cal Το ποδόσφαιρο είναι μαθηματικά
Περισσ.
Περισσότερα
Προεπισκοπήσεις αγώνων Ζωντανά αποτελέσματα Τραυματίες παίκτες Σύγκριση ομάδων
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
cfimg
Απόδοση

    Βραζιλία Campeonato Capixaba

    Νίκες γηπεδούχου / Ισοπαλίες / Νίκες φιλοξενούμενης
    Αγώνες: 59
    Νίκες γηπεδούχου: 21
     
     
    36%
    Ισοπαλίες: 18
     
     
    31%
    Νίκες φιλοξενούμενης: 20
     
     
    34%
     
    Παιχνίδια με σκοραρισμένα Πάνω/Κάτω 2,5 γκολ
    Κάτω 2,5 γκολ: 39
     
     
    66%
    Πάνω 2,5 γκολ: 20
     
     
    34%
     
    Γκολ Υπέρ
    Όλα τα γκολ: 126  
    Γκολ των γηπεδούχων: 62
     
     
    49%
    Γκολ των φιλοξενούμενων: 64
     
     
    51%
    Γκολ ανά παιχνίδι: 2.14
    Τοπ 5 καλύτερη επίθεση
    Ομάδα Γκολ Υπέρ Γκολ ανά παιχνίδι
    1. Vitória ES 14 1.56
    2. Desp. Ferroviária ES 10 1.11
    3. Rio Branco ES 10 1.11
    4. Serra ES 10 1.11
    5. Real Noroeste ES 9 1
    Τοπ 5 καλύτερη άμυνα
    Ομάδα Γκολ Κατά Γκολ ανά παιχνίδι
    1. Forte FC 4 0.44
    2. Vitória ES 4 0.44
    3. Porto Vitória 5 0.56
    4. Serra ES 6 0.67
    5. Rio Branco ES 6 0.67
    χειρότερη επίθεση
    Ομάδα Γκολ Υπέρ Γκολ ανά παιχνίδι
    1. Forte FC 5 0.56
    2. SC Capixaba 6 0.67
    3. Porto Vitória 7 0.78
    4. Vilavelhense ES 8 0.89
    5. Rio Branco-VN 8 0.89
    χειρότερη άμυνα
    Ομάδα Γκολ Κατά Γκολ ανά παιχνίδι
    1. Rio Branco-VN 15 1.67
    2. Real Noroeste ES 13 1.44
    3. SC Capixaba 13 1.44
    4. Desp. Ferroviária ES 11 1.22
    5. Vilavelhense ES 10 1.11

    Ευκολότερο πρόγραμμα
    Ομάδα Πρόγραμμα
    1. Real Noroeste ES
    2. SC Capixaba
    3. Vitória ES
    4. Rio Branco ES
    5. Desp. Ferroviária ES
    Το πιο δύσκολο πρόγραμμα
    Ομάδα Πρόγραμμα
    1. Serra ES
    4
    2. Rio Branco-VN
    3. Vilavelhense ES
    4. Forte FC
    5. Porto Vitória
    Αποτελέσματα
    1 - 1 9
     
     
    15.25%
    0 - 1 8
     
     
    13.56%
    1 - 0 8
     
     
    13.56%
    0 - 0 6
     
     
    10.17%
    0 - 2 5
     
     
    8.47%
    1 - 2 3
     
     
    5.08%
    2 - 0 3
     
     
    5.08%
    2 - 2 3
     
     
    5.08%
    2 - 1 3
     
     
    5.08%
    3 - 0 3
     
     
    5.08%
    0 - 4 2
     
     
    3.39%
    3 - 1 2
     
     
    3.39%
    1 - 5 1
     
     
    1.69%
    1 - 4 1
     
     
    1.69%
    3 - 2 1
     
     
    1.69%
    4 - 1 1
     
     
    1.69%

    Παιχνίδια Γκολ/Γκολ
    Παιχνίδια Γκολ/Γκολ: 24
     
     
    41%

    Πρώτο ημίχρονο: Νίκες γηπεδούχου / Ισοπαλίες / Νίκες φιλοξενούμενης
    Νίκες γηπεδούχου: 13
     
     
    22%
    Ισοπαλίες: 30
     
     
    51%
    Νίκες φιλοξενούμενης: 16
     
     
    27%
    καλύτερη Φόρμα
    Ομάδα Φόρμα βαθμοί
    1. 13
    2. 12
    3. 12
    4. 10
    5. 6
    χειρότερη Φόρμα
    Ομάδα Φόρμα βαθμοί
    1. 3
    2. 4
    3. 5
    4. 6
    5. 6
    <
    Νοέμβριος 2026
    Ποδόσφαιρο προβλέψεις
    >
    {"10":"\u039f\u03ba\u03c4\u03ce\u03b2\u03c1\u03b9\u03bf\u03c2 2026","11":"\u039d\u03bf\u03ad\u03bc\u03b2\u03c1\u03b9\u03bf\u03c2 2026","12":"\u0394\u03b5\u03ba\u03ad\u03bc\u03b2\u03c1\u03b9\u03bf\u03c2 2026"}
    ΔεΤρΤεΠεΠαΣαΚυ
    01
    02030405060708
    09101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    30

    Επιλεγμένα αγώνα


    1ος Γύρος

    OVERALL TABLE Βαθ Αγ N Ι H +/-
    1
    Vitória ES 20 9 6 2 1 10
    2
    Serra ES 14 9 4 2 3 4
    3
    Rio Branco ES 13 9 3 4 2 4
    4
    Porto Vitória 13 9 3 4 2 2
    5
    Vilavelhense ES 13 9 4 1 4 -2
    6
    Forte FC 11 9 2 5 2 1
    7
    Desp. Ferroviária ES 11 9 3 2 4 -1
    8
    Real Noroeste ES 11 9 3 2 4 -4
    9
    SC Capixaba 10 9 3 1 5 -7
    10
    Rio Branco-VN 5 9 0 5 4 -7
    Play-off Quarter-finals
    Relegation