cal Fotbalul este matematica
Mai
Mai mult
Avancronici Scoruri live Jucători accidentați Comparație echipe
Setări
Fus orar
cfimg
Cotă

    Scoția League One

    Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Meciuri jucate: 64
    Victorii gazda: 29
     
     
    45%
    Egalitati: 14
     
     
    22%
    Victorii oaspete: 21
     
     
    33%
     
    Intalniri cu goluri marcate Sub / Peste 2.5 goluri
    Sub 2.5 goluri: 27
     
     
    42%
    Peste 2.5 goluri: 37
     
     
    58%
     
    Goluri marcate
    Toate golurile: 179  
    Goluri gazde: 100
     
     
    56%
    Goluri oaspeti: 79
     
     
    44%
    Goluri la un meci: 2.80
    Clasatie cu cele mai bune 5 ofensive
    Echipa Goluri marcate Goluri la un meci
    1. Ross County 45 3.46
    2. Hamilton Academical 27 2.08
    3. East Kilbride 21 1.75
    4. Montrose FC 18 1.38
    5. Queen of the South 13 1
    Clasatie cu cele mai bune 5 aparari
    Echipa Goluri primite Goluri la un meci
    1. Hamilton Academical 6 0.46
    2. Ross County 8 0.62
    3. East Fife 16 1.23
    4. Alloa Athletic 16 1.23
    5. East Kilbride 17 1.42
    Cel mai grav atac
    Echipa Goluri marcate Goluri la un meci
    1. Airdrieonians FC 10 0.77
    2. Cove Rangers 10 0.83
    3. East Fife 11 0.85
    4. Peterhead FC 11 0.85
    5. Alloa Athletic 13 1
    Cea mai gravă apărare
    Echipa Goluri primite Goluri la un meci
    1. Queen of the South 36 2.77
    2. Montrose FC 21 1.62
    3. Peterhead FC 21 1.62
    4. Airdrieonians FC 20 1.54
    5. Cove Rangers 18 1.5

    Cel mai simplu program
    Echipa Program
    1. Montrose FC
    1
    1
    2
    3
    3
    1
    2. Ross County
    1
    2
    1
    1
    2
    1
    3. East Kilbride
    3
    2
    3
    4
    1
    3
    4. Hamilton Academical
    1
    5
    1
    1
    1
    2
    5. Queen of the South
    1
    3
    4
    3
    1
    3
    Cel mai dur program
    Echipa Program
    1. Peterhead FC
    5
    1
    1
    3
    4
    3
    2. Alloa Athletic
    3
    1
    3
    1
    5
    4
    3. East Fife
    3
    3
    3
    5
    1
    1
    4. Cove Rangers
    4
    1
    5
    2
    1
    1
    5. Airdrieonians FC
    2
    3
    1
    3
    3
    5
    Rezultate
    1 - 1 8
     
     
    12.5%
    2 - 1 8
     
     
    12.5%
    0 - 1 6
     
     
    9.38%
    1 - 2 5
     
     
    7.81%
    3 - 0 5
     
     
    7.81%
    0 - 3 4
     
     
    6.25%
    0 - 0 4
     
     
    6.25%
    1 - 0 4
     
     
    6.25%
    2 - 0 3
     
     
    4.69%
    4 - 0 3
     
     
    4.69%
    0 - 2 2
     
     
    3.13%
    0 - 5 2
     
     
    3.13%
    2 - 2 2
     
     
    3.13%
    4 - 1 2
     
     
    3.13%
    1 - 3 1
     
     
    1.56%
    1 - 7 1
     
     
    1.56%
    3 - 1 1
     
     
    1.56%
    4 - 3 1
     
     
    1.56%
    5 - 1 1
     
     
    1.56%
    8 - 0 1
     
     
    1.56%

    Meciuri Gol-Gol
    Meciuri Gol-Gol: 30
     
     
    47%

    Pauza: Victorii gazda / Egalitati / Victorii oaspete
    Victorii gazda: 25
     
     
    39%
    Egalitati: 21
     
     
    33%
    Victorii oaspete: 18
     
     
    28%
    Cea mai bună forma
    Echipa Forma Numarul punctelor:
    1. 16
    2. 14
    3. 11
    4. 9
    5. 8
    Cea mai proastă formă
    Echipa Forma Numarul punctelor:
    1. 3
    2. 4
    3. 4
    4. 6
    5. 7
    <
    Noiembrie 2026
    Fotbal pronosticurile
    >
    {"10":"Octombrie 2026","11":"Noiembrie 2026","12":"Decembrie 2026"}
    LuMaMiJoViSâDu
    01
    02030405060708
    09101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    30

    Meci selectat


    Sezon obișnuit

    OVERALL TABLE PCT MJ V E Î +/-
    1
    Ross County 35 13 11 2 0 37
    2
    Hamilton Academical 33 13 10 3 0 21
    3
    Montrose FC 20 13 6 2 5 -3
    4
    East Kilbride 18 12 5 3 4 4
    5
    Peterhead FC 13 13 4 1 8 -10
    6
    Airdrieonians FC 13 13 3 4 6 -10
    7
    Queen of the South 13 13 4 1 8 -23
    8
    Alloa Athletic 12 13 3 3 7 -3
    9
    East Fife 12 13 2 6 5 -5
    10
    Cove Rangers 9 12 2 3 7 -8
    Promotion
    Promotion Play-off
    Relegation Play-off
    Relegation

    Predictie al zilei

    3.
    6.
    Cruzeiro a câștigat ultimele 5 meciuri de acasă în Brasileiro Serie A.