Αρχική
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
X
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
Προκαθορισμένο
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Περισσ.
Προβλέψεις
Ζωντανά αποτελέσματα
Τραυματίες ποδοσφαιριστές
Ομάδα σύγκριση
Τι είναι Forebet
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
>
MLS
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
169
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Ζωντανές προβλέψεις
1
Προβλέψεις για αύριο
85
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
793
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις από χθες
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Όλες οι προβλέψεις
1492
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
64
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
>
Ηνωμένο Βασίλειο
27
Τοπ Ευρώπη
40
Ευρώπη
446
Αμερική
55
Αφρική
34
Ασία
134
Αυστραλία
30
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
1
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
2
Ligue 1
3
Ερεντιβίζιε
1
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
9
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Σάουντι Προ Λιγκ
1
Πρωταθλήματα
Aruba
>
Division di Honor
7
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
1
National League B
Coupe de President
Cuba
>
National Championship
DR Congo
>
Super League
4
Ethiopia
>
Premier League
8
Iraq
>
Premier League
Ivory Coast
>
Ligue 1
1
Kyrgyzstan
>
Premier League
5
Lesotho
>
Premier League
3
Malawi
>
Super League
8
Mauritania
>
Ligue 1
1
Mongolia
>
Premier League
5
Myanmar
>
National League
Palestine
>
Premier League
Rwanda
>
Premier League
2
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
2
Togo
>
Championnat National
5
Αίγυπτος
>
Premier
2
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
Αγγλία
>
Premier League
1
Championship
League one
2
League two
2
Conference
Conference North
Conference South
1
FA Cup
Capital One Cup
Bostik League
1
Premier League 2
3
Southern League
2
Northern Premier
1
Women SL
7
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Αγκόλα
>
Girabola
6
Αζερμπαϊτζάν
>
Premier League
1
First Division
5
Azerbaijan Cup
Αλβανία
>
Super League
5
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Αλγερία
>
Ligue 1
1
Ligue 2
Algeria Cup
1
Super Cup
U21 League
Ανδόρρα
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
Αργεντινή
>
Primera Division
Nacional B
1
Primera B
1
Primera C
1
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
1
Copa Argentina
3
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Αρμενία
>
Premier League
5
First League
3
Armenian Cup
Super Cup
Αυστρία
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
1
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
2
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
2
Landesliga Salzburg
1
Landesliga Kärnten
3
Αυστραλία
>
A-League
Npl NSW
1
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
7
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
1
Npl Act 1
1
FFA Cup
W League
Αϊτή
>
Championnat National
Βέλγιο
>
Jupiler Pro League
8
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
6
Second Amateur Division - VFV A
5
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
3
1st National Women
1
Belgian Cup Women
Pro League U21
Βενεζουέλα
>
Primera Division
Segunda Division
1
Βιετνάμ
>
V.League 1
7
V.League 2
1
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Βολιβία
>
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
1
1st League: RS
9
Βουλγαρία
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Βραζιλία
>
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
9
Serie A
4
Serie C
2
Serie D
2
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
1
Roraimense
2
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
1
Copa do Nordeste
2
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
10
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
2
Brasileiro Women
6
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Βόρεια Ιρλανδία
>
Premiership
1
Championship
Irish Cup
Premiership Women
2
Βόρεια Μακεδονία
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Γαλλία
>
Ligue 1
3
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Γερμανία
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
1
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
1
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
1
Regionalliga Bayern
9
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
1
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
9
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
1
Oberliga Hessen
10
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
2
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
2
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
10
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
1
2. Bundesliga Women
1
DFB Pokal Women
Γεωργία
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Γιβραλτάρ
>
National League
1
Γκάμπια
>
GFA League
Γκάνα
>
Premier League
2
Γκαμπόν
>
Championnat National D1
Γουατεμάλα
>
Liga Nacional
Primera Division
3
Γουινέα
>
Ligue 1
3
Δανία
>
Super League
1
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Δημοκρατία του Κονγκό
>
Premier League
5
Δομινικανή Δημοκρατία
>
LDF
4
Εκουαδόρ
>
Serie A
1
Serie B
5
Ελ Σαλβαδόρ
>
Primera Division
Ελβετία
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Ελλάδα
>
Super League
4
Super League 2
Football League
Greek Cup
Εσθονία
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
1
Estonian Cup
Super Cup
Ζάμπια
>
Premier League
9
Ζιμπάμπουε
>
Premier League
ΗΑΕ
>
Football League
5
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
ΗΠΑ
>
MLS
NASL
USL Championship
12
US Open Cup
Ιαπωνία
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
1
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Ινδία
>
I-League
Super League
Ινδονησία
>
Liga 1
2
Liga 2
Ιορδανία
>
Premier League
6
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Ιράν
>
IPL
7
League 1
9
Hazfi Cup
Ιρλανδία
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Ισλανδία
>
Premier League
1
1. Division
6
2. Division
6
Icelandic Cup
League Cup
Ισπανία
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
2
Tercera Division G2
2
Tercera Division G3
2
Tercera Division G4
1
Tercera Division G5
1
Tercera Division G6
1
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
1
Tercera Division G11
3
Tercera Division G12
9
Tercera Division G13
1
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
2
Tercera Division G16
4
Tercera Division G17
1
Tercera Division G18
2
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Ισραήλ
>
Premier League
3
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Ιταλία
>
Serie A
2
Serie B
10
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
1
Serie D Group F
Serie D Group G
1
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
3
Primavera 2
16
Primavera 3
2
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
1
Coppa Italia Women
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
>
Primera División
6
Liga de Ascenso
1
Κάτω Χώρες
>
Ερεντιβίζιε
1
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Κύπελλο Ολλανδίας
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Κένυα
>
Premier League
1
Super League
2
Κίνα
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
3
Καζακστάν
>
Premier League
6
First Division
8
Super Cup
Kazakhstan Cup
Καμερούν
>
Elite One
Elite Two
Καμπότζη
>
C-League
2
Καναδάς
>
Canadian Premier League
1
Soccer League
Canadian Championship
1
Κατάρ
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
8
Κολομβία
>
Primera A
Primera B
4
Super Cup
Copa Colombia
Κοσσυφοπέδιο
>
Superleague
Kosovar Cup
Κουβέιτ
>
Premier League
3
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Κουρασάο
>
Promé Divishon
Κροατία
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
6
Super Cup
Κύπρος
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Λίβανος
>
Premier League
Λετονία
>
Virsliga
3
1. Liga
7
Latvian Cup
1
Λευκορωσία
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών
Λευκορωσία Κύπελλο
Women Premier League
Second League
10
Super Cup
Women's Cup
Λιβύη
>
Premier League
Λιθουανία
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
9
Super Cup
Λουξεμβούργου
>
National Division
8
Μάλι
>
Première Division
3
Μάλτα
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Μακάου
>
Elite League
3
Μαλαισία
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Μαρόκο
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
Μαυρίκιος
>
Mauritian League
5
Μαυροβούνιο
>
First League
5
Second League
6
Crnogorski Kup
Μεξικό
>
Primera Division
1
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Μολδαβία
>
Divizia Nationala
5
Moldovan Cup
Μπανγκλαντές
>
Premier League
5
Federation Cup
Μπαρμπάντος
>
Premier League
Μπαχρέιν
>
Premier League
6
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Μπελίζ
>
Premier League
2
Μποτσουάνα
>
Premier League
8
Νέα Ζηλανδία
>
Premiership
Regional Leagues
1
Νήσοι Φερόες
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Νεπάλ
>
A-Division League
Νιγηρία
>
Premier League
1
Νικαράγουα
>
Primera Division
Liga Primera U20
Νορβηγία
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
1
NM Cupen
Νότια Αφρική
>
Premier League
8
National First Division
1
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Νότια Κορέα
>
K-League 1
2
K-League 2
2
National League
8
FA Cup
Ομάν
>
Professional League
5
Sultan Cup
Ονδούρα
>
Liga Nacional
Ουαλία
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Ουγγαρία
>
NB I
6
NB II
1
Magyar Kupa
Ουγκάντα
>
Premier League
1
Ουζμπεκιστάν
>
Professional Football League
3
Uzbek Cup
Ουκρανία
>
Premier League
2
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
1
Ουρουγουάη
>
Primera Division
8
Segunda Division
Super Cup
Παναμάς
>
Football League
Παραγουάη
>
Primera Division
Division Intermedia
2
Copa Paraguay
Περού
>
Primera División
1
Segunda División
7
Copa Bicentenario
Copa Peru
Πολωνία
>
Ekstraklasa
1
1. Liga
1
2. Liga
1
Polish Cup
Super Cup
Πορτογαλία
>
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Segunda Liga
1
Liga 3
4
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Ρουμανία
>
Liga 1
3
Liga 2
3
Romanian Cup
Super Cup
Ρωσία
>
Premier Liga
4
1. Division
4
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
1
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - South
9
Kubok
Super Cup
Σαν Μαρίνο
>
Campionato
2
Coppa Titano
Σαουδική Αραβία
>
Σάουντι Προ Λιγκ
1
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Σενεγάλη
>
Ligue 1
Σερβία
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Σιέρα Λεόνε
>
Premier League
6
Σιγκαπούρη
>
S-League
4
S-Cup
Σκωτία
>
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Championship
League One
League two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Σλοβακία
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Σλοβενία
>
Prva Liga
5
2. Liga
8
Slovenian Cup
Σομαλία
>
Championship
6
Σουδάν
>
Premier League
Σουηδία
>
Allsvenskan
1
Superettan
2
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Σουρινάμ
>
Hoofdklasse
Συρία
>
Premier League
Syrian Cup
Τανζανία
>
Ligi Kuu Bara
4
Ταϊλάνδη
>
Premier League
8
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Τζαμάικα
>
Premier League
Τζιμπουτί
>
Division 1
1
Τουρκία
>
Süper Lig
2
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
4
Turkish Cup
Super Cup
Τουρκμενιστάν
>
Yokary Liga
4
Τρινιντάντ και Τομπάγκο
>
TT Pro League
5
Τσεχία
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
2
Division E
1
Division F
1
Τυνησία
>
Ligue 1
7
Tunisia Cup
Ligue 2
1
Φίτζι
>
National Football League
3
Φιλιππίνες
>
Football League
1
Φινλανδία
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
1
Suomen Cup
Χιλή
>
Primera Division
Primera B
1
Copa Chile
2
Super Cup
Χονγκ Κονγκ
>
Premier League
7
Second Division
1
FA Cup
Διεθνές
Αφρική
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
>
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Σφάλμα! Η ημερομηνία που έχετε εισάγει είναι εκτός εμβέλειας!
Πρώτο ημίχρονο προβλέψεις 06.05.2024
<
Προβλέψεις 1X2
Άντερ/Όβερ 2,5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ /γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
>
20:00
Ώρα
Πρωτάθλημα
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πρώτο ημίχρονο πιθανότητα σε %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
Αποτέλεσμα
06.05.2024
Jm
Waterhouse FC
Mount Pleasant
06/05/2024 03:00
19
47
34
X
29°
-
FT
1 - 1
(0 - 0)
Gt2
Suchitepéquez
Aurora
06/05/2024 03:00
27
62
11
X
27°
-
FT
3 - 1
(1 - 1)
Mx1
Pachuca CF
Club Necaxa
06/05/2024 04:06
21
51
28
X
17°
-
78
0 - 0
(0 - 0)
Jp1
Tokyo Verdy
Jubilo Iwata
06/05/2024 06:00
27
50
24
X
22°
-
Jp1
Vissel Kobe
Albirex Niigata
06/05/2024 06:00
24
73
3
X
19°
-
Jp3
Vanraure Hachinohe
Grulla Morioka
06/05/2024 06:00
31
60
9
X
15°
-
Jp3
FC Osaka
Ryukyu
06/05/2024 06:00
52
39
9
1
21°
-
Jp3
FC Imabari
Kataller Toyama
06/05/2024 06:00
20
51
28
X
15°
-
Jp4
Okinawa SV
Suzuka Unlimited
06/05/2024 06:00
34
56
9
X
28°
-
Jp1
Gamba Osaka
Cerezo Osaka
06/05/2024 06:05
14
77
8
X
15°
-
Jp1
Consadole Sapporo
FC Tokyo
06/05/2024 07:00
39
27
34
1
15°
-
Jp1
Kyoto Sanga
Machida Zelvia
06/05/2024 07:00
14
48
38
X
21°
-
Jp1
Avispa Fukuoka
Kawasaki Frontale
06/05/2024 07:00
21
58
20
X
21°
-
Jp2
Blaublitz Akita
Ventforet Kofu
06/05/2024 07:00
5
56
39
X
19°
-
Jp2
Mito HollyHock
Roasso Kumamoto
06/05/2024 07:00
36
48
17
X
24°
-
Jp2
Tochigi SC
Fujieda MYFC
06/05/2024 07:00
57
23
19
1
24°
-
Jp2
Thespakusatsu
Shimizu S-Pulse
06/05/2024 07:00
14
27
59
2
21°
-
Jp2
Fagiano Okayama
Tokushima Vortis
06/05/2024 07:00
47
32
21
1
17°
-
Jp2
Renofa Yamaguchi
Montedio Yamagata
06/05/2024 07:00
34
27
39
2
18°
-
Jp2
Oita Trinita
V-Varen Nagasaki
06/05/2024 07:00
23
19
58
2
18°
-
Jp2
Kagoshima United
Vegalta Sendai
06/05/2024 07:00
29
36
34
X
22°
-
Kr1
Jeju United
Daegu FC
06/05/2024 07:00
42
42
16
1
18°
-
Kr2
Cheonan City
Ansan Greeners
06/05/2024 07:00
29
56
15
X
15°
-
Jp3
Fukushima United
Nara Club
06/05/2024 07:00
12
53
35
X
22°
-
Jp3
Omiya Ardija
Matsumoto Yamaga
06/05/2024 07:00
51
43
7
1
22°
-
Jp3
YSCC
Sagamihara
06/05/2024 07:00
16
36
49
2
21°
-
Jp3
Zweigen Kanazawa
Gainare Tottori
06/05/2024 07:00
46
24
30
1
21°
-
Jp3
Kamatamare Sanuki
Azul Claro Numazu
06/05/2024 07:00
36
39
25
X
22°
-
Jp3
Tegevajaro Miyazaki
Nagano Parceiro
06/05/2024 07:00
30
16
53
2
21°
-
Jp1
Sanfrecce
Nagoya Grampus
06/05/2024 08:00
43
38
19
1
20°
-
Jp2
Ehime FC
Iwaki FC
06/05/2024 08:00
23
36
42
2
19°
-
Jp1
Kashiwa Reysol
Kashima Antlers
06/05/2024 09:00
21
63
16
X
21°
-
Jp1
Shonan Bellmare
Sagan Tosu
06/05/2024 09:00
32
56
12
X
21°
-
Kr1
Gwangju FC
Daejeon Citizen
06/05/2024 09:30
24
57
19
X
16°
-
Kr2
Seoul E-Land
Cheongju FC
06/05/2024 09:30
35
42
23
X
14°
-
Jp1
Urawa Red Diamonds
Yokohama Marinos
06/05/2024 10:00
17
65
18
X
22°
-
Ke2
MCF
Nairobi United
06/05/2024 11:00
7
47
46
X
17°
-
AuV
Oakleigh Cannons
Moreland City
06/05/2024 11:45
54
35
11
1
13°
-
Ua1
SK Dnipro-1
Kryvbas Kryvyi Rih
06/05/2024 12:00
20
48
33
X
24°
-
Jp2
JEF United Chiba
Yokohama FC
06/05/2024 12:00
29
35
36
2
20°
-
Jp3
FC Gifu
Giravanz K.
06/05/2024 12:00
27
55
18
X
18°
-
PL2
Tottenham U23s
Aston Villa U23s
06/05/2024 13:00
51
15
33
1
15°
-
Tz1
Ihefu
Namungo
06/05/2024 13:00
26
43
31
X
21°
-
ItP
Empoli U19
Sassuolo U19
06/05/2024 13:00
33
23
44
2
22°
-
Ie1
Drogheda Utd
Dundalk FC
06/05/2024 14:00
26
46
27
X
14°
-
Ro1
FC Hermannstadt
Politehnica Iasi
06/05/2024 14:00
21
53
27
X
23°
-
Ke1
Tusker FC
Nzoia Sugar
06/05/2024 14:00
37
49
14
X
19°
-
Ru1
FK Ural
Baltika Kaliningrad
06/05/2024 14:45
24
56
20
X
4°
-
Lv1
FK Liepaja
FS METTA/LU Riga
06/05/2024 15:00
39
40
22
X
9°
-
Uz1
Qyzylqum
Neftchi Fergana
06/05/2024 15:00
14
60
26
X
25°
-
PL2
Sunderland U23s
Wolves U23s
06/05/2024 15:00
38
26
36
1
12°
-
Tz1
Mtibwa Sugar
Azam
06/05/2024 15:00
7
54
39
X
-
Tr4
Kutahyaspor
Kusadasıspor
06/05/2024 15:00
18
55
27
X
15°
-
Tr4
Tokat Belediye
Mus Menderesspor
06/05/2024 15:00
33
25
42
2
4°
-
ItP
Lecce U19
Milan U19
06/05/2024 15:00
24
38
38
2
23°
-
Ir1
Paykan FC
Aluminium Arak
06/05/2024 15:30
39
44
17
X
21°
-
L2
Crawley Town
Milton Keynes Dons
06/05/2024 16:00
22
40
38
X
11°
-
NLs
Worthing FC
Braintree Town
06/05/2024 16:00
15
62
23
X
12°
-
NI1
Crusaders Belfast
Coleraine FC
06/05/2024 16:00
41
26
33
1
14°
-
IL
Chatham Town
Enfield Town
06/05/2024 16:00
33
48
19
X
12°
-
SPL
AFC Telford Utd
Leamington
06/05/2024 16:00
22
50
28
X
16°
-
SPL
AFC Totton
Salisbury City
06/05/2024 16:00
24
36
40
2
13°
-
NPL
Macclesfield
Marine
06/05/2024 16:00
42
35
23
1
16°
-
Cg1
Nouvelle Génération
Jeunesse Unie de Kintélé
06/05/2024 16:00
21
68
11
X
36°
-
Tn2
CO Médenine
Chebba
06/05/2024 16:00
25
63
11
X
35°
-
Ae1
Khor Fakkan Club
Al Ain
06/05/2024 16:05
33
36
31
X
33°
-
Ae1
Ittihad Kalba
Emirates Club
06/05/2024 16:05
44
36
20
1
33°
-
QaC
Al-Duhail
Shamal SC
06/05/2024 16:15
55
33
12
1
30°
-
Ir1
Sepahan Esfahan
Esteghlal Khuzestan
06/05/2024 16:40
24
66
9
X
16°
-
Bg1
Slavia Sofia
Arda Kardzhali
06/05/2024 16:45
35
37
28
X
20°
-
Ir1
Nassaji Mazandaran
Persepolis FC
06/05/2024 16:45
8
38
54
2
19°
-
Ru1
Fakel Voronezh
Zenit
06/05/2024 17:00
13
53
34
X
18°
-
Ua1
Veres Rivne
FC Mynai
06/05/2024 17:00
32
46
22
X
20°
-
Ro1
UTA Arad
FCU 1948 Craiova
06/05/2024 17:00
29
52
19
X
23°
-
Az1
Sebail FK
Gabala FC
06/05/2024 17:00
41
32
26
1
14°
-
Gh1
Accra Lions FC
Aduana Stars
06/05/2024 17:00
38
43
19
X
31°
-
Ng1
Remo Stars
Rivers United
06/05/2024 17:00
23
39
37
X
33°
-
JoC
Sahab Club
Faisaly Amman
06/05/2024 17:00
12
58
30
X
16°
-
ItP
Torino U19
Sampdoria U19
06/05/2024 17:00
48
34
18
1
11°
-
Tz1
Simba
Kitayosce
06/05/2024 17:15
53
39
8
1
25°
-
Sa2
Al Adalah
Al Bukiryah
06/05/2024 17:55
22
57
20
X
30°
-
It1
Salernitana
Atalanta
06/05/2024 18:00
18
32
50
2
17°
-
Ie1
Bohemians FC
Galway United
06/05/2024 18:00
29
53
18
X
13°
-
Ie1
Shamrock Rovers
Waterford United
06/05/2024 18:00
24
44
33
X
13°
-
Ie1
Sligo Rovers
St Patricks Dublin
06/05/2024 18:00
41
35
24
1
11°
-
Pl2
Zaglebie Sosnowiec
Wisla Krakow
06/05/2024 18:00
17
43
41
X
17°
-
Eg1
Pyramids
Future FC
06/05/2024 18:00
28
37
36
X
22°
-
Eg1
Tala'ea Al Jaish
Al Masry
06/05/2024 18:00
29
47
24
X
22°
-
Ie2
Bray Wanderers
Finn Harps
06/05/2024 18:00
37
27
36
1
12°
-
Ie2
Cork City
Wexford Youths
06/05/2024 18:00
47
20
33
1
14°
-
Ie2
Longford Town
Kerry
06/05/2024 18:00
35
42
23
X
14°
-
Ie2
Treaty United
Athlone Town
06/05/2024 18:00
38
30
33
1
13°
-
Ie2
UCD Dublin
Cobh Ramblers
06/05/2024 18:00
52
34
14
1
13°
-
Ir1
Foolad Khuzestan
Teraktor Sazi
06/05/2024 18:00
20
50
30
X
29°
-
Ir1
Malavan FC
Sorkhpooshan Pakdasht
06/05/2024 18:00
16
48
37
X
16°
-
Ir1
Sanat Naft AC
Mes Rafsanjan
06/05/2024 18:00
26
44
30
X
28°
-
Ee2
Levadia II Tallinn
Tallinna Kalev II
06/05/2024 18:00
45
29
26
1
4°
-
No3
Fløy IL
Viking FK 2
06/05/2024 18:00
47
34
19
1
10°
-
KW
Fahaheel SC
Kuwait SC
06/05/2024 18:00
10
28
62
2
31°
-
ItW
Fiorentina W
Juventus W
06/05/2024 18:00
30
33
37
2
18°
-
Pl3
GKS Jastrzebie
Chojniczanka
06/05/2024 18:15
26
57
17
X
18°
-
L2
Crewe Alexandra
Doncaster Rovers
06/05/2024 18:30
31
24
45
2
13°
-
Sa2
Al Jabalain
Al Ain (KSA)
06/05/2024 18:30
22
46
32
X
25°
-
Sl1
Real Republicans
SLIFA Mount Aureol
06/05/2024 18:30
19
52
29
X
29°
-
Ml1
Afrique Football Élite
Stade Malien
06/05/2024 18:30
11
52
37
X
42°
-
Ae1
Bataeh SC
Wasl Dubai
06/05/2024 18:45
8
41
51
2
-
Ae1
Al Ahli Dubai
Sharjah SC
06/05/2024 18:45
40
33
27
1
30°
-
Tr1
Antalyaspor
Pendikspor
06/05/2024 19:00
39
39
21
1
21°
-
Tr1
Konyaspor
Fenerbahçe SK
06/05/2024 19:00
25
31
44
2
9°
-
Pl1
Pogon Szczecin
Puszcza
06/05/2024 19:00
16
47
37
X
12°
-
Dk1
Vejle BK
Odense BK
06/05/2024 19:00
27
50
23
X
12°
-
Se2
Varbergs BoIS
Trelleborgs FF
06/05/2024 19:00
32
50
18
X
10°
-
Ir1
Esteghlal Tehran
Zob Ahan
06/05/2024 19:00
32
44
25
X
20°
-
Tr4
Yeni Orduspor
Ayvalıkgücü BS
06/05/2024 19:00
30
34
37
2
4°
-
Tr4
Anadolu Üniv.
Efeler 09 Spor
06/05/2024 19:00
19
56
25
X
10°
-
Cg1
JS Talangaï
Inter Club
06/05/2024 19:00
6
59
36
X
31°
-
QaC
Arabi Doha
Sailiya SC
06/05/2024 19:00
35
49
16
X
29°
-
De5
Dudenhofen
Eintracht Trier
06/05/2024 19:00
20
20
60
2
13°
-
Se1
GAIS
IFK Göteborg
06/05/2024 19:10
31
43
26
X
12°
-
Bg1
Botev Plovdiv
CSKA 1948
06/05/2024 19:15
21
57
21
X
17°
-
Περισσ.
2024-05-06
<
Ιούνιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"4":"\u0391\u03c0\u03c1\u03af\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024","5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Επιλεγμένα αγώνα
Tr1
Konyaspor
Fenerbahçe SK
06/05/2024 19:00
2
Major League Soccer Eastern Conference
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Inter Miami CF
24
12
7
3
2
14
2
FC Cincinnati
21
11
6
3
2
4
3
Toronto FC
19
11
6
1
4
0
4
New York Red Bulls
17
11
4
5
2
0
5
Columbus Crew
15
10
3
6
1
3
6
Philadelphia Union
14
10
3
5
2
3
7
DC United
14
11
3
5
3
-1
8
Charlotte FC
14
11
4
2
5
-1
9
New York City FC
14
11
4
2
5
-1
10
Atlanta United
12
10
3
3
4
3
11
Montreal Impact
12
10
3
3
4
-7
12
Nashville SC
11
10
2
5
3
-4
13
Chicago Fire
10
11
2
4
5
-8
14
Orlando City SC
9
10
2
3
5
-7
15
New England Revolution
7
10
2
1
7
-11
Major League Soccer Western Conference
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Real Salt Lake
21
11
6
3
2
9
2
Minnesota United
20
10
6
2
2
6
3
Los Angeles Galaxy
19
11
5
4
2
4
4
Vancouver Whitecaps
18
10
5
3
2
8
5
Colorado Rapids
18
11
5
3
3
3
6
Austin FC
16
11
4
4
3
1
7
Los Angeles FC
15
11
4
3
4
0
8
Houston Dynamo
14
10
4
2
4
-1
9
Saint Louis City
13
10
2
7
1
1
10
Sporting Kansas City
11
11
2
5
4
-1
11
Seattle Sounders
10
11
2
4
5
0
12
Portland Timbers
10
11
2
4
5
-3
13
FC Dallas
8
10
2
2
6
-5
14
San Jose Earthquakes
7
11
2
1
8
-9
Tipp des Tages
Fr1
Lille
Lyon
06/05/2024 21:00
1
Video Highlight
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα