Acasă
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
X
SETăRI
Fus orar
MOD IMPLICIT
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Mai
Pronosticuri
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Comparatii echipe
Ce este forebet
Ligile mele
SUA
>
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
183
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
11
Pronosticuri maine
401
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
719
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
1109
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
49
Favorite
Liste
>
Britanic
Top European
European
139
American
151
African
66
Asiatic
87
Australijski
41
Internaţional
20
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
12
Copa America
8
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
10
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Africa De Sud
>
Premier League
1
National First Division
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Albania
>
Super League
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Algeria
>
Ligue 1
8
Ligue 2
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
2
Andorra
>
Primera Divisio
2. Division
2
Copa Constitucio
Anglia
>
Premier League
Championship
League One
League Two
National League
National League N.
National League S.
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
Arabia Saudită
>
Liga Pro din Arabia Saudită
1st Division
King Cup
Super Cup
Argentina
>
Primera Division
5
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
17
Copa Argentina
1
Super Cup
Reserve League
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
First League
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
5
Npl Queensland
5
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
Austria
>
Bundesliga
Erste Division
Regionalliga East
Regionalliga Central
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
Landesliga Wien
7
Landesliga Burgenland
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
Landesliga Steiermark
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
Landesliga Kärnten
Azerbaidjan
>
Premier League
First Division
Azerbaijan Cup
Bahrain
>
Premier League
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesh
>
Premier League
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
2e Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Belize
>
Premier League
Benin
>
League 1
8
Bermuda
>
Premier Division
Bielorusia
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
8
Bielorusia Reserves
Cupa Bielorusiei
16
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
4
Bolivia
>
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Bosnia și Herțegovina
>
Premier league
Kup BiH
1st League FBiH
1st League: RS
Botswana
>
Premier League
Brazilia
>
Braziliei Série A
10
Serie B
9
Serie C
10
Serie D
32
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
5
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
6
Catarinense
Catarinense 2
5
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
8
Goiano
Maranhense
1
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
Copa Paulista
11
Supercopa
Brasileiro U20
9
Carioca U20
4
Mineiro U20
6
Paranaense U19
Paulista U20
40
Brasileiro Women
8
Paulista Women
5
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Bulgaria
>
First League
Second Leaguе
Third League - South-East
Third League - South-West
Third League - North-East
Third League - North-West
Bulgarian Cup
Super Cup
Burkina Faso
>
Premier League
8
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cambogia
>
C-League
Camerun
>
Elite One
Elite Two
Canada
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
2
Canadian Championship
Cehia
>
Synot liga
Druha Liga
CFL
1
MSFL
5
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
7
Division E
6
Division F
7
Chile
>
Primera Division
1
Primera B
8
Copa Chile
32
Super Cup
China
>
Super League
5
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Cipru
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Columbia
>
Primera A
1
Primera B
1
Super Cup
Copa Colombia
Coreea De Sud
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Costa Rica
>
Primera División
Liga de Ascenso
Croația
>
HNL
First NL
1
3. HNL Center
3. HNL North
3. HNL South
3. HNL East
3. HNL West
Croatian Cup
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
DR Congo
>
Super League
Danemarca
>
Superliga
1. Division
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Djibouti
>
Division 1
Ecuador
>
Serie A
8
Serie B
5
Egipt
>
Premier
2
Second League
Egypt Cup
3
Super Cup
El Salvador
>
Primera Division
Elveția
>
Super League
Challenge League
Swiss Cup
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
6
Fiji
>
National Football League
5
Filipine
>
Football League
7
Finlanda
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
8
Suomen Cup
16
Franța
>
Ligue 1
Ligue 2
National
National 2
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
Georgia
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Germania
>
Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
Regionalliga West
Regionalliga Bayern
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
Oberliga NOFV Sud
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
Oberliga Hessen
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
Oberliga Bayern Nord
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
2. Bundesliga Women
DFB Pokal Women
Ghana
>
Premier League
9
Gibraltar
>
National League
Grecia
>
Super League
Super League 2
Football League
Greek Cup
Guatemala
>
Liga Nacional
Primera Division
Guineea
>
Ligue 1
2
Haiti
>
Championnat National
Honduras
>
Liga Nacional
Hong Kong
>
Premier League
Second Division
FA Cup
India
>
I-League
Super League
Indonezia
>
Liga 1
Liga 2
Insulele Feroe
>
Premier League
5
1. Deild
4
Faroe Islands Cup
Iran
>
IPL
League 1
Hazfi Cup
2
Iraq
>
Premier League
2
Irlanda
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Islanda
>
Premier League
6
1. Division
3
2. Division
3
Icelandic Cup
League Cup
Israele
>
Premier League
Liga Leumit
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Italia
>
Serie A
Serie B
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
1
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
Primavera 2
Primavera 3
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
Coppa Italia Women
Ivory Coast
>
Ligue 1
Jamaica
>
Premier League
Japonia
>
J-League
11
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kazahstan
>
Premier League
6
First Division
1
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
8
Super League
7
Kosovo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kuwait
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
2
Lesotho
>
Premier League
Letonia
>
Virsliga
5
1. Liga
7
Latvian Cup
Liban
>
Premier League
3
Libia
>
Premier League
1
Lituania
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Luxembourg
>
National Division
Macao
>
Elite League
2
Macedonia de Nord
>
First League
Second League
Macedonian Cup
Malaezia
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Malawi
>
Super League
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Maroc
>
Botola 1
7
Botola 2
8
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
Mauritius
>
Mauritian League
4
Mexic
>
Primera Division
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Moldova
>
Divizia Nationala
Moldovan Cup
Mongolia
>
Premier League
4
Muntenegru
>
First League
Second League
Crnogorski Kup
Myanmar
>
National League
N. Irlanda
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
4
Nepal
>
A-Division League
Nicaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
Nigeria
>
Premier League
11
Norvegia
>
Eliteserien
7
1. Division
8
2. Division
14
NM Cupen
Noua Zeelandă
>
Premiership
Regional Leagues
17
Oman
>
Professional League
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
Paraguay
>
Primera Division
6
Division Intermedia
8
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
Segunda División
6
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polonia
>
Ekstraklasa
1. Liga
2. Liga
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
Segunda Liga
Liga 3
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Qatar
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Republica Congo
>
Premier League
Republica Dominicană
>
LDF
4
România
>
Liga 1
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Rusia
>
Premier League
1. Division
Fnl 2 - Division A Gold
1
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
1
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - Sud
8
Kubok
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
SUA
>
MLS
14
NASL
USL Championship
10
US Open Cup
San Marino
>
Campionato
Coppa Titano
Scoția
>
Prima Ligă Scoțiană
Championship
League One
League two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
Prva Liga
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
4
Singapur
>
S-League
3
S-Cup
Slovacia
>
Fortuna Liga
2. liga
Slovak Cup
Slovenia
>
Prva Liga
2. Liga
Slovenian Cup
Somalia
>
Championship
4
Spania
>
LaLiga
Segunda Division
1
Primera División RFEF
2
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
9
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Sudan
>
Premier League
Suedia
>
Superettan
8
Allsvenskan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Surinam
>
Hoofdklasse
5
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
Tailanda
>
Premier League
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
1
League Cup
1
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
Togo
>
Championnat National
Trinidad și Tobago
>
TT Pro League
Tunisia
>
Ligue 1
7
Tunisia Cup
Ligue 2
4
Turcia
>
Süper Lig
TFF 1. Lig
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
UAE
>
Football League
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Ucraina
>
Premier League
Persha Liga
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
Uganda
>
Premier League
Ungaria
>
NB I
NB II
Magyar Kupa
Uruguay
>
Primera Division
8
Segunda Division
7
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Venezuela
>
Primera Division
Segunda Division
Copa Venezuela
Vietnam
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
National Cup
Super Cup
Zambia
>
Premier League
Zimbabwe
>
Premier League
9
Țara Galilor
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Țările de Jos
>
Eredivisie
Eerste Divisie
Tweede Divisie
1
Derde Divisie
1
Cupa KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
KNVB Beker Women
Internaţional
Africa
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
>
OFC Nations Cup
2
OFC Champions League
Europa
>
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
12
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Lume
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Eroare! Data introdusă este în afara intervalului!
Pronosticuri cartonașe 14.06.2024
<
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
>
20:00
Ora
Campionate
Gazda - Oaspete
Probabilitate in %
Sub/Peste
4.5
Pr.
Scorul cartonașelor
Med. de cartonase
Timp
Coef.cel mai inalt
Cartonașe
14.06.2024
Ke2
Mathare United
Darajani Gogo
14/06/2024 11:00
66
34
Sub
1 - 1
3.09
19°
-
FT
1 - 2
DzU
CS Constantine U21
ES Sétif U21
14/06/2024 11:00
66
34
Sub
2 - 0
3.33
23°
-
DzU
El Bayadh U21
Ben Aknoun U21
14/06/2024 11:00
70
30
Sub
1 - 2
2.73
25°
-
FT
DzU
MC Alger U21
MC Oran U21
14/06/2024 11:00
74
26
Sub
1 - 2
2.41
22°
-
DzU
ASO Chlef U21
US Biskra U21
14/06/2024 11:00
85
15
Sub
1 - 1
1.31
30°
-
FT
DzU
JS Saoura U21
CR Belouizdad U21
14/06/2024 11:00
59
41
Sub
1 - 1
3.76
30°
-
FT
DzU
US Souf U21
JS Kabylie U21
14/06/2024 11:00
82
18
Sub
0 - 1
1.70
28°
-
FT
DzU
NC Magra U21
USM Alger U21
14/06/2024 11:00
56
44
Sub
2 - 1
4.14
24°
-
FT
2 - 0
DzU
Paradou AC U21
Khenchela U21
14/06/2024 11:00
49
51
Peste
4 - 1
4.62
22°
-
FT
AuS
Modbury Jets
N.E. MetroStars
14/06/2024 12:00
53
47
Sub
1 - 3
4.30
12°
-
FT
5 - 3
By2
ABFF U17
BATE II
14/06/2024 12:00
82
18
Sub
0 - 1
1.75
15°
-
FT
ByW
FK Zorka-BDU W
Belarus W U19
14/06/2024 12:00
94
6
Sub
0 - 1
0.73
15°
-
Mn1
Bavarians
Erchim
14/06/2024 13:15
62
38
Sub
2 - 2
3.70
15°
-
FT
1 - 1
Cn1
Meizhou Wuhua
Shandong Luneng
14/06/2024 13:35
59
41
Sub
2 - 2
3.68
27°
-
FT
5 - 3
Sg1
Hougang United
Geylang
14/06/2024 13:45
52
48
Sub
1 - 3
4.38
30°
-
FT
3 - 1
Cn1
Tianjin Teda
Shanghai SIPG
14/06/2024 14:00
57
43
Sub
2 - 2
3.78
26°
-
FT
3 - 2
Cn1
Nantong Zhiyun
Sichuan FC
14/06/2024 14:00
51
49
Sub
2 - 2
4.45
26°
-
FT
1 - 4
Ke1
Ulinzi Stars
Nzoia Sugar
14/06/2024 14:00
63
37
Sub
2 - 2
3.52
24°
-
FT
Ke2
Kibera Black Stars
Mara Sugar
14/06/2024 14:00
79
21
Sub
1 - 1
1.84
24°
-
FT
Et1
Fasil Kenema
Defence Force
14/06/2024 14:00
54
46
Sub
2 - 1
4.23
24°
-
Kz2
Akzhayik Oral
Altai Semey
14/06/2024 14:00
56
44
Sub
3 - 1
3.79
34°
-
FT
Kz2
Arys
Kyran Shymkent
14/06/2024 14:00
82
18
Sub
1 - 1
1.75
33°
-
Cancl.
Kg1
Ilbirs Bishkek
FC Talant
14/06/2024 14:00
46
54
Peste
4 - 1
4.75
27°
-
FT
0 - 1
Kg1
Alga Bishkek
Abdysh-Ata Kant
14/06/2024 14:00
76
24
Sub
1 - 2
2.25
27°
-
FT
1 - 0
ByW
FC Gomel W
FK Vitebsk W
14/06/2024 15:00
99
1
Sub
0 - 0
0.12
18°
-
Kz2
FK Okzhetpes
Kaspij Aktau
14/06/2024 15:00
55
45
Sub
2 - 1
4.08
23°
-
FT
BrC
Botafogo U20
Audax Rio U20
14/06/2024 15:00
22
78
Peste
1 - 5
7.18
29°
-
FT
3 - 4
BrM
Minas Boca U20
Athletic Club U20
14/06/2024 15:00
61
39
Sub
0 - 3
3.79
25°
-
FT
By2
FK Slonim
Lokomotiv Gomel
14/06/2024 16:00
80
20
Sub
0 - 1
1.99
17°
-
73
- - -
ByW
DYuSSh Pinskogo W
Dnepr Mogilev W
14/06/2024 16:00
93
7
Sub
0 - 0
0.83
18°
-
Kz2
Kaisar II
FK Taraz
14/06/2024 16:00
73
27
Sub
1 - 2
2.28
30°
-
70
- - -
Cz4
Valasske Mezirici
Hlubina
14/06/2024 16:30
85
15
Sub
1 - 0
1.39
19°
-
HT
- - -
Cz4
Břidličná
Havirov
14/06/2024 16:45
87
13
Sub
0 - 0
1.18
16°
-
Lv1
Valmieras FK
FK Tukums 2000
14/06/2024 17:00
48
52
Peste
3 - 2
4.77
15°
-
30
0 - 1
By1
FC Isloch
FC Gomel
14/06/2024 17:00
79
21
Sub
1 - 1
2.29
14°
-
30
- - -
Uz1
Metallurg Bekabad
FC Bunyodkor
14/06/2024 17:00
33
67
Peste
3 - 2
5.67
28°
-
8
0 - 0
Cz3
FK Blansko
Karvina II
14/06/2024 17:00
57
43
Sub
2 - 2
4.05
18°
-
30
- - -
Lt2
FK Nevezis
FK Riteriai
14/06/2024 17:00
46
54
Peste
2 - 3
4.96
16°
-
28
1 - 1
Iq1
Arbil FC
Talaba Baghdad
14/06/2024 17:00
63
37
Sub
0 - 2
3.43
39°
-
27
0 - 0
Et1
Dire Dawa Kenema
Kedus Giorgis
14/06/2024 17:00
60
40
Sub
2 - 2
3.71
31°
-
28
- - -
Cz4
Opava B
Jesenik
14/06/2024 17:00
77
23
Sub
2 - 0
1.87
19°
-
27
- - -
Tn1
Stade Tunisien
Club Africain Tunis
14/06/2024 17:30
49
51
Peste
4 - 1
4.80
26°
-
Tn1
EGS Gafsa
Olympique Béja
14/06/2024 17:30
69
31
Sub
1 - 1
2.79
33°
-
Tn1
Slimane
ES Metlaoui
14/06/2024 17:30
75
25
Sub
1 - 1
2.16
25°
-
Tn1
CA Bizertin
Union Tataouine
14/06/2024 17:30
76
24
Sub
1 - 1
2.19
23°
-
Tn1
US Ben Guerdane
AS Marsa
14/06/2024 17:30
65
35
Sub
1 - 1
3.35
27°
-
Cz3
Znojmo
RSM Hodonin
14/06/2024 17:30
70
30
Sub
1 - 2
2.64
19°
-
Lt2
NFA Kaunas
FK Tauras
14/06/2024 17:30
42
58
Peste
3 - 2
5.27
17°
-
Tn2
ES Rades
JS Kairouanaise
14/06/2024 17:30
79
21
Sub
3 - 0
1.72
25°
-
Tn2
AS Oued Ellil
JS Omranienne
14/06/2024 17:30
76
24
Sub
1 - 1
2.04
26°
-
Tn2
Kalâa Sport
CS Tabarka
14/06/2024 17:30
90
10
Sub
0 - 1
0.97
27°
-
Tn2
Jendouba Sport
AS Ariana
14/06/2024 17:30
97
3
Sub
0 - 0
0.27
37°
-
Cz4
Krnov
Bruntal
14/06/2024 17:30
93
7
Sub
0 - 1
0.44
19°
-
Dz1
CS Constantine
ES Sétif
14/06/2024 17:45
53
47
Sub
3 - 1
4.39
29°
-
Dz1
MC El Bayadh
ES Ben Aknoun
14/06/2024 17:45
41
59
Peste
3 - 2
5.11
32°
-
Dz1
ASO Chlef
US Biskra
14/06/2024 17:45
48
52
Peste
2 - 3
4.56
36°
-
Dz1
JS Saoura
CR Belouizdad
14/06/2024 17:45
76
24
Sub
1 - 1
2.10
39°
-
Dz1
US Souf
JS Kabylie
14/06/2024 17:45
62
38
Sub
0 - 3
3.55
36°
-
Dz1
NC Magra
USM Alger
14/06/2024 17:45
65
35
Sub
1 - 1
3.19
32°
-
Dz1
Paradou AC
USM Khenchla
14/06/2024 17:45
71
29
Sub
2 - 1
2.37
26°
-
Eg1
Pharco FC
Ahly Cairo
14/06/2024 18:00
52
48
Sub
3 - 1
4.27
28°
-
Eg1
Ceramica Cleopatra
Zamalek SC
14/06/2024 18:00
52
48
Sub
1 - 2
4.31
38°
-
Hr2
Orijent Rijeka
Kustosija
14/06/2024 18:00
70
30
Sub
1 - 0
2.65
19°
-
By2
Torpedo BelAZ II
FC Molodechno
14/06/2024 18:00
63
37
Sub
1 - 3
3.34
12°
-
Se3
Stockholm Internazionale
Sollentuna FK
14/06/2024 18:00
62
38
Sub
2 - 2
3.65
14°
-
No3
Skeid Fotball
Grorud IL
14/06/2024 18:00
74
26
Sub
1 - 2
2.64
14°
-
Lv2
Rīgas FS II
JDFS Alberts
14/06/2024 18:00
70
30
Sub
0 - 3
3.08
14°
-
Lt2
FK Garliava
FK Panevezys-2
14/06/2024 18:00
46
54
Peste
1 - 4
4.74
14°
-
Lt2
Neptunas Klaipeda
Hegelmann Litauen 2
14/06/2024 18:00
52
48
Sub
2 - 2
4.32
14°
-
FiC
PK-35 Vantaa
Sexypöxyt II
14/06/2024 18:00
27
73
Peste
5 - 0
6.58
13°
-
Bf1
ASEC Koudougou
Rahimo
14/06/2024 18:00
97
3
Sub
0 - 0
0.16
36°
-
Bf1
Vitesse FC (BFA)
Rail Club Kadiogo
14/06/2024 18:00
85
15
Sub
0 - 0
1.63
31°
-
Bf1
RC Bobo-Dioulasso
Forces Armees
14/06/2024 18:00
47
53
Peste
5 - 0
5.35
31°
-
Bf1
Royal
ASFA-Yennenga
14/06/2024 18:00
90
10
Sub
0 - 0
0.73
31°
-
Bf1
Salitas
Majestic
14/06/2024 18:00
87
13
Sub
1 - 0
0.94
37°
-
Bf1
AS DE LA SONABEL
ASF Bobo
14/06/2024 18:00
93
7
Sub
1 - 0
0.37
37°
-
Bf1
Sporting Cascades
Etoile Filante
14/06/2024 18:00
98
2
Sub
0 - 0
0.13
37°
-
AtL
Slovan HAC
FC Stadlau
14/06/2024 18:00
72
28
Sub
2 - 1
2.55
19°
-
AtL
Gerasdorf Stammersdorf
ASV 13
14/06/2024 18:00
57
43
Sub
1 - 2
4.30
19°
-
Cz4
FC Rokycany
Petřín Plzeň
14/06/2024 18:00
69
31
Sub
1 - 1
3.30
15°
-
Cz4
Havlickuv Brod
1. FC Brno B
14/06/2024 18:00
71
29
Sub
1 - 0
2.67
15°
-
Cz4
Strani
Baťov
14/06/2024 18:00
90
10
Sub
1 - 0
0.82
14°
-
Cz4
FK Šumperk
ŠSK Bílovec
14/06/2024 18:00
94
6
Sub
1 - 0
0.38
16°
-
Cz4
Vratimov
MFK Vítkovice
14/06/2024 18:00
71
29
Sub
1 - 2
2.60
16°
-
Sl1
Mighty Blackpool
Old Edwardians
14/06/2024 18:30
87
13
Sub
0 - 0
0.97
25°
-
Sl1
Lamboi
Freetown City
14/06/2024 18:30
94
6
Sub
0 - 0
0.45
25°
-
Sl1
Kholifa Stars
Ports Authority
14/06/2024 18:30
90
10
Sub
0 - 1
0.94
24°
-
AtL
SV Donau
Red Star-Penzing
14/06/2024 18:30
72
28
Sub
1 - 0
2.57
19°
-
AtL
St. Peter
SKN St. Polten II
14/06/2024 18:30
95
5
Sub
0 - 1
0.39
16°
-
Cz4
Sokol Nespeky
Hrebec
14/06/2024 18:30
80
20
Sub
1 - 1
1.81
15°
-
By1
FK Vitebsk
Torpedo Zhodino
14/06/2024 18:45
75
25
Sub
2 - 1
2.24
12°
-
Se2
Örgryte IS
GIF Sundsvall
14/06/2024 19:00
65
35
Sub
2 - 2
3.21
12°
-
Ma1
Maghreb Fès
Olympique Safi
14/06/2024 19:00
52
48
Sub
2 - 2
4.22
30°
-
Ma1
Wydad Casablanca
Maghreb Tétouan
14/06/2024 19:00
55
45
Sub
2 - 2
3.99
22°
-
Ma1
FAR Rabat
FUS Rabat
14/06/2024 19:00
59
41
Sub
2 - 2
3.63
22°
-
Ma1
CAYB Berrechid
Riadi Salmi
14/06/2024 19:00
49
51
Peste
2 - 3
4.97
26°
-
Ma1
Ittihad Tanger
Chabab Mohammédia
14/06/2024 19:00
44
56
Peste
4 - 1
4.77
24°
-
Ma1
Mouloudia Oujda
Raja Casablanca
14/06/2024 19:00
51
49
Sub
1 - 3
4.48
28°
-
Ma1
US Touarga
Hassania Agadir
14/06/2024 19:00
35
65
Peste
3 - 2
6.21
22°
-
Dz1
MC Alger
MC Oran
14/06/2024 19:00
70
30
Sub
1 - 2
2.66
26°
-
Ee2
FC Tallinn
Tartu JK Welco
14/06/2024 19:00
49
51
Peste
2 - 3
4.56
12°
-
Se3
Umea FC
Friska Viljor
14/06/2024 19:00
57
43
Sub
2 - 2
4.01
12°
-
Se4
Torns IF
Eskilsminne
14/06/2024 19:00
80
20
Sub
1 - 1
1.72
14°
-
Cz3
SK Hranice
SK Unicov
14/06/2024 19:00
54
46
Sub
2 - 2
4.35
16°
-
EsW
Huelva W
Real Madrid W
14/06/2024 19:00
69
31
Sub
1 - 1
2.91
23°
-
AtL
Ortmann
SC Retz
14/06/2024 19:00
93
7
Sub
0 - 1
0.40
18°
-
AtL
Kilb
Kottingbrunn
14/06/2024 19:00
91
9
Sub
0 - 1
0.83
17°
-
AtL
SV Wörgl
Kundl SC
14/06/2024 19:00
91
9
Sub
0 - 0
0.62
15°
-
AtL
Langenrohr
SV Gloggnitz
14/06/2024 19:30
87
13
Sub
1 - 0
1.08
18°
-
AtL
Scheiblingkirchen
Zwettl
14/06/2024 19:30
96
4
Sub
0 - 0
0.23
18°
-
AtL
Schrems
Korneuburg
14/06/2024 19:30
87
13
Sub
0 - 1
1.07
15°
-
Fo2
Víkingur II
Hoyvik
14/06/2024 20:00
94
6
Sub
1 - 0
0.54
9°
-
BrP
Mauá U20
Portuguesa Santista U20
14/06/2024 20:00
49
51
Peste
1 - 4
4.61
26°
-
BrP
Jabaquara U20
Mauaense U20
14/06/2024 20:00
63
37
Sub
3 - 1
3.64
27°
-
BrP
Novorizontino U20
Grêmio Prudente U20
14/06/2024 20:00
79
21
Sub
1 - 1
1.62
32°
-
BrP
VOCEM U20
Tupã U20
14/06/2024 20:00
46
54
Peste
3 - 2
5.14
31°
-
BrP
Botafogo SP U20
Bandeirante U20
14/06/2024 20:00
61
39
Sub
3 - 1
3.45
31°
-
BrP
Francana U20
Comercial U20
14/06/2024 20:00
71
29
Sub
0 - 3
2.79
27°
-
BrP
Inter de Bebedouro U20
Sertãozinho U20
14/06/2024 20:00
75
25
Sub
1 - 2
2.23
30°
-
BrP
Ferroviária U20
Velo Clube U20
14/06/2024 20:00
71
29
Sub
1 - 2
2.42
30°
-
BrP
XV de Jaú U20
São Carlos U20
14/06/2024 20:00
62
38
Sub
2 - 2
3.25
27°
-
BrP
Rio Claro SP U20
Taquaritinga U20
14/06/2024 20:00
57
43
Sub
3 - 1
3.70
29°
-
BrP
Inter Limeira U20
Cosmopolitano U20
14/06/2024 20:00
77
23
Sub
1 - 2
2.23
29°
-
BrP
XV de Piracicaba U20
Independente SP U20
14/06/2024 20:00
62
38
Sub
3 - 1
3.44
30°
-
BrP
Santos U20
Santo André U20
14/06/2024 20:00
53
47
Sub
1 - 3
4.27
27°
-
BrP
Água Santa U20
Aster Brasil SP U20
14/06/2024 20:00
57
43
Sub
2 - 2
3.75
27°
-
BrP
São Caetano U20
Juventus U20
14/06/2024 20:00
23
77
Peste
5 - 2
7.55
27°
-
BrP
Rio Branco EC U20
União São João U20
14/06/2024 20:00
65
35
Sub
2 - 1
3.38
30°
-
BrP
Mirassol U20
Fernandópolis U20
14/06/2024 20:00
66
34
Sub
2 - 1
2.91
32°
-
BrP
Rio Preto U20
Tanabi SP U20
14/06/2024 20:00
32
68
Peste
3 - 3
6.15
32°
-
BrP
José Bonifácio U20
Olímpia U20
14/06/2024 20:00
68
32
Sub
2 - 1
2.94
-
BrP
Sao Paulo U20
Referência U20
14/06/2024 20:00
58
42
Sub
2 - 2
3.64
27°
-
BrP
Osasco Audax U20
Vital Ibiúna U20
14/06/2024 20:00
20
80
Peste
4 - 4
7.45
27°
-
BrP
Oeste U20
Grêmio Osasco U20
14/06/2024 20:00
55
45
Sub
2 - 2
4.32
27°
-
BrP
Palmeiras U20
Guarulhos U20
14/06/2024 20:00
68
32
Sub
1 - 2
2.57
27°
-
BrP
Ibrachina U20
Portuguesa U20
14/06/2024 20:00
56
44
Sub
4 - 0
4.23
27°
-
BrP
Flamengo SP U20
Nacional SP U20
14/06/2024 20:00
51
49
Sub
2 - 2
4.48
26°
-
BrP
Corinthians U20
EC São Bernardo U20
14/06/2024 20:00
44
56
Peste
2 - 3
5.37
27°
-
BrP
Ponte Preta U20
Porto Ferreira U20
14/06/2024 20:00
44
56
Peste
1 - 4
5.13
27°
-
BrP
VOCEM U20
Presidente Prudente U20
14/06/2024 20:00
86
14
Sub
1 - 0
1.14
31°
-
BrP
Grêmio Prudente U20
Tupã U20
14/06/2024 20:00
67
33
Sub
1 - 2
3.18
-
BrP
Novorizontino U20
Marília U20
14/06/2024 20:00
53
47
Sub
1 - 2
4.34
32°
-
BrP
Guarani U20
Metropolitano FC U20
14/06/2024 20:00
49
51
Peste
4 - 1
4.64
28°
-
BrP
Capivariano U20
SKA Brasil U20
14/06/2024 20:00
60
40
Sub
2 - 2
3.56
30°
-
BrP
Bragantino U20
Paulínia U20
14/06/2024 20:00
52
48
Sub
3 - 1
4.27
27°
-
BrP
Sao Jose EC U20
Pinda Ferroviária U20
14/06/2024 20:00
66
34
Sub
1 - 2
2.90
27°
-
BrP
União Suzano U20
União Mogi U20
14/06/2024 20:00
61
39
Sub
3 - 1
3.54
26°
-
BrP
Taubaté U20
Joseense U20
14/06/2024 20:00
56
44
Sub
3 - 1
4.11
27°
-
BrP
Ituano U20
Elosport U20
14/06/2024 20:00
66
34
Sub
2 - 0
3.06
29°
-
Cancl.
BrP
Comercial de Tietê U20
São Bento U20
14/06/2024 20:00
44
56
Peste
1 - 4
5.11
27°
-
BrP
Desportivo Brasil U20
Sfera U20
14/06/2024 20:00
56
44
Sub
3 - 1
4.02
30°
-
BrP
Brasilis FC U20
Aguai U20
14/06/2024 20:00
71
29
Sub
1 - 2
2.37
26°
-
BrP
Guaçuano U20
Itapirense U20
14/06/2024 20:00
54
46
Sub
2 - 2
4.25
29°
-
AtL
Wiener Neustadt
USC Rohrbach
14/06/2024 20:00
89
11
Sub
1 - 0
1.16
18°
-
AtL
Haitzendorf
Waidhofen/Thaya
14/06/2024 20:00
86
14
Sub
1 - 1
1.24
18°
-
NIW
Linfield W
Crusaders Strikers W
14/06/2024 20:45
99
1
Sub
0 - 0
0.15
9°
-
NIW
Larne W
Mid-Ulster W
14/06/2024 20:45
98
2
Sub
0 - 0
0.19
11°
-
NIW
Glentoran BU W
Derry City W
14/06/2024 20:45
96
4
Sub
0 - 1
0.44
9°
-
Eu
Germany
Scotland
14/06/2024 21:00
54
46
Sub
0 - 1
4.28
15°
-
Sl1
Bai Bureh Warriors
Luawa
14/06/2024 21:00
86
14
Sub
0 - 1
1.19
-
NIW
Lisburn W
Lisburn Rangers W
14/06/2024 21:00
99
1
Sub
0 - 0
0.06
9°
-
Is3
Aegir Thorlakshofn
Kormakur
14/06/2024 21:15
84
16
Sub
1 - 0
1.33
13°
-
Py2
Resistencia SC
3 de Febrero
14/06/2024 23:00
61
39
Sub
3 - 1
3.60
32°
-
Ar1
Boca Juniors
Vélez Sársfield
15/06/2024 00:00
49
51
Peste
2 - 3
4.65
17°
-
Ar1
Talleres Córdoba
CA Platense
15/06/2024 00:00
36
64
Peste
2 - 4
5.69
17°
-
Kz1
Aksu Stepnogorsk
FK Kyzylzhar
15/06/2024 00:00
58
42
Sub
2 - 2
3.67
19°
-
Cancl.
Uy1
Miramar Misiones
CA Cerro
15/06/2024 00:00
47
53
Peste
2 - 3
5.12
15°
-
Br2
Operário PR
Santos
15/06/2024 00:00
49
51
Peste
4 - 1
4.53
16°
-
Ar4
Ituzaingó
Centro Español
15/06/2024 00:00
16
84
Peste
2 - 6
7.71
17°
-
Ke2
Modern Coast Rangers
Dimba Patriots
15/06/2024 00:00
90
10
Sub
1 - 0
1.00
24°
-
Cancl.
BrG
Veranópolis/RS
Brasil Farroupilha
15/06/2024 00:30
44
56
Peste
2 - 3
5.05
14°
-
BrP
Paulista/SP
Flamengo SP
15/06/2024 00:30
35
65
Peste
5 - 0
6.20
16°
-
Us2
Loudoun United
Las Vegas Lights
15/06/2024 01:00
58
42
Sub
1 - 2
3.67
23°
-
BrC
Barretos
Comercial/SP
15/06/2024 01:00
57
43
Sub
0 - 1
3.93
21°
-
Us1
New York City FC
Columbus Crew
15/06/2024 01:30
45
55
Peste
3 - 2
4.55
16°
-
Py2
CA Tembetary
12 de Junio VH
15/06/2024 01:30
60
40
Sub
3 - 1
3.64
29°
-
Br2
Avai FC
Guarani
15/06/2024 02:00
32
68
Peste
3 - 3
6.06
18°
-
Ke2
MCF
Vihiga United
15/06/2024 02:00
82
18
Sub
1 - 1
1.76
14°
-
Ca1
Valour FC
Pacific
15/06/2024 02:00
37
63
Peste
2 - 4
5.73
21°
-
Ar3
Sarmiento Resistencia
San Martín Formosa
15/06/2024 02:05
35
65
Peste
4 - 1
5.98
26°
-
Ar3
Juventud Antoniana
Sarmiento de La Banda
15/06/2024 03:00
48
52
Peste
4 - 1
4.55
16°
-
Fj1
Labasa FC
Rewa FC
15/06/2024 03:30
82
18
Sub
1 - 1
1.75
28°
-
Jp4
Suzuka Unlimited
Tochigi Uva
15/06/2024 05:00
78
22
Sub
1 - 1
1.97
25°
-
AuN
Edgeworth Eagles
Broadmeadow
15/06/2024 06:00
62
38
Sub
1 - 1
3.56
15°
-
Jp4
TIAMO Hirakata
Briobecca Urayasu
15/06/2024 06:00
74
26
Sub
1 - 2
2.41
28°
-
AuN
New Lambton
Adamstown FC
15/06/2024 06:30
72
28
Sub
1 - 0
2.66
14°
-
AuN
Maitland FC
Newcastle Olympic
15/06/2024 06:30
65
35
Sub
1 - 2
3.11
12°
-
AuV
Manningham United Blues
Port Melbourne SC
15/06/2024 07:00
56
44
Sub
1 - 3
3.52
14°
-
AuV
Avondale FC
Hume City FC
15/06/2024 07:00
49
51
Peste
4 - 1
4.82
14°
-
AuA
Canberra Olympic
Cooma Tigers
15/06/2024 07:00
66
34
Sub
3 - 0
3.02
9°
-
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Meci selectat
Tn1
US Ben Guerdane
AS Marsa
14/06/2024 17:30
1
Major League Soccer Eastern Conference
OVERALL TABLE
PCT
MJ
V
E
Î
+/-
1
Inter Miami CF
35
18
10
5
3
15
2
FC Cincinnati
33
16
10
3
3
7
3
New York City FC
29
16
9
2
5
7
4
New York Red Bulls
29
17
8
5
4
6
5
Charlotte FC
25
17
7
4
6
0
6
Columbus Crew
24
14
6
6
2
8
7
Toronto FC
24
17
7
3
7
0
8
Philadelphia Union
20
16
4
8
4
4
9
Nashville SC
19
16
4
7
5
-2
10
DC United
19
17
4
7
6
-6
11
Orlando City SC
17
16
4
5
7
-8
12
Montreal Impact
17
16
4
5
7
-12
13
Atlanta United
16
16
4
4
8
1
14
Chicago Fire
15
17
3
6
8
-12
15
New England Revolution
13
15
4
1
10
-15
Major League Soccer Western Conference
OVERALL TABLE
PCT
MJ
V
E
Î
+/-
1
Real Salt Lake
33
17
9
6
2
17
2
Los Angeles FC
30
16
9
3
4
9
3
Minnesota United
29
16
8
5
3
7
4
Los Angeles Galaxy
28
17
7
7
3
6
5
Vancouver Whitecaps
25
16
7
4
5
5
6
Austin FC
23
17
6
5
6
-4
7
Houston Dynamo
22
16
6
4
6
0
8
Colorado Rapids
22
17
6
4
7
-2
9
Portland Timbers
21
18
5
6
7
0
10
Seattle Sounders
18
17
4
6
7
-1
11
Saint Louis City
18
16
3
9
4
-2
12
Sporting Kansas City
14
17
3
5
9
-6
13
FC Dallas
14
16
3
5
8
-7
14
San Jose Earthquakes
11
16
3
2
11
-15
Predictie al zilei
Eu
Germany
Scotland
14/06/2024 21:00
1
Video Highlight
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program