Αρχική
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
X
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
Προκαθορισμένο
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Περισσ.
Προβλέψεις
Ζωντανά αποτελέσματα
Τραυματίες ποδοσφαιριστές
Ομάδα σύγκριση
Τι είναι Forebet
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
>
MLS
13
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
589
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
Προβλέψεις για αύριο
444
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
1248
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
146
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
>
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
4
Ευρώπη
165
Αμερική
168
Αφρική
78
Ασία
101
Αυστραλία
40
Διεθνές
26
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
1
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
1
Ligue 1
1
Ερεντιβίζιε
1
Λίγκα Πορτουγκάλ
1
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
12
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Aruba
>
Division di Honor
2
Benin
>
League 1
8
Bermuda
>
Premier Division
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cuba
>
National Championship
DR Congo
>
Super League
3
Ethiopia
>
Premier League
5
Iraq
>
Premier League
Ivory Coast
>
Ligue 1
7
Kyrgyzstan
>
Premier League
Lesotho
>
Premier League
Malawi
>
Super League
6
Mauritania
>
Ligue 1
7
Mongolia
>
Premier League
4
Myanmar
>
National League
Palestine
>
Premier League
Rwanda
>
Premier League
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
4
Togo
>
Championnat National
8
Αίγυπτος
>
Premier
1
Second League
Egypt Cup
4
Super Cup
Αγγλία
>
Premier League
Championship
League one
League two
Conference
Conference North
Conference South
FA Cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Αγκόλα
>
Girabola
7
Αζερμπαϊτζάν
>
Premier League
First Division
Azerbaijan Cup
1
Αλβανία
>
Super League
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Αλγερία
>
Ligue 1
9
Ligue 2
15
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
8
Ανδόρρα
>
Primera Divisio
2. Division
2
Copa Constitucio
Αργεντινή
>
Primera Division
14
Nacional B
17
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
Torneos De Verano
Αρμενία
>
Premier League
First League
Armenian Cup
Super Cup
Αυστρία
>
Bundesliga
Erste Division
Regionalliga East
1
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
6
Landesliga Burgenland
4
Landesliga Niederösterreich
6
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
5
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Αυστραλία
>
A-League
Npl NSW
7
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
5
Npl Victoria
6
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
Αϊτή
>
Championnat National
Βέλγιο
>
Jupiler Pro League
1
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Βενεζουέλα
>
Primera Division
1
Segunda Division
8
Βιετνάμ
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
3
National Cup
Super Cup
Βολιβία
>
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
>
Premier league
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
8
Βουλγαρία
>
First League
Second Leaguе
Third League - South-East
9
Third League - South-West
9
Third League - North-East
5
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Βραζιλία
>
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
12
Serie A
8
Serie C
11
Serie D
31
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
5
Catarinense
Catarinense 2
5
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
1
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
5
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
1
Roraimense
1
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
2
Carioca U20
Mineiro U20
5
Paranaense U19
Paulista U20
17
Brasileiro Women
8
Paulista Women
1
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Βόρεια Ιρλανδία
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
4
Βόρεια Μακεδονία
>
First League
Second League
Macedonian Cup
Γαλλία
>
Ligue 1
1
Ligue 2
National
National 2
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
Γερμανία
>
Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
Regionalliga West
Regionalliga Bayern
Regionalliga Play-Off
1
Oberliga NOFV Nord
6
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
4
Oberliga Bayern Nord
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Bayern Play-offs
3
Oberliga Niederrhein
8
Oberliga Play-offs
1
Junioren Bundesliga
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
2. Bundesliga Women
DFB Pokal Women
Γεωργία
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Γιβραλτάρ
>
National League
Γκάμπια
>
GFA League
1
Γκάνα
>
Premier League
8
Γκαμπόν
>
Championnat National D1
Γουατεμάλα
>
Liga Nacional
Primera Division
1
Γουινέα
>
Ligue 1
4
Δανία
>
Super League
1. Division
6
2. Division
3
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Δημοκρατία του Κονγκό
>
Premier League
7
Δομινικανή Δημοκρατία
>
LDF
4
Εκουαδόρ
>
Serie A
7
Serie B
5
Ελ Σαλβαδόρ
>
Primera Division
Ελβετία
>
Super League
Challenge League
Swiss Cup
1
Ελλάδα
>
Super League
Super League 2
Football League
Greek Cup
Εσθονία
>
Meistriliiga
4
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ζάμπια
>
Premier League
9
Ζιμπάμπουε
>
Premier League
1
ΗΑΕ
>
Football League
9
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
ΗΠΑ
>
MLS
13
NASL
USL Championship
11
US Open Cup
Ιαπωνία
>
J-League
9
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Ινδία
>
I-League
Super League
Ινδονησία
>
Liga 1
Liga 2
Ιορδανία
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Ιράν
>
IPL
8
League 1
Hazfi Cup
Ιρλανδία
>
Premier League
3
First Division
5
FAI Cup
Ισλανδία
>
Premier League
5
1. Division
2
2. Division
4
Icelandic Cup
League Cup
Ισπανία
>
LaLiga
Segunda Division
11
Primera División RFEF
5
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
5
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
18
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Ισραήλ
>
Premier League
Liga Leumit
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Ιταλία
>
Serie A
1
Serie B
1
Serie C
2
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
2
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
Primavera 2
1
Primavera 3
1
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
Coppa Italia Women
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
>
Primera División
Liga de Ascenso
Κάτω Χώρες
>
Ερεντιβίζιε
1
Eerste Divisie
Tweede Divisie
4
Derde Divisie
8
Κύπελλο Ολλανδίας
Super Cup
Eredivisie Women
KNVB Beker Women
Κένυα
>
Premier League
9
Super League
9
Κίνα
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
Καζακστάν
>
Premier League
6
First Division
8
Super Cup
Kazakhstan Cup
Καμερούν
>
Elite One
Elite Two
Καμπότζη
>
C-League
Καναδάς
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
Κατάρ
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Κολομβία
>
Primera A
3
Primera B
2
Super Cup
Copa Colombia
Κοσσυφοπέδιο
>
Superleague
Kosovar Cup
Κουβέιτ
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Κουρασάο
>
Promé Divishon
Κροατία
>
Croatian Cup
HNL
First NL
6
Super Cup
Κύπρος
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Λίβανος
>
Premier League
Λετονία
>
Virsliga
5
1. Liga
7
Latvian Cup
11
Λευκορωσία
>
Vyscha Liga
5
Pershaya Liga
9
Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών
Λευκορωσία Κύπελλο
Women Premier League
1
Second League
Super Cup
Women's Cup
Λιβύη
>
Premier League
1
Λιθουανία
>
A Lyga
4
1 Lyga
5
Lithuanian Cup
Super Cup
Λουξεμβούργου
>
National Division
1
Μάλι
>
Première Division
Μάλτα
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Μακάου
>
Elite League
4
Μαλαισία
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Μαρόκο
>
Botola 1
8
Botola 2
2
Coupe du Trone
Μαυρίκιος
>
Mauritian League
2
Μαυροβούνιο
>
First League
2
Second League
Crnogorski Kup
Μεξικό
>
Primera Division
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Μολδαβία
>
Divizia Nationala
Moldovan Cup
Μπανγκλαντές
>
Premier League
Federation Cup
Μπαρμπάντος
>
Premier League
Μπαχρέιν
>
Premier League
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Μπελίζ
>
Premier League
Μποτσουάνα
>
Premier League
Νέα Ζηλανδία
>
Premiership
Regional Leagues
1
Νήσοι Φερόες
>
Premier League
5
1. Deild
3
Faroe Islands Cup
Νεπάλ
>
A-Division League
Νιγηρία
>
Premier League
10
Νικαράγουα
>
Primera Division
1
Liga Primera U20
Νορβηγία
>
Eliteserien
8
1. Division
7
2. Division
14
NM Cupen
Νότια Αφρική
>
Premier League
1
National First Division
Nedbank Cup
1
Mtn 8 Cup
Νότια Κορέα
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
7
FA Cup
Ομάν
>
Professional League
Sultan Cup
Ονδούρα
>
Liga Nacional
Ουαλία
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Ουγγαρία
>
NB I
NB II
Magyar Kupa
Ουγκάντα
>
Premier League
Ουζμπεκιστάν
>
Professional Football League
3
Uzbek Cup
Ουκρανία
>
Premier League
2
Persha Liga
2
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
Ουρουγουάη
>
Primera Division
8
Segunda Division
5
Super Cup
Παναμάς
>
Football League
1
Παραγουάη
>
Primera Division
6
Division Intermedia
6
Copa Paraguay
Περού
>
Primera División
Segunda División
5
Copa Bicentenario
Copa Peru
Πολωνία
>
Ekstraklasa
1. Liga
1
2. Liga
1
Polish Cup
Super Cup
Πορτογαλία
>
Λίγκα Πορτουγκάλ
1
Segunda Liga
1
Liga 3
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Ρουμανία
>
Liga 1
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Ρωσία
>
Premier Liga
2
1. Division
Fnl 2 - Division A Gold
5
Fnl 2 - Division A Silver
5
PFL - West
9
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - South
8
Kubok
1
Super Cup
Σαν Μαρίνο
>
Campionato
Coppa Titano
Σαουδική Αραβία
>
Σάουντι Προ Λιγκ
1st Division
King Cup
Super Cup
Σενεγάλη
>
Ligue 1
Σερβία
>
Superliga
Prva Liga
Serbian Cup
Σιέρα Λεόνε
>
Premier League
9
Σιγκαπούρη
>
S-League
4
S-Cup
Σκωτία
>
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Championship
League One
League two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Σλοβακία
>
Fortuna Liga
2. liga
Slovak Cup
Σλοβενία
>
Prva Liga
2. Liga
Slovenian Cup
Σομαλία
>
Championship
6
Σουδάν
>
Premier League
Σουηδία
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
6
Div 1 Sodra
7
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Σουρινάμ
>
Hoofdklasse
Συρία
>
Premier League
Syrian Cup
Τανζανία
>
Ligi Kuu Bara
Ταϊλάνδη
>
Premier League
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Τζαμάικα
>
Premier League
Τζιμπουτί
>
Division 1
Τουρκία
>
Süper Lig
TFF 1. Lig
TFF 2. Lig
1
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Τουρκμενιστάν
>
Yokary Liga
Τρινιντάντ και Τομπάγκο
>
TT Pro League
Τσεχία
>
Synot liga
2
Druha Liga
CFL
12
MSFL
4
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
6
Division F
8
Τυνησία
>
Ligue 1
5
Tunisia Cup
Ligue 2
6
Φίτζι
>
National Football League
5
Φιλιππίνες
>
Football League
7
Φινλανδία
>
Veikkausliiga
2
Ykkosliiga
4
Kakkonen
10
Suomen Cup
Χιλή
>
Primera Division
9
Primera B
9
Copa Chile
Super Cup
Χονγκ Κονγκ
>
Premier League
Second Division
FA Cup
1
Διεθνές
Αφρική
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
>
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
1
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
>
CONCACAF Champions League
1
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
26
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Σφάλμα! Η ημερομηνία που έχετε εισάγει είναι εκτός εμβέλειας!
Πρώτο ημίχρονο προβλέψεις Παραγγελία ανά πρωτάθλημα 01.06.2024
<
Προβλέψεις 1X2
Άντερ/Όβερ 2,5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ /γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
>
20:00
Ώρα
Πρωτάθλημα
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πρώτο ημίχρονο πιθανότητα σε %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
Αποτέλεσμα
Champions League
UCL
Borussia Dortmund
Real Madrid
01/06/2024 21:00
29
40
31
X
16°
-
Ρωσία Premier League
Ru1
Akron Togliatti
FK Ural
01/06/2024 14:00
28
66
7
X
24°
-
Ru1
Arsenal Tula
FK Nizhny Novgorod
01/06/2024 17:00
54
30
16
1
22°
-
Βραζιλία Brasileiro Serie A
Br1
Vitória
Atlético GO
01/06/2024 21:00
43
34
24
1
26°
-
Br1
Grêmio
RB Bragantino
01/06/2024 21:00
45
26
28
1
18°
-
Br1
Fluminense
Juventude
01/06/2024 23:30
58
24
18
1
21°
-
Br1
Cuiabá
Internacional
01/06/2024 23:30
10
53
38
X
24°
-
Br1
Corinthians
Botafogo
02/06/2024 02:00
20
57
22
X
18°
-
Αργεντινή Primera Division
Ar1
Racing Club
Deportivo Riestra
01/06/2024 23:00
53
24
23
1
21°
-
Ar1
Vélez Sársfield
Atlético Tucumán
02/06/2024 01:15
58
27
15
1
16°
-
Ar1
Belgrano Córdoba
Argentinos Juniors
02/06/2024 01:15
31
22
48
2
13°
-
ΗΠΑ Major League Soccer
Us1
Columbus Crew
Seattle Sounders
02/06/2024 00:30
30
47
23
X
25°
-
Us1
Inter Miami CF
Saint Louis City
02/06/2024 01:30
21
36
44
2
27°
-
Us1
New York Red Bulls
Orlando City SC
02/06/2024 01:30
38
36
27
1
24°
-
Us1
Philadelphia Union
Montreal Impact
02/06/2024 01:30
30
37
34
X
21°
-
Us1
DC United
Toronto FC
02/06/2024 01:30
31
39
30
X
16°
-
Us1
Chicago Fire
Los Angeles Galaxy
02/06/2024 02:30
26
50
23
X
15°
-
Us1
Minnesota United
Sporting Kansas City
02/06/2024 02:30
39
39
22
1
24°
-
Us1
Nashville SC
New England Revolution
02/06/2024 02:30
48
50
2
X
18°
-
Us1
Real Salt Lake
Austin FC
02/06/2024 03:30
35
45
20
X
14°
-
Us1
Vancouver Whitecaps
Colorado Rapids
02/06/2024 04:30
35
35
30
1
13°
-
Us1
Los Angeles FC
FC Dallas
02/06/2024 04:30
50
26
25
1
19°
-
Us1
Portland Timbers
Houston Dynamo
02/06/2024 04:30
19
40
42
2
15°
-
Ιαπωνία J-League
Jp1
Sanfrecce
Jubilo Iwata
01/06/2024 07:00
51
36
14
1
20°
-
Jp1
Shonan Bellmare
Gamba Osaka
01/06/2024 08:00
19
68
14
X
24°
-
Jp1
Kashima Antlers
Yokohama Marinos
01/06/2024 08:00
26
40
34
X
23°
-
Jp1
Machida Zelvia
Albirex Niigata
01/06/2024 08:00
47
44
9
1
25°
-
Jp1
Urawa Red Diamonds
Vissel Kobe
01/06/2024 09:00
20
43
36
X
24°
-
Jp1
Kyoto Sanga
Cerezo Osaka
01/06/2024 12:00
32
49
19
X
19°
-
Jp1
Tokyo Verdy
Consadole Sapporo
02/06/2024 06:05
45
25
30
1
21°
-
Νότια Κορέα K-League 1
Kr1
Ulsan Hyundai
Jeonbuk Hyundai
01/06/2024 09:30
21
61
18
X
21°
-
Kr1
Sangju Sangmu
Pohang Steelers
01/06/2024 12:00
15
55
30
X
17°
-
Kr1
Suwon FC
Incheon United
01/06/2024 12:00
16
59
25
X
18°
-
Ισπανία 2a B Promoción
Es3
Barakaldo CF
Orihuela CF
01/06/2024 18:30
23
37
40
2
16°
-
Ισπανία Tercera Division - Promotion Play-Offs
Es4
CD Huarte
CD Ardoi
01/06/2024 17:00
29
53
18
X
18°
-
Es4
CD Ebro
Cuarte Industrial
01/06/2024 18:00
35
55
10
X
21°
-
Es4
Atlético Tordesillas
Salamanca CF
01/06/2024 18:00
5
55
40
X
18°
-
Es4
Portugalete
SD Beasain
01/06/2024 18:30
10
69
21
X
16°
-
Es4
AD Ceuta B
Xerez Deportivo
01/06/2024 18:30
20
30
50
2
19°
-
Es4
Atzeneta UE
Jove Español
01/06/2024 18:30
28
49
23
X
21°
-
Es4
SD Torina
SD Laredo
01/06/2024 19:00
30
27
43
2
15°
-
Ισπανία Primera División RFEF
Es3
Celta de Vigo B
Málaga CF
01/06/2024 18:30
30
42
27
X
17°
-
Γερμανία Oberliga NOFV Nord
De5
Tasmania Berlin
Sparta Lichtenberg
01/06/2024 13:00
22
31
47
2
-
De5
Tennis Borussia Berlin
RSV Eintracht
01/06/2024 14:00
43
38
20
1
-
Γερμανία Oberliga Hessen
De5
FC Giessen
1960 Hanau
01/06/2024 15:00
32
45
23
X
20°
-
De5
Viktoria Griesheim
Waldgirmes
01/06/2024 15:00
36
29
35
1
16°
-
De5
Dietkirchen
Rot-Weiß Walldorf
01/06/2024 15:00
38
30
32
1
17°
-
De5
SV Adler Weidenhausen
Bayern Alzenau
01/06/2024 15:00
43
27
30
1
-
De5
SV Steinbach
Eddersheim
01/06/2024 15:00
25
35
40
2
19°
-
De5
Hanau 93
Fernwald
01/06/2024 15:00
37
31
32
1
18°
-
De5
E. Stadtallendorf
FC 1906 Erlensee
01/06/2024 15:00
38
42
20
X
19°
-
De5
KSV Baunatal
Hunfelder SV
01/06/2024 15:00
53
27
20
1
19°
-
De5
Türk Gücü Friedberg
Marburg
01/06/2024 15:00
35
43
22
X
18°
-
Γερμανία Oberliga Baden Württemberg
De5
TSV Essingen
VfR Mannheim
01/06/2024 15:30
29
59
12
X
11°
-
De5
FC Villingen
1. CfR Pforzheim
01/06/2024 15:30
27
43
30
X
13°
-
De5
Backnang
Oberachern
01/06/2024 15:30
47
32
21
1
12°
-
De5
Göppinger SV
Hollenbach
01/06/2024 15:30
48
37
15
1
12°
-
De5
FC Holzhausen
SG Sonnenhof
01/06/2024 15:30
25
29
47
2
11°
-
De5
Reutlingen
Mutschelbach
01/06/2024 15:30
32
40
28
X
12°
-
De5
FV Ravensburg
Bissingen
01/06/2024 15:30
22
50
28
X
13°
-
De5
Offenburger FV
Denzlingen
01/06/2024 15:30
23
31
46
2
14°
-
De5
Normannia Schw.Gmünd
FC Nöttingen
01/06/2024 15:30
18
54
28
X
11°
-
Γερμανία Oberliga Niederrhein
De5
SV Sonsbeck
Union Nettetal
01/06/2024 13:00
37
38
25
X
18°
-
De5
SF Baumberg
VfB Homberg
01/06/2024 16:00
22
45
33
X
19°
-
Γερμανία Oberliga Bayern Play-offs
De5
VfR Garching
Fortuna Regensburg
01/06/2024 16:00
50
13
37
1
11°
-
De5
Würzburger FV
TSV Großbardorf
01/06/2024 16:00
10
74
16
X
16°
-
De5
Gundelfingen
Türkspor Augsburg
01/06/2024 17:00
17
40
43
2
15°
-
Ιταλία Serie D Play Offs
It4
SS Cavese
Campobasso
01/06/2024 21:00
30
52
18
X
19°
-
Ιταλία Primavera 2
ItP
Venezia U19
Udinese U19
01/06/2024 15:00
36
37
27
X
22°
-
Ιταλία Primavera 3
ItP
Modena U19
Avellino U19
01/06/2024 15:00
30
46
24
X
23°
-
Κάτω Χώρες Tweede Divisie
Nl3
Excelsior Maassluis
USV Hercules
01/06/2024 14:30
11
71
18
X
16°
-
Nl3
SC Genemuiden
TEC VV
01/06/2024 14:30
10
80
10
X
20°
-
Nl3
SteDoCo
Harkemase Boys
01/06/2024 14:30
15
68
18
X
18°
-
Nl3
Kozakken Boys
Blauw Geel '38
01/06/2024 15:00
57
17
27
1
18°
-
Κάτω Χώρες Derde Divisie
Nl4
SV AWC
VV Smitshoek
01/06/2024 14:00
7
77
16
X
-
Nl4
GVV Unitas
Dongen
01/06/2024 14:00
12
57
31
X
18°
-
Nl4
Staphorst
JOS Watergraafsmeer
01/06/2024 14:30
16
69
15
X
21°
-
Nl4
VV Scherpenzeel
HBC
01/06/2024 14:30
10
80
10
X
-
Nl4
FC's-Gravenzande
RKSV Halsteren
01/06/2024 14:30
80
10
10
1
-
Nl4
SV Huizen
VV AZSV
01/06/2024 14:30
80
10
10
1
-
Nl4
Achilles Veen
RKVV Westlandia
01/06/2024 17:00
80
10
10
1
-
Nl4
Hoogeveen
Rohda Raalte
01/06/2024 18:00
11
64
25
X
17°
-
Πορτογαλία Campeonato de Portugal
Pt3
SC Lusitânia
Vitória Setúbal
01/06/2024 12:00
13
35
52
2
17°
-
Pt3
Lusitano GC
UD Santarém
01/06/2024 12:00
15
57
28
X
21°
-
Pt3
Pevidém SC
AD Os Limianos
01/06/2024 19:00
27
41
32
X
28°
-
Pt3
Amarante
São João de Ver
01/06/2024 19:00
25
55
20
X
26°
-
Ρωσία Division 2 - Center
Ru4
Sakhalin Y-Sakh.
Kvant Obninsk
01/06/2024 07:00
33
52
15
X
13°
-
Ru4
Zenit Penza
Dinamo Vladivostok
01/06/2024 13:00
13
47
40
X
27°
-
Ru4
Arsenal-2 Tula
Strogino Moscow
01/06/2024 13:00
57
23
20
1
22°
-
Ru4
FK Ryazan
Salyut Belgorod
01/06/2024 15:00
29
56
15
X
20°
-
Ru4
Kosmos Elektrostal
FK Oryol
01/06/2024 15:00
27
55
18
X
-
Ru4
FK Kolomna
SKA-Khabarovsk-2
01/06/2024 16:00
17
58
25
X
22°
-
Ru4
Akademiya Tambov
FK Khimki Youth
01/06/2024 16:00
21
66
13
X
-
Ρωσία Division 2 - δυτικά
Ru4
FK Yenisey-2
Irkutsk
01/06/2024 07:00
43
46
11
X
11°
-
Ru4
Spartak-2 Moscow
Znamya Truda
01/06/2024 11:00
34
25
41
2
22°
-
Ru4
Saturn
Torpedo Vladimir
01/06/2024 13:00
11
49
40
X
28°
-
Ru4
Rodina-M Moscow
FC Tver
01/06/2024 13:00
25
55
20
X
28°
-
Ru4
Dynamo Vologda
FC Chertanovo
01/06/2024 14:00
36
33
31
1
-
Ru4
Zvezda SPb
Luki-Energiya
01/06/2024 14:00
38
42
19
X
28°
-
Ru4
Dynamo-2 Moscow
Dynamo Petersburg
01/06/2024 16:00
50
19
32
1
19°
-
Ru4
Zenit-2
Baltika-BFU
01/06/2024 18:00
18
42
40
X
19°
-
Ρωσία Division 2 - Ural-Povolzhye
Ru4
Dinamo Kirov
Nizhny Novgorod II
01/06/2024 13:00
31
41
28
X
-
Ru4
Lada Togliatti
Volna Nizhegorodskaya
01/06/2024 14:00
14
63
23
X
24°
-
Ru4
Uralets N.Tagil
Krylia-2 Sovetov
01/06/2024 14:00
32
37
31
X
-
Ουκρανία Persha Liga
Ua2
Khust City
Zvyahel
01/06/2024 11:00
9
43
48
2
20°
-
Ua2
UCSA
Metalurh Zaporizhzhia
01/06/2024 12:30
45
30
24
1
28°
-
Αυστρία Landesliga Vorarlberg
AtL
Admira Dornbirn
Rotenberg
01/06/2024 15:00
22
58
20
X
17°
-
AtL
Göfis
Lochau
01/06/2024 16:30
31
10
60
2
15°
-
AtL
Lauterach
FC Hard
01/06/2024 17:00
36
38
26
X
16°
-
AtL
FC Egg
Hörbranz
01/06/2024 17:00
46
8
46
1
13°
-
AtL
Höchst
FC Lustenau
01/06/2024 17:00
4
19
77
2
16°
-
Αυστρία Landesliga Wien
AtL
Simmeringer SC
Union Mauer
01/06/2024 15:30
6
55
39
X
14°
-
AtL
Hellas Kagran
Vorwärts Brigittenau
01/06/2024 16:00
16
34
50
2
14°
-
AtL
FC 1980 Wien
Dinamo Helfort
01/06/2024 16:00
25
41
34
X
14°
-
AtL
FV Austria XIII
ASV 13
01/06/2024 16:00
48
40
11
1
14°
-
Αυστρία Landesliga Burgenland
AtL
Deutschkreutz
Edelserpentin
01/06/2024 17:00
15
67
18
X
15°
-
AtL
Ritzing
SV Rudersdorf
01/06/2024 17:00
34
60
7
X
14°
-
Cancl.
AtL
SC Pinkafeld
Horitschon
01/06/2024 18:00
28
15
56
2
14°
-
AtL
ASV Siegendorf
Schattendorf
01/06/2024 18:00
15
69
15
X
14°
-
Αυστρία Landesliga Niederösterreich
AtL
St. Peter
Scheiblingkirchen
01/06/2024 17:30
22
67
11
X
17°
-
Περισσ.
2024-06-01
<
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024","7":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Επιλεγμένα αγώνα
By1
Naftan Novopolotsk
FC Isloch
01/06/2024 15:00
2
Major League Soccer Eastern Conference
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Inter Miami CF
34
17
10
4
3
15
2
FC Cincinnati
33
16
10
3
3
7
3
New York City FC
29
16
9
2
5
7
4
New York Red Bulls
26
15
7
5
3
6
5
Columbus Crew
24
14
6
6
2
8
6
Toronto FC
23
16
7
2
7
0
7
Charlotte FC
22
16
6
4
6
-1
8
Philadelphia Union
19
15
4
7
4
4
9
Nashville SC
19
15
4
7
4
-1
10
DC United
18
16
4
6
6
-6
11
Orlando City SC
17
15
4
5
6
-7
12
Atlanta United
16
15
4
4
7
2
13
Montreal Impact
16
15
4
4
7
-12
14
Chicago Fire
12
16
2
6
8
-13
15
New England Revolution
7
13
2
1
10
-17
Major League Soccer Western Conference
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Real Salt Lake
30
16
8
6
2
13
2
Los Angeles Galaxy
28
16
7
7
2
7
3
Los Angeles FC
27
15
8
3
4
8
4
Minnesota United
25
14
7
4
3
5
5
Austin FC
23
16
6
5
5
0
6
Vancouver Whitecaps
22
15
6
4
5
4
7
Colorado Rapids
22
16
6
4
6
-1
8
Houston Dynamo
21
15
6
3
6
0
9
Portland Timbers
19
16
5
4
7
0
10
Seattle Sounders
18
16
4
6
6
0
11
Saint Louis City
16
14
3
7
4
-2
12
FC Dallas
13
14
3
4
7
-6
13
Sporting Kansas City
11
15
2
5
8
-5
14
San Jose Earthquakes
11
16
3
2
11
-15
Tipp des Tages
Br1
Corinthians
Botafogo
02/06/2024 02:00
2
Video Highlight
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα