cal Fotbalul este matematica
Mai
Mai mult
Avancronici Scoruri live Jucători accidentați Comparație echipe
Setări
Fus orar
cfimg
Cotă
    json_m

    Rayong FC - Prachuap05/09/2026 14:30 GMT

    91°F
    1
    1 - 0 FT
    Gazda - Oaspete
    Prob. %
    1X2
    Pr.
    Pron. rez.
    Numarul golurilor
    Timp
    Coef.cel mai inalt
     Rez. 
    Coef.
    live
    Etapa 1
    Th1
    373627
    12-1
    2 - 1
    2.76
    91°F
    +190
    +190 +230 +115 up no down
    FT
    1 - 0(0 - 0)
    -
    - - -
    Meciurile intre cele doua echipe
    07/08
    2017
    2 - 0 ( - )
    Th2
    03/19
    2017
    1 - 1 ( - )
    Th2
    07/30
    2016
    1 - 1 ( - )
    Th2
    03/09
    2016
    3 - 0 ( - )
    Th2
    Rayong FC 1
    17%
    Egalitati 2
    33%
    Prachuap 3
    50%
    Vezi complet
    Introducere

    Rayong FC întâlnește pe Prachuap în Premier League din Thailanda la stadionul Rayong, pe data de 5 septembrie 2026.

    Rayong FC a pierdut jumătate dintre ultimele șase meciuri disputate în campionat, iar Prachuap are același procentaj de înfrângeri în cele două partide jucate în deplasare.

    În întâlnirile directe, Rayong FC a pierdut de trei ori în ultimele șase dueluri cu Prachuap în cadrul competiției.

    Rayong FC să câștige cu scorul de 2-1.

    27/08/2026
    Clasare 05/09/2026
    PCT MJ V E Î GM GP +/-
    1
    Bangkok Glass 1 1 0 1 0 0 0 0
    2
    Pattani FC 1 1 0 1 0 0 0 0
    3
    Chiangrai United 0 0 0 0 0 0 0 0
    4
    Rayong FC 0 0 0 0 0 0 0 0
    5
    Uthai Thani FC 0 0 0 0 0 0 0 0
    6
    Bangkok United 0 0 0 0 0 0 0 0
    7
    Ratchaburi FC 0 0 0 0 0 0 0 0
    8
    Port FC 0 0 0 0 0 0 0 0
    9
    Buriram United 0 0 0 0 0 0 0 0
    10
    Sukhothai FC 0 0 0 0 0 0 0 0
    11
    Lamphun Warrior 0 0 0 0 0 0 0 0
    12
    Ayutthaya United 0 0 0 0 0 0 0 0
    13
    Prachuap 0 0 0 0 0 0 0 0
    14
    Rasi Salai United 0 0 0 0 0 0 0 0
    15
    Sisaket United 0 0 0 0 0 0 0 0
    16
    Chonburi FC 0 0 0 0 0 0 0 0
    AFC Champions League
    AFC Champions League 2
    Relegation
    Victorii 1
    17%
    Egalitati 2
    33%
    Pierderi 3
    50%
    Victorii 4
    67%
    Egalitati 1
    17%
    Pierderi 1
    17%
    Victorii 1
    33%
    Egalitati 2
    67%
    Pierderi 0
    0%
    Victorii 1
    33%
    Egalitati 1
    33%
    Pierderi 1
    33%

    Intreaga statistica

    • Statistica
    • Gazda/Oaspete

    Meciuri jucate

    6
    6

    G.

    Marcate 8
    Med.
    pe meci
    1.33
    Primite 16
    Med.
    pe meci
    2.67
    Marcate 8
    Med.
    pe meci
    1.33
    Primite 4
    Med.
    pe meci
    0.67

    În ultimul 6 meciuri Marcat un gol În ultimul 6 meciuri
    Da Nu
    6 (100%)
    0 (0%)
    Da Nu
    4 (67%)
    2 (33%)
    Sub
    Peste
    Meciuri recente

    Sub/Peste

    0 6
    100%
    1.5
    G.

    Sub/Peste

    2 4
    33% 67%

    Sub/Peste

    2 4
    33% 67%
    2.5
    G.

    Sub/Peste

    4 2
    67% 33%

    Sub/Peste

    3 3
    50% 50%
    3.5
    G.

    Sub/Peste

    5 1
    83% 17%

    Ambele au marcat (Da/Nu)

    Da
    5
    83% 17%
    Nu
    1
    Da
    1
    17% 83%
    Nu
    5
    Goluri pe perioadă de timp
    • Marcate
    • Primite
    G.
    1 2 3 4 5 6 7
    0' 15' 30' HT 60' 75' FT
    G.
    1 2 3 4 5 6 7
    0' 15' 30' HT 60' 75' FT

    Șuturi

    Med.
    pe meci
    Total șuturi 69 11.5
    Șuturi blocate 13 2.17

    46%Șuturi pe lângă

    35%Șuturi pe poartă

    68% În interiorul careului

    32% În afara careului

    Med.
    pe meci
    Total șuturi 78 13
    Șuturi blocate 21 3.5

    42%Șuturi pe lângă

    32%Șuturi pe poartă

    50% În interiorul careului

    50% În afara careului

    Pase
    Total 1905
    Med.
    pe meci
    317.5
    Precise 1537
    81%
    Posesie de minge
    45%

    Total 2041
    Med.
    pe meci
    340.17
    Precise 1184
    58%
    Posesie de minge
    47%
    Timpul mediu al evenimentului
    40'
    21'
    0' 15' 30' Pauza 60' 75' FT
    Marcate
    Primite
    55'
    10'
    0' 15' 30' Pauza 60' 75' FT
    Atacuri totale
    Rayong FC 430
    Med. 71.67
    Prachuap 445
    Med. 74.17
    Atacuri periculoase
    Rayong FC 180
    Med. 30
    Prachuap 219
    Med. 36.5

    Altele

    6 Meciuri jucate 6
    Med.
    pe meci
    Total Total Med.
    pe meci
    0.17 1 Nici un gol nu este permis 4 0.67
    5 30 Colțuri 23 3.83
    10.83 65 Lovituri de la poartă 63 10.5
    14.33 86 Aruncări de la margine 115 19.17
    1.67 10 Offside-uri 5 0.83
    0 0/ 0 Penalty-uri 0/ 0 0
    3.67 22 Paradele portarului 11 1.83
    Disciplinar
    Med.
    pe meci
    Total Total Med.
    pe meci
    0 0
    Cartonașe roșii
    1 0.17
    2.17 13
    Cartonașe galbene
    14 2.33
    10.5 63 Fauluri 99 16.5
    10.83 65 Tackling-uri 86 14.33
    Uşor 1
    Greu 5
    Th1 09/05/2026
    4
    Th1 09/13/2026
    3
    Th1 09/20/2026
    5
    Th1 10/10/2026
    5
    Th1 10/17/2026
    2
    Th1 10/24/2026
    5
    Th1 09/05/2026
    1
    Th1 09/13/2026
    2
    Th1 09/19/2026
    2
    Th1 10/11/2026
    4
    Th1 10/17/2026
    3
    Th1 10/25/2026
    4
    Th1 10/30/2026
    2
    Th1 11/08/2026
    4
    Th1 11/22/2026
    3
    Th1 11/27/2026
    2
    Th1 12/04/2026
    2
    Th1 12/13/2026
    2
    Th1 12/19/2026
    4
    Th1 12/22/2026
    2
    Th1 12/26/2026
    4
    Th1 02/07/2027
    3
    Th1 02/12/2027
    5
    Th1 02/20/2027
    5
    Th1 02/28/2027
    2
    Th1 03/07/2027
    5
    Th1 03/13/2027
    2
    Th1 03/21/2027
    4
    Th1 04/04/2027
    3
    Th1 04/18/2027
    2
    Th1 04/25/2027
    2
    Th1 05/02/2027
    2
    Th1 05/09/2027
    4
    Th1 05/16/2027
    2
    Th1 05/22/2027
    4
    Th1 05/30/2027
    4
    Th1 10/30/2026
    5
    Th1 11/08/2026
    2
    Th1 11/21/2026
    5
    Th1 11/27/2026
    5
    Th1 12/06/2026
    4
    Th1 12/12/2026
    2
    Th1 12/19/2026
    2
    Th1 12/23/2026
    3
    Th1 12/26/2026
    2
    Th1 02/06/2027
    2
    Th1 02/12/2027
    2
    Th1 02/20/2027
    4
    Th1 02/28/2027
    3
    Th1 03/06/2027
    4
    Th1 03/13/2027
    5
    Th1 03/19/2027
    2
    Th1 04/04/2027
    5
    Th1 04/17/2027
    5
    Th1 04/25/2027
    4
    Th1 05/01/2027
    2
    Th1 05/09/2027
    2
    Th1 05/16/2027
    3
    Th1 05/22/2027
    2
    Th1 05/30/2027
    1
    Vezi complet

    <
    Octombrie 2026
    Fotbal pronosticurile
    >
    {"9":"Septembrie 2026","10":"Octombrie 2026","11":"Noiembrie 2026"}
    LuMaMiJoViSâDu
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

    Meci selectat


    Predictie al zilei

    2.
    4.
    Boca Juniors a păstrat poarta intactă în ultimele 4 meciuri acasă cu Talleres Córdoba în Liga Profesional.