Αρχική
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
X
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
Προκαθορισμένο
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Περισσ.
Προβλέψεις
Ζωντανά αποτελέσματα
Τραυματίες ποδοσφαιριστές
Ομάδα σύγκριση
Τι είναι Forebet
Αγγλία
>
Premier League
10
Championship
12
League one
12
League two
1
Conference
16
Conference North
2
Conference South
4
FA Cup
Capital One Cup
Bostik League
7
Premier League 2
4
Southern League
7
Northern Premier
3
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
>
MLS
13
Ποδόσφαιρο
Όλες οι προβλέψεις
2424
>
Κόρνερ
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Ζωντανές προβλέψεις
Τοπ προβλέψεις
Προβλέψεις για σήμερα
85
>
Κόρνερ
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Προβλέψεις για αύριο
118
>
Κόρνερ
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
1095
>
Κόρνερ
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Προβλέψεις από χθες
>
Κόρνερ
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Στοιχήματα με αξία
69
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
>
Ηνωμένο Βασίλειο
134
Τοπ Ευρώπη
64
Ευρώπη
612
Αμερική
129
Αφρική
68
Ασία
135
Αυστραλία
50
Διεθνές
24
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Ερεντιβίζιε
9
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Σάουντι Προ Λιγκ
9
Πρωταθλήματα
Aruba
>
Division di Honor
3
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
5
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cuba
>
National Championship
DR Congo
>
Super League
2
Ethiopia
>
Premier League
Iraq
>
Premier League
11
Ivory Coast
>
Ligue 1
1
Kyrgyzstan
>
Premier League
Lesotho
>
Premier League
Malawi
>
Super League
Mauritania
>
Ligue 1
Mongolia
>
Premier League
5
Myanmar
>
National League
Palestine
>
Premier League
Rwanda
>
Premier League
Taiwan
>
Premier League
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
Togo
>
Championnat National
Αίγυπτος
>
Premier
9
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
Αγγλία
>
Premier League
10
Championship
12
League one
12
League two
1
Conference
16
Conference North
2
Conference South
4
FA Cup
Capital One Cup
Bostik League
7
Premier League 2
4
Southern League
7
Northern Premier
3
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Αγκόλα
>
Girabola
Αζερμπαϊτζάν
>
Premier League
5
First Division
5
Azerbaijan Cup
Αλβανία
>
Super League
5
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Αλγερία
>
Ligue 1
3
Ligue 2
16
Algeria Cup
1
Super Cup
U21 League
8
Ανδόρρα
>
Primera Divisio
5
2. Division
Copa Constitucio
3
Αργεντινή
>
Primera Division
Nacional B
1
Primera B
1
Primera C
13
Primera D
Copa de la Liga Profesional
3
Torneo Federal A
Copa Argentina
19
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Αρμενία
>
Premier League
5
First League
7
Armenian Cup
Super Cup
Αυστρία
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
Αυστραλία
>
A-League
6
Npl NSW
9
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
FFA Cup
W League
7
Αϊτή
>
Championnat National
1
Βέλγιο
>
Jupiler Pro League
2e-Klasse
8
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
1
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
1st National Women
11
Belgian Cup Women
1
Pro League U21
2
Βενεζουέλα
>
Primera Division
7
Segunda Division
1
Βιετνάμ
>
V.League 1
V.League 2
Second Division
National Cup
Super Cup
Βολιβία
>
Liga de Fútbol Prof
1
Nacional B
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Βουλγαρία
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
Bulgarian Cup
Super Cup
Βραζιλία
>
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
Serie A
Serie C
Serie D
Acreano
2
Alagoano
1
Amapaense
Amazonense
3
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
1
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
1
Gaucho
Gaucho 2
Goiano
Maranhense
1
Matogrossense
2
Mineiro
Mineiro 2
Paraense
Paraibano
Paranaense
2
Paranaense 2
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
8
Paulista Serie B
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
4
Rondoniense
3
Roraimense
2
Sergipano
4
Sul-Matogrossense
4
Tocantinense
1
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
8
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
Brasileiro Women
8
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
7
Copa Sao Paulo de juniores
Βόρεια Ιρλανδία
>
Premiership
6
Championship
2
Irish Cup
Premiership Women
Βόρεια Μακεδονία
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Γαλλία
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
10
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Γερμανία
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
11
Regionalliga Nordost
6
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
11
Regionalliga Bayern
9
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
1
Oberliga NOFV Sud
4
Oberliga Schleswig Holstein
8
Oberliga Hamburg
2
Oberliga Bremen
8
Oberliga Niedersachsen
11
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
10
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
1
Oberliga Bayern Nord
3
Oberliga Bayern Süd
10
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
7
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
8
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
1
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
1
DFB Pokal Women
Γεωργία
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Γιβραλτάρ
>
National League
5
Γκάμπια
>
GFA League
Γκάνα
>
Premier League
3
Γκαμπόν
>
Championnat National D1
Γουατεμάλα
>
Liga Nacional
1
Primera Division
Γουινέα
>
Ligue 1
1
Δανία
>
Super League
1. Division
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Δημοκρατία του Κονγκό
>
Premier League
7
Δομινικανή Δημοκρατία
>
LDF
4
Εκουαδόρ
>
Serie A
6
Serie B
4
Ελ Σαλβαδόρ
>
Primera Division
1
Ελβετία
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Ελλάδα
>
Super League
3
Super League 2
Football League
Greek Cup
Εσθονία
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ζάμπια
>
Premier League
9
Ζιμπάμπουε
>
Premier League
ΗΑΕ
>
Football League
7
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
ΗΠΑ
>
MLS
13
NASL
USL Championship
11
US Open Cup
32
Ιαπωνία
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Ινδία
>
I-League
7
Super League
6
Ινδονησία
>
Liga 1
8
Liga 2
Ιορδανία
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Ιράν
>
IPL
League 1
Hazfi Cup
Ιρλανδία
>
Premier League
5
First Division
6
FAI Cup
Ισλανδία
>
Premier League
1. Division
2. Division
Icelandic Cup
League Cup
1
Ισπανία
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
2
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
9
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
9
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Ισραήλ
>
Premier League
Liga Leumit
7
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Ιταλία
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
1
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
1
Serie D Group A
10
Serie D Group B
12
Serie D Group C
9
Serie D Group D
9
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
1
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
12
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
>
Primera División
2
Liga de Ascenso
Κάτω Χώρες
>
Ερεντιβίζιε
9
Eerste Divisie
14
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
19
Κύπελλο Ολλανδίας
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Κένυα
>
Premier League
9
Super League
8
Κίνα
>
Super League
8
League one
8
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
Καζακστάν
>
Premier League
7
First Division
Super Cup
Kazakhstan Cup
2
Καμερούν
>
Elite One
7
Elite Two
Καμπότζη
>
C-League
5
Καναδάς
>
Canadian Premier League
Soccer League
Canadian Championship
Κατάρ
>
Stars League
6
Q League
4
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Κολομβία
>
Primera A
10
Primera B
1
Super Cup
Copa Colombia
8
Κοσσυφοπέδιο
>
Superleague
Kosovar Cup
Κουβέιτ
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Κουρασάο
>
Promé Divishon
Κροατία
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
Super Cup
Κύπρος
>
1. Division
7
2. Division
8
3. Division
8
Cypriot Cup
Super Cup
Λίβανος
>
Premier League
Λετονία
>
Virsliga
5
1. Liga
Latvian Cup
Λευκορωσία
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών
Λευκορωσία Κύπελλο
Women Premier League
1
Second League
Super Cup
Women's Cup
Λιβύη
>
Premier League
Λιθουανία
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Λουξεμβούργου
>
National Division
8
Μάλι
>
Première Division
Μάλτα
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Μακάου
>
Elite League
5
Μαλαισία
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Μαρόκο
>
Botola 1
2
Botola 2
Coupe du Trone
3
Μαυρίκιος
>
Mauritian League
Μαυροβούνιο
>
First League
5
Second League
4
Crnogorski Kup
Μεξικό
>
Primera Division
1
Liga de Ascenso
7
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
18
Liga Premier Serie B
7
Μολδαβία
>
Divizia Nationala
3
Moldovan Cup
Μπανγκλαντές
>
Premier League
Federation Cup
Μπαρμπάντος
>
Premier League
2
Μπαχρέιν
>
Premier League
6
Second Division
6
King's Cup
Bahrain Cup
Μπελίζ
>
Premier League
4
Μποτσουάνα
>
Premier League
8
Νέα Ζηλανδία
>
Premiership
Regional Leagues
Νήσοι Φερόες
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Νεπάλ
>
A-Division League
Νιγηρία
>
Premier League
10
Νικαράγουα
>
Primera Division
1
Liga Primera U20
2
Νορβηγία
>
Eliteserien
1. Division
2. Division
NM Cupen
Νότια Αφρική
>
Premier League
7
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Νότια Κορέα
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
16
Ομάν
>
Professional League
6
Sultan Cup
Ονδούρα
>
Liga Nacional
5
Ουαλία
>
Premier
6
Division 1
15
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
1
Ουγγαρία
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Ουγκάντα
>
Premier League
9
Ουζμπεκιστάν
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Ουκρανία
>
Premier League
1
Persha Liga
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
Ουρουγουάη
>
Primera Division
9
Segunda Division
6
Super Cup
Παναμάς
>
Football League
6
Παραγουάη
>
Primera Division
6
Division Intermedia
Copa Paraguay
Περού
>
Primera División
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Πολωνία
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
1
Polish Cup
Super Cup
Πορτογαλία
>
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Segunda Liga
9
Liga 3
1
Campeonato de Portugal
28
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Ρουμανία
>
Liga 1
8
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Ρωσία
>
Premier Liga
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
1
Fnl 2 - Division A Silver
5
PFL - West
PFL - Center
PFL - Ural
PFL - East
PFL - South
Kubok
Super Cup
Σαν Μαρίνο
>
Campionato
8
Coppa Titano
Σαουδική Αραβία
>
Σάουντι Προ Λιγκ
9
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Σενεγάλη
>
Ligue 1
Σερβία
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Σιέρα Λεόνε
>
Premier League
3
Σιγκαπούρη
>
S-League
S-Cup
Σκωτία
>
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Championship
5
League One
1
League two
5
FA Cup
2
League Cup
Challenge Cup
Σλοβακία
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Σλοβενία
>
Prva Liga
6
2. Liga
8
Slovenian Cup
Σομαλία
>
Championship
Σουδάν
>
Premier League
Σουηδία
>
Allsvenskan
Superettan
Div 1 Norra
Div 1 Sodra
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Σουρινάμ
>
Hoofdklasse
1
Συρία
>
Premier League
Syrian Cup
Τανζανία
>
Ligi Kuu Bara
5
Ταϊλάνδη
>
Premier League
8
Thai League 2
9
Thai League 3
6
FA Cup
League Cup
Τζαμάικα
>
Premier League
5
Τζιμπουτί
>
Division 1
5
Τουρκία
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
1
Τουρκμενιστάν
>
Yokary Liga
4
Τρινιντάντ και Τομπάγκο
>
TT Pro League
Τσεχία
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
1
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
Τυνησία
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
Φίτζι
>
National Football League
5
Φιλιππίνες
>
Football League
Φινλανδία
>
Veikkausliiga
Ykkonen
Kakkonen
Suomen Cup
Χιλή
>
Primera Division
8
Primera B
Copa Chile
Super Cup
Χονγκ Κονγκ
>
Premier League
1
Second Division
6
FA Cup
Διεθνές
Αφρική
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
4
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
>
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
1
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
2
Euro Champ Qual.
6
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
4
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
2
Νότια Αμερική
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
17
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Βαθμολογία Αγγλία National League
Προβλέψεις
Βαθμολογία
Φόρμα
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστική
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
2001/2002
2000/2001
1X2
Άντερ/Όβερ 2,5
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ /γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Στατιστικά
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενη
Φόρμα
Regular Season
OVERALL TABLE
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Chesterfield
92
39
29
5
5
95
51
44
2
Barnet
68
38
21
5
12
69
52
17
3
Bromley FC
67
38
18
13
7
61
42
19
4
Solihull Moors
65
39
18
11
10
63
53
10
5
Aldershot Town
63
39
19
6
14
68
69
-1
6
Altrincham
61
39
17
10
12
71
54
17
7
Gateshead
60
38
17
9
12
72
54
18
8
Oldham Athletic
59
39
15
14
10
57
50
7
9
Halifax
59
38
16
11
11
46
42
4
10
Rochdale
52
39
14
10
15
63
59
4
11
Southend Utd
51
39
17
10
12
57
39
18
12
Dagenham & Redbridge
49
40
13
10
17
58
54
4
13
Hartlepool Utd
48
38
14
6
18
58
66
-8
14
Woking
47
40
13
8
19
42
49
-7
15
Ebbsfleet Utd
47
39
13
8
18
55
66
-11
16
Wealdstone
46
35
12
10
13
49
53
-4
17
AFC Fylde
46
40
12
10
18
66
73
-7
18
Eastleigh
46
38
12
10
16
65
78
-13
19
Maidenhead Utd
45
39
11
12
16
44
57
-13
20
Boreham Wood
44
39
10
14
15
49
62
-13
21
York City
43
40
9
16
15
48
65
-17
22
Kidderminster
42
40
10
12
18
34
47
-13
23
Dorking Wanderers
42
39
12
6
21
47
67
-20
24
Oxford City
29
40
7
8
25
50
85
-35
CORRECTIONS
Southend Utd
: -10 βαθμοί
Promotion
Play-off Semi-finals
Play-off Quarter-finals
Relegation
HOME TABLE
1.
Chesterfield
54
20
17
3
0
58
24
34
2.
Bromley FC
41
20
12
5
3
41
23
18
3.
Aldershot Town
41
20
12
5
3
41
28
13
4.
Barnet
39
18
12
3
3
34
19
15
5.
Southend Utd
38
20
12
2
6
39
17
22
6.
Altrincham
37
19
11
4
4
46
22
24
7.
Ebbsfleet Utd
30
20
9
3
8
29
22
7
8.
Gateshead
29
18
8
5
5
35
24
11
9.
Rochdale
29
19
8
5
6
34
24
10
10.
Solihull Moors
29
19
8
5
6
28
19
9
11.
Wealdstone
29
16
8
5
3
30
25
5
12.
Eastleigh
29
20
8
5
7
37
38
-1
13.
Hartlepool Utd
29
20
9
2
9
30
32
-2
14.
Halifax
28
18
7
7
4
23
20
3
15.
Oldham Athletic
26
20
6
8
6
29
23
6
16.
Boreham Wood
26
20
6
8
6
26
24
2
17.
AFC Fylde
25
20
6
7
7
34
35
-1
18.
Maidenhead Utd
25
19
6
7
6
20
21
-1
19.
Dagenham & Redbridge
24
20
8
0
12
33
30
3
20.
Woking
23
20
6
5
9
23
26
-3
21.
York City
21
20
4
9
7
28
31
-3
22.
Dorking Wanderers
21
20
6
3
11
25
34
-9
23.
Kidderminster
20
20
4
8
8
18
22
-4
24.
Oxford City
18
20
5
3
12
27
36
-9
AWAY TABLE
1.
Chesterfield
38
19
12
2
5
37
27
10
2.
Solihull Moors
36
20
10
6
4
35
34
1
3.
Oldham Athletic
33
19
9
6
4
28
27
1
4.
Gateshead
31
20
9
4
7
37
30
7
5.
Halifax
31
20
9
4
7
23
22
1
6.
Barnet
29
20
9
2
9
35
33
2
7.
Bromley FC
26
18
6
8
4
20
19
1
8.
Dagenham & Redbridge
25
20
5
10
5
25
24
1
9.
Woking
24
20
7
3
10
19
23
-4
10.
Altrincham
24
20
6
6
8
25
32
-7
11.
Southend Utd
23
19
5
8
6
18
22
-4
12.
Rochdale
23
20
6
5
9
29
35
-6
13.
Kidderminster
22
20
6
4
10
16
25
-9
14.
Aldershot Town
22
19
7
1
11
27
41
-14
15.
York City
22
20
5
7
8
20
34
-14
16.
AFC Fylde
21
20
6
3
11
32
38
-6
17.
Dorking Wanderers
21
19
6
3
10
22
33
-11
18.
Maidenhead Utd
20
20
5
5
10
24
36
-12
19.
Hartlepool Utd
19
18
5
4
9
28
34
-6
20.
Boreham Wood
18
19
4
6
9
23
38
-15
21.
Wealdstone
17
19
4
5
10
19
28
-9
22.
Eastleigh
17
18
4
5
9
28
40
-12
23.
Ebbsfleet Utd
17
19
4
5
10
26
44
-18
24.
Oxford City
11
20
2
5
13
23
49
-26
LAST 6 MATCHES TABLE
1.
Ebbsfleet Utd
15
6
5
0
1
15
8
7
2.
Halifax
15
6
5
0
1
9
5
4
3.
Woking
13
6
4
1
1
9
6
3
4.
Aldershot Town
12
6
4
0
2
10
7
3
5.
Chesterfield
11
6
3
2
1
13
9
4
6.
Solihull Moors
11
6
3
2
1
11
8
3
7.
Rochdale
10
6
3
1
2
12
8
4
8.
Southend Utd
10
6
2
4
0
7
4
3
9.
Altrincham
9
6
3
0
3
11
8
3
10.
Bromley FC
9
6
2
3
1
8
7
1
11.
Barnet
9
6
3
0
3
6
5
1
12.
Kidderminster
9
6
2
3
1
5
4
1
13.
Dagenham & Redbridge
8
6
2
2
2
10
7
3
14.
Hartlepool Utd
8
6
2
2
2
9
8
1
15.
Wealdstone
8
6
2
2
2
9
12
-3
16.
Gateshead
7
6
2
1
3
12
11
1
17.
Eastleigh
7
6
2
1
3
12
14
-2
18.
AFC Fylde
7
6
2
1
3
10
13
-3
19.
Oldham Athletic
6
6
1
3
2
6
8
-2
20.
Maidenhead Utd
6
6
2
0
4
11
16
-5
21.
Boreham Wood
4
6
1
1
4
7
9
-2
22.
Dorking Wanderers
4
6
1
1
4
9
14
-5
23.
York City
4
6
1
1
4
5
14
-9
24.
Oxford City
1
6
0
1
5
5
17
-12
Επιλεγμένα αγώνα
NI2
Ards FC
Portadown FC
19/03/2024 20:45
2
Tipp des Tages
Mx2
Atlante FC
Zacatecas
20/03/2024 02:05
X
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα