Acasă
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
X
SETăRI
Fus orar
MOD IMPLICIT
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Mai
Pronosticuri
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Comparatii echipe
Ce este forebet
Ligile mele
SUA
>
MLS
14
Fotbal
Toate pronosticuri
2646
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Pronosticuri live
23
Top pronosticuri
Pronosticuri azi
447
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Pronosticuri maine
987
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Sfarsit de saptamana
1562
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Pronosticuri ieri
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Valori
288
Favorite
Liste
>
Britanic
177
Top European
63
European
745
American
170
African
82
Asiatic
169
Australijski
41
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
Prima Ligă Scoțiană
6
Liga Pro din Arabia Saudită
9
Аlte campionate
Africa De Sud
>
Premier League
7
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Albania
>
Super League
6
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Algeria
>
Ligue 1
7
Ligue 2
13
Algeria Cup
7
Super Cup
U21 League
8
Andorra
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
2
Anglia
>
Premier League
10
Championship
12
League One
12
League Two
12
National League
12
National League N.
12
National League S.
12
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
11
Premier League 2
1
Southern League
20
Northern Premier
10
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
1
Angola
>
Girabola
5
Arabia Saudită
>
Liga Pro din Arabia Saudită
9
1st Division
5
King Cup
Super Cup
Argentina
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
11
Torneo Federal A
17
Copa Argentina
4
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
5
First League
2
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
6
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
5
Npl South
4
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
1
Npl Act 1
FFA Cup
W League
4
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
7
Landesliga Steiermark
6
Landesliga Tirol
5
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
4
Azerbaidjan
>
Premier League
5
First Division
2
Azerbaijan Cup
Bahrain
>
Premier League
6
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesh
>
Premier League
5
Federation Cup
1
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
6
2e Klasse
8
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
2
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
8
Belgian Cup Women
Pro League U21
1
Belize
>
Premier League
4
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
5
Bielorusia
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
Bielorusia Reserves
8
Cupa Bielorusiei
Women Premier League
2
Second League
Super Cup
Women's Cup
Bolivia
>
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Bosnia și Herțegovina
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Botswana
>
Premier League
8
Brazilia
>
Braziliei Série A
Serie B
Serie C
Serie D
Acreano
2
Alagoano
1
Amapaense
Amazonense
Baiano
1
Baiano 2
Brasiliense
1
Capixaba
2
Carioca
1
Carioca 2
Catarinense
1
Catarinense 2
Cearense
1
Cearense 2
4
Gaucho
1
Gaucho 2
Goiano
1
Maranhense
1
Matogrossense
1
Mineiro
1
Mineiro 2
Paraense
2
Paraibano
2
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
Paulista A2
2
Paulista A3
4
Paulista Serie B
Pernambucano
1
Piauiense
1
Potiguar
3
Rondoniense
3
Roraimense
2
Sergipano
1
Sul-Matogrossense
2
Tocantinense
1
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
Brasileiro Women
5
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Bulgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cambogia
>
C-League
5
Camerun
>
Elite One
9
Elite Two
2
Canada
>
Canadian Premier League
Soccer League
Canadian Championship
Cehia
>
Synot liga
8
Druha Liga
7
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
1
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
Chile
>
Primera Division
6
Primera B
8
Copa Chile
Super Cup
China
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Cipru
>
1. Division
7
2. Division
8
3. Division
8
Cypriot Cup
Super Cup
Columbia
>
Primera A
10
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
Coreea De Sud
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Costa Rica
>
Primera División
6
Liga de Ascenso
7
Croația
>
HNL
5
First NL
3
Croatian Cup
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
DR Congo
>
Super League
4
Danemarca
>
Superliga
6
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
2
Elitedivisionen Women
6
Djibouti
>
Division 1
5
Ecuador
>
Serie A
7
Serie B
5
Egipt
>
Premier
9
Second League
10
Egypt Cup
Super Cup
El Salvador
>
Primera Division
5
Elveția
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
6
Fiji
>
National Football League
5
Filipine
>
Football League
Finlanda
>
Veikkausliiga
Ykkonen
Kakkonen
Suomen Cup
Franța
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
4
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
6
Gambia
>
GFA League
Georgia
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Germania
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
6
Regionalliga Nordost
7
Regionalliga Süd/Südwest
6
Regionalliga West
8
Regionalliga Bayern
10
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
8
Oberliga NOFV Sud
3
Oberliga Schleswig Holstein
6
Oberliga Hamburg
2
Oberliga Bremen
2
Oberliga Niedersachsen
8
Oberliga Westfalen
Oberliga Hessen
4
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
8
Oberliga Bayern Nord
8
Oberliga Bayern Süd
7
Oberliga Baden Württemberg
8
Oberliga Mittelrhein
3
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
9
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
2
Ghana
>
Premier League
9
Gibraltar
>
National League
5
Grecia
>
Super League
7
Super League 2
4
Football League
Greek Cup
Guatemala
>
Liga Nacional
1
Primera Division
12
Guineea
>
Ligue 1
8
Haiti
>
Championnat National
5
Honduras
>
Liga Nacional
5
Hong Kong
>
Premier League
5
Second Division
6
FA Cup
India
>
I-League
5
Super League
6
Indonezia
>
Liga 1
5
Liga 2
Insulele Feroe
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Iran
>
IPL
2
League 1
1
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
10
Irlanda
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Islanda
>
Premier League
1. Division
2. Division
Icelandic Cup
2
League Cup
Israele
>
Premier League
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Italia
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
24
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
11
Serie D Group B
11
Serie D Group C
3
Serie D Group D
9
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
12
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Ivory Coast
>
Ligue 1
8
Jamaica
>
Premier League
7
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
5
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kazahstan
>
Premier League
6
First Division
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
7
Kosovo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kuwait
>
Premier League
5
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
4
Lesotho
>
Premier League
8
Letonia
>
Virsliga
5
1. Liga
Latvian Cup
Liban
>
Premier League
3
Libia
>
Premier League
Lituania
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Luxembourg
>
National Division
8
Macao
>
Elite League
5
Macedonia de Nord
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Malaezia
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Malawi
>
Super League
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
7
First Division
FA Trophy
4
Maroc
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
5
Mauritania
>
Ligue 1
4
Mauritius
>
Mauritian League
2
Mexic
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
1
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
16
Liga Premier Serie B
8
Moldova
>
Divizia Nationala
6
Moldovan Cup
Mongolia
>
Premier League
5
Muntenegru
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Myanmar
>
National League
N. Irlanda
>
Premiership
2
Championship
1
Irish Cup
2
Premiership Women
Nepal
>
A-Division League
Nicaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
Nigeria
>
Premier League
9
Norvegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
NM Cupen
Noua Zeelandă
>
Premiership
Regional Leagues
10
Oman
>
Professional League
6
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
6
Paraguay
>
Primera Division
4
Division Intermedia
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
7
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polonia
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
6
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
9
Liga 3
10
Campeonato de Portugal
31
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Qatar
>
Stars League
6
Q League
4
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Republica Congo
>
Premier League
7
Republica Dominicană
>
LDF
4
România
>
Liga 1
8
Liga 2
8
Romanian Cup
Super Cup
Rusia
>
Premier League
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
5
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
PFL - Center
PFL - Ural
PFL - East
PFL - Sud
8
Kubok
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
8
SUA
>
MLS
14
NASL
USL Championship
10
US Open Cup
San Marino
>
Campionato
8
Coppa Titano
Scoția
>
Prima Ligă Scoțiană
6
Championship
5
League One
5
League two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
8
Singapur
>
S-League
S-Cup
Slovacia
>
Fortuna Liga
6
2. liga
7
Slovak Cup
Slovenia
>
Prva Liga
3
2. Liga
8
Slovenian Cup
Somalia
>
Championship
Spania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
4
Tercera Division G3
5
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
8
Tercera Division G6
8
Tercera Division G7
4
Tercera Division G8
5
Tercera Division G9
8
Tercera Division G10
4
Tercera Division G11
2
Tercera Division G12
2
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
5
Tercera Division G15
10
Tercera Division G16
2
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Sudan
>
Premier League
Suedia
>
Superettan
8
Allsvenskan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Surinam
>
Hoofdklasse
5
Syria
>
Premier League
6
Syrian Cup
Tailanda
>
Premier League
8
Thai League 2
9
Thai League 3
6
FA Cup
League Cup
Taiwan
>
Premier League
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
5
Togo
>
Championnat National
8
Trinidad și Tobago
>
TT Pro League
5
Tunisia
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
Turcia
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
5
Division 1
8
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Ucraina
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Uganda
>
Premier League
6
Ungaria
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Uruguay
>
Primera Division
8
Segunda Division
6
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
6
Uzbek Cup
Venezuela
>
Primera Division
6
Segunda Division
8
Vietnam
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Zambia
>
Premier League
Zimbabwe
>
Premier League
3
Țara Galilor
>
Premier
4
Division 1
14
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
1
Țările de Jos
>
Eredivisie
9
Eerste Divisie
11
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Cupa KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Internaţional
Africa
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
4
CAF Confederations Cup
4
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Prima repriza/ Rezultat final pronosticuri pentru 30.03.2024 - 31.03.2024
<
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza/Final
Gol/Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
>
20:00
Ora
Campionate
Gazda - Oaspete
Prima repriza probabilitate de %
1
X
2
Pr.
HT
Pr.
FT
Pron. rez.
Timp
Coef.cel mai inalt
Rezultat
30.03.2024 - 31.03.2024
Mx1
Club América
Atlético San Luis
30/03/2024 03:00
50
29
21
1
1
3 - 0
23°
1.95
Mx3
Chihuahua FC
Real Apodaca
30/03/2024 03:00
23
53
24
X
X
1 - 1
21°
-
Cancl.
Nz2
Petone
Stop Out
30/03/2024 03:00
20
40
40
2
1
3 - 1
15°
-
Nz2
Island Bay United
Western Suburbs
30/03/2024 03:30
33
33
33
1
X
1 - 1
14°
17.00
Mx1
Mazatlan FC
Club Tijuana
30/03/2024 04:00
28
56
16
X
X
2 - 2
20°
6.00
AuW
Wellington Phoenix W
WS Wanderers W
30/03/2024 04:00
28
49
23
X
1
3 - 1
31°
-
Jp1
Sanfrecce
Gamba Osaka
30/03/2024 05:00
54
27
19
1
X
2 - 2
15°
15.00
Jp2
Ventforet Kofu
Renofa Yamaguchi
30/03/2024 05:00
20
72
8
X
X
1 - 1
22°
5.50
Jp3
Sagamihara
Kamatamare Sanuki
30/03/2024 05:00
28
39
34
X
X
0 - 0
21°
4.75
Jp3
FC Osaka
FC Imabari
30/03/2024 05:00
10
41
49
2
X
1 - 1
17°
17.00
Jp4
Honda FC
MIO Biwako Kusatsu
30/03/2024 05:00
62
25
13
1
1
2 - 1
18°
-
Jp4
Briobecca Urayasu
Reinmeer Aomori FC
30/03/2024 05:00
19
71
9
X
X
0 - 0
22°
-
Jp4
Sony Sendai
TIAMO Hirakata
30/03/2024 05:00
5
63
32
X
X
2 - 2
13°
-
Jp4
Yokogawa Musashino
Criacao Shinjuku
30/03/2024 05:00
75
20
5
1
1
3 - 0
20°
-
Jp4
Tochigi Uva
Kochi United SC
30/03/2024 05:00
20
59
20
X
X
1 - 1
-
AuS
Modbury Jets
Adelaide Olympic
30/03/2024 05:30
55
10
35
1
1
2 - 1
27°
2.88
AuS
Campbelltown City
SA Panthers
30/03/2024 05:30
55
18
27
1
1
3 - 0
29°
1.73
AuS
Para Hills Knights
Croydon Kings
30/03/2024 05:30
29
36
36
2
1
2 - 1
27°
23.00
Jp1
Albirex Niigata
Kashiwa Reysol
30/03/2024 06:00
15
59
26
X
X
1 - 1
11°
4.33
Jp1
Vissel Kobe
Consadole Sapporo
30/03/2024 06:00
41
55
4
X
1
2 - 0
16°
4.50
Ru2
FK Yenisey
FK Khimki
30/03/2024 06:00
20
46
34
X
2
0 - 2
7°
-
Jp2
Blaublitz Akita
Iwaki FC
30/03/2024 06:00
19
55
26
X
X
1 - 1
7°
4.33
Jp2
Montedio Yamagata
Shimizu S-Pulse
30/03/2024 06:00
29
43
28
X
2
1 - 2
11°
-
Jp2
Mito HollyHock
Kagoshima United
30/03/2024 06:00
45
31
24
1
1
2 - 0
18°
4.00
Jp2
Yokohama FC
Vegalta Sendai
30/03/2024 06:00
25
47
28
X
X
1 - 1
7°
5.50
Jp2
Tokushima Vortis
Thespakusatsu
30/03/2024 06:00
55
34
11
1
X
1 - 1
16°
15.00
Jp2
Oita Trinita
Fagiano Okayama
30/03/2024 06:00
11
53
36
X
2
0 - 1
18°
5.50
Kr1
Jeonbuk Hyundai
Ulsan Hyundai
30/03/2024 06:00
9
32
59
2
2
1 - 2
14°
4.75
Kr1
Incheon United
Daejeon Citizen
30/03/2024 06:00
37
40
23
X
X
1 - 1
9°
5.50
Kr2
Asan Mugunghwa
Cheongju FC
30/03/2024 06:00
38
58
3
X
2
2 - 3
13°
6.50
Kr3
Changwon City
Paju Citizen
30/03/2024 06:00
10
68
22
X
X
0 - 0
16°
4.50
Kr3
Daegu II
Gimhae City
30/03/2024 06:00
30
30
41
2
X
1 - 1
17.00
Jp3
Nagano Parceiro
Azul Claro Numazu
30/03/2024 06:00
42
47
12
X
X
1 - 1
17°
4.50
AuW
Brisbane Roar W
Canberra United W
30/03/2024 06:00
44
37
20
1
1
3 - 1
24°
-
Jp1
Kashima Antlers
Jubilo Iwata
30/03/2024 07:00
46
20
34
1
1
3 - 2
21°
2.60
Jp1
Urawa Red Diamonds
Avispa Fukuoka
30/03/2024 07:00
16
58
26
X
X
0 - 0
23°
4.33
Jp1
Machida Zelvia
Sagan Tosu
30/03/2024 07:00
45
31
24
1
1
1 - 0
21°
2.88
Jp1
Kawasaki Frontale
FC Tokyo
30/03/2024 07:00
10
60
31
X
X
2 - 2
19°
5.50
Jp2
Roasso Kumamoto
JEF United Chiba
30/03/2024 07:00
29
36
35
X
2
1 - 3
21°
5.00
AuN
Sydney Olympic
Wollongong FC
30/03/2024 07:00
15
36
49
2
2
1 - 2
23°
4.00
Kr3
Daejeon Korail
Hwaseong FC
30/03/2024 07:00
32
44
24
X
X
1 - 1
13°
4.75
Kr3
Mokpo City
Ulsan Citizen
30/03/2024 07:00
8
13
78
2
2
0 - 2
13°
-
Au1
Melbourne City
Newcastle Jets
30/03/2024 07:30
42
35
23
1
1
3 - 1
22°
2.40
AuN
APIA Tigers
Sutherland Sharks
30/03/2024 07:30
56
35
9
1
1
2 - 0
23°
-
AuS
FK Beograd
Adelaide Comets
30/03/2024 07:30
3
18
80
2
2
1 - 3
27°
2.25
Jp1
Nagoya Grampus
Yokohama Marinos
30/03/2024 08:00
24
43
33
X
2
1 - 2
19°
-
Jp1
Cerezo Osaka
Shonan Bellmare
30/03/2024 08:00
12
75
12
X
1
2 - 1
14°
5.00
Jp2
Ehime FC
Fujieda MYFC
30/03/2024 08:00
24
52
24
X
2
0 - 2
16°
6.00
AuW
Stirling Lions
Bayswater City
30/03/2024 08:00
6
59
35
X
2
1 - 3
26°
8.00
AuW
Balcatta
Perth Glory Youth
30/03/2024 08:00
33
58
8
X
2
1 - 2
26°
-
AuW
Armadale SC
ECU Joondalup
30/03/2024 08:00
46
38
16
1
2
1 - 2
26°
17.00
AuW
Western Knights
Floreat Athena
30/03/2024 08:00
19
44
38
X
X
2 - 2
6.50
AuW
Olympic Kingsway
Fremantle City
30/03/2024 08:00
21
49
30
X
2
0 - 1
24°
-
HK1
Hong Kong U23
Sham Shui Po SA
30/03/2024 08:00
21
38
42
2
2
2 - 3
25°
2.75
Jp3
Ryukyu
Kataller Toyama
30/03/2024 08:00
27
53
20
X
X
1 - 1
23°
4.75
Mo1
Cheng Fung
CD Monte Carlo
30/03/2024 08:00
14
63
24
X
1
2 - 1
25°
-
CnW
Hainan Qiongzhong W
Zhejiang Hangzhou W
30/03/2024 08:00
33
33
33
1
1
1 - 0
-
CnW
Wuhan W
Henan Gangtie W
30/03/2024 08:00
60
20
20
1
1
3 - 1
29°
-
Cn1
Wuhan Three Towns
Beijing Guoan
30/03/2024 08:30
15
45
40
X
X
1 - 1
29°
5.00
Kr1
Jeju United
Pohang Steelers
30/03/2024 08:30
38
47
14
X
X
2 - 2
20°
4.75
Kr1
Suwon FC
Sangju Sangmu
30/03/2024 08:30
19
56
25
X
2
0 - 1
11°
-
Cn2
Dalian Zhixing
Heilongjiang Lava
30/03/2024 08:30
48
34
18
1
1
1 - 0
9°
-
Cn2
Shanghai Jiading
Yanbian Fude
30/03/2024 08:30
37
50
13
X
1
2 - 0
25°
-
Kr2
Seongnam FC
GimPo Citizen
30/03/2024 08:30
36
60
4
X
X
1 - 1
12°
4.50
Kr2
Seoul E-Land
FC Anyang
30/03/2024 08:30
7
70
22
X
2
1 - 2
11°
6.00
Cn3
Shandong Taishan II
Dalian Kuncheng
30/03/2024 08:30
18
24
58
2
2
0 - 1
-
Cn3
Shangyu Pterosaur
Guangxi Hengchen
30/03/2024 08:30
58
24
18
1
X
1 - 1
-
Cn3
Hubei Chufeng Heli
Langfang Glory City
30/03/2024 08:30
41
41
18
1
1
1 - 0
29°
-
Cn3
Xi'an Ronghai
Shaanxi Union
30/03/2024 08:30
18
18
63
2
2
0 - 2
-
AuN
Marconi Stallions
CCM Academy
30/03/2024 09:00
51
36
12
1
1
3 - 0
21°
2.05
AuN
Hills Brumbies
Manly United
30/03/2024 09:00
40
33
27
1
X
1 - 1
-
AuN
WS Wanderers Youth
St George Saints
30/03/2024 09:00
30
41
29
X
1
2 - 0
21°
-
HK1
Lee Man FC
Tai Po FC
30/03/2024 09:00
37
37
26
1
1
2 - 1
25°
-
Mn1
Bayanzürkh Sporting
FC Ulaanbaatar
30/03/2024 09:15
19
13
68
2
2
1 - 3
1°
-
In1
Real Kashmir
NEROCA FC
30/03/2024 09:30
48
37
15
1
1
3 - 2
15°
-
Au1
Sydney FC
CC Mariners
30/03/2024 09:45
34
40
26
X
2
1 - 2
21°
7.50
Bd1
Brothers Union
Bashundhara Kings
30/03/2024 09:45
7
39
54
2
2
1 - 4
39°
-
Kh1
Kirivong Sok Sen Chey
Dangkor Senchey
30/03/2024 09:45
46
16
38
1
2
1 - 2
37°
-
Jp2
Tochigi SC
V-Varen Nagasaki
30/03/2024 10:00
25
25
49
2
2
0 - 1
16°
-
Kz1
FC Shakhter
FC Turan
30/03/2024 10:00
57
27
17
1
X
1 - 1
4°
-
Ro2
Unirea Slobozia
CS Mioveni
30/03/2024 10:00
29
48
23
X
X
1 - 1
19°
4.75
Ro2
FCM Resita
Unirea Dej
30/03/2024 10:00
44
51
5
X
1
2 - 1
22°
4.50
Ro2
FCM Alexandria
Dumbravita
30/03/2024 10:00
26
28
46
2
2
0 - 2
22°
4.33
Ro2
FC Ceahlaul
CS Metaloglobus
30/03/2024 10:00
28
49
24
X
X
1 - 1
21°
4.75
Ro2
Viitorul Târgu Jiu
CSA Steaua
30/03/2024 10:00
5
58
37
X
2
2 - 3
20°
5.00
Ro2
Concordia Chiajna
AFC Progresul
30/03/2024 10:00
64
33
3
1
1
3 - 0
20°
-
Ro2
CS Tunari
Chindia Targoviste
30/03/2024 10:00
9
62
28
X
2
0 - 2
21°
5.50
Th3
North Bangkok University
Ang Thong
30/03/2024 10:00
36
37
27
X
X
0 - 0
37°
-
Vn2
Dong Thap FC
Phú Thọ
30/03/2024 10:00
62
23
15
1
1
2 - 0
37°
2.88
Mo1
Benfica de Macau
Chao Pak Kei
30/03/2024 10:00
30
45
25
X
1
4 - 3
25°
-
Ru3
FK Ufa
FK Veles Moscow
30/03/2024 10:00
30
60
10
X
1
2 - 0
0°
-
Cz2
MFK Vyskov
Taborsko
30/03/2024 10:15
29
48
23
X
X
1 - 1
17°
5.50
Bd1
Rahmatganj MFS
Abahani Dhaka
30/03/2024 10:15
15
23
62
2
2
1 - 2
39°
-
Cz3
Fotbal Trinec
Slovacko B
30/03/2024 10:15
43
50
8
X
1
2 - 1
18°
4.00
Cz4
Aritma Prague
Jiskra Domažlice II
30/03/2024 10:15
42
35
23
1
1
2 - 1
17°
2.20
Cz4
OEZ Letohrad
Vysoké Mýto
30/03/2024 10:15
10
21
69
2
2
1 - 2
14°
-
Cz4
MSK Breclav
Humpolec
30/03/2024 10:15
37
30
34
1
1
2 - 1
19°
3.75
Cz4
Havlickuv Brod
SFK Vrchovina
30/03/2024 10:15
36
19
45
2
X
1 - 1
15°
15.00
Cz4
Opava B
Hlubina
30/03/2024 10:15
37
29
34
1
X
2 - 2
17°
15.00
Cz2
SK Prostějov
MFK Chrudim
30/03/2024 10:30
28
39
33
X
2
0 - 1
17°
6.00
Cz3
FK Prepere
Arsenal Ceska Lipa
30/03/2024 10:30
35
44
21
X
X
2 - 2
16°
-
Kg1
FC Talant
FC Dordoi
30/03/2024 10:30
27
40
33
X
X
0 - 0
-
Cz4
FK Komarov
Jindrichuv Hradec
30/03/2024 10:30
43
38
19
1
2
2 - 3
16°
-
Cz4
Slavia Hradec Králové
SK Benátky n. Jiz.
30/03/2024 10:30
19
48
34
X
2
0 - 1
17°
-
Cz4
Kosmonosy
SK Benešov
30/03/2024 10:30
23
47
30
X
2
0 - 2
16°
-
ItP
Inter U19
Lecce U19
30/03/2024 10:45
39
39
22
1
1
2 - 1
12°
-
Vn1
Hoang Anh Gia Lai
Sanna Khanh Hoa
30/03/2024 11:00
37
42
21
X
X
1 - 1
31°
-
Ua2
Khust City
Hirnyk-Sport
30/03/2024 11:00
37
30
32
1
1
2 - 0
18°
-
HK1
Resources Capital
Kitchee SC
30/03/2024 11:00
4
14
82
2
2
1 - 3
25°
1.13
Ke2
Luanda Villa
Naivas
30/03/2024 11:00
17
55
28
X
X
1 - 1
29°
-
ByW
DYuSSh Pinskogo W
FC Gomel W
30/03/2024 11:00
6
74
20
X
1
4 - 2
16°
-
Vn2
Dong Nai FC
Da Nang FC
30/03/2024 11:00
20
23
58
2
2
2 - 3
35°
2.25
DeW
Hamburger SV W
Hoffenheim II W
30/03/2024 11:00
52
39
9
1
1
1 - 0
11°
-
ItP
Crotone U19
Benevento U19
30/03/2024 11:00
13
43
43
2
2
1 - 3
17°
1.91
ItP
Perugia U19
Entella U19
30/03/2024 11:00
32
47
21
X
1
3 - 2
17°
-
ItP
Pescara U19
Cesena U19
30/03/2024 11:00
9
10
81
2
2
1 - 5
19°
-
AtL
Austria Lustenau II
Hörbranz
30/03/2024 11:00
10
45
45
2
1
2 - 1
15°
-
Ru3
FC Novosibirsk
FK Murom
30/03/2024 11:00
26
48
26
X
X
0 - 0
2°
-
Ee1
Parnu
Nomme Kalju
30/03/2024 11:30
18
33
48
2
2
0 - 1
6°
3.00
Ua2
SC Poltava
Epitsentr Dunayivtsi
30/03/2024 11:30
31
37
32
X
2
0 - 1
-
Mai
1970-01-01
<
Martie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"2":"Februarie 2024","3":"Martie 2024","4":"Aprilie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Meci selectat
Pt1
SL Benfica
GD Chaves
29/03/2024 19:00
1
Major League Soccer Eastern Conference
OVERALL TABLE
PCT
MJ
V
E
Î
+/-
1
FC Cincinnati
11
5
3
2
0
3
2
Inter Miami CF
10
6
3
1
2
4
3
New York Red Bulls
10
5
3
1
1
3
4
Columbus Crew
10
5
3
1
1
3
5
Toronto FC
10
5
3
1
1
3
6
Montreal Impact
7
4
2
1
1
1
7
Charlotte FC
7
5
2
1
2
1
8
Philadelphia Union
6
4
1
3
0
2
9
Atlanta United
6
4
2
0
2
2
10
DC United
6
5
1
3
1
0
11
Nashville SC
6
5
1
3
1
-4
12
Chicago Fire
5
5
1
2
2
-1
13
Orlando City SC
4
5
1
1
3
-6
14
New York City FC
3
5
1
0
4
-4
15
New England Revolution
1
5
0
1
4
-7
Major League Soccer Western Conference
OVERALL TABLE
PCT
MJ
V
E
Î
+/-
1
Minnesota United
10
4
3
1
0
4
2
Los Angeles Galaxy
9
5
2
3
0
3
3
Vancouver Whitecaps
7
4
2
1
1
3
4
Saint Louis City
7
5
1
4
0
2
5
Portland Timbers
7
5
2
1
2
1
6
Real Salt Lake
7
5
2
1
2
1
7
Los Angeles FC
7
5
2
1
2
1
8
Houston Dynamo
7
4
2
1
1
1
9
Sporting Kansas City
6
5
1
3
1
0
10
Colorado Rapids
5
5
1
2
2
-3
11
FC Dallas
3
4
1
0
3
-3
12
Austin FC
3
5
0
3
2
-3
13
San Jose Earthquakes
3
5
1
0
4
-5
14
Seattle Sounders
2
4
0
2
2
-2
Predictie al zilei
Pt1
Estrela Amadora
Sporting CP
29/03/2024 21:30
2
Video Highlight
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program