Acasă
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
X
SETăRI
Fus orar
MOD IMPLICIT
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Mai
Pronosticuri
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Comparatii echipe
Ce este forebet
Ligile mele
SUA
>
MLS
13
Fotbal
Pronosticuri azi
589
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
3
Pronosticuri maine
444
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
1248
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
146
Favorite
Liste
>
Britanic
Top European
4
European
165
American
168
African
78
Asiatic
101
Australijski
40
Internaţional
26
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
1
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
1
Ligue 1
1
Eredivisie
1
Liga Portugal
1
Braziliei Série A
12
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Africa De Sud
>
Premier League
1
National First Division
Nedbank Cup
1
Mtn 8 Cup
Albania
>
Super League
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Algeria
>
Ligue 1
9
Ligue 2
15
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
8
Andorra
>
Primera Divisio
2. Division
2
Copa Constitucio
Anglia
>
Premier League
Championship
League One
League Two
National League
National League N.
National League S.
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
7
Arabia Saudită
>
Liga Pro din Arabia Saudită
1st Division
King Cup
Super Cup
Argentina
>
Primera Division
14
Nacional B
17
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
First League
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
2
Australia
>
A-League
Npl NSW
7
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
5
Npl Victoria
6
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
Austria
>
Bundesliga
Erste Division
Regionalliga East
1
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
6
Landesliga Burgenland
4
Landesliga Niederösterreich
6
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
5
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Azerbaidjan
>
Premier League
First Division
Azerbaijan Cup
1
Bahrain
>
Premier League
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesh
>
Premier League
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
1
2e Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Belize
>
Premier League
Benin
>
League 1
8
Bermuda
>
Premier Division
Bielorusia
>
Vyscha Liga
5
Pershaya Liga
9
Bielorusia Reserves
Cupa Bielorusiei
Women Premier League
1
Second League
Super Cup
Women's Cup
Bolivia
>
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Bosnia și Herțegovina
>
Premier league
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
8
Botswana
>
Premier League
Brazilia
>
Braziliei Série A
12
Serie B
8
Serie C
11
Serie D
31
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
5
Catarinense
Catarinense 2
5
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
1
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
5
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
1
Roraimense
1
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
2
Carioca U20
Mineiro U20
5
Paranaense U19
Paulista U20
17
Brasileiro Women
8
Paulista Women
1
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Bulgaria
>
First League
Second Leaguе
Third League - South-East
9
Third League - South-West
9
Third League - North-East
5
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cambogia
>
C-League
Camerun
>
Elite One
Elite Two
Canada
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
Cehia
>
Synot liga
2
Druha Liga
CFL
12
MSFL
4
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
6
Division F
8
Chile
>
Primera Division
9
Primera B
9
Copa Chile
Super Cup
China
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
Cipru
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Columbia
>
Primera A
3
Primera B
2
Super Cup
Copa Colombia
Coreea De Sud
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
7
FA Cup
Costa Rica
>
Primera División
Liga de Ascenso
Croația
>
HNL
First NL
6
Croatian Cup
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
DR Congo
>
Super League
3
Danemarca
>
Superliga
1. Division
6
2. Division
3
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Djibouti
>
Division 1
Ecuador
>
Serie A
7
Serie B
5
Egipt
>
Premier
1
Second League
Egypt Cup
4
Super Cup
El Salvador
>
Primera Division
Elveția
>
Super League
Challenge League
Swiss Cup
1
Estonia
>
Meistriliiga
4
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
5
Fiji
>
National Football League
5
Filipine
>
Football League
7
Finlanda
>
Veikkausliiga
2
Ykkosliiga
4
Kakkonen
10
Suomen Cup
Franța
>
Ligue 1
1
Ligue 2
National
National 2
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
1
Georgia
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Germania
>
Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
Regionalliga West
Regionalliga Bayern
Regionalliga Play-Off
1
Oberliga NOFV Nord
6
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
4
Oberliga Bayern Nord
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Bayern Play-offs
3
Oberliga Niederrhein
8
Oberliga Play-offs
1
Junioren Bundesliga
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
2. Bundesliga Women
DFB Pokal Women
Ghana
>
Premier League
8
Gibraltar
>
National League
Grecia
>
Super League
Super League 2
Football League
Greek Cup
Guatemala
>
Liga Nacional
Primera Division
1
Guineea
>
Ligue 1
4
Haiti
>
Championnat National
Honduras
>
Liga Nacional
Hong Kong
>
Premier League
Second Division
FA Cup
1
India
>
I-League
Super League
Indonezia
>
Liga 1
Liga 2
Insulele Feroe
>
Premier League
5
1. Deild
3
Faroe Islands Cup
Iran
>
IPL
8
League 1
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
Irlanda
>
Premier League
3
First Division
5
FAI Cup
Islanda
>
Premier League
5
1. Division
2
2. Division
4
Icelandic Cup
League Cup
Israele
>
Premier League
Liga Leumit
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Italia
>
Serie A
1
Serie B
1
Serie C
2
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
2
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
Primavera 2
1
Primavera 3
1
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
Coppa Italia Women
Ivory Coast
>
Ligue 1
7
Jamaica
>
Premier League
Japonia
>
J-League
9
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kazahstan
>
Premier League
6
First Division
8
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
9
Kosovo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kuwait
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
Lesotho
>
Premier League
Letonia
>
Virsliga
5
1. Liga
7
Latvian Cup
11
Liban
>
Premier League
Libia
>
Premier League
1
Lituania
>
A Lyga
4
1 Lyga
5
Lithuanian Cup
Super Cup
Luxembourg
>
National Division
1
Macao
>
Elite League
4
Macedonia de Nord
>
First League
Second League
Macedonian Cup
Malaezia
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Malawi
>
Super League
6
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Maroc
>
Botola 1
8
Botola 2
2
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
7
Mauritius
>
Mauritian League
2
Mexic
>
Primera Division
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Moldova
>
Divizia Nationala
Moldovan Cup
Mongolia
>
Premier League
4
Muntenegru
>
First League
2
Second League
Crnogorski Kup
Myanmar
>
National League
N. Irlanda
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
4
Nepal
>
A-Division League
Nicaragua
>
Primera Division
1
Liga Primera U20
Nigeria
>
Premier League
10
Norvegia
>
Eliteserien
8
1. Division
7
2. Division
14
NM Cupen
Noua Zeelandă
>
Premiership
Regional Leagues
1
Oman
>
Professional League
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
1
Paraguay
>
Primera Division
6
Division Intermedia
6
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
Segunda División
5
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polonia
>
Ekstraklasa
1. Liga
1
2. Liga
1
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
1
Segunda Liga
1
Liga 3
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Qatar
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Republica Congo
>
Premier League
7
Republica Dominicană
>
LDF
4
România
>
Liga 1
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Rusia
>
Premier League
2
1. Division
Fnl 2 - Division A Gold
5
Fnl 2 - Division A Silver
5
PFL - West
9
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - Sud
8
Kubok
1
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
SUA
>
MLS
13
NASL
USL Championship
11
US Open Cup
San Marino
>
Campionato
Coppa Titano
Scoția
>
Prima Ligă Scoțiană
Championship
League One
League two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
Prva Liga
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
9
Singapur
>
S-League
4
S-Cup
Slovacia
>
Fortuna Liga
2. liga
Slovak Cup
Slovenia
>
Prva Liga
2. Liga
Slovenian Cup
Somalia
>
Championship
6
Spania
>
LaLiga
Segunda Division
11
Primera División RFEF
5
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
5
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
18
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Sudan
>
Premier League
Suedia
>
Superettan
8
Allsvenskan
8
Div 1 Norra
6
Div 1 Sodra
7
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Surinam
>
Hoofdklasse
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
Tailanda
>
Premier League
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
4
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
Togo
>
Championnat National
8
Trinidad și Tobago
>
TT Pro League
Tunisia
>
Ligue 1
5
Tunisia Cup
Ligue 2
6
Turcia
>
Süper Lig
TFF 1. Lig
TFF 2. Lig
1
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
UAE
>
Football League
9
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Ucraina
>
Premier League
2
Persha Liga
2
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
Uganda
>
Premier League
Ungaria
>
NB I
NB II
Magyar Kupa
Uruguay
>
Primera Division
8
Segunda Division
5
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
3
Uzbek Cup
Venezuela
>
Primera Division
1
Segunda Division
8
Vietnam
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
3
National Cup
Super Cup
Zambia
>
Premier League
9
Zimbabwe
>
Premier League
1
Țara Galilor
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Țările de Jos
>
Eredivisie
1
Eerste Divisie
Tweede Divisie
4
Derde Divisie
8
Cupa KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
KNVB Beker Women
Internaţional
Africa
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Campionilor UEFA
1
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
>
CONCACAF Champions League
1
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
26
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Eroare! Data introdusă este în afara intervalului!
Pronosticuri cartonașe 01.06.2024
<
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
>
20:00
Ora
Campionate
Gazda - Oaspete
Probabilitate in %
Sub/Peste
4.5
Pr.
Scorul cartonașelor
Med. de cartonase
Timp
Coef.cel mai inalt
Cartonașe
01.06.2024
Jp4
Honda FC
Okinawa SV
01/06/2024 06:00
76
24
Sub
0 - 2
2.19
24°
-
29
0 - 1
Jp4
Sony Sendai
Veertien Mie
01/06/2024 06:00
86
14
Sub
1 - 1
1.31
18°
-
29
0 - 0
AuT
Launceston United
Devonport City
01/06/2024 06:15
73
27
Sub
1 - 2
2.56
11°
-
11
- - -
AuS
Modbury Jets
Adelaide U21
01/06/2024 06:30
55
45
Sub
3 - 1
4.33
15°
-
AuT
Hobart Zebras
South Hobart
01/06/2024 06:30
73
27
Sub
1 - 2
2.64
11°
-
AuN
Lambton Jaffas
Edgeworth Eagles
01/06/2024 06:30
70
30
Sub
1 - 2
3.15
14°
-
Jp1
Sanfrecce
Jubilo Iwata
01/06/2024 07:00
68
32
Sub
2 - 1
2.99
20°
-
Jp2
Oita Trinita
Tokushima Vortis
01/06/2024 07:00
67
33
Sub
2 - 1
3.11
22°
-
Jp2
Fujieda MYFC
Ventforet Kofu
01/06/2024 07:00
79
21
Sub
1 - 1
2.30
23°
-
AuN
WS Wanderers Youth
Hills Brumbies
01/06/2024 07:00
58
42
Sub
2 - 2
3.77
15°
-
AuV
Manningham United Blues
Green Gully SC
01/06/2024 07:00
51
49
Sub
1 - 3
4.27
13°
-
AuV
Avondale FC
Melbourne Knights
01/06/2024 07:00
61
39
Sub
0 - 4
3.56
13°
-
Kr3
Busan Kyotong
Yeoju Citizen
01/06/2024 07:00
75
25
Sub
2 - 0
2.43
23°
-
Jp3
Matsumoto Yamaga
FC Imabari
01/06/2024 07:00
65
35
Sub
1 - 2
3.49
22°
-
Jp3
Omiya Ardija
Nagano Parceiro
01/06/2024 07:00
77
23
Sub
1 - 1
2.28
25°
-
Jp4
Tochigi Uva
Yokogawa Musashino
01/06/2024 07:00
79
21
Sub
1 - 1
1.93
24°
-
AuV
Moreland City
Port Melbourne SC
01/06/2024 07:15
45
55
Peste
3 - 2
5.21
13°
-
AuS
Campbelltown City
Croydon Kings
01/06/2024 07:30
43
57
Peste
3 - 2
5.41
15°
-
AuS
Adelaide Raiders
N.E. MetroStars
01/06/2024 07:30
39
61
Peste
3 - 2
5.62
15°
-
Jp1
Kashima Antlers
Yokohama Marinos
01/06/2024 08:00
63
37
Sub
1 - 3
3.55
23°
-
Jp1
Machida Zelvia
Albirex Niigata
01/06/2024 08:00
76
24
Sub
2 - 1
2.43
25°
-
Jp1
Shonan Bellmare
Gamba Osaka
01/06/2024 08:00
65
35
Sub
2 - 1
3.16
24°
-
AuN
Lake Macquarie FC
Charlestown City
01/06/2024 08:00
75
25
Sub
1 - 2
2.44
14°
-
Kr3
Gimhae City
Siheung Citizen
01/06/2024 08:00
80
20
Sub
1 - 1
1.84
24°
-
AuS
FK Beograd
Adelaide Olympic
01/06/2024 08:30
61
39
Sub
2 - 2
3.48
15°
-
AuT
Riverside Olympic
Kingborough Lions
01/06/2024 08:30
56
44
Sub
2 - 2
3.91
11°
-
AuT
Launceston City
Glenorchy Knights
01/06/2024 08:45
70
30
Sub
1 - 2
3.14
8°
-
Jp1
Urawa Red Diamonds
Vissel Kobe
01/06/2024 09:00
77
23
Sub
1 - 1
2.31
24°
-
Cn2
Yanbian Fude
Guangxi Baoyun
01/06/2024 09:00
55
45
Sub
2 - 2
4.04
11°
-
AuN
CCM Academy
APIA Tigers
01/06/2024 09:00
47
53
Peste
3 - 2
4.57
15°
-
AuV
Dandenong City
St Albans Saints
01/06/2024 09:00
56
44
Sub
3 - 1
4.27
11°
-
AuW
Olympic Kingsway
Balcatta
01/06/2024 09:00
68
32
Sub
2 - 1
3.42
21°
-
AuW
Bayswater City
Floreat Athena
01/06/2024 09:00
68
32
Sub
0 - 3
2.99
9°
-
AuW
Perth Glory Youth
Western Knights
01/06/2024 09:00
62
38
Sub
1 - 3
4.00
7°
-
AuW
Armadale SC
Stirling Lions
01/06/2024 09:00
49
51
Peste
2 - 3
4.62
7°
-
AuW
Inglewood United
Fremantle City
01/06/2024 09:00
72
28
Sub
1 - 2
2.88
7°
-
AuQ
Gold Coast Knights
Gold Coast United
01/06/2024 09:00
44
56
Peste
2 - 3
4.97
20°
-
AuN
Valentine Phoenix
Adamstown FC
01/06/2024 09:00
55
45
Sub
1 - 2
4.27
16°
-
Ph1
Tuloy
Philippine Army
01/06/2024 09:00
63
37
Sub
1 - 3
3.49
-
Kr1
Ulsan Hyundai
Jeonbuk Hyundai
01/06/2024 09:30
61
39
Sub
2 - 2
3.51
21°
-
Cn2
Wuxi Wugou
Heilongjiang Lava
01/06/2024 09:30
55
45
Sub
4 - 0
3.95
26°
-
AuN
NWS Spirit
Sutherland Sharks
01/06/2024 09:30
33
67
Peste
3 - 2
6.74
16°
-
AuS
Adelaide City
Para Hills Knights
01/06/2024 09:30
64
36
Sub
2 - 2
3.25
13°
-
AuQ
Peninsula Power
WDSC Wolves FC
01/06/2024 09:30
57
43
Sub
3 - 1
4.14
19°
-
AuN
Maitland FC
New Lambton
01/06/2024 09:30
56
44
Sub
1 - 3
3.99
11°
-
Kr2
GimPo Citizen
Jeonnam Dragons
01/06/2024 09:30
74
26
Sub
1 - 2
2.21
23°
-
HKC
Eastern AA
Sham Shui Po SA
01/06/2024 09:30
51
49
Sub
2 - 2
4.28
27°
-
Cn3
Shandong Taishan II
Tai'an Tiankuang
01/06/2024 10:00
99
1
Sub
0 - 0
0.06
33°
-
Kr3
Pocheon FC
Yangpyeong FC
01/06/2024 10:00
77
23
Sub
0 - 1
2.46
23°
-
Cz4
Pribram B
Jiskra Domažlice II
01/06/2024 10:00
83
17
Sub
1 - 1
1.51
13°
-
AuV
Altona Magic SC
Oakleigh Cannons
01/06/2024 10:15
66
34
Sub
0 - 3
2.96
12°
-
Cz3
Motorlet Praha
Povltavska FA
01/06/2024 10:15
68
32
Sub
1 - 2
3.12
16°
-
Cz3
Pardubice B
FK Kolín
01/06/2024 10:15
49
51
Peste
3 - 2
4.82
16°
-
Cz3
TJ Tatran Bohunice
Karvina II
01/06/2024 10:15
40
60
Peste
2 - 3
5.86
17°
-
Mn1
Tuv Azarganuud
Bayanzürkh Sporting
01/06/2024 10:15
66
34
Sub
1 - 2
3.18
20°
-
Cz4
Aritma Prague
Otava Katovice
01/06/2024 10:15
72
28
Sub
1 - 1
2.69
16°
-
Cz4
Štětí
Hrebec
01/06/2024 10:15
71
29
Sub
1 - 2
2.42
16°
-
Cz4
Újezd Praha 4
FK Louny
01/06/2024 10:15
75
25
Sub
2 - 0
2.03
16°
-
Cz4
Neratovice-Byskovice
Meteor Praha VIII
01/06/2024 10:15
58
42
Sub
2 - 0
3.84
16°
-
Cz4
Olympie Brezova
Brandys n. Labem
01/06/2024 10:15
76
24
Sub
1 - 0
2.24
13°
-
Cz4
Chrudim II
FK Pencin-Turnov
01/06/2024 10:15
85
15
Sub
1 - 1
1.21
16°
-
Cz4
OEZ Letohrad
Hlinsko
01/06/2024 10:15
92
8
Sub
1 - 0
0.68
15°
-
Cz4
Havlickuv Brod
TJ Sokol Lanzhot
01/06/2024 10:15
67
33
Sub
2 - 1
2.91
15°
-
Cz4
MSK Breclav
Líšeň II
01/06/2024 10:15
47
53
Peste
3 - 2
4.77
17°
-
Cz3
Sokol Brozany
FK Chlumec
01/06/2024 10:30
48
52
Peste
3 - 2
4.74
16°
-
Cz3
FK Prepere
FK Jablonec B
01/06/2024 10:30
53
47
Sub
4 - 0
4.17
14°
-
Cz3
FK Zlin B
Slovan Rosice
01/06/2024 10:30
53
47
Sub
3 - 1
4.16
15°
-
Cz4
FK Komarov
Viktoria Marianske L.
01/06/2024 10:30
68
32
Sub
2 - 0
2.87
13°
-
Cz4
Kosmonosy
Spoje Praha
01/06/2024 10:30
76
24
Sub
0 - 1
2.16
15°
-
Jp2
JEF United Chiba
Fagiano Okayama
01/06/2024 11:00
69
31
Sub
1 - 2
3.10
22°
-
Jp2
Yokohama FC
Ehime FC
01/06/2024 11:00
72
28
Sub
2 - 1
2.84
14°
-
AuN
Marconi Stallions
Rockdale City Suns
01/06/2024 11:00
45
55
Peste
2 - 3
4.87
16°
-
AuV
Hume City FC
South Melbourne
01/06/2024 11:00
54
46
Sub
1 - 2
4.24
12°
-
AuQ
Rochedale Rovers
QLD Lions
01/06/2024 11:00
46
54
Peste
4 - 1
4.84
20°
-
Cn3
Guangxi Hengchen
Guangxi Lanhang
01/06/2024 11:00
99
1
Sub
0 - 0
0.09
21°
-
Cz3
Teplice B
Hradec Kralove B
01/06/2024 11:00
60
40
Sub
2 - 2
3.81
16°
-
LvC
FK Ogre
Marupe
01/06/2024 11:00
64
36
Sub
2 - 2
3.44
-
AuN
St George City FA
Sydney Olympic
01/06/2024 11:15
40
60
Peste
2 - 4
5.44
9°
-
Ph1
Dynamic Herb Cebu
Garelli United
01/06/2024 11:30
68
32
Sub
0 - 2
3.26
32°
-
AuS
Adelaide Comets
SA Panthers
01/06/2024 11:45
71
29
Sub
1 - 2
2.62
10°
-
Ph1
Kaya FC
Manila Digger
01/06/2024 11:45
73
27
Sub
1 - 2
2.37
29°
-
Jp1
Kyoto Sanga
Cerezo Osaka
01/06/2024 12:00
60
40
Sub
3 - 1
3.77
19°
-
Kr1
Suwon FC
Incheon United
01/06/2024 12:00
57
43
Sub
1 - 2
4.33
18°
-
Kr1
Sangju Sangmu
Pohang Steelers
01/06/2024 12:00
84
16
Sub
0 - 2
1.46
17°
-
AuW
Perth SC
ECU Joondalup
01/06/2024 12:00
64
36
Sub
2 - 2
3.40
4°
-
Kr2
Seoul E-Land
Gyeongnam
01/06/2024 12:00
72
28
Sub
1 - 1
2.78
21°
-
Kr2
Ansan Greeners
Seongnam FC
01/06/2024 12:00
70
30
Sub
1 - 2
2.88
19°
-
Cn3
Hainan Star
Quanzhou Yaxin
01/06/2024 12:00
99
1
Sub
0 - 0
0.06
-
Kr3
Gangneung City
Daegu II
01/06/2024 12:00
78
22
Sub
2 - 1
2.50
15°
-
Pt3
Lusitano GC
UD Santarém
01/06/2024 12:00
47
53
Peste
2 - 3
4.76
21°
-
Pt3
SC Lusitânia
Vitória Setúbal
01/06/2024 12:00
39
61
Peste
3 - 3
5.49
17°
-
Ke2
MCF
Gusii
01/06/2024 12:00
83
17
Sub
0 - 2
1.59
25°
-
Ke2
Migori Youth
Silibwet
01/06/2024 12:00
95
5
Sub
1 - 0
0.54
27°
-
Se2
Degerfors IF
Utsiktens BK
01/06/2024 13:00
56
44
Sub
0 - 4
3.89
29°
-
Cn2
Shenyang City
Qingdao Red Lions
01/06/2024 13:00
47
53
Peste
3 - 2
4.81
16°
-
By2
FK Orsha
BATE II
01/06/2024 13:00
51
49
Sub
2 - 2
4.49
23°
-
Se3
Örebro Syrianska IF
Karlbergs BK
01/06/2024 13:00
69
31
Sub
2 - 1
3.05
28°
-
Se4
Torslanda IK
Tvaakers IF
01/06/2024 13:00
73
27
Sub
1 - 1
2.53
-
No3
Stjørdals-Blink
FK Gjøvik-Lyn
01/06/2024 13:00
65
35
Sub
1 - 2
3.41
16°
-
No3
Vard Haugesund
Eik-Tonsberg
01/06/2024 13:00
49
51
Peste
3 - 2
4.65
13°
-
Cn3
Dalian Kuncheng
Langfang Glory City
01/06/2024 13:00
99
1
Sub
0 - 0
0.16
21°
-
Lt2
FK Nevezis
FK Tauras
01/06/2024 13:00
45
55
Peste
2 - 3
4.84
23°
-
Mo1
Jia Hua
CD Monte Carlo
01/06/2024 13:00
76
24
Sub
0 - 2
2.02
26°
-
De5
Tasmania Berlin
Sparta Lichtenberg
01/06/2024 13:00
66
34
Sub
3 - 0
3.06
-
De5
SV Sonsbeck
Union Nettetal
01/06/2024 13:00
83
17
Sub
0 - 1
1.48
18°
-
Mn1
Deren
Bavarians
01/06/2024 13:15
67
33
Sub
2 - 1
2.86
17°
-
Ee1
Flora Tallinn
Paide
01/06/2024 13:30
41
59
Peste
2 - 3
5.38
16°
-
Cn2
Suzhou Dongwu
Yunnan Yukun
01/06/2024 13:30
70
30
Sub
2 - 1
3.05
27°
-
Cn3
Xi'an Ronghai
Beijing BIT FC
01/06/2024 13:30
98
2
Sub
0 - 0
0.19
18°
-
Ru1
Akron Togliatti
FK Ural
01/06/2024 14:00
70
30
Sub
1 - 2
2.76
24°
-
No3
Lysekloster
IL Hodd
01/06/2024 14:00
64
36
Sub
2 - 2
3.51
-
Dk3
Hellerup IK
Skive IK
01/06/2024 14:00
64
36
Sub
2 - 2
3.54
24°
-
Dk3
Brabrand IF
Fremad Amager
01/06/2024 14:00
76
24
Sub
1 - 2
2.23
22°
-
Tj1
FK Istaravshan
FK Khujand
01/06/2024 14:00
79
21
Sub
1 - 1
1.67
27°
-
Ke2
Modern Coast Rangers
Kibera Black Stars
01/06/2024 14:00
84
16
Sub
0 - 2
1.54
28°
-
Et1
Awassa Kenema
Adama Kenema
01/06/2024
58
42
Sub
3 - 1
3.83
28°
-
Postp.
ByW
Dnepr Mogilev W
Smorgon W
01/06/2024 14:00
97
3
Sub
1 - 0
0.32
23°
-
BrM
Coimbra U20
Contagem U20
01/06/2024 14:00
64
36
Sub
3 - 0
3.11
19°
-
De5
Tennis Borussia Berlin
RSV Eintracht
01/06/2024 14:00
68
32
Sub
2 - 1
2.75
-
Nl4
GVV Unitas
Dongen
01/06/2024 14:00
84
16
Sub
1 - 0
1.43
18°
-
Nl4
SV AWC
VV Smitshoek
01/06/2024 14:00
93
7
Sub
0 - 0
0.72
-
AtL
Bürmoos
Salzburger AK
01/06/2024 14:00
97
3
Sub
0 - 0
0.16
10°
-
Cz4
SK Český Brod
Admira Praha II
01/06/2024 14:00
86
14
Sub
0 - 1
1.14
17°
-
Ge1
FC Samtredia
Dinamo Batumi
01/06/2024 14:30
66
34
Sub
1 - 2
3.04
19°
-
Nl3
SteDoCo
Harkemase Boys
01/06/2024 14:30
95
5
Sub
1 - 0
0.54
18°
-
Nl3
SC Genemuiden
TEC VV
01/06/2024 14:30
96
4
Sub
0 - 1
0.28
20°
-
Nl3
Excelsior Maassluis
USV Hercules
01/06/2024 14:30
67
33
Sub
2 - 1
3.25
16°
-
Mw1
Moyale Barracks
Azam Tigers
01/06/2024 14:30
93
7
Sub
0 - 0
0.72
24°
-
Mw1
Mighty Wanderers
Dedza Dynamos
01/06/2024 14:30
68
32
Sub
2 - 1
3.04
27°
-
Mw1
MAFCO
Creck
01/06/2024 14:30
86
14
Sub
0 - 1
1.13
27°
-
Mw1
FOMO
Ekwendeni Hammers
01/06/2024 14:30
90
10
Sub
0 - 1
1.10
-
Ph1
Mendiola FC
Taguig
01/06/2024 14:30
48
52
Peste
2 - 3
5.01
-
Nl4
VV Scherpenzeel
HBC
01/06/2024 14:30
90
10
Sub
1 - 0
0.28
-
Nl4
Staphorst
JOS Watergraafsmeer
01/06/2024 14:30
99
1
Sub
0 - 0
0.09
21°
-
Se1
IFK Göteborg
IF Elfsborg
01/06/2024 15:00
43
57
Peste
2 - 3
5.19
25°
-
Se1
Brommapojkarna
Malmö FF
01/06/2024 15:00
61
39
Sub
1 - 3
3.60
24°
-
Se2
IK Brage
Östers IF
01/06/2024 15:00
48
52
Peste
2 - 3
4.57
21°
-
Se2
Östersunds FK
Sandvikens IF
01/06/2024 15:00
56
44
Sub
3 - 1
4.14
19°
-
Dk2
AC Horsens
HB Koge
01/06/2024 15:00
64
36
Sub
1 - 2
3.47
24°
-
Dk2
B93 København
Hillerod
01/06/2024 15:00
65
35
Sub
2 - 0
3.30
21°
-
Dk2
Næstved BK
FC Helsingor
01/06/2024 15:00
49
51
Peste
3 - 2
4.84
22°
-
By1
Naftan Novopolotsk
FC Isloch
01/06/2024 15:00
71
29
Sub
2 - 1
3.10
23°
-
By2
ABFF U17
Ostrovets FC
01/06/2024 15:00
76
24
Sub
0 - 2
2.45
-
No3
FK Arendal
Notodden FK
01/06/2024 15:00
62
38
Sub
2 - 2
3.48
24°
-
No3
Strommen IF
Strindheim IL
01/06/2024 15:00
70
30
Sub
1 - 2
2.92
26°
-
Nl3
Kozakken Boys
Blauw Geel '38
01/06/2024 15:00
81
19
Sub
1 - 0
1.86
18°
-
Uy2
CA Rentistas
Plaza Colonia
01/06/2024 15:00
44
56
Peste
3 - 2
4.82
12°
-
Zm1
Nkana FC
Zanaco FC
01/06/2024 15:00
49
51
Peste
4 - 1
4.70
27°
-
Zm1
Mufulira Wanderers
ZESCO United
01/06/2024 15:00
67
33
Sub
1 - 1
3.15
26°
-
Zm1
Nkwazi FC
Green Eagles
01/06/2024 15:00
69
31
Sub
1 - 1
2.85
26°
-
Zm1
Prison Leopards
Konkola Blades
01/06/2024 15:00
63
37
Sub
2 - 0
3.73
27°
-
Zm1
Napsa Stars
Power Dynamos
01/06/2024 15:00
78
22
Sub
1 - 1
1.78
26°
-
Zm1
Forest Rangers
Kansanshi Dynamos
01/06/2024 15:00
70
30
Sub
1 - 1
2.55
26°
-
Zm1
Trident
Green Buffaloes
01/06/2024 15:00
82
18
Sub
0 - 2
1.49
27°
-
Zm1
Mutondo Stars
Red Arrows FC
01/06/2024 15:00
70
30
Sub
1 - 1
2.69
27°
-
Zm1
Man Utd Zambia
Kabwe Warriors
01/06/2024 15:00
64
36
Sub
0 - 2
3.28
27°
-
Tj1
Pandjsher Rumi
Istiklol Dushanbe
01/06/2024
72
28
Sub
2 - 1
2.38
-
Postp.
Tj1
CSKA Pamir
Regar-TadAZ
01/06/2024 15:00
85
15
Sub
0 - 2
1.31
23°
-
Mo1
Windsor Arch Ka I
Universidade de Macau
01/06/2024 15:00
81
19
Sub
0 - 2
1.70
26°
-
ZaC
Sundowns FC
Orlando Pirates
01/06/2024 15:00
46
54
Peste
2 - 3
5.07
21°
-
BrM
Boston City U20
Ipatinga U20
01/06/2024 15:00
31
69
Peste
6 - 2
6.56
23°
-
BrM
Betim U20
Atletico-MG U20
01/06/2024 15:00
59
41
Sub
1 - 3
3.55
24°
-
De5
KSV Baunatal
Hunfelder SV
01/06/2024 15:00
89
11
Sub
1 - 0
0.97
19°
-
De5
Türk Gücü Friedberg
Marburg
01/06/2024 15:00
75
25
Sub
1 - 1
2.30
18°
-
De5
SV Steinbach
Eddersheim
01/06/2024 15:00
81
19
Sub
0 - 1
1.99
19°
-
De5
Hanau 93
Fernwald
01/06/2024 15:00
89
11
Sub
0 - 1
0.96
18°
-
De5
FC Giessen
1960 Hanau
01/06/2024 15:00
71
29
Sub
1 - 1
2.56
20°
-
De5
Viktoria Griesheim
Waldgirmes
01/06/2024 15:00
88
12
Sub
1 - 1
0.92
16°
-
De5
Dietkirchen
Rot-Weiß Walldorf
01/06/2024 15:00
86
14
Sub
0 - 1
0.99
17°
-
De5
SV Adler Weidenhausen
Bayern Alzenau
01/06/2024 15:00
96
4
Sub
0 - 0
0.43
-
De5
E. Stadtallendorf
FC 1906 Erlensee
01/06/2024 15:00
91
9
Sub
0 - 1
0.62
19°
-
ItP
Venezia U19
Udinese U19
01/06/2024 15:00
55
45
Sub
1 - 3
4.41
22°
-
ItP
Modena U19
Avellino U19
01/06/2024 15:00
73
27
Sub
1 - 2
2.05
23°
-
AtL
Thalgau
Siezenheim
01/06/2024 15:00
90
10
Sub
1 - 0
0.81
11°
-
Ge2
WIT Georgia
Shturmi
01/06/2024 15:30
51
49
Sub
3 - 1
4.32
21°
-
Ge2
Gareji Sagarejo
Metalurgi Rustavi
01/06/2024 15:30
47
53
Peste
1 - 4
4.82
19°
-
De5
FV Ravensburg
Bissingen
01/06/2024 15:30
74
26
Sub
1 - 1
2.18
13°
-
De5
Normannia Schw.Gmünd
FC Nöttingen
01/06/2024 15:30
73
27
Sub
0 - 2
2.43
11°
-
De5
FC Villingen
1. CfR Pforzheim
01/06/2024 15:30
80
20
Sub
0 - 2
1.63
13°
-
De5
Reutlingen
Mutschelbach
01/06/2024 15:30
85
15
Sub
1 - 1
1.48
12°
-
De5
Göppinger SV
Hollenbach
01/06/2024 15:30
77
23
Sub
0 - 1
2.43
12°
-
De5
Backnang
Oberachern
01/06/2024 15:30
85
15
Sub
0 - 1
1.13
12°
-
De5
FC Holzhausen
SG Sonnenhof
01/06/2024 15:30
83
17
Sub
0 - 1
1.39
11°
-
De5
TSV Essingen
VfR Mannheim
01/06/2024 15:30
70
30
Sub
0 - 1
2.85
11°
-
De5
Offenburger FV
Denzlingen
01/06/2024 15:30
69
31
Sub
1 - 2
2.69
14°
-
AtL
Simmeringer SC
Union Mauer
01/06/2024 15:30
74
26
Sub
1 - 1
2.43
14°
-
AtL
Innsbrucker AC
SV Wörgl
01/06/2024 15:30
80
20
Sub
1 - 1
1.70
15°
-
AtW
SV Wals-Grünau
Bischofshofen
01/06/2024 15:30
73
27
Sub
1 - 2
2.34
12°
-
Kz1
Tobol Kostanay
Kaisar Kyzylorda
01/06/2024 16:00
38
62
Peste
3 - 2
5.43
16°
-
Lv1
BFC Daugavpils
Valmieras FK
01/06/2024 16:00
45
55
Peste
2 - 3
4.88
22°
-
Lt1
FK Suduva
FK Banga
01/06/2024 16:00
32
68
Peste
3 - 3
5.92
20°
-
No2
Levanger FK
IK Start
01/06/2024 16:00
63
37
Sub
2 - 2
3.50
14°
-
No2
Ranheim Fotball
Valerenga
01/06/2024 16:00
63
37
Sub
3 - 1
3.62
12°
-
No2
Kongsvinger
Bryne FK
01/06/2024 16:00
63
37
Sub
2 - 1
3.75
22°
-
No2
Asane Fotball
Sandnes Ulf
01/06/2024 16:00
73
27
Sub
1 - 2
2.34
14°
-
No2
Egersunds IK
Raufoss IL
01/06/2024 16:00
67
33
Sub
1 - 2
3.10
17°
-
No2
Sogndal
Stabaek
01/06/2024 16:00
79
21
Sub
1 - 1
2.32
21°
-
No2
Moss FK
Aalesund FK
01/06/2024 16:00
58
42
Sub
2 - 2
4.01
19°
-
Se3
Friska Viljor
Stockholm Internazionale
01/06/2024 16:00
63
37
Sub
2 - 2
3.52
-
Se4
FC Rosengard
Norrby IF
01/06/2024 16:00
64
36
Sub
3 - 1
3.25
18°
-
Se4
Ariana
BK Olympic Malmö
01/06/2024 16:00
67
33
Sub
1 - 2
3.21
-
Se4
Lunds BK
Jönköpings Södra
01/06/2024 16:00
57
43
Sub
2 - 1
3.93
19°
-
Se4
Oskarshamns AIK
Eskilsminne
01/06/2024 16:00
72
28
Sub
1 - 2
2.60
18°
-
Se4
Ängelholms FF
Onsala BK
01/06/2024 16:00
63
37
Sub
2 - 2
3.44
20°
-
Py2
CA Tembetary
Guaireña FC
01/06/2024 16:00
57
43
Sub
2 - 1
3.73
-
Py2
Sportivo Carapeguá
Encarnación
01/06/2024 16:00
64
36
Sub
2 - 1
3.58
23°
-
Lt2
FK Minija Kretinga
Hegelmann Litauen 2
01/06/2024 16:00
51
49
Sub
4 - 0
4.49
22°
-
EgC
Pharco FC
Al Wasta
01/06/2024 16:00
44
56
Peste
5 - 0
4.83
29°
-
Fo2
TB Tvoroyri
NSÍ II
01/06/2024 16:00
74
26
Sub
2 - 0
2.31
9°
-
De5
SF Baumberg
VfB Homberg
01/06/2024 16:00
59
41
Sub
1 - 2
3.84
19°
-
De5
VfR Garching
Fortuna Regensburg
01/06/2024 16:00
87
13
Sub
1 - 0
1.18
11°
-
De5
Würzburger FV
TSV Großbardorf
01/06/2024 16:00
89
11
Sub
1 - 0
0.80
16°
-
AtL
FC 1980 Wien
Dinamo Helfort
01/06/2024 16:00
77
23
Sub
0 - 2
1.89
14°
-
AtL
FV Austria XIII
ASV 13
01/06/2024 16:00
76
24
Sub
1 - 1
1.96
14°
-
AtL
Hellas Kagran
Vorwärts Brigittenau
01/06/2024 16:00
55
45
Sub
1 - 2
4.37
14°
-
Cz4
Břidličná
Bospor Bohumín
01/06/2024 16:00
86
14
Sub
0 - 2
1.48
16°
-
AtW
SC Rothis
Silz / Mötz
01/06/2024 16:00
81
19
Sub
1 - 1
1.68
16°
-
AtW
RW Rankweil
Pinzgau Saalfelden
01/06/2024 16:00
79
21
Sub
0 - 2
2.00
17°
-
AtW
Austria Salzburg
SVG Reichenau
01/06/2024 16:00
72
28
Sub
2 - 0
2.25
11°
-
Ae1
Baniyas
Ajman Club
01/06/2024 16:20
55
45
Sub
2 - 2
3.96
32°
-
Ae1
Khor Fakkan Club
Ittihad Kalba
01/06/2024 16:20
41
59
Peste
3 - 3
5.30
39°
-
Ae1
Bataeh SC
Emirates Club
01/06/2024 16:20
59
41
Sub
2 - 2
3.66
-
Tn1
Union Tataouine
Slimane
01/06/2024 16:30
70
30
Sub
1 - 1
2.85
35°
-
Tn1
ES Metlaoui
EGS Gafsa
01/06/2024 16:30
67
33
Sub
1 - 2
3.17
37°
-
Tn1
AS Marsa
CA Bizertin
01/06/2024 16:30
69
31
Sub
2 - 1
2.73
25°
-
Uz1
FC Bunyodkor
Neftchi Fergana
01/06/2024 16:30
48
52
Peste
1 - 4
4.69
28°
-
Ao1
Académica Lobito
São Salvador
01/06/2024 16:30
98
2
Sub
0 - 1
0.20
25°
-
Ao1
Santa Rita
União de Malanje
01/06/2024 16:30
90
10
Sub
0 - 0
0.87
29°
-
Ao1
1º de Agosto
Sagrada Esperanca
01/06/2024 16:30
68
32
Sub
2 - 0
3.29
25°
-
Ao1
Kabuscorp SC
Interclube Luanda
01/06/2024 16:30
73
27
Sub
2 - 0
2.75
25°
-
Ao1
Desportivo Huíla
Recreativo Libolo
01/06/2024 16:30
98
2
Sub
0 - 0
0.17
20°
-
Ao1
Bravos do Maquis
Petro Atletico
01/06/2024 16:30
92
8
Sub
0 - 0
0.74
30°
-
Tn2
Esperance Zarzis
CO Médenine
01/06/2024 16:30
95
5
Sub
0 - 1
0.45
26°
-
Tn2
AS Gabès
EO Sidi Bouzid
01/06/2024 16:30
95
5
Sub
1 - 0
0.56
25°
-
Tn2
ES Jerba Midoun
OC Kerkennah
01/06/2024 16:30
89
11
Sub
1 - 0
1.07
24°
-
Tn2
EM Mahdia
AS Rejiche
01/06/2024 16:30
86
14
Sub
1 - 0
1.26
24°
-
Tn2
Chebba
Rogba Tataouine
01/06/2024 16:30
96
4
Sub
0 - 1
0.37
24°
-
Cz4
Jiskra Rymarov
Bzenec
01/06/2024 16:30
71
29
Sub
0 - 1
2.85
16°
-
Ru1
Arsenal Tula
FK Nizhny Novgorod
01/06/2024 17:00
54
46
Sub
1 - 3
4.22
22°
-
Gh1
Bechem United
Aduana Stars
01/06/2024 17:00
73
27
Sub
0 - 2
2.85
32°
-
Gh1
All Stars FC
Bofoakwe Tano
01/06/2024 17:00
79
21
Sub
1 - 0
2.16
29°
-
By1
Arsenal Dzyarzhynsk
Dinamo Minsk
01/06/2024 17:00
72
28
Sub
1 - 2
2.90
19°
-
Ng1
Doma United
Lobi Stars
01/06/2024 17:00
66
34
Sub
2 - 1
3.35
39°
-
Ng1
Remo Stars
Kano Pillars
01/06/2024 17:00
70
30
Sub
2 - 1
2.60
31°
-
Dz2
RC Kouba
RC Arbaa
01/06/2024 17:00
73
27
Sub
2 - 1
2.37
20°
-
Dz2
MCB Oued Sly
O Médéa
01/06/2024 17:00
63
37
Sub
2 - 1
3.39
33°
-
Dz2
ASM Oran
WA Boufarik
01/06/2024 17:00
76
24
Sub
1 - 1
2.21
23°
-
Dz2
GC Mascara
ES Mostaganem
01/06/2024 17:00
68
32
Sub
2 - 1
3.06
29°
-
Dz2
SC Mecheria
SKAF Khemis Miliana
01/06/2024 17:00
64
36
Sub
0 - 2
3.50
-
Dz2
WA Mostaganem
JSM Tiaret
01/06/2024 17:00
59
41
Sub
1 - 2
3.95
-
Dz2
JS Ghir Abadla
NA Hussein Dey
01/06/2024 17:00
83
17
Sub
0 - 2
1.31
-
Dz2
CR Témouchent
ESM Koléa
01/06/2024 17:00
71
29
Sub
2 - 1
2.44
25°
-
Dz2
JS Bordj Ménaïel
IRB Ouargla
01/06/2024 17:00
82
18
Sub
1 - 1
1.62
28°
-
Dz2
MC El Eulma
USM El Harrach
01/06/2024 17:00
86
14
Sub
0 - 2
1.25
27°
-
Dz2
MO Constantine
Ain M'lila
01/06/2024 17:00
66
34
Sub
1 - 1
3.12
27°
-
Dz2
NRB Telaghema
MSP Batna
01/06/2024 17:00
67
33
Sub
1 - 2
2.98
29°
-
Dz2
Olympique Magrane
AS Khroub
01/06/2024 17:00
74
26
Sub
0 - 3
2.10
39°
-
Dz2
USM Annaba
E Sour Ghozlane
01/06/2024 17:00
67
33
Sub
0 - 2
3.34
22°
-
Dz2
CA Batna
HB Chelghoum Laid
01/06/2024 17:00
58
42
Sub
3 - 1
3.67
30°
-
Cz3
Slovan Velvary
Mlada Boleslav B
01/06/2024 17:00
61
39
Sub
2 - 2
3.60
16°
-
Cz3
Jiskra Domazlice
Sokol Hostouň
01/06/2024 17:00
53
47
Sub
2 - 2
4.15
13°
-
Cz3
CSK Uherský Brod
Fotbal Trinec
01/06/2024 17:00
56
44
Sub
2 - 2
3.95
15°
-
Cz3
Znojmo
Frydlant
01/06/2024 17:00
49
51
Peste
4 - 1
4.62
13°
-
Ge2
FC Spaeri
Sioni Bolnisi
01/06/2024 17:00
60
40
Sub
2 - 2
3.90
21°
-
Ge2
Lokomotivi Tbilisi
FC Khobi
01/06/2024 17:00
60
40
Sub
3 - 1
3.80
21°
-
Et1
Hambericho Durame
Sidama Bunna
01/06/2024
48
52
Peste
3 - 2
4.85
21°
-
Postp.
Fo2
Hoyvik
FC Suduroy
01/06/2024 17:00
91
9
Sub
0 - 0
0.81
10°
-
Es4
CD Huarte
CD Ardoi
01/06/2024 17:00
69
31
Sub
0 - 3
2.77
18°
-
De5
Gundelfingen
Türkspor Augsburg
01/06/2024 17:00
74
26
Sub
1 - 2
2.39
15°
-
Nl4
Achilles Veen
RKVV Westlandia
01/06/2024 17:00
78
22
Sub
0 - 1
2.47
-
AtL
Lauterach
FC Hard
01/06/2024 17:00
97
3
Sub
0 - 0
0.18
16°
-
AtL
FC Egg
Hörbranz
01/06/2024 17:00
95
5
Sub
1 - 0
0.25
13°
-
AtL
Höchst
FC Lustenau
01/06/2024 17:00
98
2
Sub
0 - 0
0.17
16°
-
AtL
Ritzing
SV Rudersdorf
01/06/2024 17:00
87
13
Sub
1 - 0
1.42
14°
-
Cancl.
AtL
Deutschkreutz
Edelserpentin
01/06/2024 17:00
87
13
Sub
0 - 0
1.13
15°
-
AtL
Union Edelweiss
Sankt Martin
01/06/2024 17:00
89
11
Sub
1 - 0
0.94
10°
-
AtL
Wohnbau Dietach
SPG Kornspitz Pregarten
01/06/2024 17:00
87
13
Sub
0 - 1
1.28
11°
-
AtL
FC Wels
GW Micheldorf
01/06/2024 17:00
94
6
Sub
1 - 0
0.59
11°
-
AtL
SV Seekirchen
SC Golling
01/06/2024 17:00
97
3
Sub
0 - 1
0.21
10°
-
AtL
Grödig
Adnet
01/06/2024 17:00
98
2
Sub
0 - 0
0.20
8°
-
AtL
ASKÖ Köttmannsdorf
Landskron
01/06/2024 17:00
84
16
Sub
0 - 2
1.41
16°
-
Cz4
Senco Doubravka
SK Klatovy
01/06/2024 17:00
92
8
Sub
0 - 1
0.54
14°
-
Cz4
FC Rokycany
Banik Sokolov
01/06/2024 17:00
94
6
Sub
1 - 0
0.46
13°
-
Cz4
FK Tachov
Petřín Plzeň
01/06/2024 17:00
85
15
Sub
1 - 0
1.72
13°
-
Cz4
Spartak Sobeslav
Slavoj Cesky Krumlov
01/06/2024 17:00
86
14
Sub
0 - 0
1.42
15°
-
Cz4
Ostrov
Chomutov
01/06/2024 17:00
65
35
Sub
1 - 1
3.12
17°
-
Cz4
Sokol Nespeky
SK Kladno
01/06/2024 17:00
87
13
Sub
0 - 0
1.20
16°
-
Cz4
Jiskra Usti nad Orlici
Velke Hamry
01/06/2024 17:00
89
11
Sub
0 - 0
1.06
17°
-
Cz4
FK Dobrovice
Slavia Hradec Králové
01/06/2024 17:00
80
20
Sub
0 - 1
2.14
13°
-
Cz4
SFK Vrchovina
FSC Stará Říše
01/06/2024 17:00
73
27
Sub
2 - 1
2.37
13°
-
Cz4
Kostelec na Hané
FK Kozlovice
01/06/2024 17:00
90
10
Sub
0 - 1
0.59
17°
-
Cz4
HFK Olomouc
Viktorie Přerov
01/06/2024 17:00
92
8
Sub
0 - 1
0.74
18°
-
Cz4
Sternberk
Nove Sady
01/06/2024 17:00
95
5
Sub
0 - 0
0.49
18°
-
Cz4
Holesov
Skastice
01/06/2024 17:00
94
6
Sub
1 - 0
0.34
17°
-
Cz4
FC Vsetin
TJ Novy Jicin
01/06/2024 17:00
46
54
Peste
5 - 0
4.60
16°
-
Cz4
Valasske Mezirici
ŠSK Bílovec
01/06/2024 17:00
89
11
Sub
1 - 0
1.10
16°
-
Cz4
Řepiště
Hlubina
01/06/2024 17:00
93
7
Sub
0 - 0
0.61
19°
-
AtW
TSV St. Johann
FC Wolfurt
01/06/2024 17:00
95
5
Sub
0 - 1
0.31
12°
-
AtW
SC Imst
Rheindorf Altach II
01/06/2024 17:00
83
17
Sub
0 - 1
1.39
0°
-
Se1
Sirius IK
Norrköping
01/06/2024 17:30
64
36
Sub
2 - 2
3.33
26°
-
Se1
Halmstads BK
GAIS
01/06/2024 17:30
64
36
Sub
2 - 2
3.41
17°
-
Ge1
FC Saburtalo
Samgurali Tsqaltubo
01/06/2024 17:30
47
53
Peste
3 - 2
4.79
21°
-
Hr2
Bijelo Brdo
NK Dugopolje
01/06/2024 17:30
51
49
Sub
1 - 3
4.45
25°
-
Hr2
Orijent Rijeka
NK Jarun
01/06/2024 17:30
60
40
Sub
1 - 2
3.76
20°
-
Hr2
Croatia Zmijavci
NK Sesvete
01/06/2024 17:30
47
53
Peste
2 - 4
4.73
21°
-
Hr2
NK Dubrava
NK Solin
01/06/2024 17:30
51
49
Sub
2 - 2
4.45
23°
-
Hr2
Cibalia Vinkovci
Vukovar '91
01/06/2024 17:30
46
54
Peste
3 - 2
4.93
23°
-
Ir1
Sanat Naft AC
Teraktor Sazi
01/06/2024 17:30
67
33
Sub
2 - 1
2.98
44°
-
Ir1
Esteghlal Khuzestan
Sorkhpooshan Pakdasht
01/06/2024 17:30
58
42
Sub
3 - 1
3.80
44°
-
Ir1
Malavan FC
Aluminium Arak
01/06/2024 17:30
74
26
Sub
1 - 2
2.33
23°
-
Ir1
Gol Gohar
Zob Ahan
01/06/2024 17:30
63
37
Sub
0 - 3
3.11
33°
-
Ir1
Sepahan Esfahan
Caspian Qazvin
01/06/2024 17:30
63
37
Sub
2 - 2
3.38
35°
-
Ir1
Persepolis FC
Mes Rafsanjan
01/06/2024 17:30
76
24
Sub
1 - 2
2.20
36°
-
Ir1
Nassaji Mazandaran
Foolad Khuzestan
01/06/2024 17:30
53
47
Sub
0 - 3
4.48
25°
-
Ir1
Paykan FC
Esteghlal Tehran
01/06/2024 17:30
84
16
Sub
1 - 1
1.38
36°
-
CI1
RC Abidjan
Mouna
01/06/2024 17:30
70
30
Sub
1 - 1
2.79
28°
-
CI1
Stade Abidjan
ASEC Mimosas
01/06/2024 17:30
58
42
Sub
2 - 2
4.22
28°
-
CI1
Lys Sassandra
San Pédro
01/06/2024 17:30
89
11
Sub
1 - 0
1.06
27°
-
CI1
SO Armée
Bouaké FC
01/06/2024 17:30
95
5
Sub
0 - 1
0.33
31°
-
CI1
SOL FC
AS Indenié
01/06/2024 17:30
84
16
Sub
1 - 1
1.59
29°
-
CI1
SC Gagnoa
CO Korhogo
01/06/2024 17:30
87
13
Sub
0 - 1
1.20
27°
-
Ba2
TOSK Tesanj
Sloboda Tuzla
01/06/2024 17:30
55
45
Sub
0 - 3
4.10
24°
-
Ba2
Vis Simm-Bau
Rudar Kakanj
01/06/2024 17:30
41
59
Peste
3 - 2
5.48
25°
-
Ba2
Gornji Rahić
Zvijezda Gradacac
01/06/2024 17:30
54
46
Sub
1 - 2
4.28
24°
-
Ba2
Bratstvo Gracanica
Jedinstvo Bihac
01/06/2024 17:30
63
37
Sub
2 - 1
3.47
16°
-
Ba2
NK Tomislav
Budućnost Banovići
01/06/2024 17:30
71
29
Sub
2 - 1
2.56
16°
-
Ba2
Celik Zenica
Gradina Srebrenik
01/06/2024 17:30
58
42
Sub
3 - 1
3.64
23°
-
Ba2
Mladost DK
Radnik Hadzici
01/06/2024 17:30
63
37
Sub
1 - 3
3.30
25°
-
Ba2
Gorazde
Stupcanica
01/06/2024 17:30
83
17
Sub
1 - 1
1.21
24°
-
Ba3
Famos Vojkovici
Borac Kozarska Dubica
01/06/2024 17:30
87
13
Sub
1 - 0
1.02
20°
-
Ba3
Ljubic Prnjavor
Romanija Pale
01/06/2024 17:30
85
15
Sub
0 - 1
1.23
24°
-
Ba3
Zeljeznicar Banja Luka
FK Slavija
01/06/2024 17:30
80
20
Sub
1 - 0
1.82
25°
-
Ba3
Sutjeska Foca
FK Modrica
01/06/2024 17:30
65
35
Sub
0 - 2
3.63
20°
-
Ba3
BSK Banja Luka
Drina Zvornik
01/06/2024 17:30
74
26
Sub
1 - 1
2.29
25°
-
Ba3
Sloboda Mrkonjic Grad
Nevesinje
01/06/2024 17:30
95
5
Sub
0 - 1
0.31
22°
-
Tg1
Togo Port
Tambo
01/06/2024 17:30
99
1
Sub
0 - 0
0.13
30°
-
Tg1
Doumbé de Mango
Binah
01/06/2024 17:30
89
11
Sub
0 - 1
0.98
40°
-
AtL
St. Peter
Scheiblingkirchen
01/06/2024 17:30
95
5
Sub
0 - 1
0.31
17°
-
AtL
Austria Klagenfurt II
Bleiburg
01/06/2024 17:30
90
10
Sub
1 - 0
0.85
-
No1
HamKam
SK Brann
01/06/2024 18:00
74
26
Sub
1 - 2
2.43
23°
-
Ee1
Levadia Tallinn
FC Kuressaare
01/06/2024 18:00
54
46
Sub
3 - 1
4.01
16°
-
Is1
KA Akureyri
IA Akranes
01/06/2024 18:00
29
71
Peste
3 - 3
6.46
9°
-
Kz1
FK Ordabasy
FC Zhetysu
01/06/2024 18:00
49
51
Peste
2 - 5
4.58
20°
-
Lt1
FK Panevezys
FA Siauliai
01/06/2024 18:00
35
65
Peste
3 - 2
5.80
18°
-
Is2
IBV Vestmannaeyjar
Fjölnir
01/06/2024 18:00
57
43
Sub
2 - 2
3.90
9°
-
Is2
Dalvik/Reynir
Grotta
01/06/2024 18:00
55
45
Sub
1 - 3
4.06
9°
-
Cz3
Usti nad Labem
Sokol Zivanice
01/06/2024 18:00
59
41
Sub
2 - 1
3.95
17°
-
Fo1
B68 Toftir
EB/Streymur
01/06/2024 18:00
40
60
Peste
2 - 3
5.50
11°
-
Fo1
Skala IF
IF Fuglafjordur
01/06/2024 18:00
60
40
Sub
3 - 1
3.55
11°
-
LvC
Skanstes
FK Salaspils
01/06/2024 18:00
58
42
Sub
2 - 0
3.75
17°
-
Is3
Haukar
Volsungur
01/06/2024 18:00
77
23
Sub
1 - 0
2.08
9°
-
Is3
IF Hottur
Kormakur
01/06/2024 18:00
85
15
Sub
1 - 1
1.33
15°
-
Es4
CD Ebro
Cuarte Industrial
01/06/2024 18:00
58
42
Sub
1 - 2
3.84
21°
-
Es4
Atlético Tordesillas
Salamanca CF
01/06/2024 18:00
71
29
Sub
2 - 1
2.55
18°
-
Nl4
Hoogeveen
Rohda Raalte
01/06/2024 18:00
88
12
Sub
0 - 0
0.89
17°
-
AtL
ASV Siegendorf
Schattendorf
01/06/2024 18:00
97
3
Sub
0 - 0
0.27
14°
-
AtL
SC Pinkafeld
Horitschon
01/06/2024 18:00
94
6
Sub
0 - 1
0.44
14°
-
AtL
Kilb
USC Rohrbach
01/06/2024 18:00
96
4
Sub
0 - 0
0.25
11°
-
AtL
Völs
Kundl SC
01/06/2024 18:00
93
7
Sub
0 - 0
0.50
-
AtL
SK Treibach
Spittal/Drau
01/06/2024 18:00
75
25
Sub
2 - 1
2.26
11°
-
AtL
ATUS Ferlach
Donau Klagenfurt
01/06/2024 18:00
75
25
Sub
1 - 1
2.20
15°
-
AtW
VfB Hohenems
Dornbirner SV
01/06/2024 18:00
74
26
Sub
1 - 0
2.33
15°
-
AtW
Kufstein
SC Schwaz
01/06/2024 18:00
85
15
Sub
0 - 2
1.16
13°
-
Sl1
Lamboi
Wilberforce Strikers
01/06/2024 18:15
93
7
Sub
0 - 1
0.40
31°
-
Ge1
Dinamo Tbilisi
Gagra Tbilisi
01/06/2024 18:30
55
45
Sub
3 - 1
3.91
17°
-
Ng1
Bendel Insurance
Katsina United
01/06/2024 18:30
80
20
Sub
0 - 2
1.70
26°
-
Cl2
Deportes Temuco
La Serena
01/06/2024 18:30
28
72
Peste
3 - 3
6.54
11°
-
Mr1
Tevragh-Zeïne
Ksar
01/06/2024 18:30
66
34
Sub
1 - 2
3.05
21°
-
Mr1
Kaedi
Garde Nationale
01/06/2024 18:30
65
35
Sub
1 - 2
3.14
39°
-
Sl1
Real Republicans
Kholifa Stars
01/06/2024 18:30
98
2
Sub
0 - 0
0.12
28°
-
Sl1
FC Kallon
Luawa
01/06/2024 18:30
81
19
Sub
1 - 1
1.70
28°
-
Es4
Portugalete
SD Beasain
01/06/2024 18:30
74
26
Sub
2 - 0
2.61
16°
-
Es4
AD Ceuta B
Xerez Deportivo
01/06/2024 18:30
84
16
Sub
1 - 1
1.38
19°
-
Es4
Atzeneta UE
Jove Español
01/06/2024 18:30
44
56
Peste
2 - 3
5.12
21°
-
AtL
Ortmann
Waidhofen/Thaya
01/06/2024 18:30
72
28
Sub
0 - 1
2.85
13°
-
Se2
Landskrona BoIS
Trelleborgs FF
01/06/2024 19:00
54
46
Sub
2 - 1
4.01
17°
-
By1
Neman Grodno
Dinamo Brest
01/06/2024 19:00
75
25
Sub
1 - 2
2.30
18°
-
Ae1
Sharjah SC
Wahda Abu Dhabi
01/06/2024 19:00
53
47
Sub
1 - 3
4.14
33°
-
Pt3
Pevidém SC
AD Os Limianos
01/06/2024 19:00
45
55
Peste
3 - 3
4.85
28°
-
Pt3
Amarante
São João de Ver
01/06/2024 19:00
24
76
Peste
3 - 4
7.31
26°
-
EgC
ENPPI Cairo
Nojom El Mostabel
01/06/2024 19:00
73
27
Sub
1 - 0
2.37
32°
-
EgC
Future FC
Petrol Asyut
01/06/2024 19:00
71
29
Sub
2 - 0
2.35
32°
-
Sl1
Bo Rangers
Old Edwardians
01/06/2024 19:00
89
11
Sub
0 - 1
0.82
26°
-
Es4
SD Torina
SD Laredo
01/06/2024 19:00
86
14
Sub
0 - 1
0.93
15°
-
AtL
FC Lendorf
ATSV Wolfsberg
01/06/2024 19:00
85
15
Sub
0 - 2
1.30
8°
-
Ar2
Nueva Chicago
Temperley
01/06/2024 19:05
44
56
Peste
2 - 4
4.72
19°
-
Ge1
Torpedo Kutaisi
FC Telavi
01/06/2024 19:30
45
55
Peste
1 - 4
5.01
16°
-
CI1
Stella Club
Denguelé Sports
01/06/2024 19:45
79
21
Sub
2 - 0
1.88
27°
-
Ma1
Olympique Safi
US Touarga
01/06/2024 20:00
42
58
Peste
3 - 3
5.57
20°
-
Ma1
Riadi Salmi
RSB Berkane
01/06/2024 20:00
49
51
Peste
2 - 3
4.54
26°
-
Ma1
Chabab Mohammédia
Maghreb Fès
01/06/2024 20:00
42
58
Peste
2 - 3
5.07
21°
-
Ma1
Hassania Agadir
CAYB Berrechid
01/06/2024 20:00
47
53
Peste
3 - 2
4.99
22°
-
Ma1
FUS Rabat
Mouloudia Oujda
01/06/2024 20:00
49
51
Peste
3 - 2
4.89
21°
-
Ma1
Khemis Zemamra
Ittihad Tanger
01/06/2024 20:00
45
55
Peste
2 - 3
5.18
26°
-
Ec1
SD Aucas
Imbabura SC
01/06/2024 20:00
33
67
Peste
3 - 3
6.04
22°
-
Br4
Santa Cruz de Natal RN
Maracanã/CE
01/06/2024 20:00
31
69
Peste
2 - 4
6.46
29°
-
Br4
Jacuipense/BA
Itabaiana/SE
01/06/2024 20:00
35
65
Peste
3 - 4
5.96
28°
-
Ar3
Atlético Camioneros
Juventud Unida SL
01/06/2024 20:00
57
43
Sub
2 - 2
3.95
18°
-
BrC
Caravaggio
Santa Catarina
01/06/2024 20:00
63
37
Sub
3 - 0
3.00
-
BrC
SERC Guarani/SC
Juventus/SC
01/06/2024 20:00
19
81
Peste
4 - 2
7.50
21°
-
BrM
North Esporte
URT MG
01/06/2024 20:00
65
35
Sub
0 - 3
3.19
-
BrP
Manthiqueira
Mauá
01/06/2024 20:00
66
34
Sub
0 - 3
2.81
25°
-
BrP
Mauaense
ECUS
01/06/2024 20:00
36
64
Peste
2 - 3
6.10
22°
-
BrP
Atlético Mogi
União Mogi
01/06/2024 20:00
47
53
Peste
3 - 2
5.06
21°
-
BrP
Santos U20
Portuguesa Santista U20
01/06/2024 20:00
54
46
Sub
2 - 2
4.02
22°
-
BrP
Corinthians U20
Juventus U20
01/06/2024 20:00
69
31
Sub
1 - 2
2.78
24°
-
BrP
Bragantino U20
SKA Brasil U20
01/06/2024 20:00
49
51
Peste
3 - 2
4.64
23°
-
BrP
Sao Paulo U20
Vital Ibiúna U20
01/06/2024 20:00
45
55
Peste
2 - 3
4.83
24°
-
BrP
Sertãozinho U20
Bandeirante U20
01/06/2024 20:00
81
19
Sub
1 - 1
1.47
-
BrM
América Mineiro U20
Inter de Minas U20
01/06/2024 20:00
52
48
Sub
2 - 1
3.89
24°
-
Ar2
Chacarita Juniors
CA Güemes
01/06/2024 20:30
40
60
Peste
4 - 2
5.38
19°
-
Ar3
Cañuelas FC
Deportivo Laferrere
01/06/2024 20:30
25
75
Peste
4 - 4
6.69
18°
-
Ar3
CA Fénix Pilar
Excursionistas BsAs
01/06/2024 20:30
21
79
Peste
4 - 2
7.17
22°
-
Ar3
Argentino Quilmes
CA Acassuso
01/06/2024 20:30
33
67
Peste
1 - 5
5.82
18°
-
Ar3
Deportivo Armenio
San Martín Burzaco
01/06/2024 20:30
25
75
Peste
4 - 4
6.56
20°
-
Ar3
Argentino Merlo
Sportivo Dock Sud
01/06/2024 20:30
38
62
Peste
2 - 3
5.39
22°
-
Ar3
Villa Dálmine
Villa San Carlos
01/06/2024 20:30
31
69
Peste
3 - 3
6.06
21°
-
Ar4
JJ Urquiza
Argentino Rosario
01/06/2024 20:30
29
71
Peste
3 - 3
6.18
18°
-
Ar4
Yupanqui
Defensores de Cambaceres
01/06/2024 20:30
19
81
Peste
2 - 4
7.42
19°
-
Ar4
Ituzaingó
Leandro Nicéforo Alem
01/06/2024 20:30
15
85
Peste
4 - 4
7.84
20°
-
Ar4
General Lamadrid
Central Ballester
01/06/2024 20:30
20
80
Peste
2 - 4
7.37
19°
-
Ar4
Mercedes
Juventud Unida SM
01/06/2024 20:30
37
63
Peste
3 - 2
5.64
20°
-
Ar4
Central Córdoba
CA Lugano
01/06/2024 20:30
28
72
Peste
3 - 4
6.63
22°
-
Br4
Avenida/RS
Barra
01/06/2024 20:30
48
52
Peste
2 - 3
4.74
23°
-
Ar3
Gimnasia C. Uruguay
Indep. de Chivilcoy
01/06/2024 20:30
52
48
Sub
1 - 3
4.23
22°
-
Ar3
CS Estudiantes (SL)
Ferro Carril Oeste (GP)
01/06/2024 20:30
58
42
Sub
2 - 2
3.76
21°
-
BrM
Tupi
Nacional AC MG
01/06/2024 20:30
42
58
Peste
1 - 4
5.03
16°
-
BrM
Betim
Democrata FC-SL/MG
01/06/2024 20:30
48
52
Peste
3 - 2
4.51
25°
-
UCL
Borussia Dortmund
Real Madrid
01/06/2024 21:00
67
33
Sub
1 - 2
3.23
16°
-
Br1
Grêmio
RB Bragantino
01/06/2024 21:00
38
62
Peste
3 - 3
5.55
18°
-
Br1
Vitória
Atlético GO
01/06/2024 21:00
41
59
Peste
3 - 3
5.37
26°
-
Py1
Tacuary FBC
Nacional Asunción
01/06/2024 21:00
62
38
Sub
1 - 3
3.47
22°
-
Py1
Sportivo Trinidense
Club Guaraní
01/06/2024 21:00
45
55
Peste
2 - 3
5.11
22°
-
Cl2
Santiago Morning
Deportes Santa Cruz
01/06/2024 21:00
26
74
Peste
3 - 3
6.80
22°
-
Ve2
Nueva Esparta
Fundación AIFI
01/06/2024 21:00
35
65
Peste
2 - 4
5.68
28°
-
Br4
Inter Limeira/SP
Patrocinense/MG
01/06/2024 21:00
57
43
Sub
2 - 2
3.94
18°
-
Br4
Manauara
Humaitá
01/06/2024 21:00
48
52
Peste
3 - 2
4.72
28°
-
Br4
Treze
América/RN
01/06/2024 21:00
54
46
Sub
2 - 2
3.83
22°
-
Br4
Petrolina/PE
Juazeirense
01/06/2024 21:00
33
67
Peste
2 - 5
6.04
27°
-
Ar3
Unión Sunchales
Central Norte Salta
01/06/2024 21:00
52
48
Sub
2 - 2
4.23
19°
-
BrM
Varginha EC
Caldense MG
01/06/2024 21:00
54
46
Sub
3 - 1
4.00
16°
-
BrP
Patriotas
Apucarana
01/06/2024 21:00
71
29
Sub
2 - 1
2.75
-
BrP
São Carlos
Colorado Caieiras
01/06/2024 21:00
70
30
Sub
0 - 3
2.37
18°
-
BrP
Inter de Bebedouro
Tanabi
01/06/2024 21:00
33
67
Peste
2 - 3
6.37
21°
-
It4
SS Cavese
Campobasso
01/06/2024 21:00
71
29
Sub
1 - 1
2.53
19°
-
Mr1
Nouakchott King's
AS Entou
01/06/2024 21:30
31
69
Peste
3 - 4
6.43
20°
-
Ve2
Fundación Lara
Ureña SC
01/06/2024 21:30
32
68
Peste
4 - 1
6.36
27°
-
Ve2
Deportivo Petare
Atlético La Cruz
01/06/2024 21:30
51
49
Sub
2 - 2
4.47
26°
-
Ve2
Bolívar SC (VEN)
Dinamo Puerto
01/06/2024 21:30
32
68
Peste
3 - 3
5.95
33°
-
Br4
União Rondonópolis MT
CRAC/GO
01/06/2024 21:30
36
64
Peste
2 - 3
5.48
29°
-
Br2
Brusque FC/SC
Novorizontino/SP
01/06/2024 22:00
43
57
Peste
4 - 2
5.31
15°
-
Co2
Tigres FC (COL)
Orsomarso SC
01/06/2024 22:00
30
70
Peste
3 - 5
6.16
18°
-
Br3
Sampaio Correa
Remo/PA
01/06/2024 22:00
37
63
Peste
1 - 4
5.51
14°
-
Br3
Confiança
Aparecidense GO
01/06/2024 22:00
57
43
Sub
3 - 1
3.81
24°
-
Ve2
Trujillanos FC
Héroes de Falcón
01/06/2024 22:00
51
49
Sub
2 - 2
4.00
30°
-
Ve2
Aragua
Atlético El Vigía
01/06/2024 22:00
48
52
Peste
4 - 1
4.55
28°
-
Ca1
Forge FC
York 9 FC
01/06/2024 22:00
48
52
Peste
2 - 3
4.59
22°
-
Br4
Princesa Solimões
Trem/AP
01/06/2024 22:00
58
42
Sub
1 - 2
3.66
27°
-
Br4
Ipatinga/MG
Nova Iguacu/RJ
01/06/2024 22:00
38
62
Peste
3 - 3
5.53
20°
-
Br4
ASA/AL
Retrô/PE
01/06/2024 22:00
40
60
Peste
2 - 3
5.32
22°
-
Br4
River/PI
Cametá/PA
01/06/2024 22:00
49
51
Peste
4 - 1
4.57
29°
-
BrG
Brasil Farroupilha
Gaúcho/RS
01/06/2024
30
70
Peste
3 - 3
6.04
12°
-
Postp.
BrG
Lajeadense/RS
Inter Santa Maria/RS
01/06/2024
51
49
Sub
2 - 2
4.17
16°
-
Postp.
BrG
Passo Fundo/RS
Esportivo/RS
01/06/2024
29
71
Peste
3 - 4
6.24
13°
-
Postp.
BrG
Futebol Com Vida
EC Pelotas/RS
01/06/2024
54
46
Sub
0 - 4
4.08
-
Postp.
BrG
União Frederiquense/RS
Veranópolis/RS
01/06/2024
42
58
Peste
3 - 2
4.82
14°
-
Postp.
Ec1
Cumbayá FC
Delfin SC
01/06/2024 22:30
55
45
Sub
1 - 3
4.05
20°
-
Pe2
Academia Cantolao
Comerciantes
01/06/2024 22:30
56
44
Sub
3 - 1
3.88
18°
-
Br4
Hercílio Luz/SC
Brasil de Pelotas
01/06/2024 22:30
59
41
Sub
2 - 2
3.67
16°
-
Br4
São Raimundo/RR
Manaus FC/AM
01/06/2024 22:30
22
78
Peste
4 - 2
7.15
25°
-
Ar1
Racing Club
Deportivo Riestra
01/06/2024 23:00
41
59
Peste
2 - 3
5.33
21°
-
Ve2
Marítimo (VEN)
Academia Anzoátegui
01/06/2024 23:00
20
80
Peste
3 - 4
6.95
30°
-
Br4
São José EC
Maringá FC/PR
01/06/2024 23:00
44
56
Peste
1 - 4
4.86
17°
-
Br4
Cianorte/PR
Concórdia AC/SC
01/06/2024 23:00
58
42
Sub
1 - 3
3.94
18°
-
Br1
Cuiabá
Internacional
01/06/2024 23:30
39
61
Peste
2 - 3
5.19
24°
-
Br1
Fluminense
Juventude
01/06/2024 23:30
22
78
Peste
4 - 5
7.00
21°
-
Cl1
Unión Española
Deportes Iquique
01/06/2024 23:30
35
65
Peste
2 - 4
5.64
16°
-
Py1
2 de Mayo
Olimpia Asunción
01/06/2024 23:30
53
47
Sub
1 - 3
4.07
19°
-
Cl2
Univ de Concepcion
Santiago Wanderers
01/06/2024 23:30
38
62
Peste
2 - 5
5.54
8°
-
Br4
Capital FC
Brasiliense/DF
01/06/2024 23:30
45
55
Peste
3 - 3
4.80
26°
-
Co2
Atlético Huila
Real Cartagena
02/06/2024 00:00
35
65
Peste
3 - 3
5.98
28°
-
Pe2
Alianza Huánuco
Deportiva Agropecuaria
02/06/2024 00:00
48
52
Peste
3 - 2
4.53
15°
-
Pe2
Unión Huaral
Molinos El Pirata
02/06/2024 00:00
80
20
Sub
0 - 1
1.44
18°
-
Pe2
UCV Moquegua
Deportivo Coopsol
02/06/2024 00:00
29
71
Peste
3 - 3
6.26
-
Br4
Rio Branco/AC
Porto Velho
02/06/2024 00:00
58
42
Sub
2 - 2
3.59
24°
-
Br4
Águia de Marabá/PA
Altos/PI
02/06/2024 00:00
42
58
Peste
2 - 3
5.30
26°
-
Ar2
Talleres (RdE)
Deportivo Maipú
02/06/2024 00:15
49
51
Peste
2 - 3
4.52
16°
-
Mr1
Concorde
Pompiers
02/06/2024 00:20
44
56
Peste
3 - 2
5.41
19°
-
Us1
Columbus Crew
Seattle Sounders
02/06/2024 00:30
48
52
Peste
3 - 2
4.52
25°
-
Br3
Tombense FC
Ferroviária/SP
02/06/2024 00:30
42
58
Peste
2 - 3
5.23
15°
-
Br3
Ferroviário
Londrina
02/06/2024 00:30
37
63
Peste
3 - 3
5.55
27°
-
Ec1
CS Emelec
Libertad FC (ECU)
02/06/2024 01:00
53
47
Sub
3 - 1
4.15
25°
-
Us2
Miami FC II
Louisville City
02/06/2024 01:00
68
32
Sub
0 - 3
2.91
27°
-
Us2
Pittsburgh Riverhounds
Indy Eleven
02/06/2024 01:00
61
39
Sub
1 - 3
3.55
20°
-
Us2
Loudoun United
Tulsa Roughnecks
02/06/2024 01:00
45
55
Peste
1 - 4
4.93
20°
-
Us2
Hartford Athletic
Rhode Island
02/06/2024 01:00
44
56
Peste
3 - 3
5.21
21°
-
Uy2
Colón
CA Torque
02/06/2024 01:00
63
37
Sub
3 - 1
3.40
13°
-
Ca1
Pacific
Cavalry FC
02/06/2024 01:00
52
48
Sub
2 - 2
4.20
15°
-
Ar1
Vélez Sársfield
Atlético Tucumán
02/06/2024 01:15
39
61
Peste
3 - 3
5.41
16°
-
Ar1
Belgrano Córdoba
Argentinos Juniors
02/06/2024 01:15
48
52
Peste
3 - 4
4.59
13°
-
Us1
Philadelphia Union
Montreal Impact
02/06/2024 01:30
54
46
Sub
1 - 3
4.25
21°
-
Us1
New York Red Bulls
Orlando City SC
02/06/2024 01:30
53
47
Sub
1 - 2
4.27
24°
-
Us1
Inter Miami CF
Saint Louis City
02/06/2024 01:30
56
44
Sub
2 - 2
3.86
27°
-
Us1
DC United
Toronto FC
02/06/2024 01:30
43
57
Peste
4 - 2
5.23
16°
-
Ve2
Yaracuyanos
Real Frontera SC
02/06/2024 01:30
17
83
Peste
3 - 5
7.21
27°
-
Br1
Corinthians
Botafogo
02/06/2024 02:00
32
68
Peste
2 - 4
5.96
18°
-
Cl1
Audax Italiano
CD Palestino
02/06/2024 02:00
49
51
Peste
2 - 3
4.56
16°
-
Aw1
Nacional
Estrella
02/06/2024 02:00
81
19
Sub
1 - 1
1.81
28°
-
Ar2
Almirante Brown
Deportivo Madryn
02/06/2024 02:15
28
72
Peste
3 - 2
6.33
16°
-
Us1
Chicago Fire
Los Angeles Galaxy
02/06/2024 02:30
61
39
Sub
3 - 1
3.78
15°
-
Us1
Minnesota United
Sporting Kansas City
02/06/2024 02:30
60
40
Sub
3 - 1
3.71
24°
-
Us1
Nashville SC
New England Revolution
02/06/2024 02:30
67
33
Sub
1 - 2
3.13
18°
-
Us2
CS Switchbacks
Oakland Roots
02/06/2024 03:00
36
64
Peste
2 - 4
5.76
18°
-
Us2
El Paso Locomotive
Birmingham Legion
02/06/2024 03:00
49
51
Peste
4 - 1
4.58
31°
-
Us2
San Antonio FC
Memphis 901
02/06/2024 03:00
34
66
Peste
3 - 3
5.86
24°
-
CNL
Pachuca CF
Columbus Crew
02/06/2024 03:15
45
55
Peste
3 - 2
4.92
19°
-
Us1
Real Salt Lake
Austin FC
02/06/2024 03:30
51
49
Sub
3 - 1
4.45
14°
-
Us2
Orange County SC
Detroit City FC
02/06/2024 04:00
53
47
Sub
4 - 0
4.20
17°
-
Us2
Sacramento Republic
Tampa Bay Rowdies
02/06/2024 04:00
47
53
Peste
3 - 3
4.62
23°
-
Us1
Portland Timbers
Houston Dynamo
02/06/2024 04:30
55
45
Sub
1 - 2
4.33
15°
-
Us1
Los Angeles FC
FC Dallas
02/06/2024 04:30
61
39
Sub
2 - 2
3.65
19°
-
Us1
Vancouver Whitecaps
Colorado Rapids
02/06/2024 04:30
68
32
Sub
2 - 1
2.75
13°
-
Us2
Las Vegas Lights
Phoenix Rising
02/06/2024 04:30
46
54
Peste
2 - 3
5.13
33°
-
Jp2
Iwaki FC
Vegalta Sendai
02/06/2024 06:00
65
35
Sub
1 - 1
3.34
16°
-
Jp4
Honda Lock SC
Maruyasu Okazaki
02/06/2024 06:00
78
22
Sub
0 - 2
1.93
24°
-
Jp4
TIAMO Hirakata
Kochi United SC
02/06/2024 06:00
91
9
Sub
1 - 0
0.79
22°
-
Jp4
Suzuka Unlimited
Reinmeer Aomori FC
02/06/2024 06:00
72
28
Sub
2 - 1
2.50
22°
-
Jp4
Verspah Oita
Briobecca Urayasu
02/06/2024 06:00
64
36
Sub
1 - 1
3.47
23°
-
Jp4
MIO Biwako Kusatsu
Criacao Shinjuku
02/06/2024 06:00
79
21
Sub
0 - 2
2.06
20°
-
Jp1
Tokyo Verdy
Consadole Sapporo
02/06/2024 06:05
64
36
Sub
3 - 1
3.28
21°
-
AuN
Newcastle Olympic
Weston Bears
02/06/2024 06:30
40
60
Peste
3 - 2
5.88
16°
-
Jp2
Kagoshima United
Blaublitz Akita
02/06/2024 07:00
71
29
Sub
1 - 2
2.79
25°
-
Jp2
Renofa Yamaguchi
Shimizu S-Pulse
02/06/2024 07:00
73
27
Sub
2 - 1
2.70
19°
-
Jp2
Thespakusatsu
Montedio Yamagata
02/06/2024 07:00
76
24
Sub
1 - 2
2.65
15°
-
Jp2
Mito HollyHock
V-Varen Nagasaki
02/06/2024 07:00
81
19
Sub
1 - 1
2.00
18°
-
AuN
Wollongong FC
Sydney United
02/06/2024 07:00
41
59
Peste
1 - 4
5.65
13°
-
AuN
Blacktown City
St George Saints
02/06/2024 07:00
54
46
Sub
2 - 1
4.18
15°
-
AuQ
Sunshine Coast
Brisbane City
02/06/2024 07:00
47
53
Peste
4 - 1
4.81
18°
-
Jp3
Giravanz K.
Gainare Tottori
02/06/2024 07:00
74
26
Sub
2 - 1
2.82
20°
-
Jp3
Azul Claro Numazu
Kataller Toyama
02/06/2024 07:00
70
30
Sub
1 - 1
3.01
20°
-
Jp3
Sagamihara
Grulla Morioka
02/06/2024 07:00
63
37
Sub
2 - 2
3.77
20°
-
Jp3
YSCC
Tegevajaro Miyazaki
02/06/2024 07:00
62
38
Sub
2 - 2
3.80
20°
-
Jp3
Fukushima United
Kamatamare Sanuki
02/06/2024 07:00
63
37
Sub
2 - 0
3.56
15°
-
Jp3
Vanraure Hachinohe
Zweigen Kanazawa
02/06/2024 07:00
70
30
Sub
2 - 1
2.81
17°
-
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Meci selectat
By1
Naftan Novopolotsk
FC Isloch
01/06/2024 15:00
2
Major League Soccer Eastern Conference
OVERALL TABLE
PCT
MJ
V
E
Î
+/-
1
Inter Miami CF
34
17
10
4
3
15
2
FC Cincinnati
33
16
10
3
3
7
3
New York City FC
29
16
9
2
5
7
4
New York Red Bulls
26
15
7
5
3
6
5
Columbus Crew
24
14
6
6
2
8
6
Toronto FC
23
16
7
2
7
0
7
Charlotte FC
22
16
6
4
6
-1
8
Philadelphia Union
19
15
4
7
4
4
9
Nashville SC
19
15
4
7
4
-1
10
DC United
18
16
4
6
6
-6
11
Orlando City SC
17
15
4
5
6
-7
12
Atlanta United
16
15
4
4
7
2
13
Montreal Impact
16
15
4
4
7
-12
14
Chicago Fire
12
16
2
6
8
-13
15
New England Revolution
7
13
2
1
10
-17
Major League Soccer Western Conference
OVERALL TABLE
PCT
MJ
V
E
Î
+/-
1
Real Salt Lake
30
16
8
6
2
13
2
Los Angeles Galaxy
28
16
7
7
2
7
3
Los Angeles FC
27
15
8
3
4
8
4
Minnesota United
25
14
7
4
3
5
5
Austin FC
23
16
6
5
5
0
6
Vancouver Whitecaps
22
15
6
4
5
4
7
Colorado Rapids
22
16
6
4
6
-1
8
Houston Dynamo
21
15
6
3
6
0
9
Portland Timbers
19
16
5
4
7
0
10
Seattle Sounders
18
16
4
6
6
0
11
Saint Louis City
16
14
3
7
4
-2
12
FC Dallas
13
14
3
4
7
-6
13
Sporting Kansas City
11
15
2
5
8
-5
14
San Jose Earthquakes
11
16
3
2
11
-15
Predictie al zilei
Br1
Corinthians
Botafogo
02/06/2024 02:00
2
Video Highlight
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program