Acasă
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
X
SETăRI
Fus orar
MOD IMPLICIT
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Mai
Pronosticuri
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Comparatii echipe
Ce este forebet
Țările de Jos
>
Eredivisie
9
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Cupa KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Ligile mele
SUA
>
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
233
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri live
Pronosticuri maine
116
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Sfarsit de saptamana
1473
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri ieri
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Toate pronosticuri
2277
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Top pronosticuri
Valori
68
Favorite
Liste
>
Britanic
31
Top European
67
European
582
American
177
African
32
Asiatic
147
Australijski
44
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
1
Europa League
2
UEFA Europa Conference League
2
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
7
Prima Ligă Scoțiană
7
Liga Pro din Arabia Saudită
9
Аlte campionate
Africa De Sud
>
Premier League
4
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Albania
>
Super League
5
League 1
6
Albanian Cup
1
Super Cup
Algeria
>
Ligue 1
Ligue 2
Algeria Cup
1
Super Cup
U21 League
Andorra
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
Anglia
>
Premier League
10
Championship
League One
1
League Two
2
National League
National League N.
National League S.
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
7
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
1
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
7
Arabia Saudită
>
Liga Pro din Arabia Saudită
9
1st Division
3
King Cup
Super Cup
Argentina
>
Primera Division
14
Nacional B
1
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
3
Super Cup
Reserve League
9
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
3
First League
7
Armenian Cup
1
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
1
Australia
>
A-League
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
7
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
3
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Azerbaidjan
>
Premier League
5
First Division
5
Azerbaijan Cup
Bahrain
>
Premier League
6
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesh
>
Premier League
5
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
8
2e Klasse
Belgian Cup
1
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
3
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Belize
>
Premier League
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
Bielorusia
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Bielorusia Reserves
Cupa Bielorusiei
2
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Bolivia
>
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Bosnia și Herțegovina
>
Premier league
6
Kup BiH
1
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Botswana
>
Premier League
8
Brazilia
>
Braziliei Série A
7
Serie B
Serie C
10
Serie D
32
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
1
Roraimense
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
2
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
8
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
41
Brasileiro Women
8
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
1
Copa Sao Paulo de juniores
Bulgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cambogia
>
C-League
2
Camerun
>
Elite One
Elite Two
Canada
>
Canadian Premier League
1
Soccer League
Canadian Championship
2
Cehia
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
9
Division F
11
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
9
Copa Chile
Super Cup
China
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
2
Cipru
>
1. Division
1
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Columbia
>
Primera A
4
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
3
Coreea De Sud
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Costa Rica
>
Primera División
4
Liga de Ascenso
Croația
>
HNL
5
First NL
6
Croatian Cup
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
DR Congo
>
Super League
2
Danemarca
>
Superliga
6
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
1
Elitedivisionen Women
6
Djibouti
>
Division 1
Ecuador
>
Serie A
8
Serie B
3
Egipt
>
Premier
Second League
4
Egypt Cup
Super Cup
El Salvador
>
Primera Division
Elveția
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
2
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
8
Fiji
>
National Football League
5
Filipine
>
Football League
Finlanda
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
16
Suomen Cup
Franța
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
Georgia
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
14
Germania
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
12
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
9
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
8
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
1
Oberliga Hessen
10
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
8
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
10
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
1
Ghana
>
Premier League
1
Gibraltar
>
National League
1
Grecia
>
Super League
4
Super League 2
Football League
Greek Cup
Guatemala
>
Liga Nacional
Primera Division
Guineea
>
Ligue 1
Haiti
>
Championnat National
Honduras
>
Liga Nacional
Hong Kong
>
Premier League
6
Second Division
1
FA Cup
2
India
>
I-League
Super League
Indonezia
>
Liga 1
2
Liga 2
Insulele Feroe
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
4
Iran
>
IPL
League 1
9
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
Irlanda
>
Premier League
5
First Division
6
FAI Cup
Islanda
>
Premier League
6
1. Division
6
2. Division
6
Icelandic Cup
8
League Cup
Israele
>
Premier League
7
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Italia
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
4
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
2
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Ivory Coast
>
Ligue 1
Jamaica
>
Premier League
2
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
6
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
6
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kazahstan
>
Premier League
6
First Division
8
Super Cup
Kazakhstan Cup
4
Kenia
>
Premier League
9
Super League
9
Kosovo
>
Superleague
Kosovar Cup
1
Kuwait
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
5
Lesotho
>
Premier League
Letonia
>
Virsliga
5
1. Liga
7
Latvian Cup
Liban
>
Premier League
Libia
>
Premier League
1
Lituania
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Luxembourg
>
National Division
8
Macao
>
Elite League
4
Macedonia de Nord
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Malaezia
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Malawi
>
Super League
8
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
First Division
FA Trophy
1
Maroc
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
3
Mauritania
>
Ligue 1
8
Mauritius
>
Mauritian League
1
Mexic
>
Primera Division
Liga de Ascenso
1
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Moldova
>
Divizia Nationala
5
Moldovan Cup
Mongolia
>
Premier League
5
Muntenegru
>
First League
5
Second League
6
Crnogorski Kup
Myanmar
>
National League
N. Irlanda
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
4
Nepal
>
A-Division League
Nicaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
Nigeria
>
Premier League
Norvegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
14
NM Cupen
8
Noua Zeelandă
>
Premiership
Regional Leagues
1
Oman
>
Professional League
2
Sultan Cup
1
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
Paraguay
>
Primera Division
6
Division Intermedia
8
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
9
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polonia
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
9
Liga 3
4
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Qatar
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
4
Republica Congo
>
Premier League
Republica Dominicană
>
LDF
4
România
>
Liga 1
8
Liga 2
2
Romanian Cup
Super Cup
Rusia
>
Premier League
8
1. Division
4
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - Sud
11
Kubok
2
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
SUA
>
MLS
14
NASL
USL Championship
12
US Open Cup
9
San Marino
>
Campionato
2
Coppa Titano
Scoția
>
Prima Ligă Scoțiană
7
Championship
2
League One
2
League two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
4
Prva Liga
4
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
3
Singapur
>
S-League
4
S-Cup
Slovacia
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Slovenia
>
Prva Liga
5
2. Liga
8
Slovenian Cup
Somalia
>
Championship
4
Spania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
9
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
9
Tercera Division G13
8
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Sudan
>
Premier League
Suedia
>
Superettan
8
Allsvenskan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
1
Surinam
>
Hoofdklasse
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
Tailanda
>
Premier League
8
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
2
League Cup
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
Togo
>
Championnat National
Trinidad și Tobago
>
TT Pro League
5
Tunisia
>
Ligue 1
7
Tunisia Cup
1
Ligue 2
Turcia
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
4
Turkish Cup
1
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
3
UAE
>
Football League
11
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Ucraina
>
Premier League
9
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Uganda
>
Premier League
4
Ungaria
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Uruguay
>
Primera Division
8
Segunda Division
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Venezuela
>
Primera Division
4
Segunda Division
Vietnam
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Zambia
>
Premier League
9
Zimbabwe
>
Premier League
Țara Galilor
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Țările de Jos
>
Eredivisie
9
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Cupa KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Internaţional
Africa
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
>
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
4
Europa
>
Liga Campionilor UEFA
1
Europa League
2
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
2
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
>
Copa Libertadores
9
Copa Sudamericana
9
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Rezultate Țările de Jos Eredivisie
Pronosticuri
Clasare
Forma
Rezultate
Program
Statistica
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
2001/2002
2000/2001
1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
06.05.2024
20:00
Excelsior
0 - 3
Nijmegen
05.05.2024
20:00
Feyenoord
5 - 0
PEC Zwolle
16:45
AZ Alkmaar
2 - 1
Twente
14:30
Volendam
1 - 4
Ajax
14:30
Utrecht
1 - 0
Vitesse
12:15
PSV Eindhoven
4 - 2
Sparta Rotterdam
12:15
Heracles
0 - 5
Waalwijk
03.05.2024
20:00
Almere City
1 - 1
Heerenveen
20:00
Fortuna Sittard
0 - 0
Go Ahead Eagles
28.04.2024
16:45
Vitesse
3 - 2
Fortuna Sittard
14:30
Waalwijk
2 - 2
Utrecht
14:30
Sparta Rotterdam
1 - 0
Volendam
12:15
PEC Zwolle
3 - 1
Heracles
12:15
Nijmegen
0 - 3
AZ Alkmaar
25.04.2024
21:00
Go Ahead Eagles
1 - 3
Feyenoord
18:45
Heerenveen
0 - 8
PSV Eindhoven
24.04.2024
21:00
Ajax
2 - 2
Excelsior
18:45
Twente
3 - 1
Almere City
14.04.2024
20:00
Nijmegen
2 - 2
PEC Zwolle
16:45
Ajax
2 - 1
Twente
14:30
Fortuna Sittard
0 - 1
Feyenoord
14:30
Utrecht
2 - 1
Go Ahead Eagles
12:15
Heracles
0 - 2
Heerenveen
13.04.2024
21:00
Almere City
2 - 3
Sparta Rotterdam
18:45
AZ Alkmaar
3 - 2
Waalwijk
16:30
PSV Eindhoven
6 - 0
Vitesse
12.04.2024
20:00
Excelsior
4 - 0
Volendam
07.04.2024
20:00
Heerenveen
2 - 3
Utrecht
16:45
Volendam
3 - 2
Waalwijk
14:30
Feyenoord
6 - 0
Ajax
14:30
Go Ahead Eagles
1 - 1
Almere City
12:15
Vitesse
0 - 3
Nijmegen
06.04.2024
21:00
Twente
2 - 0
Fortuna Sittard
20:00
PEC Zwolle
2 - 1
Excelsior
18:45
PSV Eindhoven
5 - 1
AZ Alkmaar
16:30
Sparta Rotterdam
1 - 2
Heracles
04.04.2024
21:00
Ajax
1 - 1
Go Ahead Eagles
20:00
Waalwijk
0 - 0
Almere City
18:45
Volendam
0 - 0
Feyenoord
03.04.2024
21:00
Heerenveen
3 - 3
Twente
20:00
Utrecht
5 - 1
PEC Zwolle
18:45
Heracles
5 - 0
AZ Alkmaar
02.04.2024
21:00
Fortuna Sittard
1 - 1
Nijmegen
20:00
Excelsior
0 - 2
PSV Eindhoven
18:45
Vitesse
1 - 4
Sparta Rotterdam
31.03.2024
16:45
Almere City
1 - 1
Volendam
14:30
Twente
1 - 0
Heracles
14:30
Feyenoord
4 - 2
Utrecht
12:15
PEC Zwolle
1 - 3
Ajax
30.03.2024
21:00
AZ Alkmaar
2 - 0
Vitesse
20:00
Waalwijk
1 - 1
Heerenveen
20:00
Go Ahead Eagles
3 - 0
Excelsior
18:45
Sparta Rotterdam
4 - 0
Fortuna Sittard
16:30
Nijmegen
3 - 1
PSV Eindhoven
17.03.2024
20:00
PSV Eindhoven
1 - 0
Twente
16:45
Sparta Rotterdam
2 - 2
Ajax
14:30
Heerenveen
2 - 3
Feyenoord
14:30
Utrecht
1 - 0
Nijmegen
12:15
Volendam
0 - 4
AZ Alkmaar
16.03.2024
21:00
Vitesse
1 - 1
Almere City
20:00
Excelsior
1 - 1
Waalwijk
18:45
Fortuna Sittard
3 - 1
PEC Zwolle
15.03.2024
20:00
Heracles
2 - 0
Go Ahead Eagles
10.03.2024
20:00
Feyenoord
3 - 0
Heracles
16:45
Nijmegen
2 - 0
Heerenveen
14:30
Ajax
2 - 2
Fortuna Sittard
14:30
PEC Zwolle
1 - 1
Volendam
12:15
AZ Alkmaar
4 - 0
Excelsior
09.03.2024
21:00
Waalwijk
3 - 1
Vitesse
20:00
Almere City
1 - 1
Utrecht
Meci selectat
Za1
Polokwane City
Richards Bay
08/05/2024 19:30
1
Eredivisie Regular Season
OVERALL TABLE
PCT
MJ
V
E
Î
+/-
1
PSV Eindhoven
87
32
28
3
1
88
2
Feyenoord
78
32
24
6
2
61
3
Twente
63
32
19
6
7
27
4
AZ Alkmaar
61
32
18
7
7
28
5
Ajax
52
32
14
10
8
10
6
Nijmegen
50
32
13
11
8
15
7
Utrecht
49
32
13
10
9
3
8
Go Ahead Eagles
43
32
11
10
11
3
9
Sparta Rotterdam
43
32
12
7
13
1
10
Heerenveen
37
32
10
7
15
-14
11
Fortuna Sittard
36
32
9
9
14
-19
12
PEC Zwolle
35
32
9
8
15
-21
13
Almere City
34
32
7
13
12
-20
14
Heracles
32
32
9
5
18
-29
15
Waalwijk
28
32
7
7
18
-16
16
Excelsior
26
32
5
11
16
-23
17
Volendam
19
32
4
7
21
-48
18
Vitesse
2
32
5
5
22
-46
Predictie al zilei
CS
Sportivo Trinidense
Boca Juniors
09/05/2024 02:30
2
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program