Acasă
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
X
SETăRI
Fus orar
MOD IMPLICIT
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Mai
Pronosticuri
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Comparatii echipe
Ce este forebet
Ligile mele
SUA
>
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
160
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri live
5
Pronosticuri maine
352
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Sfarsit de saptamana
1651
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri ieri
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Toate pronosticuri
2262
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Top pronosticuri
Valori
65
Favorite
Liste
>
Britanic
32
Top European
64
European
567
American
213
African
77
Asiatic
126
Australijski
43
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
7
Prima Ligă Scoțiană
7
Liga Pro din Arabia Saudită
6
Аlte campionate
Africa De Sud
>
Premier League
9
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Albania
>
Super League
5
League 1
Albanian Cup
1
Super Cup
Algeria
>
Ligue 1
8
Ligue 2
16
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
2
Andorra
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
Anglia
>
Premier League
10
Championship
2
League One
League Two
2
National League
National League N.
National League S.
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
7
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
1
Premier League Cup
1
Angola
>
Girabola
2
Arabia Saudită
>
Liga Pro din Arabia Saudită
6
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Argentina
>
Primera Division
14
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
1
Super Cup
Reserve League
5
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
1
First League
4
Armenian Cup
1
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
7
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
7
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
6
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
6
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
6
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
5
Landesliga Salzburg
2
Landesliga Kärnten
Azerbaidjan
>
Premier League
5
First Division
Azerbaijan Cup
Bahrain
>
Premier League
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesh
>
Premier League
5
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
2
Belgia
>
Jupiler Pro League
8
2e Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
3
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Belize
>
Premier League
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
Bielorusia
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Bielorusia Reserves
Cupa Bielorusiei
Women Premier League
1
Second League
Super Cup
Women's Cup
Bolivia
>
Liga de Fútbol Prof
8
Nacional B
Bosnia și Herțegovina
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Botswana
>
Premier League
1
Brazilia
>
Braziliei Série A
7
Serie B
9
Serie C
7
Serie D
32
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
2
Roraimense
5
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
2
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
41
Brasileiro Women
8
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
1
Copa Sao Paulo de juniores
Bulgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cambogia
>
C-League
2
Camerun
>
Elite One
Elite Two
Canada
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
Cehia
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
9
Division F
8
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
8
Copa Chile
Super Cup
China
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
2
Cipru
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Columbia
>
Primera A
4
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
1
Coreea De Sud
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Costa Rica
>
Primera División
6
Liga de Ascenso
Croația
>
HNL
5
First NL
6
Croatian Cup
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
DR Congo
>
Super League
2
Danemarca
>
Superliga
6
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Djibouti
>
Division 1
Ecuador
>
Serie A
8
Serie B
1
Egipt
>
Premier
6
Second League
Egypt Cup
Super Cup
El Salvador
>
Primera Division
3
Elveția
>
Super League
6
Challenge League
2
Swiss Cup
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
6
Fiji
>
National Football League
5
Filipine
>
Football League
6
Finlanda
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
15
Suomen Cup
Franța
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
2
Georgia
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
14
Germania
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
9
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
9
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
8
Oberliga Niedersachsen
1
Oberliga Westfalen
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
Oberliga Mittelrhein
8
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
7
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Ghana
>
Premier League
11
Gibraltar
>
National League
3
Grecia
>
Super League
4
Super League 2
3
Football League
Greek Cup
Guatemala
>
Liga Nacional
Primera Division
Guineea
>
Ligue 1
7
Haiti
>
Championnat National
Honduras
>
Liga Nacional
2
Hong Kong
>
Premier League
6
Second Division
6
FA Cup
2
India
>
I-League
Super League
Indonezia
>
Liga 1
2
Liga 2
Insulele Feroe
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Iran
>
IPL
League 1
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
1
Irlanda
>
Premier League
5
First Division
6
FAI Cup
Islanda
>
Premier League
6
1. Division
4
2. Division
6
Icelandic Cup
8
League Cup
Israele
>
Premier League
5
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Italia
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
4
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
2
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Ivory Coast
>
Ligue 1
Jamaica
>
Premier League
2
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
6
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
3
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kazahstan
>
Premier League
6
First Division
4
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
9
Kosovo
>
Superleague
Kosovar Cup
1
Kuwait
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
2
Lesotho
>
Premier League
Letonia
>
Virsliga
5
1. Liga
7
Latvian Cup
Liban
>
Premier League
1
Libia
>
Premier League
6
Lituania
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Luxembourg
>
National Division
8
Macao
>
Elite League
4
Macedonia de Nord
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Malaezia
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Malawi
>
Super League
8
Mali
>
Première Division
1
Malta
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Maroc
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
2
Mauritania
>
Ligue 1
7
Mauritius
>
Mauritian League
Mexic
>
Primera Division
2
Liga de Ascenso
1
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
1
Liga Premier Serie B
1
Moldova
>
Divizia Nationala
3
Moldovan Cup
Mongolia
>
Premier League
5
Muntenegru
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Myanmar
>
National League
N. Irlanda
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
4
Nepal
>
A-Division League
Nicaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
1
Nigeria
>
Premier League
Norvegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
14
NM Cupen
Noua Zeelandă
>
Premiership
Regional Leagues
10
Oman
>
Professional League
Sultan Cup
1
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
Paraguay
>
Primera Division
6
Division Intermedia
8
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
9
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polonia
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
9
Liga 3
4
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Qatar
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Republica Congo
>
Premier League
7
Republica Dominicană
>
LDF
4
România
>
Liga 1
8
Liga 2
9
Romanian Cup
Super Cup
Rusia
>
Premier League
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - Sud
10
Kubok
2
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
8
SUA
>
MLS
14
NASL
USL Championship
11
US Open Cup
San Marino
>
Campionato
2
Coppa Titano
Scoția
>
Prima Ligă Scoțiană
7
Championship
2
League One
2
League two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
Singapur
>
S-League
4
S-Cup
Slovacia
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Slovenia
>
Prva Liga
5
2. Liga
8
Slovenian Cup
Somalia
>
Championship
2
Spania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
9
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
9
Tercera Division G13
8
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Sudan
>
Premier League
Suedia
>
Superettan
8
Allsvenskan
8
Div 1 Norra
Div 1 Sodra
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
1
Surinam
>
Hoofdklasse
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
Tailanda
>
Premier League
8
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
3
Togo
>
Championnat National
Trinidad și Tobago
>
TT Pro League
4
Tunisia
>
Ligue 1
7
Tunisia Cup
Ligue 2
12
Turcia
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
4
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
11
Division 1
7
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Ucraina
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Uganda
>
Premier League
1
Ungaria
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Uruguay
>
Primera Division
8
Segunda Division
7
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Venezuela
>
Primera Division
4
Segunda Division
Vietnam
>
V.League 1
V.League 2
5
Second Division
2
National Cup
Super Cup
Zambia
>
Premier League
9
Zimbabwe
>
Premier League
Țara Galilor
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Țările de Jos
>
Eredivisie
9
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Cupa KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Internaţional
Africa
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
>
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
4
Europa
>
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
>
Copa Libertadores
4
Copa Sudamericana
4
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
TuS Dassendorf - Statistici si pronosticuri
TuS Dassendorf
Oras: Dassendorf
Germany Oberliga Hamburg pronosticurile
W
L
L
W
W
W
2a locul
2023/2024
2022/2023
2021/2022
Gazda - Oaspete
Probabilitate in %
1
X
2
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rezultat
Coef.
live
Etapa 33
De5
USC Paloma
TuS Dassendorf
12/05/2024 10:45
22
25
54
2
1 - 3
3.13
18°
-
-
-
-
Meciuri jucate TuS Dassendorf
Toate
26/04
2024
TuS Dassendorf
4 - 0
(2 - 0)
Düneberg
De5
19/04
2024
Süderelbe
1 - 0
(0 - 0)
TuS Dassendorf
De5
13/04
2024
TuS Dassendorf
3 - 4
(2 - 4)
Halstenbek-Rellingen
De5
07/04
2024
HEBC
0 - 2
(0 - 1)
TuS Dassendorf
De5
30/03
2024
TuS Dassendorf
3 - 1
(3 - 1)
Alsterbrüder
De5
23/03
2024
TuS Dassendorf
1 - 0
(0 - 0)
Victoria Hamburg
De5
16/03
2024
Altona 93
3 - 4
(2 - 1)
TuS Dassendorf
De5
02/03
2024
TuS Dassendorf
0 - 1
(0 - 0)
ETSV Hamburg
De5
25/02
2024
Niendorfer TSV
1 - 3
(0 - 2)
TuS Dassendorf
De5
17/02
2024
TuS Dassendorf
6 - 0
(4 - 0)
Rugenbergen
De5
10/02
2024
TuS Dassendorf
2 - 2
(0 - 1)
TuRa Harksheide
De5
03/02
2024
Türkiye
0 - 4
(0 - 1)
TuS Dassendorf
De5
28/01
2024
TSV Sasel
1 - 2
(0 - 0)
TuS Dassendorf
De5
25/11
2023
TuS Dassendorf
7 - 1
(5 - 1)
Union Tornesch
De5
18/11
2023
Concordia Hamburg
4 - 6
(3 - 3)
TuS Dassendorf
De5
12/11
2023
Buchholz
3 - 0
(0 - 0)
TuS Dassendorf
De5
07/11
2023
Halstenbek-Rellingen
0 - 2
(0 - 1)
TuS Dassendorf
De5
04/11
2023
TuS Dassendorf
1 - 1
(1 - 1)
USC Paloma
De5
28/10
2023
Düneberg
0 - 5
(0 - 1)
TuS Dassendorf
De5
21/10
2023
TuS Dassendorf
3 - 0
(3 - 0)
Süderelbe
De5
07/10
2023
TuS Dassendorf
2 - 1
(1 - 1)
HEBC
De5
29/09
2023
Victoria Hamburg
2 - 2
(1 - 1)
TuS Dassendorf
De5
23/09
2023
TuS Dassendorf
1 - 1
(1 - 0)
Altona 93
De5
15/09
2023
ETSV Hamburg
0 - 3
(0 - 2)
TuS Dassendorf
De5
08/09
2023
Rugenbergen
0 - 4
(0 - 1)
TuS Dassendorf
De5
05/09
2023
TuS Dassendorf
1 - 1
(1 - 1)
Niendorfer TSV
De5
01/09
2023
TuRa Harksheide
1 - 3
(1 - 0)
TuS Dassendorf
De5
26/08
2023
TuS Dassendorf
1 - 2
(0 - 0)
Türkiye
De5
20/08
2023
Alsterbrüder
1 - 3
(0 - 2)
TuS Dassendorf
De5
11/08
2023
TuS Dassendorf
2 - 0
(0 - 0)
TSV Sasel
De5
06/08
2023
Union Tornesch
1 - 5
(0 - 2)
TuS Dassendorf
De5
29/07
2023
TuS Dassendorf
5 - 1
(2 - 0)
Concordia Hamburg
De5
Victorii
4
67%
Egalitati
0
0%
Pierderi
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[22,5,5,32],"lg_-1_6":[4,0,2,6],"lg_627":[22,5,5,32],"lg_627_6":[4,null,2,6]}
Intreaga statistica
Statistica
1 jumătate
2 jumătate
TuS Dassendorf
Meciuri jucate:
32
Goluri
(Marcate/Primite)
90
2.81
1.06
34
Sub/Peste
1.5
3
29
9%
91%
2.5
9
23
28%
72%
3.5
15
17
47%
53%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
18
14
56%
44%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
11
21
34%
66%
Marcat un gol (Da/Nu)
29
3
91%
9%
Clasare
PCT
MJ
V
E
Î
GM
GP
+/-
1
Altona 93
76
32
23
7
2
87
28
59
2
TuS Dassendorf
71
32
22
5
5
90
34
56
3
ETSV Hamburg
60
32
17
9
6
67
39
28
4
Niendorfer TSV
58
32
17
7
8
75
49
26
5
HEBC
57
32
16
9
7
71
48
23
6
TSV Sasel
52
32
15
7
10
72
51
21
7
USC Paloma
49
32
14
7
11
56
52
4
8
Süderelbe
47
32
13
8
11
85
59
26
9
Victoria Hamburg
45
32
13
6
13
72
63
9
10
TuRa Harksheide
45
32
12
9
11
57
57
0
11
Buchholz
43
32
12
7
13
59
59
0
12
Halstenbek-Rellingen
42
32
11
9
12
68
64
4
13
Concordia Hamburg
38
32
11
5
16
68
86
-18
14
Alsterbrüder
34
32
10
4
18
67
86
-19
15
Rugenbergen
28
32
9
1
22
42
80
-38
16
Türkiye
26
32
7
5
20
47
81
-34
17
Union Tornesch
21
32
5
6
21
39
96
-57
18
Düneberg
16
32
5
1
26
38
128
-90
Promotion
Possible Relegation
Relegation
Gazde meciuri:
Toate
26/04
2024
TuS Dassendorf
4 - 0
(2 - 0)
Düneberg
De5
13/04
2024
TuS Dassendorf
3 - 4
(2 - 4)
Halstenbek-Rellingen
De5
30/03
2024
TuS Dassendorf
3 - 1
(3 - 1)
Alsterbrüder
De5
23/03
2024
TuS Dassendorf
1 - 0
(0 - 0)
Victoria Hamburg
De5
02/03
2024
TuS Dassendorf
0 - 1
(0 - 0)
ETSV Hamburg
De5
17/02
2024
TuS Dassendorf
6 - 0
(4 - 0)
Rugenbergen
De5
10/02
2024
TuS Dassendorf
2 - 2
(0 - 1)
TuRa Harksheide
De5
25/11
2023
TuS Dassendorf
7 - 1
(5 - 1)
Union Tornesch
De5
04/11
2023
TuS Dassendorf
1 - 1
(1 - 1)
USC Paloma
De5
21/10
2023
TuS Dassendorf
3 - 0
(3 - 0)
Süderelbe
De5
07/10
2023
TuS Dassendorf
2 - 1
(1 - 1)
HEBC
De5
23/09
2023
TuS Dassendorf
1 - 1
(1 - 0)
Altona 93
De5
05/09
2023
TuS Dassendorf
1 - 1
(1 - 1)
Niendorfer TSV
De5
26/08
2023
TuS Dassendorf
1 - 2
(0 - 0)
Türkiye
De5
11/08
2023
TuS Dassendorf
2 - 0
(0 - 0)
TSV Sasel
De5
29/07
2023
TuS Dassendorf
5 - 1
(2 - 0)
Concordia Hamburg
De5
Victorii
4
67%
Egalitati
0
0%
Pierderi
2
33%
Vezi complet
{"lg_-1":[9,4,3,16],"lg_-1_6":[4,0,2,6],"lg_627":[9,4,3,16],"lg_627_6":[4,null,2,6]}
Intreaga statistica (Gazda)
Statistica
1 jumătate
2 jumătate
TuS Dassendorf
Meciuri jucate:
16
Goluri
(Marcate/Primite)
42
2.63
1
16
Sub/Peste
1.5
2
14
13%
88%
2.5
6
10
38%
63%
3.5
9
7
56%
44%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
10
6
63%
38%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
5
11
31%
69%
Marcat un gol (Da/Nu)
15
1
94%
6%
Meciuri in calitate de oaspete
Toate
19/04
2024
Süderelbe
1 - 0
(0 - 0)
TuS Dassendorf
De5
07/04
2024
HEBC
0 - 2
(0 - 1)
TuS Dassendorf
De5
16/03
2024
Altona 93
3 - 4
(2 - 1)
TuS Dassendorf
De5
25/02
2024
Niendorfer TSV
1 - 3
(0 - 2)
TuS Dassendorf
De5
03/02
2024
Türkiye
0 - 4
(0 - 1)
TuS Dassendorf
De5
28/01
2024
TSV Sasel
1 - 2
(0 - 0)
TuS Dassendorf
De5
18/11
2023
Concordia Hamburg
4 - 6
(3 - 3)
TuS Dassendorf
De5
12/11
2023
Buchholz
3 - 0
(0 - 0)
TuS Dassendorf
De5
07/11
2023
Halstenbek-Rellingen
0 - 2
(0 - 1)
TuS Dassendorf
De5
28/10
2023
Düneberg
0 - 5
(0 - 1)
TuS Dassendorf
De5
29/09
2023
Victoria Hamburg
2 - 2
(1 - 1)
TuS Dassendorf
De5
15/09
2023
ETSV Hamburg
0 - 3
(0 - 2)
TuS Dassendorf
De5
08/09
2023
Rugenbergen
0 - 4
(0 - 1)
TuS Dassendorf
De5
01/09
2023
TuRa Harksheide
1 - 3
(1 - 0)
TuS Dassendorf
De5
20/08
2023
Alsterbrüder
1 - 3
(0 - 2)
TuS Dassendorf
De5
06/08
2023
Union Tornesch
1 - 5
(0 - 2)
TuS Dassendorf
De5
Victorii
5
83%
Egalitati
0
0%
Pierderi
1
17%
Vezi complet
{"lg_-1":[13,1,2,16],"lg_-1_6":[5,0,1,6],"lg_627":[13,1,2,16],"lg_627_6":[5,null,1,6]}
Intreaga statistica (Oaspete)
Statistica
1 jumătate
2 jumătate
TuS Dassendorf
Meciuri jucate:
16
Goluri
(Marcate/Primite)
48
3
1.13
18
Sub/Peste
1.5
1
15
6%
94%
2.5
3
13
19%
81%
3.5
6
10
38%
63%
Meciuri Gol-Gol (Da/Nu)
8
8
50%
50%
Nici un gol nu este permis (Da/Nu)
6
10
38%
63%
Marcat un gol (Da/Nu)
14
2
88%
13%
Program
12/05
2024
De5
USC Paloma
-
TuS Dassendorf
4
18/05
2024
De5
TuS Dassendorf
-
Buchholz
2
Fotbalist
Fotbalist
Goluri
Cartonașe
Cartonașe
1.
Martin Harnik
20
-
-
2.
S. Moller
14
-
-
3.
Kristoff Kurczynski
8
-
-
4.
Len Aike Strömer
6
-
-
5.
M. Harnik
5
-
-
6.
Mattia Maggio
4
-
-
7.
K. Kurczynski
3
-
-
8.
Len Aike Stromer
3
-
-
9.
Zhi Gin Lam
3
-
-
10.
K. Carolus
2
-
-
11.
M. Maggio
2
-
-
12.
Okan Adil Kurt
2
-
-
13.
Ashton Götz
1
-
-
14.
Ashton Philip Shawn Götz
1
-
-
15.
O. Doege
1
-
-
16.
E. Kleine
1
-
-
17.
O. Kurt
1
-
-
18.
Lennard Sowah
1
-
1
19.
E. M. Ozalp
1
-
-
20.
Maximilian Dittrich
1
-
-
Meci selectat
Bh1
Al Hala
Sitra Club
09/05/2024 18:00
X
Predictie al zilei
ECL
Olympiacos FC
Aston Villa
09/05/2024 21:00
2
Video Highlight
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program