Αρχική
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
X
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
Προκαθορισμένο
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Περισσ.
Προβλέψεις
Ζωντανά αποτελέσματα
Τραυματίες ποδοσφαιριστές
Ομάδα σύγκριση
Τι είναι Forebet
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
>
MLS
13
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
272
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
4
Προβλέψεις για αύριο
182
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
1107
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
2001
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
106
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
>
Ηνωμένο Βασίλειο
20
Τοπ Ευρώπη
53
Ευρώπη
533
Αμερική
194
Αφρική
62
Ασία
117
Αυστραλία
45
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
1
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
2
LaLiga
7
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
11
Ερεντιβίζιε
12
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
7
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
5
Σάουντι Προ Λιγκ
9
Πρωταθλήματα
Aruba
>
Division di Honor
2
Benin
>
League 1
8
Bermuda
>
Premier Division
Burkina Faso
>
Premier League
8
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cuba
>
National Championship
DR Congo
>
Super League
3
Ethiopia
>
Premier League
8
Iraq
>
Premier League
Ivory Coast
>
Ligue 1
Kyrgyzstan
>
Premier League
2
Lesotho
>
Premier League
Malawi
>
Super League
Mauritania
>
Ligue 1
1
Mongolia
>
Premier League
4
Myanmar
>
National League
Palestine
>
Premier League
Rwanda
>
Premier League
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
2
Togo
>
Championnat National
Αίγυπτος
>
Premier
5
Second League
Egypt Cup
Super Cup
Αγγλία
>
Premier League
2
Championship
2
League one
1
League two
1
Conference
Conference North
Conference South
FA Cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
7
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
1
Αγκόλα
>
Girabola
2
Αζερμπαϊτζάν
>
Premier League
5
First Division
5
Azerbaijan Cup
Αλβανία
>
Super League
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Αλγερία
>
Ligue 1
8
Ligue 2
16
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Ανδόρρα
>
Primera Divisio
5
2. Division
1
Copa Constitucio
Αργεντινή
>
Primera Division
14
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
1
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
3
Super Cup
Reserve League
10
Torneos De Verano
Αρμενία
>
Premier League
3
First League
7
Armenian Cup
Super Cup
Αυστρία
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Αυστραλία
>
A-League
2
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
Αϊτή
>
Championnat National
2
Βέλγιο
>
Jupiler Pro League
6
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
3
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Βενεζουέλα
>
Primera Division
4
Segunda Division
Βιετνάμ
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
2
National Cup
Super Cup
Βολιβία
>
Liga de Fútbol Prof
8
Nacional B
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Βουλγαρία
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
10
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
1
Super Cup
Βραζιλία
>
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
7
Serie A
8
Serie C
8
Serie D
30
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
1
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
1
Roraimense
2
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
2
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
7
Carioca U20
Mineiro U20
7
Paranaense U19
Paulista U20
41
Brasileiro Women
6
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Βόρεια Ιρλανδία
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
4
Βόρεια Μακεδονία
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Γαλλία
>
Ligue 1
11
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
Γερμανία
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
9
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
9
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
9
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
2
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
1
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
9
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
2
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Γεωργία
>
Erovnuli Liga
2
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Γιβραλτάρ
>
National League
Γκάμπια
>
GFA League
Γκάνα
>
Premier League
11
Γκαμπόν
>
Championnat National D1
Γουατεμάλα
>
Liga Nacional
1
Primera Division
2
Γουινέα
>
Ligue 1
Δανία
>
Super League
6
1. Division
6
2. Division
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Δημοκρατία του Κονγκό
>
Premier League
7
Δομινικανή Δημοκρατία
>
LDF
4
Εκουαδόρ
>
Serie A
9
Serie B
4
Ελ Σαλβαδόρ
>
Primera Division
2
Ελβετία
>
Super League
4
Challenge League
5
Swiss Cup
Ελλάδα
>
Super League
3
Super League 2
9
Football League
Greek Cup
Εσθονία
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ζάμπια
>
Premier League
9
Ζιμπάμπουε
>
Premier League
ΗΑΕ
>
Football League
1
Division 1
League Cup
Presidents Cup
1
Super Cup
ΗΠΑ
>
MLS
13
NASL
USL Championship
11
US Open Cup
Ιαπωνία
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Ινδία
>
I-League
Super League
Ινδονησία
>
Liga 1
1
Liga 2
Ιορδανία
>
Premier League
3
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Ιράν
>
IPL
League 1
6
Hazfi Cup
4
Ιρλανδία
>
Premier League
7
First Division
6
FAI Cup
Ισλανδία
>
Premier League
6
1. Division
6
2. Division
6
Icelandic Cup
7
League Cup
Ισπανία
>
LaLiga
7
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
12
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
7
Copa de la Reina
1
Ισραήλ
>
Premier League
7
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Ιταλία
>
Serie A
10
Serie B
3
Serie C
10
Coppa Italia
1
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
3
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
6
Primavera 3
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
>
Primera División
2
Liga de Ascenso
1
Κάτω Χώρες
>
Ερεντιβίζιε
12
Eerste Divisie
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Κύπελλο Ολλανδίας
Super Cup
Eredivisie Women
KNVB Beker Women
1
Κένυα
>
Premier League
9
Super League
9
Κίνα
>
Super League
8
League one
8
League two
FA Cup
16
Super Cup
Super League Women
6
Καζακστάν
>
Premier League
6
First Division
8
Super Cup
Kazakhstan Cup
Καμερούν
>
Elite One
Elite Two
Καμπότζη
>
C-League
Καναδάς
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
Κατάρ
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Κολομβία
>
Primera A
4
Primera B
Super Cup
Copa Colombia
4
Κοσσυφοπέδιο
>
Superleague
Kosovar Cup
1
Κουβέιτ
>
Premier League
5
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Κουρασάο
>
Promé Divishon
Κροατία
>
Croatian Cup
1
HNL
5
First NL
6
Super Cup
Κύπρος
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
1
Super Cup
Λίβανος
>
Premier League
6
Λετονία
>
Virsliga
4
1. Liga
7
Latvian Cup
Λευκορωσία
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών
Λευκορωσία Κύπελλο
Women Premier League
Second League
Super Cup
Women's Cup
Λιβύη
>
Premier League
Λιθουανία
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Λουξεμβούργου
>
National Division
8
Μάλι
>
Première Division
7
Μάλτα
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Μακάου
>
Elite League
2
Μαλαισία
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Μαρόκο
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
2
Μαυρίκιος
>
Mauritian League
Μαυροβούνιο
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Μεξικό
>
Primera Division
2
Liga de Ascenso
1
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
2
Liga Premier Serie B
Μολδαβία
>
Divizia Nationala
3
Moldovan Cup
Μπανγκλαντές
>
Premier League
5
Federation Cup
Μπαρμπάντος
>
Premier League
Μπαχρέιν
>
Premier League
4
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Μπελίζ
>
Premier League
1
Μποτσουάνα
>
Premier League
7
Νέα Ζηλανδία
>
Premiership
Regional Leagues
15
Νήσοι Φερόες
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Νεπάλ
>
A-Division League
Νιγηρία
>
Premier League
1
Νικαράγουα
>
Primera Division
1
Liga Primera U20
1
Νορβηγία
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
14
NM Cupen
Νότια Αφρική
>
Premier League
8
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Νότια Κορέα
>
K-League 1
1
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Ομάν
>
Professional League
1
Sultan Cup
Ονδούρα
>
Liga Nacional
Ουαλία
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Ουγγαρία
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
1
Ουγκάντα
>
Premier League
3
Ουζμπεκιστάν
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Ουκρανία
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
1
Super Cup
Druha Liga
6
Ουρουγουάη
>
Primera Division
8
Segunda Division
Super Cup
Παναμάς
>
Football League
Παραγουάη
>
Primera Division
6
Division Intermedia
Copa Paraguay
Περού
>
Primera División
9
Segunda División
2
Copa Bicentenario
Copa Peru
Πολωνία
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Πορτογαλία
>
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Segunda Liga
9
Liga 3
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Ρουμανία
>
Liga 1
3
Liga 2
Romanian Cup
1
Super Cup
Ρωσία
>
Premier Liga
8
1. Division
5
Fnl 2 - Division A Gold
5
Fnl 2 - Division A Silver
6
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - South
2
Kubok
1
Super Cup
Σαν Μαρίνο
>
Campionato
Coppa Titano
Σαουδική Αραβία
>
Σάουντι Προ Λιγκ
9
1st Division
3
King Cup
Super Cup
Σενεγάλη
>
Ligue 1
Σερβία
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Σιέρα Λεόνε
>
Premier League
2
Σιγκαπούρη
>
S-League
4
S-Cup
Σκωτία
>
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
5
Championship
1
League One
1
League two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Σλοβακία
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Σλοβενία
>
Prva Liga
5
2. Liga
8
Slovenian Cup
Σομαλία
>
Championship
3
Σουδάν
>
Premier League
Σουηδία
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Σουρινάμ
>
Hoofdklasse
Συρία
>
Premier League
Syrian Cup
Τανζανία
>
Ligi Kuu Bara
2
Ταϊλάνδη
>
Premier League
8
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Τζαμάικα
>
Premier League
Τζιμπουτί
>
Division 1
5
Τουρκία
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
TFF 2. Lig
2
TFF 3. Lig
4
Turkish Cup
Super Cup
Τουρκμενιστάν
>
Yokary Liga
4
Τρινιντάντ και Τομπάγκο
>
TT Pro League
5
Τσεχία
>
Synot liga
4
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
1
Division F
8
Τυνησία
>
Ligue 1
Tunisia Cup
8
Ligue 2
Φίτζι
>
National Football League
5
Φιλιππίνες
>
Football League
Φινλανδία
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
Suomen Cup
Χιλή
>
Primera Division
8
Primera B
9
Copa Chile
Super Cup
Χονγκ Κονγκ
>
Premier League
5
Second Division
3
FA Cup
Διεθνές
Αφρική
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
3
Ευρώπη
>
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
>
Copa Libertadores
13
Copa Sudamericana
15
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Σφάλμα! Η ημερομηνία που έχετε εισάγει είναι εκτός εμβέλειας!
Πρώτο ημίχρονο προβλέψεις 15.05.2024
<
Προβλέψεις 1X2
Άντερ/Όβερ 2,5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ /γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
>
20:00
Ώρα
Πρωτάθλημα
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πρώτο ημίχρονο πιθανότητα σε %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
Αποτέλεσμα
15.05.2024
OFC
Solomon Warriors
Rewa FC
15/05/2024 03:00
23
34
43
2
28°
-
88
2 - 3
(1 - 2)
BrR
São Raimundo/RR
GAS/RR
15/05/2024 03:00
35
27
38
2
26°
-
86
1 - 1
(1 - 1)
CLA
Millonarios
CD Palestino
15/05/2024 04:00
39
30
31
1
12°
-
HT
1 - 0
(1 - 0)
CS
Nacional Potosí
Sportivo Trinidense
15/05/2024 04:00
22
43
35
X
11°
-
HT
0 - 1
(0 - 1)
CnC
Changning Flying Lions
Yanbian Fude
15/05/2024 08:00
26
18
56
2
22°
-
Kr1
Gwangju FC
Ulsan Hyundai
15/05/2024 09:30
9
57
34
X
12°
-
Kr2
Bucheon FC 1995
Ansan Greeners
15/05/2024 09:30
31
55
15
X
10°
-
Kr2
Jeonnam Dragons
Seongnam FC
15/05/2024 09:30
35
26
40
2
11°
-
Kr2
Asan Mugunghwa
GimPo Citizen
15/05/2024 09:30
19
58
24
X
11°
-
Mn1
Khangarid
Tuv Azarganuud
15/05/2024 10:15
17
52
32
X
23°
-
Ke1
Bidco United
Ulinzi Stars
15/05/2024 11:00
21
44
35
X
24°
-
Jp1
Consadole Sapporo
Jubilo Iwata
15/05/2024 12:00
45
36
19
1
13°
-
Jp1
Kashiwa Reysol
Shonan Bellmare
15/05/2024 12:00
14
72
14
X
19°
-
Jp1
Tokyo Verdy
Gamba Osaka
15/05/2024 12:00
29
57
14
X
19°
-
Jp1
Machida Zelvia
Cerezo Osaka
15/05/2024 12:00
33
50
17
X
19°
-
Jp1
Albirex Niigata
Yokohama Marinos
15/05/2024 12:00
16
66
18
X
16°
-
Jp1
Nagoya Grampus
FC Tokyo
15/05/2024 12:00
25
36
39
2
17°
-
Jp1
Vissel Kobe
Avispa Fukuoka
15/05/2024 12:00
23
64
13
X
17°
-
Jp1
Sanfrecce
Kashima Antlers
15/05/2024 12:00
26
45
29
X
15°
-
Jp1
Sagan Tosu
Kawasaki Frontale
15/05/2024 12:00
20
63
17
X
16°
-
Ke1
Homeboyz FC
Nzoia Sugar
15/05/2024 12:00
32
58
9
X
25°
-
Kr2
Cheonan City
Seoul E-Land
15/05/2024 12:00
28
41
31
X
7°
-
Kr2
FC Anyang
Gyeongnam
15/05/2024 12:00
27
41
31
X
8°
-
Kr2
Cheongju FC
Busan I'Park
15/05/2024 12:00
21
60
19
X
8°
-
Vn2
Dong Nai FC
Hòa Bình
15/05/2024 12:00
24
35
41
2
26°
-
Vn2
Long An FC
Bình Phước
15/05/2024 12:00
11
54
35
X
28°
-
Jp1
Urawa Red Diamonds
Kyoto Sanga
15/05/2024 12:30
33
56
11
X
20°
-
Ba3
Rudar Prijedor
Omarska
15/05/2024 13:00
40
48
12
X
18°
-
HK2
Eastern District SA
Wong Tai Sin
15/05/2024 13:00
51
21
27
1
25°
-
Vn2
Phu Dong FC
Dong Thap FC
15/05/2024 13:00
38
40
23
X
27°
-
Vn2
Bà Ria Vũng Tàu
FC Hue
15/05/2024 13:00
42
47
11
X
30°
-
Mn1
Bavarians
FC Ulaanbaatar
15/05/2024 13:15
8
33
59
2
15°
-
Cn1
Shanghai Shenhua
Qingdao Jonoon
15/05/2024 13:35
52
34
15
1
16°
-
Id1
Madura United FC
Borneo FC
15/05/2024 14:00
36
42
21
X
26°
-
Ke1
Shabana
FC Talanta
15/05/2024 14:00
22
46
32
X
22°
-
Ke1
Nairobi City Stars
Tusker FC
15/05/2024 14:00
19
46
35
X
22°
-
Ke1
AFC Leopards
Kenya Police FC
15/05/2024 14:00
27
48
25
X
22°
-
Ke1
Murang'a SEAL
Kariobangi Sharks
15/05/2024 14:00
11
42
47
2
24°
-
Ke1
Sofapaka Nairobi
Posta Rangers
15/05/2024 14:00
33
42
25
X
23°
-
Ke1
Muhoroni FC
Bandari FC
15/05/2024 14:00
25
40
35
X
27°
-
Tm1
Energetik Mary
FC Shagadam
15/05/2024 14:00
25
44
30
X
18°
-
Tm1
Kopetdag Asgabat
Arkadag
15/05/2024 14:00
10
29
61
2
21°
-
Tm1
FC Asgabat
FC Altyn Asyr
15/05/2024 14:00
28
15
57
2
21°
-
So1
Raadsan
Elman
15/05/2024 14:30
35
33
32
1
29°
-
Ge2
Gareji Sagarejo
WIT Georgia
15/05/2024 14:30
41
36
23
1
17°
-
Ge2
Metalurgi Rustavi
Sioni Bolnisi
15/05/2024 14:30
25
48
27
X
20°
-
Ge2
Dusheti Aragvi
FC Spaeri
15/05/2024 14:30
30
44
25
X
-
Ge2
FC Khobi
Shturmi
15/05/2024 14:30
28
35
36
2
20°
-
HK2
Sai Kung
South China AA
15/05/2024 14:30
16
37
47
2
25°
-
Eg1
Dakhleya
El Gouna
15/05/2024 15:00
30
24
46
2
31°
-
Ru4
FK Astrakhan
Legion-Dynamo M.
15/05/2024 15:00
44
48
8
X
-
Lb
Al Bourj Beirut
Safa SC Beirut
15/05/2024 15:00
44
38
18
1
21°
-
Gr2
Kissamikos
Ilioupoli
15/05/2024 15:00
37
44
19
X
23°
-
Gr2
Kalamata
Ionikos
15/05/2024 15:00
23
49
27
X
23°
-
Gr2
Kampaniakos Chalastra
Kozani FC
15/05/2024 15:00
39
48
13
X
19°
-
Gr2
Karditsa
Aiolikos
15/05/2024 15:00
24
51
25
X
19°
-
Gr2
AE Larisa
Makedonikos FC
15/05/2024 15:00
47
37
16
1
20°
-
Zm1
Green Eagles
Zanaco FC
15/05/2024 15:00
18
47
35
X
23°
-
Zm1
Kabwe Warriors
Red Arrows FC
15/05/2024 15:00
16
36
48
2
24°
-
Zm1
Nkwazi FC
Mufulira Wanderers
15/05/2024 15:00
17
70
13
X
22°
-
Zm1
Kansanshi Dynamos
Mutondo Stars
15/05/2024 15:00
11
52
37
X
24°
-
Zm1
ZESCO United
Man Utd Zambia
15/05/2024 15:00
26
40
34
X
24°
-
Zm1
Prison Leopards
Napsa Stars
15/05/2024 15:00
28
40
32
X
24°
-
Zm1
Konkola Blades
Trident
15/05/2024 15:00
25
58
17
X
23°
-
Zm1
Power Dynamos
Forest Rangers
15/05/2024 15:00
32
49
19
X
25°
-
Tr4
Kutahyaspor
Erbaaspor SK
15/05/2024 15:00
16
51
34
X
16°
-
Tr4
Mus Menderesspor
Sebat Gençlik
15/05/2024 15:00
41
27
32
1
12°
-
Tr4
Efeler 09 Spor
Elazıgspor
15/05/2024 15:00
30
33
37
2
24°
-
Tj1
FK Khatlon
Ravshan Kulob
15/05/2024 15:00
10
66
24
X
31°
-
Tj1
Regar-TadAZ
Istiklol Dushanbe
15/05/2024 15:00
14
28
57
2
27°
-
Ug1
Gaddafi FC
Express FC
15/05/2024 15:00
39
27
35
1
25°
-
Az2
Difai Agsu
MOIK Baku
15/05/2024 15:00
21
50
29
X
16°
-
Az2
Zaqatala FK
Iravan
15/05/2024 15:00
30
28
42
2
17°
-
Az2
Karvan Yevlakh
Energetik Mingachevir
15/05/2024 15:00
29
49
22
X
21°
-
Am2
Noah II
Onor
15/05/2024 15:00
51
38
11
1
20°
-
Am2
FC Ararat-Armenia-2
Mika Yerevan
15/05/2024 15:00
64
23
13
1
14°
-
Am2
Alashkert-2 Martuni
Lernayin Artsakh
15/05/2024 15:00
9
36
55
2
16°
-
HK2
Kowloon City
Citizen AA
15/05/2024 15:00
48
36
16
1
24°
-
Bg3
Balkan Botevgrad
Slavia Sofia II
15/05/2024 15:00
50
37
13
1
12°
-
Bw1
Sua Flamingoes
Orapa United
15/05/2024 15:00
26
41
33
X
26°
-
Bw1
Nico United
Morupule Wanderers
15/05/2024 15:00
29
42
29
X
24°
-
Bw1
VTM
Gaborone United
15/05/2024 15:00
28
24
47
2
25°
-
Bw1
Jwaneng Galaxy
Matebele
15/05/2024 15:00
32
30
38
2
25°
-
Bw1
TAFIC
Police XI
15/05/2024 15:00
27
62
10
X
24°
-
Ru3
FK Ufa
FK Murom
15/05/2024 15:00
50
21
29
1
9°
-
Ru3
Irtysh Omsk
Tekstilshchik Iv.
15/05/2024 15:00
18
39
43
2
9°
-
Ru3
FK Chelyabinsk
FC Novosibirsk
15/05/2024 15:30
8
61
30
X
9°
-
Ru3
FK Chelyabinsk
FC Novosibirsk
15/05/2024 15:30
14
39
47
2
9°
-
Ao1
Bravos do Maquis
Académica Lobito
15/05/2024 16:00
43
52
6
X
28°
-
Om1
Oman Club
Al Nahda (OMA)
15/05/2024 16:00
21
47
33
X
32°
-
Ru4
Dynamo Makhachkala
Druzhba Maykop
15/05/2024 16:00
18
68
15
X
15°
-
Am2
Urartu-2
Gandzasar
15/05/2024 16:00
13
46
41
X
18°
-
Kg1
Muras United
Ilbirs Bishkek
15/05/2024 16:00
62
21
17
1
23°
-
Ir2
Saipa Karaj
Shahre Raz
15/05/2024 16:00
15
67
18
X
26°
-
It4
Clodiense
Alcione
15/05/2024 16:00
27
33
40
2
17°
-
It4
Athletic Carpi
Pianese
15/05/2024 16:00
30
41
30
X
18°
-
It4
Team Altamura
Trapani 1905
15/05/2024 16:00
30
36
33
X
19°
-
Ru3
Volga Ulyanovsk
FK Kaluga
15/05/2024 16:00
43
33
24
1
10°
-
Lv1
Valmieras FK
FK Auda
15/05/2024 16:30
11
43
46
2
18°
-
Gr1
Lamia FC
Aris Salonica
15/05/2024 17:00
26
41
33
X
20°
-
Am1
Shirak FC
Ararat Yerevan
15/05/2024 17:00
29
46
25
X
10°
-
Gh1
Dreams FC
Bechem United
15/05/2024 17:00
24
58
18
X
31°
-
Ng1
Abia Warriors
Rivers United
15/05/2024 17:00
23
45
32
X
29°
-
JO1
Ahli Amman
Al Salt
15/05/2024 17:00
33
27
40
2
21°
-
JO1
Sahab Club
Faisaly Amman
15/05/2024 17:00
13
26
61
2
21°
-
Ba3
Drina Zvornik
Sloboda Mrkonjic Grad
15/05/2024 17:00
38
35
26
1
19°
-
Ba3
Borac Kozarska Dubica
Leotar Trebinje
15/05/2024 17:00
32
36
32
X
20°
-
Ba3
Kozara Gradiska
FK Laktasi
15/05/2024 17:00
13
45
42
X
21°
-
Ba3
FK Modrica
BSK Banja Luka
15/05/2024 17:00
48
43
9
1
20°
-
Ba3
FK Slavija
Famos Vojkovici
15/05/2024 17:00
38
40
22
X
15°
-
Ba3
Romanija Pale
Sutjeska Foca
15/05/2024 17:00
21
40
39
X
14°
-
Ba3
Nevesinje
Zeljeznicar Banja Luka
15/05/2024 17:00
24
41
35
X
12°
-
Ba3
Ljubic Prnjavor
Radnik Bijeljina
15/05/2024 17:00
19
47
34
X
20°
-
Ge2
Lokomotivi Tbilisi
Dinamo-2 Tbilisi
15/05/2024 17:00
49
29
22
1
18°
-
Bg3
FK Dimitrovgrad
OFK Levski Karlovo
15/05/2024 17:00
48
44
8
1
10°
-
Bg3
Lokomotiv Plovdiv II
FK Sliven
15/05/2024 17:00
46
32
23
1
10°
-
Bg3
Zagorets
Sekirovo
15/05/2024 17:00
46
31
22
1
13°
-
Bg3
Rozova Dolina
Gigant Saedinenie
15/05/2024 17:00
29
35
36
2
10°
-
Bg3
Karnobat
Asenovets
15/05/2024 17:00
37
24
40
2
13°
-
Bg3
Atletik Kuklen
Spartak Plovdiv
15/05/2024 17:00
18
43
38
X
8°
-
Περισσ.
2024-05-15
<
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"4":"\u0391\u03c0\u03c1\u03af\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024","5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Επιλεγμένα αγώνα
Fr1
Reims
Olympique Marseille
15/05/2024 21:00
X
Major League Soccer Eastern Conference
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Inter Miami CF
27
13
8
3
2
15
2
FC Cincinnati
24
12
7
3
2
5
3
New York Red Bulls
20
12
5
5
2
2
4
Toronto FC
19
12
6
1
5
-1
5
DC United
17
12
4
5
3
0
6
New York City FC
17
12
5
2
5
0
7
Charlotte FC
17
12
5
2
5
0
8
Columbus Crew
15
11
3
6
2
2
9
Philadelphia Union
14
11
3
5
3
2
10
Atlanta United
12
11
3
3
5
2
11
Orlando City SC
12
11
3
3
5
-6
12
Montreal Impact
12
11
3
3
5
-8
13
Nashville SC
11
11
2
5
4
-5
14
Chicago Fire
10
12
2
4
6
-10
15
New England Revolution
7
11
2
1
8
-13
Major League Soccer Western Conference
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Real Salt Lake
22
12
6
4
2
9
2
Minnesota United
20
10
6
2
2
6
3
Los Angeles Galaxy
20
12
5
5
2
4
4
Vancouver Whitecaps
18
11
5
3
3
5
5
Los Angeles FC
18
12
5
3
4
3
6
Colorado Rapids
18
12
5
3
4
2
7
Houston Dynamo
17
11
5
2
4
0
8
Saint Louis City
16
11
3
7
1
3
9
Austin FC
16
12
4
4
4
0
10
Seattle Sounders
13
12
3
4
5
1
11
Sporting Kansas City
11
12
2
5
5
-2
12
FC Dallas
11
11
3
2
6
-4
13
Portland Timbers
10
12
2
4
6
-4
14
San Jose Earthquakes
10
12
3
1
8
-8
Tipp des Tages
CLA
Palmeiras
Ind del Valle
16/05/2024 02:30
1
Video Highlight
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα