Αρχική
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
X
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
Προκαθορισμένο
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Περισσ.
Προβλέψεις
Ζωντανά αποτελέσματα
Τραυματίες ποδοσφαιριστές
Ομάδα σύγκριση
Τι είναι Forebet
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
>
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
166
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
58
Προβλέψεις για αύριο
346
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
1408
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
2070
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
56
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
>
Ηνωμένο Βασίλειο
30
Τοπ Ευρώπη
57
Ευρώπη
533
Αμερική
189
Αφρική
52
Ασία
121
Αυστραλία
45
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
3
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Ερεντιβίζιε
12
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
7
Σάουντι Προ Λιγκ
9
Πρωταθλήματα
Aruba
>
Division di Honor
2
Benin
>
League 1
8
Bermuda
>
Premier Division
Burkina Faso
>
Premier League
8
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cuba
>
National Championship
DR Congo
>
Super League
Ethiopia
>
Premier League
7
Iraq
>
Premier League
9
Ivory Coast
>
Ligue 1
Kyrgyzstan
>
Premier League
5
Lesotho
>
Premier League
Malawi
>
Super League
5
Mauritania
>
Ligue 1
1
Mongolia
>
Premier League
Myanmar
>
National League
Palestine
>
Premier League
Rwanda
>
Premier League
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Togo
>
Championnat National
Αίγυπτος
>
Premier
2
Second League
Egypt Cup
Super Cup
Αγγλία
>
Premier League
10
Championship
2
League one
1
League two
1
Conference
Conference North
Conference South
FA Cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
1
Αγκόλα
>
Girabola
6
Αζερμπαϊτζάν
>
Premier League
5
First Division
Azerbaijan Cup
Αλβανία
>
Super League
2
League 1
2
Albanian Cup
Super Cup
Αλγερία
>
Ligue 1
8
Ligue 2
16
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
8
Ανδόρρα
>
Primera Divisio
5
2. Division
1
Copa Constitucio
Αργεντινή
>
Primera Division
14
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
13
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
1
Super Cup
Reserve League
4
Torneos De Verano
Αρμενία
>
Premier League
1
First League
Armenian Cup
Super Cup
Αυστρία
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Αυστραλία
>
A-League
2
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
Αϊτή
>
Championnat National
2
Βέλγιο
>
Jupiler Pro League
6
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
3
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Βενεζουέλα
>
Primera Division
4
Segunda Division
7
Βιετνάμ
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Βολιβία
>
Liga de Fútbol Prof
8
Nacional B
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Βουλγαρία
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
1
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Βραζιλία
>
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
Serie A
10
Serie C
8
Serie D
30
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
6
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
1
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
2
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
3
Carioca U20
Mineiro U20
7
Paranaense U19
Paulista U20
41
Brasileiro Women
6
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Βόρεια Ιρλανδία
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
4
Βόρεια Μακεδονία
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Γαλλία
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
2
Γερμανία
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
9
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
8
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
9
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
9
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
7
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
9
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
1
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Γεωργία
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Γιβραλτάρ
>
National League
Γκάμπια
>
GFA League
4
Γκάνα
>
Premier League
10
Γκαμπόν
>
Championnat National D1
Γουατεμάλα
>
Liga Nacional
1
Primera Division
2
Γουινέα
>
Ligue 1
5
Δανία
>
Super League
3
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Δημοκρατία του Κονγκό
>
Premier League
7
Δομινικανή Δημοκρατία
>
LDF
2
Εκουαδόρ
>
Serie A
8
Serie B
1
Ελ Σαλβαδόρ
>
Primera Division
1
Ελβετία
>
Super League
2
Challenge League
5
Swiss Cup
Ελλάδα
>
Super League
3
Super League 2
Football League
Greek Cup
Εσθονία
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ζάμπια
>
Premier League
Ζιμπάμπουε
>
Premier League
ΗΑΕ
>
Football League
Division 1
League Cup
Presidents Cup
1
Super Cup
ΗΠΑ
>
MLS
14
NASL
USL Championship
9
US Open Cup
Ιαπωνία
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Ινδία
>
I-League
Super League
Ινδονησία
>
Liga 1
Liga 2
Ιορδανία
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Ιράν
>
IPL
League 1
3
Hazfi Cup
4
Ιρλανδία
>
Premier League
7
First Division
6
FAI Cup
Ισλανδία
>
Premier League
6
1. Division
6
2. Division
6
Icelandic Cup
6
League Cup
Ισπανία
>
LaLiga
3
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
12
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
36
Copa Federacion
Primera Division Women
7
Copa de la Reina
1
Ισραήλ
>
Premier League
7
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Ιταλία
>
Serie A
10
Serie B
3
Serie C
10
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
12
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
6
Primavera 3
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
>
Primera División
1
Liga de Ascenso
1
Κάτω Χώρες
>
Ερεντιβίζιε
12
Eerste Divisie
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Κύπελλο Ολλανδίας
Super Cup
Eredivisie Women
KNVB Beker Women
1
Κένυα
>
Premier League
Super League
9
Κίνα
>
Super League
6
League one
8
League two
FA Cup
15
Super Cup
Super League Women
6
Καζακστάν
>
Premier League
6
First Division
2
Super Cup
Kazakhstan Cup
Καμερούν
>
Elite One
Elite Two
Καμπότζη
>
C-League
Καναδάς
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
Κατάρ
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Κολομβία
>
Primera A
4
Primera B
4
Super Cup
Copa Colombia
2
Κοσσυφοπέδιο
>
Superleague
Kosovar Cup
1
Κουβέιτ
>
Premier League
4
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Κουρασάο
>
Promé Divishon
Κροατία
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
6
Super Cup
Κύπρος
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
1
Super Cup
Λίβανος
>
Premier League
4
Λετονία
>
Virsliga
2
1. Liga
7
Latvian Cup
8
Λευκορωσία
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών
Λευκορωσία Κύπελλο
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Λιβύη
>
Premier League
Λιθουανία
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Λουξεμβούργου
>
National Division
8
Μάλι
>
Première Division
3
Μάλτα
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Μακάου
>
Elite League
2
Μαλαισία
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Μαρόκο
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
Μαυρίκιος
>
Mauritian League
5
Μαυροβούνιο
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Μεξικό
>
Primera Division
1
Liga de Ascenso
1
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
2
Liga Premier Serie B
Μολδαβία
>
Divizia Nationala
3
Moldovan Cup
Μπανγκλαντές
>
Premier League
5
Federation Cup
Μπαρμπάντος
>
Premier League
Μπαχρέιν
>
Premier League
6
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Μπελίζ
>
Premier League
1
Μποτσουάνα
>
Premier League
Νέα Ζηλανδία
>
Premiership
Regional Leagues
15
Νήσοι Φερόες
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Νεπάλ
>
A-Division League
Νιγηρία
>
Premier League
Νικαράγουα
>
Primera Division
1
Liga Primera U20
1
Νορβηγία
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
13
NM Cupen
Νότια Αφρική
>
Premier League
8
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Νότια Κορέα
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Ομάν
>
Professional League
6
Sultan Cup
Ονδούρα
>
Liga Nacional
Ουαλία
>
Premier
1
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Ουγγαρία
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Ουγκάντα
>
Premier League
1
Ουζμπεκιστάν
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Ουκρανία
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Ουρουγουάη
>
Primera Division
8
Segunda Division
Super Cup
Παναμάς
>
Football League
Παραγουάη
>
Primera Division
6
Division Intermedia
8
Copa Paraguay
Περού
>
Primera División
9
Segunda División
5
Copa Bicentenario
Copa Peru
Πολωνία
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Πορτογαλία
>
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Segunda Liga
9
Liga 3
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Ρουμανία
>
Liga 1
3
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Ρωσία
>
Premier Liga
8
1. Division
3
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - South
11
Kubok
Super Cup
Σαν Μαρίνο
>
Campionato
2
Coppa Titano
Σαουδική Αραβία
>
Σάουντι Προ Λιγκ
9
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Σενεγάλη
>
Ligue 1
Σερβία
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Σιέρα Λεόνε
>
Premier League
2
Σιγκαπούρη
>
S-League
4
S-Cup
Σκωτία
>
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
7
Championship
1
League One
1
League two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Σλοβακία
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Σλοβενία
>
Prva Liga
5
2. Liga
8
Slovenian Cup
Σομαλία
>
Championship
1
Σουδάν
>
Premier League
Σουηδία
>
Allsvenskan
4
Superettan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Σουρινάμ
>
Hoofdklasse
5
Συρία
>
Premier League
Syrian Cup
Τανζανία
>
Ligi Kuu Bara
1
Ταϊλάνδη
>
Premier League
8
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Τζαμάικα
>
Premier League
Τζιμπουτί
>
Division 1
5
Τουρκία
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
1
TFF 2. Lig
2
TFF 3. Lig
4
Turkish Cup
Super Cup
Τουρκμενιστάν
>
Yokary Liga
4
Τρινιντάντ και Τομπάγκο
>
TT Pro League
5
Τσεχία
>
Synot liga
3
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
Τυνησία
>
Ligue 1
Tunisia Cup
8
Ligue 2
Φίτζι
>
National Football League
5
Φιλιππίνες
>
Football League
Φινλανδία
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
15
Suomen Cup
Χιλή
>
Primera Division
8
Primera B
8
Copa Chile
Super Cup
Χονγκ Κονγκ
>
Premier League
5
Second Division
6
FA Cup
Διεθνές
Αφρική
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
1
Ευρώπη
>
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
>
Copa Libertadores
5
Copa Sudamericana
5
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Πρόβλεψη
Match centre
Sevilla Atletico
41'
Alejandro Muñoz Miguel Yellow Ca
78'
José Ángel Carrillo
80'
José Ángel Carrillo
1 :
1
Full-time
UCAM Murcia
Juan Juan Gongora Mateo Yellow C
39'
Vullnet Basha
43'
Francisco Pérez Villaroya Yellow
59'
Jesus Imaz
74'
Venue:
Ciudad Deportiva José Ramón Cisneros Palacios
13
Caro Díaz
2
Alejandro Carmona Velasco
15
Muñoz Miguel
83'
6
González
3
Matos
27
Pozos
8
Cotan
77'
16
Curro
62'
19
Schetino
9
Fernández
10
Lasso De La Vega
1
Biel
5
Pérez Villaroya
3
Juan Gongora Mateo
2
Tekio
16
Albizua
17
Kitoko
6
Basha
8
Remón
60'
7
Mejía
62'
12
Guichón
83'
20
Imaz
Substitutions
83'
Bernardo
77'
José Ángel Carrillo
62'
Jorge Andrés Carrascal
Substitutes
Bernardo
José Ángel Carrillo
Jorge Andrés Carrascal
Federico San Emeterio Díaz
Borja San Emeterio
Juan Soriano
Eteki Yan Brice
Substitutions
Natalio
60'
Juande
62'
Vicente Perez Madrid
83'
Substitutes
Natalio
Juande
Vicente Perez Madrid
Nono
Fernando
Hugo Álvarez
Pere Milla
José Caro Díaz
G
David Alejandro Carmona Velasco
D
Alejandro Muñoz Miguel
D
Cristian González
D
Jose Matos
D
Alejandro Pozos
M
Antonio Cotan
M
Curro
M
Andrés Schetino
M
Carlos Fernández
F
Borja Lasso De La Vega
F
Federico San Emeterio Díaz
Sub
Borja San Emeterio
Sub
Juan Soriano
Sub
Eteki Yan Brice
Sub
Biel
G
Francisco Pérez Villaroya
D
Juan Juan Gongora Mateo
D
Tekio
D
Unai Albizua
D
Ritchie Kitoko
M
Vullnet Basha
M
César Remón
M
Yulian Mejía
F
Facundo Guichón
F
Jesus Imaz
F
Nono
Sub
Fernando
Sub
Hugo Álvarez
Sub
Pere Milla
Sub
Commentary
83'
Bernardo (Sevilla Atletico) Substitution at 90'
83'
Vicente Perez Madrid (UCAM Murcia) Substitution at 83'
80'
José Ángel Carrillo (Sevilla Atletico) Yellow Card at 80'
78'
José Ángel Carrillo (Sevilla Atletico) Goal at 78'
77'
José Ángel Carrillo (Sevilla Atletico) Substitution at 77'
74'
Jesus Imaz (UCAM Murcia) Goal at 74'
62'
Juande (UCAM Murcia) Substitution at 62'
62'
Jorge Andrés Carrascal (Sevilla Atletico) Substitution at 62'
60'
Natalio (UCAM Murcia) Substitution at 60'
59'
Francisco Pérez Villaroya (UCAM Murcia) Yellow Card at 59'
56'
Vullnet Basha (UCAM Murcia) Red Card at 56'
43'
Vullnet Basha (UCAM Murcia) Yellow Card at 43'
41'
Alejandro Muñoz Miguel (Sevilla Atletico) Yellow Card at 41'
39'
Juan Juan Gongora Mateo (UCAM Murcia) Yellow Card at 39'
<
Μάιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"4":"\u0391\u03c0\u03c1\u03af\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024","5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Επιλεγμένα αγώνα
CH
Leeds United
Norwich City
16/05/2024 21:00
X
Segunda Division Regular Season
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Real Valladolid
68
39
20
8
11
15
2
CD Leganes
67
39
18
13
8
26
3
SD Eibar
65
39
19
8
12
23
4
Espanyol
62
39
15
17
7
15
5
Real Oviedo
61
39
16
13
10
15
6
Racing Santander
61
39
17
10
12
8
7
Sporting Gijón
59
39
16
11
12
8
8
Elche
58
39
16
10
13
0
9
Burgos CF
57
39
16
9
14
-1
10
Racing Ferrol
57
39
15
12
12
-2
11
Levante UD
56
39
13
17
9
4
12
CD Tenerife
52
39
14
10
15
-3
13
FC Cartagena
51
39
14
9
16
-8
14
Albacete Balompie
48
39
12
12
15
-6
15
Real Zaragoza
46
39
11
13
15
-2
16
CD Eldense
46
39
11
13
15
-10
17
SD Huesca
45
39
10
15
14
4
18
CD Mirandés
44
39
11
11
17
-9
19
Alcorcón
41
39
10
11
18
-21
20
SD Amorebieta
41
39
10
11
18
-16
21
Villarreal B
39
39
10
9
20
-21
22
FC Andorra
37
39
9
10
20
-19
Tipp des Tages
Es1
Real Sociedad
Valencia
16/05/2024 22:00
1
Video Highlight
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα