Αρχική
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
X
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
Προκαθορισμένο
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Περισσ.
Προβλέψεις
Ζωντανά αποτελέσματα
Τραυματίες ποδοσφαιριστές
Ομάδα σύγκριση
Τι είναι Forebet
Γαλλία
>
Ligue 1
3
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
>
MLS
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
169
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Ζωντανές προβλέψεις
8
Προβλέψεις για αύριο
84
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
437
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις από χθες
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Όλες οι προβλέψεις
1061
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
45
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
>
Ηνωμένο Βασίλειο
20
Τοπ Ευρώπη
40
Ευρώπη
440
Αμερική
49
Αφρική
34
Ασία
123
Αυστραλία
30
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
1
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
2
Ligue 1
3
Ερεντιβίζιε
1
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
9
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Σάουντι Προ Λιγκ
1
Πρωταθλήματα
Aruba
>
Division di Honor
7
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
1
National League B
Coupe de President
Cuba
>
National Championship
DR Congo
>
Super League
4
Ethiopia
>
Premier League
Iraq
>
Premier League
Ivory Coast
>
Ligue 1
1
Kyrgyzstan
>
Premier League
5
Lesotho
>
Premier League
3
Malawi
>
Super League
Mauritania
>
Ligue 1
1
Mongolia
>
Premier League
Myanmar
>
National League
Palestine
>
Premier League
Rwanda
>
Premier League
2
Taiwan
>
Premier League
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
2
Togo
>
Championnat National
5
Αίγυπτος
>
Premier
2
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
Αγγλία
>
Premier League
1
Championship
League one
2
League two
2
Conference
Conference North
Conference South
1
FA Cup
Capital One Cup
Bostik League
1
Premier League 2
3
Southern League
2
Northern Premier
1
Women SL
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Αγκόλα
>
Girabola
6
Αζερμπαϊτζάν
>
Premier League
1
First Division
5
Azerbaijan Cup
Αλβανία
>
Super League
5
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Αλγερία
>
Ligue 1
1
Ligue 2
Algeria Cup
1
Super Cup
U21 League
Ανδόρρα
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
Αργεντινή
>
Primera Division
Nacional B
2
Primera B
1
Primera C
1
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
1
Copa Argentina
3
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Αρμενία
>
Premier League
5
First League
3
Armenian Cup
Super Cup
Αυστρία
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
1
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
2
Landesliga Wien
Landesliga Burgenland
Landesliga Niederösterreich
Landesliga Oberösterreich
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
2
Landesliga Salzburg
1
Landesliga Kärnten
3
Αυστραλία
>
A-League
Npl NSW
1
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
7
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
1
Npl Act 1
1
FFA Cup
W League
Αϊτή
>
Championnat National
Βέλγιο
>
Jupiler Pro League
8
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
6
Second Amateur Division - VFV A
5
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
3
1st National Women
1
Belgian Cup Women
Pro League U21
Βενεζουέλα
>
Primera Division
1
Segunda Division
1
Βιετνάμ
>
V.League 1
7
V.League 2
1
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Βολιβία
>
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
1
1st League: RS
Βουλγαρία
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Βραζιλία
>
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
9
Serie A
4
Serie C
2
Serie D
2
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
1
Roraimense
2
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
1
Copa do Nordeste
2
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
10
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
2
Brasileiro Women
6
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Βόρεια Ιρλανδία
>
Premiership
1
Championship
Irish Cup
Premiership Women
2
Βόρεια Μακεδονία
>
First League
6
Second League
Macedonian Cup
Γαλλία
>
Ligue 1
3
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Γερμανία
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
1
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
1
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
Regionalliga West
1
Regionalliga Bayern
9
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
Oberliga NOFV Sud
Oberliga Schleswig Holstein
1
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
1
Oberliga Hessen
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
2
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
Oberliga Mittelrhein
2
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
1
2. Bundesliga Women
1
DFB Pokal Women
Γεωργία
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Γιβραλτάρ
>
National League
Γκάμπια
>
GFA League
Γκάνα
>
Premier League
2
Γκαμπόν
>
Championnat National D1
Γουατεμάλα
>
Liga Nacional
Primera Division
3
Γουινέα
>
Ligue 1
3
Δανία
>
Super League
1
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
Δημοκρατία του Κονγκό
>
Premier League
5
Δομινικανή Δημοκρατία
>
LDF
Εκουαδόρ
>
Serie A
1
Serie B
5
Ελ Σαλβαδόρ
>
Primera Division
Ελβετία
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Ελλάδα
>
Super League
4
Super League 2
Football League
Greek Cup
Εσθονία
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
1
Estonian Cup
Super Cup
Ζάμπια
>
Premier League
9
Ζιμπάμπουε
>
Premier League
ΗΑΕ
>
Football League
5
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
ΗΠΑ
>
MLS
NASL
USL Championship
US Open Cup
Ιαπωνία
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
1
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Ινδία
>
I-League
Super League
Ινδονησία
>
Liga 1
2
Liga 2
Ιορδανία
>
Premier League
6
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Ιράν
>
IPL
7
League 1
9
Hazfi Cup
Ιρλανδία
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Ισλανδία
>
Premier League
1
1. Division
6
2. Division
Icelandic Cup
League Cup
Ισπανία
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
2
Tercera Division G2
2
Tercera Division G3
2
Tercera Division G4
1
Tercera Division G5
1
Tercera Division G6
1
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
1
Tercera Division G11
3
Tercera Division G12
Tercera Division G13
1
Tercera Division G14
Tercera Division G15
2
Tercera Division G16
4
Tercera Division G17
1
Tercera Division G18
2
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
Copa de la Reina
Ισραήλ
>
Premier League
3
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Ιταλία
>
Serie A
2
Serie B
10
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
1
Serie D Group F
Serie D Group G
1
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
3
Primavera 2
Primavera 3
2
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
1
Coppa Italia Women
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
>
Primera División
6
Liga de Ascenso
1
Κάτω Χώρες
>
Ερεντιβίζιε
1
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
Κύπελλο Ολλανδίας
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Κένυα
>
Premier League
1
Super League
2
Κίνα
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
3
Καζακστάν
>
Premier League
6
First Division
8
Super Cup
Kazakhstan Cup
Καμερούν
>
Elite One
Elite Two
Καμπότζη
>
C-League
2
Καναδάς
>
Canadian Premier League
1
Soccer League
Canadian Championship
1
Κατάρ
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
8
Κολομβία
>
Primera A
1
Primera B
4
Super Cup
Copa Colombia
Κοσσυφοπέδιο
>
Superleague
Kosovar Cup
Κουβέιτ
>
Premier League
3
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Κουρασάο
>
Promé Divishon
Κροατία
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
6
Super Cup
Κύπρος
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Λίβανος
>
Premier League
Λετονία
>
Virsliga
3
1. Liga
Latvian Cup
1
Λευκορωσία
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών
Λευκορωσία Κύπελλο
Women Premier League
Second League
10
Super Cup
Women's Cup
Λιβύη
>
Premier League
Λιθουανία
>
A Lyga
5
1 Lyga
Lithuanian Cup
9
Super Cup
Λουξεμβούργου
>
National Division
8
Μάλι
>
Première Division
3
Μάλτα
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Μακάου
>
Elite League
3
Μαλαισία
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Μαρόκο
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
Μαυρίκιος
>
Mauritian League
5
Μαυροβούνιο
>
First League
5
Second League
Crnogorski Kup
Μεξικό
>
Primera Division
1
Liga de Ascenso
1
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Μολδαβία
>
Divizia Nationala
5
Moldovan Cup
Μπανγκλαντές
>
Premier League
5
Federation Cup
Μπαρμπάντος
>
Premier League
Μπαχρέιν
>
Premier League
6
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Μπελίζ
>
Premier League
2
Μποτσουάνα
>
Premier League
8
Νέα Ζηλανδία
>
Premiership
Regional Leagues
1
Νήσοι Φερόες
>
Premier League
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Νεπάλ
>
A-Division League
Νιγηρία
>
Premier League
1
Νικαράγουα
>
Primera Division
Liga Primera U20
Νορβηγία
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
1
NM Cupen
Νότια Αφρική
>
Premier League
8
National First Division
1
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Νότια Κορέα
>
K-League 1
2
K-League 2
2
National League
8
FA Cup
Ομάν
>
Professional League
5
Sultan Cup
Ονδούρα
>
Liga Nacional
Ουαλία
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Ουγγαρία
>
NB I
6
NB II
1
Magyar Kupa
Ουγκάντα
>
Premier League
1
Ουζμπεκιστάν
>
Professional Football League
3
Uzbek Cup
Ουκρανία
>
Premier League
2
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
1
Ουρουγουάη
>
Primera Division
8
Segunda Division
Super Cup
Παναμάς
>
Football League
Παραγουάη
>
Primera Division
1
Division Intermedia
2
Copa Paraguay
Περού
>
Primera División
1
Segunda División
7
Copa Bicentenario
Copa Peru
Πολωνία
>
Ekstraklasa
1
1. Liga
1
2. Liga
1
Polish Cup
Super Cup
Πορτογαλία
>
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Segunda Liga
1
Liga 3
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Ρουμανία
>
Liga 1
3
Liga 2
3
Romanian Cup
Super Cup
Ρωσία
>
Premier Liga
4
1. Division
4
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
1
PFL - Center
PFL - Ural
PFL - East
PFL - South
9
Kubok
Super Cup
Σαν Μαρίνο
>
Campionato
2
Coppa Titano
Σαουδική Αραβία
>
Σάουντι Προ Λιγκ
1
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Σενεγάλη
>
Ligue 1
Σερβία
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Σιέρα Λεόνε
>
Premier League
6
Σιγκαπούρη
>
S-League
4
S-Cup
Σκωτία
>
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Championship
League One
League two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Σλοβακία
>
Fortuna Liga
6
2. liga
Slovak Cup
Σλοβενία
>
Prva Liga
5
2. Liga
8
Slovenian Cup
Σομαλία
>
Championship
6
Σουδάν
>
Premier League
Σουηδία
>
Allsvenskan
1
Superettan
2
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Σουρινάμ
>
Hoofdklasse
Συρία
>
Premier League
Syrian Cup
Τανζανία
>
Ligi Kuu Bara
4
Ταϊλάνδη
>
Premier League
8
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Τζαμάικα
>
Premier League
1
Τζιμπουτί
>
Division 1
1
Τουρκία
>
Süper Lig
2
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
4
Turkish Cup
Super Cup
Τουρκμενιστάν
>
Yokary Liga
4
Τρινιντάντ και Τομπάγκο
>
TT Pro League
5
Τσεχία
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
MSFL
Pohar CMFS
Division A
Division B
8
Division C
Division D
2
Division E
1
Division F
1
Τυνησία
>
Ligue 1
7
Tunisia Cup
Ligue 2
1
Φίτζι
>
National Football League
3
Φιλιππίνες
>
Football League
1
Φινλανδία
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
1
Suomen Cup
Χιλή
>
Primera Division
1
Primera B
1
Copa Chile
2
Super Cup
Χονγκ Κονγκ
>
Premier League
7
Second Division
1
FA Cup
Διεθνές
Αφρική
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
>
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αποτελέσματα Γαλλία National 2
Προβλέψεις
Βαθμολογία
Φόρμα
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστική
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
1X2
Άντερ/Όβερ 2,5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ /γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
04.05.2024
18:00
Saint-Pryvé Saint-Hilaire
2 - 0
Avoine OCC
27.04.2024
19:00
Chamalières FC
0 - 2
Olympique Ales
19:00
Blois Foot 41
2 - 0
SO Romorantin
18:30
Avoine OCC
1 - 1
Gobelins FC
18:00
Sporting Toulon
2 - 0
EFC Fréjus-St-Raphaël
18:00
Libourne-Saint-Seurin
0 - 3
Bergerac Périgord
18:00
RC Grasse
1 - 0
Évian Thonon Gaillard
18:00
V. Châteaubriant
2 - 2
FC Lorient B
18:00
Dinan-Léhon FC
2 - 0
US Saint-Malo
18:00
Guingamp B
2 - 2
Vire
18:00
Trelissac FC
1 - 1
Saint-Pryvé Saint-Hilaire
18:00
FC Chambly
5 - 2
FCM Aubervilliers
18:00
US Boulogne
3 - 1
RC France Colombes
18:00
AS Cannes
0 - 0
Le Puy Foot
18:00
US Créteil-Lusitanos
0 - 0
Feignies Aulnoye
18:00
Besancon RC
3 - 4
FR Haguenau
18:00
Bourges Foot 18
2 - 1
Angers B
18:00
FC Fleury 91
3 - 1
Saint-Quentin
18:00
AF Bobigny
2 - 2
Macon
18:00
SR Colmar
2 - 1
ASC Biesheim
18:00
AS Furiani-Agliani
2 - 0
AJ Auxerre B
18:00
Aubagne FC
1 - 0
Hyeres FC
14:30
Toulouse B
0 - 4
Jura Sud
26.04.2024
20:00
Bourgoin Jallieu
0 - 2
ASF Andrézieux
19:30
Olympique Saumur
2 - 2
Les Herbiers VF
19:30
Angouleme CFC
1 - 0
La Roche VF
19:00
US Granville
0 - 3
Stade Briochin
19:00
CA Bastia
1 - 0
AS Beauvais Oise
19:00
Bourg-Peronnas
3 - 0
ES Wasquehal
20.04.2024
19:00
AS Cannes
2 - 1
Sporting Toulon
19:00
Stade Briochin
2 - 0
FCM Aubervilliers
18:30
FC Lorient B
3 - 2
US Granville
18:00
RC France Colombes
0 - 2
Dinan-Léhon FC
18:00
US Saint-Malo
2 - 0
V. Châteaubriant
18:00
AS Beauvais Oise
0 - 3
Guingamp B
18:00
AJ Auxerre B
5 - 0
Saint-Quentin
18:00
ASC Biesheim
0 - 2
Bourg-Peronnas
18:00
AF Bobigny
1 - 4
FC Fleury 91
18:00
Vire
1 - 0
US Boulogne
18:00
Angers B
2 - 2
Trelissac FC
18:00
Le Puy Foot
1 - 2
Aubagne FC
18:00
Olympique Ales
1 - 0
EFC Fréjus-St-Raphaël
18:00
Macon
0 - 0
Besancon RC
18:00
SO Romorantin
0 - 1
Avoine OCC
18:00
La Roche VF
2 - 1
Blois Foot 41
18:00
Jura Sud
2 - 2
Chamalières FC
18:00
Hyeres FC
2 - 2
RC Grasse
18:00
Bourges Foot 18
2 - 3
Olympique Saumur
18:00
Saint-Pryvé Saint-Hilaire
0 - 1
Angouleme CFC
17:00
Feignies Aulnoye
3 - 3
SR Colmar
16:00
FR Haguenau
1 - 4
US Créteil-Lusitanos
15:00
Gobelins FC
3 - 0
Libourne-Saint-Seurin
19.04.2024
19:30
Bergerac Périgord
1 - 0
Les Herbiers VF
19:30
ASF Andrézieux
0 - 0
Toulouse B
19:00
Évian Thonon Gaillard
4 - 2
Bourgoin Jallieu
19:00
ES Wasquehal
2 - 2
AS Furiani-Agliani
19:00
CA Bastia
0 - 3
FC Chambly
13.04.2024
19:00
Chamalières FC
1 - 2
ASF Andrézieux
18:30
Avoine OCC
0 - 1
La Roche VF
18:00
Besancon RC
0 - 1
AF Bobigny
18:00
Bourg-Peronnas
3 - 0
Feignies Aulnoye
18:00
Les Herbiers VF
0 - 2
Gobelins FC
18:00
Trelissac FC
2 - 3
Bourges Foot 18
18:00
Olympique Saumur
2 - 1
Bergerac Périgord
18:00
Libourne-Saint-Seurin
2 - 0
SO Romorantin
18:00
Saint-Quentin
2 - 0
ES Wasquehal
18:00
Angouleme CFC
1 - 0
Angers B
18:00
Sporting Toulon
0 - 1
Olympique Ales
18:00
RC Grasse
1 - 2
Le Puy Foot
18:00
FCM Aubervilliers
1 - 1
FC Lorient B
Επιλεγμένα αγώνα
Tr1
Konyaspor
Fenerbahçe SK
06/05/2024 19:00
2
National 2 Group A
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Aubagne FC
50
24
14
8
2
16
2
Le Puy Foot
44
24
12
8
4
15
3
Jura Sud
38
24
9
11
4
10
4
AS Cannes
36
24
8
12
4
19
5
RC Grasse
36
24
8
12
4
7
6
Hyeres FC
35
24
9
8
7
15
7
Sporting Toulon
33
24
9
6
9
1
8
ASF Andrézieux
33
24
9
6
9
0
9
EFC Fréjus-St-Raphaël
30
24
6
12
6
2
10
Évian Thonon Gaillard
27
24
7
6
11
-7
11
Chamalières FC
25
24
5
10
9
-11
12
Olympique Ales
25
24
6
7
11
-17
13
Bourgoin Jallieu
20
24
4
8
12
-17
14
Toulouse B
11
24
1
8
15
-33
National 2 Group B
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
La Roche VF
42
24
11
9
4
16
2
Gobelins FC
42
24
11
9
4
13
3
Libourne-Saint-Seurin
39
24
10
9
5
12
4
Blois Foot 41
37
24
10
7
7
7
5
Angouleme CFC
37
24
10
7
7
4
6
Saint-Pryvé Saint-Hilaire
35
24
9
8
7
3
7
Bourges Foot 18
34
24
10
4
10
-8
8
Bergerac Périgord
33
24
9
9
6
5
9
Les Herbiers VF
33
24
8
9
7
5
10
Olympique Saumur
28
24
7
7
10
-3
11
SO Romorantin
27
24
7
6
11
-9
12
Avoine OCC
25
24
6
7
11
-11
13
Trelissac FC
21
24
3
12
9
-11
14
Angers B
13
24
2
7
15
-23
National 2 Group C
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
US Boulogne
51
24
15
6
3
24
2
US Granville
40
24
11
7
6
3
3
US Saint-Malo
38
24
10
8
6
11
4
FC Chambly
37
24
12
6
6
17
5
Stade Briochin
36
24
10
6
8
6
6
Dinan-Léhon FC
34
24
10
4
10
-4
7
AS Beauvais Oise
33
24
9
6
9
3
8
FCM Aubervilliers
33
24
10
3
11
-9
9
V. Châteaubriant
30
24
7
9
8
-4
10
FC Lorient B
28
24
7
7
10
-5
11
RC France Colombes
28
24
8
4
12
-8
12
Vire
27
24
8
3
13
-3
13
CA Bastia
27
24
8
3
13
-12
14
Guingamp B
20
24
6
2
16
-19
National 2 Group D
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Bourg-Peronnas
47
24
15
5
4
23
2
FC Fleury 91
42
24
12
6
6
22
3
AS Furiani-Agliani
42
24
10
12
2
14
4
AF Bobigny
38
24
9
11
4
8
5
US Créteil-Lusitanos
34
24
9
7
8
2
6
ASC Biesheim
34
24
9
7
8
-4
7
Feignies Aulnoye
31
24
8
7
9
-4
8
SR Colmar
28
24
8
4
12
-6
9
ES Wasquehal
28
24
7
7
10
-7
10
FR Haguenau
28
24
8
4
12
-16
11
AJ Auxerre B
27
24
7
6
11
-1
12
Macon
27
24
6
9
9
-2
13
Besancon RC
24
24
6
6
12
-7
14
Saint-Quentin
23
24
6
5
13
-22
Tipp des Tages
Fr1
Lille
Lyon
06/05/2024 21:00
1
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα