Acasă
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
X
SETăRI
Fus orar
MOD IMPLICIT
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Mai
Pronosticuri
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Comparatii echipe
Ce este forebet
Ligile mele
SUA
>
MLS
14
Fotbal
Toate pronosticuri
2672
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Pronosticuri live
2
Top pronosticuri
Pronosticuri azi
361
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Pronosticuri maine
446
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Sfarsit de saptamana
1397
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Pronosticuri ieri
>
Colțuri
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Valori
176
Favorite
Liste
>
Britanic
180
Top European
63
European
754
American
151
African
83
Asiatic
170
Australijski
44
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
Prima Ligă Scoțiană
6
Liga Pro din Arabia Saudită
9
Аlte campionate
Africa De Sud
>
Premier League
7
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Albania
>
Super League
6
League 1
1
Albanian Cup
Super Cup
Algeria
>
Ligue 1
7
Ligue 2
13
Algeria Cup
7
Super Cup
U21 League
8
Andorra
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
2
Anglia
>
Premier League
10
Championship
12
League One
12
League Two
12
National League
12
National League N.
12
National League S.
12
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
11
Premier League 2
2
Southern League
21
Northern Premier
10
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
1
Angola
>
Girabola
5
Arabia Saudită
>
Liga Pro din Arabia Saudită
9
1st Division
8
King Cup
Super Cup
Argentina
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
1
Primera D
Copa de la Liga Profesional
13
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
4
Super Cup
Reserve League
4
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
5
First League
2
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
6
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
1
Npl Act 1
FFA Cup
W League
6
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Azerbaidjan
>
Premier League
5
First Division
5
Azerbaijan Cup
Bahrain
>
Premier League
6
Second Division
5
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesh
>
Premier League
5
Federation Cup
1
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
6
2e Klasse
8
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
2
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
2
Belize
>
Premier League
4
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
5
Bielorusia
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
Bielorusia Reserves
8
Cupa Bielorusiei
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Bolivia
>
Liga de Fútbol Prof
2
Nacional B
Bosnia și Herțegovina
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
Botswana
>
Premier League
8
Brazilia
>
Braziliei Série A
Serie B
Serie C
Serie D
Acreano
2
Alagoano
1
Amapaense
1
Amazonense
1
Baiano
1
Baiano 2
Brasiliense
1
Capixaba
2
Carioca
1
Carioca 2
Catarinense
1
Catarinense 2
Cearense
1
Cearense 2
4
Gaucho
1
Gaucho 2
Goiano
Maranhense
1
Matogrossense
1
Mineiro
2
Mineiro 2
Paraense
1
Paraibano
2
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
1
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
Pernambucano
1
Piauiense
1
Potiguar
4
Rondoniense
3
Roraimense
2
Sergipano
1
Sul-Matogrossense
2
Tocantinense
1
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
Brasileiro Women
7
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Bulgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cambogia
>
C-League
5
Camerun
>
Elite One
8
Elite Two
8
Canada
>
Canadian Premier League
Soccer League
Canadian Championship
Cehia
>
Synot liga
8
Druha Liga
7
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
1
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
8
Copa Chile
Super Cup
China
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Cipru
>
1. Division
7
2. Division
8
3. Division
8
Cypriot Cup
Super Cup
Columbia
>
Primera A
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
Coreea De Sud
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Costa Rica
>
Primera División
Liga de Ascenso
7
Croația
>
HNL
5
First NL
5
Croatian Cup
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
DR Congo
>
Super League
2
Danemarca
>
Superliga
6
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
2
Elitedivisionen Women
6
Djibouti
>
Division 1
5
Ecuador
>
Serie A
8
Serie B
1
Egipt
>
Premier
9
Second League
10
Egypt Cup
Super Cup
El Salvador
>
Primera Division
Elveția
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
8
Fiji
>
National Football League
5
Filipine
>
Football League
Finlanda
>
Veikkausliiga
Ykkonen
Kakkonen
Suomen Cup
Franța
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
4
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
6
Gambia
>
GFA League
Georgia
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Germania
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
8
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
11
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
8
Oberliga NOFV Sud
3
Oberliga Schleswig Holstein
7
Oberliga Hamburg
10
Oberliga Bremen
3
Oberliga Niedersachsen
4
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
8
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
4
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
5
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
2
Ghana
>
Premier League
9
Gibraltar
>
National League
5
Grecia
>
Super League
7
Super League 2
4
Football League
Greek Cup
Guatemala
>
Liga Nacional
4
Primera Division
5
Guineea
>
Ligue 1
1
Haiti
>
Championnat National
Honduras
>
Liga Nacional
5
Hong Kong
>
Premier League
5
Second Division
6
FA Cup
India
>
I-League
7
Super League
6
Indonezia
>
Liga 1
7
Liga 2
Insulele Feroe
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Iran
>
IPL
2
League 1
1
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
1
Irlanda
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Islanda
>
Premier League
1. Division
2. Division
Icelandic Cup
2
League Cup
Israele
>
Premier League
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Italia
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
30
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
9
Serie D Group D
9
Serie D Group E
8
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
12
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Ivory Coast
>
Ligue 1
1
Jamaica
>
Premier League
7
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
6
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kazahstan
>
Premier League
6
First Division
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
7
Kosovo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kuwait
>
Premier League
5
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
5
Lesotho
>
Premier League
Letonia
>
Virsliga
5
1. Liga
Latvian Cup
Liban
>
Premier League
3
Libia
>
Premier League
Lituania
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Luxembourg
>
National Division
8
Macao
>
Elite League
5
Macedonia de Nord
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Malaezia
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Malawi
>
Super League
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
7
First Division
FA Trophy
4
Maroc
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
9
Mauritania
>
Ligue 1
6
Mauritius
>
Mauritian League
2
Mexic
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
3
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
16
Liga Premier Serie B
8
Moldova
>
Divizia Nationala
6
Moldovan Cup
Mongolia
>
Premier League
5
Muntenegru
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Myanmar
>
National League
N. Irlanda
>
Premiership
2
Championship
1
Irish Cup
2
Premiership Women
Nepal
>
A-Division League
Nicaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
Nigeria
>
Premier League
9
Norvegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
NM Cupen
Noua Zeelandă
>
Premiership
Regional Leagues
22
Oman
>
Professional League
6
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
6
Paraguay
>
Primera Division
4
Division Intermedia
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
9
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polonia
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
9
Liga 3
10
Campeonato de Portugal
31
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Qatar
>
Stars League
6
Q League
4
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Republica Congo
>
Premier League
7
Republica Dominicană
>
LDF
4
România
>
Liga 1
8
Liga 2
9
Romanian Cup
Super Cup
Rusia
>
Premier League
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
5
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
PFL - Center
PFL - Ural
PFL - East
PFL - Sud
8
Kubok
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
8
SUA
>
MLS
14
NASL
USL Championship
10
US Open Cup
San Marino
>
Campionato
8
Coppa Titano
Scoția
>
Prima Ligă Scoțiană
6
Championship
5
League One
5
League two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Senegal
>
Ligue 1
6
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
5
Singapur
>
S-League
S-Cup
Slovacia
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Slovenia
>
Prva Liga
3
2. Liga
8
Slovenian Cup
Somalia
>
Championship
Spania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
10
Tercera Division G3
8
Tercera Division G4
5
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
10
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
8
Tercera Division G11
7
Tercera Division G12
8
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
4
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
8
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Sudan
>
Premier League
Suedia
>
Superettan
8
Allsvenskan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Surinam
>
Hoofdklasse
5
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
Tailanda
>
Premier League
8
Thai League 2
9
Thai League 3
6
FA Cup
League Cup
Taiwan
>
Premier League
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
5
Togo
>
Championnat National
8
Trinidad și Tobago
>
TT Pro League
3
Tunisia
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
Turcia
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
7
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Ucraina
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Uganda
>
Premier League
8
Ungaria
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Uruguay
>
Primera Division
8
Segunda Division
6
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Venezuela
>
Primera Division
7
Segunda Division
Vietnam
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Zambia
>
Premier League
Zimbabwe
>
Premier League
9
Țara Galilor
>
Premier
4
Division 1
15
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
1
Țările de Jos
>
Eredivisie
9
Eerste Divisie
11
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Cupa KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Internaţional
Africa
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
4
CAF Confederations Cup
4
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
2
America de Nord și Centrală
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Pronosticuri Gol-Gol
<
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza/Final
Gol/Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
>
Gazda - Oaspete
Probabilitate in %
Nu
Da
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rezultat
CAF Champions League
CAF
Simba
Ahly Cairo
29/03/2024 19:00
53
47
Nu
0 - 2
2.46
27°
-
-
-
CAF
TP Mazembe
Petro Atletico
30/03/2024 14:00
70
30
Nu
0 - 2
2.31
23°
-
-
-
CAF
Young Africans
Sundowns FC
30/03/2024 19:00
63
37
Nu
0 - 1
1.82
27°
-
-
-
CAF
Esperance ST
ASEC Mimosas
30/03/2024 22:00
76
24
Nu
1 - 0
1.02
14°
-
-
-
CAF Confederations Cup
Ccc
Rivers United
USM Alger
31/03/2024 17:00
54
46
Nu
0 - 1
1.99
32°
-
-
-
Ccc
Stade Malien
Dreams FC
31/03/2024 18:00
67
33
Nu
0 - 0
1.53
40°
-
-
-
Ccc
Future FC
Zamalek SC
31/03/2024 20:00
56
44
Nu
0 - 0
2.33
24°
-
-
-
Ccc
Abu Salim
RSB Berkane
31/03/2024 20:00
61
39
Nu
0 - 2
1.70
24°
-
-
-
Euro U21 Qualification
E21
Montenegro U21
Albania U21
07/06/2024 14:00
46
54
Da
1 - 2
2.73
11°
-
-
-
Champions League Women
CLW
Barcelona W
Brann W
28/03/2024 18:45
87
13
Nu
5 - 0
3.11
16°
-
-
-
CLW
PSG W
Hacken W
28/03/2024 21:00
81
19
Nu
4 - 0
2.67
10°
-
-
-
Albania Super League
Al1
Egnatia Rrogozhine
FK Kukesi
29/03/2024 15:00
54
46
Nu
2 - 0
2.16
18°
-
-
-
Al1
Vllaznia Shkodër
Erzeni Shijak
29/03/2024 19:00
51
49
Nu
3 - 0
3.25
16°
-
-
-
Al1
KF Tirana
Teuta Durres
29/03/2024 19:00
47
53
Da
1 - 1
1.96
15°
-
-
-
Al1
KF Laci
Partizani Tirana
30/03/2024 15:00
61
39
Nu
0 - 1
2.00
21°
-
-
-
Al1
Dinamo Tirana
Skenderbeu
30/03/2024 18:00
60
40
Nu
0 - 1
1.74
16°
-
-
-
Al1
Dinamo Tirana
Teuta Durres
03/04/2024 17:00
55
45
Nu
0 - 1
2.25
13°
-
-
-
Albania League 1
Al2
KS Lushnja
FK Vora
28/03/2024 14:00
29
71
Da
2 - 2
3.13
18°
-
-
-
Algeria Division 1
Dz1
CR Belouizdad
ES Sétif
04/04/2024 22:00
60
40
Nu
1 - 0
1.58
13°
-
-
-
Dz1
MC El Bayadh
NC Magra
05/04/2024 15:45
69
31
Nu
1 - 0
1.42
10°
-
-
-
Dz1
ASO Chlef
JS Saoura
05/04/2024 22:00
49
51
Da
1 - 1
2.30
12°
-
-
-
Dz1
US Biskra
JS Kabylie
05/04/2024 22:00
49
51
Da
1 - 1
2.04
18°
-
-
-
Dz1
MC Alger
US Souf
05/04/2024 22:00
18
82
Da
3 - 2
6.00
13°
-
-
-
Dz1
ES Ben Aknoun
USM Khenchla
06/04/2024 15:45
49
51
Da
1 - 1
1.40
15°
-
-
-
Dz1
CS Constantine
Paradou AC
06/04/2024 22:00
45
55
Da
1 - 1
2.22
8°
-
-
-
Algieria Division 2
Dz2
USM El Harrach
AS Khroub
30/03/2024 15:30
47
53
Da
1 - 1
2.26
18°
-
-
-
Dz2
ESM Koléa
WA Boufarik
30/03/2024 15:30
68
32
Nu
0 - 0
1.13
-
-
-
Dz2
MSP Batna
E Sour Ghozlane
30/03/2024 15:30
59
41
Nu
1 - 0
1.88
18°
-
-
-
Dz2
O Médéa
RC Arbaa
30/03/2024 15:30
49
51
Da
1 - 1
2.20
17°
-
-
-
Dz2
JS Ghir Abadla
RC Kouba
30/03/2024 15:30
65
35
Nu
0 - 1
1.88
-
-
-
Dz2
MC El Eulma
CA Batna
30/03/2024 15:30
49
51
Da
1 - 1
1.88
18°
-
-
-
Dz2
MCB Oued Sly
ASM Oran
30/03/2024 15:30
49
51
Da
1 - 1
2.43
22°
-
-
-
Dz2
IRB Ouargla
HB Chelghoum Laid
30/03/2024 15:30
74
26
Nu
1 - 0
1.38
31°
-
-
-
Dz2
CR Témouchent
GC Mascara
30/03/2024 15:30
57
43
Nu
2 - 0
2.35
22°
-
-
-
Dz2
NRB Telaghema
Olympique Magrane
30/03/2024 15:30
65
35
Nu
0 - 1
1.67
20°
-
-
-
Dz2
JSM Tiaret
SKAF Khemis Miliana
30/03/2024 15:30
43
57
Da
2 - 1
2.96
16°
-
-
-
Dz2
Ain M'lila
IB Khemis Khechna
30/03/2024 15:30
49
51
Da
1 - 2
2.63
22°
-
-
-
Dz2
WA Mostaganem
SC Mecheria
30/03/2024 15:30
52
48
Nu
2 - 0
2.25
-
-
-
Algeria Algeria Cup
DzC
ES Mostaganem
NA Hussein Dey
29/03/2024 22:00
71
29
Nu
1 - 0
1.43
15°
-
-
-
DzC
CR Belouizdad
Olympique Akbou
29/03/2024 22:00
69
31
Nu
1 - 0
2.03
15°
-
-
-
DzC
USM Annaba
CS Constantine
29/03/2024 22:00
54
46
Nu
0 - 1
2.48
17°
-
-
-
DzC
US Biskra
MC Oran
29/03/2024 22:00
56
44
Nu
0 - 0
2.03
22°
-
-
-
DzC
ES Ben Aknoun
JS Jijel
30/03/2024 15:00
43
57
Da
2 - 1
2.78
19°
-
-
-
DzC
JS Azazga
WA Tlemcen
30/03/2024 15:00
81
19
Nu
2 - 0
2.14
-
-
-
DzC
USM Khenchla
MC Alger
30/03/2024 15:30
66
34
Nu
0 - 1
2.05
20°
-
-
-
Algeria U21 League
DzU
Ben Aknoun U21
Khenchela U21
04/04/2024 15:45
49
51
Da
1 - 1
1.00
15°
-
-
-
DzU
CS Constantine U21
Paradou AC U21
04/04/2024 15:45
49
51
Da
2 - 1
2.65
8°
-
-
-
DzU
El Bayadh U21
NC Magra U21
04/04/2024 15:45
69
31
Nu
2 - 0
2.04
10°
-
-
-
DzU
MC Alger U21
US Souf U21
04/04/2024 15:45
29
71
Da
3 - 1
3.67
13°
-
-
-
DzU
US Biskra U21
JS Kabylie U21
04/04/2024 15:45
56
44
Nu
0 - 2
2.33
18°
-
-
-
DzU
CR Belouizdad U21
ES Sétif U21
04/04/2024 15:45
31
69
Da
2 - 1
2.83
13°
-
-
-
DzU
ASO Chlef U21
JS Saoura U21
04/04/2024 22:00
45
55
Da
1 - 2
2.74
12°
-
-
-
DzU
MC Oran U21
USM Alger U21
04/04/2024 22:00
57
43
Nu
0 - 2
2.32
13°
-
-
-
Andorra Primera Divisió
Ad1
CE Carroi
UE Santa Coloma
06/04/2024 20:30
51
49
Nu
0 - 2
2.27
-4°
-
-
-
Ad1
FC Ordino
Pas de la Casa
07/04/2024 11:00
49
51
Da
1 - 1
0.92
-3°
-
-
-
Ad1
Inter d'Escaldes
Atlètic Amèrica
07/04/2024 13:30
51
49
Nu
3 - 0
3.83
-1°
-
-
-
Ad1
Esperança dAndorra
FC Santa Coloma
07/04/2024 16:00
26
74
Da
1 - 4
4.17
-6°
-
-
-
Ad1
Penya Encarnada
AC d'Escaldes
07/04/2024 18:30
21
79
Da
1 - 3
3.30
-4°
-
-
-
Andorra Copa Constitucio
AdC
Inter d'Escaldes
Pas de la Casa
24/04/2024 19:30
70
30
Nu
2 - 0
1.93
-1°
-
-
-
AdC
AC d'Escaldes
UE Santa Coloma
25/04/2024 19:30
46
54
Da
1 - 2
2.63
-1°
-
-
-
Andorra 2. Division
Ad2
UE Sant Julià
FC Santa Coloma B
07/04/2024 10:00
76
24
Nu
2 - 0
1.00
0°
-
-
-
Cancl.
Ad2
UE Santa Coloma B
Atlètic Club II
07/04/2024 13:00
29
71
Da
2 - 2
3.63
0°
-
-
-
Ad2
FC Rànger's
FS La Massana
07/04/2024 16:00
10
90
Da
2 - 4
5.09
-6°
-
-
-
Angola Girabola
Ao1
Petro Atletico
1º de Agosto
28/03/2024 01:00
45
55
Da
1 - 1
1.75
28°
-
-
-
Postp.
Ao1
CD Lunda Sul
Bravos do Maquis
29/03/2024 15:00
47
53
Da
2 - 1
2.60
26°
-
-
-
Ao1
Recreativo Libolo
Wiliet
30/03/2024 15:00
71
29
Nu
0 - 2
1.72
24°
-
-
-
Ao1
União de Malanje
São Salvador
30/03/2024 15:00
43
57
Da
3 - 1
3.75
22°
-
-
-
Ao1
Interclube Luanda
Desportivo Huíla
30/03/2024 15:30
80
20
Nu
0 - 0
1.21
29°
-
-
-
Ao1
Sagrada Esperanca
Santa Rita
30/03/2024 16:00
63
37
Nu
1 - 0
1.70
24°
-
-
-
Argentina Nacional B
Ar2
Guillermo Brown
Talleres (RdE)
29/03/2024 19:00
75
25
Nu
1 - 0
1.00
24°
-
-
-
Ar2
Agropecuario
Quilmes AC
29/03/2024 23:05
59
41
Nu
0 - 1
1.96
25°
-
-
-
Ar2
Arsenal Sarandi
Chacarita Juniors
30/03/2024 17:05
69
31
Nu
1 - 0
1.60
26°
-
-
-
Ar2
Gimnasia Mendoza
Colon Santa Fe
30/03/2024 19:00
58
42
Nu
0 - 1
1.63
27°
-
-
-
Ar2
Tristán Suárez
Ferro Carril Oeste
30/03/2024 20:00
43
57
Da
1 - 2
3.08
28°
-
-
-
Ar2
Club Almagro
Atletico Rafaela
30/03/2024 20:00
49
51
Da
1 - 1
2.04
28°
-
-
-
Ar2
Temperley
Defensores Unidos
30/03/2024 20:00
65
35
Nu
1 - 0
1.75
28°
-
-
-
Ar2
Nueva Chicago
Almirante Brown
31/03/2024 19:30
71
29
Nu
1 - 0
1.55
19°
-
-
-
Ar2
Gimnasia y Tiro
Estudiantes Río Cuarto
31/03/2024 20:00
80
20
Nu
1 - 0
0.50
24°
-
-
-
Ar2
Alvarado Mar del Plata
CA Güemes
31/03/2024 20:00
70
30
Nu
1 - 0
1.67
16°
-
-
-
Ar2
Racing de Cordoba
Gimnasia Jujuy
31/03/2024 20:30
64
36
Nu
1 - 0
2.46
27°
-
-
-
Ar2
Patronato Paraná
Deportivo Maipú
31/03/2024 21:00
76
24
Nu
2 - 0
1.25
27°
-
-
-
Ar2
All Boys
CA San Miguel
31/03/2024 21:45
49
51
Da
1 - 1
1.50
19°
-
-
-
Ar2
San Martin San Juan
Estudiantes BsAs
31/03/2024 23:00
49
51
Da
1 - 2
3.27
29°
-
-
-
Ar2
Brown de Adrogué
Deportivo Madryn
31/03/2024 23:00
86
14
Nu
0 - 0
1.75
19°
-
-
-
Ar2
Deportivo Morón
CA Atlanta
01/04/2024 00:00
49
51
Da
1 - 1
1.90
19°
-
-
-
Ar2
Defensores de Belgrano
San Telmo
01/04/2024 19:30
57
43
Nu
0 - 0
1.43
19°
-
-
-
Ar2
Mitre SdE
CA Aldosivi
01/04/2024 20:00
73
27
Nu
0 - 0
2.17
35°
-
-
-
Ar2
San Martín Tucumán
Chaco For Ever
02/04/2024 01:10
62
38
Nu
2 - 0
1.73
23°
1.50
2.50
1.50
Argentina Primera B Metropolitana
Ar3
CA Acassuso
Villa Dálmine
30/03/2024 19:30
49
51
Da
1 - 1
1.50
28°
-
-
-
Ar3
UAI Urquiza
Sacachispas
30/03/2024 19:30
49
51
Da
1 - 1
2.06
28°
-
-
-
Ar3
Colegiales
Deportivo Merlo
30/03/2024 19:30
48
52
Da
1 - 1
2.30
28°
-
-
-
Ar3
Villa San Carlos
Los Andes
30/03/2024 19:30
58
42
Nu
0 - 2
2.24
27°
-
-
-
Ar3
Sportivo Italiano
Ferrocarril Midland
30/03/2024 19:30
49
51
Da
1 - 1
1.93
28°
-
-
-
Ar3
Argentino Merlo
CA Fénix Pilar
30/03/2024 19:30
49
51
Da
1 - 1
2.17
28°
-
-
-
Ar3
Comunicaciones BA
Deportivo Armenio
30/03/2024 19:30
45
55
Da
1 - 1
1.98
28°
-
-
-
Ar3
San Martín Burzaco
Excursionistas BsAs
30/03/2024 20:40
63
37
Nu
2 - 0
2.25
26°
-
-
-
Ar3
Sportivo Dock Sud
Deportivo Laferrere
01/04/2024 19:30
49
51
Da
1 - 1
1.95
19°
-
-
-
Ar3
Flandria
Cañuelas FC
01/04/2024 19:30
38
62
Da
3 - 2
3.25
19°
-
-
-
Ar3
Liniers
Argentino Quilmes
02/04/2024 19:30
60
40
Nu
0 - 2
2.41
17°
-
-
-
Argentina Primera C Metropolitana
Ar4
Central Córdoba
Yupanqui
27/03/2024 23:00
70
30
Nu
1 - 0
1.75
28°
-
-
-
FT
0 - 3
(0 - 2)
Ar4
Mercedes
Berazategui
27/03/2024 23:00
51
49
Nu
0 - 2
1.75
24°
-
-
-
FT
2 - 3
(2 - 1)
Ar4
Ituzaingó
El Porvenir
27/03/2024 23:00
49
51
Da
1 - 1
1.85
24°
-
-
-
FT
1 - 4
(0 - 0)
Ar4
Deportivo Muñiz
Sportivo Barracas
28/03/2024 19:30
54
46
Nu
3 - 0
2.72
27°
-
-
-
Argentina Copa Argentina
ArC
Central Córdoba SdE
Quilmes AC
02/04/2024 20:00
74
26
Nu
0 - 0
1.78
23°
-
-
-
ArC
Unión Santa Fe
Gimnasia Mendoza
03/04/2024 20:45
55
45
Nu
0 - 0
1.88
22°
-
-
-
ArC
Instituto Córdoba
Talleres (RdE)
03/04/2024 23:00
68
32
Nu
0 - 1
2.16
18°
-
-
-
ArC
CA Huracán
Villa Mitre
04/04/2024 01:15
40
60
Da
1 - 2
3.14
18°
-
-
-
Argentina Copa de la Liga Profesional
ArC
CA Lanús
Unión Santa Fe
28/03/2024 01:30
69
31
Nu
1 - 0
1.70
22°
1.57
2.25
1.57
FT
2 - 2
(1 - 2)
ArC
Rosario Central
Barracas Central
29/03/2024 00:00
45
55
Da
1 - 1
1.82
21°
2.10
2.10
1.67
ArC
Instituto Córdoba
Argentinos Juniors
29/03/2024 01:00
75
25
Nu
0 - 0
1.66
25°
1.62
2.20
1.62
ArC
Defensa y Justicia
Estudiantes La Plata
29/03/2024 22:00
47
53
Da
1 - 1
2.15
25°
2.10
2.10
1.67
ArC
CA Tigre
Belgrano Córdoba
29/03/2024 22:00
43
57
Da
1 - 1
1.99
25°
2.10
2.10
1.67
ArC
CA Huracán
River Plate
30/03/2024 00:30
62
38
Nu
0 - 1
2.03
23°
1.67
2.10
1.67
ArC
Boca Juniors
San Lorenzo
30/03/2024 21:00
64
36
Nu
0 - 0
2.12
27°
1.50
2.50
1.50
ArC
Central Córdoba SdE
Racing Club
30/03/2024 23:00
47
53
Da
1 - 1
1.94
39°
2.00
2.00
1.73
ArC
Talleres Córdoba
Vélez Sársfield
31/03/2024 01:00
57
43
Nu
1 - 0
2.18
27°
1.80
1.91
1.80
ArC
Gimnasia La Plata
Deportivo Riestra
31/03/2024 20:00
43
57
Da
1 - 1
2.22
19°
2.20
2.20
1.62
ArC
Sarmiento Junín
Newell's Old Boys
31/03/2024 20:00
61
39
Nu
0 - 0
1.90
19°
1.53
2.38
1.53
ArC
Independiente
Atlético Tucumán
31/03/2024 22:30
72
28
Nu
0 - 1
1.88
19°
1.50
2.50
1.50
ArC
Independiente Rivadavia
CA Banfield
01/04/2024 01:00
46
54
Da
2 - 2
2.79
23°
2.10
2.10
1.67
ArC
CA Platense
Godoy Cruz
01/04/2024 23:00
43
57
Da
1 - 1
1.68
18°
2.25
2.25
1.57
Argentina Torneo Federal A
Ar3
Def. Pronunciamiento
CA Douglas Haig
31/03/2024 00:00
49
51
Da
1 - 1
2.14
25°
-
-
-
Ar3
Club Cipolletti
Club Olimpo
31/03/2024 00:00
52
48
Nu
0 - 2
2.38
20°
-
-
-
Ar3
9 de Julio Rafaela
Sportivo Belgrano
31/03/2024 00:00
56
44
Nu
2 - 0
2.39
29°
-
-
-
Ar3
San Martín Mendoza
Juventud Unida SL
31/03/2024 00:00
70
30
Nu
0 - 0
1.42
23°
-
-
-
Ar3
Sportivo Las Parejas
Def. Belgrano (VR)
31/03/2024 00:00
61
39
Nu
2 - 0
2.04
27°
-
-
-
Ar3
Argentino Monte Maíz
Ciudad Bolivar
31/03/2024 00:00
36
64
Da
1 - 2
2.77
28°
-
-
-
Ar3
Villa Mitre
Sansinena
31/03/2024 00:00
54
46
Nu
2 - 0
1.98
16°
-
-
-
Ar3
Crucero del Norte
Sarmiento Resistencia
31/03/2024 00:00
67
33
Nu
0 - 1
2.09
26°
-
-
-
Ar3
Gutiérrez SC
Huracán Las Heras
31/03/2024 00:00
78
22
Nu
0 - 1
1.88
-
-
-
Mai
1970-01-01
<
Fotbal pronosticurile
>
{"2":"Februarie 2024","3":"Martie 2024","4":"Aprilie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Meci selectat
Zw1
Manica Diamonds FC
Chegutu Pirates
28/03/2024 14:00
1
Major League Soccer Eastern Conference
OVERALL TABLE
PCT
MJ
V
E
Î
+/-
1
FC Cincinnati
11
5
3
2
0
3
2
Inter Miami CF
10
6
3
1
2
4
3
New York Red Bulls
10
5
3
1
1
3
4
Columbus Crew
10
5
3
1
1
3
5
Toronto FC
10
5
3
1
1
3
6
Montreal Impact
7
4
2
1
1
1
7
Charlotte FC
7
5
2
1
2
1
8
Philadelphia Union
6
4
1
3
0
2
9
Atlanta United
6
4
2
0
2
2
10
DC United
6
5
1
3
1
0
11
Nashville SC
6
5
1
3
1
-4
12
Chicago Fire
5
5
1
2
2
-1
13
Orlando City SC
4
5
1
1
3
-6
14
New York City FC
3
5
1
0
4
-4
15
New England Revolution
1
5
0
1
4
-7
Major League Soccer Western Conference
OVERALL TABLE
PCT
MJ
V
E
Î
+/-
1
Minnesota United
10
4
3
1
0
4
2
Los Angeles Galaxy
9
5
2
3
0
3
3
Vancouver Whitecaps
7
4
2
1
1
3
4
Saint Louis City
7
5
1
4
0
2
5
Portland Timbers
7
5
2
1
2
1
6
Real Salt Lake
7
5
2
1
2
1
7
Los Angeles FC
7
5
2
1
2
1
8
Houston Dynamo
7
4
2
1
1
1
9
Sporting Kansas City
6
5
1
3
1
0
10
Colorado Rapids
5
5
1
2
2
-3
11
FC Dallas
3
4
1
0
3
-3
12
Austin FC
3
5
0
3
2
-3
13
San Jose Earthquakes
3
5
1
0
4
-5
14
Seattle Sounders
2
4
0
2
2
-2
Predictie al zilei
CLW
PSG W
Hacken W
28/03/2024 21:00
1
Video Highlight
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program