<
Taawoun FC
43%
Πιθανότητα νίκης
09/05/2024 17:00
ALR - TAA,
17:00
Sa1
>
Αρχική
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
X
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
Προκαθορισμένο
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Περισσ.
Προβλέψεις
Ζωντανά αποτελέσματα
Τραυματίες ποδοσφαιριστές
Ομάδα σύγκριση
Τι είναι Forebet
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
>
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
160
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Ζωντανές προβλέψεις
5
Προβλέψεις για αύριο
352
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
1651
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις από χθες
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Όλες οι προβλέψεις
2262
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
65
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
>
Ηνωμένο Βασίλειο
32
Τοπ Ευρώπη
64
Ευρώπη
567
Αμερική
213
Αφρική
77
Ασία
126
Αυστραλία
43
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Ερεντιβίζιε
9
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
7
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
7
Σάουντι Προ Λιγκ
6
Πρωταθλήματα
Aruba
>
Division di Honor
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cuba
>
National Championship
DR Congo
>
Super League
2
Ethiopia
>
Premier League
6
Iraq
>
Premier League
1
Ivory Coast
>
Ligue 1
Kyrgyzstan
>
Premier League
2
Lesotho
>
Premier League
Malawi
>
Super League
8
Mauritania
>
Ligue 1
7
Mongolia
>
Premier League
5
Myanmar
>
National League
Palestine
>
Premier League
Rwanda
>
Premier League
8
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Togo
>
Championnat National
Αίγυπτος
>
Premier
6
Second League
Egypt Cup
Super Cup
Αγγλία
>
Premier League
10
Championship
2
League one
League two
2
Conference
Conference North
Conference South
FA Cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
7
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
1
Premier League Cup
1
Αγκόλα
>
Girabola
2
Αζερμπαϊτζάν
>
Premier League
5
First Division
Azerbaijan Cup
Αλβανία
>
Super League
5
League 1
Albanian Cup
1
Super Cup
Αλγερία
>
Ligue 1
8
Ligue 2
16
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
2
Ανδόρρα
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
Αργεντινή
>
Primera Division
14
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
1
Super Cup
Reserve League
5
Torneos De Verano
Αρμενία
>
Premier League
1
First League
4
Armenian Cup
1
Super Cup
Αυστρία
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
7
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
7
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
6
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
6
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
6
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
5
Landesliga Salzburg
2
Landesliga Kärnten
Αυστραλία
>
A-League
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
Αϊτή
>
Championnat National
Βέλγιο
>
Jupiler Pro League
8
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
3
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Βενεζουέλα
>
Primera Division
4
Segunda Division
Βιετνάμ
>
V.League 1
V.League 2
5
Second Division
2
National Cup
Super Cup
Βολιβία
>
Liga de Fútbol Prof
8
Nacional B
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Βουλγαρία
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Βραζιλία
>
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
7
Serie A
9
Serie C
7
Serie D
32
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
2
Roraimense
5
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
2
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
41
Brasileiro Women
8
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
1
Copa Sao Paulo de juniores
Βόρεια Ιρλανδία
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
4
Βόρεια Μακεδονία
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Γαλλία
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
Γερμανία
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
9
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
9
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
8
Oberliga Niedersachsen
1
Oberliga Westfalen
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
Oberliga Mittelrhein
8
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
7
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Γεωργία
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
14
Γιβραλτάρ
>
National League
3
Γκάμπια
>
GFA League
2
Γκάνα
>
Premier League
11
Γκαμπόν
>
Championnat National D1
Γουατεμάλα
>
Liga Nacional
Primera Division
Γουινέα
>
Ligue 1
7
Δανία
>
Super League
6
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Δημοκρατία του Κονγκό
>
Premier League
7
Δομινικανή Δημοκρατία
>
LDF
4
Εκουαδόρ
>
Serie A
8
Serie B
1
Ελ Σαλβαδόρ
>
Primera Division
3
Ελβετία
>
Super League
6
Challenge League
2
Swiss Cup
Ελλάδα
>
Super League
4
Super League 2
3
Football League
Greek Cup
Εσθονία
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ζάμπια
>
Premier League
9
Ζιμπάμπουε
>
Premier League
ΗΑΕ
>
Football League
11
Division 1
7
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
ΗΠΑ
>
MLS
14
NASL
USL Championship
11
US Open Cup
Ιαπωνία
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
6
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Ινδία
>
I-League
Super League
Ινδονησία
>
Liga 1
2
Liga 2
Ιορδανία
>
Premier League
3
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Ιράν
>
IPL
League 1
Hazfi Cup
Ιρλανδία
>
Premier League
5
First Division
6
FAI Cup
Ισλανδία
>
Premier League
6
1. Division
4
2. Division
6
Icelandic Cup
8
League Cup
Ισπανία
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
9
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
9
Tercera Division G13
8
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Ισραήλ
>
Premier League
5
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Ιταλία
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
4
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
2
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
>
Primera División
6
Liga de Ascenso
Κάτω Χώρες
>
Ερεντιβίζιε
9
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Κύπελλο Ολλανδίας
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Κένυα
>
Premier League
9
Super League
9
Κίνα
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
2
Καζακστάν
>
Premier League
6
First Division
4
Super Cup
Kazakhstan Cup
Καμερούν
>
Elite One
Elite Two
Καμπότζη
>
C-League
2
Καναδάς
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
Κατάρ
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Κολομβία
>
Primera A
4
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
1
Κοσσυφοπέδιο
>
Superleague
Kosovar Cup
1
Κουβέιτ
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Κουρασάο
>
Promé Divishon
Κροατία
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
6
Super Cup
Κύπρος
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Λίβανος
>
Premier League
1
Λετονία
>
Virsliga
5
1. Liga
7
Latvian Cup
Λευκορωσία
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών
Λευκορωσία Κύπελλο
Women Premier League
1
Second League
Super Cup
Women's Cup
Λιβύη
>
Premier League
6
Λιθουανία
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Λουξεμβούργου
>
National Division
8
Μάλι
>
Première Division
1
Μάλτα
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Μακάου
>
Elite League
4
Μαλαισία
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Μαρόκο
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
2
Μαυρίκιος
>
Mauritian League
Μαυροβούνιο
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Μεξικό
>
Primera Division
2
Liga de Ascenso
1
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
1
Liga Premier Serie B
1
Μολδαβία
>
Divizia Nationala
3
Moldovan Cup
Μπανγκλαντές
>
Premier League
5
Federation Cup
Μπαρμπάντος
>
Premier League
2
Μπαχρέιν
>
Premier League
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Μπελίζ
>
Premier League
Μποτσουάνα
>
Premier League
1
Νέα Ζηλανδία
>
Premiership
Regional Leagues
10
Νήσοι Φερόες
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Νεπάλ
>
A-Division League
Νιγηρία
>
Premier League
Νικαράγουα
>
Primera Division
Liga Primera U20
1
Νορβηγία
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
14
NM Cupen
Νότια Αφρική
>
Premier League
9
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Νότια Κορέα
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Ομάν
>
Professional League
Sultan Cup
1
Ονδούρα
>
Liga Nacional
2
Ουαλία
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Ουγγαρία
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Ουγκάντα
>
Premier League
1
Ουζμπεκιστάν
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Ουκρανία
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Ουρουγουάη
>
Primera Division
8
Segunda Division
7
Super Cup
Παναμάς
>
Football League
Παραγουάη
>
Primera Division
6
Division Intermedia
8
Copa Paraguay
Περού
>
Primera División
9
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Πολωνία
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Πορτογαλία
>
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Segunda Liga
9
Liga 3
4
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Ρουμανία
>
Liga 1
8
Liga 2
9
Romanian Cup
Super Cup
Ρωσία
>
Premier Liga
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - South
10
Kubok
2
Super Cup
Σαν Μαρίνο
>
Campionato
2
Coppa Titano
Σαουδική Αραβία
>
Σάουντι Προ Λιγκ
6
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Σενεγάλη
>
Ligue 1
Σερβία
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Σιέρα Λεόνε
>
Premier League
Σιγκαπούρη
>
S-League
4
S-Cup
Σκωτία
>
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
7
Championship
2
League One
2
League two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Σλοβακία
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Σλοβενία
>
Prva Liga
5
2. Liga
8
Slovenian Cup
Σομαλία
>
Championship
2
Σουδάν
>
Premier League
Σουηδία
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
Div 1 Sodra
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
1
Σουρινάμ
>
Hoofdklasse
Συρία
>
Premier League
Syrian Cup
Τανζανία
>
Ligi Kuu Bara
3
Ταϊλάνδη
>
Premier League
8
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Τζαμάικα
>
Premier League
2
Τζιμπουτί
>
Division 1
Τουρκία
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
4
Turkish Cup
Super Cup
Τουρκμενιστάν
>
Yokary Liga
4
Τρινιντάντ και Τομπάγκο
>
TT Pro League
4
Τσεχία
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
9
Division F
8
Τυνησία
>
Ligue 1
7
Tunisia Cup
Ligue 2
12
Φίτζι
>
National Football League
5
Φιλιππίνες
>
Football League
6
Φινλανδία
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
15
Suomen Cup
Χιλή
>
Primera Division
8
Primera B
8
Copa Chile
Super Cup
Χονγκ Κονγκ
>
Premier League
6
Second Division
6
FA Cup
2
Διεθνές
Αφρική
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
>
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
4
Ευρώπη
>
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
>
Copa Libertadores
4
Copa Sudamericana
4
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
json_m
Πρόβλεψη
Deportivo Riestra
-
Comunicaciones BA
33°C
L
L
D
W
W
W
07/02/2024 21:00 GMT
1
1 - 0
FT
W
L
D
W
D
D
Nacional B
Αργεντινή Copa Argentina
2nd θέση Primera B Metropolitana
<
Προβλέψεις 1X2
Άντερ/Όβερ 2,5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ /γκολ
Ασιατικά Χάντικαπ
>
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα σε %
1
X
2
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
Αποτέλεσμα
Απόδ. live
32nd finals
ArC
Deportivo Riestra
Comunicaciones BA
07/02/2024 21:00
45
20
35
1
1 - 0
2.34
33°
1.73
1.73
3.50
4.00
no
no
no
FT
1 - 0
(0 - 0)
-
-
-
-
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα σε %
Κάτω/Πάνω
2.5
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
Αποτέλεσμα
32nd finals
ArC
Deportivo Riestra
Comunicaciones BA
07/02/2024 21:00
53
47
Κάτω
1 - 0
2.34
33°
1.53
1.53
2.38
FT
1 - 0
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πρώτο ημίχρονο πιθανότητα σε %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
Αποτέλεσμα
32nd finals
ArC
Deportivo Riestra
Comunicaciones BA
07/02/2024 21:00
45
26
29
1
33°
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα ΗΜ/ΤΠ %
Πρ.
HT
Πρ.
FT
Πρόβλ. αποτ.
Ώρα
Απόδοση
Αποτέλεσμα
32nd finals
ArC
Deportivo Riestra
Comunicaciones BA
07/02/2024 21:00
20%
1
1
1 - 0
33°
2.75
FT
1 - 0
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα σε %
Όχι
Ναι
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
Αποτέλεσμα
32nd finals
ArC
Deportivo Riestra
Comunicaciones BA
07/02/2024 21:00
62
38
Όχι
1 - 0
2.34
33°
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα σε %
1X/ 2X/ 12
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
Αποτέλεσμα
32nd finals
ArC
Deportivo Riestra
Comunicaciones BA
07/02/2024 21:00
80%
12
1 - 0
2.34
33°
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα σε %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
Αποτέλεσμα
32nd finals
ArC
Deportivo Riestra
Comunicaciones BA
07/02/2024 21:00
45%
Γηπεδούχος -0.5
1 - 0
2.34
33°
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα σε %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
Αποτέλεσμα
32nd finals
ArC
Deportivo Riestra
Comunicaciones BA
07/02/2024 21:00
1 - 0
2.34
33°
FT
1 - 0
(0 - 0)
Αγώνες μεταξύ των δύο ομάδων:
Όλα
25/01
2019
Comunicaciones BA
0 - 0
(0 - 0)
Deportivo Riestra
Ar3
18/08
2018
Deportivo Riestra
1 - 0
(0 - 0)
Comunicaciones BA
Ar3
03/08
2017
Deportivo Riestra
2 - 0
( - )
Comunicaciones BA
Ar3
23/07
2017
Comunicaciones BA
1 - 0
( - )
Deportivo Riestra
Ar3
03/06
2017
Comunicaciones BA
0 - 0
( - )
Deportivo Riestra
Ar3
19/11
2016
Deportivo Riestra
1 - 0
( - )
Comunicaciones BA
Ar3
21/05
2016
Comunicaciones BA
0 - 0
( - )
Deportivo Riestra
Ar3
29/08
2015
Comunicaciones BA
2 - 2
( - )
Deportivo Riestra
Ar3
13/04
2015
Deportivo Riestra
1 - 2
( - )
Comunicaciones BA
Ar3
Deportivo Riestra
3
50%
Ισοπαλίες
2
33%
Comunicaciones BA
1
17%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[3,4,2,9],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_202":[3,4,2,9],"lg_202_6":[3,2,1,6]}
DER
Τελευταία 6 παιχνίδια
COM
Όλα
Nacional B
Copa de la Liga Profesional
04/02
2024
Deportivo Riestra
0 - 1
(0 - 0)
Barracas Central
ArC
31/01
2024
Argentinos Juniors
2 - 0
(0 - 0)
Deportivo Riestra
ArC
25/01
2024
Instituto Córdoba
0 - 0
(0 - 0)
Deportivo Riestra
ArC
02/12
2023
Deportivo Maipú
0 - 1
(0 - 0)
Deportivo Riestra
Ar2
26/11
2023
Almirante Brown
0 - 2
(0 - 1)
Deportivo Riestra
Ar2
20/11
2023
Deportivo Riestra
2 - 0
(0 - 0)
Almirante Brown
Ar2
14/11
2023
Estudiantes Río Cuarto
0 - 1
(0 - 1)
Deportivo Riestra
Ar2
13/11
2023
Quilmes AC
0 - 1
(0 - 1)
Deportivo Riestra
Ar2
07/11
2023
Deportivo Riestra
1 - 1
(0 - 0)
Quilmes AC
Ar2
28/10
2023
San Martín T.
0 - 1
(0 - 1)
Deportivo Riestra
Ar2
15/10
2023
Gimnasia Jujuy
0 - 1
(0 - 0)
Deportivo Riestra
Ar2
08/10
2023
Deportivo Riestra
1 - 1
(0 - 0)
Ferro Carril Oeste
Ar2
02/10
2023
Deportivo Riestra
3 - 0
(3 - 0)
CA Aldosivi
Ar2
24/09
2023
Racing de Cordoba
1 - 0
(0 - 0)
Deportivo Riestra
Ar2
15/09
2023
Deportivo Riestra
1 - 0
(1 - 0)
CA Atlanta
Ar2
10/09
2023
Tristán Suárez
0 - 0
(0 - 0)
Deportivo Riestra
Ar2
05/09
2023
Deportivo Riestra
0 - 1
(0 - 0)
Chacarita Juniors
Ar2
27/08
2023
Mitre SdE
1 - 1
(1 - 1)
Deportivo Riestra
Ar2
18/08
2023
Deportivo Riestra
0 - 0
(0 - 0)
Chaco For Ever
Ar2
06/08
2023
Ind. Rivadavia
1 - 0
(0 - 0)
Deportivo Riestra
Ar2
29/07
2023
Deportivo Riestra
1 - 0
(0 - 0)
Deportivo Maipú
Ar2
23/07
2023
Villa Dálmine
1 - 2
(1 - 1)
Deportivo Riestra
Ar2
16/07
2023
Deportivo Riestra
0 - 0
(0 - 0)
Deportivo Madryn
Ar2
08/07
2023
Atletico Rafaela
0 - 1
(0 - 0)
Deportivo Riestra
Ar2
03/07
2023
Deportivo Riestra
2 - 1
(2 - 0)
Estudiantes BsAs
Ar2
25/06
2023
Brown de Adrogué
1 - 1
(1 - 0)
Deportivo Riestra
Ar2
19/06
2023
Deportivo Riestra
1 - 1
(0 - 0)
Quilmes AC
Ar2
03/06
2023
Deportivo Riestra
2 - 1
(1 - 1)
Gimnasia Jujuy
Ar2
30/05
2023
Ferro Carril Oeste
2 - 2
(2 - 1)
Deportivo Riestra
Ar2
20/05
2023
CA Aldosivi
1 - 1
(1 - 1)
Deportivo Riestra
Ar2
15/05
2023
Deportivo Riestra
2 - 2
(0 - 0)
Racing de Cordoba
Ar2
09/05
2023
CA Atlanta
1 - 1
(1 - 1)
Deportivo Riestra
Ar2
30/04
2023
Deportivo Riestra
2 - 0
(1 - 0)
Tristán Suárez
Ar2
22/04
2023
Chacarita Juniors
4 - 2
(1 - 1)
Deportivo Riestra
Ar2
17/04
2023
Deportivo Riestra
0 - 0
(0 - 0)
Mitre SdE
Ar2
09/04
2023
Chaco For Ever
2 - 1
(0 - 1)
Deportivo Riestra
Ar2
02/04
2023
Deportivo Riestra
3 - 3
(1 - 1)
Ind. Rivadavia
Ar2
26/03
2023
Deportivo Maipú
1 - 1
(1 - 1)
Deportivo Riestra
Ar2
20/03
2023
Deportivo Riestra
2 - 1
(1 - 0)
Villa Dálmine
Ar2
11/03
2023
Deportivo Madryn
0 - 3
(0 - 2)
Deportivo Riestra
Ar2
03/03
2023
Deportivo Riestra
0 - 2
(0 - 1)
Atletico Rafaela
Ar2
25/02
2023
Estudiantes BsAs
1 - 0
(1 - 0)
Deportivo Riestra
Ar2
18/02
2023
Deportivo Riestra
2 - 1
(1 - 1)
Brown de Adrogué
Ar2
12/02
2023
Quilmes AC
3 - 1
(1 - 0)
Deportivo Riestra
Ar2
Νίκες
3
50%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
2
33%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[18,16,10,44],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_110":[18,15,8,41],"lg_110_6":[5,1,null,6],"lg_527":[null,1,2,3],"lg_527_6":[null,1,2,3]}
Όλα
03/02
2024
Excursionistas BsAs
1 - 2
(1 - 1)
Comunicaciones BA
Ar3
28/10
2023
Comunicaciones BA
0 - 3
(0 - 1)
Deportivo Armenio
Ar3
14/10
2023
Deportivo Armenio
0 - 0
(0 - 0)
Comunicaciones BA
Ar3
09/10
2023
Cañuelas FC
0 - 1
(0 - 1)
Comunicaciones BA
Ar3
02/10
2023
Comunicaciones BA
0 - 0
(0 - 0)
UAI Urquiza
Ar3
25/09
2023
Sportivo Dock Sud
1 - 1
(1 - 0)
Comunicaciones BA
Ar3
16/09
2023
Comunicaciones BA
0 - 2
(0 - 1)
Talleres (RdE)
Ar3
09/09
2023
CA Acassuso
0 - 0
(0 - 0)
Comunicaciones BA
Ar3
02/09
2023
Comunicaciones BA
0 - 1
(0 - 1)
Argentino Merlo
Ar3
28/08
2023
CA Fénix Pilar
0 - 1
(0 - 0)
Comunicaciones BA
Ar3
20/08
2023
Comunicaciones BA
1 - 0
(0 - 0)
Sacachispas
Ar3
05/08
2023
CA San Miguel
0 - 0
(0 - 0)
Comunicaciones BA
Ar3
29/07
2023
Comunicaciones BA
5 - 2
(4 - 0)
Villa San Carlos
Ar3
23/07
2023
Colegiales
2 - 1
(1 - 1)
Comunicaciones BA
Ar3
18/07
2023
Comunicaciones BA
1 - 1
(0 - 0)
Argentino Quilmes
Ar3
10/07
2023
Los Andes
1 - 0
(1 - 0)
Comunicaciones BA
Ar3
30/06
2023
Comunicaciones BA
0 - 3
(0 - 1)
Deportivo Armenio
Ar3
24/06
2023
Deportivo Merlo
1 - 1
(0 - 1)
Comunicaciones BA
Ar3
17/06
2023
Comunicaciones BA
3 - 0
(2 - 0)
Ituzaingó
Ar3
04/06
2023
Comunicaciones BA
0 - 0
(0 - 0)
Cañuelas FC
Ar3
29/05
2023
UAI Urquiza
1 - 1
(0 - 0)
Comunicaciones BA
Ar3
20/05
2023
Comunicaciones BA
0 - 1
(0 - 1)
Sportivo Dock Sud
Ar3
14/05
2023
Talleres (RdE)
1 - 1
(0 - 1)
Comunicaciones BA
Ar3
06/05
2023
Comunicaciones BA
1 - 1
(0 - 1)
CA Acassuso
Ar3
29/04
2023
Argentino Merlo
1 - 2
(0 - 1)
Comunicaciones BA
Ar3
22/04
2023
Comunicaciones BA
1 - 0
(1 - 0)
CA Fénix Pilar
Ar3
15/04
2023
Sacachispas
1 - 2
(1 - 1)
Comunicaciones BA
Ar3
08/04
2023
Comunicaciones BA
0 - 0
(0 - 0)
CA San Miguel
Ar3
02/04
2023
Villa San Carlos
5 - 1
(3 - 1)
Comunicaciones BA
Ar3
25/03
2023
Comunicaciones BA
2 - 0
(0 - 0)
Colegiales
Ar3
19/03
2023
Argentino Quilmes
2 - 1
(0 - 1)
Comunicaciones BA
Ar3
11/03
2023
Comunicaciones BA
1 - 0
(0 - 0)
Los Andes
Ar3
04/03
2023
Deportivo Armenio
2 - 3
(1 - 1)
Comunicaciones BA
Ar3
25/02
2023
Comunicaciones BA
1 - 1
(0 - 0)
Deportivo Merlo
Ar3
18/02
2023
Ituzaingó
1 - 2
(1 - 0)
Comunicaciones BA
Ar3
Νίκες
2
33%
Ισοπαλίες
3
50%
Ήττες
1
17%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[13,13,9,35],"lg_-1_6":[2,3,1,6],"lg_202":[13,13,9,35],"lg_202_6":[2,3,1,6]}
DER
αγώνες εντός έδρας:
Όλα
Nacional B
Copa de la Liga Profesional
04/02
2024
Deportivo Riestra
0 - 1
(0 - 0)
Barracas Central
ArC
20/11
2023
Deportivo Riestra
2 - 0
(0 - 0)
Almirante Brown
Ar2
07/11
2023
Deportivo Riestra
1 - 1
(0 - 0)
Quilmes AC
Ar2
08/10
2023
Deportivo Riestra
1 - 1
(0 - 0)
Ferro Carril Oeste
Ar2
02/10
2023
Deportivo Riestra
3 - 0
(3 - 0)
CA Aldosivi
Ar2
15/09
2023
Deportivo Riestra
1 - 0
(1 - 0)
CA Atlanta
Ar2
05/09
2023
Deportivo Riestra
0 - 1
(0 - 0)
Chacarita Juniors
Ar2
18/08
2023
Deportivo Riestra
0 - 0
(0 - 0)
Chaco For Ever
Ar2
29/07
2023
Deportivo Riestra
1 - 0
(0 - 0)
Deportivo Maipú
Ar2
16/07
2023
Deportivo Riestra
0 - 0
(0 - 0)
Deportivo Madryn
Ar2
03/07
2023
Deportivo Riestra
2 - 1
(2 - 0)
Estudiantes BsAs
Ar2
19/06
2023
Deportivo Riestra
1 - 1
(0 - 0)
Quilmes AC
Ar2
03/06
2023
Deportivo Riestra
2 - 1
(1 - 1)
Gimnasia Jujuy
Ar2
15/05
2023
Deportivo Riestra
2 - 2
(0 - 0)
Racing de Cordoba
Ar2
30/04
2023
Deportivo Riestra
2 - 0
(1 - 0)
Tristán Suárez
Ar2
17/04
2023
Deportivo Riestra
0 - 0
(0 - 0)
Mitre SdE
Ar2
02/04
2023
Deportivo Riestra
3 - 3
(1 - 1)
Ind. Rivadavia
Ar2
20/03
2023
Deportivo Riestra
2 - 1
(1 - 0)
Villa Dálmine
Ar2
03/03
2023
Deportivo Riestra
0 - 2
(0 - 1)
Atletico Rafaela
Ar2
18/02
2023
Deportivo Riestra
2 - 1
(1 - 1)
Brown de Adrogué
Ar2
Νίκες
3
50%
Ισοπαλίες
2
33%
Ήττες
1
17%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[9,8,3,20],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_110":[9,8,2,19],"lg_110_6":[3,2,1,6],"lg_527":[null,null,1,1],"lg_527_6":[null,null,1,1]}
αγώνες εκτός έδρας:
COM
Όλα
03/02
2024
Excursionistas BsAs
1 - 2
(1 - 1)
Comunicaciones BA
Ar3
14/10
2023
Deportivo Armenio
0 - 0
(0 - 0)
Comunicaciones BA
Ar3
09/10
2023
Cañuelas FC
0 - 1
(0 - 1)
Comunicaciones BA
Ar3
25/09
2023
Sportivo Dock Sud
1 - 1
(1 - 0)
Comunicaciones BA
Ar3
09/09
2023
CA Acassuso
0 - 0
(0 - 0)
Comunicaciones BA
Ar3
28/08
2023
CA Fénix Pilar
0 - 1
(0 - 0)
Comunicaciones BA
Ar3
05/08
2023
CA San Miguel
0 - 0
(0 - 0)
Comunicaciones BA
Ar3
23/07
2023
Colegiales
2 - 1
(1 - 1)
Comunicaciones BA
Ar3
10/07
2023
Los Andes
1 - 0
(1 - 0)
Comunicaciones BA
Ar3
24/06
2023
Deportivo Merlo
1 - 1
(0 - 1)
Comunicaciones BA
Ar3
29/05
2023
UAI Urquiza
1 - 1
(0 - 0)
Comunicaciones BA
Ar3
14/05
2023
Talleres (RdE)
1 - 1
(0 - 1)
Comunicaciones BA
Ar3
29/04
2023
Argentino Merlo
1 - 2
(0 - 1)
Comunicaciones BA
Ar3
15/04
2023
Sacachispas
1 - 2
(1 - 1)
Comunicaciones BA
Ar3
02/04
2023
Villa San Carlos
5 - 1
(3 - 1)
Comunicaciones BA
Ar3
19/03
2023
Argentino Quilmes
2 - 1
(0 - 1)
Comunicaciones BA
Ar3
04/03
2023
Deportivo Armenio
2 - 3
(1 - 1)
Comunicaciones BA
Ar3
18/02
2023
Ituzaingó
1 - 2
(1 - 0)
Comunicaciones BA
Ar3
Νίκες
3
50%
Ισοπαλίες
3
50%
Ήττες
0
0%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[7,7,4,18],"lg_-1_6":[3,3,0,6],"lg_202":[7,7,4,18],"lg_202_6":[3,3,null,6]}
Ολοκληρωμένη στατιστική
Στατιστικά
Γηπεδούχος/Φιλοξενούμενη
1 ημίχρονο
2 ημίχρονο
Deportivo Riestra
Αγώνες:
44
Comunicaciones BA
Αγώνες:
35
Γκολ
(Υπέρ/Κατά)
49
1.11
0.86
38
36
1.03
1
35
Άντερ/Όβερ
1.5
18
26
41%
59%
14
21
40%
60%
2.5
31
13
70%
30%
23
12
66%
34%
3.5
39
5
89%
11%
32
3
91%
9%
Παιχνίδια Γκολ/Γκολ (Ναι/Όχι)
19
25
43%
57%
16
19
46%
54%
Δεν επιτρέπεται στόχος (Ναι/Όχι)
18
26
41%
59%
13
22
37%
63%
Εβαλε ένα γκολ (Ναι/Όχι)
32
12
73%
27%
23
12
66%
34%
Επόμενα παιχνίδια
Deportivo Riestra Επόμενα παιχνίδια
07/02
2024
ArC
Deportivo Riestra
-
Comunicaciones BA
11/02
2024
ArC
Deportivo Riestra
-
River Plate
15/02
2024
ArC
Deportivo Riestra
-
Vélez Sársfield
19/02
2024
ArC
Deportivo Riestra
-
Atlético Tucumán
26/02
2024
ArC
Defensa y Justicia
-
Deportivo Riestra
03/03
2024
ArC
CA Banfield
-
Deportivo Riestra
06/03
2024
ArC
Deportivo Riestra
-
Talleres Córdoba
10/03
2024
ArC
Ind. Rivadavia
-
Deportivo Riestra
17/03
2024
ArC
Deportivo Riestra
-
Independiente
31/03
2024
ArC
Gimnasia La Plata
-
Deportivo Riestra
07/04
2024
ArC
Deportivo Riestra
-
CA Huracán
14/04
2024
ArC
Rosario Central
-
Deportivo Riestra
Προβολή Όλων
Comunicaciones BA Επόμενα παιχνίδια
07/02
2024
ArC
Deportivo Riestra
-
Comunicaciones BA
13/02
2024
Ar3
Comunicaciones BA
-
Sacachispas
17/02
2024
Ar3
Deportivo Merlo
-
Comunicaciones BA
21/02
2024
Ar3
Comunicaciones BA
-
Deportivo Laferrere
24/02
2024
Ar3
Cañuelas FC
-
Comunicaciones BA
02/03
2024
Ar3
Comunicaciones BA
-
Los Andes
09/03
2024
Ar3
Ferrocarril Midland
-
Comunicaciones BA
16/03
2024
Ar3
Comunicaciones BA
-
CA Fénix Pilar
23/03
2024
Ar3
Argentino Quilmes
-
Comunicaciones BA
30/03
2024
Ar3
Comunicaciones BA
-
Deportivo Armenio
05/04
2024
Ar3
Villa Dálmine
-
Comunicaciones BA
12/04
2024
Ar3
Liniers
-
Comunicaciones BA
19/04
2024
Ar3
Comunicaciones BA
-
Argentino Merlo
26/04
2024
Ar3
Sportivo Italiano
-
Comunicaciones BA
03/05
2024
Ar3
Comunicaciones BA
-
Villa San Carlos
10/05
2024
Ar3
Flandria
-
Comunicaciones BA
17/05
2024
Ar3
Comunicaciones BA
-
Sportivo Dock Sud
24/05
2024
Ar3
Colegiales
-
Comunicaciones BA
31/05
2024
Ar3
Comunicaciones BA
-
UAI Urquiza
07/06
2024
Ar3
San Martín Burzaco
-
Comunicaciones BA
14/06
2024
Ar3
Comunicaciones BA
-
CA Acassuso
Προβολή Όλων
Επιλεγμένα αγώνα
Bh1
Al Hala
Sitra Club
09/05/2024 18:00
X
Tipp des Tages
ECL
Olympiacos FC
Aston Villa
09/05/2024 21:00
2
Video Highlight
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα