Αρχική
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
X
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
Προκαθορισμένο
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Περισσ.
Προβλέψεις
Ζωντανά αποτελέσματα
Τραυματίες ποδοσφαιριστές
Ομάδα σύγκριση
Τι είναι Forebet
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
>
MLS
15
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
91
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Ζωντανές προβλέψεις
9
Προβλέψεις για αύριο
345
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
871
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις από χθες
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Όλες οι προβλέψεις
1778
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
17
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
>
Ηνωμένο Βασίλειο
41
Τοπ Ευρώπη
37
Ευρώπη
398
Αμερική
55
Αφρική
28
Ασία
119
Αυστραλία
45
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
2
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
2
UEFA Europa Conference League
2
Premier League
9
LaLiga
Bundesliga
9
Serie A
Ligue 1
9
Ερεντιβίζιε
9
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
1
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Σάουντι Προ Λιγκ
10
Πρωταθλήματα
Aruba
>
Division di Honor
3
Benin
>
League 1
8
Bermuda
>
Premier Division
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
8
National League B
Coupe de President
Cuba
>
National Championship
DR Congo
>
Super League
Ethiopia
>
Premier League
8
Iraq
>
Premier League
10
Ivory Coast
>
Ligue 1
Kyrgyzstan
>
Premier League
2
Lesotho
>
Premier League
Malawi
>
Super League
8
Mauritania
>
Ligue 1
Mongolia
>
Premier League
5
Myanmar
>
National League
Palestine
>
Premier League
Rwanda
>
Premier League
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
Togo
>
Championnat National
Αίγυπτος
>
Premier
4
Second League
Egypt Cup
Super Cup
Αγγλία
>
Premier League
9
Championship
1
League one
League two
Conference
Conference North
Conference South
FA Cup
Capital One Cup
Bostik League
2
Premier League 2
Southern League
4
Northern Premier
2
Women SL
1
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
1
Αγκόλα
>
Girabola
Αζερμπαϊτζάν
>
Premier League
First Division
5
Azerbaijan Cup
Αλβανία
>
Super League
5
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Αλγερία
>
Ligue 1
Ligue 2
Algeria Cup
1
Super Cup
U21 League
Ανδόρρα
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
Αργεντινή
>
Primera Division
Nacional B
Primera B
Primera C
1
Primera D
Copa de la Liga Profesional
1
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
5
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Αρμενία
>
Premier League
5
First League
1
Armenian Cup
Super Cup
Αυστρία
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
1
Landesliga Vorarlberg
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
Landesliga Oberösterreich
9
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
Landesliga Kärnten
8
Αυστραλία
>
A-League
1
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
7
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
Αϊτή
>
Championnat National
Βέλγιο
>
Jupiler Pro League
8
2e-Klasse
2
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
Belgian Cup Women
1
Pro League U21
Βενεζουέλα
>
Primera Division
Segunda Division
Βιετνάμ
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
2
National Cup
2
Super Cup
Βολιβία
>
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
>
Premier league
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Βουλγαρία
>
First League
Second Leaguе
9
Third League - South-East
Third League - South-West
9
Third League - North-East
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
2
Super Cup
Βραζιλία
>
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
1
Serie A
1
Serie C
2
Serie D
2
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
8
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
2
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
16
Copa do Nordeste
2
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
10
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
41
Brasileiro Women
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Βόρεια Ιρλανδία
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
Βόρεια Μακεδονία
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Γαλλία
>
Ligue 1
9
Ligue 2
National
National 2
29
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Γερμανία
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
12
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
9
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
1
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
11
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
7
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
6
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
DFB Pokal Women
Γεωργία
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Γιβραλτάρ
>
National League
1
Γκάμπια
>
GFA League
Γκάνα
>
Premier League
1
Γκαμπόν
>
Championnat National D1
Γουατεμάλα
>
Liga Nacional
2
Primera Division
Γουινέα
>
Ligue 1
Δανία
>
Super League
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Δημοκρατία του Κονγκό
>
Premier League
Δομινικανή Δημοκρατία
>
LDF
4
Εκουαδόρ
>
Serie A
1
Serie B
5
Ελ Σαλβαδόρ
>
Primera Division
6
Ελβετία
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Ελλάδα
>
Super League
4
Super League 2
Football League
Greek Cup
Εσθονία
>
Meistriliiga
7
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ζάμπια
>
Premier League
Ζιμπάμπουε
>
Premier League
ΗΑΕ
>
Football League
7
Division 1
7
League Cup
1
Presidents Cup
2
Super Cup
ΗΠΑ
>
MLS
15
NASL
USL Championship
11
US Open Cup
Ιαπωνία
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Ινδία
>
I-League
Super League
Ινδονησία
>
Liga 1
7
Liga 2
Ιορδανία
>
Premier League
6
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Ιράν
>
IPL
8
League 1
9
Hazfi Cup
Ιρλανδία
>
Premier League
First Division
5
FAI Cup
Ισλανδία
>
Premier League
1. Division
6
2. Division
Icelandic Cup
League Cup
Ισπανία
>
LaLiga
Segunda Division
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
9
Tercera Division G11
Tercera Division G12
9
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
1
Copa de la Reina
Ισραήλ
>
Premier League
Liga Leumit
8
State Cup
1
Toto Cup Al
Super Cup
Ιταλία
>
Serie A
Serie B
10
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
9
Serie D Group D
8
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
Primavera 2
16
Primavera 3
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
>
Primera División
2
Liga de Ascenso
1
Κάτω Χώρες
>
Ερεντιβίζιε
9
Eerste Divisie
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
1
Κύπελλο Ολλανδίας
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Κένυα
>
Premier League
9
Super League
9
Κίνα
>
Super League
8
League one
9
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
Καζακστάν
>
Premier League
6
First Division
8
Super Cup
Kazakhstan Cup
Καμερούν
>
Elite One
Elite Two
Καμπότζη
>
C-League
2
Καναδάς
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
4
Κατάρ
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Κολομβία
>
Primera A
Primera B
Super Cup
Copa Colombia
Κοσσυφοπέδιο
>
Superleague
Kosovar Cup
Κουβέιτ
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Κουρασάο
>
Promé Divishon
Κροατία
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
6
Super Cup
Κύπρος
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Λίβανος
>
Premier League
Λετονία
>
Virsliga
5
1. Liga
7
Latvian Cup
2
Λευκορωσία
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών
Λευκορωσία Κύπελλο
Women Premier League
Second League
Super Cup
Women's Cup
Λιβύη
>
Premier League
6
Λιθουανία
>
A Lyga
5
1 Lyga
Lithuanian Cup
12
Super Cup
Λουξεμβούργου
>
National Division
8
Μάλι
>
Première Division
4
Μάλτα
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Μακάου
>
Elite League
Μαλαισία
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Μαρόκο
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
Μαυρίκιος
>
Mauritian League
Μαυροβούνιο
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Μεξικό
>
Primera Division
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Μολδαβία
>
Divizia Nationala
5
Moldovan Cup
2
Μπανγκλαντές
>
Premier League
5
Federation Cup
1
Μπαρμπάντος
>
Premier League
Μπαχρέιν
>
Premier League
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Μπελίζ
>
Premier League
2
Μποτσουάνα
>
Premier League
Νέα Ζηλανδία
>
Premiership
Regional Leagues
17
Νήσοι Φερόες
>
Premier League
1
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Νεπάλ
>
A-Division League
Νιγηρία
>
Premier League
Νικαράγουα
>
Primera Division
Liga Primera U20
Νορβηγία
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
NM Cupen
16
Νότια Αφρική
>
Premier League
National First Division
8
Nedbank Cup
2
Mtn 8 Cup
Νότια Κορέα
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Ομάν
>
Professional League
Sultan Cup
Ονδούρα
>
Liga Nacional
Ουαλία
>
Premier
Division 1
1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Ουγγαρία
>
NB I
6
NB II
Magyar Kupa
Ουγκάντα
>
Premier League
8
Ουζμπεκιστάν
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Ουκρανία
>
Premier League
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Ουρουγουάη
>
Primera Division
1
Segunda Division
Super Cup
Παναμάς
>
Football League
6
Παραγουάη
>
Primera Division
1
Division Intermedia
1
Copa Paraguay
Περού
>
Primera División
1
Segunda División
2
Copa Bicentenario
Copa Peru
Πολωνία
>
Ekstraklasa
1. Liga
2. Liga
Polish Cup
1
Super Cup
Πορτογαλία
>
Λίγκα Πορτουγκάλ
Segunda Liga
1
Liga 3
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Ρουμανία
>
Liga 1
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Ρωσία
>
Premier Liga
1. Division
1
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
8
PFL - Center
2
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - South
8
Kubok
3
Super Cup
Σαν Μαρίνο
>
Campionato
4
Coppa Titano
Σαουδική Αραβία
>
Σάουντι Προ Λιγκ
10
1st Division
6
King Cup
2
Super Cup
Σενεγάλη
>
Ligue 1
Σερβία
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Σιέρα Λεόνε
>
Premier League
5
Σιγκαπούρη
>
S-League
S-Cup
Σκωτία
>
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Championship
5
League One
5
League two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Σλοβακία
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
1
Σλοβενία
>
Prva Liga
2. Liga
Slovenian Cup
1
Σομαλία
>
Championship
6
Σουδάν
>
Premier League
Σουηδία
>
Allsvenskan
Superettan
1
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
1
Σουρινάμ
>
Hoofdklasse
1
Συρία
>
Premier League
Syrian Cup
Τανζανία
>
Ligi Kuu Bara
1
Ταϊλάνδη
>
Premier League
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Τζαμάικα
>
Premier League
1
Τζιμπουτί
>
Division 1
5
Τουρκία
>
Süper Lig
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
1
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Τουρκμενιστάν
>
Yokary Liga
4
Τρινιντάντ και Τομπάγκο
>
TT Pro League
5
Τσεχία
>
Synot liga
Druha Liga
8
CFL
17
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
Division E
Division F
Τυνησία
>
Ligue 1
1
Tunisia Cup
Ligue 2
Φίτζι
>
National Football League
Φιλιππίνες
>
Football League
Φινλανδία
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
Kakkonen
1
Suomen Cup
Χιλή
>
Primera Division
1
Primera B
1
Copa Chile
7
Super Cup
Χονγκ Κονγκ
>
Premier League
2
Second Division
6
FA Cup
Διεθνές
Αφρική
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
>
AFC Cup
1
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
>
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
2
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
2
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
2
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
>
CONCACAF Champions League
2
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Σφάλμα! Η ημερομηνία που έχετε εισάγει είναι εκτός εμβέλειας!
Πρώτο ημίχρονο προβλέψεις 30.04.2024
<
Προβλέψεις 1X2
Άντερ/Όβερ 2,5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ /γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
>
20:00
Ώρα
Πρωτάθλημα
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πρώτο ημίχρονο πιθανότητα σε %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
Αποτέλεσμα
30.04.2024
Pe1
Cesar Vallejo
Sporting Cristal
30/04/2024 03:00
36
19
46
2
22°
-
Jm
Tivoli Gardens
Waterhouse FC
30/04/2024 03:00
20
32
48
2
24°
-
Cr2
Santa Ana
Escorpiones Belén
30/04/2024 03:00
23
36
41
2
20°
-
Id1
Dewa United
Borneo FC
30/04/2024 09:00
28
40
32
X
18°
-
Id1
Persita Tangerang
Bali United Pusam
30/04/2024 10:00
13
49
38
X
31°
-
Id1
Bhayangkara Utd
Persis Solo FC
30/04/2024 10:00
25
40
35
X
31°
-
Id1
Madura United FC
Arema FC
30/04/2024 10:00
29
51
20
X
30°
-
Id1
Persija Jakarta
PSIS Semarang
30/04/2024 10:00
39
28
33
1
31°
-
Id1
PSS Sleman
Persib Bandung
30/04/2024 10:00
17
34
49
2
27°
-
Id1
PSM Makassar
RANS Nusantara
30/04/2024 10:00
36
38
27
X
28°
-
BdC
Fortis
Abahani Dhaka
30/04/2024 11:00
17
37
46
2
44°
-
Cn1
Shandong Luneng
Nantong Zhiyun
30/04/2024 12:00
35
44
21
X
11°
-
Tr3
Diyarbekirspor
Bursaspor
30/04/2024 12:00
55
29
16
1
25°
-
Kr1
Daejeon Citizen
Sangju Sangmu
30/04/2024 12:30
26
52
22
X
14°
-
Kr1
Suwon FC
FC Seoul
30/04/2024 12:30
16
51
33
X
17°
-
VnC
Nam Dinh FC
Binh Duong FC
30/04/2024 13:00
21
56
23
X
29°
-
Cn1
Tianjin Teda
Beijing Guoan
30/04/2024 13:35
11
56
33
X
20°
-
Ru2
Rodina Moscow
FK Tyumen
30/04/2024 14:00
29
66
5
X
20°
-
Cn1
Zhejiang FC
Henan Jianye
30/04/2024 14:00
13
55
32
X
13°
-
Cn1
Meizhou Wuhua
Qingdao West Coast
30/04/2024 14:00
32
34
34
2
26°
-
Iq1
Karbalaa FC
Kahraba Baghdad
30/04/2024 14:30
23
61
17
X
20°
-
Za2
ORBIT College FC
Hungry Lions FC
30/04/2024 15:00
20
34
46
2
25°
-
Za2
Upington City
Baroka FC
30/04/2024 15:00
50
40
10
1
32°
-
Za2
Venda FA
Maritzburg United
30/04/2024 15:00
15
38
48
2
27°
-
Mk2
Besa Dobërdoll
FK Ohrid 2004
30/04/2024 16:00
26
57
17
X
17°
-
Mk2
Pelister Bitola
Teteks Tetovo
30/04/2024 16:00
40
35
25
1
18°
-
Mk2
Aresimi
Bashkimi Kumanovo
30/04/2024 16:00
16
70
13
X
18°
-
Mk2
FK Skopje
Pobeda Prilep
30/04/2024 16:00
27
49
25
X
23°
-
Mk2
Vardar Negotino
Osogovo Kocani
30/04/2024 16:00
48
31
21
1
17°
-
Mk2
FK Karaorman
Belasica
30/04/2024 16:00
27
44
28
X
19°
-
Mk2
FK Kozuv
FK Novaci
30/04/2024 16:00
31
52
17
X
24°
-
Mk2
FK Detonit Junior
FK Sasa
30/04/2024 16:00
45
39
16
1
20°
-
Ir1
Caspian Qazvin
Paykan FC
30/04/2024 16:50
25
28
48
2
23°
-
Iq1
Naft Maysan
Al Qasim SC
30/04/2024 17:00
32
44
24
X
29°
-
Iq1
Zakho FC
Mina'a Basra
30/04/2024 17:00
28
56
16
X
21°
-
Tz1
Namungo
Simba
30/04/2024 17:00
34
35
30
X
23°
-
AeC
Wasl Dubai
Ittihad Kalba
30/04/2024 17:20
43
29
28
1
29°
-
Sa2
Qadisiya Khubar
Al Qaisoma
30/04/2024 17:55
47
40
14
1
26°
-
Ly1
Al Ahli Tripoli
Al Khums
30/04/2024 18:00
22
56
23
X
20°
-
Fi3
Tampere Utd
TPV Tampere
30/04/2024 18:00
16
74
10
X
9°
-
Ba3
FK Modrica
Leotar Trebinje
30/04/2024 18:00
29
45
27
X
16°
-
IlC
FC Nazareth Ilit
Maccabi Petah Tikva
30/04/2024 18:00
41
34
25
1
16°
-
Sa2
Al Kholood Club
Al Taraji
30/04/2024 18:15
45
47
8
X
22°
-
De5
Motor Marienberg
VfB Auerbach
30/04/2024 18:15
10
13
77
2
-
Sl1
Mighty Blackpool
Kahunla Rangers
30/04/2024 18:30
12
80
8
X
29°
-
De4
Würzburger Kickers
SpVgg Bayreuth
30/04/2024 18:30
21
51
28
X
18°
-
Se2
Skovde AIK
IK Oddevold
30/04/2024 19:00
52
36
12
1
12°
-
Fo1
EB/Streymur
KI Klaksvik
30/04/2024 19:00
7
50
43
X
7°
-
De4
SSV Jeddeloh
Drochtersen/Assel
30/04/2024 19:00
29
35
36
2
18°
-
De5
Neudrossenfeld
Ammerthal
30/04/2024 19:00
23
33
43
2
-
De5
ATSV Erlangen
SC Eltersdorf
30/04/2024 19:00
27
29
44
2
20°
-
AtW
Pinzgau Saalfelden
SC Schwaz
30/04/2024 19:00
23
54
23
X
15°
-
Iq1
Shorta Baghdad
Quwa Al Jawiya
30/04/2024 19:15
27
43
30
X
24°
-
Wl2
Caersws FC
Llanidloes Town
30/04/2024 19:30
82
12
7
1
9°
-
De5
Schonnebeck
SF Baumberg
30/04/2024 19:30
42
21
37
1
20°
-
Sa2
Al Bukiryah
Al Jabalain
30/04/2024 19:50
46
37
17
1
22°
-
Pe2
Deportivo Coopsol
Santos FC (PER)
30/04/2024 20:00
7
64
29
X
23°
-
SaC
Ittihad Jeddah
Al Hilal Riyadh
30/04/2024 20:00
19
50
31
X
31°
-
BrB
Santos U20
Fluminense U20
30/04/2024 20:00
25
25
51
2
28°
-
BrB
América Mineiro U20
Corinthians U20
30/04/2024 20:00
28
58
14
X
30°
-
Nl4
SV AWC
Blauw Geel '38
30/04/2024 20:00
18
35
47
2
-
AtL
Vortuna Bad Leonfelden
Friedburg / Pöndorf
30/04/2024 20:00
60
25
15
1
15°
-
Ar4
Deportivo Espanol
Real Pilar FC
30/04/2024 20:30
26
54
21
X
18°
-
Pt2
Pacos de Ferreira
AVS
30/04/2024 20:45
32
24
43
2
7°
-
NPL
Macclesfield
Worksop Town
30/04/2024 20:45
36
37
28
X
12°
-
NPL
Marine
Warrington Rylands
30/04/2024 20:45
23
42
35
X
12°
-
SM
SS Murata
SP Tre Fiori
30/04/2024 20:45
29
54
17
X
16°
-
SM
SS San Giovanni
SS Cosmos
30/04/2024 20:45
33
36
31
X
13°
-
CH
Coventry City
Ipswich Town
30/04/2024 21:00
32
37
31
X
9°
-
UCL
Bayern München
Real Madrid
30/04/2024 21:00
26
44
30
X
14°
-
Gi1
Lincoln Red Imps
Mons Calpe
30/04/2024 21:00
56
35
9
1
16°
-
Iq1
Najaf FC
Karkh SC
30/04/2024 21:30
34
52
14
X
20°
-
Pe2
Molinos El Pirata
Deportiva Agropecuaria
30/04/2024 22:30
30
52
18
X
24°
-
Sv1
CD FAS
Alianza FC
30/04/2024 23:00
18
45
37
X
27°
-
Ec2
Cuniburo
Manta FC
30/04/2024 23:30
18
48
34
X
12°
-
Sv1
Jocoro FC
Luís Ángel Firpo
01/05/2024 00:00
22
52
26
X
29°
-
Sv1
Santa Tecla
Isidro Metapán
01/05/2024 00:00
28
44
28
X
22°
-
Sv1
Platense (SLV)
CD Águila
01/05/2024 00:00
10
65
25
X
28°
-
Sv1
Fuerte San Francisco
Municipal Limeño
01/05/2024 00:00
21
46
33
X
26°
-
So1
Elman
Midnimo
01/05/2024 00:00
20
45
35
X
28°
-
Aw1
United
Bubali
01/05/2024 00:00
30
37
34
X
27°
-
Do1
San Cristobal
Vega Real
01/05/2024 00:00
37
24
40
2
-
Tm1
FC Ahal
MERW Mary
01/05/2024 00:00
41
42
17
X
20°
-
Tm1
FC Balkan
FC Shagadam
01/05/2024 00:00
49
30
21
1
23°
-
Tm1
FC Altyn Asyr
Arkadag
01/05/2024 00:00
9
27
63
2
20°
-
BrC
Bahia
Criciúma
01/05/2024 00:00
24
50
26
X
27°
-
BrC
Operário PR
Grêmio
01/05/2024 01:00
16
43
41
X
20°
-
ArC
Estudiantes La Plata
Boca Juniors
01/05/2024 01:00
26
52
22
X
16°
-
BrR
Rio Negro RR
Monte Roraima
01/05/2024 01:00
29
44
27
X
17°
-
Us1
Philadelphia Union
Seattle Sounders
01/05/2024 01:30
48
26
26
1
23°
-
Susp.
Es5
UD Maracena
CD Huétor Vega
01/05/2024 02:00
24
40
36
X
11°
-
TBA
BrC
Atlético Mineiro
Sport Recife
01/05/2024 02:30
32
46
22
X
22°
-
BrR
Real São Luiz RR
São Raimundo/RR
01/05/2024 03:00
2
29
70
2
22°
-
CNL
Pachuca CF
Club América
01/05/2024 03:15
20
45
35
X
19°
-
Cr1
CS Herediano
LD Alajuelense
01/05/2024 04:00
21
56
23
X
18°
-
2024-04-30
<
Απρίλιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"3":"\u039c\u03ac\u03c1\u03c4\u03b9\u03bf\u03c2 2024","4":"\u0391\u03c0\u03c1\u03af\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024","5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Επιλεγμένα αγώνα
Se2
Skovde AIK
IK Oddevold
30/04/2024 19:00
X
Major League Soccer Eastern Conference
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Inter Miami CF
21
11
6
3
2
10
2
FC Cincinnati
18
10
5
3
2
3
3
New York Red Bulls
17
10
4
5
1
4
4
Toronto FC
16
10
5
1
4
-2
5
Columbus Crew
15
10
3
6
1
3
6
New York City FC
14
10
4
2
4
1
7
Philadelphia Union
13
8
3
4
1
4
8
DC United
13
10
3
4
3
-1
9
Atlanta United
12
9
3
3
3
4
10
Montreal Impact
12
9
3
3
3
-4
11
Charlotte FC
11
10
3
2
5
-3
12
Chicago Fire
10
10
2
4
4
-7
13
Orlando City SC
9
9
2
3
4
-6
14
Nashville SC
8
9
1
5
3
-7
15
New England Revolution
4
9
1
1
7
-12
Major League Soccer Western Conference
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Real Salt Lake
18
10
5
3
2
8
2
Los Angeles Galaxy
18
10
5
3
2
4
3
Vancouver Whitecaps
17
9
5
2
2
8
4
Minnesota United
17
9
5
2
2
5
5
Los Angeles FC
15
10
4
3
3
2
6
Colorado Rapids
15
10
4
3
3
1
7
Austin FC
15
10
4
3
3
1
8
Houston Dynamo
13
9
4
1
4
-1
9
Saint Louis City
12
9
2
6
1
1
10
Sporting Kansas City
11
10
2
5
3
0
11
Portland Timbers
10
10
2
4
4
-1
12
FC Dallas
8
9
2
2
5
-3
13
Seattle Sounders
6
9
1
3
5
-1
14
San Jose Earthquakes
4
10
1
1
8
-11
Tipp des Tages
ArC
Estudiantes La Plata
Boca Juniors
01/05/2024 01:00
X
Video Highlight
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα