cal Το ποδόσφαιρο είναι μαθηματικά
Περισσ.
Περισσότερα
Προεπισκοπήσεις αγώνων Ζωντανά αποτελέσματα Τραυματίες παίκτες Σύγκριση ομάδων
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
cfimg
Απόδοση

    Μαλαισία Premier League

    Νίκες γηπεδούχου / Ισοπαλίες / Νίκες φιλοξενούμενης
    Αγώνες: 90
    Νίκες γηπεδούχου: 37
     
     
    41%
    Ισοπαλίες: 17
     
     
    19%
    Νίκες φιλοξενούμενης: 36
     
     
    40%
     
    Παιχνίδια με σκοραρισμένα Πάνω/Κάτω 2,5 γκολ
    Κάτω 2,5 γκολ: 45
     
     
    50%
    Πάνω 2,5 γκολ: 45
     
     
    50%
     
    Γκολ Υπέρ
    Όλα τα γκολ: 225  
    Γκολ των γηπεδούχων: 115
     
     
    51%
    Γκολ των φιλοξενούμενων: 110
     
     
    49%
    Γκολ ανά παιχνίδι: 2.50
    Τοπ 5 καλύτερη επίθεση
    Ομάδα Γκολ Υπέρ Γκολ ανά παιχνίδι
    1. Johor Darul Takzim II 38 2.11
    2. Kuching FA 30 1.67
    3. Terengganu II 29 1.61
    4. Kelantan FA 27 1.5
    5. Kelantan United 23 1.28
    Τοπ 5 καλύτερη άμυνα
    Ομάδα Γκολ Κατά Γκολ ανά παιχνίδι
    1. Johor Darul Takzim II 13 0.72
    2. Kelantan FA 14 0.78
    3. Terengganu II 18 1
    4. Kelantan United 19 1.06
    5. Kuching FA 20 1.11
    χειρότερη επίθεση
    Ομάδα Γκολ Υπέρ Γκολ ανά παιχνίδι
    1. FAM-MSN Project 10 0.56
    2. Selangor 2 14 0.78
    3. Perak FA 16 0.89
    4. UiTM FC 18 1
    5. PDRM FA 20 1.11
    χειρότερη άμυνα
    Ομάδα Γκολ Κατά Γκολ ανά παιχνίδι
    1. FAM-MSN Project 33 1.83
    2. Perak FA 30 1.67
    3. PDRM FA 28 1.56
    4. Selangor 2 25 1.39
    5. UiTM FC 25 1.39

    Ευκολότερο πρόγραμμα
    Ομάδα Πρόγραμμα
    1. Johor Darul Takzim II
    2. Terengganu II
    3. UiTM FC
    4. Perak FA
    5. FAM-MSN Project
    Το πιο δύσκολο πρόγραμμα
    Ομάδα Πρόγραμμα
    1. Kuching FA
    4
    1
    4
    4
    3
    2
    2. Kelantan FA
    4
    2
    1
    3
    4
    2
    3. PDRM FA
    5
    4. Kelantan United
    3
    5. Selangor 2
    Αποτελέσματα
    0 - 1 11
     
     
    12.22%
    2 - 1 11
     
     
    12.22%
    1 - 0 9
     
     
    10%
    1 - 1 8
     
     
    8.89%
    0 - 0 7
     
     
    7.78%
    1 - 2 7
     
     
    7.78%
    0 - 2 5
     
     
    5.56%
    1 - 3 5
     
     
    5.56%
    2 - 0 5
     
     
    5.56%
    0 - 3 3
     
     
    3.33%
    1 - 5 3
     
     
    3.33%
    3 - 0 3
     
     
    3.33%
    4 - 0 3
     
     
    3.33%
    2 - 2 2
     
     
    2.22%
    2 - 3 2
     
     
    2.22%
    3 - 1 2
     
     
    2.22%
    4 - 1 2
     
     
    2.22%
    3 - 2 1
     
     
    1.11%
    5 - 1 1
     
     
    1.11%

    Παιχνίδια Γκολ/Γκολ
    Παιχνίδια Γκολ/Γκολ: 44
     
     
    49%

    Πρώτο ημίχρονο: Νίκες γηπεδούχου / Ισοπαλίες / Νίκες φιλοξενούμενης
    Νίκες γηπεδούχου: 26
     
     
    29%
    Ισοπαλίες: 38
     
     
    42%
    Νίκες φιλοξενούμενης: 26
     
     
    29%
    καλύτερη Φόρμα
    Ομάδα Φόρμα βαθμοί
    1. 16
    2. 10
    3. 10
    4. 6
    5. 3
    χειρότερη Φόρμα
    Ομάδα Φόρμα βαθμοί
    1.
    0
    2.
    0
    3.
    0
    4.
    0
    5.
    0
    <
    Οκτώβριος 2026
    Ποδόσφαιρο προβλέψεις
    >
    {"9":"\u03a3\u03b5\u03c0\u03c4\u03ad\u03bc\u03b2\u03c1\u03b9\u03bf\u03c2 2026","10":"\u039f\u03ba\u03c4\u03ce\u03b2\u03c1\u03b9\u03bf\u03c2 2026","11":"\u039d\u03bf\u03ad\u03bc\u03b2\u03c1\u03b9\u03bf\u03c2 2026"}
    ΔεΤρΤεΠεΠαΣαΚυ
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

    Επιλεγμένα αγώνα


    OVERALL TABLE Βαθ Αγ N Ι H +/-
    1
    Johor Darul Takzim II 42 18 13 3 2 25
    2
    Kelantan FA 37 18 11 4 3 13
    3
    Kuching FA 34 18 10 4 4 10
    4
    Terengganu II 33 18 10 3 5 11
    5
    Kelantan United 25 18 6 7 5 4
    6
    PDRM FA 21 18 6 3 9 -8
    7
    UiTM FC 20 18 6 2 10 -7
    8
    Selangor 2 16 18 4 4 10 -11
    9
    Perak FA 8 18 5 2 11 -14
    10
    FAM-MSN Project 8 18 2 2 14 -23
    CORRECTIONS
    Perak FA: -9 βαθμοί
    Promotion
    Relegation