Αρχική
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
X
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
Προκαθορισμένο
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Περισσ.
Προβλέψεις
Ζωντανά αποτελέσματα
Τραυματίες ποδοσφαιριστές
Ομάδα σύγκριση
Τι είναι Forebet
Σκωτία
>
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Championship
5
League One
5
League two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
>
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
367
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Ζωντανές προβλέψεις
33
Προβλέψεις για αύριο
1197
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
2312
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις από χθες
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Όλες οι προβλέψεις
2960
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
195
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
>
Ηνωμένο Βασίλειο
146
Τοπ Ευρώπη
63
Ευρώπη
744
Αμερική
233
Αφρική
118
Ασία
147
Αυστραλία
40
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Ερεντιβίζιε
5
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
10
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Σάουντι Προ Λιγκ
6
Πρωταθλήματα
Aruba
>
Division di Honor
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
Burkina Faso
>
Premier League
8
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cuba
>
National Championship
DR Congo
>
Super League
2
Ethiopia
>
Premier League
8
Iraq
>
Premier League
5
Ivory Coast
>
Ligue 1
Kyrgyzstan
>
Premier League
5
Lesotho
>
Premier League
8
Malawi
>
Super League
8
Mauritania
>
Ligue 1
7
Mongolia
>
Premier League
4
Myanmar
>
National League
Palestine
>
Premier League
Rwanda
>
Premier League
7
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Togo
>
Championnat National
Αίγυπτος
>
Premier
9
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
Αγγλία
>
Premier League
10
Championship
12
League one
12
League two
12
Conference
2
Conference North
2
Conference South
2
FA Cup
Capital One Cup
Bostik League
11
Premier League 2
10
Southern League
21
Northern Premier
10
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Αγκόλα
>
Girabola
6
Αζερμπαϊτζάν
>
Premier League
5
First Division
2
Azerbaijan Cup
Αλβανία
>
Super League
5
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Αλγερία
>
Ligue 1
7
Ligue 2
16
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Ανδόρρα
>
Primera Divisio
5
2. Division
1
Copa Constitucio
Αργεντινή
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
2
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Αρμενία
>
Premier League
5
First League
5
Armenian Cup
Super Cup
Αυστρία
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
7
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Αυστραλία
>
A-League
5
Npl NSW
6
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
3
Npl Queensland
5
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
5
Npl Victoria
6
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
2
Αϊτή
>
Championnat National
6
Βέλγιο
>
Jupiler Pro League
8
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
8
Belgian Cup Women
Pro League U21
7
Βενεζουέλα
>
Primera Division
4
Segunda Division
8
Βιετνάμ
>
V.League 1
V.League 2
5
Second Division
2
National Cup
4
Super Cup
Βολιβία
>
Liga de Fútbol Prof
2
Nacional B
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Βουλγαρία
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Βραζιλία
>
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
10
Serie A
10
Serie C
10
Serie D
32
Acreano
1
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
1
Gaucho
Gaucho 2
8
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
1
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
3
Roraimense
4
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
2
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
10
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
41
Brasileiro Women
8
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Βόρεια Ιρλανδία
>
Premiership
6
Championship
6
Irish Cup
Premiership Women
Βόρεια Μακεδονία
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Γαλλία
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Γερμανία
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
9
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
9
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
9
Oberliga Schleswig Holstein
8
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
8
Oberliga Niedersachsen
9
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
8
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
7
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
8
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Γεωργία
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Γιβραλτάρ
>
National League
3
Γκάμπια
>
GFA League
5
Γκάνα
>
Premier League
8
Γκαμπόν
>
Championnat National D1
Γουατεμάλα
>
Liga Nacional
4
Primera Division
5
Γουινέα
>
Ligue 1
6
Δανία
>
Super League
6
1. Division
5
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Δημοκρατία του Κονγκό
>
Premier League
7
Δομινικανή Δημοκρατία
>
LDF
4
Εκουαδόρ
>
Serie A
8
Serie B
Ελ Σαλβαδόρ
>
Primera Division
6
Ελβετία
>
Super League
6
Challenge League
4
Swiss Cup
2
Ελλάδα
>
Super League
7
Super League 2
10
Football League
Greek Cup
Εσθονία
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ζάμπια
>
Premier League
8
Ζιμπάμπουε
>
Premier League
9
ΗΑΕ
>
Football League
7
Division 1
8
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
ΗΠΑ
>
MLS
14
NASL
USL Championship
12
US Open Cup
Ιαπωνία
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Ινδία
>
I-League
Super League
2
Ινδονησία
>
Liga 1
1
Liga 2
Ιορδανία
>
Premier League
4
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Ιράν
>
IPL
8
League 1
9
Hazfi Cup
7
Ιρλανδία
>
Premier League
6
First Division
5
FAI Cup
Ισλανδία
>
Premier League
6
1. Division
6
2. Division
Icelandic Cup
League Cup
Ισπανία
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
8
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
9
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Ισραήλ
>
Premier League
7
Liga Leumit
8
State Cup
1
Toto Cup Al
Super Cup
Ιταλία
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
30
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
9
Serie D Group D
8
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
5
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
>
Primera División
6
Liga de Ascenso
2
Κάτω Χώρες
>
Ερεντιβίζιε
5
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
1
Κύπελλο Ολλανδίας
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Κένυα
>
Premier League
9
Super League
8
Κίνα
>
Super League
6
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Καζακστάν
>
Premier League
6
First Division
Super Cup
Kazakhstan Cup
Καμερούν
>
Elite One
5
Elite Two
Καμπότζη
>
C-League
2
Καναδάς
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
Κατάρ
>
Stars League
6
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
4
Κολομβία
>
Primera A
10
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
Κοσσυφοπέδιο
>
Superleague
Kosovar Cup
Κουβέιτ
>
Premier League
5
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Κουρασάο
>
Promé Divishon
Κροατία
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
6
Super Cup
Κύπρος
>
1. Division
7
2. Division
8
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Λίβανος
>
Premier League
5
Λετονία
>
Virsliga
5
1. Liga
7
Latvian Cup
Λευκορωσία
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών
Λευκορωσία Κύπελλο
Women Premier League
5
Second League
10
Super Cup
Women's Cup
Λιβύη
>
Premier League
10
Λιθουανία
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Λουξεμβούργου
>
National Division
8
Μάλι
>
Première Division
6
Μάλτα
>
Premier League
7
First Division
8
FA Trophy
Μακάου
>
Elite League
5
Μαλαισία
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Μαρόκο
>
Botola 1
7
Botola 2
8
Coupe du Trone
Μαυρίκιος
>
Mauritian League
5
Μαυροβούνιο
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Μεξικό
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
4
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
16
Liga Premier Serie B
3
Μολδαβία
>
Divizia Nationala
5
Moldovan Cup
Μπανγκλαντές
>
Premier League
3
Federation Cup
Μπαρμπάντος
>
Premier League
4
Μπαχρέιν
>
Premier League
6
Second Division
3
King's Cup
Bahrain Cup
Μπελίζ
>
Premier League
2
Μποτσουάνα
>
Premier League
8
Νέα Ζηλανδία
>
Premiership
Regional Leagues
15
Νήσοι Φερόες
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Νεπάλ
>
A-Division League
Νιγηρία
>
Premier League
10
Νικαράγουα
>
Primera Division
5
Liga Primera U20
Νορβηγία
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
14
NM Cupen
Νότια Αφρική
>
Premier League
7
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Νότια Κορέα
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Ομάν
>
Professional League
6
Sultan Cup
Ονδούρα
>
Liga Nacional
5
Ουαλία
>
Premier
Division 1
2
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
1
Ουγγαρία
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Ουγκάντα
>
Premier League
2
Ουζμπεκιστάν
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Ουκρανία
>
Premier League
8
Persha Liga
9
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Ουρουγουάη
>
Primera Division
8
Segunda Division
6
Super Cup
Παναμάς
>
Football League
6
Παραγουάη
>
Primera Division
6
Division Intermedia
8
Copa Paraguay
Περού
>
Primera División
9
Segunda División
8
Copa Bicentenario
Copa Peru
Πολωνία
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Πορτογαλία
>
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Segunda Liga
8
Liga 3
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Ρουμανία
>
Liga 1
8
Liga 2
9
Romanian Cup
Super Cup
Ρωσία
>
Premier Liga
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - South
8
Kubok
Super Cup
Σαν Μαρίνο
>
Campionato
4
Coppa Titano
Σαουδική Αραβία
>
Σάουντι Προ Λιγκ
6
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Σενεγάλη
>
Ligue 1
7
Σερβία
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Σιέρα Λεόνε
>
Premier League
7
Σιγκαπούρη
>
S-League
S-Cup
Σκωτία
>
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Championship
5
League One
5
League two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Σλοβακία
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Σλοβενία
>
Prva Liga
5
2. Liga
8
Slovenian Cup
Σομαλία
>
Championship
3
Σουδάν
>
Premier League
Σουηδία
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Σουρινάμ
>
Hoofdklasse
5
Συρία
>
Premier League
6
Syrian Cup
Τανζανία
>
Ligi Kuu Bara
4
Ταϊλάνδη
>
Premier League
8
Thai League 2
9
Thai League 3
2
FA Cup
League Cup
Τζαμάικα
>
Premier League
2
Τζιμπουτί
>
Division 1
5
Τουρκία
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Τουρκμενιστάν
>
Yokary Liga
4
Τρινιντάντ και Τομπάγκο
>
TT Pro League
5
Τσεχία
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
Τυνησία
>
Ligue 1
3
Tunisia Cup
Ligue 2
Φίτζι
>
National Football League
5
Φιλιππίνες
>
Football League
7
Φινλανδία
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
15
Suomen Cup
Χιλή
>
Primera Division
8
Primera B
7
Copa Chile
8
Super Cup
Χονγκ Κονγκ
>
Premier League
6
Second Division
6
FA Cup
Διεθνές
Αφρική
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
2
CAF Confederations Cup
2
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
>
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
2
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Ποδοσφαιριστής Στατιστικά - Σκωτία Championship
Προβλέψεις
Βαθμολογία
Φόρμα
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστική
1X2
Άντερ/Όβερ 2,5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ /γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Ποδοσφαιριστής
Γκολ
Πέναλτι
Αυτογκόλ
Kάρτα
Kάρτα
Ομάδα
1.
B. Graham
20
-
-
-
-
Partick Thistle
2.
Brian Graham
18
3
-
3
1
Partick Thistle
3.
Louis Moult
17
1
-
8
-
Dundee United
4.
Ruari Paton
16
1
-
7
-
Queen's Park FC
5.
Lewis Vaughan
13
2
-
4
-
Raith Rovers
6.
L. Vaughan
13
-
-
-
-
Raith Rovers
7.
A. Dowds
12
1
-
1
-
Ayr United
8.
R. Muirhead
12
-
-
-
-
Greenock Morton
9.
Tony Watt
12
-
-
7
-
Dundee United
10.
K. Fotheringham
11
-
-
2
-
Dundee United
11.
Robbie Muirhead
11
2
-
10
-
Greenock Morton
12.
Anton Dowds
9
-
-
1
-
Ayr United
13.
L. Chalmers
9
-
-
-
-
Ayr United
14.
Kai Fotheringham
9
-
-
2
-
Dundee United
15.
G. Oakley
9
-
-
2
-
Greenock Morton
16.
Billy McKay
8
3
-
1
-
Inverness CT
17.
Dominic Thomas
8
1
-
2
-
Queen's Park FC
18.
D. Easton
8
-
-
3
-
Raith Rovers
19.
A. Fitzpatrick
8
-
-
-
-
Partick Thistle
20.
George Oakley
8
-
-
3
1
Greenock Morton
21.
Tomi Adeloye
8
-
-
-
-
Partick Thistle
22.
Aidan Fitzpatrick
7
-
-
3
-
Partick Thistle
23.
Dylan Easton
7
-
-
4
-
Raith Rovers
24.
Jermaine Hylton
7
1
-
2
-
Arbroath FC
25.
Kevin Holt
7
2
-
5
-
Dundee United
26.
Logan Chalmers
7
-
-
1
-
Ayr United
27.
Jack Turner
6
-
-
6
-
Queen's Park FC
28.
Jamie Murphy
6
2
-
3
-
Ayr United
29.
Calum Gallagher
5
1
-
1
-
Airdrieonians FC
30.
Craig Watson
5
-
-
2
-
Airdrieonians FC
31.
Craig Wighton
5
-
-
2
-
Dunfermline
32.
Jack Hamilton
5
-
-
4
-
Raith Rovers
33.
Jay Bird
5
-
-
6
1
Arbroath FC
34.
Nikolay Todorov
5
-
-
5
-
Airdrieonians FC
35.
Sam Stanton
5
-
-
1
-
Raith Rovers
36.
Callum Smith
4
-
-
2
-
Raith Rovers
37.
David Wotherspoon
4
-
-
1
-
Inverness CT
38.
Glenn Middleton
4
-
-
3
-
Dundee United
39.
Kerr Mcinroy
4
-
-
2
-
Partick Thistle
40.
Leighton McIntosh
4
1
-
1
-
Arbroath FC
41.
Lewis McCann
4
-
-
4
-
Dunfermline
42.
Mathew Anim Cudjoe
4
-
-
1
1
Dundee United
43.
Matthew Todd
4
-
-
1
-
Dunfermline
44.
Nathan Shaw
4
-
-
4
-
Inverness CT
45.
Steven Lawless
4
1
-
4
-
Partick Thistle
46.
Ahkeem Rose
3
-
-
-
-
Ayr United
47.
Aidan Connolly
3
-
-
1
-
Raith Rovers
48.
Alex Samuel
3
-
-
1
-
Inverness CT
49.
Cillian Sheridan
3
-
-
-
-
Queen's Park FC
50.
Craig Sibbald
3
-
-
4
1
Dundee United
51.
Daniel O'Reilly
3
-
1
1
-
Raith Rovers
52.
David Gold
3
-
-
5
-
Arbroath FC
53.
Gabby McGill
3
-
-
-
-
Airdrieonians FC
54.
Harry Milne
3
-
-
7
1
Partick Thistle
55.
Jack Baird
3
-
-
6
-
Greenock Morton
56.
Jamie Gullan
3
2
-
5
-
Raith Rovers
57.
Lewis McGregor
3
-
-
1
-
Airdrieonians FC
58.
Mason Hancock
3
-
-
3
-
Airdrieonians FC
59.
Michael McKenna
3
-
-
3
-
Arbroath FC
60.
Owen Moffat
3
-
-
1
-
Dunfermline
61.
Robbie Crawford
3
-
-
7
-
Greenock Morton
62.
Steven Boyd
3
2
-
1
-
Greenock Morton
63.
Zak Rudden
3
-
-
1
-
Raith Rovers
64.
Adam Brooks
2
-
-
2
-
Inverness CT
65.
Aiden McGeady
2
-
-
-
-
Ayr United
66.
Alex Jakubiak
2
-
-
1
-
Dunfermline
67.
Barry Hepburn
2
-
-
-
2
Queen's Park FC
68.
Ben Dempsey
2
-
-
2
-
Ayr United
69.
Ben Summers
2
-
-
1
-
Dunfermline
70.
J. Bird
2
-
-
-
-
Arbroath FC
71.
Blair Alston
2
-
-
-
-
Partick Thistle
72.
Calum Fordyce
2
-
1
4
-
Airdrieonians FC
73.
Chris Hamilton
2
-
-
7
-
Dunfermline
74.
Chris Mochrie
2
-
-
2
-
Dundee United
75.
Darragh O'Connor
2
-
-
6
-
Greenock Morton
76.
Frankie Musonda
2
-
-
3
-
Ayr United
77.
A. Frizzell
2
-
-
-
-
Airdrieonians FC
78.
Jack McMillan
2
-
1
3
-
Partick Thistle
79.
Josh Edwards
2
-
-
3
-
Dunfermline
80.
C. Kane
2
1
-
-
-
Dunfermline
81.
Kane Ritchie-Hosler
2
-
-
-
-
Dunfermline
82.
Kurt Willoughby
2
-
-
-
-
Ayr United
83.
Liam McStravick
2
-
-
4
1
Airdrieonians FC
84.
Malachi Walcott
2
-
-
-
-
Dunfermline
85.
Max Anderson
2
-
-
3
1
Inverness CT
86.
Michael Garrity
2
-
-
-
-
Greenock Morton
87.
Morgan Boyes
2
-
-
3
-
Inverness CT
88.
Ricco Diack
2
-
-
1
-
Partick Thistle
89.
Ross Docherty
2
-
-
5
-
Dundee United
90.
Scott McMann
2
-
-
2
-
Dundee United
91.
Scott Robinson
2
-
-
4
-
Partick Thistle
92.
Stefano Ceci
2
-
-
10
-
Greenock Morton
93.
S. Stewart
2
-
-
-
-
Arbroath FC
94.
Thomas O'Brien
2
-
-
8
-
Arbroath FC
95.
Aaron Doran
1
-
-
-
-
Inverness CT
96.
Adam Mackinnon
1
-
-
-
-
Arbroath FC
97.
Alex Bannon
1
-
-
4
-
Queen's Park FC
98.
Alex Greive
1
-
-
-
-
Dundee United
99.
P. Allan
1
-
-
-
-
Dunfermline
100.
Ally Adams
1
-
-
-
-
Arbroath FC
101.
Arron Lyall
1
-
-
-
-
Airdrieonians FC
102.
Cameron Bruce
1
-
-
-
-
Queen's Park FC
103.
Cameron Harper
1
-
1
1
-
Inverness CT
104.
Cammy Ballantyne
1
-
-
-
-
Airdrieonians FC
105.
Cammy Kerr
1
-
-
4
-
Inverness CT
106.
Charles Telfer
1
-
-
4
-
Airdrieonians FC
107.
Chris Kane
1
-
-
2
-
Dunfermline
108.
R. Crawford
1
-
-
1
-
Greenock Morton
109.
Daniel Devine
1
-
-
5
-
Inverness CT
110.
B. Dempsey
1
-
-
2
-
Ayr United
111.
R. Diack
1
-
-
-
-
Partick Thistle
112.
W. Duffy
1
-
-
-
-
Inverness CT
113.
Euan Murray
1
-
-
2
1
Raith Rovers
114.
Ewan Otoo
1
-
-
5
-
Dunfermline
115.
M. Fagan-Walcott
1
-
-
-
-
Dunfermline
116.
C. Fordyce
1
-
-
-
-
Airdrieonians FC
117.
Francis Amartey
1
-
-
3
-
Ayr United
118.
Fraser Bryden
1
-
-
1
-
Ayr United
119.
G. Gallagher
1
-
-
-
-
Airdrieonians FC
120.
M. Garrity
1
-
-
-
-
Greenock Morton
121.
George Stanger
1
-
-
1
1
Ayr United
122.
M. Hancock
1
-
-
2
-
Airdrieonians FC
123.
C. Harper
1
-
-
-
-
Inverness CT
124.
Harry McHugh
1
-
-
1
-
Ayr United
125.
Iain Wilson
1
-
2
3
-
Greenock Morton
126.
Jack Sanders
1
-
1
-
-
Ayr United
127.
Jack Thomson
1
-
-
8
-
Queen's Park FC
128.
Jake Davidson
1
-
-
-
-
Inverness CT
129.
James Lyon
1
-
-
-
-
Partick Thistle
130.
Joao Balde
1
-
-
-
-
Arbroath FC
131.
Jordan Tillson
1
-
-
7
2
Dundee United
132.
Josh O'Connor
1
-
-
1
-
Airdrieonians FC
133.
Joshua Mullin
1
-
-
2
-
Raith Rovers
134.
Kieran Mitchell
1
-
-
-
-
Raith Rovers
135.
Lewis McGrattan
1
-
-
6
-
Greenock Morton
136.
Lewis Neilson
1
-
-
3
-
Partick Thistle
137.
Liam McLeish
1
-
-
-
-
Queen's Park FC
138.
Luis Longstaff
1
-
-
1
-
Inverness CT
139.
MacKenzie Carse
1
-
-
-
-
Queen's Park FC
140.
Mark McKenzie
1
-
-
2
-
Ayr United
141.
Mark Stowe
1
-
-
2
-
Arbroath FC
142.
G. McGill
1
-
-
-
-
Airdrieonians FC
143.
S. McGinty
1
-
-
-
-
Ayr United
144.
L. McGregor
1
-
-
1
-
Airdrieonians FC
145.
L. McIntosh
1
-
-
1
-
Arbroath FC
146.
M. McKenna
1
-
-
1
-
Arbroath FC
147.
D. McMaster
1
-
-
1
-
Airdrieonians FC
148.
Michael O'Halloran
1
-
-
3
-
Dunfermline
149.
Miles Welch-Hayes
1
-
-
2
-
Dunfermline
150.
C. Mochrie
1
-
-
1
-
Dundee United
151.
J. Mullin
1
-
-
1
-
Raith Rovers
152.
Nicholas McAllister
1
-
-
7
-
Ayr United
153.
Nikolau Udjur
1
-
-
4
-
Inverness CT
154.
J. O'Connor
1
-
-
-
-
Airdrieonians FC
155.
Oliver Pendlebury
1
-
-
-
-
Ayr United
156.
E. Otoo
1
-
-
-
-
Dunfermline
157.
Paul Allan
1
-
-
2
-
Dunfermline
158.
Remi Savage
1
-
-
1
-
Inverness CT
159.
S. Robinson
1
-
-
1
-
Partick Thistle
160.
Ross Docherty
1
-
-
1
-
Dundee United
161.
Ross Graham
1
-
-
1
-
Dundee United
162.
Roy Syla
1
-
-
4
-
Ayr United
163.
Ryan Dow
1
-
-
-
-
Arbroath FC
164.
A. Samuel
1
-
-
-
-
Inverness CT
165.
Scott Brown
1
-
-
3
-
Raith Rovers
166.
Scott Stewart
1
-
-
2
-
Arbroath FC
167.
Sean McAllister
1
-
-
-
-
Inverness CT
168.
Sean Welsh
1
-
-
6
1
Queen's Park FC
169.
Stuart McKinstry
1
-
-
1
-
Queen's Park FC
170.
C. Telfer
1
-
-
-
-
Airdrieonians FC
171.
Thomas Robson
1
-
-
6
-
Queen's Park FC
172.
N. Todorov
1
-
-
2
-
Airdrieonians FC
173.
Wallace Duffy
1
-
-
4
-
Inverness CT
174.
Xavier Benjamin
1
-
-
2
-
Dunfermline
175.
<TBD>
-
-
-
2
-
Raith Rovers
176.
A. Doran
-
-
-
1
-
Inverness CT
177.
A. Muirhead
-
-
-
2
-
Partick Thistle
178.
A. Power
-
-
-
2
-
Greenock Morton
179.
A. Steele
-
-
-
1
-
Arbroath FC
180.
Aaron Comrie
-
-
-
1
-
Dunfermline
181.
Aaron Muirhead
-
-
-
9
1
Partick Thistle
182.
Aaron Steele
-
-
-
3
-
Arbroath FC
183.
Aaron Taylor-Sinclair
-
-
-
1
-
Airdrieonians FC
184.
Adam Frizzell
-
-
-
9
1
Airdrieonians FC
185.
Adam Masson
-
-
-
1
-
Raith Rovers
186.
Alan Power
-
-
-
9
-
Greenock Morton
187.
Alex King
-
-
-
1
-
Greenock Morton
188.
Andrew Tod
-
-
-
2
-
Dunfermline
189.
Andy Murdoch
-
-
-
1
-
Ayr United
190.
Archie Meekison
-
-
-
1
-
Dundee United
191.
Aribim Pepple
-
-
-
2
-
Inverness CT
192.
Austin Samuels
-
-
-
1
-
Inverness CT
193.
Ben McPherson
-
-
-
2
-
Queen's Park FC
194.
Ben Stanway
-
-
-
7
-
Partick Thistle
195.
C. Blues
-
-
-
1
-
Greenock Morton
196.
C. Kerr
-
-
-
1
1
Inverness CT
197.
C. Waters
-
-
-
2
-
Greenock Morton
198.
Callan McKenna
-
-
-
1
-
Queen's Park FC
199.
Callum Ferie
-
-
-
2
-
Queen's Park FC
200.
Calum Waters
-
-
-
3
-
Greenock Morton
201.
Cameron Blues
-
-
-
2
-
Greenock Morton
202.
Charlie Fox
-
-
-
2
-
Queen's Park FC
203.
Charlie Gilmour
-
-
-
7
-
Inverness CT
204.
CJ Hamilton
-
-
-
1
-
Dunfermline
205.
Colin Hamilton
-
-
-
5
-
Arbroath FC
206.
Craig Slater
-
-
-
6
-
Arbroath FC
207.
D. Gold
-
-
-
1
-
Arbroath FC
208.
D. Thomas
-
-
-
1
-
Queen's Park FC
209.
Danny Wilson
-
-
-
1
-
Queen's Park FC
210.
Darren Lyon
-
-
-
1
-
Arbroath FC
211.
David Carson
-
-
-
1
-
Inverness CT
212.
David Hutton
-
-
-
1
-
Airdrieonians FC
213.
Dean McMaster
-
-
-
1
-
Airdrieonians FC
214.
Declan Gallagher
-
-
-
5
-
Dundee United
215.
Declan Glass
-
-
-
2
-
Dundee United
216.
Deniz Mehmet
-
-
-
1
-
Dunfermline
217.
Dylan Corr
-
-
-
1
-
Raith Rovers
218.
E. Murray
-
-
-
1
-
Raith Rovers
219.
Elicha Ahui
-
-
-
4
-
Ayr United
220.
G. Walker
-
-
-
3
-
Arbroath FC
221.
Gavin Gallagher
-
-
-
1
-
Airdrieonians FC
222.
Gordon Walker
-
-
-
1
-
Arbroath FC
223.
Grant Gillespie
-
-
-
3
-
Greenock Morton
224.
H. McHugh
-
-
-
1
-
Ayr United
225.
Harrison Sharp
-
-
-
2
-
Dunfermline
226.
Harry Lodovica
-
-
-
1
-
Inverness CT
227.
J. Baird
-
-
-
2
-
Greenock Morton
228.
J. Bearne
-
-
-
2
-
Greenock Morton
229.
J. McMillan
-
-
-
1
-
Partick Thistle
230.
J. Quitongo
-
-
-
2
-
Greenock Morton
231.
J. Sanders
-
-
-
2
-
Ayr United
232.
J. Turner
-
-
-
2
-
Queen's Park FC
233.
Jack Bearne
-
-
-
1
-
Greenock Morton
234.
Jack Spong
-
-
-
3
-
Queen's Park FC
235.
Jack Walton
-
-
-
2
-
Dundee United
236.
Jack Young
-
-
-
4
-
Ayr United
237.
Jai Quitongo
-
-
-
3
-
Greenock Morton
238.
James Carragher
-
-
-
3
-
Inverness CT
239.
Jamie MacDonald
-
-
-
1
-
Greenock Morton
240.
Jamie Sneddon
-
-
-
1
-
Partick Thistle
241.
Jay Senga
-
-
-
1
-
Ayr United
242.
Jeremiah Mullen
-
-
-
1
-
Inverness CT
243.
Jess Norey
-
-
-
1
-
Arbroath FC
244.
Joe Chalmers
-
-
-
3
-
Dunfermline
245.
Josh Rae
-
-
-
1
-
Airdrieonians FC
246.
Joshua Scott
-
-
-
3
-
Queen's Park FC
247.
K. Benedictus
-
-
-
1
-
Dunfermline
248.
K. Dąbrowski
-
-
-
1
-
Raith Rovers
249.
K. Megwa
-
-
-
2
-
Airdrieonians FC
250.
K. Ritchie-Hosler
-
-
-
2
-
Dunfermline
251.
K. Turner
-
-
-
1
-
Raith Rovers
252.
K. Watson
-
-
-
1
-
Raith Rovers
253.
Kanayochukwu Megwa
-
-
-
1
-
Airdrieonians FC
254.
Keaghan Jacobs
-
-
-
3
1
Arbroath FC
255.
Keith Bray
-
-
-
1
-
Inverness CT
256.
Keith Watson
-
-
-
4
-
Raith Rovers
257.
Kyle Benedictus
-
-
-
1
-
Dunfermline
258.
Kyle Robinson
-
-
-
3
1
Arbroath FC
259.
Kyle Turner
-
-
-
2
-
Raith Rovers
260.
L. McBeth
-
-
-
2
-
Partick Thistle
261.
Lewis Strapp
-
-
-
7
-
Greenock Morton
262.
Liam David Grimshaw
-
-
-
2
-
Dundee United
263.
Liam Dick
-
-
-
4
-
Raith Rovers
264.
Lodovica H.
-
-
-
1
-
Inverness CT
265.
Louis Longridge
-
-
-
2
-
Queen's Park FC
266.
Luke McBeth
-
-
-
4
-
Partick Thistle
267.
M. Stowe
-
-
-
1
-
Arbroath FC
268.
Mark Ridgers
-
-
-
1
-
Inverness CT
269.
Miller Thomson
-
-
-
3
-
Dundee United
270.
Murray Aiken
-
-
-
1
-
Airdrieonians FC
271.
N. McAllister
-
-
-
1
1
Ayr United
272.
Ola Williams
-
-
-
1
-
Partick Thistle
273.
Patrick Reading
-
-
-
4
-
Ayr United
274.
Paul Smith
-
-
-
3
-
Ayr United
275.
R. Hemfrey
-
-
-
1
-
Airdrieonians FC
276.
R. Little
-
-
-
1
1
Arbroath FC
277.
R. MacGregor
-
-
-
1
-
Inverness CT
278.
Rhys Breen
-
-
-
2
1
Dunfermline
279.
Rhys McCabe
-
-
-
6
-
Airdrieonians FC
280.
Ricky Little
-
-
-
5
1
Arbroath FC
281.
Ross Matthews
-
-
-
2
-
Raith Rovers
282.
Ross Millen
-
-
-
6
1
Raith Rovers
283.
Ryan Mullen
-
-
-
3
-
Greenock Morton
284.
S. Brown
-
-
-
5
-
Raith Rovers
285.
S. Byrne
-
-
-
1
-
Raith Rovers
286.
S. Welsh
-
-
-
2
-
Queen's Park FC
287.
Sam Fisher
-
-
-
5
-
Dunfermline
288.
Scott McGill
-
-
-
1
-
Raith Rovers
289.
Shaun Byrne
-
-
-
7
-
Raith Rovers
290.
Stuart Bannigan
-
-
-
5
-
Partick Thistle
291.
T. French
-
-
-
1
-
Greenock Morton
292.
Tyler French
-
-
-
8
-
Greenock Morton
293.
W. Tizzard
-
-
-
1
-
Queen's Park FC
294.
Will Tizzard
-
-
-
5
1
Queen's Park FC
295.
Z. Rudden
-
-
-
1
-
Raith Rovers
296.
Zach Mauchin
-
-
-
2
-
Queen's Park FC
297.
Zak Delaney
-
-
-
1
-
Inverness CT
298.
Zander Mackenzie
-
-
-
1
-
Partick Thistle
299.
Sean McGinty
-
-
-
-
1
Ayr United
Επιλεγμένα αγώνα
Nl2
VVV Venlo
FC Den Bosch
26/04/2024 20:00
1
Championship Regular Season
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Dundee United
71
34
21
8
5
47
2
Raith Rovers
65
34
19
8
7
11
3
Partick Thistle
54
34
14
12
8
12
4
Airdrieonians FC
51
34
15
6
13
2
5
Greenock Morton
44
34
12
8
14
-1
6
Dunfermline
43
34
11
10
13
-5
7
Ayr United
42
34
12
6
16
-8
8
Inverness CT
38
34
9
11
14
-1
9
Queen's Park FC
37
34
9
10
15
-13
10
Arbroath FC
23
34
6
5
23
-44
Tipp des Tages
Pt1
Gil Vicente
FC Arouca
26/04/2024 21:15
2
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα