Αρχική
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
X
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
Προκαθορισμένο
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Περισσ.
Προβλέψεις
Ζωντανά αποτελέσματα
Τραυματίες ποδοσφαιριστές
Ομάδα σύγκριση
Τι είναι Forebet
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
>
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
233
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Ζωντανές προβλέψεις
Προβλέψεις για αύριο
116
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
1473
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις από χθες
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Όλες οι προβλέψεις
2277
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
68
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
>
Ηνωμένο Βασίλειο
31
Τοπ Ευρώπη
67
Ευρώπη
582
Αμερική
177
Αφρική
32
Ασία
147
Αυστραλία
44
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
1
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
2
UEFA Europa Conference League
2
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Ερεντιβίζιε
9
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
7
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
7
Σάουντι Προ Λιγκ
9
Πρωταθλήματα
Aruba
>
Division di Honor
1
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cuba
>
National Championship
DR Congo
>
Super League
2
Ethiopia
>
Premier League
8
Iraq
>
Premier League
Ivory Coast
>
Ligue 1
Kyrgyzstan
>
Premier League
5
Lesotho
>
Premier League
Malawi
>
Super League
8
Mauritania
>
Ligue 1
8
Mongolia
>
Premier League
5
Myanmar
>
National League
Palestine
>
Premier League
Rwanda
>
Premier League
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Togo
>
Championnat National
Αίγυπτος
>
Premier
Second League
4
Egypt Cup
Super Cup
Αγγλία
>
Premier League
10
Championship
League one
1
League two
2
Conference
Conference North
Conference South
FA Cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
7
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
1
Premier League Cup
Αγκόλα
>
Girabola
7
Αζερμπαϊτζάν
>
Premier League
5
First Division
5
Azerbaijan Cup
Αλβανία
>
Super League
5
League 1
6
Albanian Cup
1
Super Cup
Αλγερία
>
Ligue 1
Ligue 2
Algeria Cup
1
Super Cup
U21 League
Ανδόρρα
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
Αργεντινή
>
Primera Division
14
Nacional B
1
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
3
Super Cup
Reserve League
9
Torneos De Verano
Αρμενία
>
Premier League
3
First League
7
Armenian Cup
1
Super Cup
Αυστρία
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
3
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Αυστραλία
>
A-League
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
7
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
Αϊτή
>
Championnat National
Βέλγιο
>
Jupiler Pro League
8
2e-Klasse
Belgian Cup
1
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
3
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Βενεζουέλα
>
Primera Division
4
Segunda Division
Βιετνάμ
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Βολιβία
>
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
>
Premier league
6
Kup BiH
1
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Βουλγαρία
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Βραζιλία
>
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
7
Serie A
Serie C
10
Serie D
32
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
1
Roraimense
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
2
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
8
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
41
Brasileiro Women
8
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
1
Copa Sao Paulo de juniores
Βόρεια Ιρλανδία
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
4
Βόρεια Μακεδονία
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Γαλλία
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Γερμανία
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
12
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
9
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
8
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
1
Oberliga Hessen
10
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
8
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
10
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
1
Γεωργία
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
14
Γιβραλτάρ
>
National League
1
Γκάμπια
>
GFA League
Γκάνα
>
Premier League
1
Γκαμπόν
>
Championnat National D1
Γουατεμάλα
>
Liga Nacional
Primera Division
Γουινέα
>
Ligue 1
Δανία
>
Super League
6
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
1
Elitedivisionen Women
6
Δημοκρατία του Κονγκό
>
Premier League
Δομινικανή Δημοκρατία
>
LDF
4
Εκουαδόρ
>
Serie A
8
Serie B
3
Ελ Σαλβαδόρ
>
Primera Division
Ελβετία
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Ελλάδα
>
Super League
4
Super League 2
Football League
Greek Cup
Εσθονία
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
2
Super Cup
Ζάμπια
>
Premier League
9
Ζιμπάμπουε
>
Premier League
ΗΑΕ
>
Football League
11
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
ΗΠΑ
>
MLS
14
NASL
USL Championship
12
US Open Cup
9
Ιαπωνία
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
6
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Ινδία
>
I-League
Super League
Ινδονησία
>
Liga 1
2
Liga 2
Ιορδανία
>
Premier League
6
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Ιράν
>
IPL
League 1
9
Hazfi Cup
Ιρλανδία
>
Premier League
5
First Division
6
FAI Cup
Ισλανδία
>
Premier League
6
1. Division
6
2. Division
6
Icelandic Cup
8
League Cup
Ισπανία
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
9
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
9
Tercera Division G13
8
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Ισραήλ
>
Premier League
7
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Ιταλία
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
4
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
2
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
>
Primera División
4
Liga de Ascenso
Κάτω Χώρες
>
Ερεντιβίζιε
9
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Κύπελλο Ολλανδίας
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Κένυα
>
Premier League
9
Super League
9
Κίνα
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
2
Καζακστάν
>
Premier League
6
First Division
8
Super Cup
Kazakhstan Cup
4
Καμερούν
>
Elite One
Elite Two
Καμπότζη
>
C-League
2
Καναδάς
>
Canadian Premier League
1
Soccer League
Canadian Championship
2
Κατάρ
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
4
Κολομβία
>
Primera A
4
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
3
Κοσσυφοπέδιο
>
Superleague
Kosovar Cup
1
Κουβέιτ
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Κουρασάο
>
Promé Divishon
Κροατία
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
6
Super Cup
Κύπρος
>
1. Division
1
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Λίβανος
>
Premier League
Λετονία
>
Virsliga
5
1. Liga
7
Latvian Cup
Λευκορωσία
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών
Λευκορωσία Κύπελλο
2
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Λιβύη
>
Premier League
1
Λιθουανία
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Λουξεμβούργου
>
National Division
8
Μάλι
>
Première Division
Μάλτα
>
Premier League
First Division
FA Trophy
1
Μακάου
>
Elite League
4
Μαλαισία
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Μαρόκο
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
3
Μαυρίκιος
>
Mauritian League
1
Μαυροβούνιο
>
First League
5
Second League
6
Crnogorski Kup
Μεξικό
>
Primera Division
Liga de Ascenso
1
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Μολδαβία
>
Divizia Nationala
5
Moldovan Cup
Μπανγκλαντές
>
Premier League
5
Federation Cup
Μπαρμπάντος
>
Premier League
Μπαχρέιν
>
Premier League
6
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Μπελίζ
>
Premier League
Μποτσουάνα
>
Premier League
8
Νέα Ζηλανδία
>
Premiership
Regional Leagues
1
Νήσοι Φερόες
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
4
Νεπάλ
>
A-Division League
Νιγηρία
>
Premier League
Νικαράγουα
>
Primera Division
Liga Primera U20
Νορβηγία
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
14
NM Cupen
8
Νότια Αφρική
>
Premier League
4
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Νότια Κορέα
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Ομάν
>
Professional League
2
Sultan Cup
1
Ονδούρα
>
Liga Nacional
Ουαλία
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Ουγγαρία
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Ουγκάντα
>
Premier League
4
Ουζμπεκιστάν
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Ουκρανία
>
Premier League
9
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Ουρουγουάη
>
Primera Division
8
Segunda Division
Super Cup
Παναμάς
>
Football League
Παραγουάη
>
Primera Division
6
Division Intermedia
8
Copa Paraguay
Περού
>
Primera División
9
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Πολωνία
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Πορτογαλία
>
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Segunda Liga
9
Liga 3
4
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Ρουμανία
>
Liga 1
8
Liga 2
2
Romanian Cup
Super Cup
Ρωσία
>
Premier Liga
8
1. Division
4
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - South
11
Kubok
2
Super Cup
Σαν Μαρίνο
>
Campionato
2
Coppa Titano
Σαουδική Αραβία
>
Σάουντι Προ Λιγκ
9
1st Division
3
King Cup
Super Cup
Σενεγάλη
>
Ligue 1
Σερβία
>
Superliga
4
Prva Liga
4
Serbian Cup
Σιέρα Λεόνε
>
Premier League
3
Σιγκαπούρη
>
S-League
4
S-Cup
Σκωτία
>
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
7
Championship
2
League One
2
League two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Σλοβακία
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Σλοβενία
>
Prva Liga
5
2. Liga
8
Slovenian Cup
Σομαλία
>
Championship
4
Σουδάν
>
Premier League
Σουηδία
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
1
Σουρινάμ
>
Hoofdklasse
Συρία
>
Premier League
Syrian Cup
Τανζανία
>
Ligi Kuu Bara
Ταϊλάνδη
>
Premier League
8
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
2
League Cup
Τζαμάικα
>
Premier League
2
Τζιμπουτί
>
Division 1
Τουρκία
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
4
Turkish Cup
1
Super Cup
Τουρκμενιστάν
>
Yokary Liga
3
Τρινιντάντ και Τομπάγκο
>
TT Pro League
5
Τσεχία
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
9
Division F
11
Τυνησία
>
Ligue 1
7
Tunisia Cup
1
Ligue 2
Φίτζι
>
National Football League
5
Φιλιππίνες
>
Football League
Φινλανδία
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
16
Suomen Cup
Χιλή
>
Primera Division
8
Primera B
9
Copa Chile
Super Cup
Χονγκ Κονγκ
>
Premier League
6
Second Division
1
FA Cup
2
Διεθνές
Αφρική
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
>
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
4
Ευρώπη
>
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
1
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
2
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
2
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
>
Copa Libertadores
9
Copa Sudamericana
9
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Σφάλμα! Η ημερομηνία που έχετε εισάγει είναι εκτός εμβέλειας!
Πρώτο ημίχρονο προβλέψεις 08.05.2024
<
Προβλέψεις 1X2
Άντερ/Όβερ 2,5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ /γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
>
20:00
Ώρα
Πρωτάθλημα
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πρώτο ημίχρονο πιθανότητα σε %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
Αποτέλεσμα
08.05.2024
Cr1
San Carlos
Saprissa
08/05/2024 03:00
27
42
30
X
25°
-
FT
0 - 3
(0 - 2)
CaC
Cavalry FC
Vancouver Whitecaps
08/05/2024 03:00
15
69
16
X
-6°
-
FT
1 - 2
(0 - 1)
BrR
Monte Roraima
Roraima RR
08/05/2024 03:00
31
50
19
X
-
FT
3 - 0
Cr1
Municipal Liberia
Grecia
08/05/2024 04:00
25
47
28
X
26°
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
CLA
Universitario
Junior Barranquilla
08/05/2024 04:00
21
47
32
X
21°
-
FT
1 - 1
(1 - 1)
CS
Always Ready
Defensa y Justicia
08/05/2024 04:00
26
43
31
X
12°
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
UsC
San Jose Earthquakes
Oakland Roots
08/05/2024 04:00
28
43
29
X
17°
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
UsC
Orange County SC
Loudoun United
08/05/2024 04:00
57
26
17
1
17°
-
FT
1 - 2
(0 - 1)
UsC
Sacramento Republic
Monterey Bay
08/05/2024 04:30
32
41
27
X
22°
-
FT
2 - 0
(2 - 0)
Nz2
Wellington Phoenix (R)
Island Bay United
08/05/2024 09:00
37
34
29
1
11°
-
Cz4
Havirov
Jesenik
08/05/2024 10:15
41
49
10
X
12°
-
Cz2
SK Prostějov
Pribram
08/05/2024 10:30
29
51
20
X
14°
-
Cz2
Sparta Praha B
SK Lisen
08/05/2024 10:30
31
35
34
X
11°
-
Vn1
Quang Nam FC
Cong an Nhan dan
08/05/2024 12:00
26
55
19
X
27°
-
AuQ
Gold Coast United
Moreton City Excelsior
08/05/2024 12:30
29
39
32
X
20°
-
Vn1
Nam Dinh FC
Binh Duong FC
08/05/2024 13:00
39
38
23
1
26°
-
Vn1
Sanna Khanh Hoa
Hai Phong FC
08/05/2024 13:00
17
57
26
X
32°
-
Vn1
Binh Dinh FC
Hong Linh Ha Tinh
08/05/2024 13:00
29
49
22
X
-
Kh1
PKR Svay Rieng
Visakha FC
08/05/2024 13:00
30
43
27
X
33°
-
Kh1
Boeung Ket FC
PPC FC
08/05/2024 13:00
14
37
50
2
33°
-
Az2
Iravan
Difai Agsu
08/05/2024 13:00
17
40
43
2
15°
-
ByW
FK Zorka-BDU W
Dinamo Brest W
08/05/2024 13:00
74
10
16
1
11°
-
ThC
Kanchanaburi FC
Samut Sakhon City
08/05/2024 13:00
17
39
44
2
34°
-
Kg1
FC Alay Osh
Muras United
08/05/2024 13:30
14
49
38
X
29°
-
Am2
Onor
Ararat-2
08/05/2024 14:00
22
54
25
X
17°
-
Tm1
Kopetdag Asgabat
MERW Mary
08/05/2024 14:00
27
48
25
X
28°
-
Tm1
FC Ahal
Arkadag
08/05/2024 14:00
15
8
77
2
28°
-
ByW
Bobruichanka W
DYuSSh Pinskogo W
08/05/2024 14:00
77
10
13
1
12°
-
ThC
Bangkok United
Udon United
08/05/2024 14:00
31
39
30
X
32°
-
Vn1
Ho Chi Minh
Thanh Hoa FC
08/05/2024 14:15
31
53
16
X
31°
-
HK2
Sai Kung
3 Sing
08/05/2024 14:30
32
35
33
X
25°
-
Ug1
Bright Stars
NEC
08/05/2024 15:00
22
62
16
X
23°
-
Ug1
Villa SC
Wakiso Giants
08/05/2024 15:00
19
52
28
X
23°
-
Tm1
FC Balkan
FC Altyn Asyr
08/05/2024 15:00
23
31
46
2
23°
-
ByW
FK Minsk W
FC Gomel W
08/05/2024 15:00
78
11
11
1
11°
-
KzC
Tobol Kostanay
FC Astana
08/05/2024 15:00
23
53
24
X
18°
-
KzC
FK Atyrau
Kairat Almaty
08/05/2024 15:00
26
52
22
X
16°
-
Bw1
Nico United
Security Systems
08/05/2024 15:00
17
47
36
X
27°
-
Bw1
TAFIC
Masitaoka
08/05/2024 15:00
19
45
35
X
28°
-
Bw1
Holy Ghost
Police XI
08/05/2024 15:00
27
38
35
X
26°
-
Bw1
Jwaneng Galaxy
Eleven Angels
08/05/2024 15:00
44
42
14
1
28°
-
Bw1
VTM
Township Rollers
08/05/2024 15:00
18
59
23
X
29°
-
Bw1
Orapa United
Matebele
08/05/2024 15:00
55
27
18
1
31°
-
Ru4
Angusht Nazran
Dynamo Makhachkala
08/05/2024 15:30
49
33
18
1
15°
-
TnC
OC Kerkennah
Esperance ST
08/05/2024 15:30
18
46
36
X
19°
-
Eg2
Haras Al Hodoud
Al Qanah
08/05/2024 15:30
26
42
32
X
22°
-
Eg2
La Viena
Tanta FC
08/05/2024 15:30
30
46
24
X
32°
-
Eg2
Proxy
Ghazl Al Mahalla
08/05/2024 15:30
25
60
15
X
27°
-
Eg2
Wadi Degla SC
Raya Ghazl
08/05/2024 15:30
28
64
8
X
31°
-
Om1
Sur Club
Ibri Club
08/05/2024 15:45
23
62
14
X
33°
-
Ir2
Ario Eslamshahr
Darya Babol
08/05/2024 15:45
40
38
22
1
-
Rs1
Backa Topola
FK Radnicki 1923
08/05/2024 16:00
49
35
15
1
21°
-
Rs1
FK Napredak
FK Partizan
08/05/2024 16:00
29
37
34
X
23°
-
Ru2
Alania Vladikavkaz
Rodina Moscow
08/05/2024 16:00
25
53
22
X
14°
-
Al1
FK Kukesi
Partizani Tirana
08/05/2024 16:00
16
50
34
X
23°
-
Al1
Skenderbeu
KF Laci
08/05/2024 16:00
33
48
19
X
20°
-
Al1
KF Tirana
Vllaznia Shkodër
08/05/2024 16:00
16
56
28
X
22°
-
Al1
Dinamo Tirana
Egnatia Rrogozhine
08/05/2024 16:00
33
37
30
X
22°
-
Al1
Erzeni Shijak
Teuta Durres
08/05/2024 16:00
17
51
32
X
20°
-
Md1
Speranta Drochia
Sparta Selemet
08/05/2024 16:00
38
17
45
2
-
Md1
FC Floresti
FC Saxan
08/05/2024 16:00
21
62
17
X
16°
-
Ao1
CD Lunda Sul
Interclube Luanda
08/05/2024 16:00
41
45
14
X
28°
-
Ao1
Santa Rita
Wiliet
08/05/2024 16:00
32
47
21
X
33°
-
Ao1
São Salvador
Desportivo Huíla
08/05/2024 16:00
21
38
41
2
33°
-
Ao1
União de Malanje
Kabuscorp SC
08/05/2024 16:00
13
65
22
X
29°
-
Ro2
Viitorul Selimbar
CS Mioveni
08/05/2024 16:00
37
49
14
X
14°
-
Al2
Kastrioti
Korabi Peshkopi
08/05/2024 16:00
14
70
16
X
19°
-
Al2
Tomori Berat
KS Lushnja
08/05/2024 16:00
36
46
18
X
23°
-
Al2
Besa Kavaje
Flamurtari Vlore
08/05/2024 16:00
11
42
46
2
21°
-
Al2
KS Burreli
Apolonia Fier
08/05/2024 16:00
24
46
30
X
24°
-
Al2
KF Luzi 2008
FK Vora
08/05/2024 16:00
28
41
31
X
21°
-
Ir2
Mes Soongoun
Saipa Karaj
08/05/2024 16:00
19
71
10
X
12°
-
Ir2
Mes Shahr-e Babak
Mes Kerman
08/05/2024 16:00
11
55
34
X
22°
-
QaC
Gharrafa SC
Ahli Doha
08/05/2024 16:15
62
22
16
1
30°
-
Ao1
Académica Lobito
Recreativo Libolo
08/05/2024 16:30
30
52
18
X
29°
-
Ro2
Corvinul Hunedoara
Miercurea Ciuc
08/05/2024 16:30
40
45
16
X
15°
-
Mu1
Pamplemousses
Grande Riviere Sud Est
08/05/2024 16:30
24
62
14
X
24°
-
Ir2
Shahre Raz
Fajr Sepasi
08/05/2024 16:30
7
25
69
2
21°
-
Ir2
Chadormalu SC
Khooshe Talaee
08/05/2024 16:30
38
55
7
X
28°
-
FrW
Paris W
Dijon W
08/05/2024 16:30
41
28
31
1
20°
-
FrW
Stade de Reims W
PSG W
08/05/2024 16:30
25
21
54
2
15°
-
FrW
Guingamp W
Le Havre W
08/05/2024 16:30
33
43
24
X
16°
-
FrW
Bordeaux W
Lyon W
08/05/2024 16:30
7
16
77
2
21°
-
FrW
Fleury 91 W
Montpellier W
08/05/2024 16:30
35
40
25
X
20°
-
FrW
Saint-Étienne W
Lille W
08/05/2024 16:30
45
24
31
1
15°
-
Cy1
AE Zakakiou
Apollon Limassol
08/05/2024 17:00
16
31
53
2
22°
-
Ru2
Sokol Saratov
Chernomorets Nov
08/05/2024 17:00
19
53
29
X
10°
-
Cz2
MFK Vyskov
Jihlava
08/05/2024 17:00
29
36
35
X
16°
-
Gh1
Berekum Chelsea
Accra Hearts of Oak
08/05/2024 17:00
20
66
14
X
36°
-
Ao1
Petro Atletico
Sporting Cabinda
08/05/2024 17:00
56
34
10
1
28°
-
Ao1
1º de Agosto
Bravos do Maquis
08/05/2024 17:00
26
39
35
X
28°
-
Rs2
OFK Vršac
FK Metalac
08/05/2024 17:00
29
45
26
X
21°
-
Rs2
Radnicki Beograd
Mladost Novi Sad
08/05/2024 17:00
23
36
41
2
21°
-
Ly1
Asaria
Al Ahli Tripoli
08/05/2024 17:00
2
57
41
X
21°
-
ByC
Torpedo Zhodino
FC Isloch
08/05/2024 17:00
35
40
25
X
10°
-
EeC
Paide
Nomme Kalju
08/05/2024 17:00
29
38
33
X
5°
-
ByW
Belarus W U19
Dnepr Mogilev W
08/05/2024 17:00
48
22
30
1
11°
-
Ir2
Kheybar Khorramabad
Shahrdari Astara
08/05/2024 17:00
30
57
13
X
16°
-
Ir2
Esteghlal Molasani
Shahin Bandar Ameri
08/05/2024 17:00
35
56
9
X
29°
-
Ir2
Naft M. Soleyman
Damash Gilan
08/05/2024 17:00
41
52
7
X
27°
-
KzC
FK Ordabasy
FK Aktobe
08/05/2024 17:00
22
48
30
X
24°
-
KzC
Yelimay Semey
FK Kyzylzhar
08/05/2024 17:00
26
59
15
X
17°
-
Bg3
Balkan Botevgrad
Vihren Sandanski
08/05/2024 17:00
20
45
35
X
20°
-
Bg3
Levski Sofia II
CSKA 1948 Sofia III
08/05/2024 17:00
16
63
21
X
18°
-
Bg3
OFK Kostinbrod 2012
Slivnishki Geroy
08/05/2024 17:00
17
60
23
X
19°
-
Bg3
Vitosha Bistritsa
Septemvri Sofia II
08/05/2024 17:00
21
74
5
X
15°
-
Bg3
CSKA II Sofia
Minyor Pernik
08/05/2024 17:00
4
46
49
2
18°
-
Bg3
Slavia Sofia II
FK Septemvri Simitli
08/05/2024 17:00
31
50
19
X
18°
-
Bg3
FC Oborishte
FK Kyustendil
08/05/2024 17:00
17
51
32
X
20°
-
Bg3
Pirin Razlog
FK Bansko
08/05/2024 17:00
34
57
9
X
17°
-
Bg3
Hebar II
Botev Ihtiman
08/05/2024 17:00
20
35
46
2
20°
-
Bg3
Chavdar Etropole
Rilski Sportist
08/05/2024 17:00
20
70
10
X
18°
-
Cancl.
Cz4
Břidličná
Polanka nad Odrou
08/05/2024 17:00
22
44
34
X
14°
-
Cz2
Taborsko
Opava
08/05/2024 17:30
23
45
32
X
13°
-
Cz2
FK Varnsdorf
Hanácká Slavia Kroměříž
08/05/2024 17:30
37
52
10
X
15°
-
Cz2
MFK Chrudim
Dukla Praha
08/05/2024 17:30
22
37
41
2
16°
-
Fi3
Pöxyt
Tampere Utd
08/05/2024 17:30
10
36
54
2
-
Ir2
Pars Jonoubi Jam
Naft Gachsaran
08/05/2024 17:30
20
40
40
2
31°
-
AtL
Union Henndorf
SV Strasswalchen
08/05/2024 17:30
10
75
15
X
10°
-
Cz4
Frenstat p. R.
Vratimov
08/05/2024 17:30
22
30
48
2
15°
-
Περισσ.
2024-05-08
<
Μάιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"4":"\u0391\u03c0\u03c1\u03af\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024","5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Επιλεγμένα αγώνα
Za1
Polokwane City
Richards Bay
08/05/2024 19:30
1
Major League Soccer Eastern Conference
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Inter Miami CF
24
12
7
3
2
14
2
FC Cincinnati
21
11
6
3
2
4
3
Toronto FC
19
11
6
1
4
0
4
New York Red Bulls
17
11
4
5
2
0
5
Columbus Crew
15
10
3
6
1
3
6
Philadelphia Union
14
10
3
5
2
3
7
DC United
14
11
3
5
3
-1
8
Charlotte FC
14
11
4
2
5
-1
9
New York City FC
14
11
4
2
5
-1
10
Atlanta United
12
10
3
3
4
3
11
Montreal Impact
12
10
3
3
4
-7
12
Nashville SC
11
10
2
5
3
-4
13
Chicago Fire
10
11
2
4
5
-8
14
Orlando City SC
9
10
2
3
5
-7
15
New England Revolution
7
10
2
1
7
-11
Major League Soccer Western Conference
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Real Salt Lake
21
11
6
3
2
9
2
Minnesota United
20
10
6
2
2
6
3
Los Angeles Galaxy
19
11
5
4
2
4
4
Vancouver Whitecaps
18
10
5
3
2
8
5
Colorado Rapids
18
11
5
3
3
3
6
Austin FC
16
11
4
4
3
1
7
Los Angeles FC
15
11
4
3
4
0
8
Houston Dynamo
14
10
4
2
4
-1
9
Saint Louis City
13
10
2
7
1
1
10
Sporting Kansas City
11
11
2
5
4
-1
11
Seattle Sounders
10
11
2
4
5
0
12
Portland Timbers
10
11
2
4
5
-3
13
FC Dallas
8
10
2
2
6
-5
14
San Jose Earthquakes
7
11
2
1
8
-9
Tipp des Tages
CS
Sportivo Trinidense
Boca Juniors
09/05/2024 02:30
2
Video Highlight
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα