Αρχική
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
X
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
Προκαθορισμένο
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Περισσ.
Προβλέψεις
Ζωντανά αποτελέσματα
Τραυματίες ποδοσφαιριστές
Ομάδα σύγκριση
Τι είναι Forebet
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
>
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
130
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
9
Προβλέψεις για αύριο
225
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
883
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
1388
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
23
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
>
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
3
Ευρώπη
194
Αμερική
170
Αφρική
85
Ασία
110
Αυστραλία
43
Διεθνές
26
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
1
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
1
Ligue 1
1
Ερεντιβίζιε
1
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
12
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Aruba
>
Division di Honor
2
Benin
>
League 1
8
Bermuda
>
Premier Division
Burkina Faso
>
Premier League
8
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cuba
>
National Championship
DR Congo
>
Super League
3
Ethiopia
>
Premier League
8
Iraq
>
Premier League
7
Ivory Coast
>
Ligue 1
8
Kyrgyzstan
>
Premier League
Lesotho
>
Premier League
Malawi
>
Super League
8
Mauritania
>
Ligue 1
Mongolia
>
Premier League
5
Myanmar
>
National League
Palestine
>
Premier League
Rwanda
>
Premier League
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Togo
>
Championnat National
8
Αίγυπτος
>
Premier
Second League
Egypt Cup
8
Super Cup
Αγγλία
>
Premier League
Championship
League one
League two
Conference
Conference North
Conference South
FA Cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Αγκόλα
>
Girabola
7
Αζερμπαϊτζάν
>
Premier League
First Division
Azerbaijan Cup
1
Αλβανία
>
Super League
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Αλγερία
>
Ligue 1
1
Ligue 2
16
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
2
Ανδόρρα
>
Primera Divisio
2. Division
2
Copa Constitucio
Αργεντινή
>
Primera Division
14
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
1
Super Cup
Reserve League
5
Torneos De Verano
Αρμενία
>
Premier League
First League
Armenian Cup
Super Cup
Αυστρία
>
Bundesliga
Erste Division
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
5
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
2
Landesliga Wien
7
Landesliga Burgenland
6
Landesliga Niederösterreich
7
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
1
Landesliga Salzburg
3
Landesliga Kärnten
Αυστραλία
>
A-League
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
FFA Cup
W League
Αϊτή
>
Championnat National
Βέλγιο
>
Jupiler Pro League
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Βενεζουέλα
>
Primera Division
Segunda Division
Βιετνάμ
>
V.League 1
6
V.League 2
5
Second Division
4
National Cup
Super Cup
Βολιβία
>
Liga de Fútbol Prof
1
Nacional B
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
>
Premier league
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Βουλγαρία
>
First League
2
Second Leaguе
Third League - South-East
9
Third League - South-West
9
Third League - North-East
5
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Βραζιλία
>
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
12
Serie A
10
Serie C
1
Serie D
32
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
5
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
8
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
1
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
5
Carioca U20
Mineiro U20
7
Paranaense U19
Paulista U20
42
Brasileiro Women
8
Paulista Women
1
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Βόρεια Ιρλανδία
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
4
Βόρεια Μακεδονία
>
First League
Second League
Macedonian Cup
Γαλλία
>
Ligue 1
1
Ligue 2
National
National 2
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
Γερμανία
>
Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
Regionalliga West
Regionalliga Bayern
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
4
Oberliga Bayern Nord
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
8
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
1
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
2. Bundesliga Women
DFB Pokal Women
Γεωργία
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Γιβραλτάρ
>
National League
Γκάμπια
>
GFA League
1
Γκάνα
>
Premier League
9
Γκαμπόν
>
Championnat National D1
Γουατεμάλα
>
Liga Nacional
Primera Division
Γουινέα
>
Ligue 1
7
Δανία
>
Super League
1
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Δημοκρατία του Κονγκό
>
Premier League
7
Δομινικανή Δημοκρατία
>
LDF
3
Εκουαδόρ
>
Serie A
8
Serie B
1
Ελ Σαλβαδόρ
>
Primera Division
Ελβετία
>
Super League
1
Challenge League
Swiss Cup
1
Ελλάδα
>
Super League
Super League 2
Football League
Greek Cup
Εσθονία
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ζάμπια
>
Premier League
9
Ζιμπάμπουε
>
Premier League
1
ΗΑΕ
>
Football League
9
Division 1
7
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
ΗΠΑ
>
MLS
14
NASL
USL Championship
11
US Open Cup
Ιαπωνία
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Ινδία
>
I-League
Super League
Ινδονησία
>
Liga 1
2
Liga 2
Ιορδανία
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Ιράν
>
IPL
8
League 1
9
Hazfi Cup
Ιρλανδία
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Ισλανδία
>
Premier League
8
1. Division
6
2. Division
6
Icelandic Cup
League Cup
Ισπανία
>
LaLiga
Segunda Division
11
Primera División RFEF
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
5
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
18
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Ισραήλ
>
Premier League
Liga Leumit
State Cup
1
Toto Cup Al
Super Cup
Ιταλία
>
Serie A
1
Serie B
1
Serie C
2
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
2
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
1
Primavera 2
1
Primavera 3
2
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
Coppa Italia Women
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
>
Primera División
Liga de Ascenso
Κάτω Χώρες
>
Ερεντιβίζιε
1
Eerste Divisie
Tweede Divisie
4
Derde Divisie
8
Κύπελλο Ολλανδίας
Super Cup
Eredivisie Women
KNVB Beker Women
Κένυα
>
Premier League
9
Super League
9
Κίνα
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
Καζακστάν
>
Premier League
6
First Division
8
Super Cup
Kazakhstan Cup
Καμερούν
>
Elite One
Elite Two
Καμπότζη
>
C-League
Καναδάς
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
Κατάρ
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Κολομβία
>
Primera A
4
Primera B
4
Super Cup
Copa Colombia
Κοσσυφοπέδιο
>
Superleague
Kosovar Cup
Κουβέιτ
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Κουρασάο
>
Promé Divishon
Κροατία
>
Croatian Cup
HNL
First NL
6
Super Cup
Κύπρος
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Λίβανος
>
Premier League
Λετονία
>
Virsliga
5
1. Liga
7
Latvian Cup
11
Λευκορωσία
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών
Λευκορωσία Κύπελλο
Women Premier League
1
Second League
Super Cup
Women's Cup
Λιβύη
>
Premier League
5
Λιθουανία
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
1
Super Cup
Λουξεμβούργου
>
National Division
2
Μάλι
>
Première Division
Μάλτα
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Μακάου
>
Elite League
4
Μαλαισία
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Μαρόκο
>
Botola 1
8
Botola 2
8
Coupe du Trone
Μαυρίκιος
>
Mauritian League
Μαυροβούνιο
>
First League
2
Second League
Crnogorski Kup
1
Μεξικό
>
Primera Division
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Μολδαβία
>
Divizia Nationala
Moldovan Cup
Μπανγκλαντές
>
Premier League
Federation Cup
Μπαρμπάντος
>
Premier League
Μπαχρέιν
>
Premier League
2
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Μπελίζ
>
Premier League
Μποτσουάνα
>
Premier League
Νέα Ζηλανδία
>
Premiership
Regional Leagues
Νήσοι Φερόες
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Νεπάλ
>
A-Division League
Νιγηρία
>
Premier League
9
Νικαράγουα
>
Primera Division
Liga Primera U20
Νορβηγία
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
14
NM Cupen
Νότια Αφρική
>
Premier League
National First Division
Nedbank Cup
1
Mtn 8 Cup
Νότια Κορέα
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Ομάν
>
Professional League
Sultan Cup
Ονδούρα
>
Liga Nacional
Ουαλία
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Ουγγαρία
>
NB I
NB II
Magyar Kupa
Ουγκάντα
>
Premier League
Ουζμπεκιστάν
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Ουκρανία
>
Premier League
2
Persha Liga
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
Ουρουγουάη
>
Primera Division
Segunda Division
7
Super Cup
Παναμάς
>
Football League
Παραγουάη
>
Primera Division
6
Division Intermedia
8
Copa Paraguay
Περού
>
Primera División
Segunda División
8
Copa Bicentenario
Copa Peru
Πολωνία
>
Ekstraklasa
1. Liga
2
2. Liga
Polish Cup
Super Cup
Πορτογαλία
>
Λίγκα Πορτουγκάλ
Segunda Liga
Liga 3
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Ρουμανία
>
Liga 1
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Ρωσία
>
Premier Liga
2
1. Division
Fnl 2 - Division A Gold
4
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
9
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - South
8
Kubok
1
Super Cup
Σαν Μαρίνο
>
Campionato
Coppa Titano
Σαουδική Αραβία
>
Σάουντι Προ Λιγκ
1st Division
King Cup
1
Super Cup
Σενεγάλη
>
Ligue 1
Σερβία
>
Superliga
1
Prva Liga
Serbian Cup
Σιέρα Λεόνε
>
Premier League
1
Σιγκαπούρη
>
S-League
4
S-Cup
Σκωτία
>
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Championship
League One
League two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Σλοβακία
>
Fortuna Liga
2. liga
Slovak Cup
Σλοβενία
>
Prva Liga
2. Liga
Slovenian Cup
Σομαλία
>
Championship
6
Σουδάν
>
Premier League
Σουηδία
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Σουρινάμ
>
Hoofdklasse
Συρία
>
Premier League
Syrian Cup
Τανζανία
>
Ligi Kuu Bara
Ταϊλάνδη
>
Premier League
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Τζαμάικα
>
Premier League
Τζιμπουτί
>
Division 1
Τουρκία
>
Süper Lig
TFF 1. Lig
1
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Τουρκμενιστάν
>
Yokary Liga
Τρινιντάντ και Τομπάγκο
>
TT Pro League
Τσεχία
>
Synot liga
3
Druha Liga
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
Τυνησία
>
Ligue 1
1
Tunisia Cup
Ligue 2
12
Φίτζι
>
National Football League
5
Φιλιππίνες
>
Football League
7
Φινλανδία
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
5
Suomen Cup
Χιλή
>
Primera Division
10
Primera B
9
Copa Chile
Super Cup
Χονγκ Κονγκ
>
Premier League
Second Division
FA Cup
1
Διεθνές
Αφρική
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
>
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
1
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
>
CONCACAF Champions League
1
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
>
Copa Libertadores
4
Copa Sudamericana
4
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
26
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Πρόβλεψη
Match centre
Boston River
20'
Guzmán Rodríguez
25'
Mateo Torres
45'
Cristian Olivera
45'
Santiago Corbo
57'
Mateo Torres
57'
Mateo Torres
1 :
3
Full-time
Liverpool (URU)
Leandro Otormín
35'
Rubén Bentancourt
38'
Rubén Bentancourt
58'
Rubén Bentancourt
65'
Gonzalo Perez
72'
Miguel Samudio
73'
Martin Barrios
89'
Matías Zunino
90'
Venue:
Estadio Parque Artigas, Las Piedras
12
G
Ignacio González
6
D
Beltrán
5
D
Rodríguez
90'
23
D
Valdez
4
D
Corbo
26
M
Muñoa
87'
25
M
Sosa
27
M
Torres
9
F
Olivera
68'
29
F
Acuña
68'
32
M
Urretaviscaya
1
G
Angel Britos
6
D
Pereira
3
D
Izquierdo
4
D
Perez
77'
11
D
Samudio
16
M
Barrios
8
M
Nápoli
69'
17
M
Meli
13
F
Otormín
80'
23
F
Bentancourt
69'
14
F
Rivero
Substitutions
90'
Gian Franco Allala
87'
Emiliano Gómez
68'
Alexander Machado
68'
Leandro Méndez
Substitutes
Leandro Méndez
Alexander Machado
Emiliano Gómez
Gian Franco Allala
Bruno Antunez
Leonard Costa
Francisco Barrios
Hernán Novick
Agustín Dávila
Leandro Suhr
Substitutions
Maicol Cabrera
80'
Gervásio Olivera
77'
Matías Zunino
69'
Alan Medina
69'
Substitutes
Matías Zunino
Alan Medina
Gervásio Olivera
Maicol Cabrera
Rafael Hornos
Ignacio Rodríguez
Kevin Amaro
Matias Silva
Renzo Machado
Lopez
7
Shots total
14
6
Shots on goal
7
%
Possession
%
7
Corners
0
2
Offsides
1
8
Fouls
13
3
Saves
5
Commentary
<
Μάιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"4":"\u0391\u03c0\u03c1\u03af\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024","5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Επιλεγμένα αγώνα
Bo1
Real Santa Cruz
GV San José
30/05/2024 21:00
X
Primera Division Apertura
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
CA Peñarol
38
14
12
2
0
23
2
Nacional (URU)
31
14
9
4
1
13
3
Boston River
27
14
8
3
3
6
4
Defensor Sporting
25
14
7
4
3
11
5
CA Progreso
24
14
7
3
4
1
6
Liverpool (URU)
18
14
4
6
4
1
7
Racing Club (URU)
18
14
5
3
6
0
8
Cerro Largo
18
14
5
3
6
-1
9
Montevideo Wanderers
15
14
4
3
7
-6
10
Rampla Juniors
15
14
4
3
7
-11
11
CD Maldonado
14
14
4
2
8
-5
12
CA Cerro
14
14
3
5
6
-9
13
River Plate (URU)
13
14
3
4
7
-5
14
Atlético Fénix
13
14
3
4
7
-5
15
Danubio FC
13
14
3
4
7
-6
16
Miramar Misiones
11
14
2
5
7
-7
Tipp des Tages
CS
Unión La Calera
Alianza Petrolera
31/05/2024 02:00
2
Video Highlight
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα