagua
419.
Y. Obando
-
-
-
1
-
Olancho
420.
Y. Villalta
-
-
-
1
1
CD Vida
421.
Yeer Gutiérrez
-
-
-
9
-
Génesis
422.
Yeer Gutierrez
-
-
-
1
-
Génesis
423.
<TBD>
-
-
-
-
1
Génesis
424.
Acosta B.
-
-
-
-
1
Génesis
425.
Angel Alvarado
-
-
-
-
2
Génesis
426.
Angel Jafet Alvarado Chavarria
-
-
-
-
4
Génesis
427.
Axel Gomez
-
-
-
-
1
Lobos UPNFM
428.
E. Funez
-
-
-
-
1
CD Vida
429.
Ferdinand David Martinez Bardales
-
-
-
-
1
CD Vida
430.
Franco Danilo Gûity
-
-
-
-
2
Génesis
431.
Gerson Chavez
-
-
-
-
1
CD Marathón
432.
Harold Fonseca
-
-
-
-
2
Olancho
433.
J. Cardona
-
-
-
-
1
CD Real Sociedad
434.
Jairo Rochez
-
-
-
-
1
Lobos UPNFM
435.
Jefferson Palacios
-
-
-
-
1
CD Vida
436.
Jefferson Sánchez
-
-
-
-
2
CD Real Sociedad
437.
L. López
-
-
-
-
1
Real España
438.
Lauro Armando Chimilio Ruiz
-
-
-
-
1
CD Vida
439.
M. Aceituno
-
-
-
-
1
Real España
440.
M. Flores
-
-
-
-
1
Real España
441.
Reiniery Mayorquin
-
-
-
-
1
Olancho
442.
Rene Sambula
-
-
-
-
1
Olancho
443.
Walter Martinez
-
-
-
-
1
CD Motagua
Wyróżnione mecz
Nl2
Jong AZ Alkmaar
MVV Maastricht
03/05/2024 20:00
2
Liga Nacional de Fútbol Apertura
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
CD Olimpia
48
18
15
3
0
34
2
CD Marathón
32
18
10
2
6
2
3
CD Motagua
29
18
8
5
5
10
4
Génesis
23
18
6
5
7
-1
5
CD Real Sociedad
22
18
5
7
6
-2
6
Olancho
21
18
5
6
7
-3
7
Real España
21
18
6
3
9
-6
8
CD Vida
20
18
5
5
8
-9
9
CD Victoria
17
18
4
5
9
-7
10
Lobos UPNFM
15
18
4
3
11
-18
Liga Nacional de Fútbol Clausura
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
CD Marathón
35
18
11
2
5
15
2
CD Motagua
34
18
9
7
2
15
3
CD Olimpia
33
18
9
6
3
19
4
Olancho
29
18
7
8
3
7
5
Génesis
27
18
7
6
5
-3
6
Real España
24
18
6
6
6
2
7
CD Real Sociedad
21
18
7
0
11
-9
8
CD Victoria
20
18
5
5
8
-8
9
Lobos UPNFM
15
18
4
3
11
-13
10
CD Vida
10
18
3
1
14
-25
Porada dnia
Pt1
Moreirense FC
FC Vizela
03/05/2024 21:15
1
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program